Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59351) inspiroyhome válasza hackeeeee (#59350) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Hát nem az volt a gondod hogy nem win 8 / 8.1-es? :D

(#59352) hackeeeee válasza inspiroyhome (#59351) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem semmi gondom nem volt azzal, hogy nem volt.

Véleményem szubjektív...

(#59353) inspiroyhome válasza hackeeeee (#59352) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

őőőőőőőőőőőőőőőő oké. Valaki még filmeket esetleg?

(#59354) Beretvás


Beretvás
addikt

sziiiipes estét...

helysetállás?

elsem hinnétek miéyen gácijaooot meloztam ma...:D szeressem a hátföt, föleg igy 1 hét szabi után..

(#59355) ViZion válasza inspiroyhome (#59353) üzenetére


ViZion
félisten

Falling skies. Karter doki van benne. USA hős eposz, de azért még nem az alja, van benne csavar, meg mittomén... szeretem.
Monsters, érdekes, nem félelmetes. Van 2. rész is de azt lehúzták.
The 100... ehh... sablonos, van pár jó rész, de inkább unalmas. Kicsit olyan, mint amiben a dínókorba költöztek az emberek.

Almost human: jól indult, de végül csak egyszerű unalmas CSI klón lett...

Mást nem nagyon néztem mostanában.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#59356) inspiroyhome válasza ViZion (#59355) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Köszi, lesz miből válogatni!

Most a Mr. robotra függtem rá nagyon, de eddig csak 4 részt adtak le.

[ Szerkesztve ]

(#59357) Whysperer válasza inspiroyhome (#59356) üzenetére


Whysperer
addikt

Ghost in the shell session 1-2?

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#59358) ViZion


ViZion
félisten

Nesze Sass, Vantage.
P20770 with AMD Radeon R9 280X(1x) and AMD FX-9370
Graphics Score 19457
CPU Score 26045

Semmit nem állítottam, install és run. [link] és semmi extra tuning, ezek a hétköznapi beállításaim. Proci meg sem melegedett, ezt furának is tartottam. De egyszálas, biztos azért :U

Whysperer: az régi. Attack on Titan nem olyan régi és készül a film. Mondjuk az anime nekem eléggé butítottnak tűnt, stílusban nem tetszik.
Még jobb

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#59359) norbert1998 válasza caindwan (#59341) üzenetére


norbert1998
veterán

A könyv amúgy rohadtul más. De még mindig jobban hasonlít, mint a hari Péter.
Inkább olvassátok el a könyveket. Nagyon kiralyak :K

Macska: mi ez a néni? Ki tömte így tele? ;]

Szuper fűnyírás megvolt.

(#59360) Whysperer válasza ViZion (#59358) üzenetére


Whysperer
addikt

Stilusa miatt mondtam nem a fiatalsaga miatt. ;)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#59361) ViZion válasza Whysperer (#59360) üzenetére


ViZion
félisten

OK, nekem is tetszik, sőt! De már biztosan látta, erre értettem, h régi.
Akkor meg Iron Sky... a legdurvább film. Meglesi és jóccakát! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#59362) inspiroyhome válasza ViZion (#59361) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

": egy amerikai űrhajó leszáll a Holdon, s a személyzet legnagyobb meglepetésére egy náci várost talál a sötét oldalon, ahol Udo Kier a Führer. "

B@zdmeg. XD

Ezt ma megnézem.

Anime-k mindig is érdekeltek, de egy idő után mindig rájöttem hogy utálom a japán nyelvet.

[ Szerkesztve ]

(#59363) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ez egy valodi oldal, a gyerekeknek kerestem egy meset:

:DDD :DDD

(#59364) MiklosSaS válasza ViZion (#59358) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nalad siman nem franko valami. Az a kartya joval tobbet kellene adjon. Itt az en volt hasonlo konfigom:

SCORE
P30811 with AMD Radeon HD 7970(1x) and AMD FX-8350
Graphics Score 33075
CPU Score 25562

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#59365) stratova válasza inspiroyhome (#59362) üzenetére


stratova
veterán

Én minimális kivételől eltekintve az angol szinkrontól kaptam agyérgörcsöt.
Te jó ég már bő 1.5 éve nem néztem ilyet.
Legutoljára asszonykának akartam mutatni a Blue Submarine no. 6. 4x30 perces filmet, de ahhoz meg hangulat kell.

