Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44601) szabogabor10 válasza wwenigma (#44600) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nyilván, de sokan inkább fizetnek kicsit többet, mint hogy szolgáltatót váltsanak.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#44602) bopeti98 válasza szabogabor10 (#44601) üzenetére


bopeti98
őstag

Meg sokan nem is tudják hogy van másik szolgáltató is. Amikor lejáróban a hűség, felhívja őket a UPC, ajánl valamit, az előfizetők meg többnyire belemennek.
A Digi meg nem nagyon szokott nyomulni. Nálunk durván 2 éve van kiépítve, de üzletkötőt még nem láttam. Egyszer behajítottak valami szórólapot amikor elindult a szolgáltatás oszt ennyi. Szoktam néha nézegetni az oszlopokat, és még 2 év után is alig van olyan ház ahova Digi optikát látnék bekötve.

(#44603) szabogabor10 válasza bopeti98 (#44602) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, ez így van. Itt a társasházunkban is a túlnyomó többség UPC-s.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#44604) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Mint írtam én is s pár kolléga is, azért sajnos nem mindenhol fenékig tejfel a Digi sem...
Ahol csak kábelmodemes net van a csodálatos 8 megabites értékkel, ott a konkurencia tud csapkodni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44605) wwenigma válasza Bogyi007 (#44604) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Sajnos van ilyen de nem sok helyen. Ott természetesen jobb is lehet a konkurens, hacsak nem valami elhanyagolt ADSL.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#44606) sirály69 válasza bounty123 (#44594) üzenetére


sirály69
őstag

Én is ezt gondoltam. Nem hatotta meg őket. Rögtön szerződést bontottam velük...

Szerver Hosting Debrecenben

(#44607) dethroner válasza giorgiosixx (#44585) üzenetére


dethroner
veterán

Régebben volt is, én magam is többször éltem a lehetőséggel, sok éven keresztül folyamatosan hűségidőben voltunk. Ezt már évekkel ezelőtt leírtam amikor rendre felmerült a kérdés, hogyan lehetne lejárt hűséget újrakötni. De hát senki nem hitt nekem, de kit érdekel :) Én tudom amit tudok és nagyon jól jöttem ki belőle. A titok annyi volt, hogy a családnév nem egyezhetett, tehát ha a feleséged felvette a te nevedet és így szerepel a személyi igazolványában, akkor nem működik. Egy lehetőséged van ilyen esetben, valami megbízható ismerőst megkérsz jelentkezzen be a te lakásodra ideiglenes lakcímre. Utána az ő nevére szerződést kötni és mehet a buli. Aztán egy idő múlva kiiratkozhat a lakásból és a diginél kérni kell a szerződés névátírást.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#44608) attos71 válasza Frontiner (#44591) üzenetére


attos71
tag

:C Az új elosztó megoldotta a problémát! Szuper lett a kép is! A kitermelt -kinai- elosztó azóta megtanult repülni... :D Nem értem egy passzív cuccban mi tud így tönkremenni? :F

bera

(#44609) Bogyi007 válasza wwenigma (#44605) üzenetére


Bogyi007
veterán

50/10-es T-home netem van 4000 forintért a 8/1-es 3500-as Digis helyett...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44610) Milka 78 válasza Bogyi007 (#44609) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nálunk pont fordított a helyzet.Fateréknak 10/0.5 t-com adsl net 3000-ért (jobb napokon tudja a 70%-át :DDD ),most meg lesz nekik 100/50 2 ropiért.Mindez Budapest 17.kerület.Idén nyáron jöttek csak fel idáig,más lehetőség a T-com-on kívül eddig nem is volt.

(#44611) Raga


Raga
senior tag

Nem szeretném gyártani az összeesküvés elméleteket de ezen mégis megakadt a szemem.

