Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29901) br.rak válasza leslieke (#29900) üzenetére


br.rak
őstag

Bazz, ezek rosszabbak mint a digi, mikor kb 1 hónapja pedzegették az újságok , tagadtak mindent, erre meg itt van ;]

(#29902) allfinanz


allfinanz
senior tag

Jön a Petőfi TV... :)

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#29903) Flashget válasza br.rak (#29901) üzenetére


Flashget
félisten

Vagy lehet ők is a Digi csak offshore cége. ;]
sportcsatornához meg kellene operatőr, rendező és legfőképpen riporter. tegnapi válogatott meccs közvetítése is bűn rossz volt..rosszabb volt a fiúk produkciója.

Realme GT Master Edition

(#29904) M_AND_Ms válasza leslieke (#29900) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

És majd jön hozzá a törvény, hogy a Nemzeti Bajnokságokat csak a Nemzeti Sportcsatorna közvetítheti. A külföldi bajnokságok után meg termékadót kell fizetni. Pl: foci esetén gólonként 150 Ft, meccsenként max 450 Ft.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#29905) mitvisz


mitvisz
csendes tag

Segítsetek , adott HD ready tv +Humax sd box + digifilm. Mire cseréljem ?
+100 Ft új Kaon HD
+300 Ft hagyományos HD box (ami nem tudom miért jobb)
egy az egyben csere smart cam ra + venni valami CI+ os HD box-ot ( gőzöm sincs létezik-e nem arany áron használható + ilyenkor nem jönnek ki hibára ingyen?)
Lehet TV-t kellene vennem csak nagy kiadás meg nem fér be a szekrénysorba akkora amiért érdemes lenne .. :(

(#29906) Flashget


Flashget
félisten

Férfi kézi: a DIGI közvetíti a Veszprém SEHA-liga-meccseit

Kemény 5db meccset közvetített a TV2 a Pro4.

Realme GT Master Edition

(#29907) br.rak válasza Flashget (#29906) üzenetére


br.rak
őstag

És a digisport mikor kíván egy harmadik sportcsatornát indítani ( vagy akár egy C8-hoz hasonló vegyes csatornát, amire kipakolhatná az eseményeket)
egyáltalán a TV2 hogy került képbe?
A sport1 meg úgy látszik az EB selejtezőkre szórta el a pénzét...

[ Szerkesztve ]

(#29908) Flashget válasza br.rak (#29907) üzenetére


Flashget
félisten

egyáltalán a TV2 hogy került képbe?

látod ez egy jó kérdés minek kellett nekik a jog, ha a képi mínőség a rossz és a szar között volt, vagy nem is adták miközben a Veszprém egyik szponzora maga a DIGI?

A Sport1 még mindig nyögi az aranylábúakra költött milliárdokat...

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#29909) wookie


wookie
tag

Sziasztok.
Részben ide passzol a problémám,így feldobom,hátha valakinek van valami ötlete.
X ideig nem volt semmi probléma.
Ám nemrég elkezdtek a 778mhz-es adók kockásodni,akadozni.Sokszor nézhetetlen szinten.E mellé jött egy olyan probléma,hogy a Digis telefon süket volt.Egyik fél sem hallotta a másikat.
Mindezt össze vissza.Különböző időpontokban és különböző hosszúságú időkre.Olvasgattam a neten,ahol arra jutottam,hogy valószínüleg a wifi router zavarhatja.
Ezt azóta kizártam,mert eddig sem zavarta.Illetve figyelni kezdtem minden lehetőséget.Ami hatására arra jöttem rá,hogy a számítógép okozza a zavart.De nem csak úgy magában,hanem csak akkor,ha elindítok egy akármilyen böngészőt. :)
Annyira dúrva,hogy ha elindul a böngésző,akkor csak zavaróan kockásodbak és pattognak az említett adók Viszont ha a böngészőben nyitok egy új lapot,amin még a kereső sáv sincs,akkor viszont teljesen szétesik a kép.Mihelyt bezárom a böngészőt,azon nyomban megjavul az adás is és a telefon is működik.
Ezt kioróbáltam úgy is,hogy a routert kihúztam a számítógépből és még úgy is ha megnyitok egy böngészőt elkezdi a zavarást.
Eddig nem volt ilyen jelenés a technikában,pedig már egy jó ideje ugyanabban a felállásban van minden.
Valakinek valami ötlete? :)

