Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36051) granini


granini
őstag

Felvetodik a szakmai kerdes hogy az AH mint olyan, az egy nyilvanos mechanizmusu, dokumentalt, auditalt rendszer, es tudhato a mukodesi elve, vagy mukodesi mechanizmusa, es az iranyitasa uzleti titok reszet kepezi es senki kulsos nem tudja, tudhatja hogy hogyan mukodik..?

Pelda: barmilyen ceg amely uzleti tevekenyseg soran bevetelre tesz szert ellenorizheto es szamon kerheto valamliyen (penzugyi) hatosag altal. Ha trafikom van es cukorkat arulok az APEH bekerheti a konyvelesemet. Tiszta sor.

A Bliizardnak az RMAH beveteli forras. Konkretan 10 millio jatekos van a foldon kb aki megvette a gamet, jelentos resze valszeg aktivan jatszik, ezek egy resze nyilvanvaloan fizet be eurot / dollart / valamit a sajat bankszamlajarol a battle.net accountjara amibol mondjuk cuccokat vesz RMAH-ban. Ellenorzi valaha valaki a Blizzardot hogy mekkora osszeg folyik be ebbol, es hogy a Blizzard nem nyulkal-e bele, es tesz be top cuccokat, meg tobbszaz gemmet, meg nem valtoztatja-e kenye kedve szerint az arfolyamot csak azert hogy extra bevetelre tegyen szert..? Nem feltetelezem, de a lehetoseguk latszolag megvan ra..

Nem eleg artatlannak lenni - tartja a mondas.. - annak is kell latsznai.. :K

szerk: Mikro - en is ezt gondolom amit te, hogy onszabalyzo a rendszer, de azert csak elfantazialgat az ember hogy mi van ha.. :F
Persze kozgazbol megtanultuk hogy szabad piacon minden aru annyit er amennyi valaki hajlando fizetni erte.. A 250 euros mempo csak akkor er annyit ha valaki leszurkolja erte a zse-t, kulonben csak egy verynice kirakat darab..

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#36052) warcat válasza granini (#36051) üzenetére


warcat
veterán

Elképesztő méretű botrány lenne belőle,ami mint cégnek semmiképp sem éri meg nekik.

Magánemberként már persze ütős buli lenne,de erősen felügyelve vannak akik megtehetnék(a GM rendszer).
Csak neked tűnik soknak az itt megforduló pénz.WoWnak még mindig van vagy 8 millió előfizetője,jelentős részük fizeti a 12-14 dollár havidíjat,na az a pénz nem az itteni apró.

EA: It's in the crate!

(#36053) Rayner válasza granini (#36051) üzenetére


Rayner
őstag

Ezt egy esetben lehetne kivitelezni, mégpedig úgy hogy nem a blizz pakolja be hanem tegyük fel leoszt 20 baráti accra egy .../droprate mempo increased by 1000% beültetett kódot és meg van oldva
teszem azt én vagyok a blizz és te pedig a sokadik unokaöcsém. kapsz egy accot tőlem ami fossa a legendeket. te beteszed 250ojróért a világ másik felén pedig valaki megveszi. innentől nekem jön az 1 ojró és paypalnak meg a 15% és mindenki boldog, az eladó, a vevő, a blizz és a paypal is örül.

(#36054) killerjohn válasza Rayner (#36053) üzenetére


killerjohn
addikt

Blizzardnak rohadtul kell az a 15% :) Pláne ha kiderül, mert akkor az ügyvédi költségek az első napon (órában) többe kerülnének, mint az a 2000 db mempo*15% amit így eladogatnak.

