Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    az az e36 328i megér annyit.azt vegyük bele milyne lóerőt élményt kapsz.és alkatrész van hozzá dögivel. a 4. képen az egy donorauto.ergo a srác odadja kb mindne alkatrészed meglesz egy időre.ha jol látom még a színe is ugyanaz vagyis ha töröd csak csavarozol.

    e36 szerintme is olyna 1 millát ér max. de nem irja nem alkudható.

    e46ból 1.5 alatt tuti xarok vannak.ez olyna mint az e36 300e.ért...
    azt vegyétek bele az e46 joval kényesebb modernebb szerkezet.jo biztonságosabb ujabb.de ha azon valami behal valszeg többe fog fájni mint az e36on valami.bontottan is kevesebba cumo hozzá.ja és ha valakinek az e36 forma jön be?? :B :U ...bár az e46 leég hasonlatos...

    amugy aranyos ez a 28i meg e36 20i is jonak néz ki.meg az e46 20i.de ha tolod neki 10+... a benya meg lassan 400+.....én ha vennék erősen elgondolkoznék e46 20d.n....mégha a turbo be is hal szerzek bontottan...vagy leesetett.és 6lityo.nem mind1 szerintem...bár nem tom a 20d ha tolod neki hogy hálája meg tarosságba meg fogyiba.az biztos 6hengert 8-9 alá nyomni elég nehzékes.városban lehetetlen szinte.és én sajna avgy sem bp.n lakok. :U

    haveroma kinn van angliába és kb 400-500e alatt ninc skocsibiztositás...kinn megkérik az árát rendesen.az én évi 26e.mmel asszem kussolok. :B :B

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés