Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36201) mikromanus válasza Edge (#36200) üzenetére


mikromanus
veterán

A cassius akkor is jó lesz ha a többi hasonló, csak magasabb szintű item rolljának megfelelő értékeket kapja meg. Ez a kép ami linkelve volt picit túlzás. A tűzes karaktereknek meg a magefist lesz istencsászár. Sokkal használhatóbb rollja van alapból is és több a randomja, mint a jeges párjának (a Frostburn valahogy nem az igazi). Elemi sebzés, skill dam, AS, 2 random. Nagyon süti lehet majd iLvl 60-63-on.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36202) Gyuri27 válasza Edge (#36197) üzenetére


Gyuri27
félisten

Le vagyon írva. Minden item, legend megfelelő esetben 63lvl rollt kap. Nyilván igaz ez a receptekre is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36203) mikromanus


mikromanus
veterán

Nagy a csend. Biztos mindenki játszik... Vagy inkább dolgozik? Fura. Kellene valami téma. Mondjuk azon kívül, hogy az önbecsülésem próbáljátok a földbe döngölni (ezt amúgy is fel lehet adni. Esélytelen) :D

Kis közvéleménykutatás.
1. Halandóság: Aki MP10-en nyomul az átlag óránként hányszor hal (sc)? Mennyi az ami még belefér és nem "kejfeljancsi", vagy fekszik-kel?

2. stressz teszt: VotA MP10 mennyi idő alatt van meg? Mondjuk ez sokat nem számít, mert DE-re alacsonyabb a hatékony szint és max tömegoszlatással egybekötött tank tesztre jó, de gondoltam megkérdem. Amúgy meg az egyik legunalmasabb terep. Ha nagyot sebző skilljeid vannak, akkor a magewrathokat vagy kerükgetheted, vagy benyomod a highlander skillt. Vagy feldobsz egy érmét és talán te sebzed és nem veri vissza az arcodba... Türelem kell hozzá leginkább...

3 "Hatékonyság": Mennyi elit/mob kill/óra a szintidőtök MP10-en? XP-nél mennyi jön be? Oázis harangos buildnél ahogy számoltam xp cuccok nélkül olyan 60 misi lazán megvan. Vault nem olyan jó terep, Act 1 meg könnyű. Bár lehet az is jó XP-re (Festering woods-fields of misery-sweeping hollow kör).

4. Kedvenc terep: Mi a kedvenc Act runolni, vagy XP-t gyűjteni?

Hú, de közösségi vagyok. Magam is megborzongok néha... :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36204) Qru válasza mikromanus (#36203) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

4: Oázis.

#nincsbennetarcsi

(#36205) Thrawn válasza mikromanus (#36203) üzenetére


Thrawn
félisten

1. Sosenemse halok meg! :D Na jó, egy szívatósabb elitpakknál egy belefér.
2. Nem votázok.
3. Sosem mértem.
4. A1 vagy A3.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36206) Poctar válasza mikromanus (#36203) üzenetére


Poctar
senior tag

1.: Erre nem könnyű felelni, hisz nagyon sok befolyásoló tényezője van mp10en a halálozási rátának.
Ami szerintem döntő tényező: játékostársak, act, fáradtság, azaz koncentráció,s tb..
Ha minden jó, akkor szerintem az 5-10 ibolya szagolgatás alulról még belefér. Bár időnként sok.

4.: Act3/deep és azmi kör.

(#36207) tPedro_ válasza mikromanus (#36203) üzenetére


tPedro_
őstag

Pont most probalgatom a kulonbozo mp-ket, 10-es nem fog menni szoloban valszeg, vagy csak nyogvenyelosen. Eddig mp7 teszt volt csak, ma jon mp8.

MP7:

1. 1-2 halal becsuszik, altalaban arcane eliteknel, vagy a desecrator+molten+plague kombo eseten.

2. Ezt nem tudom, nincs benne a farm utvonalban.

3. Eddigi 3 proba alatt az XP/hr: 100, 90 es 108. Erzesem szerint lehetne tobb is, csak meg nem tudom hogy. :)

4. Act I : Moldran fele: Festering woods, Weeping Hollow, Fields of Misery - Scavenger's Den/Decaying Crypt - Halls of Agony lvl2

[ Szerkesztve ]

(#36208) Dzsokszer válasza mikromanus (#36203) üzenetére


Dzsokszer
csendes tag

Szia! Hát munka miatt nagy a csend részemről. Amúgy meg elkezdődött az iskola, valószínűleg azért nem pörög úgy a téma. Részemről mp8 act 1 run a bejövős.

