Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33501) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Én azt mondom Tídzsé hozzászólásai-leírásai hasznosak!
Ami jár, az jár! Ha nem állunk ki magunkért, akkor csak egy csapat birka vagyunk (nyáj). Szégyellem ezt leírni, (mert rühellem őket mint a szart) de Amerikában ezt megcsinálná egy szolgáltató, akkor az ük unokájuk is fizetné a bíróság által kiszabott büntetést!
Azokat nem értem, akik ilyen mondatokkal nyugtatgatják magukat, hogy: "Még így is jól járunk" "Így is a Digi a legjobb szolgáltató""A garantált minimum megvan" -Ja! Csak akkor nevezzék át Garantált minimum X/Y csomagra! A zöldségesnél sem garantált minimum fél kiló krumplit kapsz egy kiló árárért!
A lejtőn könnyű elindulni. Először csak szarnak a sebességre, aztán rájönnek, hogy túl olcsók, esetleg kiszaladnak a fejlesztési keretből. Trallala-trallala, és máris a konkurencia szintjén találják magukat.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#33502) zsolt501 válasza Gróf... (#33501) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Bizony ez így van ebben az országban, sok a bólogató és a megalkuvó ember.
Egy időben nálam is szerették eljátszani ezt a stílust, aztán rájöttem, hogy ha már fizetek valamiért, akkor kapjam már meg azt amiért fizetek is.
A digi esetében már nagyon ismernek, mert elejében sok volt a gond, de aztán szépen rendeződtek, mert volt néhány ügyfeles aki elejében hülyének nézett, és úgy voltak vele, hogy jó az nekem amit adnak, de hát őket is kötik a jogszabályok és a minőség biztosítási kritériumok, és ha ezt nem tudják biztosítani akkor ők is piszkálhatóak.

A garantált minimummal kapcsolatban viszont az a baj, hogy az nem azt jelenti, mint azt sokan hiszik, mert ez bizony ha csak az van meg akkor a szolgáltatás nem teljesül, a garantált minimum nem ad mentességet a szolgáltatónak az alól, hogy ne biztosítsa az előfizetőnek a szerződésben ajánlott mennyiséget, vagyis a szerződésben szereplő minimum nem azt jelenti, hogy az már elégséges szolgáltatás, mert az még kevés, az esetek túlnyomó többségében a szerződőt (nem minimum) összegnek is meg kell lennie, ellenkező esetben a szolgáltatót kötbér terheli.
Pár éve volt is ilyen per amit a szolgáltató el is vesztett, mert ő csak a minimum szolgáltatást nyújtotta az ügyfél részére az esetek nagy részében.
Én informatikában dolgozom (egészségügy) és elég baj lenne ha ott is a minimumot kapnák csak mert jó az nekik.
De dolgoztam én több területen is már az építőipartól az élelmiszer iparig mindenhol, és rossz lenne, ha az lenne az általános, hogy csak a minimumot kapnánk mindenhol, én ilyen helyen nem szeretnék élni.

Az még hozzá tartozik, hogy bizony szájtépés helyett az ember merjen lépni és intézkedni, és merje felvállalni, hogy ezek az ügyek néha élhúzódó ügyek, és néha próbálnak betartani, hogy ne vidd végig az ügyet.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33503) wwenigma válasza Gróf... (#33501) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ami jár az a garantált, ezt ne feledd... O folyamatosan 1000/200at akar, ezért kapalodzik es keptelen felfogni hogy nem bereltvonali szolgaltatast fizet. Neki megvolt a terhelesmentes idoszakokban a maximum, az a baja hogy nem mindig allandoan maximumon megy.

A zoldseges pelda meg netto hulyeseg, maximum bereltvonalra lehetne vonatkoztatni mert ott 1 kilo krumpli garantaltan 1kg mindig. Ugyanugy Zsolt501 mindenfele hablababla peldai.

Amugy meg jelentsétek fel a Digi-t ha nem tetszik valami, ez a menő.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#33504) knuckle válasza Flashget (#33476) üzenetére


knuckle
aktív tag

na most nézzétek meg az ügyfélkapun a számlát :D

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#33505) Calogero válasza knuckle (#33504) üzenetére


Calogero
addikt

Meglett nézve:
Tisztelt Felhasználó!

A rendszer használata során váratlan hiba lépett fel.
Kérjük a kívánt szolgáltatás használatát próbálja meg később.

(#33506) knuckle válasza Calogero (#33505) üzenetére


knuckle
aktív tag

kicsit szarul sikerült most számlázniuk :D
nekem konkrétan 11907 Ft lenne :D szerintük, de nagyon nem stimmelnek a tételek...

és a részletezés: (ez durvább :D )

[ Szerkesztve ]

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#33507) Flashget válasza knuckle (#33504) üzenetére


Flashget
félisten

megnéztem...jóval kisebb számla jött mint amire számítottam. :D
viszont részletesen már nem tudom megnézni ügyfélkapun én sem..még szerencse, hogy emailben is elküldik mindig csak most nem :D

Realme GT Master Edition

(#33508) DonMaster válasza TeeJay (#33499) üzenetére


DonMaster
addikt

igen de más a firmware az fttb-s huawei ont-nél mint amit ftth nál használnak, fttb-nél a 4 portba lehet külön külön dugni amég az ftth nál csak 1 port aktiv a 4böl az meg ftth-és fttb-nél hasonlo, hogy wifi off, mondjuk még hasonlo is mivel fttb-és ftth-náél is külön ppope-znek az emberek rá, lehet hoyg ha én is rádugnék még 1 routert és léenne még 1 ppope név jelesem tudnák 2 gépel 1 idöben csatlakozni mint fttb-körnéyken is van meg oldva mondjuk ott nem 4 hanem akár 10-20 emberke is ppope zik a huawei ont-kre

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#33509) DonMaster válasza Gróf... (#33501) üzenetére


DonMaster
addikt

lehet van valami amit irsz, de ha a mostani csomagokat a digi átnevezné és fixen a garantáltat adná mindenhol ennyi pénz ért még akor is ár érték arányban a legjobb lenne, nah meg akkor mondhatni azt is hog 5000ft/ho ért van 300/50 mbps -es bérelt vonalad, ami elég jo ár, mivel 10/10-es kerül 10e/ho-ba tehát , ha csak a garantáltatnézzük akkor is jo ár érték aráynban a digi mindegyik másikhoz képest.

TJ -nél meg csak 1 baj volt mindenkinek, leirom, nem birkák a töbiek meg nem marhák hoyg azt modnták neki amit, meg nem galmabok meg beetethetö emberek, hanem megunták azt hogy TJ napi 10-20 HSZ-ben rinyál hoyg mivan nálla, 1x leirta volna és emg várja a szerelöt oké , legtöbb ember ezt csinálja 1x leirja mi a gixesz ha van itt aki tud segiteni segit hanem akkor majd amikor a digi hibát javitot, és csö, de itt napi 10-20 hsz-ben jöt a rinyálás ebböllet elege midnekinek ezért lettek ezek a hsz-ek,
de mindegy is nyugodtan maradj UPC és T-home meg a többi félhavi fizetést lenyulo cégnél sok 100x kisebb internet ért, ritkán kivánok roszat de neked azt kivánom hogy ahol laksz ne legyen digi soha. ha már enynire lehuzod öket közben nem is tudod miröl beszélsz.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#33510) knuckle válasza Flashget (#33507) üzenetére


knuckle
aktív tag

neked mennyi lett? email még nekem sem jött

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#33511) Flashget válasza knuckle (#33510) üzenetére


Flashget
félisten

5191Ft és eddig 6600 volt 500-as netnél.
De mivel nem tudom megnézni részletesen így nem tudom mennyit írtak jóvá az előző hónapból.

Realme GT Master Edition

(#33512) knuckle válasza Flashget (#33511) üzenetére


knuckle
aktív tag

külön email nekem sincs, de rákattintva az aktuális sorszámra, a lentebb látható kép fogadott, ami akárhogy nézem nem jó... mert már az augusztusit is beleszámolták :D

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#33513) Flashget válasza knuckle (#33512) üzenetére


Flashget
félisten

de írtam ha rákattintok a jól ismert üzenet fogad.
de nem lenne gond ha jött volnaz az email, de nem jött..majd 1x jó lesz.
de hogy ez mitől baszódik el állandóan 3-4 hetente??....

Realme GT Master Edition

(#33514) TeeJay válasza wwenigma (#33503) üzenetére


TeeJay
félisten

pedig sajnos úgy látom mégsem oldódott meg a kálváriám :(
és nem akartam 0-24-ben annyit kapni csak ha már kifizetem az 1000/200-at akkor legyen jó
namármost a foscsi ONT amit cserélt a srác azzal a router 600megabitet tudott, másik ONT-vel 940
ha nem jelentettem volna akkor sosem lett volna 600megabit felett... ez már legalább megoldódott
a feltöltésem viszont továbbra sem oldódott meg, napközben nincs 200, hétvégén 80max
és még ezt is letojnám ha nem néztük volna meg úgy hogy csak a laptopja volt rajta senki más mert mindenkit lehúzott, na akkor szintén nem volt 200megabit...

ergo még mindig valami nem stimmel a hálózatukon és ha hagyom magam szívhatok mert a többi lakóval azt a keveset könnyű lerántani. sehogy sem értem vissza irányra miért nem kap egy lépcsőházi ONT 1xx megabittől többet hiszen kapásból van rajta egy 1000/200-as előfizető. valami vagy rosszul van nekik beállítva vagy tré a vissza irány és nem tudnak többet adni de a srác is vakarta a fejét hogy nincs meg a 200

ja és a poén az hogy pl hajnali 2-3-kor meg ki lehet hajtani a 220-at tehát nem a géppel routerrel kábellel ONT-vel van a baj hanem valami mással ami miatt a lépcsőházi ONT még 200megabitet sem tud visszafelé az optikai hálózaton napközben............

nem tudom mi lesz a vége de én örülnék azért ha legalább 4-500megabitet tolnának rá mert akkor nincs gond vissza és úgy mint másoknál nálam is meglenne mindig a visszafelé 200-220megabit

ha hagyom magam akkor évekig így fog menni és ha jön még netán 2-3 500-as előfizető akik hajtani is fogják megint a garantált alá fogok kerülni :U

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#33515) knuckle válasza Flashget (#33513) üzenetére


knuckle
aktív tag

ez egy gúte fráge :)
nem tudom, bár nálam most nem volt jó darab ideje rossz a webes elérés.

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#33516) Calogero válasza knuckle (#33512) üzenetére


Calogero
addikt

Az nem hiba. Júliusban készült számlában már augusztust szokták számlázni.

(#33517) knuckle válasza Calogero (#33516) üzenetére


knuckle
aktív tag

jepp, értem én hogy gőzgép :) na de ezt tavaly nem csinálták :)
és eddig is előre fizetés volt...
és amint látod, itt nálam valami nem kóser, a számlázásban nagyon nem :)

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#33518) Calogero válasza knuckle (#33517) üzenetére


Calogero
addikt

Hűséged van még?

Már 2011-ben is 1 hónappal előre kellett fizetni.
2011 november 5-én készült számlámon fizettem 2011.12.01 - 2011.12.31 előfizetéseket.

(#33519) NoMagix


NoMagix
addikt

Vajon ez a ZTE ONT mennyire bírja a padlás nyári 40-45 fokos meleget és a téli muniszokat?
Valaki rakta már ilyen helyre,vagy nem érdemes?

(#33520) Gézengúz válasza NoMagix (#33519) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szerintem ugyanaz vonatkozhat rá, mint minden hasonló műszaki eszközre...

Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

(#33521) NoMagix válasza Gézengúz (#33520) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi, ez jó csak más a valós gyakorlati tapasztalat.
Talán kényelmi szempontból jobb a lakásban.

(#33522) knuckle válasza Calogero (#33518) üzenetére


knuckle
aktív tag

persze hogy van hűségem, és az előző, és azt azt megelőző számlán is úgy van...előre fizetünk egy hónapot, ez tisztasor :)
na de nekem most benne van ebben a június, a július, és az augusztus is :)
holott a júni júli már ki van fizetve :)

és a még korábbi

és a mostani részletezése :)

nekem úgy tünik, bedupláztak picit, de majd kijavíttatom :)

[ Szerkesztve ]

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#33523) Flashget válasza Calogero (#33518) üzenetére


Flashget
félisten

Már 2011-ben is 1 hónappal előre kellett fizetni.

2005 vagy 2006 óta ez van...addig mindig az eltelt hónap után kellett..

knuckle tavaly is asszem szeptemberben küldtek 2 számlát 1 hónapon belül..októbert és novembert is számlázták. Biztos nem volt pénzük :p

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#33524) bzoley


bzoley
veterán

Egyelőre nem egy sikersztori ez a T-ről Digire váltás. Másodikán letelt a 15 nap, senki nem tud semmit, talán ekkor, vagy akkor majd hívnak. A T lemondása sokkal simábban, percre pontosan ment, úgyhogy most semmi net:)

(#33525) Flashget válasza bzoley (#33524) üzenetére


Flashget
félisten

egyébként mikor lemondtad a T-t volt valami "csábító" ajánlatuk ami kedvezőbb lett volna mint amit addig fizettél?

Realme GT Master Edition

(#33526) knuckle válasza Flashget (#33523) üzenetére


knuckle
aktív tag

én most néztem vissza, amíg lehetett, de nálam ilyen nem volt...amint látod az előrefizetés itt is stimmel, de a júniust kétszer számolják, ami nem jó... :D
de erre majd rájönnek, mert írok nekik mailt...
5460Ft nak kellene lenni, sőt, talán még pár forinttal olcsóbbnak is, ha azt a 4 napot is nézem, de ezek szerint hiába mondtam a hölgyeménynek, hogy hagyják a pébe azt a pár napot, kifizetem az 5600-at aztán a következőben már sima liba az új árral az új összeg.

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#33527) NoMagix válasza Flashget (#33525) üzenetére


NoMagix
addikt

10 év után váltottam a Telekomról Digire, semmivel sem próbáltak marasztalni!
2 hónapja ugyan kiharcoltam egy "egyedi regionális kedvezményt" 10500Ft helyett 7600Ft, de mivel megérkezett a Digi és a 4000Ft os csomagjuk min 2szer jobb, így muszály volt a vàltàs! :)

(#33528) bzoley válasza Flashget (#33525) üzenetére


bzoley
veterán

A lemondás mail-ben ment, úgyhogy ott nem sok lehetőségük volt, de előtte kétszer is felhívtam őket a kötbér-számítás miatt, de egyszer sem említették, nem kérdezték miért akarok lelépni, semmi. Én meg szintén nem érdeklődtem, mert nem érdekelt az ajánlatuk. Azt hiszem bopeti98 telefonon intézkedett(ő végülis maradt), ő kapott jobb ajánlatot.
Egyedül a digisek mondták, hogy másodika után kötbér-igénnyel élhetek az elhúzódó bekötés miatt:)
Mondjuk amíg nincs végig drótozva az utca, sok jóra nem számítok.

(#33529) radi8tor válasza bzoley (#33528) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor jobb lett volna akkor lemondani T-t, amikor már bekötötték Digi-t.
Bár, ha nem fontos a net folytonossága, akkor jó így is. :)

⭐ Stella

(#33530) Calogero válasza knuckle (#33522) üzenetére


Calogero
addikt

Először is júniust és júliust törölték neked (kétszer -4700 Ft, valamint a hozzátartozó kedvezményt kétszer +2400Ft)
Csomagot váltottál június 5-től DigiNet 500-ra
Ezért neked kiszámláztak jún 1-jún4 ig Diginet200-A-t (627Ft ) plusz a hozzátartozó hűségkedvezményt (-320 Ft)
Majd kiszámlázták a júniusban a DigiNeT500-at 3900Ft
Illetve a július havi 500-as netet 4500 Ft-ért.

Illetve kiszámlázták az esedékes 8 havi szolgáltatásokat (TV,NET,TELEFON)

Az utolsó szerződést nézd meg hogy azon jelölve van-e a hogy akciós vagy nem akciós az előfizetésed.
Mert így számla alapján olyan mint ha csak június 4-ig lennél az okos csomagban.

