Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37501) Gyurka6 válasza Flashget (#37500) üzenetére


Gyurka6
őstag

Köszi!

Gyurka

(#37502) Watt25 válasza Gyurka6 (#37479) üzenetére


Watt25
veterán

léteznek video "átlövő" szerkentyűk
Igen, csak éppen átlőni egy videóképet nem ugyanaz, mint átlőni a teljes csatornaválasztékot.
Szerintem otthoni használatra ilyen nem létezik.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#37503) anrab válasza Daffchy (#37478) üzenetére


anrab
addikt

egy pár éve láttam a media markt-ba.
nem tudom mennyi volt és hogy milyen de van.

(#37504) Watt25 válasza anrab (#37503) üzenetére


Watt25
veterán

A teljes kábeltévé spektrumot átviszi??? Kétlem!

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#37505) zsolt501 válasza Daffchy (#37478) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Több ismerős is próbált alternatívát keresni a kábel-tv adás átvitelére wifi-n, de mindig az lett a vége, hogy kábelezni kellett, mert nem volt stabil az átvitel, és sokszor eldobálta a jelet, és így élvezhetetlen volt az egész.
Szóval amennyi pénzt most rá áldoznál egy ilyen rendszerre abból egy tökéletes kábelezést is meg lehet oldani dísz kábelcsatornázással együtt.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#37506) Kija


Kija
aktív tag

Ha már így benne vagyunk a felvevős DVB-C vevők kitárgyalásában...
Már régóta gondolkodom, hogy a Selteka DVB-C vevőmet le kellene cserélni.
Milyet ajánolotok helyette?
Ugye Digi kábelTV-re kellene, külső winyóval használnám. Ha már lúd legyen kövér: jó lenne ha lenne benne wifi vagy legalább lehetőség, hogy wifi USB sticket kezelje. Jó lenne ha lenne benne webböngésző aminek segítségével pl. a ehftv.com-n a kézi BL meccsek élő közvetítéseit tudnám nézni a TV-n
[link]
Gondolom akkor android-os kell...

(#37507) Gyurka6 válasza Watt25 (#37504) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!
A távirányító jelét tudják visszafele átküldeni (amelyik direkt tv-hez készült).

Gyurka

(#37508) Flashget válasza Kija (#37506) üzenetére


Flashget
félisten

a Selteka DVB-C vevőmet le kellene cserélni....Milyet ajánolotok helyette?
Ugye Digi kábelTV-re kellene, külső winyóval használnám.

Ezeknél a boltoknál keressél olyan szerkentyűt amik az elvárásaidnak megfelelnek.
DVB-C mpeg4-es tuner, .ts-be rögzít és NTFS-t kezelje USB-n én ilyet keresnék.

jó lenne ha lenne benne wifi vagy legalább lehetőség, hogy wifi USB sticket kezelje. Jó lenne ha lenne benne webböngésző aminek segítségével pl. a ehftv.com-n a kézi BL meccsek élő közvetítéseit tudnám nézni a TV-n

ehhez vagy veszel egy tv felokosító szerkentyűt 15-20K vagy bukod az NTFS-t és a .ts rögzítést az android miatt.

egyébként én is szoktam nézni ezt a csatornát élőben FF-el és ModifyHeaders-el, mert néha le vannak tíltva a Mo-i IP címek bizonyos meccsek miatt. Konkrétan azok amiket a hazai sportcsatorna is közvetít.
De másnap a felvételt már nem tíltja így azokat vagy a smart tv-n vagy mobilról küldöm ki a tévére screen mirror funkciót használva. De a V8SC streamet is így szoktam nézni a család nagy örömére hétvégenként kora reggel. ;)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#37509) Kija válasza Flashget (#37508) üzenetére


Kija
aktív tag

Köszi, ezeket néztem de nem igazán tudom eldönteni melyik megfelelő.
nem akarok ugyanúgy járni mint a Selteka-val ahol megszünt a támogatás és nincs firmware frissítés, viszont szinte mindegyik régiben van valamilyen hiba.
A legnagyobb hibája hogy felvétel közben állandóan kifagy...

(#37510) Flashget válasza Kija (#37509) üzenetére


Flashget
félisten

Amit szívesen ajánlanék már rég nem gyártják ellenben nem gond vele akár 6 órás felvétel sem HD csatornáról egy 2,5" HDD-re.
Azért biztosan van ott olyan ami használható.

Realme GT Master Edition

(#37511) Beri78


Beri78
őstag

Sziasztok!