(#36209) prokxy válasza tPedro_ (#36207) üzenetére


prokxy
veterán

1)
A(z MP7-8-9-10) farmolásokon mit érdemes felszedni a lentieken kívül?

Set
Leg
Rare Ring
Rare Amulet
Essence

Csak mert ha minden rare-t felszedek, akkor túl sok a megállás...
Vki mondta régebben, h az Archon cuccokat ne hagyjam ott. Ilyenekre gondolok, h a nevéből lehet-e tudni?

2)
Be akarok egy 10EUR-t fizetni,h upradeljen a barbárom. Mikor érdemes aranyat venni?
Vagy ha van innen vki, aki ad el, akkor lebizniszelhetjük! ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#36210) Rebourne válasza Dzsokszer (#36208) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Mert a suliból nem lehet beVPN-ezni az otthoni gépre, és kistreamelni a Diablót az okostelóra! Az órára úgyse figyelnek oda, legalább egy kis IT-t megtanulnak közben! ;]
______
(természetesen csak vicc volt)

(#36211) Gyuri27 válasza mikromanus (#36203) üzenetére


Gyuri27
félisten

Adjá geart hozzá.
Nem érdekel a vota.
Nem mértem.
Keep, battlefield.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36212) Dzsokszer válasza Rebourne (#36210) üzenetére


Dzsokszer
csendes tag

:) Hát igen. Én azt várom, hogy telefonra legyen D3 ;)

(#36213) Poctar válasza prokxy (#36209) üzenetére


Poctar
senior tag

A túl sok megállást lehet rövidíteni. Valahogy így szoktam:
- A ládikóban két fül üres. Odarohanok, ugrok, teleportálok és belepakolok mindent, majd vissza a pályára. Ez pár sec és már folytatódik a game is. Hátránya, hogy hosszabb farm esetén már nincs hová pakolni.
- Másik esetben kovács kalapácsa alá teszem a még kérdőjeles rare cuccokat. Párat meghagyok, Rare Ring
Rare Amulet, Archon cuccok, stb.. Ezt követően belerakok a ládikóba mindent. Ez a megoldás kicsivel továbbtart mint az előző és megvan az esélye, hogy jó rare cuccokat ismeretlenül bezúzatom, de ha fel sem szedném... Szóval hosszabb farm esetén ezt ajánlanám.

Volt idő mikor nem szedtem fel csak a leg/set, Rare Ring, Rare Amulet és Essence cuccokat. Az eredmény az lett, hogy a ládikómban kb 1300 Essence várakozik.

(#36214) Ifju válasza mikromanus (#36203) üzenetére


Ifju
aktív tag

1) talán 1x, de inkább kevesebb
2) Votát csak monkkal, mp6-on nyomok, ~3 perc egy kör (átlag 2 essence, vagyis óránként 40)
3) 150m xp/h (500m-s budget barb)
4) Act 1 Weeping, Fields, Crypt/Scavenger

[ Szerkesztve ]

(#36215) userxy válasza mikromanus (#36203) üzenetére


userxy
őstag

1, ritkán, ha nem figyelek
2, passz
3, 80-90 millió xp/ óra, MP10-en Act 1 farm. (Festering woods-fields of misery-sweeping hollow kör)
Ha könnyű elit megölöm de ha nem megyek tovább fölöslegesen nem baszom vele az időt. Elég legend hullik sima mobokbol minden valor buff nélkül.

4, szeretem act1-et és gyors is :)

(#36216) Gorneck válasza mikromanus (#36203) üzenetére


Gorneck
titán

1, Rühellek halni. :D 2-3/h fér bele, de ez karifüggő.
2, Nem mértem, sose érdekelt.
3, Hááát, ha belefér 3 kör ACT2-ben akkor 90M+. (HF+XP kavics)
4, ACT1 FW (csak elit pucolás)+WH+FM, ACT2 VotA+Oasis

Gorneck#1239

(#36217) prokxy válasza Poctar (#36213) üzenetére


prokxy
veterán

Nem akarok mindent felszedni, ez a lényege, tehát ebből a STB rész érdekelne: :)
"Rare Ring, Rare Amulet, Archon cuccok, stb.."

