Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36651) szabogabor10 válasza Watt25 (#36648) üzenetére


szabogabor10
veterán

MTV Dance, Hits, Rocks, Live HD. Ezeken még reklám sincs, csak zene.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#36652) Multibit válasza Mentolka (#36650) üzenetére


Multibit
veterán

(#36653) Flashget válasza kungzi (#36645) üzenetére


Flashget
félisten

meg a Digifilm HD...ez legalább saját műsor nem kell + pénzt fizetni a HD-ért..ha már a románoknál HD. :)

Realme GT Master Edition

(#36654) Flashget válasza zorallbeka (#36647) üzenetére


Flashget
félisten

Pedig az jó. Pedig hangolásnál semmi extra nem kell automatán és hálózatin keresve az összes csatornát be kell hoznia digikábelen.

Realme GT Master Edition

(#36655) qqzs


qqzs
őstag

es a kaon box tenyleg nem jelzi sehol ha eppen felvesz?

Eladó: GTS450

(#36656) VGYke


VGYke
addikt

Látom megérkezett a DigiSport3, amivel együtt a szép sorbarendezett csatornáim itt ott összekavarodtak. Kérdésem: a csatornák csak helyet cseréltek, vagy jött több új változás és játszam le az újrahangolást / sorbarendezést mindkét TV-n?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#36657) Flashget válasza VGYke (#36656) üzenetére


Flashget
félisten

semmi más nem jött.

Realme GT Master Edition

(#36658) dh66e válasza Flashget (#36657) üzenetére


dh66e
veterán

pesten jött még a tv16 vagy mifene.

(#36659) Mentolka válasza Mentolka (#36650) üzenetére


Mentolka
senior tag

Hello,
Ti nem használtok STB-t? Akkor, mi a Ti megoldásotok? Vagy nem szoktátok megállítani/visszatekerni/felvenni a TVadásokat?

(#36660) Watt25 válasza Mentolka (#36659) üzenetére


Watt25
veterán

De, szoktuk, viszont ezt mind tudja a tévénk...

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#36661) #29810560 válasza Mentolka (#36659) üzenetére


#29810560
törölt tag

Watt25 +1 :K

(#36662) Flashget válasza Mentolka (#36659) üzenetére


Flashget
félisten

Van aki használ van aki nem.
Vagyunk néhányan akik vettünk stb-t a pvr funkció miatt pl. Alma C2200 csak sajna ezt már nem kapni.
TV-t nem szeressük felvételre használni, mert nem .ts-be vesz fel a samsung, ráadásul egy jellel látja el így megakadályozva, hogy a felvételt mással lejátszva vagy kiírni lemezre.
Olyat vegyél ami .ts-be rögzít és az USB részén tudja kezelni az NTFS particíót.
Boltokat linkeltek onnan tudsz választani.

Realme GT Master Edition

(#36663) #29810560 válasza Flashget (#36662) üzenetére


#29810560
törölt tag

"Olyat vegyél ami .ts-be rögzít..."

Olyanunk is van, csak az sem STB, hanem ilyen. :D

(#36664) Mentolka


Mentolka
senior tag

Ne haragudjatok, hogy itt kérdeztem ilyet, csak nekem ez új még.

Szerintem, az én TV-m nem tudja ezeket a funkciókat (Pana TX-P42S20), csak SD kártya megy bele, USB nincs.
Eddig IPTV volt nálam, ott a STB intézte ezeket. Már látom a különbségeket a két módszer közt (és még mindig azt mondom, hogy a kábelTV megoldás magasabb kezdeti beruházással jár), és keresem a költséghatékony módszereket.

Ráadásul, itt Fórumban sincs olyan topik, mint pl.: "Milyen SettopBox-ot?".

gondoltam, hátha a topiklakók nagyobb tapastalattal bírnak nálam...

(#36665) #29810560 válasza Mentolka (#36664) üzenetére


#29810560
törölt tag

A legfőbb kérdés: Mennyit szánsz arra, hogy rögzítsd a műsorokat?
... illetve kódolt műsort (pl. DIGI Film) is akarsz-e rögzíteni?

... mert többféle megoldás létezik. Nyilván a legegyszerűbb a régi analóg-videómagnók funkcionalitását digitális formában továbbvivő SetTopBox-ok, de ezekből is van néhány 10-ezer forinttól a százezer forinton is túl lévő kategória. (Nyilván nem azonos műszaki tartalommal és funkcionalitással.)