Digi közlemény:

A TV2 CSOPORT ÚJABB CSATORNÁIVAL BŐVÜL A DIGI VEZETÉKES ÉS MŰHOLDAS CSATORNAKÍNÁLATA!
Létrehozva: 2017-02-14 16:11
2017. február 14-től a digitális kábel televízió előfizetők számára a TV2 csoport eddigi négy csatornája mellé újabb 6 csatorna érkezik:

- a telenovella rajongóknak szánt Izaura TV,
- a zenés kikapcsolódást biztosító Zenebutik,
- a trendi életmód témákkal foglalkozó FEM3,
- a gasztronómia szerelmeseinek szóló Chili TV,
- a gyerekeket szórakoztató Kiwi TV,

Újabb hat csatorna érkezik, de csak öt van felsorolva és annyi is érkezett.
Lehet, hogy nyitva hagyták a kaput a Spilernek?
Vagy csak szimpla elírás?
Esetleg én nem vettem valamit figyelembe?

(#44612) nfsu17 válasza Raga (#44611) üzenetére


nfsu17
veterán

humor+ nincs ott, de amúgy jön az is
szóval 6 az

(#44613) Flashget válasza nfsu17 (#44612) üzenetére


Flashget
félisten

jon?
jott! Bp kiosztasban az is jott a tobbivel egyutt.

Realme GT Master Edition

(#44614) nfsu17 válasza Flashget (#44613) üzenetére


nfsu17
veterán

jön.
odakapcsolsz és jön :U

(#44615) Gyuree91


Gyuree91
tag

Hi! Jelentem Vajda-féle csatornák Békéscsabán szépen berendezve beindultak. EPG persze még nincs, majd lesz. :)

Viszont áruljátok már el, 738,00 MHz-en lévő csatornák miért nem akarnak bejönni? Kézi kereséssel is azt írja, hogy 0 csatorna tárolva. Digi World, Digi Life + 2 HD verzió, és a F&H HD hiányzik, és minden megy.

Ha nem lenne elektromos áram, gyertyafénynél kellene tévéznünk... :)

(#44616) leslieke válasza Flashget (#44613) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De jó! ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44617) azozo válasza Gyuree91 (#44615) üzenetére


azozo
senior tag

Jön Digi life és a többi 738-on Bcs

(#44618) Raga válasza nfsu17 (#44612) üzenetére


Raga
senior tag

Jogos

(#44619) Gyuree91 válasza azozo (#44617) üzenetére


Gyuree91
tag

Jön persze lent, de fent a szobámba nem talál semmit.. :((

Ha nem lenne elektromos áram, gyertyafénynél kellene tévéznünk... :)

(#44620) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Milyen frekvencián jönnek az új csatornák? (BP)

(#44621) zsolt501 válasza Gyuree91 (#44619) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Több oka is lehet ennek, azt ki kellene próbálnod, hogy a TV-t áthelyezed oda ahol jön probléma nélkül, és azt a tv-t meg fel ahol nem jön, ha azon a TV-n sem jön a te szobádban amelyiken most igen akkor kábelezés probléma van.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#44622) dh66e válasza ToBeY (#44620) üzenetére


dh66e
veterán

754MHz

[ Szerkesztve ]

(#44623) anrab válasza Gyuree91 (#44615) üzenetére


anrab
addikt

nekem a 394 Mhz-ről tűnt el a 8 db adó. jel erőssége ok. jel minősége 0. egyenlőre várok hátha rendezik.

