Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84351) oxox válasza tibee77 (#84327) üzenetére


oxox
addikt

yeap seismic nekem is azzal aprit

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#84352) prokxy válasza MegalodonS (#84350) üzenetére


prokxy
veterán

LoL, az a murlock! :D
Várós már a Blizzcon, vajon bejelentik a S5-öt? Vagy mi várható a D3-hoz?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#84353) Edge válasza MegalodonS (#84350) üzenetére


Edge
veterán

thx :)

milyen mozgás közben ez a pet? Na majd este biztos lesz vkinek megnézem :)
már találtam utubon közbe

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#84354) JSaN válasza Edge (#84353) üzenetére


JSaN
addikt

Ilyen kis tancikalos, tok muris mikor a labaival kalimpal. nalam is lathatod, elso karimnal

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#84355) MegalodonS válasza prokxy (#84352) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nagyon jo pet,megerte :) A hetvegen vagy a jovoheten,jon a kovetkezo pet es a transmog is :K

Senki nem tud semmit,lehet uj set es az uj szezon bejelentese,de azt persze nem fogjak bejelenteni,hogy mikor :)

(#84353) Edge

Kb mint valami orosz tancos :D a zaszlo is nagyon jo lett,mondjuk a portrait frame,az nem jott be :)

(#84356) kökény válasza MegalodonS (#84350) üzenetére


kökény
aktív tag

Ezt mihez adják ezt a kis rusnyaságot? Teccik amúgy :)

(#84357) MegalodonS válasza kökény (#84356) üzenetére


MegalodonS
őstag

(#84358) dante3 válasza MegalodonS (#84350) üzenetére


dante3
addikt

Ez legalább szedi a lootot? :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#84359) MegalodonS válasza dante3 (#84358) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ahhh,csak tancol meg fut utanad! :D:D:D

BlizzKonteo - Lehet ezzel jobb lootot kapok,mert erzekeli a rendszer,hogy gazdagitottam a ceget :D:D:D

(#84360) Lokids válasza MegalodonS (#84357) üzenetére


Lokids
addikt

Elkérnek 30 eurót azért, hogy nézhess egy streamet? Az szép...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#84361) JSaN válasza Lokids (#84360) üzenetére


JSaN
addikt

Haat kinek mi...
En pl SC2 ota csak blizz gamekat veszek (wow kivetelevel) igy aztan az evi egy game melle befer a blizzcon ticket. Most is kicsengettem nemreg 90 eurot, 60 sc2lotv dd + 30 bcon ticket, aztan kb ennyi volt az idei game kiadasom idaig, nekem meger ennyit hogy tamogatom a ceget melle kapok kis ingame cuccot.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#84362) MegalodonS válasza Lokids (#84360) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen,vagy £25.Mindenki kolt valamire,van aki galambokra,van aki a kocsmara :) en erre,meg meg a SC2 LOTV az egy evre £70 elosztva 365 nappal mar nem is olyan veszes ;)

(#84361) JSaN

Igen,en is igy gondolom,es ez sem fog mar nagyon emelkedni,egyre kevesebb lesz,az eves kiadas.Mert max a Diablo kiegeszitoje jon,a SC univerzum lezarult!!Marad a Blizzcon jegy :)

(#84363) oxox válasza JSaN (#84361) üzenetére


oxox
addikt

"meger ennyit hogy tamogatom a ceget melle kapok kis ingame cuccot..."

errol a gyermekrak alapitvany jutott eszembe...kb pont annyira megvannak ok is szorulva, hogy 30 eurot legyen pofajuk elkerni a stream nezesre...., aztan tolhassak at a piroson.

en is szinte csak blizz jatekokkal jatszok,, de eszembe nincs tamogatni oket....toss jatekos leven gondolkoztam a bovitett kiadason, de ahogy a forumot olvasom, mar abbol is kisporolnak mindent, igy koltsek gyogyszerre, ha valaki "tamogatja" oket.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#84364) MegalodonS válasza oxox (#84363) üzenetére


MegalodonS
őstag

Anno szandekosan vettem,3 db Diablo 3 CE kiadast £150 volt a harom.Abbol ketto meg original,de ha ma eladnam mar darabja tobbet er,igy lehet nem is eri meg ilyet venni ;) Nem erdekelt mi van benne,csak az,hogy mennyit fog majd 1x erni.Az elso sc2 ce es wow ce is eleg szep arakon megy mar!!

