Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53651) Ludovicus válasza pjen (#53638) üzenetére


Ludovicus
aktív tag

Sajnos a mostani emeléssel eléggé elszakadt a digi árszínvonala a fliptől. Eddig - legalábbis nálunk, FTTH övezetben - 580 Ft volt a digi felára, most viszont 2000 Ft, ami, a flipet bázisul véve +50%. Az áremelésig nem gondolkodtam a váltáson, most viszont meglépem. Lehet vitatkozni az ár-érték arányon, ha így vesszük, szerintem kisebb az árkülönbség 50%-osnál, hiszen gyorsabb a digi netje és a tv adás is jobb minőségű, ahogy erről itt is szó volt az elmúlt napokban. Más kérdés, hogy a személyes preferenciáinkban nem számít a különbség a 150-es és az 1000-es net között és leginkább a hd-s adókat nézzük, ahol talán kisebb a minőségkülönbség.

Szerencsére nincs hűség a flipnél, így bármikor van visszaút... :)

(#53652) #20221952 válasza Ludovicus (#53651) üzenetére


#20221952
törölt tag

De a Flip nem kétszer annyi, mint a DIGI csomagja?

(#53653) pjen válasza #20221952 (#53652) üzenetére


pjen
félisten

Az alap Flip csomag 4000Ft. :)

(#53654) #20221952 válasza pjen (#53653) üzenetére


#20221952
törölt tag

Miért, van nem alap is?

(#53655) pjen válasza #20221952 (#53654) üzenetére


pjen
félisten

Ne légy már ilyen.Lehet hozzá bérelni boxot,HBO t előfizetni..

(#53656) rothfb válasza Ludovicus (#53651) üzenetére


rothfb
veterán

Mindenkinek a saját egyéni, privát dolga, hogy mire mennyit ad ki, de a 2000 Ft-os különbséget csak akkor tartom relevánsnak, ha valakik tényleg hónapról hónapra élnek minimálbéren vagy esetleg nem fontos számukra annyira sem a tv, sem a net, alig használják. Minden más esetben valódi fillérb*szásnak tartom ezt a 2000 Ft-ot felhánytorgatni és ezért váltani. Főleg, ha azt nézzük manapság mit kapok 2000 Ft-ért. Nekem is számít a pénz, nem vagyok gazdag, de 4 liter gyümölcslé (Cappy mondjuk) árát simán nélkülözni tudom pluszba, ha ezért gigabites netem van, tökéletes tv szolgáltatás és még olcsó telefonom is.
Félreértés ne essék, mindenki azt csinál amit akar, de már az utánajárás, digibe be, lemondás, digiből ki, fliphez be megkötés, flipből ki, már ez nem ér ennyit, de mindenkinek más a fontos.
Nálam évekig sokkal "rosszabb" szolgáltató volt sokkal drágábban (nem volt alternatíva, vagy ha mégis, ugyanolyan rossz lett volna), ezért tudom értékelni a mostani helyzetet és eszem ágában sem lenne 2000 Ft-ért gyengébb szolgáltatásra váltani.

[ Szerkesztve ]

(#53657) zichie válasza M_AND_Ms (#53650) üzenetére


zichie
senior tag

"Pl: egy Amlogic (vagy Raspberry, stb) alapú box, egy usb dvb-c tuner..."

Ez azért ennyire nem egyszerű, mert nem minden tuner támogatott. Nekem pl. Raspberry PI3 van és van hozzá egy ilyen usb dvb-c tunerem, ami linux alatt (gyakorlatban is kipróbálva tvheadend segítségével) gond nélkül működik PC-n, de csak x86-os architektúrán, ARM procira nem készült firmware file, emiatt a Raspberryvel nem tudom használni, pedig jó lenne.

Most egy ilyen tuner beszerzésén gondolkozom: Xbox One Digital TV Tuner. Linux alatt működik állítólag, de nem tudom, hogy a Raspberry-vel megy-e. DVB-C szabványt is tud.

