Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111651) DjDanee87 válasza mephi666 (#111650) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az új set erősebb, szerintem azt rakd össze

(#111652) rumkola


rumkola
veterán

A legnagyobb újítás az új peccsben, hogyha belépéskor befagy ez a szar, feladatkezelőből végre bezérható, nem kell kijelentkezés vagy reset. :D :R

(#111653) mephi666 válasza DjDanee87 (#111651) üzenetére


mephi666
nagyúr

majd tesztelem, mert szerintem ki tudnám vagy 2 soron rakni :D ahogy kotlától vettem a cuccokat és reménykedtem az ue-ben, volt amelyik slotra 3-4szer bedobta az új szettet, mire ue jött... amúgy nekem már d2-ben is a multishot jött be (magasabb szinten is jól működött a sokféle elemi sebzéssel), itt is tetszik... lehet nem megyek akkora gr-t vele, de szórakoztató

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#111654) DjDanee87 válasza mephi666 (#111653) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én is imádom az UE-t, több szezont végigtoltam vele. Az újdonság miatt próbáltam ki az újat, és mivel erősebb, gyorsabb ki sem raktam ebben a szezonban az UEt.

(#111655) rumkola válasza DjDanee87 (#111654) üzenetére


rumkola
veterán

Én is így vagyok vele, főleg a speed build-je elképesztő. Repülős monk szint. :D

(#111656) mephi666 válasza rumkola (#111655) üzenetére


mephi666
nagyúr

a wd-s csirkemódot gondolom azért nem közelíti meg :D egyszer poénból megcsináltam vele az "a1-5 60 percen belül" acsit (sprinter a neve talán?) ...szórakoztató volt, de nem ismételném meg minden szezonban (habár csak most kezdődött a mostani és van még idő... simán lehet wd a következő karakter)

a 3 conquest szerintem a következő lesz: 50milla (ha meglesz a dam, majd para800 körül nekifutok fields-en), gr45 set itemek nélkül (ehhez is kiesik annyi legend, hogy lazán meglesz... főleg a gemmel, ami dam+def-et ad legend itemekre) ...és a 350kill 1 cursed chestből (a5 cursed peat, vagy mi az ideális hely erre)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#111657) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nah Kanai Cube megvan. Meg első riftet lementem :D
Tudom nem nagy szám de eddig még egyszer sem haltam meg :D
Majd fogok..

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111658) Csokishurka


Csokishurka
őstag

A bountykat érdemes fullra kipucolni vagy csak gyorsan legyen meg a mission + a hora chest és inkább go riftezni?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111659) reelc válasza Csokishurka (#111658) üzenetére


reelc
veterán

A feladatokat érdemes teljesíteni, azért van + jutalom a városban.
Bountyt spéci nyersanyagért megyünk, és vannak olyan cuccok, amik csak a jutalom ládából eshetnek.
Majd a riftben esik jobban cucc.

(#111660) rumkola válasza mephi666 (#111656) üzenetére


rumkola
veterán

Csirke sebességét természetesen nem közelítii meg, de azzal nem nagyon játszol 4-es split bounty-t (még goldwarpal sem nagyon), mert egyhitelnek. Ezzel meg 90-es GR-t futok spedben augmentek és ancik nélkül.

(#111661) rumkola válasza Csokishurka (#111657) üzenetére


rumkola
veterán

A nehézséget nézzed/állítsd folyamatopsan, ahogy simán mész, egyből told feljebb. Torment 1-től esnek a zöüld cuccok.

(#111662) rumkola válasza Csokishurka (#111658) üzenetére


rumkola
veterán

Csak a feladat a lényeg, minél gyorsabban legyen meg, aztám "M" és teleport a következő helyszínére. Bounty-ban sűrűn jönnek a goblinok is...

(#111663) Csokishurka válasza rumkola (#111662) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen igen azt észrevettem, hogy jobban jönnek. Jah torment 1-el kezdtem.
Egy kérdés addot ennek az itemnek az effectje:
[link]
Hogy ha felrakom a sima rendet illetve ww-vel ezt az 1 seces rendet akkor az elszedi a sima rendet vagy kettő lesz fent egyszerre?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111664) Csokishurka válasza Csokishurka (#111663) üzenetére


Csokishurka
őstag

Már értem az zavart meg hogy a WW és Reend is ki van rakva. De csak azért hogy a rendnek legyen beállítva rúna és az működjön WW alatt is.
Amúgy segítőket szoktatok használni? Vagy érdemes?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111665) reelc válasza Csokishurka (#111664) üzenetére


reelc
veterán

Én inkább kötelezőnek mondanám a Followert.
Guide.