A mobil klímákról több rosszat olvasok mint jót, 70-100-ért meg a fene akar vacakot venni.

(#59366) Habugi válasza ViZion (#59361) üzenetére


Habugi
addikt

Kingsmant ajánlották nekem itt a topicban nemrég, igaz már megvolt de azt speciel ajánlom én is! :K

Az IronSky-ra meg marha régen/régóta húztam a számat, cirka egy hónapja megnéztem és jót mulattam rajta.., egyszer simán vállalható. :D

Vantage.., bugoltál..
A 280X-nek alapon 30k Graphics körül kell/kéne adnia [link], húzva itt az "enyimé' " [link] a Physicsed sztem igen korrekt 4.8-hoz képest. :K
Amúgy.., Vantageot már Sass sem a kihajcsa shenem hajcsa ki miatt említi az FX-ben (legalábbis qrvára remélem.. :DDD ), csak érdekli hogy a Tibinél lefut-e 5Ghz-en, nem mellesleg engem is! :B

Nvm.., már megelőztek.. :(((

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#59367) inspiroyhome válasza Malibutomi (#59363) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

úristen.. na ez egy kicsit erős. :D :DDD

(#59368) hackeeeee válasza Habugi (#59366) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ex Machina!

Véleményem szubjektív...

(#59369) MiklosSaS válasza Habugi (#59366) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#59370) inspiroyhome válasza hackeeeee (#59368) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Igen jó film. :C :) A napokban megnézem ismét szerintem.

(#59371) Whysperer válasza hackeeeee (#59368) üzenetére


Whysperer
addikt

+1

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#59372) mackosajt


mackosajt
addikt

Hogy a faxért nem figyeltem jobban délután, amikor a mester megcsinálta a kazánt...

lehet elküldtem volna helyből a faxba

Oké, hogy nekünk a biztosító kifizeti, de azért új panelként berakni a miénket vissza, amit megjavított, és ide dobni egy olyan panelt, amin a főkapcsoló színe se stimmel, meg 2 poti hiányzik, mint viharkáros...

tanulság, máskor jobban kell figyelnünk.

most a szaki 55 ropit keresett egy kis forrasztással...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#59373) hackeeeee válasza mackosajt (#59372) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:(

Véleményem szubjektív...

(#59374) mackosajt válasza hackeeeee (#59373) üzenetére


mackosajt
addikt

szemfüles volt az öreg...

ősszel őt hívom majd szezon előtti takarításra... meg fogom említeni neki.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#59375) Habugi


Habugi
addikt

(#59369) miklosss2012:

:P

(#59368) hackeeeee:

Megvolt az is! :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#59376) ViZion válasza MiklosSaS (#59364) üzenetére


ViZion
félisten

Nálam minden rendben, lejjebb vettem a kari órajeleit, h ne fűtsön. ;) Ezt dolgozd fel. :D
Majd ha nem leszek idegállapotban és lesz kedvem cibálni rajta, akkor dobok úgy is tesztet. Csak győzzed kivárni ;)

stratova: hamarosan szigorítanak, csak inverterest lehet majd venni. Pont azért, mert a többi eléggé khm... semmitérő.

Habugi: a prociban és a VGA-ban is van tartalék... víz még most is passzív, ez kb. 1,5 óra BF3-ra elég (intenzíven), illetve lazán folyamatos MWO-ra (netezve, csetelve, langyosan). Majd ha lesz rá kedvem -nem, erre én lusta vagyok, inkább játszom- akkor felrakom 5 GHz-ra, meg gyári fölé a VGA-t és lehet teszt...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#59377) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Gyerekek, ma este irtam az utolso hozzaszolast az FX topicban. Jobb lesz ez igy.... :K

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#59378) #67688960 válasza MiklosSaS (#59377) üzenetére


#67688960
törölt tag

mé? ;]

(#59379) Habugi válasza MiklosSaS (#59377) üzenetére


Habugi
addikt

Nem kéne emóznod.., nem a Te stílusod! :N
Kérsz egy puszit? ;]

Emlékszel mit mondtam a Tibiről Skypeon, hogy szerintem még szórakoztatja is ha cseszegetik és rácáfolhat, ezek után újra meg újra betalálod őt abban a topicban, aztán kialakul egy olyan/ahhoz hasonló mint ma este. Ez most nem is tudom már hanyadik alkalom volt, nézd el nekem de kb magadnak csinálod.

Annyi lenne az egész, hogy amikor unatkozol és előtted van a PH és okosat szeretnél postolni akkor azt nem az FX-ben kezded és nem azzal hogy megszólítod a rambustibit..! :DDD :R

Sajnálom esküszöm tényleg, felnevedd de ez van! :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#59380) caindwan válasza norbert1998 (#59359) üzenetére


caindwan
tag

Uhh, jól hangzik ;] Nem tudtam, hogy van belőle könyv.

GHITSH +1 :K

De jóó :DD Pont a napokban kerestem filmeket :DDD :R
Yes man is a listán van.

(#59381) ViZion válasza MiklosSaS (#59377) üzenetére


ViZion
félisten

Ami igaz az igaz, nem voltál vmi konstruktív... semmi nem jó, semmit nem úgy videóz ahogy akarod, és csak mondod...mondod... de egyszer sem KÉRTÉTEK, h ilyen v olyan videót készítsen, vagy mittomén tesztet, akármit. Mindenki feladta. Szomorú, h ennyire nem fogadjátok el, h mit tud, akkor is, ha intel többet tud... :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#59382) Whysperer válasza MiklosSaS (#59377) üzenetére


Whysperer
addikt

SAS nezd pozitiva . Te legalabb nem a Gtamaj...t kaptad mara. ;). Inkabb 3 rambi mint egy gtamate2 vagy mi a neve. :C

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#59383) MiklosSaS válasza ViZion (#59381) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Miben legyek konstruktiv? Nyeljem le masnak a hulyeseget? Tudod hany olyan fazon cserelte le az FX-et i7-re mert nem sajtolta ki a teljesitmenyet a kartyabol?

Meg most is dumalgatok veluk, egyikuk sem valtana vissza.
Az egy dolog hogy elfogadod a teljesitmenyet, de amikor atesel a lo tuloldalara az mar zavar.
Menj be Morodorba (980Ti/Titan X topic) olvass utana.

Az meg hogy en irigy vagyok ra...komolyan rohelyes volt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#59384) Habugi válasza ViZion (#59381) üzenetére


Habugi
addikt

Azabaj én már hallottam azt az ellenszenvet szóban, amit az FX+TitanX vált ki nagySasunkból.., komolyan mondom megpróbáltam párszor enyhíteni de kb a nemezise lett rambustibi gépe.. :D

Olyan képet szúrt be nekem pár napja priviben hogy két órán keresztül azon röhögtem, meg a dumán amit mellé költött.. :C

Matat egy kicsit a procis fiokjában (amiben van minden szar csak FX nincs.. :DDD ), kétszer érzékien megtapintja a Blackberry-ét, iszik egy kis Sangriát és helyreáll majd a világ rendje, legalábbis remélem! :)

(#59383) miklosss2012:

Mordor az Offosuk!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#59385) CJ4567 válasza inspiroyhome (#59336) üzenetére


CJ4567
veterán

Windows 8.1 driverek működnek vele?

No Sana No Life

(#59386) MiklosSaS válasza Habugi (#59384) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mordor az mindegyik ahol NV zaszlo van. De en szeretek veszelyesen elni ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#59387) inspiroyhome válasza inspiroyhome (#59336) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

CJ4567:

Jaja, mindent magának rakott fel bavatkozás nélkül automatikusan, kivéve az energy managementet (mivel az nem is driver mondjuk)

Kb félóra alatt felrakta mindkét videokártya driverét, hangkártyáét, webkamera, touchpad, wifi, lan driver, stb, szó szerint semmit nem kellett vele csinálni.

Most is inkább a lapiról vagyok mint az FX-ről, ez az SSD meghozta a várt változást.