[ Szerkesztve ]

(#53658) mephi666 válasza rothfb (#53656) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálunk anyóst környékezték meg már többször a fliptől és nagyon erősen tolták, hogy mennyivel olcsóbbak... csak hát sógornőék meg mi is diginél vagyunk, nők pedig napi szinten jó sokat el tudnak beszélni hálón belül :D optikát most húzták be mindhármunkhoz az elmúlt évben, flipről pedig megoszlottak a vélemények... iptv, +1eszköz (anyósnak így is elég a tv távirányítóját kezelni), netből meg 1/6 a sávszél... inkább rábeszéltük, hogy hagyja a fenébe, legközelebb meg határozottabban el kell küldeni az erőszakoskodó flipes üzletkötőt ...oké, 2000ft éves szinten már 24ezer, viszont a (stabil) tv és a net nálunk is az otthoni szórakozás alapfeltétele: nem rizikózunk ennyiért :K ...lépcsőházban amúgy a nyugdíjasok nagyja aláírt hozzájuk... várjuk, hogy hónapokon belül mit mondanak: mennyire lesznek elégedettek a szolgáltatás minőségével

ui: digitől azért se válnék meg szívesen, mert a pl-meccsek szépen visszavándorolnak a spílerről hozzájuk, valamint kb 2011 óta náluk vagyok, tudom korábbi szolgáltatóhoz viszonyítva, milyen a sz@r szolgáltatás... és nem a digié az, ahol tv-vel egyszer volt 1-2napig problémánk, net nélkül pedig talán fél óránál tovább nem maradtunk :K másik szolgáltatónál alap volt délutánonként a több ezres ping, hétvégente meg örültünk, ha volt net és nem maradt ki 2 napokra...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#53659) RoyBatty válasza mephi666 (#53658) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

A másik amiről sokan elfeledkeznek, hogy maga a STB is megeszik jópár ezer forintnyi áramot éves szinten, ezt is bele kéne számolni a teljes előfizetői költségbe.
Nekem (a korábbi rossz tapasztalatok miatt mind UPC mind Telekom területen) a legfontosabb a munkám miatt a stabil és nagy sebességű netkapcsolat, ebben a Digi verhetetlen, ha kétszer ennyibe kerülne akkor sem váltanék más szolgáltatóra. Nyilván aki a filléreket számolja hó végén, annak a Flip komoly alternatíva, nekem egyértelműen nem.

(#53660) #29810560 válasza zichie (#53657) üzenetére


#29810560
törölt tag

Ezt nézd meg!

Nálam ez a TVMosaic van, egy USB-s TVButler (1 tuner) és egy HD HomeRun 4DC (4 tuner) tunerrel és WebGrab+Plus XML alapú EPG rendszerrel egy belépő szintű Synology NAS-on.

[ Szerkesztve ]

(#53661) kovaccss válasza Watt25 (#53649) üzenetére


kovaccss
tag

A Digi+Invitel tényleg nagy lett, de ez rajtam nem segít, ha 1-2 év, mire átveszi a házban lévő Invitel optikát a Digi. Az Invitelre nincs értelme átváltani, pláne most.
Megnéztem az utcámat a diginél, a 37-62-es házszámig végig van, a 62 az utca vége, én a 2x-ben vagyok. Van még 2 helyen, az egyik egy óvoda 1 sarokkal arrébb (1x), a másik egy sima sarki kis társasház 8 lakással 2 házzal arrébb a következő sarkon (2x). Hogyan lehet hogy csak erre a 2 helyre külön odavitték a Digit csak nekik? Lehet hogy ide is idehozták volna évekkel ezelőtt, ha kérem?
Sarkon van a ház, amiben lakom, a keresztutcában a túlvégétől pont a mi utcánk sarkáig van mindenütt végig Digi, most néztem, a keresztutcában a szomszéd ház az utolsó, ahol van, utána nincs 1 saroknyi szakaszon az utca végéig.
Az Invitel optikát csak abba a házba húzták el 3 éve 1 sarokkal odébbről a keresztutcán, ahol lakom, arról a végéről, amerre nincs most Digi, közben máshova nem ágaztak le. Ezt meg tudtam volna csinálni a Digivel is? Vagy most meg lehet csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#53662) #20221952 válasza pjen (#53655) üzenetére