Redmi Note 12 Pro ッ

(#29910) NGA


NGA
addikt

Van nálam egy amiko mini combo. Felvételkor 1 gigás méretre szétdarabolja a fileokat. Lehet valamit állítani, hogy egy file legyen?

(#29911) NGA


NGA
addikt

Még egy kérdés. Mi a legutolsó jó fw rá, és hol található?

(#29912) zichie válasza NGA (#29911) üzenetére


zichie
senior tag

Itt találsz fw-eket rá.

(#29913) localhost válasza wookie (#29909) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A böngészőnek nem szabad, hogy bármi köze legyen a tv kockásodásához, pláne a telefonhoz. Hívd ki a digi szerelőt.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29914) NGA válasza zichie (#29912) üzenetére


NGA
addikt

melyik a jó? emu vagy mcas?

(#29915) Egon


Egon
nagyúr

Üdv! Nálatok van Minimax? Nálunk eltűnt. Újrahangoltam a tévét (Panasonic), és összesen 104 csatornát talált, de nincs köztük... (Bp. X. ker.). :F

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#29916) Egon válasza Egon (#29915) üzenetére


Egon
nagyúr

M1 sem volt többek között, de megoldódott: gyári beállítások visszaállítása, régió átállítása Finnországra...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#29917) zichie válasza Egon (#29916) üzenetére


zichie
senior tag

Néhány frekvencia rövid időre leállt, de pár perc múlva helyrejött. Jel volt üres adatfolyammal.

[ Szerkesztve ]

(#29918) Flashget válasza zichie (#29917) üzenetére


Flashget
félisten

Már tegnap este 11 körül elment jó pár csatorna, aztán visszataláltak. ma reggel elmentem itthonról, de mondta a párom, hogy nem volt adás délelőtt.
fb-n digi admin mit írt erről? :)

Realme GT Master Edition

(#29919) Egon válasza zichie (#29917) üzenetére


Egon
nagyúr

Sajna nekem a Panát úgy meg tudja zavarni egy ilyen kiesés, hogy újra kell hangolni...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#29920) Balage^


Balage^
tag

Közszolgálatik meg még pár csatorna megint kifingott, digi elérhetetlen....

(#29921) sityupityu válasza Balage^ (#29920) üzenetére


sityupityu
veterán

Én pont most kapcsoltam be ma először a tévét és nálunk sem volt egy közszolgálati adó sem. Csináltam egy teljes keresést és így meglettek.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#29922) kovta23


kovta23
tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni! Nekem egy kaon na 1600 hd boxom van. Valaki tudna abban segíteni, hogy tudok rögzíteni adást, milyen és mekkora külső adattárólót lehet rákötni és hogy milyen formátumban rögzít. Esetleg tud e lejátszani külső merevlemezről filmet vagy csak amit felvettünk. Előre is köszi nektek!

(#29923) unravel


unravel
őstag

Szaggat a 9.tv.

