Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111201) reelc válasza Daelion (#111199) üzenetére


reelc
veterán

Ilyen saját ajándékosom nekem is lesz születésnapra :) de vannak olyan előrelátóak, hogy egy jó hónappal előtte jelenik meg. Ha esetleg marad benne komoly hiba, kipatchelik addig, meg ugye nem téma, hogy lesz-e előtöltés, stb. :)
Command & Conquer Remastered Collection június 5-én jelenik meg.
Én sem vagyok ünneplős fajta.

(#111202) faragojof válasza reelc (#111201) üzenetére


faragojof
senior tag

Én sem. Hukk...
Bár az enyém még tart. Jan.17...
:DD

"Formicate Under Command of the King,,

(#111203) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Csak nálam nem megy a PTR?
Közli, hogy Patch kell neki, de újraindítás után sem telepít.
Frissen húztam le.
(Az alap játék megy rendben.)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#111204) proci985 válasza TeeBee73 (#111203) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

meg nem indult el a PTR

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111205) TeeBee73 válasza proci985 (#111204) üzenetére


TeeBee73
addikt

Hja, akkor azért. :R

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#111206) Mart10000 válasza reelc (#111180) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Barbárnak táposabbnak kellene lennie, de ott van a Monk és Crusader, amik szintén közelharcosok. Főleg a monknak kell bemennie a darálóba. Crusadernek vannak olyan képességei is, amivel távolsági harcos is lehet.
DH inkább, akkor epizódszerepló, ha hozzá képest magasabb GR-t kell menni. A gyorsabb fejlődése miatt lehet emiatt szemet hunyni. :D

(#111178) MegalodonS

Diablo 2-ben eleve úgy indultak a karakterek, hogy az erejüknek megfelelően voltak beállítva az alaptulajdonságok, amik később testreszabhatóak voltak. Például gy barb tank volt. Egy Sorceress szintén papír. :DDD

(#111190) reelc

Ugye a 2-3 nap a tapasztaltabb játékosokra vonatkozik? Úgy jobban megállja a helyét. Kezdőként még nem olyan egyszerű. :U
A tapasztaltak birtokában tudatosabban lehet belevágni a következő szezonba.
Közben megkövetem magam, mert Primal Ancient legendaryból nem csak soloban esett. Azt hittem így jobban jutalmaz ezzel.
Ami a monk itemeket illeti. Nem akart dobni Obsidian ringet foglalatosan, Gundo gear breacerst, Stone gauntletst glovest. Már annak is örülök, ha valamelyikből simát dob nemhogy ancientet. Szerencsére többi buildhez nagyjából összegyűlt a megfelelő item, csak az említettek még hiányoznak.
Monknál úgy tűnik a Pattern's of Justice set vált be legjobban. :)
A cél már a teljes buildek és magasabb paragon lettek.

(#111191) AtHoS

Ebodiment egyszerűbb volt. Natalyat pár próbálkozás után feladtam. :D

(#111207) reelc válasza Mart10000 (#111206) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem a 2-3 nap rád is vonatkozik már.
Annak függvénye, mennyit bírsz játszani/érsz rá egyhuzamban, ill. party vagy szóló. Értsd akkor inkább úgy, hogy ha a feladatokra koncentrálsz, akár 25 óra alatt is ki lehet végezni a Journeyt.

(#111208) reelc válasza reelc (#111207) üzenetére


reelc
veterán

Sokat erősödött minden kari.
Kicsit visszakerestem.

S06-ról van szó, 2016-ban :) :
"Egy kollega mondta korábban, szezonban multis DHval kb. 38 óra alatt lett meg neki a tárhely, úgy, hogy kb. 1 héttel később kezdett, az első kb. 200 Paragonra én rántottam fel. Sokkal hamarabb megcsinálta, mint én, aki 0-ról indult, nem húzta senki (sőt én húztam másokat, ahogy tudtam)."