(#36055) granini válasza Rayner (#36053) üzenetére


granini
őstag

Ennyire meg az en kepzeletem se kalandozik el :) Nyilvan kizart.. ha elolvastam volna az EULA-t abban biztos le van irva hogy mindenki sajat felelossegre hasznalja az AH-kat es amit megvesz az a sajat dontese. Tudom en hogy le vannak vedve, csak pentek DU jol esik osszeeskuves elmeleteket gyartani..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#36056) Rayner válasza killerjohn (#36054) üzenetére


Rayner
őstag

tudod van egy mondás "sose szivasd a rendszergazdád" :D
másfelöl pedig arra sincs semmi eulaban sem sehol hogy mennyi a droprate hivatalos értéke a játékban
ugye anno legendre is csak annyit írtak hogy 400%-al megemelték...no jó de mennyiről? mennyire? ezt sose fogja a blizz kiadni senkinek mint ahogy megteheti (mert minden acc-ba bele tud turkálni) azt is hogy az unokaöccsnek már eleve 2000%ról indul a droprate a 0,00001% helyett. és az is tuti ha lenne ilyen lenne vihar belőle akkor azt kb 1mp alatt semmivé tudnák tenni.
egyébként pedig ez tényleg csak egy unalmas délutáni műszak összeesküvés elmélete...:D

[ Szerkesztve ]

(#36057) granini válasza killerjohn (#36054) üzenetére


granini
őstag

Gyors matek:
1 eredeti game kerul cirka 40 euroba. Eladtak belole 12 millio peldanyt = azbizony ~500 millio euro. Nemkispenz..

Na mondjuk hogy az elmult egy evben atlagban minden egyes jatekos hajlando volt meg egyszer ennyit betenni a jatekba, es venni itemet vagy goldot 40 euroert.. atlag alat azt ertem hogy a diablos tarsadalom fele 0 penzt tolt be a masik fele meg ki tobet ki kevesebbet.. pontos adatom nincs, csak feltetelezes..

az mar ~1 milliard euro.. biztos hogy elhanyagolhato az a bevetel amit a jatekosok RMAH-ba betesznek..? :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#36058) killerjohn válasza granini (#36057) üzenetére


killerjohn
addikt

én arra a 15%-a mondtam, hogy nem kell nekik, ami a feltételezett "havernál-generált mempo"-k után maradna náluk, nem a teljes AH forgalomra :)

(#36059) granini válasza killerjohn (#36058) üzenetére


granini
őstag

hat hallod azert az adokveszek 15%-a se zsebpenz szerintem, de egyet ertek abban hogy ezert nem fogjak magukat kompromittalni..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#36060) mikromanus


mikromanus
veterán

Diabro a Sever offhand-del is Mp10-re becsüli a leszólt satnya kis barbáromat. Skornnal MP8 volt mikor néztem. Azóta vagy javították, vagy komolytalan még ez a DiaBro. csak mert MP10 is mindenhol röhögve legyalázós skornnal (is). A wizard fegyverében épp nincs most zöld kavics, de így meg Mp6-ra taksálja, pedig az még így is MP8-ig röhögve tarolós. És nem, nem vagyok belassulva, hanem tényleg. :DD
Fikázza a skilles itemjeimet. Az lehet a bibi... A SOJ-t lepontozza, meg a skull is elég harmatos. Nem kell ezt az értékelést túl komolyan venni szerintem...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36061) Agro válasza killerjohn (#36058) üzenetére


Agro
senior tag

Ezzel teljesen egyetértek... nem hiszem hogy bármelyik rendszergizda vagy dev kockáztatná az állását és/vagy a szabadságát amiatt, hogy pár száz vagy ezer eurot keressen az unokaöccse mempo eladásain. Drop rate-et biztos tud állítani a blizzard, de hogy ehhez kinek van jogosultsága rendszer szinten már megint más kérdés. Lehet, hogy minden egyes ott dolgozó még a takarító nő is, de inkább úgy saccolom, hogy max 5-10 emberke. Ezt az 5-10 emberkét meg 30-40 securitys figyeli, hogy miket ténykedik.

Ha dolgoztatok valaha multinál akkor ezzel tisztában kell lenni :)

(#36062) granini válasza mikromanus (#36060) üzenetére


granini
őstag

En is szoktam nezni karakter upgrade utan, valoban eleg nagy a szoras.. A monkom mostmar nekem is stabil mp10, Bro szerint mp8.. en nemtom mit milyen sulyozassal nez, de sztem meg nagyon beta fazisban van ez a site.. Egyes itemek megitelese (szinkod besorolasa) is igen erdekes..