(#44624) ToBeY válasza dh66e (#44622) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azt vágjátok,hogy ezen a frekvencián bejött a Discovery és TLC is? :Y
Digi végre visszarakta őket? :C

[ Szerkesztve ]

(#44625) wwenigma válasza ToBeY (#44624) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jahm. :) [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#44626) dethroner válasza ToBeY (#44624) üzenetére


dethroner
veterán

Hát már tavaly december vége óta ez hozta lázba a topikot. Merre jártál? :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#44627) dh66e válasza ToBeY (#44624) üzenetére


dh66e
veterán

:U

(#44628) MDanny


MDanny
senior tag

Az Atmediát választotta a History csatornák tulajdonosa is :(

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#44629) Flashget válasza ToBeY (#44624) üzenetére


Flashget
félisten

Eddig téli álmon volt a projekt nálad beállítva? :)

Realme GT Master Edition

(#44630) sityupityu válasza Flashget (#44629) üzenetére


sityupityu
veterán

Csak nem követte a fórumot. Na. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44631) ToBeY válasza Flashget (#44629) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem igazán nézek tévét és akkor is csak pár megszokott csatornát (history,cc,national ilyesmi...)

(#44632) Flashget válasza sityupityu (#44630) üzenetére


Flashget
félisten

Viszont az ember ilyenkor kellemes meglepetések érik és rögtön 8 új csatornával találja szembe magát, amit előtte 5 év alatt tudott a Digi összehozni. :)
Letiltották a sokadik kamu regem Digi fb-on, mert voltam olyan szemét megkérdezni, hogy lehet az, hogy más szolgáltatóknál bekerültek a Vajna csatornák így a Spiler is csak a Diginél nem? Esetleg a DS miatt amin már lassan nézhetetlen jogok vannak ;)

Realme GT Master Edition

(#44633) Blackmate válasza Milka 78 (#44610) üzenetére


Blackmate
senior tag

17. kerület családi házas, vagy bérházi övezet? Én az előbbiben tavaly október óta várok a bekötésre... :W

(#44634) allfinanz


allfinanz
senior tag

meggyuttek az EPG-k a Vajna-csatornakra is, bezzeg egy csomo adon, mint a CCTV-4, Duck TV, DW, stb. tovabbra sincs EPG :W

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#44635) sityupityu válasza allfinanz (#44634) üzenetére


sityupityu
veterán

A fenébe! :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44636) azozo válasza allfinanz (#44634) üzenetére


azozo
senior tag

Azért egy duck tv -s EPG megnéznék milyen műsorokat írnak :P
:DD

(#44637) leslieke válasza allfinanz (#44634) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Te ezeket nézed? ;] :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44638) zsoltzsolt válasza allfinanz (#44634) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szerintem nálad nagy a gond 😂😂

(#44639) Gaborz1 válasza allfinanz (#44634) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Most nem azért de a duck tv-re minek kéne EPG? :U Egész nap az ovis gyerekeknek szóló műsor megy, nekik totál értelmetlen lenne EPG-t gyártani.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#44640) allfinanz


allfinanz
senior tag

Varom az Astro TV HD nusorat EPG-vel:
Rontaslevetel
Penztarca megtomes
Jovobe latas

Home Shopping HD musorat EPG-vel:
Csodasepru 3000
Okoskabat 4000
Okospohar 6000

;] ;] ;]

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#44641) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A national geographic-on és nat geo hd mindig ugyanaz műsor van csak hd-ban?

(#44642) Frontiner válasza ToBeY (#44641) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Igen.

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#44643) Fürkésző


Fürkésző
tag

Sziasztok!

Az AXN csatornán hónapok óta sok sorozat/film előtt megjelenik a tájékoztatás, hogy a következő műsorhoz felirat érhető el a teletext 777. oldalán.
Van, ahol ez valóban elérhető? Nálunk se digitálisan, se analógon. Mondjuk, teletext sincs az AXN-hez.
Olyan nehéz lenne beállítania a DIGI-nek?

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#44644) yogibear válasza Fürkésző (#44643) üzenetére


yogibear
addikt

Működik az...Sőt a dvb feliratozás is esetenként, ahol kell, pl. Quantico alatt van txt felirat is meg dvb-c is utóbbi a nem magyar, pl. arab vagy héber beszédek alatt...
Mondjuk logikusan ez analógon nem csak digitálison van...

Azért mert full teletextjük nincs, attól még jön az a 777-es oldalon...