Kontrasztnak S19, 2019-ben:
Ez végül később belefért 20 órába a maradékkal együtt. Komoly gép gondokkal:
"Nálam most 18 óra 42.
DH-val. Ment volna hamarabb, de gondok vannak a gépemmel, jópár GR-t buktam, meg bountyt is fagyás vagy app crash miatt. A játékot újraraktam 1 hete, de a rendszert kellene.
P578, nincs szükségem több riftre, GR-re, bountyra, ez már nemigen fog nőni. :)
Hacsak majd a Set Dungeonhoz nem kell majd követ rángatnom 25-re. Ezt meglátom majd, melyiket csinálom: Naty vagy Mara.
Az 1-70 jelentős részét és 3 kör bountyt publikban csináltam, minden mást szólóban.
Ami hátra van: a Set Dungeon, majd az egyik gemet felhasználva augmentálás, illetve egy reforge és vége is van. Azért nem akkor írtam amikor végeztem, mert nem tudom mikor jutok oda, nincs kedvem játszani tovább."

(#111209) Daelion


Daelion
őstag

Nem lesz idén Blizzcon.
[link]

#111201 reelc
Egy Red Alert 2 remastert el tudnék fogadni,imádtam azt a játékot sulis koromba még lanoztunk is vele. :D

(#111210) reelc válasza Daelion (#111209) üzenetére


reelc
veterán

Nem volt szó róla mi lesz, ha sikeres lesz a Collection, de csodálkoznék, ha ebben az esetben nem jönne valamikor folytatás, és abban a RA2-nek is benne kell lennie! :)

(#111211) reelc


reelc
veterán

(#111212) proci985 válasza reelc (#111211) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

PDT ido szerint, valszeg valamikor keso este - ejjel megy online

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111213) malystryx


malystryx
senior tag

Srácok, van valami probléma a játékkal? Próbálok belépni, előtte is az indításnál kiírt valamit, de nem olvastam el. Előtte feltettem az új nvidia drivereket, azt hittem csak nullázta a grafikai beállításokat, így továbbnyomtam. Elsőre a retrieve hero list-nél megakadt. Második indításnál szépen belépett, ki is tudom választani hogy mit szeretnék játszani, de amikor belépnék a privát game-be, szögre áll mint a sz@r. Bocs a kifejezésért, de annyira összefay szegénykém hogy csak resetelni lehet, bezárni nem, nem is reagál, task manager is kevés hozzá. 4x ugyanez.. Nektek megy a játék?

[ Szerkesztve ]

(#111214) rumkola válasza malystryx (#111213) üzenetére


rumkola
veterán

megy, de nekem az előző NV whql driver van még fent

(#111215) mephi666 válasza malystryx (#111213) üzenetére


mephi666
nagyúr

random nekem is szokott hasonlót produkálni:
- belépéskor szürke háttér és valami "d3d error" -> ok után továbblép és semmi gond (van hogy napokig nem látom, máskor meg minden indításra ez jön)
- start game után a faluba lépve kiakad (ami után bezárni nem lehet a játékot, mert a task manager se nyílik meg láthatóan: start menü -> restart működik) ...ilyet van, hogy 1 hónapig nem csinál, majd elkezdi és minden restart után ez van -> megoldás: indítsd el a játékot, de NE nyomj a start game-re... lépj ki, majd indítsd el újra és innentől kezdve nem fagy ki játék indítása után :)

próbáltam pár dolgot: vga driver frissítés, d3-ra scan&repair, de nem talált ez sem hibát

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#111216) rumkola válasza mephi666 (#111215) üzenetére


rumkola
veterán

ezek nekem is kb. 1 éve random bármikor előjönnek :)

(#111217) malystryx válasza mephi666 (#111215) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszönöm a segítséget, na ez nem jutott eszembe. Akkor nem csak én járok így, már azt hittem nálam nem működik valami. :R

(#111218) deadelon válasza mephi666 (#111215) üzenetére


deadelon
aktív tag

Igen a d3d error nekem is előjön néha ,szürke háttérrel, de ha rányomok minden megy tovább rendesen.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#111219) reelc válasza malystryx (#111217) üzenetére


reelc
veterán

Korábban írtam, hogy a legutóbbi patch óta voltak problémáim. De nálam Win10-re átállás is volt. Win7-en sosem volt ilyesmi gondom.
Szóval úgy gondolom a kettő keveréke lehet. Persze nem mindenkinél.

(#111220) Daelion válasza deadelon (#111218) üzenetére


Daelion
őstag

A szürke error nálam is van nagy ritkán de más gondot nem nagyon tapasztalok szerencsére.

Win 10/64 bites játék klienst használom.