Elolvasva az összefoglalót, lenne még pár kérdésem.

Vagy egy családi ház. Oda rendelném meg a digi okos csomagját. (Tv+net+telefon)
A bekötés érdekel leginkább. Van 1 "modern" 2 éves led tv és van egy régi nagy képcsöves. Mind a kettőn kellene tudnunk nézni az adásokat.
Eddig a T volt a szolgáltató, de most váltás lesz. Náluk a tv-hez boxokat kellett bérelni, hogy menjen minden.

Na most az összefoglalóban olvasom, hogy bejön a házba az optikai kábel az ONT-be (ez egy olyan készülék, mint pl egy router?), majd innen koax a tv-be, lan a nethez, telefon...

Nekem a koax és a lan is be van húzva a falba. Elég sok méter lenne a végponttól a két tv - szerintem 15 méter kábel tuti. Élvezhető lesz így is az adás? Mert láttam olyan hozzászólásokat, hogy "nem jó a kép/hang"...

A lan-ra simán rákötök egy wifi routert, és már osztja is a netet?

Akkor ide nem kell semmi STB? Simán koax be a tv-be (LEd és képcsöves) és megy is minden?

Az ONT-ből hány koax jön ki? 1? És akkor kell vennem valamilyen elosztót, ha több tv-t használok?

Bocs a sok kérdésért ;) Előre is köszi a segítséget.

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#37512) Watt25 válasza Beri78 (#37511) üzenetére


Watt25
veterán

optikai kábel az ONT-be (ez egy olyan készülék, mint pl egy router?)
Úgy néz ki. De nincsen router funkciója.
szerintem 15 méter kábel tuti. Élvezhető lesz így is az adás?
15m koax kábel nem lehet gond, amennyiben jó minőségűek a kábelek.
A lan-ra simán rákötök egy wifi routert, és már osztja is a netet?
Igen.
Akkor ide nem kell semmi STB? Simán koax be a tv-be (LEd és képcsöves) és megy is minden?
LED-en akkor jön a 90+ csatorna box nélkül, ha van benne DVB-C tuner, CRT-n meg persze csak az analóg csatornák fognak bejönni box nélkül.
Az ONT-ből hány koax jön ki? 1? És akkor kell vennem valamilyen elosztót, ha több tv-t használok?
Igen, kell, kemény párszáz forintba kerül. :)
(Érdi vagy?)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#37513) Flashget válasza Watt25 (#37512) üzenetére


Flashget
félisten

De nincsen router funkciója.

az újabbak amiket tavaly ősz óta osztogatnak abban van már wifis router is más kérdés, hogy milyen.
saját routertől biztos, hogy nem jobb mivel nem engednek teljes admin felületet.
asszem user/digi a kód a belépéshez részleges admin felületre.

Realme GT Master Edition

(#37514) Beri78 válasza Watt25 (#37512) üzenetére


Beri78
őstag

Köszönöm szépen a segítséget. Minden világos (most, perpill... ;] )

Bp, 16.ker

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#37515) Flashget


Flashget
félisten

Megjött a hazai szolgáltatók konkurenciája az ő netjükön. :p

Már használhatja: végre Magyarországon is elindult a Netflix

Realme GT Master Edition

(#37516) kali válasza Flashget (#37515) üzenetére


kali
legenda

ez csak részint konkurencia, egyrészt a tartalom, másrészt a megfelelő nyelv/felirat hiánya miatt.

(#37517) Flashget válasza kali (#37516) üzenetére


Flashget
félisten

ami árakat írnak az.
a gyártók fossák ki magukból a 4K UHD tévéket, itthon egyetlen csatorna sem ad még ebben a felbontásban...majd 10 év múlva talán.
nem kell hálózatot építeniük.
egyedül az a hátrányuk amit írsz..de gondolom így is lesznek jó páran akiknek nem gond az angol nyelv és előfizetnek rá.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#37518) szabogabor10 válasza Flashget (#37515) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az USA Netflixen egyébként tapasztalatom igen sok tartalom érhető el, Európában állítólag kevesebb. Viszont ezerszer kényelmesebb, mint a torrentezés.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37519) bopeti98 válasza kali (#37516) üzenetére


bopeti98
őstag

Valószínűleg a későbbiekben jönni fog a magyar felirat, de mivel pár órája indult el 130 országban, így egy kis idő míg lokalizálják a dolgokat, és szerintem Magyarország nem élvez elsőbbséget ebben.