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#36218) Pompi válasza prokxy (#36217) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Sárgákból az amuletteken és gyűrűkön kívül én az egykezes fegyvereket veszem fel; kardok, balták, lándzsák, kesztyűket és a nadrágokat esetleg még vállast. Ezekból lehet olyan ami még valamennyire eladható elméletileg. Gyakorlatilag még nem nagyon találtam igazán jót.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#36219) prokxy válasza Pompi (#36218) üzenetére


prokxy
veterán

Oks, köszi :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#36220) Edge válasza Gyuri27 (#36202) üzenetére


Edge
veterán

Igen ez így van most, de csak a droppolt itemekre igaz, craftoltra az új reciken kívül nem. A képen meg egy lvl60-as reci van durva rollokkal. Eddig ez nem így volt. azt se mondd hogy egyértelmű mert a lvl63 drop rendszer bevezetésekor se változtak a recik. Hát most majd fognak.

Mikro:

1. Halandóság: 1-2 vagy még annyi se, attól függ mennyire figyelek, hiába jó a kari ha fáradt vagyok vagy belemegyek minden durva szituba ész nélkül.

2. stressz teszt: VotA MP10 mennyi idő alatt van meg? nem mértem még de tuti volt már 10p alatt, most azt mondom 10-15p

3 "Hatékonyság": már rég óta p100-as karival nyomulok csak, de act1 tűnt xp szempontjából a legjobbnak para szintezéskor(woods+fields+weeping)

4. Kedvenc terep: keep lvl-ek, vota, act1(woods+fields+weeping)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36221) mikromanus


mikromanus
veterán

MP10 harangos monkkal mentem skornnal tegnap köröket Act 2-n. Kb így nézett ki: vault, teljes oázis leirtás (0 halál), no, csapjuk le a wardent is! halál-halál-halál. Veszettül nem érdemes fáradt fővel erőltetni. Vagy ki kell mozogni ha pörög, vagy csak serenityben csapkodni, mert random egyhitel random módon ha épp körhintázik. Háromból háromszor így jártam a runokban. Szerintem ezután csak olyan esetben ölök act 2 wardent ha nem veszem fel "elrettentő példának" :DDD
60 milla 0% XP bónusszal akkor nem is rossz. Mennyi lehet kavics+hellfire ringgel? 66%. Az úgy kb ott van mint mással másnak. Jó, az ifjú munkatársunk pörgős 150 milláját nem közelíti azért meg. Nem rossz ez a skorn. Aki fikázza, az dobjon más buildes saját videót ahol kevesebbet hal. MAjd csinálok én is act 3, vagy act 2-re kihagyott wardennel :DD

Kedvenc helyem nekem nincs. Act 1 a filelds a fix. A festering woods gyakori, leoric is. Sweeping hollow jó lehet, de nekem nem jön be. Lassan kúsznak elő a holttestek és lassan tömörülnek. Nincs hozzá türelmem. Opcionálisan kripták még vannak. Act 2 oázis a kedvenc, de a desert is jó (csak sok a bögöly/darázs). Act 3 craterek zsákutcáig, azmo előtti és stonefort szokott lenni. Severes felállásban fieldds of slaughter, meg rakis crossing még, ha nincs démonra gyúrva a kari, akkor ehelyett a ghom előtti szintek. Act 4 csak act 3 run kiegészítésnél vannak néha. Akkor azmo-rakanoth gyors járat van run végén. Ha kevés az eladás AH-ban, akkro jó ez, mert sok-sok plant dobnak. Kis szerencsével akár 100k goldot is üzletelhetsz belőle runonként. ;]

(#36217) prokxy
ring és amu alap, meg nadrágok és archon cuccok. Meg kardok, tőrök, kétkezes mace, legend és set itemek. Kasztspeckókból wandok, wizard hat és tyúktolvajmaszk. Mondjuk ezzel se vagyok annyira gyors, mert van néhány félrekattintásom és egy keményebb tömegoszlatás után tele vagyok néha kék-fehér szarokkal is. Hosszabb idő kidobni mint eladni. Csak fene se akar visszamenni a városba mindig.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36222) MrCsiT válasza Gyuri27 (#36202) üzenetére