Két eset lehetséges, vagy meg kell nyomni a tv távirányítón a subtitle gombot, ha van, a menüben a feliratok beállításnál meg választható hogy dvb felirat vagy txt felirat menjen... előbbi logikusan ha van...
Másik, hogy ugyancsak a tv távirányító teletext gombját kellene megnyomni, mint régen is az analóg korszakban és begépelni a 777-es oldal számát és csodákat fogsz látni. :D

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#44645) yogibear válasza yogibear (#44644) üzenetére


yogibear
addikt

Analóg időkben is volt hogy adtak feliratot is egyes esetekben, olyankor a fent leírtakat kellett alkalmazni...
Ami most digitálison is tuti működik, mert a kedvedért megnéztem...
Hogy analógra is kiadja-e a feliratot a Digi (mivel az analóg jelet ők állítják elő a digitálisból) azt nem tudom, olyat nem nézek, de ki kell próbálni a fentieket: teletext -> 777... és kiderül...

AXN-en csak akkor van felirat, ha ki is írják előtte, ahogy te is leírtad... és ez premier sorozatoknál elég provizórikus, Scorpion S2 alatt végig volt az első vetítéskor, de pl. Sherlock és Watson S4 alatt nem egy résznél nem volt premierkor, csak a későbbi ismétlés alatt...
Hogy miért, ne kérdezd...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#44646) sityupityu válasza yogibear (#44644) üzenetére


sityupityu
veterán

Megnéztem és nálunk is működik.
Az NCIS: Los Angeles megy pont, és van felirat is hozzá.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44647) yogibear válasza sityupityu (#44646) üzenetére


yogibear
addikt

Jaja én is azzal néztem meg az előbb és mindkét leírt módon működik...
Simán a felirat gombbal és a teletext bekapcsolásával és a 777-es oldalra lépéssel is...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#44648) Fürkésző válasza yogibear (#44647) üzenetére


Fürkésző
tag

Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint nem általános a felirathiány. Kereshetem tovább, hogy nálam miért nincs.
Maci Laci, hidd el, tudom hogyan kell a feliratot elővarázsolni (ha van).

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#44649) yogibear válasza Fürkésző (#44648) üzenetére


yogibear
addikt

Próbáld meg első lépésben a teletextre kapcsolni és megadni a 777-es oldalt, ott be kell jönnie, ha van éppen...
Digitálison mindenképpen...

Más adóknál, mondjuk a rezsimes M-eknél megvannak a teletext feliratok? Mert ott szinte minden alatt van... még élő sportközvetítés alatt is. :)
Vagy TV2, RTL, azok is a filmek sorozatok jó része alatt adnak feliratot is...
Csak úgy ellenőrzésképpen...

Boxot használsz vagy lapostévét? Elvben tökmindegy mert mindkettő távirkáján van teletext és felirat gomb is.
Ha ezek ellenére sem találsz AXN-en feliratot kérdezz rá Diginél, hogy miért kivételeznek veletek, hátha képesek értelmesen válaszolni...

Ha van boxod ami képes a digitálison bejövő streamet felvenni *.mts fájlba, akkor már könnyű ellenőrizni pécén a TS-Doctor nevű progival, az megmutatja, hogy mik vannak a felvett streamben: videósáv, hangsáv(ok), teletext, teletext felirat(ok), dvb felirat...
M-es kanálisokon több txt felirat is van a streamben meglepő módon pl. az M3 streamben benne van a sajátja mellett az M2 és az M5 teletext felirata is. :D
Fene tudja, minek...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#44650) Fürkésző válasza yogibear (#44649) üzenetére


Fürkésző
tag

Máshol van. RTL-en csúszással, a többin jól időzítve (de ez nyilván az RTL sara). HBO-kon is van. Paramount-on kb. egyszer sikerült előcsalogatni azután, hogy beharangozták a feliratozást.

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.