Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37551) Watt25 válasza szabogabor10 (#37550) üzenetére


Watt25
veterán

Érden ugye megy most a nagy bekötési hullám, de gyakorlatilag senkinek sem adnak box-ot... Mert egyszerűen nincs. Remélhetőleg ez egy előrelépés a jó irányba...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#37552) Flashget válasza Watt25 (#37551) üzenetére


Flashget
félisten

Érdekes lesz ez most majd anyáméknál is február 1-től.

Realme GT Master Edition

(#37553) allfinanz


allfinanz
senior tag

Kodolatlan Discovery a Mindigen

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#37554) Doky1988


Doky1988
senior tag

Sziasztok!
Digi kabel tv eseten DVB-C set top boxal lehet e venni az osszes csatornat? Mamameknak regebbi tvjuk van es a 100x csatornabol amibe benne van a HD is, kb 60 jon.Megoldhatja ez a problemat vajon, tehat minden csatorna jojjon?

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#37555) PeterPH válasza Doky1988 (#37554) üzenetére


PeterPH
senior tag

MPEG4-et támogató DVB-C STB-vel az összes kódolatlan adó (SD és HD is) be fog jönni.
A kódoltak természetesen nem (DigiFilm, HBO és társai).

[ Szerkesztve ]

(#37556) Doky1988 válasza PeterPH (#37555) üzenetére


Doky1988
senior tag

Jah hogy az szamit kodoltnak amire nincsennek elofizetve.Okes igy mar vagom koszonom :) Van + digifilm, kulon sportcsarornak stb az elofizetesbe, akkor azok is jonni fognak magyarul, ami benne van az elofizetett csomagba?!

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#37557) PeterPH válasza Doky1988 (#37556) üzenetére


PeterPH
senior tag

Külön sportcsatornákra nem is lehet előfizetni, csak DigiFilm-re, HBO csomagra, és felnőtt csomagra. Utóbbiak szerintem nem fognak működni, mivel ezekhez SmartCam-ot fogadó CI+ slotos STB kellene.

(#37558) Flashget válasza Doky1988 (#37556) üzenetére


Flashget
félisten

Téma összefoglaló olvasása?

Realme GT Master Edition

(#37559) Doky1988 válasza PeterPH (#37557) üzenetére


Doky1988
senior tag

Ahha oksa, koszi :)

DokY | www.zsolti.hu

(#37560) #29810560 válasza PeterPH (#37549) üzenetére


#29810560
törölt tag

Valóban. :K

Én már teljesen elfeledkeztem a dologról - mivel egy garnitúrát már szereztem régebben, így nem volt létkérdés - de, szerencsére a DIGI-sek nem. :C

(#37561) Flashget válasza #29810560 (#37560) üzenetére


Flashget
félisten

van akinek 1 hét után jutott és nem szóltak csak találomra ment. :DDD

Realme GT Master Edition

(#37562) #29810560 válasza Flashget (#37561) üzenetére


#29810560
törölt tag

Az első garnitúrát én is így kaptam/"szereztem".

Azt mondták szeptemberben: "Kb. két hét és lesz." Illetve, majd szólnak. :)
Vártam 3 hetet és bementem. Mondtam: "Jöttem a Smart cuccért!"
Azt mondták: "De, hisz még nem szóltunk, hogy jöhet érte."
Modtam: "Akkor valamit félreértettem, azt hittem, hogy két hét alatt megjön." ... és nagy boci szemeket meregettem, hogy "Most akkor, menjek haza CAM nélkül!?"

A hölgy megsajnált és addig rakosgatott a szekrényben, míg lett egy kiadható. :D

(#37563) Gabesz-79


Gabesz-79
csendes tag

Szervusztok!

Akinek lehetősége van (esetleg többen is, több helyről), meg tudná nézni, hogy a budapesti digitális rendszeren a 13. kerületi tv (TV13) adása milyen képaránnyal jön? Nálam helytelenül 4:3-ban jön. (Két oldalról összenyomott kép) Illetve a házban több helyen is megnéztem mindenhol 4:3. Analóg rendszeren jó.

Előre is köszönöm!