#20221952
törölt tag

Ezeket én is tudom, csak nem értettem, hogy mitől rosszabb árban a DIGI, mint a Telekom?
Én most 4880,- forintot fizetek az 1000 Internetért, a digitális kábel tv-ért (+ Film Now) és a telefonért (amit nem használok). Ez Flipben nem összehozható, az már más kérdés, hogy bizonyos szempontok alapján lehet alternatíva, de csak a 880,- forint a különbség alapján nem szabad váltani.
Azt lehet, hogy én megpróbálom egy-két hónapra kötelezettség nélkül, hogy legyen tapasztalom és akkor majd döntök, hogy mi legyen.

(#53663) #20221952 válasza kovaccss (#53661) üzenetére


#20221952
törölt tag

Menj be az ügyfélszolgálatra és kérj hivatalos állásfoglalást, hogy jelenleg mi a helyzet és mire van lehetőség.

(#53664) pjen válasza #20221952 (#53662) üzenetére


pjen
félisten

Ha most fizetnél elő a digi re,nem ezt az árat kapnád.

(#53665) pjen válasza kovaccss (#53661) üzenetére


pjen
félisten

Tudod ez olyan savanyú a szőlő effektus.Szidod,ez se jó az se,közben milyen jó lenne,ha lenne.Én a helyedben körül néznék valamilyen műholdas szolgáltatónál is.Lehetőségként a mindig Tv is ott van.

(#53666) kovaccss válasza pjen (#53665) üzenetére


kovaccss
tag

Nem erről van szó, csak kipróbálnám hűség nélkül, hogy milyen ez az istenített Digi rendszer. Meg furcsa, hogy a környéken szinte minden kis utcában van már Digi, csak pont ezen a kis környéken nincs, és 1-1 házba külön is bevezették az utcasarkokon. Nem értem hogy ez így miért jó a Diginek.
Tegnap este írtam üzit a Diginek az oldalukon, természetesen nincs válasz mostanáig. A 1272 hívása ingyenes, mint a Telekomnál a 1414, meg a 1412? 1 ügyfélszolgálat van a városban, messze van.
Műholdas TV nem jó, mert ezzel nem lehet netezni. A netet és a TV-t 1 szolgáltatótól kell megvennem, mert csak így olcsó a dupla kedvezmény miatt, lásd Telekom és Invitel. A Diginél minimális különbség van a külön TV, külön net, meg a net+TV együtt ára között.

[ Szerkesztve ]

(#53667) #20221952 válasza kovaccss (#53666) üzenetére


#20221952
törölt tag

Basszus, ne írogass, hanem menj be az ügyfélszolgálatra személyesen és kérdezd meg, hogy lehet-e Nálad, vagy sem! :W

Ja, és hűség nélkül is elő lehet fizetni!!!

Ui.: Műholdas tv-vel is lehet Internetezni, csak az Upload lesz nagyon alacsony, no meg az ára sem valami olcsó!

[ Szerkesztve ]

(#53668) pjen válasza kovaccss (#53666) üzenetére


pjen
félisten

Nem isteníti senki a DIGI t.Minden szolgáltatónak vannak előnyei és hátrányai.

(#53669) #20221952 válasza pjen (#53664) üzenetére


#20221952
törölt tag

Nem tudom, nekem a múlt héten azt mondta az ügyfélszolgálatos, hogy ha csak az Internet marad, akkor 2000 forint körüli összeg lesz a havi előfizetésem. Ez egy nagyon jó ár! :C

(#53670) bitpork válasza #20221952 (#53667) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Lehet h már volt és ezért nincs még ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#53671) pjen válasza #20221952 (#53669) üzenetére


pjen
félisten

Most ezt mért is írtad?A Flip 4000Ft ért ad Tv t,netet,telefont..Nekem csak Tv előfizum van a DIGI nél.3400Ft digi filmel együtt.Se ez se Flip.Kiváncsiságból megnéztem az ezres net hűség nélkül 3300Ft.

[ Szerkesztve ]

(#53672) #20221952 válasza bitpork (#53670) üzenetére


#20221952
törölt tag

???