MrCsiT
addikt

Azt is leírták, hogy a már megvett receptek is rollt váltanak majd, vagy csak legacy recetekké válnak ? :DDD

..más: amiket írtam priviben, nézted-próbáltad, volt haszna a tanácsoknak a barbidhoz ? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#36227) Gyuri27 válasza Edge (#36220) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az aláírásomban lévő oldlat tessék olvasgatni. :K
Ha nem változik semmi addig: akkor minden adott lvl-nek megfelelően rollol.
Persze ki tudja mi lesz belőle.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36228) mikromanus válasza Gyuri27 (#36227) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja a misztikkes újrarollolás/enchantnál. A kovács nem igazán volt emlegetve. Vagy ha igen, akkor postolnád, vagy átdobnád PM+ben a linket/forrást?! Köszi.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36230) granini válasza mikromanus (#36221) üzenetére


granini
őstag

A csirke kozvelemenyt kutat, ez tetszik. :R Jo temak. :K Szivesen valaszolok:

1. Halandóság: mostanaban mar megyek a monkkal mp10-en, partiban is meg szoloban is. Mar nem hal a monkom. De mondjuk en nem is mentem ido elott mp10-re, vartam amig alkalmas lettem ra. Orankent 1-2-3x halok, tipikusan csak olyan elitnel ami meg tudja akadalyozni hogy folyamatosan ussem (es mukodjon a lifesteal) es ezzel egyidoben sebezni is tud (pl.: shield + desec/plague/molten.. vagy jailer, frozen + megintcsak alampakolos.. vagy amikor waller ugy beszorit es 3-4 arcane gombot lepakol a bokam kore..) - ebbol egyebkent nem csinalok presztizs kerdest, szerintem nincs olyan karakter amelyik nem halando bizonyos szitukban. Elfogy a spirit, cd-n van a serenity, nincs disc a gloomhoz, barbar kiesik a yetibol, sorolhatnam.. minden kaszt es minden gear sebezheto adott szituban. Szerintem inferno mp10-en ez a par szerencsetlen szitu belefer, ettol meg nem vagyok halando, nem esek kelek.. Ac1-en az elit bika packet pl siman birom 4-es partiban egyedul levertem oket, mert azon kivul hogy tulok volt mar nem csinalt, es tudtam sebezni es volt LS. Ugyanez a pack frozen+desecrator+extra health parositassal siman kifektetett mp8-on is mert az meg olyan. Az ugy van megirva, vegyuk tudomasul :)

2. stressz teszt: VotA-t nincs ertelme mp10-en tolni. Mp7-8-on szoktunk, es bar nem vezettem statisztikat erzesre atlagban 4-5 DE jon ossze 1 vota kor alatt az ott talalhato mondjuk 7-8-9 elit packbol.. ez szerintem elfogadhato arany. Nem kerulgetek senkit, odaallok es csepelem, max bekovetkezik amit fent irtam es egyszer-egyszer elhasalok.. ritka..

3 "Hatékonyság": Sose nezegettem, erre nekem mar nincs energiam..

4. Kedvenc terep: Na ez jo tema. Szoval Act 1-2-3. Act4-re szinte sosem megyunk/megyek. Mindharom Act-ra van hosszu es rovid programom is, ime:

Act1 rovid: Festering + Leoric, ha megvan az 5 NV akkor Fields Warden.
Act1 hosszu: cemeteryben mindharom kripta, utana Festering, Leoric, Fields+Warden es levezetesnek Weeping Hollow.

Act2 rovid: black marsh (vagy mi a neve fentrol a masodik wp..) max 2-3 valor megszerzese, utana path wp-rol Wardenig
Act2 hosszu: severs 1-2 valor miatt, black marsh szinten, Alcarnus-bol 1-2 pack, utana komplett path+dalghur, levezetesnek desolate-et megkeresni VotA-t es azt is kitakaritani.