[ Szerkesztve ]

(#37520) M_AND_Ms válasza bopeti98 (#37519) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Pedig van nálunk elég sok fordító és feliratkészítő. A Netflix megbízhatná őket némi juttatásért. Hip-hop lenne egy rakás lokalizált anyag.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#37521) Flashget válasza M_AND_Ms (#37520) üzenetére


Flashget
félisten

elég lenne csak körül nézniük a feliratokpontinfon

Realme GT Master Edition

(#37522) bopeti98 válasza Flashget (#37521) üzenetére


bopeti98
őstag

Általában saját feliratot szoktak készíteni. Legalábbis a saját tartalmaikhoz biztosan.
Én viszont így még nem használom fel az 1 hónap ingyenességet. Majd ha jobban kiforrja magát, és akkor talán az előfizetést is megfontolom.

(#37523) leslieke válasza Flashget (#37515) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Amíg nem lesz magyarul (legalább felirat) is elérhető, addig ez nem lesz hatalmas konkurencia, ismerve a magyar nyelvtudását.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#37524) allfinanz válasza Flashget (#37521) üzenetére


allfinanz
senior tag

Szakikám! Egyesek már okosban nyomják! :D
Felirat hozzáadása Netflix-hez

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#37525) Robi031 válasza Watt25 (#37471) üzenetére


Robi031
csendes tag

Köszönöm a segítségeteket!

(#37526) sityupityu válasza leslieke (#37523) üzenetére


sityupityu
veterán

De még ha lenne felirat akkor sem fogja a torrentezést lenyomni soha.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#37527) Flashget válasza sityupityu (#37526) üzenetére


Flashget
félisten

ehhez csak olyan törvényeket kell hozni amiket más országokban megtettek..
vagy ahogy a németeknél (köztük sok kinn élő/dolgozó magyar is) kapott egy szép csekket..500-800 közötti őjró összegekről az ottani Artisjustól..
ilyen országokban hidd el a netflixet vagy ehhez hasonló szolgáltatást választják inkább, mint az ilyen csekkeket.

Egyébként samsung tv-n is megjelent a netflix app.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#37528) sityupityu válasza Flashget (#37527) üzenetére


sityupityu
veterán

Tudom, hogy pl a németeknél mi a helyzet. Pár éve nálunk is nagyon téma volt ez. De az én meglátásom szerint itt jó darabig nem lesz változás e tekintetben. Ráadásul akik letöltögetnek azok sokszor nem csak egyszeri megnézés miatt teszik mindezt, hanem "gyűjtögetés", filmraktározás céljából is. Én ezért nem is hasonlítom össze a kettőt.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#37529) M_AND_Ms válasza Flashget (#37527) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A 8-10 eurós árhoz kellene egy ugyanolyan arányú fizetés itt nálunk, mint ami egy német dolgozónak megvan. Ez az első lépés.
Addig kár bármit is vizsgálni, hogy mi van/volt Németországban, hogy mi alapján választanak ott az emberek. Pl, anno nálunk a PizzaHut egy extra drága hely volt, meg is bukott. AZ USA-ban egy sok közül, tucatpizza.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#37530) Flashget válasza M_AND_Ms (#37529) üzenetére


Flashget
félisten

A 8-10 eurós árhoz kellene egy ugyanolyan arányú fizetés itt nálunk, mint ami egy német dolgozónak megvan. Ez az első lépés.

nem biztos, hogy ezt most értem....sokallod a 8-10 eurót?
Diginél 10 eurót kell fizetni analógért is meg digitálisért is. Van aki ugye csak analógot néz ennyiért, közte sok hulladék csatornával. Az új árak miatt újabb 10 eurót a HBO-kért. Eddig tartunk 20 eurónál igaz? Azt nem tudom lehetőség van külön csak HBO-ra előfizetni.
4K-s UHD tartalom nincs jó ideig nem is lesz.

A Netflix alapcsomagja havi 8 euróba (kb. 2500 forintba) kerül, ezért cserébe hagyományos tévés minőségben, és egyszerre csak egy gépen lehet korlátlanul nézni a kínálatban szereplő rengeteg filmet és sorozatot. A havi 10 eurós (kb. 3100 forintos) csomagban már mindezt egyszerre két eszközön és HD minőségben lehet megtenni, a 12 eurós (kb. 3800 forintos) prémium csomag pedig egyszerre négy eszközön teszi lehetővé akár 4K-s (Ultra HD felbontású) tartalmak nézését.

Szóval akkor mi is van azzal a 8-10 euróval?