(#84365) diegho


diegho
nagyúr

Van most valaki seasonban, aki jönne pár T10-et velem?

(#84366) malacka87 válasza diegho (#84365) üzenetére


malacka87
senior tag

Én jövök van Wd-m, Crusader meg Monk ami bírja.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#84367) Wolverine válasza Lokids (#84360) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem egyet, hanem kettőt, amelyek a devpanelekről szólnak; a megnyitó és a záró eventek ingyenesek. Plusz ingyen nézhetőek a tournamentek is (Heroes, Hearthstone, SC2, WoW Arena).
Emellett a virtuális belépővel járnak az in-game cuccok is, amelyeket máshogy nem kaphatsz meg.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#84368) oxox válasza MegalodonS (#84364) üzenetére


oxox
addikt

ez más tészta...de a 30euros blizzcon jegy mit fog érni? :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#84369) MegalodonS válasza oxox (#84368) üzenetére


MegalodonS
őstag

Semmit,egyertelmu hogy semmit,Igazabol egy kis vizualis+ semmi mas!!Jogos a feltevesed,de van akinek megeri,nekem megerte,van akinek nem eri meg,onon dontes van ;)

(#84370) diegho válasza malacka87 (#84366) üzenetére


diegho
nagyúr

Leléptél, meg Edge is, bementünk ketten egy riftbe. Jött egy goblin pakk, rájuk rohantunk, elkezdtem futkosni és ott volt még1 goblin pakk, azok is elkezdtek futni és ott volt még1 goblin pakk :Y volt olyan pillanat, hogy a térképen nem láttam a jelemet, mert csak goblin jelek voltak. Ilyent még nem láttunk sose. Több, mint fele elmenekült, de kb negyed órán át szedtük fel a droppot!

(#84371) Madn!ght válasza diegho (#84370) üzenetére


Madn!ght
addikt

Jah, csirkében futkározva is alig bírtam utolérni őket. :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#84372) oxox


oxox
addikt

klubbtag lettem...solo még várat (bár már nem sokáig :) )

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#84373) TeeBee73 válasza MegalodonS (#84362) üzenetére


TeeBee73
addikt

30€-ért vettem a múlt héten másfél órára egy bögyös szőkét. Az sem volt rossz. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#84374) kökény


kökény
aktív tag

Segítsetek már pls! felhúzott karival hogy tudom megnyitni campaign módban az actokat? Elég ha a wp-ket aktiválom vagy hogyis van ez, már nem emlékszem :R

(#84375) Lokids


Lokids
addikt

Itt mindenki félre értett egy picit. Nem kifogásolom, hogy valaki 30 eurót ad valamiért, van pénze, akkor nyugodtan. Én is vettem már baromságokat többért is.
Nekem azzal van bajom, hogy elkérnek 30 eurót és alig van mögötte tartalom.
Ugyanez a bajom a CE kiadással is. Én vártam a Protoss CE-t. De mikor láttam mit adnak hozzá 2* annyiért inkább veszem a normált.
Ha legalább egy Zealot figurát adnának, vagy egy pólót, de még egy faszom 50 forintos kulcstartót már megvettem volna.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#84376) prokxy


prokxy
veterán

Van itt olyan, aki tolja S4-et HC módban?
Csapatot keresek, egyelőre a GR45 van meg soloban 5 perc alatt, sokkal feljebb egyedül nem megyek Unity páros hiányában, ezért kellene egy brigád, akikkel tudok magasabb szinteket is menni, mert a sebzésem simán megvan 50+os.

Ill. írjon már rám az is pls, aki S4 HC-ben végigvitte a Campaign-t, Skeleton King waypont kellene a Leoric sapi miatt! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#84377) oxox válasza prokxy (#84376) üzenetére


oxox
addikt

_ocsisajt-ot keresd

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#84378) persil


persil
nagyúr

Hali mindenkinek!