(#37564) batagy válasza Gabesz-79 (#37563) üzenetére


batagy
őstag

Megnéztem. Bp , TV13, Pana UT50 TV, a mostani műsornál legalábbis:
Maga a tartalom az 16:9-es, azonban a kapcsolójelet nem tartalmazza. A TV nem írja ki hogy "szélesvásznú", szóval úgy tűnik valóban 4:3 képjelként jön. De a tartalom az 16:9. Szóval a TV elektronikájától és a TV beállítástól függ, hogy hogyan jeleníti meg. Ha 4:3-ként jeleníted meg, akkor oldalról összenyomott lesz.

[ Szerkesztve ]

(#37565) HofiZoli válasza Gabesz-79 (#37563) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Nálam is 4:3. Honvéd kórház környéke.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#37566) Gabesz-79 válasza batagy (#37564) üzenetére


Gabesz-79
csendes tag

Köszönöm!

A tévém automata képarányra van állítva. Én is így gondoltam, hogy nincs rajta kapcsolójel. Igazából azért kérdeztem mert a műsorszolgáltató és a Digi szerint is mindenhol rendben van minden. Ha esetleg még más is reagálna a kérdésemre akkor be tudnám linkelni az illetékeseknek, hogy esetleg mégis csak náluk keresendő a hiba.

(#37567) #29810560 válasza Gabesz-79 (#37563) üzenetére


#29810560
törölt tag

A TV13 csatornán 16:9-es tartalom jön, fixen (kapcsolójel nélkül) 4:3-ra összenyomva (a TV eredeti képbeállításával).

Ergo 16:9-es beállításba kapcsolva a TV-t jó (kitölti a 16:9 képernyőt) és arányos a kép. 4:3 beállításban olyan mint a bejövő jel, tojás a kör és kétoldalt fekete csík.

(#37568) #29810560 válasza Gabesz-79 (#37566) üzenetére


#29810560
törölt tag

"a Digi szerint is mindenhol rendben van"

Ez számunkra nem újdonság, a DIGI szerint szinte mindig minden rendben van. Legalább is az ügyfélszolgálatosoknak ez a sztenderd reakciója. :W

Kivéve, ha meggyőzzük, hogy mégsem. :K

(#37569) trec12 válasza #29810560 (#37568) üzenetére


trec12
addikt

Igen világos, hogy sok esetben rossz a képarány de valamiért el nem ismerik az Istenért sem....A BBC Earth volt sokáig rossz. Mikor betették akkor jó volt aztán egyszer csak hetekre rossz lett. Mikor már elég sokan írtak a Face-n meg gondolom kaptak telefonokat is valamit kezdeniük kellett vele mert megjavult. A Minimax is sokáig fix 16:9-en jött. (Ezt nem tudom, hogy van lehet még most is...)

[ Szerkesztve ]

(#37570) szabogabor10 válasza trec12 (#37569) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sokszor sok mindent nem ismernek el sajnos.
A legkorrektebb szolgáltató választást tuti nem ők nyernék. Elég, ha csak az idióta 1 hónappal előre számlázásukat vesszük...nagyon idegesítő, és úgy néz ki, a végletekig kitartanak emellett...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37571) trec12 válasza szabogabor10 (#37570) üzenetére


trec12
addikt

És tessék fix 16:9. (a vevő Auto. képarányon van)

Másik kettő szolgáltatónál ahol megnéztem ezt ezzel nem volt gond.... :( Na jó ettől nem borul fel a világ rendje ill. nagyobb bajunk soha ne legyen de ha lehetne ez jó akkor miért nem az?

[ Szerkesztve ]

(#37572) #29810560 válasza trec12 (#37569) üzenetére


#29810560
törölt tag

Emlékszem tavaly!? vagy tavaly előtt!? a nagy H!T Music Channel képarány csatára. A DIGI Facebook oldalán, az ÜFSZ-on és itt a fórumon is "folyt a csata". ;)

Azt csak megnyertük végül, de nem volt egyszerű eset. :DDD
Szinte a végsőkig harcolt a DIGI, hogy úgy jó, ahogy van. Aztán "fű alatt" mégiscsak átállították. :K

(#37573) trec12 válasza #29810560 (#37572) üzenetére


trec12
addikt

Másik KTV szolgáltatónál is láttam akkoriban a csatornát ha jól emlékszem ott akkor jó volt a képarány....Lehet tőlük jól jön ki a jel nem tudjuk hol csesződik el ilyenkor. Bár mikor nálam rossz volt a képarány a Minimaxon szóltam nekik azt mondták nézik a képet és náluk okés. Hogy lapított képet látott az ügyfélszolgálatos és azt jónak ítélte meg ki tudja....(de az is lehet náluk jó volt tényleg.)
Sajnos a tévével vannak néha gondok náluk de a net meg über frankó. :K

[ Szerkesztve ]

(#37574) szabogabor10 válasza trec12 (#37573) üzenetére


szabogabor10
veterán

A Minimax a Tarrnál rendben van. Szóval a Diginél pattog a labda (megint).