[ Szerkesztve ]

(#36666) Mentolka válasza #29810560 (#36665) üzenetére


Mentolka
senior tag

HD minőségű rögzítés érdekel, csak DIGI Kábelen fogható adók, már láttam 15eFt-ért is STB-t (ennek az ára még bővül a háttértár árával).
:)

(#36667) #29810560 válasza Mentolka (#36666) üzenetére


#29810560
törölt tag

Ezzel nem lettünk beljebb. ;)

A ma kapható HD feliratú SetTopBox-ok mindegyike rögzít 1080i (HD TV adás) felbontású adásokat. (Egyáltalán kapható még nem HD box??? :F )

Azt gondoltam, hogy DIGI kábel adásokat akarsz felvenni, lévén ez a DIGI kábelTV fóruma. Ergo neked DVB-C tunert tartalmazó SetTopBox kell, ami manapság ritkán áll magában. (Általában egy DVB-T/T2 tunerrel kombinálják, ...de ez ne zavarjon. ;) )

A kérdés még mindig az, hogy most - vagy a jövőben - akarsz-e olyan csatornáról műsort felvenni, amit kódolva adnak. (Pl. jelenleg DIGI Film, HBO csomag csatornái)? .... mert ehhez már ún. CI+ CAM fogadós SetTopBox kell. .... és ez a képesség/fícsör már árkategória ugrást okoz.

No, és persze a háttértár az természetesen plusz pénz. ... úgy ahogy írtad. :K

(#36668) M_AND_Ms válasza Mentolka (#36664) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

" a kábelTV megoldás magasabb kezdeti beruházással jár"

Ez így nem egy alapigazság. Pl.: az UPC-nél sincs magas kezdeti költség, pedig az is kábeltévé és adnak felvevős, megállítós STB-t.

Ez az egész attól függ, hogy a vételi és kényelmi eszközöket adja a szolgáltató vagy sem. A UPC és a Té adja, cserébe folyamatosan fizetheted azok a költségeit: eszközök beruházása, szállítása raktározása, supportja, szervizelése, stb. A Digi nem ad eszközt, cserébe nem is fizetsz semmit, csak szimplán annyit, hogy a jelet eljuttatják lakásodba. Az eszközökre meg szükség szerint költesz annyit, amennyire neked szükséged van (pl ha elromlik, akkor, de csak akkor fizeted a javítást).
Ez két külön model, végül is mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya.

Már egyszer itt leírtam, hogy anno az én UPC -Digi váltásom idején elvégeztem egy kalkulációt, hogy mikor fognak megtérülni a kezdeti beruházásaim: [link]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#36669) nyogo83


nyogo83
senior tag

Sziasztok!

Van itt valaki XIV. keruletbol? Az elmult 2 hetben este 7 es 8 kozott szarakodik az RTL Klub. Szetesik a kep, illetve total fekete lesz es "a csatorna nincs behangolva" hibauzenettel full fekete a kepernyo.
Digitalis adas es csakis az RTL Klub, minden mas szuper. Kicsit furcsanak tartom hogy szinte menetrendszeruen tudom mar, hogy 7-kor nezhetetlen lesz a csatorna.

Bejelenteni még nem jelentettem, egyelore kivancsi lennek, hogy mas tapasztalt-e ilyet az utobbi idoben.

(#36670) Multibit válasza Mentolka (#36666) üzenetére


Multibit
veterán

Linkeltem neked néhányat. Ott, ahol azok kaphatók, más típust is kereshetsz.

(#36671) Flashget válasza Mentolka (#36664) üzenetére


Flashget
félisten

Miért szerinted ha valaki maga akarja megoldani és nem a szolgáltatótól kapott alapszintű megoldást akarja az nem kerül pénzbe?
Elmondom neked akkor 14K volt a saját HD-s beltéri (szemben az akkori 30K-s Digis HD-vel) hozzá 15K volt egy 2,5" 500GB-os HDD ami azóta is köszöni szépen és jól működik.
Ezzel a dologgal részemről letudva a régi VHS korszak féle "állítsd be a magnót, hogy ha hazaérünk megnézzük+ történet. De mivel másoknak is vettem fel így a tv féle pvr funkció nálam nem játszott.

Realme GT Master Edition

(#36672) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Megjelent a házunkban a DIGI. Jelenleg UPC előfizetésünk van, de szinte biztosan váltani fogunk. Az összefoglaló alapján nem teljesen értem, hogy milyen módon fogják bekötni a különféle szolgáltatásokat és milyen eszközöket fogunk kapni. TV+Internet+Telefon előfizetést kérnénk. Jelenleg a UPC-nél csak egy koax kábel jön be, ami szét van osztva és az általuk adott modemre csatlakozik a telefon illetve arra van rákötve a TL-WR1043ND V2 router. Tehát ha routerre lenne szükség akkor az adott, azt nem igényelnénk.
Eddig úgy hittem, hogy 3 kábel jön majd be a lakásba: egy koax, egy telefon és egy UTP kábel. De úgy néz ki, hogy téves volt a gondolatom.

Egyébként ez egy kertesházas, társasházas övezet: Debrecen, Széchenyi kert. Egy 8 lakásos társasházban lakunk, a közvilágítási oszlopról megy fel az optikai kábel a tetőre, ahonnan bemegy a szolgáltatói dobozba.

Valaki szájbarágósan le tudná írni, hogy mire kell készülnünk? :)

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#36673) Mentolka


Mentolka
senior tag

Nem kötözködni akarok, csak nekem új ez a téma.
Részemről így néz ki a dolog: amennyiben az eddigi kényelmi/szolgáltatás színvonalat szeretném továbbra használni, akkor zsebbe kell nyúlnom erősen. Ne gyertek azzal, hogy ez így olcsóbb, mint pl.a Telekom, mert nem igaz (legalábbis az indulást tekintve)!
Mivel pedig, ez az én zsebemet mélyen érinti, szeretnék tájékozódni, hogy mire számíthatok - erre a célra az én ismereteim szerint a Prohardver fórum kitűnő kiindulási pont.

Köszönöm a segítségetek!

(#36674) pjen válasza Willie (#36672) üzenetére


pjen
félisten

Tulajdonképpen beviszik az optikai kábelt ami egy ceruza vastagság.A végén lesz egy beltéri aminek kell hálózati fesz(konnektor)innen megy a koax a Tv hez,utp a net nek és a teló is.Ha több Tv van kell szólni,nem ingyen,de anyag áron ki építenek még 3-4 vételi helyet.Ha C tuneres Tv d van nem kell semmi mehet bele a koax és jönnek a digi csatik.Ha kódolt adókat is szeretnél vagy külön beltéri vagy média card kell,ha a Tv d alkalmas rá.Hát ennyi...

(#36675) Willie válasza pjen (#36674) üzenetére


Willie
őstag

Köszönöm a válaszodat! :)

Elvileg a mostani koax hálózat megfelelő kell, hogy legyen. A beltérit eldönthetem, hogy hova szereljék vagy nem szokásuk hosszabb optikaival bemenni az ingatlanba?

4 TV van összesen, ebből 2 digitális és 2 analóg. Az összefoglaló alapján mindkét TV alkalmas az HBO miatti kártyafogadásra, az egyik egy Samsung LE32B530 a másik pedig egy LE32C650

(#36676) M_AND_Ms válasza Mentolka (#36673) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Most ebben neked mi az új?
Vagy fizetsz egy szolgáltatást extrákkal (mindig, éveken át), vagy fizetsz egy alap szolgáltatást és magad extrázod fel egyszeri beruházással (ha akarod). Két, három év és az első esetben jóval többet vagy kénytelen fizetni. (Mint írtam néhány hozzászólással előbb, én kiszámoltam)

De amúgy, ez a te döntésed! Nem haragszunk meg rád, akárhogy is döntesz :K

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#36677) Paal válasza Flashget (#36662) üzenetére


Paal
csendes tag

Nem értem ezt a .ts-be rögzítéses fájdalmat. Most komolyan!
Két típusú adást vesz fel az ember:
- olyan napi/heti sorozatot/műsort, amit egyszer meg akar nézni, majd letörli - ha ezt a tv-d fel tudja venni, amikor nem vagy otthon, akkor már boldogság van - kit érdekel, hogy ezt a felvételt le tudom játszani majd PC/laptop-on, egyébként is ritka hogy ott akarnám megnézni.
- Sorozat/Film - tartós tárolásra - erre ott vannak a torrent oldalak. Ráadásul ki akar egy tv-ről felvett, újraszinkronizált szart eltenni hosszú távra, amikor jobb minőségben, általában dvd minőségben, akár eredeti nyelven (nekem ezért sem megoldás a tv csatornákról történő felvétel) elérhető a torrenteken. Én tudom, hogy nem minden elérhető, de most is vár 20 film a gépemen megnézésre és arra sincs időm..

(#36678) Mentolka válasza M_AND_Ms (#36676) üzenetére


Mentolka
senior tag

Mindenképp megtérek, mert havonta feleannyiba fog kerülni a szolgáltatás, mint eddig.
Csak éppen, nekem nem volt egyértelmű, mert sehol nincs leírva, hogy ez meg az kell még hozzá, ha ugyanazt a színvonalat szeretném fenntartani, ami eddig volt, és amit eddig alapnak tekintett a család éveken át. Ebben segített ez a topik.

Tehát, elő kell fizetnem, vennem kell egy routert, egy STB-t, bele egy háttértárat, konfigurálnom kell.
Routert tudok választani, mert egy másik topikban kaptam erre tippet. A konfigolásban segít egy ismerősöm.
STB-t még nem tudom, milyet és hol veszek? De majd akkor, ha lesz annyi készpénzem, hogy mellé még tárat is tudok venni.

(#36679) pjen válasza Mentolka (#36678) üzenetére


pjen
félisten

Olcsóbb lesz,de ugyanazt a színvonalat színvonalat nem tudod elérni.

(#36680) #29810560 válasza Mentolka (#36678) üzenetére


#29810560
törölt tag

Úgy látom - a hozzászólásaid alapján - hogy számodra az alacsony költségek elsődlegesek.

Nos, erre is van megoldás. Ebből a SetTopBox-ból pl. minden extrát kispóroltak, de attól még az általad vázolt igényeket teljesíti. Ez az árán is látszik. (Mondjuk a kódolt adások nézését/rögzítését azt el kell felejteni ez esetben.)

... de, ez csak egy példa arra, - nem feltétlenül ezt kell megvásárolni - hogy a DIGI szolgáltatása esetén szabad a pálya. ... mind a műszaki tartalmat/igényeket, mind az árakat illetően. (A kettő persze szorosan összefügg.)

A lényeg - amit a többiek is pedzegetnek - hogy rád van bízva a döntés, mit, mennyiért veszel meg és nem a szolgáltató mondja meg mit kapsz. ... de, micsoda különbség!!! ;)

[ Szerkesztve ]

(#36681) Mentolka válasza #29810560 (#36680) üzenetére


Mentolka
senior tag

Nekem a tökéletes az volna, ha ez a szolgáltató bekötéskor mindent adna, amit a másik adott.
Várj, ezt lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg!

Szóval, amikor jött a T szerelő hozott két eszközt, és onnantól minden fasza volt:
- ment a net a PC-n
- ment a net a mobilon
- HD adás a TVben, amit meg tudtunk állítani/visszatekerni/felvenni/felvenniésmellettemástnézni

Most, egyszer talán jönni fog a D szerelő, és
- lesz egyszerre egy nézhető csatorna a TVben
- net a PC-n

Igazából, nem aggódom, csak keresem a nekem megfelelő szolgáltatáshoz szükséges eszközöket.
Elnézést, ha ez fárasztó nektek - kikapcsolom magam.

Ja, és igen! Erősen árérzékeny vagyok, mint a bérből élők többsége (most a karácsonyfa alatt max.egy router lesz - bár ezt még tuti megvétózza a család, mert inkább felvennék az elszalasztott műsorokat).

(#36682) pjen válasza Mentolka (#36681) üzenetére


pjen
félisten

Egy normálisan felvevő beltéri és egy router sajnos nem egy ár kategória.

(#36683) #29810560 válasza Mentolka (#36681) üzenetére


#29810560
törölt tag

"Elnézést, ha ez fárasztó nektek - kikapcsolom magam."

Nem erről van szó, hanem arról hogy így egy kicsit parttalan ez az egész.