(#53673) kovaccss válasza bitpork (#53670) üzenetére


kovaccss
tag

Ezt mire írtad?

(#53674) M_AND_Ms válasza zichie (#53657) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"Ez azért ennyire nem egyszerű"

Ezért írtam: A téma nagy és szerteágazó

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#53675) M_AND_Ms válasza kovaccss (#53666) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ha lehet az általános hitvitát az előítéleteket itt tárgyald tovább: Internet, TV, és telefon szolgáltatók, pro és kontra. Ha van konkrét, a Digi-vel kapcsolatos kérdésed, akkor kérdezz nyugodtan, válaszolunk, de a "máshol jobb, szebb és nem érted, miért jó a Digi" elmélkedésre ott az ajánlott topik.
Köszi!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#53676) kovaccss válasza M_AND_Ms (#53675) üzenetére


kovaccss
tag

Ott már írtam tegnap, de halott a topik. A másik ember feb. 21-es üzijére se válaszolt senki, meg a tegnapi 3. ember üzijére sem. Az Invitel topik is halott, oda is írtam 2 napja. Ezért a Telekom és a Digi topikban folyik tovább minden, mert most a Telekomnál vagyok, és a Digit akarom kiróbálni. Senki nem szólhat nekem azokért, amiket e 2 topikban csinálok, mert minden témába vágó. Az Invitelre nincs értelme váltani.

[ Szerkesztve ]

(#53677) Watt25 válasza kovaccss (#53661) üzenetére


Watt25
veterán

Mindenképpen kérj egy címellenőrzést. (Személyesen ügyfélszolgálaton.) Nekem is volt ilyen, kimentek, megszemlélték, bepipálták, hogy köthető. Bekötötték.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#53678) kovaccss válasza Watt25 (#53677) üzenetére


kovaccss
tag

Sosem megyek ilyenek miatt személyesen ügyfélszolgálatokba, nem fogok biciklizni, meg sorban állni, hogy pár alapdolgot megtudjak, amúgy is a Digi érdeke, hogy új ügyfeleket szerezzen. Amúgy is a belvárosban van. Most próbaképpen felhívtam a 1272-t, 5 mp múlva leraktam, 49 Ft-ot azonnal levontak az egyenlegemből. Csak ingyenes módon intézek netes dolgokat, mint a Telekomnál a 1414, 1412. Ez így nem megy, 500+ Ft-ot nem fizetek ezért, végig pörög a percdíj az automatás várakoztatásnál, stb.. Mivel mailban nem válaszoltak mostanáig, így a Digi felejtős. A homár blogot olvasom egy ideje, pont az ügyfelekkel való bánásmód a gyengéje a legtöbb szolgáltatónak, a Diginél is ez van. Ha van ingyenes ügyintézős száma a Diginek, akkor felhívom őket, amúgy nem. Van?

[ Szerkesztve ]

(#53679) klaczi válasza kovaccss (#53676) üzenetére


klaczi
aktív tag

Próbálkozhatsz a Digivel, de akkor egy kicsit kreatívabbnak kell lenned mint "T"nél.
Lehet, hogy csalódni fogsz.
A költségeket én úgy számolom, hogy az előfizetési díjat elosztom a lakásban működő TUNEREK(6) számával.
A PIP miatt van ahol kettőt használok.
Nos.....ennyiért egy jobban megpakolt fagyikelyhet kaphatok.
Na ezt próbáld meg a "T"nél, vagy bármelyik másik szolgáltatónál.

(#53680) #78121280 válasza kovaccss (#53678) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ha én át tudtam menni Hódmezővásárhelyről - Szegedre a Digi ügyfélszolgálatára ügyet intézni, akkor neked miért esik nehezedre bemenni? Ne nevettesd már ki magadat! E-mailre minden szolgáltató 30 napon belül válaszol, telefonos ügyfélszolgálatok meg általában a saját hálózatukból díjmentesek!