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37575) sityupityu


sityupityu
veterán

Az eurosport 2-n nektek is mást mutat a műsorújság mint ami valójában megy?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#37576) Imike_80 válasza Watt25 (#37545) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Szia!

Huhh. A Facebookot valahogy nem igazán használom erre a célra, valamiért eszembe sem jutott, hogy azt túrjam, hogy ilyesmiről infót kapjak. De ha ez a módja, rajtam nem múlik, be is like-oltam ;)
Mondjuk most visszaolvastam, nem leltem meg ezt az infót, hogy milyen csatik hová kerülnek esetleg, de biztosan csak elkerülte a figyelmemet a sok műsorajánló közt.

Az ÁSZF-ben pont nem kerestem a csatilistát, régebben a Letöltésekben volt.

@ (#37546) Flashget: Igen, Samsung TV ilyen, a hálószobai LG-n van ilyen menü, hogy automatikusan frissítse-e a csatornákat. De nincs is ezzel baj.
A vicc az, hogy nemrég olvastam az összefoglalót, mert egy J szériás Samsungot állítottam be valakinek. Valamiért elkerülte a figyelmemet a csatikiosztás. De külön köszönet a munkádért, tényleg hasznos! És elnézést a kirohanásért, visszaolvasva picit nekem is furcsa a hangnem, nézzétek el nekem!

Ha lehet, azért kérdeznék (mert tényleg nincs konkrét infóm):
Kapott Szeged új csatornát, s ha igen, akkor melyik frekire?

Illetve nektek is csak 4:3-ban jön az RTL 2 HD? Tavaly mintha 16:9-ben szórták volna.

(#37577) Flashget válasza #29810560 (#37562) üzenetére


Flashget
félisten

Asszony ment nyáron a 2. CAM-ért mondták nincs...1 hét múlva mentem kérdeztem van e? Kérdezték,hogy hívtak telefonon, értesítettek? Mondtam nem csak erre jártam és benéztem hátha van...erre hoztak egyet. :D

Bő 1 hónap elteltével vagy kettővel elromlott a kártya hívtam a 1272-t amiután életet csiholtak bele.
Azt mondták valszeg nem volt 5 napig a Digifilm csatornára kapcsolva a tv. :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#37578) Flashget válasza szabogabor10 (#37570) üzenetére


Flashget
félisten

Na mert a többi mintha korrektebb lenne..

ez meg hülyeség amit írsz, hiszen pont 2016 január1-től már úgy mint régen utólag kell fizetni a szolgáltatást és nem előre.

Realme GT Master Edition

(#37579) szabogabor10 válasza Flashget (#37578) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez fura, mert én most hó elején már megkaptam a februárra szóló számlámat. Tehát gyakorlatilag nem változott semmi, csak 1 hónappal kitolták a fizetési határidőt. Erre azért nem mondanám, hogy megszűnt az előre számlázás.
Ha megszűnt volna, a februári számlát nyilván február elején kaptam volna meg, és nem most.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37580) adam3 válasza szabogabor10 (#37579) üzenetére


adam3
aktív tag

Nem mindegy mikor kapod meg, ha február végéig kell befizetni?

(#37581) szabogabor10 válasza adam3 (#37580) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szolgáltatás megrendelésnél vagy csomag felfelé váltásnál nem mindegy, mivel különbözettől függően nem kicsivel emelheti meg a következő számla összegét, és ezt a pénzt csak akkor látom viszont, amikor lemondom a szolgáltatást, vagy lefelé váltok csomagot.
Egyszer megkérdezném azért őket, hogy milyen perverz hajlam vezette őket ennek a bevezetésére. Soha nem volt még olyan szolgáltatóm, ami ezt csinálta volna.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37582) Bogyi007 válasza szabogabor10 (#37581) üzenetére


Bogyi007
veterán

Persze hogy nem volt mivel január (sőt talán már dec) 1.-től kormányzati előírás hogy így számlázhat bármely tartalomszolgáltató...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#37583) szabogabor10 válasza Bogyi007 (#37582) üzenetére


szabogabor10
veterán

Kötelezően előre kell számlázni 1 hónappal? Ezt nem tudom elképzelni...
Vagy mit akarsz mondani?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37584) Bogyi007 válasza szabogabor10 (#37583) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez látszólag előre fizetés, eddig pl november elején kaptam számlát amin a fizetési határidő dec 1. volt és a decemberi tv, internet és telefon havidíj és az októberi telefonálásom szerepelt.

Decemberben màr olyan számla jött amin ugyanezek szerepeltek tételdíjnak csak itt màr a januári tv, net, telefon havidíjat s a novemberi telefonálásom díját nem január 1.-ig kell kifizetnem hanem január 31.-ig...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#37585) Sped válasza Flashget (#37459) üzenetére


Sped
aktív tag

Nincs CI+ CAM nálam, viszont egy véletlen megoldotta a problémámat: beállítottam az órát és megy az EPG, mutat mindent, azonnal bekapcsolás után. :D

Ami furcsa, hogy emlékeim szerint ezt már megtettem az elején, de aztán valamikor elvesztette az órabeállításokat, amit nem vettem észre. Furcsa mert az infosávban mindig mutatta az aktuális műsort, csak az EPG-ben nem.

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#37586) Flashget válasza Sped (#37585) üzenetére


Flashget
félisten

beállítottam az órát és megy az EPG, mutat mindent, azonnal bekapcsolás után.

:W :W :W :W :W :W :W :W
:DDD
ilyen alapdolgokra az ember rá sem kérdez, de akkor a jövőben most már kell. :))

Realme GT Master Edition

(#37587) Bubunya


Bubunya
csendes tag

Sziasztok!

Kaon HD beltérit használok. Gyakran veszek fel műsort. 10 felvételből 2-3 alkalommal hiányos a felvétel. Kimarad 1-2 perc, néha 5 is. Ez előfordul egy helyen, de néha elosztva fél perces adagokban az elején, közepén, végén, sőt előfordult egyszer olyan, hogy gyakorlatilag minden 3-4. másodperc maradt ki a felvétel teljes hosszában. Alacsony írási sebességű de különböző márkájú pendrive-kat használtam. Papíron 7 MB/s az írási sebességük. Lehet-e az alacsony sebesség a probléma, vagy csak a box rossz?

(#37588) Watt25 válasza Flashget (#37586) üzenetére


Watt25
veterán

Mondjuk én azért sem kérdeznék rá, mert a MUX adatai között van pontos idő és legalább is az én LG tévém mindig rászinkronizál. Bár, én éjszakára áramtalanítom, tehát reggel bekapcsoláskor nem is mutatja az időt, amíg nem kapja meg a pontos időt. Lehet, ha elállítanám az órát, akkor nem áll vissza, csak ha nincsen beállítva, akkor állítja magát a stream-ban kapott időhöz? Majd kipróbálom.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#37589) Watt25 válasza Bubunya (#37587) üzenetére


Watt25
veterán

Ha nem vételi probléma, akkor nagy valószínűséggel a Pendrive-okkal lesz gond. (Van rá esély, hogy csak sz*rt vettél...) Ne azt nézd, hogy mit ír a papír, amit kaptál mellé, hanem teszteld le. Nézd meg számítógépen, hogy milyen sebességgel tudsz rá írni...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#37590) Bubunya válasza Watt25 (#37589) üzenetére


Bubunya
csendes tag

Persze, csak kb fele annyi sebességgel ír, ezért írtam, hogy papíron. :) Mekkora sebesség kellhet?
Megpróbálhatom 3.0-s pendrive-al is? Tudja majd kezelni a box? Annak nyilván 2.0-s portja van. Csak azért kérdezem, mert akkor már indulok is venni egyet.

[ Szerkesztve ]

(#37591) erik365 válasza Bubunya (#37590) üzenetére


erik365
aktív tag

Persze, nyugodtan megpróbálhatod 3.0-ssal is.

1.4 T-jet M32

(#37592) Multibit válasza Bubunya (#37590) üzenetére


Multibit
veterán

Jobban járnál egy 2.5"-os külső HDD-vel.

(#37593) Bubunya válasza erik365 (#37591) üzenetére


Bubunya
csendes tag

Működik is vele, de ennél is azt írja ki, hogy lassú. 26 MB/s egyébként az írási sebessége.

(#37594) Bubunya válasza Multibit (#37592) üzenetére


Bubunya
csendes tag

Sajna igazad lehet, de sokkal drágább és nem is kell 500 giga. Bőven elég lenne a 16 is.

(#37595) zsolt501 válasza Bubunya (#37594) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Pendrive-val nem szórakoznék, hosszútávon nem kifizetődő, mert az élettartama messze alul múlja egy USB HDD élettartamát, ráadásul a pendrive idővel egyre lassabban írható és egy jobb (gyors) 32-vagy 64GB-os verzió áráért már lehet kapni külső HDD-t ami azért kapacitásban és élettartamban kenterbe veri a pendrájvot.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#37596) Watt25 válasza Bubunya (#37590) üzenetére


Watt25
veterán

Mekkora sebesség kellhet?
Legjobb minőségű HD adás sávszélessége nem több 13-14Mbit/s-nál. Viszont ezt stabilan kell tudnia, esetleg ez lehet még gond...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#37597) Bubunya válasza Watt25 (#37596) üzenetére


Bubunya
csendes tag

Mindig SD-ről veszek fel. Majd kiderül néhány héten belül, hogy jó lesz-e ez az új pendrive. Mindenesetre ez kb 8-szor gyorsabb mint a régiek. Ma például hibátlan lett egy 95 perces felvételem a régi Kingstonon, aminek 3 MB/s az írási sebessége.

(#37598) didstv


didstv
újonc

Sziasztok!

Ma elment a digitális szolgáltatásom a DIGI-nél (analóg műsor megy). Nagyjából 5 éve van digim, jelerőséggel voltak eddig is problémák, meg bit hibaarány miatt néhány adó digitális adása szétesett, azért a nagy többség jól működött. Budapest XIII, Újlipótvárosban vagyok. Most tájékoztattak, hogy az én előfizetésem csak analóg csatornákra szól, az hogy digitális adásokat nézek, az csak "ajándék", ugyanis nem használok BOX-ot, gondoltam nem szeretnék plusz távirányítót használni a TV működtetésére, ha már képes digitális csatornák fogadására. Elolvastam az ÁSZF-et és nem vettem észre sehol erre utaló nyomot (hogy differenciálnának azok között akik használnak BOX-ot és azok között akik nem). Arról van valakinek tudomása, hogy a szolgáltatói csatlakozási ponton mekkora jelerősséget kell minimálisan biztosítania a DIGI-nek? Erre sem találtam semmilyen infót. Illetve mi lehet a garancia arra, hogy a BOX-szal megoldódna a probléma, ha a jelerősség a kábel végén már elég gyenge?

Köszi,
István

(#37599) Bogyi007 válasza didstv (#37598) üzenetére


Bogyi007
veterán

Jelents be ANALÓG hibára! Aztán meg majd ha úgy látod hogy normális a szerelő max megegyeztek valami köztes árban a kiszállási díj (2500 ft) és az ingyenes szerelés között....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#37600) didstv válasza Bogyi007 (#37599) üzenetére


didstv
újonc

Engem az zavar rohadtul, hogy megtörtént a "digitális átállás", azaz vagy set-top-box használata, vagy ha a TV a megfelelő vevőegységet már beépítve tartalmazza, lehet fogni a digitális csatornákat. Erre meg ilyen dologgal küldenek el, hogy csak analóg csatornákra vagyok előfizetve? Ugyanannyit fizetek mint bárki más, a szerződés is csak azt tartalmazza, hogy DIGI+ programcsomag. Volt már itt szerelő kétszer-háromszor is az 5 év alatt, de van egy olyan érzésem, hogy folyamatosan csökken a bejövő jel minősége (lehet, azzal összefüggésben, hogy egyre többen csatlakoznak a DIGI-hez), ezért szeretném tudni, hogy a csatlakozási ponton van-e minimális jelerősség, amit biztosítaniuk kell. Ráadásul anyumnál is DIGI van Békésen, nála a TV szerint a jelerősség 98 és előfordul, hogy szétesik csatorna képe, míg nálam a TV 65-70-et mutat. Nem hiszem, hogy a kábelezésen ennyi jelerősség elveszne. Talán egy splitter (DIGI szerelő hozta) van a csatlakozási ponton, egy toldás van a kábelben (DIGI szerelő hozta), és egy szerelvény van a sor végén, amiből már a TV csatlakozik.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.