[ Szerkesztve ]

(#111666) Daelion válasza Csokishurka (#111664) üzenetére


Daelion
őstag

Persze, soloban hasznosak tudnak lenni. 'HC-ban életmentő tud lenni'

Pl ha karaktereden vagy Kanai's cubeba van Unity ring és a segítőre is rárakod akkor kapsz 50%- os damage reductiont.
Csak ne felejtsd el a segítő relicet amitől nem tud meghalni:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#111667) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Köszi akkor eddig ezt csúnyán benéztem :D
Nem használtam eddig sosem lehet könyebb lett volna a fejldőés meg riftezés :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111668) mephi666 válasza Csokishurka (#111667) üzenetére


mephi666
nagyúr

én a templart szeretem: can't die relic, thunderfury fegyó, wyrdward+justice gyűrű, ass of johanna amu, freeze of deflection pajzs, magas blokk mindenre és szépen magára ránt mindenkit, "mint cs*csös rozi pincér a fizető vendéget" :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#111669) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Hozzánemértő kérdés:
Mi okozza ezt? Amig állok egy helyben addig jobb oldali statok vannak, amint megtámadok valamit áttérünk a bal oldalra:

(#111670) Daelion válasza mephi666 (#111668) üzenetére


Daelion
őstag

Én általában Oculus ringet rakok rá másodiknak 'Unity nálam meg alap HC miatt', ugyan nem minden buildel lehet jól kihasználni Oculus ring köröket de amivel lehet ott elég jó +dmgt ad.

Fegyvernek meg az a kis dagger ami fagyaszt x% HP alatt, RG-t is lefagyasztja párszor.
Volt, hogy kb ez mentett meg. :D

Ess of Johan az meg van ahol jó de van build aminél inkább gond ha össze vissza rakosgatja a mobokat, ilyen esetben rárakok akármi mást amin CD reduction van mert az nekik is működik. 'statok elég haszontalanok followernek de CD meg att speed az jó ott is'

@ DiamondBack

Sharpshooter passzív nincs berakva/hellfire amun?

[ Szerkesztve ]

(#111671) DiamondBack válasza Daelion (#111670) üzenetére


DiamondBack
senior tag

De. Az csinálja? :D

(#111672) Daelion válasza DiamondBack (#111671) üzenetére


Daelion
őstag

Akkor igen, az azt csinálja hogy amíg nem critelsz semmit addig magától növeli a crit chancet 100%-ig aztán amikor támadsz és critelsz kezdi újra. 'akkor esik le a adatlapi dps kijelzés'

(#111673) Csokishurka válasza mephi666 (#111668) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah en is vele szimpatizalok csak meg nincs meg a relic es mindig fekszik a szerencsetlen es halott healer nem healer :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111674) mephi666 válasza Csokishurka (#111673) üzenetére


mephi666
nagyúr

pedig azt a relicet a legkönnyebb kikockázni :) 3 speckó közül csak jót dob már néhány próbán belül

én most ramaladni-val szívok, mert plvl600ig 1db nem esett... t16 riftben hullik a legend becsülettel meg gr végén is dob mindig egy halommal, de gift még 1 sem volt... (előző seasonben ismerőst felrántottam 1-2 óra alatt 70re és gr-ben plvl-t is szinteztünk neki... bocipályát is próbáltuk, ancient vaultot is... ezalatt esett 2-3, amit adtam neki... nekem itt már volt a ládában vagy 20db... egyértelmű, hogy potyogott ész nélkül a felesleges is)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#111675) zsotesz81 válasza mephi666 (#111674) üzenetére


zsotesz81
senior tag

nekem meg hunter's wrath öv kéne, de nem akar dobni, már rare upgrade-del is próbáltam de abból sem jön :((( (P500 körül vagyok)