én egyáltalán nem sokallom az árat ha UPC meg T-re gondolok.
Itt egyedül csak az a hátrány még, hogy nincs magyar felirat. ha nem lesz későbbiekben sem megy a Pizza Hut után...

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#37531) rocket válasza Flashget (#37530) üzenetére


rocket
nagyúr

Szerintem arra gondolt, hogy nem mind1 ~1500 euro fizetesbol fizetsz ki 8-12 eurot, vagy ~300 eurosbol.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#37532) bopeti98 válasza sityupityu (#37528) üzenetére


bopeti98
őstag

Ne legyél benne olyan biztos, hogy ez a közeljövőbe nem fog változni. Már amúgy is készülőben van egy új "jogvédő" szervezet: [link] . Nem szeretnék ebből most még messzemenő következtetéseket levonni, csak azt akarom mondani hogy nagyon sok mindent hozhat ez a 2016-os év.
Egyébként ha a tartalom legnagyobb részéhez elérhető lesz normális minőségű felirat, esetleg a régebbi anyagokhoz még szinkron is, akkor azt a 10 eurót simán megéri.

[ Szerkesztve ]

(#37533) Mentolka válasza Flashget (#37530) üzenetére


Mentolka
senior tag

Mit nem értesz? A 10EUR nekünk sok a fizetésünkhöz képest, a németeknek nem.

(#37534) M_AND_Ms válasza Flashget (#37530) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Még egy plusz, hav i8-10 EUR-t nem nagyon tudnak a magyar családok kiadni, erre gondolok. A tévé előfizetést, meg most hirtelen egy Netflixre nem fogják lecserélni.

Tehát, egy átlag magyar család nem gondolkozik sokat azon, hogy havi egy, vagy 2-300 forintos tételt vegyen, de a 3000 forintoson már nagyon odafigyel.
Egy német család 8-10 Eurósón se gondolkodik túl sokat

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#37535) Flashget válasza Mentolka (#37533) üzenetére


Flashget
félisten

de gondolom te sem értettél meg..a 20 euró nem sok ehhez a fizetésekhez, de a 10 euró sok..... :C

Realme GT Master Edition

(#37536) Flashget válasza M_AND_Ms (#37534) üzenetére


Flashget
félisten

az a baj nem úgy hasonlítod, hogy mire költenek az emberek..ha nem azt nézed hol mennyi a fizetés
szerintem amíg repkednek a webes vásárlásokon az eurók ezrei, amíg 1 mozijegy ára 2000Ft, amíg a konkurens szolgáltatóknál havi szinten nem ritka a 20K amit ott hagynak, meg sok minden amire kifizetnek szerintem feleslegesen sok pénzt más szerint nem sokat nem hinném, hogy az a 3800Ft havi díj korlátlan számú eszközre, UHD-ben egyáltalán nem összeg.
nem mondtam azt sem, hogy Digikábellel együtt..a nélkül..korábban írtam konkurencia az ő vezetékükön.
akit csak a mozi, filmek érdekli és tud angolul már elő is fizetett rá, aki nem tud később ha lesz felirat beszálhat. Ha nem lesz akkor megy a cég a levesbe legalábbis a világ ezen táján.

Jelenleg 2 fó oka van amiért nem tud terjedni.
1. nincs magyar szinkron, felirat...még.
2. nem mindenhol van szélessávú net...még.

Realme GT Master Edition

(#37537) M_AND_Ms válasza Flashget (#37536) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én nem az elterjedés miatt írtam, hanem a német-magyar összehasonlítás kapcsán

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#37538) sityupityu válasza bopeti98 (#37532) üzenetére


sityupityu
veterán

Egy év alatt semmi nem fog megváltozni. :N
Egyébként nem azt mondom, hogy nem érné meg az árát, ráadásul a torrentezéssel szemben ez legalább teljesen törvényes lenne hanem, hogy nem egy ligában játszik a két dolog. Kár összehasonlítani őket.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#37539) LamaCube


LamaCube
addikt

Van itt szegedi Digi előfizető? Az összes csatorna összevissza állítódik. Már megint hangolnak?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#37540) Imike_80 válasza LamaCube (#37539) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Szia!

Makkosházi varosreszen nincsen Epg. Nálad sincs?

(#37541) LamaCube válasza Imike_80 (#37540) üzenetére


LamaCube
addikt

Nincs, de a csatornák is össze-vissza változnak. :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#37542) tibike8 válasza LamaCube (#37541) üzenetére


tibike8
őstag

Itt az EPG hiányzik csak. A csatornák maradtak a helyükön egyelőre.