(#53681) Watt25 válasza kovaccss (#53678) üzenetére


Watt25
veterán

felhívtam a 1272-t, 5 mp múlva leraktam, 49 Ft-ot azonnal levontak az egyenlegemből.
Ami szintén a Digi hibája, igaz? :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#53682) kovaccss


kovaccss
tag

Nem megyek személyesen a belvárosba Szegeden a Digihez, írtam miért. Az is röhej, hogy 2019-ben 30 napos mailválaszolási határidő van egy netszolgáltatónál. 20 éve végig T-Online-os (most Telekom) 30-as mobilszámom van. Mindig ingyen hívtam a 1412-t, a Telekomot, ha volt valami. Régen megoldhatta volna a Digi is, hogy ne 50 Ft-os (ebből min. 30 Ft extraprofit) percdíjjal lehessen csak EGY számon ügyet intézni náluk, össz. kb. 500 Ft-os költséggel. Igen, ez a Digi hibája. Nincs olyan mobilhálózat, hogy Digi, így nem lehet hálózaton belül ingyen felhívni őket. Ha a Digis kábeltelefonra gondolsz, hogy innen ingyenes őket hívni, akkor ezzel nem vagyok előrébb, mert nem vagyok még ügyfelük, nem lehet ilyen kábeltelefonom. A Diginek érdeke hogy az ügyfelük legyek.

(#53683) Frontiner válasza kovaccss (#53682) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Akkor sztem ülj a fotelban és várd meg még a DIGI bekopog hozzád és hatalmas elnézések közepette megérdeklődi, hogy esetleg érdekelne e az ajánlatuk.. Ha a hegy nem megy Mohamedhez...
Bocs, de ez már csak a kifogások keresése.

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#53684) mcfly82 válasza kovaccss (#53682) üzenetére


mcfly82
tag

- személyesen nem mész el ügyet intézni
- telefonon nem hívod őket, mert "drága".

Akkor mégis mit vársz??? Komolyan kérdezem. Itt a fórumon nem fogja tudni senki megoldani a problémádat.

(#53685) kovaccss


kovaccss
tag

2019-ben elvárható a piacvezető netszolgáltatótól, hogy ingyenes telefonos ügyfélszolgálatot működtessen. A Telekom 10+ éve meg tudja oldani. Bőven szednek be a Diginél is annyi havidíjat, hogy beleférjen ez is, főleg hogy most veszik át az Invitel ügyfeleit is, ami több 100e ember. A gyors, ingyenes, utazásmentes ügyintézés ma már alapvető mindenütt. A személyes ügyfélszolgálathoz menés lassú, utazást és sorbanállást igyényel, 3,5 km oda-vissza biciklivel, és nem ingyenes, mert a bicikli kajával megy, a kaja drága. A telefonálás gyors, utazásmentes, de drága 49-es percdíjjal. A mail ingyenes, utazásmentes, de lassú, sőt sosem fognak válaszolni, mert sehol sincs külön ember csak a mailok kezelésére, inkább a személyes és telefonos ügyfelekkel foglalkozik. Azért is kell ingyenes és utazásmentes mód, mert ha mégse lehet nálam Digi net+TV, akkor ne utazzak, és ne fizessek potyára a semmiért. Régebben többfelé bemászkáltam ügyet intézni, de ma már nem fogok. Régen csoportos beszedéssel mennek a rezsifizetéseim is, nem mászkálok postára sárga csekkekkel sorban állni, stb.. Ha eladtam valamit, külön nem megyek csak azért el itthonról hogy postázzam, csak ha másért is menni kell. Stb.. A mai világban az a jó, hogy egyre több dolgot mászkálásmentesen és olcsón el lehet intézni, nyilván hogy ezeket kihasználom.

[ Szerkesztve ]

(#53686) pjen válasza kovaccss (#53685) üzenetére


pjen
félisten

Akkor lehet nem lesz digid. Ennyi.

(#53687) Frontiner válasza kovaccss (#53685) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Kb. 1x kellene bemenni? nem egy maratoni biciklitúrára mész, nem kell több napot,hetet rááldozni a felkészülésre, nem kell 1 heti hidegélelmet csomagolni, Te mondtad, odavissza 3,5 km.... gyalog, ügyintézéssel együtt kb 2 óra, de legyen 3. Akinek ennyi ideje nincs erre az sztem ne panaszkodjon. Mióta leírtál ide X db hsz-t már elintézted volna régen! Ne haragudj, de ez szánalmas!