(#111676) rumkola válasza zsotesz81 (#111675) üzenetére


rumkola
veterán

nekem is P550 körül esett ki :(

(#111677) Csokishurka válasza mephi666 (#111674) üzenetére


Csokishurka
őstag

Kikockazni?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111678) Csokishurka válasza Csokishurka (#111677) üzenetére


Csokishurka
őstag

Arra az upgrade rare itemre gondoltal? Most olvastam utana mennyi mindent tud ez a kanai kocka

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111679) reelc válasza Csokishurka (#111678) üzenetére


reelc
veterán

Ebben a játékban nagyon egyszerű cuccolni a karit.
Ha megvannak valamilyen stattal a megfelelő cuccok, eladja a szetbónusz és a leg elég sokáig.
A húzós az, hogy megfelelő statos cuccok legyenek minél jobb értékekkel (ancient esetleg primal).

Az is becsapós lehet ha valaki beírja mekkora Paragonon esett ki neki valami, mert:
Más idő ha csapatban játszik, más ha egyedül. Számít az is mi volt a kezdő szet. Illetve a játékstílus is, hogy mondjuk mennyire erőlteti a magasabb GR-eket ahogy meglettek a cuccok. Vagy milyen szetet használ farmolásra. Stb.

(#111680) mephi666 válasza Csokishurka (#111678) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, kovácsolsz pár 70-es rare darabot és felkockázod barnára :) allskill/cooldown/can't die a 3 speckó... ha mákod van elsőre kidobja

#111679: igen, más amikor alacsony gr-en szólózom szépen apránként a szinteket és hetekig tart felmenni 300-400-ig, mint amikor magasan nyitok és 1 nap alatt 600 szint összejön... úgy érzem néha, hogy az egyes cuccoknak "napja" van :D pl egyik nap esik majd 3-4 gift is pár kör alatt, hét többi napján meg semmi... vagy várom az ancient yang-ot, napokig semmi és holnap esik majd abból is 2 egymás után...

ja és persze van pár cucc, ami adott osztálynak jól hullik: pl ne dh-val akarjon az ember bocipályához bárdot farmolni (dh-val hetek alatt 1 sem esett, barbival meg pár nap alatt esett kb 15db)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#111681) Csokishurka válasza mephi666 (#111680) üzenetére


Csokishurka
őstag

Koszi akkor ma sztem fel is cuccolom a templart, thunderfury pont tegnap esett ki.

Milyen bard a bocipalyan? Egyszer valahogy sokerult oda bejutniom de nem rudom hogy. Talan a kobold nyitotta ki valahogy.

Jelenleg igy nezek ki:
[link]

Az i betu elfogyott :D Kb 50 szinten vettem eszre hogy elirtam.
most van egy rend novelo settem azt akarom osszehozni hogy legalabb a kettes set bonus meglegyen csak akkor meg bukom az immortal king set bonust azt meg nem akarom mert a fury generalom.
Ezzel eddig 27es gr ment le idore a 29es mar nem mert sok volt a lighning meg arcane dmg.
De most hogy lesz segitom mar valszeg konyebb lesz.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111682) mephi666 válasza Csokishurka (#111681) üzenetére


mephi666
nagyúr

kockával lehet sokmindent csinálni, amit külön oldalakon ír... ezeken kívül (amiről tudok) 2 cuccot magában bele lehet dobni és törni: puzzle ring -> vault-hoz nyit kaput (ancient ring ancient vaulthoz, ami elég betyár: tömve goblinnal... garantáltan térdig fogsz állni a legendben, ha végigmégy rajta t16-on... érdemes tartalékolni ezeket a gyűrűket későbbre) bovine bardiche pedig egy 2kezes bárd -> bocipályához nyit kaput (ebből nincs ancient változat)

enyém most így fest ...szegény még elég csóró: hiányzik csomó ancient cucc meg egy ramaladni is... (t16/gr75 a kényelmes neki: azt szeretem, ha 5-6perc alatt lazán, halál nélkül lepörög a rift... nincsenek nagy vágyaim, hogy pl gr120 fölé menjek)

(pár cuccon lehetne most is kicsit pörgetni a statokat, de simára nem akarok többet áldozni... gyűjtöm inkább a legendet mindent slotba)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#111683) DjDanee87 válasza Csokishurka (#111681) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha még ennyire gyengén állsz setekkel:

Van egy legendary gem (neve: LEGACY OF DREAMS), ha azt betennéd és lecserélnél egy Immortal King setet másra (hogy ne legyen aktív set bonusod), akkor abból elég jó sebzést tudnál rögtönözni magadnak. Annak a gemnek a lényege hogy csak akkor működik amikor nincs aktív setbonusod és minden egyes legendary megnöveli a sebzésed és a túlélésed. Persze lvl 1-es gem nem olyan erős, de már az is sokat dobna szerintem a mostani állapotodhoz képest, amíg nem találsz értelmes setbonust. Értelmes alatt azt értem, hogy olyan setbonust ami sebzést is növel.

[ Szerkesztve ]

(#111684) Csokishurka válasza DjDanee87 (#111683) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen koszi az otletet, megvan neztem mar en is sot azt hiszem egy picit hasznaltam is de meglett az immortal set bonus es oszinten annyira megszoktam hogy nincs fury problemam mert a call of the acientsnel a furys runat hasznalom. A rendet meg beraktam lassito runaval az meg mukodik a lego gemmel elvileg. Szoval el se engedem a jobb gombot. Es mar csak egy darab kell hogy meglegyen a rend 500% dmg. Amugy van valami dps mero hogy megnezzem mi hany szazalekat teszi ki a damage doneomnak?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111685) reelc válasza mephi666 (#111680) üzenetére


reelc
veterán

"hetekig tart felmenni 300-400-ig" ez nagyon függ attól is, mennyit játszol.
Amikor meglett a szetem és még hiányos volt a többi cucc, csak úgy repültek rám a Paragonok. Szólóban. Semmi sem volt ancient.

(#111686) proci985 válasza mephi666 (#111680) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ancient yangra lehet dropbol varni, de sokkal jobb megoldas a split bounty, aztan olyan 15 rerollbol (splitben az kb negy kor) mar altalaban ki szokott vagy egy hasznalhato anci, vagy egy kifejezetten jo nonanci esni.

uj set egyebkent ezert jo, elejen sokkal de sokkal egyszerubb gearezni, mint az UEt. es nincs az a baja, mint a shadownak, hogy alacsony GR mellett nem mukodik mert tul gyorsan ol es nem tolt a hatred, magas mellett meg nem mukodik mert nincs eleg vedelme. szoval ad absurdum az ember ugy megy 8 perc alatti idoket, hogy ennek a fele foldon fekves.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111687) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Szereztem ilyet:
[link]
Ebből valami gyűrűt lehetne csinálni? HA meglenne többi alkotó?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111688) Csokishurka válasza mephi666 (#111682) üzenetére


Csokishurka
őstag

Legyárotottam vagy 10et egyik se adta be cant die relicet, persze a második bountyn beadta :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111689) mephi666 válasza Csokishurka (#111687) üzenetére


mephi666
nagyúr

a1-4-ig van minden act-ben egy keywarden: kulcs jelzi a térképen, hogy melyik waypoint-hoz közel, adott területen meg lila nyíl mutatja a helyét... levered és adnak mind különböző kulcsot, new tristramban meg cain régi házának ajtaját bevered és onnan nyithatsz 1-1 portalt, ahol über bossok várnak párban (kivéve diát, mert ő egyedül van, viszont hívja adott pontokon a haverjait) ...ők dobálják a materialt a hellfire amulethez, aminek annyi speckója van, hogy 4 helyett 3 primary statot ad +1 skillt (amiből így 5 lehet)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#111690) Csokishurka válasza mephi666 (#111689) üzenetére


Csokishurka
őstag

Koszi meg is csinaltam 3at max ha kidobja akkor funbol befejezem de gondolom nem nagyon haznaljak.
Ahogy meglett a kettes set bonus szoval rend 500% olyan ugras szeruen megnott a dpsem hogy amivel tegnap szenvedtem azon ugy mentem at mint kes a vajon.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111691) mephi666 válasza Csokishurka (#111690) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja és nem tudom volt-e már róla szó: ha a kiszemelt setből bármelyik részből dupla esik, nehogy kidobd :) kockával át lehet forgatni a szet többi darabjára véletlenszerűen (annyi kikötéssel, hogy az új cucc nem lehet ancient)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#111692) Csokishurka válasza mephi666 (#111691) üzenetére