[ Szerkesztve ]

(#111221) Vistaboy válasza malystryx (#111213) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ez a random lefagyás játék kreálásakor nálam visszatérő probléma. Azóta annyit sikerült kitapasztalnom, hogy a Diablo III háklis az ESET Internet Security tűzfalára, ha addig kikapcsolom, míg elindítom, nagy eséllyel nem fagy le. Szintén ez a helyzet a qBittorrent klienssel, bár ritkábban fordul elő, de néha ez is megakasztotta nálam.

Ugyanezek a tünetek, bejön a pálya, és ott csontra fagy, csak a kijelentkezés vagy a Reset segít rajta...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#111222) Peppo válasza Vistaboy (#111221) üzenetére


Peppo
őstag

Elég kényes mindenféle security programra. Nekem annak idején a support ajánlotta, hogy kapcsoljam ki ezeket, és valóban, végül ez oldotta meg a problémát. Nekem nem ESET volt, hanem valami más, szóval még csak nem is egy adott cég termékére allergiás, hanem úgy általában az ilyenekre.

(#111223) reelc válasza Peppo (#111222) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy fentebb írtam, még fél éve nem volt semmi ilyesmi bajom, akkor is ESET-et használtam és Windows 7-et.
Szerintem a Windows 10 is ludas a dologban.
Persze más játéknál nincsenek ilyen gondjaim.

Szóval szerintem ez ilyen többfaktoros dolog lehet.
Win10-zel, xy védelmi programmal nagyobb az esélyed, hogy szívj vele.

[ Szerkesztve ]

(#111224) mephi666 válasza Vistaboy (#111221) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálam avira van már évek óta, win10 meg néhány éve... múlt nyárig nem volt probléma soha, akkor döglött az alaplapom és upgrade-eltem az athlon2 250-et ryzen-re: win10 reinstall is jött, avira maradt, hónapokig nem volt semmi gond, majd kezdte ezt a fagyogatást: ott nyugodtam meg, hogy neten keresgélve láttam, hogy csomó embernek van ilyen nyűgje

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#111225) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Nálam idén még nem fagyott - tavaly többször is.
2019 W7, ESET 2020 W7 Avast

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#111226) Daelion válasza reelc (#111223) üzenetére


Daelion
őstag

Nálam ugyan Win 10 van már kb 2018 óta amikor összeraktam a mostani gépemet de 'védelmi' programot már nem használok vagy 10 éve.
Winen belüli defender van meg egy alap verziós Malwarebytes azt annyi,ezek nem nagyon akartak még összeakadni semmivel.

Annyi gondom volt még tavaly,hogy monitort cseréltem és valamiért össze vissza akadozott a játék amikor előtte semmi baja sem volt.
Aztán randomba rájöttem,hogy a játék nem szereti Borderless Fullscreent 21:9-es UltraWide monitorral,Fullscreenbe már semmi baja. 'volt jó sok idő mire rájöttem erre mert neten semmit se találtam..'

Tehát igen egyet tudok érteni,hogy a játék tud érdekes dolgokat produkálni olyan dolgoktól is amire nem is gondolna az ember. :D

[ Szerkesztve ]

(#111227) reelc válasza Daelion (#111226) üzenetére


reelc
veterán

Főleg amikor semmilyen solution nem használ. ;]

(#111228) Mart10000 válasza reelc (#111208) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Lehet előbb volt a nehézségi szintek emelése aztán erősítették a kasztok képességeit. A Diablohungary oldalára hivatkozva később kerültek be a most ismert játékmódok azokon is csiszolva. Mintha nem nagyon akarna frissülni a honlap alig jelennek meg rajta újabb cikkek. Leállt az új patc leírásának ismertetője a 2.6.6-nál és a kasztok képességeinek tulajdonságai a 2.6.1-nél kb. , ha róluk külön akarnék ismertetőt olvasni.
Érdekesség, hogy vanak olyan build ajánlók, amik nem teszik kötelezővé egy-egy set meglétét. Legtöbben mégis a bonus miatt setre alapoznak joggal.
Akinek durvább esetben több ezer a paragonja aligha végez vele 20 óra alatt. Be kell ismerni társak nélkül nehezebben megy a Journey teljesítése. Lehet ő már szigorúan a kötelező elemeket teljesíti és számára vége is és nem akar többet kihozni.