(#37543) LamaCube válasza tibike8 (#37542) üzenetére


LamaCube
addikt

Várok holnapig, mert pár hónappal ezelőtt ezt eljátszották. Beállítottam mindent újra és utána 10 perc múlva megint szétcseszték. :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#37544) Imike_80 válasza LamaCube (#37543) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Én csak azt nem értem, hogy annyi minden sz*rt küldenek és reklámoznak, aminek számomra nincsen információtartalma. Egy valami érdekelne nagyon, mégpedig az, hogy melyik frekvenciá(ko)n történt csatornaváltozás. Ezt valahogy sosem közlik, pedig ha lehetne kérni, hogy E-mailben küldjenek csupán ennyit, hogy figyelj ide kedves előfizető, HA Szegeden laksz, legyél kedves rákeresni a 722.000-es, 121.0005-as, stb. frekvenciákon a csatornákra, mert változás történt. Ennyi bőven elég lenne. De a Hírek közt ezt böngészni havonta, vagy X időnként a francnak van kedve...

Mondjuk annak is örülnék, ha valaki ide beírná, ha van erről tudomása! Pl. Debrecenben, Szegeden, Budapest xy kerületében mely frekvenciákon történt változásl, illetve használatba kerültek-e új frekvenciák, ahol vannak új csatornák. Mert alapból nem tudni. Persze ezt nem kérhetem én sem, mert nem tudok aktív részese lenni itt a fórumon, hisz nincs időm követni :S

Ez már csak személyes probléma: Édsanyám, Após, Anyós ráadásul ragaszkodik a programok sorrendjéhez! m1, m2, tv2, rtl, aztán filmes csatornák, 20-tól a sport csatornák, 30-tól zene csatornák, 40-től mese csatornák... Szóval be van fejezve, mert minden módosításnál szét csesződik a sorrend. Mondjuk még az a szerencse, hogy mindenhol Samsung TV van és közel azonos a menürendszerük, de akkor is rohadtul macerás az egész.

Egy ideje a csatornalistát sem találom a letölthető dokumentumok között. Azt is kivették??? Akkor meg tényleg, honnan lehetne ezt rendesen követni???
Pláne, amikor a hálószobában vagyok, akkor nincs számítógép a közelben, tableten meg nem hozza be azt a Javas, vagy Flash-es csatornalista oldalt.
Szerintem azt kellene, hogy a régi, jól bevált Excel-táblázatos csatornalistát feltegyék valahová és E-mailben küldenének csak 1 linket!
Erre gondolok konkrétan - csak ez már kissé régi. Innen vettem.

Ezt leszámítva nagyjából minden OK. Peace!

[ Szerkesztve ]

(#37545) Watt25 válasza Imike_80 (#37544) üzenetére


Watt25
veterán

Az e-mail-es igényed érthető, de azért vannak válaszok a kérdéseidre is.
A Digi Facebook oldalán ezek az infók meg szoktak jelenni. (Pontosan így, ahogy írtad, vagyis "Itt és itt ezen a frekin ez változott.")
Hivatalos, tabletről is elérhető csatornalista az ÁSZF-ben van, PDF-ben.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#37546) Flashget válasza Imike_80 (#37544) üzenetére


Flashget
félisten

Én csak annyit tudok hozzáfűzni a mondókádhoz, hogy;
Samsung tv egyik betegsége, hogy nem jelzi ha csatorna változás történik. Vannak más márkák amik jelzik ezt.
Ha olvasnád a téma összefoglalót láthatnád, hogy minden hónap elején frissítem az éppen aktuális csatornakiosztást amibe ott vannak a frekik is valamint megtalálható a csatornalista is.

Realme GT Master Edition

(#37547) #29810560


#29810560
törölt tag

Csoda történt.
Tegnap felhívott a helyi DIGI ÜFSZ-ről egy kedves női hang, hogy menjek a második SmartCAM/Card-ért, amire 4 hónapja várok. :D / :C

(#37548) sityupityu válasza #29810560 (#37547) üzenetére


sityupityu
veterán

Biztos téged sorsoltak ki. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#37549) PeterPH válasza #29810560 (#37547) üzenetére


PeterPH
senior tag

Ez nem egy csoda, hanem kettő:
1. van SmartCAM/Card
2. visszahívtak, és nem sz@rtak az egészre

(#37550) szabogabor10 válasza #29810560 (#37547) üzenetére


szabogabor10
veterán

Hát nagy szerencséd van, szerintem még nagyon sokan várnak rá. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.