Csokishurka
őstag

Meg nem de koszi, tegnap utanaolvastam a kockanak. Igy csinaltam meg hogy a ketto kolunbozo set bonus megvan mert chest volt meg mind a kettobol.
Letoltam az osszes bountyt meg egy riftet mondom vacsi utan megnezem a greater riftet hogy azzal hogy haladok, erre nem enged fel a szero. Apropo ha tobb reci nem esik a bounty chestekbol akkor annak annyi mar nem is fog?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111693) rumkola válasza Csokishurka (#111692) üzenetére


rumkola
veterán

Captain Crimson setből csináltass 2 valamit a kovácsnál! Ring of the royal grandeur gyűrűt pedig szerezd meg minél előbb, ACT1 bounty cache adja. Addig nyomjál ACT1 bountyt amíg ki nem esik (ki-be lépkedj a játékból).

(#111694) zsotesz81


zsotesz81
senior tag

Végeztem a season journey-vel, nem számítottam rá, hogy ma befejezem, de a gem húzás nagyon gyorsan megy ezzel az új DH szettel. GR94-ig jutottam augment nélkül, kb a cuccaim fele ancient. Lehet még van benne pár szint de mára ennyi. :DD

[ Szerkesztve ]

(#111695) TeeBee73 válasza rumkola (#111693) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nem csak régebben volt Act1 olny a RoRG?

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#111696) Daelion válasza TeeBee73 (#111695) üzenetére


Daelion
őstag

Most is az, annyi van hogy Act 4 cache tud dobni akármelyik másik Act rewardot randomba de az is úgy volt régen is.

[ Szerkesztve ]

(#111697) Csokishurka válasza rumkola (#111693) üzenetére


Csokishurka
őstag

Egy rovidke magyarazatot tudnal adni hogy miert? A gyurut meg ertem miert igaz nincs meg 3 darabom a waste setbol.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#111698) #45619968


#45619968
törölt tag

Ha tudod, mit csinálsz hamar ki lehet maxolni a seasont. Season day1 4 óra alatt lettem 70, és azon a hétvégén meglett a chapter 4, onnantól T8on toltam, ahol rendesen jön a legendary. Szóval a season 3. napján este (összesen 12-13 óra játékkal) T15-ön jártam.
De ezt simán meg lehet csinálni 10 óra alatt is, pláne, ha már vannak 70esek és boostolnak :)

(#111699) mephi666 válasza Csokishurka (#111697) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a gyűrű arra jó, hogy csökkenti minimum 2-re a szetbónuszhoz szükséges tárgyak számát... pl a crimson szetnél 3db kellene a teljes bónuszhoz, de ha rajtad van a gyűrű, így elég 2 tárgy is :K viszont pl a restraint+focus gyűrűpárosnál nem tudod ezt használni (kiváltani az egyik gyűrűt royal-ra), mert az 2db-ból áll alapból

azért jó ezt használni, mert így pl 6részes szetnél 5db tárgy elég és a 6. helyére berakhatsz valami más legendet a speckója miatt :K vagy épp jobban variálhatsz, ha a 6részes nagy szett és 3 részes crimson darabszámát csökkented 5+2-re (9 helyett 7 van rajtad a szettekből és teljes bónuszt kapsz mindkettőből: egyébként be sem férne mindkettő)

pl nálam is így van összerakva: láthatod, hogy zöld mindkét szetnél a teljesre járó bónusz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#111700) MegalodonS válasza zsotesz81 (#111694) üzenetére


MegalodonS
őstag

Jo ez az uj DH set,nem ertem hogyan kell vele jatszani,Reelc kollega segitett magyarazni(meg mindig nem ertem,meg nem ertem milyen gemek kellenek hozza,mindenki massal megy) :F

Kiprobaltam :K

GR98 - 14:34

Gemek:Taeguk lvl 28,SStrenght lvl 27,Trapped lvl 105 es fegyok emeraldok nelkul :D :D :D
CHD+ 236 :Y Dmg: 700k

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.