Másik, hogy még mindig szivat 3 item ki nem hullása.
Obsidian ring nem akar jönni foglalatosan csak simán és a reforge se akarja módosítani. Azért ezzel próbálok, mert Mystichez képest jobb eséllyel változtat meg nem tudom melyik részéhez kéne hozzányúlni a socket választhatóságáhóz. Azt értem, hogy nem törődnek vele a fejlesztők, de ennyire!? :F Valamilyen algoritmusnak lennie kell, hogy egy az esélye a valamennyihez találni. :D
Hogy pozitívat is mondjak volt 2, ami különböző buildhez kellett és abból primal ancientek estek. :)

(#111229) reelc válasza Mart10000 (#111228) üzenetére


reelc
veterán

"Érdekesség, hogy vanak olyan build ajánlók, amik nem teszik kötelezővé egy-egy set meglétét. Legtöbben mégis a bonus miatt setre alapoznak joggal."'
Kevés szetnélküli build van, a nem túl régi LoD gemre épülnek.
Ennek egy őse, variánsa a LoN gyűrű szet, ami ugye szet.

Nem arról volt szó, hogy a sokezer Paragonosok végezhetnek akár 20-25 óra alatt, hanem akinek kb. a Season Journey teljes végignyomása jelenti a játékot. Utána mennek vissza más játékhoz. Sokan úgy vannak vele, hogy megszokásból beszerzik a kozmetikai cuccokat, utána lépnek, mert már nem éri meg sok időt foglalkozni a játékkal. De ezt ugye érzi mindenki magának, fontos, van-e célod a Journeyn kívül, stb.
Pl. én se fogok sokáig maradni, a mostani szezont sokat toltam, a következőt kevesebbet fogom, vannak más játékok, amik jobban "jutalmazzák" az ember idejét, mint a D3.

Obsidian: Mysticnél tekerj rá foglalatot. Direkt van pár cucc ami foglalat nélkül esik, ez nen nemtörődömség.
Az, hogy mit kell elforgatnod róla, annak a függvénye, hogy milyen buildhez kell.
Általában a cooldown és az attack speed kelleni szokott.

Én itt találtam patchlogot magyarul.

[ Szerkesztve ]

(#111230) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

PTR frissitett, de meg nem enged be a server...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#111231) Daelion válasza reelc (#111229) üzenetére


Daelion
őstag

Így visszanézve a Season 'történelmem' játékon belül én sem csináltam meg Guardiant egész S11-ig. 'most meg pár nap aztán le van tudva a Journey ha foglalkozom vele'

Kb csak arra mentem rá,hogy meglegyen a +1 Stash tab aztán általában léptem is le mást játszani.
Full kari Augmentelést is csak most kezdtem kb S16-ba,addig nem vitt rá a kedv és 4-5 augment után hagytam a fenébe. :D 'most meg 2 karit is befejeztem S20-ba bár ez sok is volt már'

Az is elég durva,hogy tényleg mennyire erősebb minden már,első pár Seasonbe alig mentek le ilyen GR 30-40+ runok most meg 100-110 speedrun kategória Soloban is.
Nem is beszélve amikor még nem volt a Season kezdő szet aztán volt,hogy ~1 hétig játszogattam mire meglett az a szet amivel játszani akartam vagy akármilyen értelmes build.

[ Szerkesztve ]

(#111232) Bahama


Bahama
aktív tag

megy a PTR

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#111233) reelc válasza Daelion (#111231) üzenetére


reelc
veterán

Igen, erre utaltam fentebb.
Mennyivel erősebb lett minden build a pár évvel ezelőttihez képest.

(#111234) Mart10000 válasza reelc (#111229) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Köszönöm segített. A megfelelőt kellett cserélni, ami a hit chance lett. :R
Már csak két item maradt hátra. :C
Másikhoz képest naprakészebb oldal.

(#111235) Mart10000 válasza Daelion (#111231) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Elsődlegesen nekem is a plusz helyek miatt jön jól. Augmenteléssel talán némileg tankosabbá tehető. Biztosra menve 90-eseket aggatok ancientekre, ami 450-es értékeket ad rá. Ha 100-ig növelném talán kicsivel még több lenne.

A jutalmazás az első szezon óta ugyanaz? Mostanában inkább elvileg a régieket is adják az esetlegesen később csatlakozók miatt. Csomó olyan petet látok más játékosnál, ami nincs meg.

(#111236) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Na, faszan nerfeltek a wd-t...
11k paragonosok letoltak a 150-et 12 perc alatt.
Szoval foldi halando WD-vel meg crusival nem hiszem hogy 150-ezni fog.
Persze nem tudom, hogy jo vagy szar rift volt-e.
Wd moltent hasznalt a petes gem helyett.
Soloban 12k-s WD 135-ot tolt le 11 perc alatt..