Egyszerűen fogadd el, hogy a DIGI - többek között - azért tud olcsóbban szolgáltatni mint a konkurensei, mert nagyon sok költséget megtakarít pl. a szolgáltató által adott eszközök/extra szolgáltatások mellőzésével stb.
Egyébként bérelhetsz is HD SetTopBox-ot a DIGI-től, ha nem akarsz vásárolni és akkor szintúgy kivisznek egy dobozt Neked, mint a T-nél. (Azt hiszem még talán fel is vesz, de ebben nem vagyok biztos ezt meg kell kérdezni az ÜFSZ-on!)

Nyilván Neked, aki hozzászoktál ezekhez, kényelmetlen és plusz költségeket okoz az azonos szolgáltatási szint elérése a DIGI-nél. ... de, ne feledd ezek egyszeri költségek, míg a TV szolgáltatási árkülönbözet hónapról-hónapra megjelenik.

Viszont nézzük a dolgok másik oldalát. Mások is ugyanazt a szolgáltatást kapják mint Te és ...
Mi lenne, ha a szolgáltató Gipsz Jakab ügyfélre - akarja, nem akarja - rásózna egy dobozt, hogy csak ezen keresztül nézheti a TV-t.

... de, Gipsz Jakabnak korszerű TV-je van, ami a drót végéről is veszi a digitális HD adást. Fel is tudja venni azokat a TV-jével, annak saját távirányítóját használva, de ehelyett a szolgáltatói SetTopBox-a távirányítójával hadonászik, amely eszköz ráadásul plusz áramot fogyaszt. Ergo visszabutította a szolgáltató a korszerű TV-jét egy egyszerű monitorrá.

Tehát, ha nem csak a saját szemszögedből nézed a dolgot plusz a múló időt is belekalkulálod a szolgáltatói doboz(ok) nélküli világ perspektívikusabb.

[ Szerkesztve ]

(#36684) Mentolka válasza #29810560 (#36683) üzenetére


Mentolka
senior tag

Én ezt el is fogadom - tényleg a megfelelő eszközt keresem.
A router már ki van nézve, de settopbox ügyben még kicsit sötétben tapogatózom.
Ezért gondoltam, hogy megkérdezlek Titeket, akik már nem zöldfülűek a témában.

(#36685) #29810560 válasza Mentolka (#36684) üzenetére


#29810560
törölt tag

OK!

Én linkeltem minimálárast.
Multibit linkelt középkategóriásokat.
... és persze vannak prémium kategóriásak is.

Továbbá Google a barátod.

DVB-C, HD, SetTopBox, PVR az alapkulcsszavak.
CI+ CAM fogadó/interface, ha kódolt felvétel is kell.
NTFS fájlrendszer és TS (TransportStream) fájlba való rögzítés, ha másik eszközre is át akarod vinni a felvett anyagot és/vagy szerkeszteni akarod.

Sok sikert a válogatáshoz! ... és még a szolgáltatói bérelt SetTopBox lehetősége is előtted áll. (Feltéve, hogy felvesz. :) )

Nekem egyébként egy AMIKO HD-8840-es SetTopBox-om volt, de már eladtam. Nagyon megbízható termék volt. Sajnos, ma már nem gyártják.

[ Szerkesztve ]

(#36686) pjen válasza Mentolka (#36684) üzenetére


pjen
félisten

Az a baj a saját készülékkel ha elromlik,a Te költséged,a béreltet cserélik egy szó nélkül.

(#36687) M_AND_Ms válasza pjen (#36686) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

De néhány év múlva lehet többszörösét is kifizetem bérlet díj címén - számolj csak!
Mint írtam, mindennek vannak előnyei és hátrányai - húú mekkora bölcsesség ez! :K

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#36688) pjen válasza M_AND_Ms (#36687) üzenetére


pjen
félisten

Igen,de néhány év alatt bármi történhet,nekem is fent rohad a padláson az AM mikró lavór és a szekrényben is őrizgetek HDD s DVD írót amiben nincsen DVB-C tuner.A béreltet simán kicserélik azaktuálisra.

(#36689) #29810560 válasza M_AND_Ms (#36687) üzenetére


#29810560
törölt tag

... és akkor még nem beszéltünk a szolgáltatói eszközök szolgáltatási szintjéről/megbízhatóságáról és állapotáról.

Néhány napja linkelt valaki a DIGI Facebook oldalán egy fényképet arról a SetTopBox távszabályzóról, amit a DIGI-től kapott, mint bérelt eszközt.

No, azt rögtön el kellett volna vinni a közegészségügyhöz, mert már a kép alapján is biológiai fegyvernek számított. :DDD

(#36690) #29810560 válasza pjen (#36688) üzenetére


#29810560
törölt tag

Ez a "szép" ebben a technokratizált fogyasztói társadalomban. Idővel minden szemét lesz benne. :DDD

(#36691) pjen válasza #29810560 (#36689) üzenetére


pjen
félisten

mondjuk én pont nem a digi beltériről beszéltem,az nem sok mindenre jó.

(#36692) trec12


trec12
addikt

Százmilliókat dob ki a DIGI

Ez nem túl jó hír.... :(

(#36693) szabogabor10 válasza trec12 (#36692) üzenetére


szabogabor10
veterán

Valami azt súgja (és a kezdetektől fogva azt súgta), hogy nem lesz itt semmilyen nagy durranás, amire nagyon sokan vártak. Mondjuk egy 10 MHz-es blokkal nem is lehetett ilyenre számítani. Ha véletlen el is indulnak, csak korlátozott sebességű és kapacitású mobilnetre számítok.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#36694) trec12 válasza szabogabor10 (#36693) üzenetére


trec12
addikt

Nem tudni miben gondolkodtak ill. gondolkodnak. Tény, hogy túl sok idő (meg a cikk szerint pénz) elment már mióta meg van az engedélyük. Azért, hogy kimegy az ablakon havi 18 milla nem tudom kit dicsérnek meg. Visszajön az valaha? Persze mindenről nem tehetnek, gondolom azzal számoltak, hogy kivezetik a különadót ill. megegyeznek valamelyik szolgáltatóval (bár ilyesmiről nem volt soha hír sőt a hírek szerint állítólag nem kerestek senkit).

[ Szerkesztve ]

(#36695) trec12 válasza szabogabor10 (#36693) üzenetére


trec12
addikt

Azt furcsállom, hogy a Digi nem vette le a Face oldaláról miután valaki posztolta. Mondjuk nem is kommentelte. Bár én sem érzem olyannak, hogy törölni kéne de érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#36696) szabogabor10 válasza trec12 (#36694) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nagy szükségük lenne addig is országos lefedettségre, amíg szépen komótosan lefedik a nagyvárosokat. De nemzeti roaming-ra esélyt nem látok, nem hiszem, hogy nagyon akarnának a "hármak" maguk mellé egy konkurenciát. Így nagyon nyögvenyelős lesz ez.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#36697) trec12 válasza szabogabor10 (#36696) üzenetére


trec12
addikt

Ja de mit ér vele ha tesz oda bázisokat ahol jelen van optikával de országosan meg nem tud romingot adni... :U
Nem várom, hogy tavasznál előbb ebből bármi lesz is. Ha lesz. Bár tévedjek!

[ Szerkesztve ]

(#36698) zsolt501 válasza trec12 (#36697) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ne legyen igazam, de lehet hogy vissza kell adni a frekvenciát, vagy el kell adnia akár áron alul, mert ez sokba fog neki kerülni, pénzt meg nem fog így hozni csak vinni.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#36699) peterbacsi


peterbacsi
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Panasonic Viera TX-P42U10E tv-ém! Az a gondom hogy az M4 HD a 135.50 Mhz-en (Digitális tuneren) mindig megkeresem kézi hangolással de minden kikapcsolás után eltűnik a csatorna listáról... persze mentem a listát! Csak ezzel a csatornával csinálja ezt! Nem tudja valaki hogy mi lehet a megoldás! A jel minőség 10/9-es!

Köszi a segítséget!

(#36700) NoOne1976 válasza peterbacsi (#36699) üzenetére


NoOne1976
őstag

Nem biztos, hogy ez a megoldás, de nézd meg, hogy az automatikus csatorna frissítés nincs-e bekapcsolva. Én egy Philips tv-vel jártam így a családban. Megkerestem, jött, kikapcs, majd a következő bekapcsoláskor semmi. A csatorna frissítés kikapcsolása megoldotta a problémát.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.