Act3 rovid: deep 1-2-3 + stonefort Warden
Acr3 hosszu: deep 1-2-3, stonefort Warden, Heart of Sin + Azmo, es aztan Arreat Crater level1-tol vegig a csigalepcsos palyakon az utolso questig asszem.

Ez mind olyan hogy mire van idonk meg mi kell. Ha kulcs kell akkor rovid program es mp9-10, ha DE meg XP run es raerosen megyunk akkor csak mp7-8 es a hosszabb program.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#36231) mikromanus válasza granini (#36230) üzenetére


mikromanus
veterán

1. Halandóság: Nálam act 2 keywarden öl ha figyelmetlen vagyok, néha a dervish elitek (mostanában ezek már nem) amikor visszalökik a sebzést rám. De inkább most már akkor halok amikor elbambulok. Lenyomom az elitet +a 20-30 monsteres tömeget, aztán egyszem fallen master lecsap miközben a fehér szarokat obálom ki a zsákból a csatatéren pl. Vagy ugyanez, csak beleállok az oázis, vagy Act 1 fáinak méregfelhőibe közben. :DD Lényegében a halálok 95%-a MP10-en is már user error skornos kétkezes buildben. Ja, meg a meteoros wizard is jól arat... csak Act 10-re kevéske picit az arcane. Kényelmi armor rúnával már ott sincs gond, de azért Mp8-9-ig kényelmesebb. Meg csapatban megszólnak a tyúktolvajok mikor többet takarok ki, mint ők. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36232) D1Rect


D1Rect
félisten

Console Loot is Insane!

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#36233) prokxy válasza granini (#36230) üzenetére


prokxy
veterán

Ez pontosan hol van? "Weeping Hollow"

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#36234) Drizzt válasza prokxy (#36233) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Cemetary of forsaken WP-tol balra le keresztul mesz a keritesen, igy a leggyorsabb.

I am having fun staying poor.

(#36235) prokxy


prokxy
veterán

Upgradelni akarom a Barbáromat: link

Jelenleg MPL10 megy, de azért eliteknél néha belepusztulok. Szerintem sebzés + allres kellene még.
Mit javasoltok? Mit cseréljek? Van rá kb 150M-m.
Vagy ha van eladó cuccotok, megbeszélhetjük! ;)

Statok:
AS: 1.66
CHC: 62%
CHD: 481%
VITALITY: 28.494
Damage Red: 68.54
Armor: 6537
Damage: 167421
Min resist: 551
Max resist: 629
Life steal: 2.9
Life per Kill: 830
LoH: 559

(#36234) Drizzt: :R

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#36236) granini válasza prokxy (#36233) üzenetére


granini
őstag

Ketfelekeppen tudod megkozeliteni:
- eszak fele kimesz a varosbol, a jeweller mellett jobbra elkanyarodsz es utana balra fel, at a hidon
- waypointtal cemetery of forsaken, es ott balra visszamesz a vaskapun keresztul

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#36237) prokxy válasza prokxy (#36235) üzenetére


prokxy
veterán

Ja igen: Immortal szetthez ragaszkodom + a passzív skilleket nem írtam le.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#36238) mikromanus válasza prokxy (#36235) üzenetére


mikromanus
veterán

Több vita kell. Mondjuk ez WW barbi, tehát biztos kemény, de engem mindig megszóltak mikor ennyivel szaladgáltam. És az stabilabb védelemmel nyomult emellett. :D Legegyszerűbben a gatyán szerezhetsz vitát. 190-220 körüli simán lehet rajta. A str másodlagos. Épp tömheted opcionálisan rubin helyett ametiszttel is a lyukakat,. Az is egy lehetőség. Vagy craftolhatsz is. Vállasban lehet jó vitás... Ha vitásat craftolsz akkor tuti. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36239) userxy válasza prokxy (#36235) üzenetére


userxy
őstag

Csinálj magadnak 60k+ hpt és sose fogsz meghalni. :R

(#36240) prokxy válasza userxy (#36239) üzenetére


prokxy
veterán

Igazából az, h párszor halok, nem zavar, de az inkább, h lassan megy le az elitek élete, szóval ezért gondoltam +sebzésre. Mellette teszek még vit-re pár dolgot.
Vegyek egy jobb fejszét? Vagy a gyűrűt cseréljem? Buff nélkül 200K sebzést szeretnék. Kb...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#36241) mikromanus válasza prokxy (#36240) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor építs barbárt! Kapásból jobb lesz a sebzésed. Búgócsiga a legzsengébb sebzésű fury zabáló skill. Egy jó súlyos hammer a helyére, meg rend élettöltéssel (ez látom megvan) és máris ott a terminátor a terepen. Mondjuk ha ennyi life-ot akarsz, akkro azért vigyázni kell, mert az 1 hit ellen semmi se véd meg, csak ha elkerülöd. :C

edit: mondjuk ehhez kellhet "normál" fury generator skill is, mert azért a 406% damot el is kell látni üzemanyaggal és ha kevés az ellen, akkor az eléggé akadozó lehet.

edit-edit: a fegyvereken lehet ennyiből simán eg ymerész upgrade. Ez ígyahogy van kb bóvli kategória. A main hand határeset, de az off, az amolyan magatalálós, vagy párszáz k gold max így ránézésre. VAgy chd-socket (esetleg main stat vagy leach mellé) rare, vagy egy socket-str-es fury

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36242) Edge válasza mikromanus (#36231) üzenetére


Edge
veterán

Act2 keywardent szoktam megérezni és ugyan a sebzésem beam tehát azt nemtudja visszaverni rám, szerencsére, de a familiar az random lövöget és noha csak 20%weapon damage néha rohadtul betalál a kis szenyó és a warden amikor ezt a nyakamba dobja az biza fájdalmas :) Emlékszem múltkor Gorni és Rol33 is érezte magán.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36243) Gorneck válasza Edge (#36242) üzenetére


Gorneck
titán

Fájt... :D

Gorneck#1239

(#36244) mikromanus válasza Gorneck (#36243) üzenetére


mikromanus
veterán

Látod milyen fontos a jól sebző társ a csapatba?! :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36245) prokxy válasza mikromanus (#36241) üzenetére


prokxy
veterán

Nem vagyok arról híres, h jó cuccokat találok, szóval ha venni akarok vmit, akkor be kell fizessek...ez most következik...
Meglesem, h mit tehetek, nemrég váltottam skillt, mert az nem volt életképes MPL6 felett. A 2-ből gyúrok egyet akkor, mert annak elég jó statjai voltak. /9600 armor, 210k dps, 700 allres, csak úgy néz kis, h az élettöltés nem volt megfelelő/

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#36246) Gorneck válasza mikromanus (#36244) üzenetére


Gorneck
titán

Ha látom elugrok...a halálsugár nyakába...ás ott denevérezek tovább... :D De sajna csak éreztem... :D

Gorneck#1239

(#36247) Gyuri27 válasza mikromanus (#36228) üzenetére


Gyuri27
félisten

Folyamatosan kell olvasni. A sorok mögé látni. Értelmezni. majd következtetni.
A kieg tartalmát 90%-ban eltaláltam ezzel a módszerrel. Még pittiékkel is beszéltük. Pitti is többször írta, hogy egy-két receptet érdemes megvenni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36248) mikromanus válasza Gyuri27 (#36247) üzenetére


mikromanus
veterán

A megvétel megvan. Valami ashera, meg holmi tegez. Ezek voltak olcsóbban, meg ezek lehetnek jók magasabb szinten. ;)

De ez akkor is csak reménykedés. Mondjuk a konzolos képek alapján azért van esély rá...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36249) mikromanus válasza mikromanus (#36248) üzenetére


mikromanus
veterán

Hm. Ez a démon set nagyon cuki. Csak pár ezer roll így ránézésre és pöpec egyedi monk cucc lehet belőle. Minden van fire resist. A gehennában is van lehetőség, mégse nagyon craftolják. Talán mert drága, az esély viszont elenyésző és akkor már inkább egy rare ha nem inna? :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36250) DioRobber válasza prokxy (#36245) üzenetére


DioRobber
tag

Csáó Proxy!

Lehet tudok neked egy két dologban segíteni, mert dio 2ben is és dio 3-ban is csak barbárt építgettem, fétishem a barbár :)
Összeszedve, ha elmondod hogy mit szeretnél, akkor lehet tudok rá megoldást...

Üdv Robi

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.