[ Szerkesztve ]

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#53688) M_AND_Ms válasza kovaccss (#53685) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A Digi nem a te szolgáltatód! Engedd el! Többet ér az egészség!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#53689) klaczi válasza M_AND_Ms (#53688) üzenetére


klaczi
aktív tag

Ha mégis...........akkor elcsodálkozna, hogyan került ide ez a f@sza tv.

(#53690) kovaccss


kovaccss
tag

Kár hogy még mindig az én hibám, hogy a szolgáltatók nem akarnak megcsinálni egy egyszerű ingyenes telefonos ügyfélszolgálatot. Gondolom a Telekomon kívül 1 szolgáltatónál sincs ilyen, ami nevetséges. Komolyan érdekel, hogy miért éri meg jobban x-szel több ügyintézőt alkalmazni a Digi fiókokban, mint 2-3 embert, aki csak a telefonos ügyintézéseket intézné. Sokkal kevesebben mennének be személyesen, ha ingyenes telefonálással el lehetne intézni sokmindent. A legtöbben pont azért mennek be személyesen, mert nem akarnak x-szer 49 Ft-okat kifizetni a telefonos várakoztatásos menükat hallgatva. Ezt eltűröm a Telekomnál, mert ingyenes, de hogy ezért mások dupla percdíjat szednek, vicc. A Digi 1 halom ügyintéző ember bérét, adóit megspórolhatná. Nem véletlenül terjedt el már sokfelé az elektronikus ügyintézés, pont azért, hogy kevesebb embert kelljen alkalmazni. Egy bankfiókban ezért lett drága az utalás, és ezért olcsó netbankon utalni, stb..

[ Szerkesztve ]

(#53691) klaczi válasza kovaccss (#53690) üzenetére


klaczi
aktív tag

Ami jó és occsó azért mindig sorban állnak. Ez van. Minek strapáják magukat.

(#53692) pjen válasza kovaccss (#53690) üzenetére


pjen
félisten

Örülj neki, hogy van ügyintéző. Az sem munkanélküli.

(#53693) vohanyi


vohanyi
senior tag

EPG - vel minden rendben lett, legalábbis Győrben minden ok.

'kovaccss' - engedd már el a dolgot, és ne itt 'vergődjél' - thx

[ Szerkesztve ]

(#53694) kovaccss


kovaccss
tag

A világ már nem olyan, hogy én teszek szívességet a szolgáltatónak, hogy ha akarom a szolgáltatását, akkor bemászok sorban állni az egyetlen ügyfélszolgálatra, ami van a városban, és még én teszek nekik szívességet, hogy igénybe veszem a szolgáltatását, stb.. Az nem így működik. Harcoljanak meg az ügyfelekért, tegyenek a kedvükre, csábítsák oda őket, stb., ha kell a nagyobb profit.

(#53695) bolic válasza vohanyi (#53693) üzenetére


bolic
őstag

Igen jelentem, hogy nálunk is rendben van az EPG, odakapcsolás nélkül minden csatorna listázott. :DDD Az infósáv is javított.

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#53696) Luissimo


Luissimo
veterán

Igen
jelentem megtörtént a csoda.
működik, aminek működnie kell(ettvolna) :C

(#53697) pjen válasza kovaccss (#53694) üzenetére


pjen
félisten

Így is túl sok a jelentkező. Látod box sincs. Simán elvannak Nélküled.

(#53698) kovaccss válasza pjen (#53697) üzenetére


kovaccss
tag

Nem ez a probléma, hanem ez. [link]

(#53699) pjen válasza kovaccss (#53698) üzenetére


pjen
félisten

Ennyi pénzért ennyi jut.

(#53700) JamesHun válasza vohanyi (#53693) üzenetére


JamesHun
addikt

Tisztelt Ügyfelünk!

Az EPG (Electronic Program Guide) egy jelenleg is fejlesztés alatt álló szolgáltatás, így előfordulhatnak kimaradások / hibák / pontatlanságok.

valamit fejlesztettek, csak sehova nem írták ki

SeriesX: JamesSHun

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.