(#33531) bzoley válasza radi8tor (#33529) üzenetére


bzoley
veterán

Hónap vége volt, a nyolc nap épp egy újabb hónapnyi kötbér hozzáadása előtt járt le. Egyébként egy nappal később járt le a diginél a vállalt bekötési idő, szóval elvileg akár simán is mehetett volna a váltás. Olvasni, fórumozni végül is tudok, a telefon vette át a router szerepét. A letöltéseket kell máshova ütemezni, na meg hanyagolni a YT-ot, mert az erősen feláras lenne:)

(#33532) knuckle válasza Calogero (#33530) üzenetére


knuckle
aktív tag

a hűségidőm majd márciusban jár le, ebben ami plusz, az a 06.01től 06.30ig szóló számla, mert már be van fizetve, illetve még valami gáz van...

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#33533) *H* válasza knuckle (#33532) üzenetére


*H*
aktív tag

Ahogy a fórumtárs már írta és levezette, a 6. és 7. havi már kifizetett net árát jóváírták, tehát levonták a számla összegéből (-4700Ft. x 2). Vagyis arányosan 627Ft.-ot kell fizetned. Nem fizettetik újra, mínuszos előjellel szerepel. A többi tételt már leírta a kolléga miért annyi amennyi.
Ami gond ezzel a számlával, hogy a 6. és 7. hónapban kapott kedvezményedet (2400Ft. x 2 - 320Ft.) most felszámolták és a 8. hónapra már nem szerepel a -2400Ft. Úgy néz ki, mintha már nem lenne hűséged a módosítás óta. Listaáron számláznak és a módosítástól számítva azt a majdnem két hónap okos csomag kedvezményt amit kaptál kiszámlázták utólag. Levonva azt a 4 napot ( 320Ft.=(2400/30)x4 ) a 6. havi 2400Ft. engedményből.

[ Szerkesztve ]

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#33534) Calogero válasza knuckle (#33532) üzenetére


Calogero
addikt

de az minuszolva is van.

A kedvezmények nincsenek nálad elszámolva erre az időszakokra
06.05-06.30
07.01-07.31
08.01-08.31

Ezért mondtam, hogy nézd meg hogy az új szerződésnél be van-e jelölve hogy akciós.

[ Szerkesztve ]

(#33535) Flashget válasza NoMagix (#33527) üzenetére


Flashget
félisten

Értem.
Pár éve lemondtam az egyik előfizetélses mobilszámomat..20 percig akartak győzködni a megtartásáról és amiért kellett az új, hirtelen járt az akciós mobil lető ami 3 nappal korábban még nem. :)
Nehezen értették meg 1-t vettem tőlük 1-t leadtam...nem változott semmi.

Realme GT Master Edition

(#33536) knuckle válasza Calogero (#33534) üzenetére


knuckle
aktív tag

megnéztem és valóban nem akciós, határozatlan idejű van beikszelve :Y
tehát akkor mégis bemegyek, és az asztalra pattintok, úgy látszik, az a nap tényleg nem az ügyintéző napja volt, panaszkodott is,hogy egyedül volt egész nap :W

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#33537) Calogero válasza knuckle (#33536) üzenetére


Calogero
addikt

Akkor az a baj.
Kikerültél az okos csomagból.
Vidd magaddal azt a szerződést amivel tudod majd bizonyítani hogy okos csomagban voltál, és még a módosítás napján nem járt le a hűséged.

(#33538) knuckle válasza Calogero (#33537) üzenetére


knuckle
aktív tag

megvan minden szerződésem, ami összesen 3 darab, az első, és két módosítás, úgyhogy nagy baj nincs, tudják majd ők azonnal, hogy elbacták :)

[ Szerkesztve ]

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#33539) Flashget válasza knuckle (#33538) üzenetére


Flashget
félisten

nézd a dolgok szebbik oldalát...te betudsz lépni a részletes számlába. :D

Realme GT Master Edition

(#33540) wwenigma válasza Flashget (#33539) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem is mukodik, minden pontosan es jol van szamlazva.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#33541) Flashget


Flashget
félisten

Lehet még sem kellett volna időben kifizetni a számlát. :DDD

Tisztelt Felhasználó!

A rendszer használata során váratlan hiba lépett fel.
Kérjük a kívánt szolgáltatás használatát próbálja meg később.