Kirpobaltam az uj necro setet. hat eddig nem gyozott meg, full anci meg nemi kovezett cucc, 100-as nyogvenyelos volt (4316 paragon ns)

Nagyitoval talaltam egy uj setes DH-t, Hungering arrowal ment, 101-et tolt le 6:28 alatt 4073 paragonnal. Rajta kivul szinte mindenki Shadoval ment, meg par UE.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#111237) Daelion válasza Mart10000 (#111235) üzenetére


Daelion
őstag

Pontosan nem emlékszem már mik voltak a jutalmak első Season óta,ez nekem így ennyi idő után már csak egy összemosódott valami. :D

Meg egy ideje elkezdték ismételni a Season jutalmakat amik régebbi Seasonbe voltak.
Petek meg van pár ami másik játékhoz volt kötve,pl ha megvetted másik Blizzard játékot kaptál egy exkluzív petet D3-ba meg ilyenek. 'asszem még Blizzconos Pet is van'

Az úgymond mindenki számára farmolható peteket meg a Menagerist goblin dobja amíg nincs meg mindegyik pet tőle.

@SQX_Barto

WD nerfet tudni lehetett,hogy jön csak nem volt biztos hogy mekkora lesz a tényleges nerf.'~6-12 GR szint közé számolgatták'

Nekem meg annyira lagos most a PTR,hogy nem tudok még tesztelni se mert csak össze vissza teleportál a kari és csak azt látom hogy meghaltam. :N 'SC DHt próbáltam'
Majd talán holnap megnézem mennyire lett gyengébb a S20-as WDm amivel GR 120-at mentem live szerveren.

[ Szerkesztve ]

(#111238) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Nem raktak be meg az uj seteket az ingyen set korforgasba. (PTR alapjan, ez meg valtozhat esetleg). Video
Barb - Earth
Crusader - Invoker
DH - Shadow
Monk - Sunwuko
Nerco - Inarius
Wd - Jade
Wizard - Firebird

Uj portre nem nez ki rosszul, a pet megint kicsit "jatekidegen" nekem.
Kovetkezo season nekem megint 2 napos lesz, utana en terek vissza nonseasonba.
Nekroval fogok kezdeni.
Conquest-ek egyszeruek, 50millio gold, 2perces TXIII rift, solo 45 set bonusz nelkul, utolso ketto a 350 chest event kill es az 1 orast Quest mode.
Gyors season lesz :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#111239) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

uj DH set erdekes lesz egy 15 perces gyorsteszt alapjan.

igazabol a strafe szerepe gyakorlatilag a vault + elusive kivaltasa (vagy support barb szintu extrem vedelem), egyebkent a regi UE generator egy variansa jatekstilusra. buildekre kivancsi leszek, gyorsteszt alapjan engem ez nem gyozott meg, hogy soloban miert hasznalna barki is az UE multishot / shadow helyett.

shadownak az impale offhand segit, bar max par GRrol beszelhetunk.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111240) MegalodonS válasza SQX_Barto (#111236) üzenetére


MegalodonS
őstag

Probaltam a WD-t kozel 2500 paragonnal a tankosabb buildel,GR120 olyan mintha most mennek kb GR130-at,lehet hogy sikerul kategoria, tehat nagyot kapott.Mostani szezonban a GR120, az kb speed kategoria.

En UE DH-t valasztom a kovetkezo szezonban, Guardian es ennyi lesz

(#111241) Daelion válasza proci985 (#111239) üzenetére


Daelion
őstag

Eddigiek alapján lehet még jobb is egy UE Generator build mint ez az új szet ahogy jelenleg van,nekem se nagyon tetszik egyenlőre. :(

WD-n meg ahogy nézem buktam ~5-6 szintet de ezt egy átalakított buildel,a mostani ami a live szerveren van kb nem is működött PTR-en. :D
Mask of Jeramot levettem kariról és cubeba ment a belt of transcendence azt így felfért karira a Crimson set.
Enforcer helyére meg egy Bane of Powerfult raktam tesztelni.

Érezhetően gyengébb és lassabb azért,ami eddig speed run szint volt most kb több mint 2x addig tart.