Ilyet még nem láttam.Általában az szokott lenni, hogy minden rossz egy frekvencián, nem csak egy csatorna.:

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#29924) Pityu89 válasza unravel (#29923) üzenetére


Pityu89
senior tag

Tudtuk ajánlani egy jó USB DVB-C dekódert, amit HTPChez tudnék csatlakoztatni? PCI kilőve, ahhoz nincs hely, viszont van USB 3.0

(#29925) unravel válasza Pityu89 (#29924) üzenetére


unravel
őstag

Én nem tudok pontos típust. Régebben nehéz volt találni dvb-c -s tunert és az is jó drága volt, most nem tudom milyen a helyzet.
A lényeg, hogy legyen operációs rendszerednek megfelelő driver.
És legyen minél olcsóbb mert nem ezen eszközön múlik elsősorban a képminőség hanem a videókártyán, "kicsomagoló" kodeken.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#29926) sityupityu


sityupityu
veterán

F1-et nem is adják élőben egyik közszolgálatin sem? :(((

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#29927) sityupityu válasza sityupityu (#29926) üzenetére


sityupityu
veterán

Csak benéztem a dolgokat, nem szóltam semmit.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#29928) dh66e válasza unravel (#29923) üzenetére


dh66e
veterán

Amennyiben a feladó oldalon van a hiba akkor az nem befolyásolja a többit.

(#29929) br.rak


br.rak
őstag

Az Eurosport és Digisport ugyanazt adja :D

(#29930) Flashget


Flashget
félisten

Kinn van a dec. 1-től érvényes ÁSZF változás.
Ennyi eddig ami változik majd. [link]

Bp-n bepakolnak az eddigi 3 mellé még pár kerületi csatornát.
a budapesti programcsomagban továbbított helyi csatornák a következők:
C5: XV.: XV. TV; XVIII.:TV18; XIX.: TV Kispest;
C6: IX.: 9. TV; X.: Kőbánya TV; XI.: Újbuda TV; XVII.: Rákosmente TV; XIX.:Hunyadi TV; XX.: ES TV
;

Realme GT Master Edition

(#29931) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Üdv.

Mostanában erősen elgondolkodtam az upc leváltásán és hátha van itt olyan, aki arról jött és tudna nekem véleményt mondani, megérte e. Gondolok én itt pl a stabilitásra a netnél. Upc-nél ezzel nem nagyon volt gondom, ha igen, az globális volt. Ja és gondolom a digi a saját kábeljét húzná be a lakásba, mi? Privátba is jöhetnek az élmény beszámolók. Köszi. :)

(#29932) MunezXBK válasza BoneDragon (#29931) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Hát...nem is értem a kérdést. Nálam soha többet nem lesz júpíszí. :D

Nem feltétlen, ráköti a 3 betűsére.

(#29933) Flashget válasza BoneDragon (#29931) üzenetére


Flashget
félisten

Ha a net érdekel miért a kábeltv topicban érdeklődsz és nem a lanosban? :)
Mert ott meg pont ez volt a téma nem olyan rég. ;) [link]

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#29934) leslieke válasza BoneDragon (#29931) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem anno nagyon megérte váltani. Szerintem most is megéri.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29935) Multibit válasza BoneDragon (#29931) üzenetére


Multibit
veterán

Először a tévé előfizetést cseréltem le UPC-ről Digi Kábelre, majd az internet előfizetésemet is. Nem óhajtok visszamenni. A részleteketért olvass vissza! Egyébként nem a stabilitással volt bajom, az rendben volt a UPC-nél.

(#29936) unravel válasza BoneDragon (#29931) üzenetére


unravel
őstag

Ha beírod a keresőbe hogy "upc" nagyon sok sok sok sok sok hozzászólást találsz.
Ezt is.

¯\_(ツ)_/¯

(#29937) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Köszönöm a válaszokat és bocsánat, hogy rossz topicba írtam! :R Este megrendelem a digit, pápá upc. :)

[ Szerkesztve ]

(#29938) riki válasza MunezXBK (#29932) üzenetére


riki
senior tag

Azért a digi szerelőknek van még mit tanulniuk hozzáállás szempontjából. Ha a UPC-nél a ráébrednének ,hogy nem kéne kódolniuk az előfizetett digitális csatornákat ,akkor én meg a Digi-nek mondanák viszlátott. :U

[ Szerkesztve ]