Realme GT Master Edition

(#33542) knuckle válasza Flashget (#33539) üzenetére


knuckle
aktív tag

ja, bár ezt pont kihagytam volna, mert egy kazal dolgom lesz, de szakítok rá időt most már :D

tehát sehogyse jó :D

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#33543) Flashget válasza knuckle (#33542) üzenetére


Flashget
félisten

hőgutát kapott a rendszerük is. :)

Realme GT Master Edition

(#33544) TeeJay válasza Flashget (#33543) üzenetére


TeeJay
félisten

a hálózatuk is :U
pedig elvileg ilyenkor a kutya se netezik mindenki a Balatonon van

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#33545) knuckle válasza Flashget (#33543) üzenetére


knuckle
aktív tag

nem kicsit, nagyon :D
bár lehet várok még míg lemegy a kánikula, mert mire a kocsitól beérnék az irodába, megszikkadnék a napon :D

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#33546) DonMaster válasza TeeJay (#33544) üzenetére


DonMaster
addikt

hát ha mindeki a balatonon lenne akkor te egy senki lennél nem de? de mivel nem senki vagy hanem TJ ezért nem mindeki van a balatonon , mert TJ netezik és méri 0-24/7-ben a speedtestet, és megörvendeztet itt minket 0-24/7-ben a méréseivel és a sok problémáival amivel mindekinek a hocipöje teli . szoval ne mond azt hoyg mindenki amikor te sem vagy a balatotn kivéve ha levittél egy lant a balatonra és a partrol netezel . akkor sorry.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#33547) atees válasza TeeJay (#33544) üzenetére


atees
őstag

Megnyugtatlak, nekem lefelé ennyi sincs mint neked!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#33548) TeeJay válasza DonMaster (#33546) üzenetére


TeeJay
félisten

jaj bocsi tévedtem, hajnali 2-kor volt mindenki a Balatonon mert akkor 217-el ment felfelé gond nélkül
és akkor jön a szokásos szöveged hogy optikai hálózaton nincs dugulás...
aha, persze... éjszaka minden oké napközben 60megabit a feltöltés
én meg azért fizettem elő az 1000-es csomagra hogy 200-at lássak és nem hajnali 3-kor akarok
na szóval azt hiszem még nem zártam le az ügyet :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#33549) Dzsozi56


Dzsozi56
tag

Üdv mindenkinek!

Hát nem tudom, lesz-e ebből még valami! DigiNet 500-as csomag előfizetés mellett csupán max. 50 Mbit/s letöltési és 40 Mbit/s feltöltési sebességet mérek. Első bejelentésem eredménye egy email-es levélben, hogy a lezárás mellett közölték:

Jogos volt a bejelentés: nem
Szolgálatásminôségi hiba volt: nem
A hiba lezárult: ige
n

Na ez kiverte a biztosítékot és újbóli bejelentésre már kijött az ügyeletes szakember a tatabányai címemre. (megj: 500-as Diginet-hez 100 Mbit-es kártyával rendelkező laptoppal), de tápegység csere és új portra kötés után így is csak 91/92 Mbit/s sebességet mért, amit jegyzőkönyveztünk. Egy hét múlva jön a kollégája Gbit-es laptoppal.

Szerintetek várható valamilyen eredmény? Nekem is Gbit-es kártyám van (különben nincs értelme ilyen előfizetésnek). Mi lehet az oka hogy az én mérési eredményeim nem a szerelőéhez közeliek, feltételezve hogy ő méri a valósághoz közelebbi értéket? A saját mérés eredményét, mármint, hogy mennyire valós értéket mutat, mi befolyásolhatja? (hardverelemek, OP. rendszer stb)

Előre is köszönöm a hozzászólásaitokat!

[ Szerkesztve ]

(#33550) sacaboy válasza TeeJay (#33548) üzenetére


sacaboy
tag

Ne is zárd le!

Javaslom a dig üfsz-on a pult ráborítását az ügyintézőre, az épület felgyújtását majd a kábelek kitépkedését a földből, rack szekrények falról való letépését. :)

Mint már előttem többen is mondták, nem az a baj hogy bejelented hibára h szar a visszirányod, természetesen "harcolj" a fullos szolgaltatásért, hanem az hogy minden nap kb 10 postod csak erről szól hogy neked most éppen mennyi az e-pénisz méreted a szolgáltató felé.

Üdv

Saca

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.