De hogy pozitivat is mondjak: nemi fejlesztgetes es skill varialas utan mentem a DH-mal, es mp6 volt a kenyelmes, magabiztos, halados szint. Bro is egesz pontosan oda kalibralta be miutan kileptem es lecsekkoltam..

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#36063) mikromanus válasza granini (#36062) üzenetére


mikromanus
veterán

A kétkezes fegyvereket nem kezeli jól a melee karaktereken és a skilles itemeket. VAg yutóbbiaknál csak néhány kedveltebb buildhez jókat értékel és az "egzotikusabb" kombókkal nem tud mit kezdeni. Tipikusan ilyen a SoJ és szerintem a Skull Grasp is. EGy skornnal nem tudom, hogy lehet-e bárki is Mp10-es, de keresek pár példát és megsasolom :D

edit: bár úgy rémlik WD-nél sikerült normálisan kezelnie és a denevér, meg mackós népek skornnal is MP10-esek lehetnek...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36064) granini válasza mikromanus (#36063) üzenetére


granini
őstag

Skornos monkom unbuff 210k, 5000 armor, 600+ resist es 57k life. Bro szerint ez mp8.
Egyebkent annyiban vegul is igaza van hogy mp10-en azert el-elfogy a skorn lassusaga miatt az LS, es elfekszem.. Mp8 meg pont az a hatar ahol az ilyen huzos szitukban elobb fektetem ki az elitet mint o engem.. uh. legyen neki igaza :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#36065) mikromanus válasza granini (#36064) üzenetére


mikromanus
veterán

Vagy szimplán pontot is néz és az offhand hiánya miatt -1000 ponttal indulsz a kétfegyveresekhez képest.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36066) granini válasza mikromanus (#36065) üzenetére


granini
őstag

Na majd a csuszeder, skorn+pajzs :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#36067) Muton


Muton
addikt

Sikerült megszerezni a Jay Wilson plecsnit :)) :C

Már rég letettem róla, erre tolom Vérbaltát, hogy meglegyen a 60-as szint, és elnéztem a küldetést, a Cementery of the Forsaken-ből nem a Fields-re mentem, hanem újra a kriptákba a koronáért (igen, újabban keveset iszom, meg is látszik), és tadám, ott a devHell

már csak a Clipper és Wirth eredeti lába kell a boldogsághoz...
meg a Westmarchos kiegészítő :K

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#36068) killerjohn válasza Agro (#36061) üzenetére


killerjohn
addikt

jaja, néha végig kellene gondolni, hogy egy cégnél, ahol a sima árfolyam ingadozás EUR milliárdokat jelent oda-vissza egy délután alatt, ott vajon tényleg komolyan gondoljuk-e hogy a dev srác megemeli a haverja drop rate-jét, VAGY vajon reálisabb-e hogy pár (10?100?) M$-os rendszerük van csak arra, hogy backupolják a játék forráskódját. Aki meg azt hiszi, hogy a battle.net accountokban van olyan attribute, hogy "we_allow_our_devs_to_change_individual_drop_rates_for_friends", annál valami nem stimmel :) Aki meg azt hiszi, hogy a dev beírja a forráskódba, hogy "if (account.name=="haver") account.droprate*=2000;" annál dettó kifogyott a receptköteles....

Ilyesmit két helyen lehet megoldani:
- adatbázisban, habár kétséges hogy lenne per-account testreszabható droprate - erre van nekik komplett PTR-jük...
- forráskódban
Namármost én mezei ungarishe' dev-ként SVN-ben dolgozok és 10 évre visszamenőleg meg tudom mondani, hogy mikor melyik betűt mire írtam át a forráskódjaimban, vagy a backupok alapján az adatbázisokban, de Blizzardnál biztos ilyen hightech dolgok nincsenek :N :DDD A dev meg biztos hogy kockáztatja majd a 2-500.000 $/éves fizetését csak hogy havernak essen több mempo :D

(#36069) Rayner válasza killerjohn (#36068) üzenetére


Rayner
őstag

vettem a lapot, de mint hsz aljára is írtam ez szimplán egy meló van és unom magam típusú elmélet volt.
ettől eltekintve technikailag kivitelezhető és az a "receptes" aki azt hiszi hogy a való pénzes világban nincs ilyenre példa.

(#36070) granini válasza killerjohn (#36068) üzenetére


granini
őstag

En ha Dev lennek lazan tolnam es egybol a haver fejere irnam ra a 6chc-s mempo-t ;] :))

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#36071) killerjohn válasza Rayner (#36069) üzenetére


killerjohn
addikt

Tisztázzuk ha félreértés történt: nem személy szerint rád gondoltam, mert látom, hogy nem konkrétan, és nem komolyan gondoltad. Általánosságban írtam azokra, akik ezeket kitalálják, komolyan gondolják, és még terjesztik is a nézeteiket, noha a programozásról és kölönböző szoftverrerdszerekről annyit tudnak mint én az atomfizikáról (sem) (...neveket nem mondanék... :) )

Viszont azzal vitatkoznék, hogy ez lehetséges, ugyanis nem az. Ha szigorúan "technikai" értelemről beszélsz, miszerint lehetséges-e ilyen opció a rendszerben, amit Gézuka meghekkel havernak, akkor igen, lehetséges. Minden más értelemben lehetetlen. Ahhoz hogy egy ilyen lehetőséget megteremtsen egy dev, ahhoz minimum a rendszertervben kell lennie erről egy leírásnak, vagy a sok-sok felettesének kellene erről tudnia. Még ha képes is arra, hogy ilyet csináljon, akkor amikor észreveszik Gézukát, az esemény utáni 4. percben kilógatják az ablakon, majd aláírja az önkéntes felmondását, és akkor még jól járt, ha nem a rendőrségre viszik... Nem tudom értesz-e a programozáshoz, de a versioning rendszerekben a forráskód fájlok módosulásai másodpercre pontosan visszakövethetők... Innentől kezdve amiről beszélsz, az lehetséges, de csak annyira, mint elvinni az aranyat Fort Knox-ból a főbejáraton, engedély nélkül... Technikailag lehetséges, csak ugye gyakorlatban nem az :)

[ Szerkesztve ]

(#36072) Agro válasza Rayner (#36069) üzenetére


Agro
senior tag

Biztos van ra pelda de az nem a ceg uzerkedese hanem egy egyen torvenyserto magatartasa. Amiert akar birosag ele is allithatjak. Tehat ha valaki ilyet csinal az marha nagy rizikot vallal. Nem csak a munkahelyet, hanem a szabadsagat es a karrierjet is kockara teszi. Van annyi johiszemuseg bennem hogy egy blizzard szintu ceg azert torekszik olyan munkatarsak alkalmazasara akiknek ennyire minimalis iqja es rendszerismerete van, hogy ilyen csunya dolgot azert ne csinaljon. Arrol nem is beszelve, hogy egy blizzard szintu cegnel hatalmas hangsuly van a branden es a markan. Biztosra veszem hogy nem pekseg szintu belso szabalyzattal es biztonsagi, adatvedelmi rendszerekkel dolgoznak. Meg azelott le tudjak fulelni a drop rate allitgato devet, hogy a beallitasa live menne.

(#36073) mikromanus


mikromanus
veterán

1,95. Hazaért a munkából 1-2 botter és köszöni szépen :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36074) killerjohn válasza mikromanus (#36073) üzenetére


killerjohn
addikt

helyes, menjen csak le 1-re... ez a magas gold ár szétcseszte az ah vs rmah flipjeimet...

(#36075) Rayner válasza Agro (#36072) üzenetére


Rayner
őstag

Én ezzel tisztában vagyok és nem azt mondtam, hogy márpedig ezt csinálják. Tudom, hogy nem.

Más: ami miatt igazából picit kételkedek a játék patyolat tisztaságában az az, hogy 2000+ óra (másfél év napi játék) után nem esett még felső kategóriás item top rollt is csak AHban láttam. A karaktereimet kizárólag csak gold/eur árfolyam, kacsahírek, flipp és egyéb trükkök árán szereltem fel.
pl visszatérő nyereség nálam a különböző bejelentések, patch-ek, és ezek miatt ingadozó árak.
minden gem/crafft alapanyag van 1000 számra az tatyimban és csak várom a híreket, mindig van egy olyan ami valamelyik anyag árát megdobja akkor azt szépen eladom és 100millák jönnek be és amikor lemegy a roham visszaveszem. várni kell és ennyi jön minden magától. gyakorlatilag a játék elejétől ez megy és különösebb erőlködés nélkül pusztán kivárással lehet nyereséget termelni.
pl a brimek nekem álltak a tatyiban tavaly nyár óta (azóta nem ment fel 10k fölé) és lám most épp az ugrott meg a kieg hírére. de ugyanez volt a rubyval is amit 1 hete 10x-es áron ment pár órát. de ezt is lehetett előre sejteni (illetve akkor vettem 500m-ért mikor kiderült, hogy 1000x kieg lesz, másnap fel is ment 800goldról 5k-ra....
kicsit eltértem a témától, de valahol akkor sem tiszta velünk játékosokkal az, hogy monopolizzunk ahelyett, hogy tényleg kijátszuk a játékból az értékes endgeart (legfőképpen azért mert egyetlen más játékban sincs ilyen)

[ Szerkesztve ]

(#36076) P00By


P00By
nagyúr

Megcsináltam életem első márkusz kövét, nagyon izgalmas volt! :)

(#36077) Thrawn válasza P00By (#36076) üzenetére


Thrawn
félisten

Ügyes gyerek, cukrot neki! :D
Nekem van 3 ződ meg egy piros :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36078) JSaN válasza P00By (#36076) üzenetére


JSaN
addikt

En mar annak is orulnek ha mind 4 a radiant start meg tudnam csinalni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#36079) Gorneck


Gorneck
titán

Napi sz@r...de a lényeg, hogy jó a Blizz szeró...

[ Módosította: radi8tor ]

Gorneck#1239

(#36080) killerjohn válasza Gorneck (#36079) üzenetére


killerjohn
addikt

mit nézzek? :U

(#36081) Gorneck válasza killerjohn (#36080) üzenetére


Gorneck
titán

HotA critet... :D

Gorneck#1239

(#36082) radi8tor válasza Gorneck (#36081) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

25k? Lehetne kevesebb is. :D

⭐ Stella

(#36083) #92888064 válasza Gorneck (#36081) üzenetére


#92888064
törölt tag

health link miatt harmadát sebzed, így elvileg 75k volt a sebzésed.
pörgés közben a 90% reduction-nak köszönhetően csak 10%-át sebzed, így alapból 750k-t csaptál rá.
750/10/3=25

[ Szerkesztve ]

(#36084) P00By


P00By
nagyúr

Kész a fapad WD is, igencsak szokatlan vele játszani :B Sajnos nagyon kevés a DPS, de így sikerült.

(#36085) errorcode06 válasza P00By (#36084) üzenetére


errorcode06
őstag

Én már annak is örülnék ha 100k-t sikerülne kipréselni az enyémből. De amíg nem veszek goldot, addig ez nem fog megtörténni.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#36086) Gorneck válasza #92888064 (#36083) üzenetére


Gorneck
titán

Ez tom, de sajna stun mellett is ennyi a critem (mikor elvileg no védelmük)...és nem csak health link mellett van ez sajna... :( LS ma megint a holdon van.... :(

Gorneck#1239

(#36087) killerjohn válasza errorcode06 (#36085) üzenetére


killerjohn
addikt

kari link?

(#36088) Thrawn válasza killerjohn (#36087) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36089) F-ECT$ válasza killerjohn (#36068) üzenetére


F-ECT$
titán

A dev meg biztos hogy kockáztatja majd a 2-500.000 $/éves fizetését

Jó lenne. Nézd meg ezt.

Dive ever, work never.