(#29939) sityupityu válasza riki (#29938) üzenetére


sityupityu
veterán

Én múlt héten a digi netet hajítottam ki. Az volt vele problémám, hogy csak 8/2-es modemes net van itt nálunk. És ezen nem is hajlandóak változtatni. Ráadásul épp ez ügyben amikor elmentem az irodájukban és személyesen kifogásoltam mindezt hátulról előjött egy szerelő, és nyeglén megkérdezte, hogy ugyan minek nekem a nagyobb net, miért nem jó ez. Aztán sokat már nem időzött ott, miután a digis csajok előtt elküldtem melegebb éghajlatra. A tévés szolgáltatásukkal viszont meg vagyok elégedve.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#29940) riki válasza sityupityu (#29939) üzenetére


riki
senior tag

A Tv minősége valóban kifogástalan,főleg a HD-k. Azért a "kidobott" csatornák, nekem nagyon hiányoznak. A Digi saját csatornái ,nekem nem jönnek be.Igazából csak az "olcsó " HBO ért van meg. :U

[ Szerkesztve ]

(#29941) Flashget válasza riki (#29940) üzenetére


Flashget
félisten

szerintem meg jobbak amik bekerültek a best of discoveryk helyére, mind tartalmilag, mind képileg. előbbi 80%-ban ismétlés volt 20%-ban reklám

Realme GT Master Edition

(#29942) sityupityu válasza riki (#29940) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem végső soron bejönnek a digi dokumentum csatornái. Viszont tagadhatatlan, hogy a sok ismétlés és reklám ellenére sok műsor bizony hiányzik amit a discovery nyújtott.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#29943) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Digi KábelTV-hez szeretnék beszerezni Full HD-s STB-t, amivel a kódolt film csatornákon is használhatnánk a TimeShift és felvételi funkciókat.
Mely STB-k jöhetnek szóba.

Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

(#29944) Watt25 válasza dni (#29943) üzenetére


Watt25
veterán

Biztos, hogy kell a STB? A tévében nincsen CI+ foglalat vagy tuti nem tudja TimeShift-et? (Nem írtad, ezért inkább tisztázzuk.)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#29945) zichie válasza Flashget (#29930) üzenetére


zichie
senior tag

Nagyon remélem, hogy Kispesten, ahol (nálunk) TV18 van analógon, ott digitálisra a Kispest TV rakják be és nem a TV18-at.

(#29946) dni válasza Watt25 (#29944) üzenetére


dni
őstag

Igen, mert nem TV-n szeretnénk használni, hanem Projektorral.

Van két TV is a házban, egy LG LK530 és egy Samsung UE40ES5500 azokhoz nem szükséges stb, tán kártya sem, mert azokon nem tervezzük a fizetős filmcsatornákat nézni, a smsung pedig tudja a timeshiftet és a rögzítést is elvileg a digitális adásokon.

[ Szerkesztve ]

(#29947) Ed McLeves


Ed McLeves
tag

Tud esetleg valaki segíteni egy Alma C2200 beszerzésében (17900 Ft-nál olcsóbban)? Eddig két webáruháznál is azt mondták, hogy már elfogyott, csak még nem törölték a weboldalról... Mintha említette volna itt valaki, hogy neki van eladó. Rögzítésre kellene, mert nem darabolja a rögzített fájlt.
Bocs az offért

[ Szerkesztve ]

(#29948) br.rak válasza Ed McLeves (#29947) üzenetére


br.rak
őstag

Próbálj meg ALMA C2220 -t keresni, abból még lenni kell webshopokban, a 2200-as már jó ideje kifutó modell.

(#29949) Ed McLeves válasza br.rak (#29948) üzenetére


Ed McLeves
tag

Kösz a gyors választ, próbáltam, de a 2220-asra még kevesebb (konkrétan egy sem) a találat, "már nem forgalmazzuk" címszóval... :((

(#29950) br.rak válasza Ed McLeves (#29949) üzenetére


br.rak
őstag

akkor passz, nézz szét az apróhirdetések között, talán sikerrel jársz.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.