Lenne egy gyors kérdésem. Ezer év után újra elkezdtem diablozni, szóval jócskán le van maradva a kari, de azért potyog ez, meg az, igyekszem aktualizálni a dolgokat.
Kiesett egy wand of woh, amin nagyon tetszik a +3 explosive blast, mivel egyrészt imádom azt a skillt, másrészt a "buildem" igen fontos része.(nem, abszolút nem érdekel mik a menő buildek, a saját magam szórakoztatásáért játszom)
Ráadásul a sebzése is jobb kicsit, mint a mostani rare fegyómnak. Kérdésem, hogy a +7% sebzést, vagy a 7% atk speed-et áldozzam fel rajta a socket-ért cserébe? Így látatlanba meg tudja nekem mondani valaki?

Illetve másik kérdésem, hogy a kanai kockával ezek szerint ezt a +3 expl blast-ot is kinyerhetem? Olyankor mi lesz vele? "Passzívan" meg kapom ezt a képességet?

Előre is köszi!

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#84379) kökény válasza persil (#84378) üzenetére


kökény
aktív tag

Szia, igen, ha kockában kiszakítod a botból, akkor megkapod passzívkénz, de arra ügyelj, hogy a kockába betett botnak annyi, azt már nem kapod vissza, szóval ne az ancisat rakd be ;)

(#84380) persil válasza kökény (#84379) üzenetére


persil
nagyúr

Királyság, akkor ez lesz, köszi :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#84381) Edge válasza persil (#84380) üzenetére


Edge
veterán

wb :)

nos explosive blastot nem befolyásolja az AS szal ha lesz egy olyen ancid amin van AS azt tekered el.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#84382) JSaN


JSaN
addikt

Hopp con utan ezt is aktivaltak mai napon. :K

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#84383) persil válasza Edge (#84381) üzenetére


persil
nagyúr

Japp, köszi a tanácsot :)

Egyébként wtf is WB? :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#84384) malacka87 válasza diegho (#84370) üzenetére


malacka87
senior tag

Az szép! :Y Én egyszer láttam ilyen 3-as pakkot. :)

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#84385) MegalodonS válasza JSaN (#84382) üzenetére


MegalodonS
őstag

:K En is megkaptam,csak azt nem ertem a Blizzben,hogy miert nem full set miert csak ketto??A pet meg jo kis szaltot tol :D

(#84386) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Csigazabalok SHC gr81 4p... -.-

KATTIDE

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#84387) freddirty


freddirty
senior tag

non seasonban hota barbimon kipróbálnám a seismic buildet. Gondolom mivel fele olyan gyors a seismic ezért a bejövő life/fury is feleannyi ezért lehet a fegyveren nem annyira fontos ez. Mindenesetre van három anci kétkezesem. Melyik lenne optimális? (szólózom nagyrészt):

/lukat majd ütök abba amelyikbe kell/

[ Szerkesztve ]

fred

(#84388) tibee77


tibee77
őstag

En vagy az elsöt vinnem vagy a harmadikat.Elsön jo a life per fury, harmadikon meg az rcr.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#84389) _ocsisajt válasza oxox (#84377) üzenetére


_ocsisajt
őstag

randikerito :D

szepen meg is talaltuk egymast :) arra kivancsi leszek, meddig fog tartani a HC lendulet Proxinal :D

(remelem sokaig)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#84390) _ocsisajt válasza freddirty (#84387) üzenetére


_ocsisajt
őstag

bakker nem adod oda egyiket? :D most pont szejmikezek en is, de az istennek nem akarja adni anciban a kalpit :(((

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#84392) prokxy válasza _ocsisajt (#84389) üzenetére


prokxy
veterán

Nem tudom, h meddig, de a tegnapi runok után mi a véleményed? :)
Más a HC, nagyon más, nem gondoltam volna, itt nem lankadhat a figyelem, mert akkor vége.
A riftek, GR-ek, hangulata, nagyon különbözik, mindenkiben benne van, hogy bármikor csattanhat és ez ad egy olyan pluszt, amit nem tapasztaltam még más játékokban, emiatt jobban odafigyelnek a party tagjai egymásra, nincs az, h vkit otthagyunk/otthagynak, mert mi van ha DC-zik...nem beszélve arról, h nincs az, h P100-as karival bejön T10-re, mert akkor annak vége, stb...
Az pedig, hogy mi lesz, ha ez a karim csattan? Biztosan nem fogok örülni neki, de ez benne van a pakliban, másként nem csinálnám. Szóval ma ha lesztek, jövök megint, de ha a Mallet Lord-os GR60 lesz megint én kilépek basszameg, mert rég stresszeltem már ennyire! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#84393) Smite válasza prokxy (#84392) üzenetére


Smite
tag

Minden tiszteletem a HC-osoké :R Én ezt tuti nem bírnám cérnával :)

(#84394) diegho válasza Smite (#84393) üzenetére


diegho
nagyúr

Én sem, így is rezeg a léc a net szolgáltatóval kapcsolatban.