(#36090) rongyi válasza F-ECT$ (#36089) üzenetére


rongyi
aktív tag

Nem vagyok képben a US bérekkel, szóval ezek soknak számítanak odakint?

(#36091) szallasi007


szallasi007
őstag

Jó e a fizujuk?
Egy nagyobb ház ami nem full extrás 200-300 k dollár, nézd meg a fizujukat és számold bele hogy 4% kamattal vesznek még mindig mindent az amerikaik. Hány év alatt fizeti vissza a hitelt egy programozó? (Sugók max 5-6). Tehát akkor jó?:D

CA sale house

és mielőtt jönne az okoskodás tapasztalatból írom mindezt :DDD

(#36092) rongyi válasza szallasi007 (#36091) üzenetére


rongyi
aktív tag

Jó oké, de azt is nézd, hogy más az életszínvonal, szóval élni is kell teszem azt a lakástörlesztés mellett.

(#36093) Jazz válasza szallasi007 (#36091) üzenetére


Jazz
veterán

Egy ilyen kégli kaliforniában csak 70ft misi? Márvány kandallóval, meg fütyfürüttyel? [link]

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#36094) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Lassan kanyarodjunk vissza a topic témájához. Privátban folytassátok!

⭐ Stella

(#36095) szallasi007


szallasi007
őstag

Tudtam hogy ez lesz, jön a drágább ez meg az.... nem drágább hidd el. kurva sokat keresnek kint a szakik. Nem Ferrarival járnak meg és hasonlóakkal, de hidd el hogy azon vannak felháborodva ha egy gallon benya ára 10-15 centet emelkedik.....

mindegy a lényeg hogy jól keresnek az évi 20-25 milkás fizujukkal

2-5 dollár egy outlootben egy nike póló, nálunk mennyi? havi 2 misiből te hány pólót veszel? és ő? te a havi tisztességes lóvédból mennyit teszel félre havonta? ők olyan 1-2 k-t $ havonta :DDD

töröljük sry

[ Szerkesztve ]

(#36096) killerjohn válasza F-ECT$ (#36089) üzenetére


killerjohn
addikt

LOLOLOL régen poénkodtak srácok, hogy majd Blizzard hív a bot miatt, hogy menjek oda AI-t fejleszteni, de most már tudom, hogy ha hívnának se mennék :DDD deszaaaaaaar, Az átlagos "household income" 50K USD náluk, erre a Blizzardnál egy sima dev 75-95K-t keres? Dedúúúúúúúúúrva :( Ha valamelyik fejlesztőmnek azt kellene mondanom, hogy a magyar átlagkereset kétszeresét tudom csak fizetni neki, előbb süllyednék el és adnám el a céget, majd felszórnám sóval... Most afk leszek pár napig, mert addig verem a fejem a falba, amíg kómába esek, mert ezzel együtt élni nem tudok :Y

[ Szerkesztve ]

(#36097) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Juj de jó. Megint kihagy az ls. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#36098) proci985 válasza killerjohn (#36096) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

householdot az háztartás, nem feltétlenül egy kereső, inkább kettő. tehát átlag 3-4szerese.

meg ugye az se mindegy, hogy mekkorák a bérkülönbségek és ez a household income mégis mennyi pénz. svédeknél konkrétan ez a household másfél - kétszerese valahol egy cégnél dolgozó, PHDs fejlesztő fizetése lenne. vagy egy professzoré.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#36099) P00By


P00By
nagyúr

Hm, szinte ugyan azokkal a cuccokkal sokkal jobban haladok a WD-vel, mint a Wizz-el :U
Wizz: MP5 úgy ahogy
WD: MP7 simán

Partyban persze.

Megtaláltam az első trifectás amut. Az a gond vele, h csak ennyi van rajta és nem túl acélos :D

(#36100) killerjohn válasza errorcode06 (#36085) üzenetére


killerjohn
addikt

Ha kell pár cucc vagy kő, akkor jövő héten vegyél fel, összerámolok némi felszerelést. Látom hogy p5 vagy, szóval ezzel a karival lehet infeno-n menni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.