Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44351) sirály69 válasza sityupityu (#44350) üzenetére


sirály69
őstag

Most megint megy.... :Y
Bár az idegenynyelvű nem Hd adásoknál nincs infó(német RTL, TV5)

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#44352) sityupityu válasza sirály69 (#44351) üzenetére


sityupityu
veterán

Távgyógyítást csináltam. Majd küldöm a számlát. :D

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44353) sirály69 válasza sityupityu (#44352) üzenetére


sirály69
őstag

:C :DDD

Szerver Hosting Debrecenben

(#44354) McLaca válasza nfsu17 (#44324) üzenetére


McLaca
őstag

Annyiban van a dologban igazság, hogy mostanában a Duna a 4:3-as képet 16:9-es frame-be teszi, így 4:3 arányú tv-n (legalábbis analógon) a "postaláda" formátum látható: körben fekete sáv. De ez független a hd-sd verziótól, főleg, hogy utóbbit a digi állítja elő, mivel az állami tv-k már csak HD-t adnak. Digitális csatornán egy - képarányok tekintetében - jól beállított tv-n ebből semmi nem látszik.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#44355) Freezee


Freezee
senior tag

Na szevasz TV adás... Minden adás elszállt

visszajött de tök kocka minden....

[ Szerkesztve ]

(#44356) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Próbálkoznak a srácok belőni úgy,hogy minden tv-n menjen.Szerintem még el lesznek vele pár hétig,de majd csak sikerül :K

(#44357) #35434496 válasza Milka 78 (#44343) üzenetére


#35434496
törölt tag

Meg vagy Milka! Nálam a Samsung szép jó meg VISZLÁT is! :D

(#44358) Milka 78 válasza #35434496 (#44357) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Te nem RózsadombCom-nál vagy?Igen most mondam,hogy a low budget tv-ken megy minden rendben! :DDD

(#44359) allfinanz


allfinanz
senior tag

Telenor MyTV HD adokkal bovit:

"A MyTV sportrajongó előfizetői sem maradnak újdonság nélkül: február végétől a szolgáltatásban elérhető sportcsatornák az M4 Sport, a Spíler TV, valamint a Sport1 és a Sport2 is HD-képminőségben érhetők el, így a futball és kézilabda Bajnokok Ligája, valamint a spanyol és az angol focibajnokság mérkőzéseit már így nézhetik."

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#44360) Bogyi007 válasza allfinanz (#44359) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hurrá nyugalom lesz a Topicban végre! :DD
Ezt a hozzászólást el is mentem hogy bármikor ajánlani tudjam. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44361) sityupityu válasza Bogyi007 (#44360) üzenetére


sityupityu
veterán

Attól, hogy ajánlasz itt valami más szolgáltatást attól még nem lesz itt nyugalom. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44362) Freezee válasza sityupityu (#44361) üzenetére


Freezee
senior tag

Már épp reagálni akartam , de megelőztél. Azt már le sem merem neki írni, hogy "és hogyan veszed fel?" mert ugye nem ülök napi 0-24 ben a TV elött. :N

Bogyi007: és mire fogod ajánlani? Amikor valaki mobilt szeretne venni a telenornál?

[ Szerkesztve ]

(#44363) allfinanz


allfinanz
senior tag

Uj ASZF. Ervenyes marcius 5-tol.

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#44364) trec12


trec12
addikt

Néztem egy kicsit a Discot hát a képminőségtől nem estem hasra. :( A logó körül szinte folyamatos a kockásodás. Hiába az átlag 5 Mbit körüli bitráta de pl. a BBCEarth kisebb bitrátával (3 Mbit) szerintem láthatóan szebb képet ad.

(#44365) MDanny válasza trec12 (#44364) üzenetére


MDanny
senior tag

Ilyen minőségű a bejövő, mindegyik szolgáltatónál ez tapasztalható.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#44366) pjen válasza MDanny (#44365) üzenetére


pjen
félisten

Nem.Upc nél nem rosszabb mint a többi Sd.