(#84395) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Tegnap beleptem a GR70 klubba es mar ezt farmoltuk.Biztos ment volna,1-2 szintel magasabban,de inkabb az ido szamitott.

(#84396) Lokids


Lokids
addikt

Én a HC-t nem bírom megérteni.
Nem baírnám ki, hogy egy lagspike, miatt lecsapnak.
Tegnap Gr70-en 3* haltam meg egymás után, mert ütöttem és 2 secre megállt a game, mert a charge proccolt. :P
Mondták itt páran, hogy az area dmg-t ki kell szedni, de az sem segített. Ugyanúgy diavetítés volt. Nem tudom, hogy mások hogyan képesek Static monkkal magas GR-t menni, mert úgy akad mint a picsa.

De legalább már lement a 69-es GR, a 70-es megszivatott minket egy olyan mappal, ahol szinte nem is volt fehér mob, csak elit. Support monk, sup barb SC monk és hota barb votl a team. De valahogy nem érzem azt, hoyg megfelelő a sebzésem. Pedig csak az egyik shenlongból hiányzik 200 dmg.

És még mindig nem értem a sebzésem. Elkezdem ütni a guardiant. 1-2 milliárd. Nemsokára elkezdek 3-4-eket ütni. Megint kicsit később 5-6. Majd reset vissza 1-2-re. Majd utána beindul üt 20-40MM-ot, majd reset vissza 1-2-re. Nem értem mi alapján csinálja...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#84397) prokxy válasza Lokids (#84396) üzenetére


prokxy
veterán

A pain enchancert kivenni, meg a LoH-et az AD-en kívül, meg kb ne játssz vele és nem lesz lag, mi is próbáltunk már mindent, de tökmind1.
Soloban nekem az ESC nyomkodása segít, de partyban ugye nincs ilyen opció. :)

HC téma pedig...ugyanígy álltam hozzá, de amikor a Journey miatt kellett lvl70-re feltornázni, na az már adott egy feelinget neki, utána pár barát/klántárs elkezdte tolni, belekóstoltam, azóta elrabolt! :B

A shenlong-gal elég jól kell tudni játszani, CD-kre eléggé kell figyelni, stb...Dadannak nagyon megy, azt már láttam, kérdezd őt!

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#84398) _ocsisajt válasza prokxy (#84392) üzenetére


_ocsisajt
őstag

deccdöszpirit :)

en most zsinorban tolom a 24/24-et fel honapig*, szal ma nem leszek, de tikktakkba igen :)

*aztan korhaz 16-be, 17-en elvileg femtelenitenek, ha minden ok
>>> diszklemer

aztan 2 het pihi alsohang... tuti megint ragyogyulok a ge'mre, mert mostansag eleg szellosen vagyogatok :D

szerk: az a hotakalpi nagyon szekszi. csak el ne hajintsad vegleg :O

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#84399) prokxy válasza _ocsisajt (#84398) üzenetére


prokxy
veterán

Nem tervezem eldobni a kalapácsot, elég szép aranyozott a külseje! :B

Akkor most Te vhol félúton vagy egy terminátor felé! :D Jobbulást!!

Ma részemről bountyk meg T10 riftek, kell kockázzak egy rakás cuccot, meg a mat is jöhetne szépen, kell a rare gyűrű upgrade-re! :)

Nem nagyon figyeltem, a SS Barb milyen volt végül? Sebzés volt, az oké, de fura az a rangeBarb, nem?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#84400) _ocsisajt válasza prokxy (#84399) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ty, remelem tulelem a beavatkozast es vegre femmentes leszek :)

Nekem nagyon bejon, vegre valami kis valtozatossag, anno is kedvenc volt (meg amikor spender volt) a Wepthrow barb :)

(probaltam a modern boulder tossos WT barbot, de az mar annyira nem jott be)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.