PTR még mindig borzalmasan lagos nálam 'ennyire még egyik PTR se lagolt nekem',szerintem hagyom is most egy ideg és max figyelem/követem mi történik ott.

Season theme miatt meg már most megy a panaszkodás,hogy semmi értelme mert annyira 'szar'.

(#111242) proci985 válasza Daelion (#111241) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

UE generator tippre erosebb, S2 is, N6 generator is.

valszeg az tortent, hogy PTR elott amikor megvolt, hogy akkor a strafe procolja a generatort, akkor valakinek feltunt, hogy hoppa, 4 (uj set) + 6 natalya komboval 40%al tobbet sebez ES a strafet magat is buffolja, szoval a speed strafe demolution build zsenialis... lett volna.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111243) Daelion válasza proci985 (#111242) üzenetére


Daelion
őstag

Hát nem tudom de azért bízom benne,hogy valamit alakítanak rajta PTR végére mert ezt így elég kényelmetlen játszani 'és még elég gyenge is'.
Én is úgy gondoltam,hogy majd a strafe fogja folyamatosan használni a generátort és akkor lehet majd egy Hungering Arrow gépfegyver buildet csinálni. :DDD

Shadownak viszont jót tett az a holy point buff ahogy nézem LBt.

Nekrot meg majd követem,hogy mit hoznak ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#111244) proci985 válasza Daelion (#111243) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja shadow kb / legalabb annyira eros, mint anno a CoE + elusive varians meg a season of RORG idejen. cserebe mondjuk fullos karival valszeg GR100 alatt egyaltalan nem fog mukodni a build :)

de tenyleg nagyon kiabrandito lett az uj set.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111245) dante3


dante3
addikt

Olvasom a fórumokat, youtube hsz-kat, hát szinte mindenki kukázná a két új setet! DH erősebb nem lett, sőt! Ha így marad minden, akkor UE farm, Shadow gr-t fogom tolni. Necroban még bíztam, de ahogy elnéztem [wudijo] tesztjét, nem győzött meg teljesen! Talán, ha fel lenne kavicsozva a set..., meglátjuk mi lesz a PTR végén!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#111246) reelc


reelc
veterán

GR110 lement 8:19 alatt az NS-es felgemezett Impalével P2255-ön, PTR-en az új tegezzel.
Az volt a próbakör.
Felraktam GR120-ra, hogy mit tud...lehet én vagyok a béna, de így esélytelen ekkora Parával. Ügyesebb és szerencsésebb talán letudja hozni. Mondjuk hónapok óta nem Impaléztam, rá kellene érezni megint. Szóval 5 perc után hagytam.

Új szet, beállítottam Bolasra, gondoltam GR100 lemegy... maradjunk annyiban, hogy 2 perc után kiléptem, akkora mínuszban voltam. Saját kútfőből állítottam valamit, szóval nem volt optimális.

Úgy látszik kifogyott belőlem a játék iránti lendület, vagy kitartás, vagy tényleg olyan vacak, mint aminek látszik, de valahogy nem érdekel tovább a PTR.
Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#111247) proci985 válasza reelc (#111246) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez szornyu. GR90 az meg kb oke hungering arrowval, felette felejtos. de lassu.

egyebkent a poen kedveert megneztem az entangling shot + N6G4et (crashing rainnel), hat nyogvenyelos es nagyon akadozo. t13mon.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111248) persil válasza Peppo (#111222) üzenetére


persil
nagyúr

"a support ajánlotta, hogy kapcsoljam ki ezeket"

A legjobb tanacs, amit valaha kaphattal. Az antivirus programok 99.9%-ban tobbet artanak, mint hasznalnak, 3-nal tobb mukodo agysejttel pedig minden problemat ki lehet vedeni, amit a virusolo ki tudna.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#111249) faragojof


faragojof
senior tag

Az a jó ebben a játékban, hogy GR114-et a Munduizé gírben megcsinálom sorban 12 perc alatt. +Augment két 110-es kaviccsal erősítésképpen. Majd két egymást követő GR nem megy 15 perc alatt! :W :W
Ebéd után +augment pár sör belém. Hátha én is jobb leszek... ;]

"Formicate Under Command of the King,,

(#111250) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Erdekes tema :)

#faragojof: GR es GR kozott nagy a kulonbseg, a 12 perc-esek jok voltak, a 15+-osak meg szarok. Sokat szamit a palya, a mobok, a pylon-ok.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.