(#44367) Flashget válasza allfinanz (#44363) üzenetére


Flashget
félisten

közben sunyiban kicserélték a csatornakiosztó .pdf fájlokat amibe már benne van a Disco és a TLC. ;]

Realme GT Master Edition

(#44368) trec12 válasza MDanny (#44365) üzenetére


trec12
addikt

Hétvégén megnézem szüleimnél másik kábelszolgáltatónál milyen. Most úgy emlékszem mintha ott pár fokkal szebb lenne a kép de ott is a gyengébb SD-k között van.

[ Szerkesztve ]

(#44369) Flashget válasza trec12 (#44364) üzenetére


Flashget
félisten

ez pont ilyen szar volt mikor kidobták..már akkor sem értettem a hiszit ezért az ismétlő csatornáért helyette jöttek HD-ban majdnem ugyanazok...

Realme GT Master Edition

(#44370) sityupityu válasza pjen (#44366) üzenetére


sityupityu
veterán

A diginél van rosszabb minőségű sd is mint a discovery.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44371) sityupityu válasza Flashget (#44369) üzenetére


sityupityu
veterán

Nincs igazad. Sok olyan műsor van rajta amiknek nincsen alternatívája a többi adón. Pl túlélőműsorok stb. És a többin is megy ezerrel az ismétlés.
Szerintem az a tényállás, hogy itt a legtöbben örülnek, hogy visszakerült. Akinek meg nem jön be, annak nem kell néznie. Ilyen egyszerű. :)

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44372) trec12 válasza sityupityu (#44371) üzenetére


trec12
addikt

Nem tudom miért ilyen rossz minőségű a kép mintha valami agyontömörített műholdas vacak lenne. Azért ennél szebb kép dukálna egy ilyen csatornának. Közben látom a Face-n is beírta valaki, hogy nem az igazi a képminőség.

[ Szerkesztve ]

(#44373) Bogyi007 válasza Freezee (#44362) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez van amikor valaki a téma ismerete nélkül véleményezi a dolgokat..

MyTv-hez Nem kell SEMMILYEN mobiltelefon előfizetés és telefon sem. És mégcsak hűségidő sem. Egyetlen bankszámla s akár egy Virtuális bankkártya elég hozzá. Egyébként meg használható Okostelefonnal, Okostévével, tabletén vagy PC-n, Linuxon (talán még Mac gépen is - azt nem próbáltam) .

A Spílert tartalmazó csomag nem is drága. Emlékeim szerint 1600 forint körül van - nem nézek most utánna ugyanis nálunk a Spíler fater kérésére MindigTv-n lett megoldva. Ha csak nekem kellett volna én is a Digi mellé ezt vettem volna.

Hogy kipróbáld az egészet INGYENESEN használható az Alapcsomag, ez kb a MindigTv alapcsomag tartalmát fedi le.

Mivel pl Okostévéhez is lehet használni vagy PC-hez így akár a felvétel is megoldható...

Részemről ennyi. :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44374) Flashget válasza sityupityu (#44371) üzenetére


Flashget
félisten

Miből gondolod, hogy nincs? 2017-t írunk és azért veszünk HD vagy újabban 4K tv-t, hogy ne szar minőséget nézzünk. Különben maradhatunk a jó régi crt-nél semmiben sem különb.
Viszont ha már a szolgáltatók a HD-re verik ki az ügyfél csalogatás miatt, akkor ne ilyen gyenge bitrátával adjanak olyan csatornát aminek több HD alternatívája is van. És már csak ebből a szempontból is jobb csatornák az ember inkább nézi ezeket.
Nem is nézem.

Realme GT Master Edition

(#44375) MDanny válasza trec12 (#44372) üzenetére


MDanny
senior tag

T digitálison, MindigTV-n ugyanilyen.. Nekem inkább az angol hangsáv hiányzik.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#44376) sityupityu válasza Flashget (#44374) üzenetére


sityupityu
veterán

Én nem a minőségre mondtam (abban egyetértünk), hanem a tartalomra és az ismétlésekre értettem.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44377) dh66e


dh66e
veterán

digi cam
Más bemutató videók itt.

(#44378) nfsu17 válasza MDanny (#44375) üzenetére


nfsu17
veterán

Vidanetnél (kábel) is ilyen a kép a disco-n, azaz nem túl jó, de van rosszabb is.