[ Szerkesztve ]

(#59388) Habugi válasza MiklosSaS (#59386) üzenetére


Habugi
addikt

"Mordor az mindegyik ahol NV zaszlo van."

Akko' középfölde nagy szarban van ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#59389) CJ4567 válasza inspiroyhome (#59387) üzenetére


CJ4567
veterán

Teszek egy próbát, remélem a VIA 8.1 és ATI 13.4 beta 8.1 felmegy.

Meg megy-e rajta a Life is Strange ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#59390) #81556480


#81556480
törölt tag

má vége a csempe néküli életnek? f*szom belevágommmá. elég a telefonra. PC-re MINEK MINEK MINEK ? ? ? leragadt vidékivagyok vagy mi ?

(#59391) MiklosSaS válasza #81556480 (#59390) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ugy latszik hogy vege...pedig en meg mindig win7-en tolom. De remelem jobb lesz...el kell fogadni...nincs mas..vagy ott a Linux vagy az almas gepek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#59392) Habugi válasza #81556480 (#59390) üzenetére


Habugi
addikt

Mi a rage tárgya?
Win10 kóstolód volt?

Nem vagy egyedül.., együtt vagyunk leragadt vidékiek, én már a Win7 aerojától is okádtam/okádok annyira giccses, Klasszik XP nézetben használom évek óta.. :D
Csempe hiányzik mint üvegesnek a hanyatesés.. de csak ki lehet majd írtani nem?
Elvileg a Win 8.1-ből is kilehet jóideje.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#59393) Balathruin válasza Habugi (#59392) üzenetére


Balathruin
veterán

Kiírtani nem lehet, de ha nem akarod akkor nem látod.

(#59394) #81556480 válasza Habugi (#59392) üzenetére


#81556480
törölt tag

láttam a berakott képeket, hogy tiszta csempe a vintíz is. nekem most nyóc van, de teljesen igazábúú a 7-est preferálom, azt megkedveltem. inkább olyan az mint egy szép okos xp :DDD ez az új vonal nem bír engem elkapni

(#59395) MrM94 válasza MiklosSaS (#59377) üzenetére


MrM94
őstag

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#59396) Whysperer


Whysperer
addikt

Amugy ez a 12-es teszt program juliusban ha megjon toltok par tesztet?

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#59397) Habugi válasza #81556480 (#59394) üzenetére


Habugi
addikt

"ez az új vonal nem bír engem elkapni"

Nem vagy elég trendi 21. századi középkorú metrosexuális férfi.. :N

Kezd el borotválni a mellkasodat, legalább 4-5 tartalék rózsaszínű inged legyen vészhelyzet esetére, kezdj el tendálni a vegaság felé vagy legalábbis törekedj az egészségesebb étkezésre, hajban/arcszörzetben kövesd a divatot és az összes létező nőtől követeld ki a teljes szőrtelenítést akivel dolgod akad.
Kelleni fog még egy kurva nagy TV akkor is ha egyáltalán nem nézed soha!

Belépőszintnek sztem jó lesz.. :K

Komolyra fordítva.., nem lenne itt semmi gond, csak az MS-nél kéne a design/menürendszerért felelős csoportokból módszeresen kigyomlálni a nőket, óó igen, szégyenlem magam..! :)

(#59393) Balathruin:

Jaaa.., struccpolitika? :DDD
Az nem fícsör.. :(

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#59398) MiklosSaS válasza MrM94 (#59395) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:C

Megyunk jaCCani 20 perc mulva? Kinek van kedve?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#59399) MrM94 válasza MiklosSaS (#59398) üzenetére


MrM94
őstag

Megyek.

Pofám leszakad,ugye nekem monitorozvavannak a dolgok a billentyűzeten realtime..Úgy 4 napja nem kapcsoltam ki a gépet 4,5gb ramot eszik idlebe valami krómmal nyitva..Kiváncsiságból bezártam a krómot.. 4,5ről lezuhan 3,2 re :Y :Y :Y :Y
Újra kinyitom felmegy 3,6ra. :Y

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#59400) #81556480 válasza MrM94 (#59399) üzenetére


#81556480
törölt tag

és alapjáraton miért 3.2? az nem sok kicsit ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.