(#44379) Freezee válasza Bogyi007 (#44373) üzenetére


Freezee
senior tag

Pacccs :) Telenoros vagyok MyTV-m is van :C azon néztem a sport2-n decemberben végig az NFL-t mert a DIGIonline pont semennyire nem volt használható abban az idősávban.
Azért mennyire életszerű és könnyen megvalósítható, hogy telefonról akarsz felvenni 8 órányi anyagot :DDD
Ennyi erővel minek ment a sírás a Discoért. Fizess elő egy francia alap csomagra abban benne van....és tök olcsó is..
Okostévére nem tudod közvetlenül felrakni csak számítógépről tudod átküldeni rá max. De mint írtuk előfizettünk egy TV szolgáltatásra szeretném a TV-n! egyszerűen nézni azt amit szeretnék mindenféle mókolás nélkül egyszerűen gyorsan abban az időben amikor épp ráérek.

(#44380) trec12 válasza nfsu17 (#44378) üzenetére


trec12
addikt

Akkor ezek szerint a forrás már maga ilyen. :U

(#44381) dh66e válasza trec12 (#44380) üzenetére


dh66e
veterán

Ilyen az mindenhol,analógon rosszabb csak.Jó pár éve is ugyanilyen katasztrófa volt.

(#44382) Flashget válasza sityupityu (#44376) üzenetére


Flashget
félisten

oks.
már vagy 10. kamu regem tíltották le a digi oldalán...nem bírják elviselni a kritikát. vagy jót vagy semmit az elvük.
Már pedig ez a hír kiverte a biztosítékot nálam..V8SC amiért hajlandó vagyok hétvégenként felkelni és nézni streamen a WTCC meg DTM bohócliga hozzá képest, erre ezt is adja majd a Spiler.
Meg WSBK-t is..már annyi jogot vesznek lassan, hogy lehet a Digisport 1-2-3-at is megveszik hozzá...

A TV2 Csoport férfias szórakozást kínáló csatornáján, a Spíler TV-n már javában dübörög az angol első osztály focimérkőzéseivel a Premier League, és a jégkorong legnagyobbjaival az NHL legújabb szezonja. Tavasszal pedig a motorsport szerelmesei örülhetnek, számos exkluzív tartalommal jelentkezik a csatorna. A Sport&Events Management Kft, - Stefano Favaro tanácsára, aki felismerte az együttműködésekben rejlő lehetőségeket, - megvásárolta a SUPERBIKE világbajnokság, az RX világbajnokság, a Salakmotor világbajnokság és világkupa és a Supercars televíziós közvetítési jogait a 2017-es évtől kezdődően, továbbá a Spíler TV-n kiemelten kerülnek közvetítésre a MotoGP futamai élőben Talmácsi Gábor és Mezei Dániel párosával.
[link]

Realme GT Master Edition

(#44383) Flashget válasza dh66e (#44377) üzenetére


Flashget
félisten

Jó hamar megszülték :D
mi tartott ennyi ideig mióta bevezették??

Realme GT Master Edition

(#44384) sityupityu válasza Flashget (#44382) üzenetére


sityupityu
veterán

Tudom melyik az a sorozat, 1-2 futamot láttam én is. Nagyon kemény. :K

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44385) dh66e válasza Flashget (#44383) üzenetére


dh66e
veterán

Tudod jól, jó munkához.....

(#44386) Samott


Samott
addikt

Volt szo itt a Discovery minosegerol, nekem van kabeles upc es digi is, a upc-nel is kodolatlan ez a csatorna szoval felvettem egyidoben mindkettorol 10 percet, itt a mediainfo roluk:

###Digi###
Complete name : T:\disck_sample_digi.ts
Format : MPEG-TS
Format profile : No PAT/PMT
File size : 422 MiB
Duration : 11mn 2s
Overall bit rate : 5 350 Kbps

Video
ID : 559 (0x22F)
Format : MPEG Video
Format version : Version 2
Format profile : Main@Main
Format settings, BVOP : Yes
Format settings, Matrix : Custom
Format settings, GOP : Variable
Format settings, picture structure : Frame
Duration : 11mn 2s
Bit rate : 4 892 Kbps
Maximum bit rate : 5 000 Kbps
Width : 720 pixels
Height : 576 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Active Format Description : Full frame 16:9 image
Frame rate : 25.000 fps
Standard : PAL
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Interlaced
Scan order : Top Field First
Compression mode : Lossy
Bits/(Pixel*Frame) : 0.472
Time code of first frame : 09:22:05:07
Time code source : Group of pictures header
GOP, Open/Closed : Open
Stream size : 386 MiB (91%)

Audio
ID : 767 (0x2FF)
Format : MPEG Audio
Format version : Version 1
Format profile : Layer 2
Duration : 11mn 1s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 192 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 48.0 KHz
Compression mode : Lossy
Delay relative to video : 19ms
Stream size : 15.2 MiB (4%)

###UPC###
ID : 13 (0xD)
Complete name : T:\disc_sample_upc.ts
Format : MPEG-TS
File size : 328 MiB
Duration : 10mn 55s
Overall bit rate mode : Variable
Overall bit rate : 4 193 Kbps

Video
ID : 101 (0x65)
Menu ID : 1301 (0x515)
Format : MPEG Video
Format version : Version 2
Format profile : Main@Main
Format settings, BVOP : Yes
Format settings, Matrix : Default
Format settings, GOP : M=3, N=15
Format settings, picture structure : Frame
Codec ID : 2
Duration : 10mn 55s
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 3 792 Kbps
Maximum bit rate : 4 000 Kbps
Width : 720 pixels
Height : 576 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 25.000 fps
Standard : PAL
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Interlaced
Scan order : Top Field First
Compression mode : Lossy
Bits/(Pixel*Frame) : 0.366
Stream size : 296 MiB (90%)
Color primaries : BT.601 PAL
Transfer characteristics : BT.470 System B, BT.470 System G
Matrix coefficients : BT.601

Audio
ID : 102 (0x66)
Menu ID : 1301 (0x515)
Format : MPEG Audio
Format version : Version 1
Format profile : Layer 2
Mode : Joint stereo
Mode extension : Intensity Stereo + MS Stereo
Codec ID : 4
Duration : 10mn 55s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 192 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 48.0 KHz
Compression mode : Lossy
Delay relative to video : -548ms
Stream size : 15.0 MiB (5%)
Language : Hungarian

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#44387) Mohabmw


Mohabmw
újonc

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Van egy frissen bekötött Digi kábelTV-m amit TVheadend-el szeretnék használni. Valamiért a TVheadend nem talál egyetlen csatornát sem. Eddig még nem használtam kábeles csatornákhoz a TVheadend-et úgyhogy lehet hogy én szúrok el valamit. Tudna valaki segíteni abban hogy mik a DigiTV dvb-c kézi beállításai?
Azt tudom, hogy a symbol rate 6900
a közszolgálati 6000
constellation QAM/256

van viszont egy olyan hogy: Delivery system: DVB-C/Annex A
DVB-C/Annex B
DVB-C/Annex C
nem tudom melyik az...
+1 nőies kérdés: ugye nem kell aktiváltatnom vagy ilyesmi a diginél a bekötést? Mint mondtam frissen behúzott madzag. Sajnos nem tudom kipróbálni hogy jön e egyáltalán valami a kábelen, mivel csak ez a PC van ott, TV-ről nem lesz használva.

Előre is köszönöm ha tudtok segíteni.
Üdv.

(#44388) Watt25 válasza Samott (#44386) üzenetére


Watt25
veterán

a upc-nel is kodolatlan ez a csatorna szoval felvettem egyidoben mindkettorol 10 percet
A stream rögzítéshez nem feltétel, hogy kódolatlan legyen. (Ezeket az adatokat kódolt csatornákról is le tudod kérni.)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#44389) Boond


Boond
addikt

Ezt már olvastátok?

https://dtvnews.hu/hirek/ujabb-kozvetitesi-jogokkal-erosit-a-spiler-tv

"A TV2 Csoport férfias szórakozást kínáló csatornáján, a Spíler TV-n már javában dübörög az angol első osztály focimérkőzéseivel a Premier League, és a jégkorong legnagyobbjaival az NHL legújabb szezonja.

A Spíler TV-n kiemelten kerülnek közvetítésre a MotoGP futamai élőben, Talmácsi Gábor és Mezei Dániel párosával."

(#44390) dh66e válasza Mohabmw (#44387) üzenetére


dh66e
veterán

A nőies kérdésre...
Nem kell aktiválni,ha bent van a kábel és van előfizetésed a szolgáltatásra akkor élnek a bitek a drótban.

(#44391) Boond válasza Flashget (#44382) üzenetére


Boond
addikt

Nem kell az nektek csúnya, hogy is fogalmaztatók "hörgöcsadók", maradjon csak digi a "durci" kategóriánál, az biztos jó lesz/tesz. :P

"Már pedig ez a hír kiverte a biztosítékot nálam..V8SC amiért hajlandó vagyok hétvégenként felkelni és nézni streamen a WTCC meg DTM bohócliga hozzá képest, erre ezt is adja majd a Spiler."

Amúgy ebben csak az a vicces, hogy ment a sírás rívás, meg a drukkolás, hogy csak azokat ne rakják be...
Most meg, mégiscsak fordul változik a hozzáállás...

Amúgy tudtommal kb 7 csatornáért 200 forintot kell fizetni, igaz ebben a 7-ben a sipíler nincs ben.
Annak nem tudom mennyi lehet az ára.

(#44392) Mohabmw válasza dh66e (#44390) üzenetére


Mohabmw
újonc

Köszönöm :R én is így gondoltam csak már nem tudom mire gondoljak, miért nem megy. DVB-T-vel használtam eddig csak, Digivel ez az első próbálkozásom... :W

(#44393) Flashget válasza sityupityu (#44384) üzenetére


Flashget
félisten

én meg élőben 1-2-t nem :)

Realme GT Master Edition

(#44394) Flashget válasza Boond (#44391) üzenetére


Flashget
félisten

én csak a Spilert mondtam, hogy az jó lenne.
Nem tudom más mely hörcsög csatornáért sírt..

Realme GT Master Edition

(#44395) sityupityu válasza Flashget (#44394) üzenetére


sityupityu
veterán

Itt mindenki csak a spílerért sír. Én is. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44396) Flashget válasza sityupityu (#44395) üzenetére


Flashget
félisten

viszont már annyi jogot jelentettek be az idei évre, hogy egymást ütik és éassan 2db csatorna is kevés lesz hozzá.
A vége az lesz majd ennek a folyamatnak, hogy 2018-ban felvásárolja mindennel a DS 1-2-3-t. :)
emberrel, technikával tokkal, vonóval.
De nem lesz egy Spiler Motorsport HD csatornája..

Realme GT Master Edition

(#44397) sityupityu válasza Flashget (#44396) üzenetére


sityupityu
veterán

Itt van lóvé a háttérben, nem hiszem, hogy jogokat vesztenének el. Inkább indítanak plusz csatornákat. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44398) Flashget


Flashget
félisten

1 hét múlva hétvégén nem Digi hibából lesz kódolatlan a HBO3 :)

Kódolatlan hétvége a HBO3 csatornán

Realme GT Master Edition

(#44399) Flashget válasza sityupityu (#44397) üzenetére


Flashget
félisten

Ha ezt a DS-ra írtad, akkor jövőre én biztos vagyok benne, hogy csatornát fog megszüntetni. DS1-2 marad.
Ez a törvény meg kizárja őket olyan jogokból mint a kézilabda pl. amin magyar csapatok érdekeltek.
Szűkült a társadalom számára kiemelten nagy jelentőségű sporteseményekről szóló lista

Ha egy olyan médiaszolgáltató szerzi meg a listán szereplő kiemelt esemény kizárólagos közvetítési jogát, amelynek a szolgáltatásához a hazai közönség több mint 20 százaléka nem fér hozzá, köteles az esemény közvetítésére méltányos és észszerű szerződést kötni a hozzá forduló – a magyar lakosság legalább 80 százaléka számára előfizetési díj nélkül is elérhető – médiaszolgáltatóval. A lista hatályba lépése előtt jogszerűen szerzett kizárólagos jogokra ezek a korlátozások nem vonatkoznak.

Realme GT Master Edition

(#44400) sityupityu válasza Flashget (#44399) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem, félreértelmeztem. Úgy értem, hogy biztos, hogy a spíler nem fog úgy járni mint a DS, és nem fog jogokat veszíteni. Hogy felvásárolják a DS-t? Még az is lehet. :)

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.