Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58551) VoidXs válasza norbert1998 (#58545) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Már csak pár nap, és lehet egyénim. Már két éve ki van nézve, hogy mi lesz.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#58552) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo kis Sniperezes volt ma este is. Lehet egy idore hanyagolom a Crysis-t es ujbol osszeverodunk egy kis vadaszatra.... :C

Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58553) VoidXs válasza MiklosSaS (#58549) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Olvass már pár kommenttel tovább, hogy az nem Assassin's Creed :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#58554) ViZion válasza VoidXs (#58553) üzenetére


ViZion
félisten

Sasss szem... ;] ne is foglalkozz vele :DDD

jóccakát!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#58555) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt, nah puff neki, hétfő van :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#58556) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Jah.. Megkértem nagymamámat ébresszen 8 órakor , az se baj ha kicsit előtte, mert szarakszik a telefonom.

fél 9-kor kopog, nem fogok odaérni az autósiskolába..

Felrakom este tölteni ezt az ipari hulladékot, és reggel úgy veszem le, hogy csontra lemerült, még hallottam is mikor kikapcsolt.

[ Szerkesztve ]

(#58557) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#58555) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jo reggelt! Hetfo baCCa meg megint......

Vege a szabadsagnak, vagy meg tart? Koltozes?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58558) Shokkolo válasza Lacielvtárs (#58555) üzenetére


Shokkolo
addikt

Jobb reggelt :)

@házimozisuraság:
leteelt a szabi? :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#58559) Whysperer


Whysperer
addikt

Jó reggelt! Legyen kellemes zökkenőmentes hetetek így hétfőn. "igyekeztem úgy fogalamazni,hogy SAS ne ....be megint" 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#58560) MiklosSaS válasza Whysperer (#58559) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jol teszed :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58561) Whysperer válasza MiklosSaS (#58560) üzenetére


Whysperer
addikt

:C :C

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#58562) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Dolgozik az NVIDIA

1. Vagy teljesen ki szeretne szoritani az AMD-et.
2. Vagy megy a fosas a DX12 miatt, ahol mar nem tudna driverbol buveszkedni a gyorsulast, es fel hogy a Radeonok gyorsulni fognak.

Szerintem az utolso...

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58563) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

:(

(#58564) MiklosSaS válasza inspiroyhome (#58563) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem jo ez.....szabadesesben van. Ilyen tempoban lassan 1 $ lesz a reszveny...pedig a multheten meg 2.49 $-al zartak. :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58565) V!ck


V!ck
aktív tag

Sziasztok!

Kicsit elakadtam, kéne egy szaki segítsége...
Adott egy hisztis R7 260X (giga windforce rev. 2) ami felidegelt, ezért úgy döntöttem megválok tőle, nem szenvedek tovább vele. Pénz nuku (majd ha jön a ZEN, akkor vennék egy R9 380-at mindennel együtt), ezért egy (új) MSI 750Ti 2GB-tal szemezgetek. 10-et kéne rádobnom. Szerintetek? (pedig vörös párti vagyok :( )

:R

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#58566) MiklosSaS válasza V!ck (#58565) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En a sima 750-el (1gb vram) jatszottam Crysis 3 multit 1440p-ben. Megvolt a 45-70 FPS, igaz lebutitva..de akkor is 1440p. Tehat a 750Ti az joval erosebb, kulonosen hogy altalaban + 200 MHz-et siman birnak tuningban.

Szerintem mehet...vagy egy 760/770 az aprorol.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58567) hackeeeee válasza MiklosSaS (#58562) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg megvan a dx12 támogatás a Maxwell-nél, így szerintem nincs "fosás".

Persze a tier 2 miatt lehet kavar... De ott sincs túl sok elmaradás. Ez miatt szerintem nem aggódnak.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#58568) MiklosSaS válasza hackeeeee (#58567) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Visszont a DX12-ben mar nem tudnak annyira belenyulni a driverekben. Tehat az NV mar nem tudja annyira buzeralni, igy lehet a jetekfejleszto jobban meg tudja irni a programot. Es lehet az a kartya lesz gyorsabb ami okosabb, es azt mindenki tudja hogy a Radeonok mindig joval fejletebbek voltak.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58569) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#58558) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

házimoziuraság? :C
ez jó volt, jót nevettem rajta, de igen sajnos letelt a szabi és most meg van annyi melóm, mint állatok :U

miklosss2012: jaja, Apám, a szabinak annyi, eltelt :(
albérlet még folyamatban van, keresgélünk nézelődünk :)
de egyenlőre még nincs konkrétum :(
hihetetlen mennyibe fájnak a normális albik, no meg az ingatlan közvetítők hogy a fene enné meg őket - nem akarom megsérteni egyiket sem - mindenhol ott vannak mint a talajvíz :W
és persze mindnek viszket a tenyere :(((

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#58570) hackeeeee válasza MiklosSaS (#58568) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Itt az előny abban lehet majd, hogy ugye a játékok többsége nextgen konzolport. Ez előny lehet az AMD oldalára, de ez majd kiderül a későbbiekben.

A maxwell v2-be mely kártyák tartoznak? 960, 970, 980, Titan?

Véleményem szubjektív...

(#58571) V!ck válasza MiklosSaS (#58566) üzenetére


V!ck
aktív tag

Köszi szépen a megerősítést :)
Újat kell vennem, számlásan, mert főnökömtől visszakapom az ÁFA-t, jobban megéri mint használtan. Szerintem.

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#58572) MiklosSaS válasza hackeeeee (#58570) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

V1: 750/750Ti
V2: 960/970/980/980Ti/Titan X

En igy tudom.

@KeresztFiam: hat sajnalom hogy eltelt a szabi, es dolgoznod kell....vagy nem is olyan nagyon ;] ;] ;]

Visszont ismeros az ingatlan dolog. Remelem osszejon hamar...

@V!ck: akkor adjad neki....a 750Ti jo valasztas lesz.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58573) hackeeeee válasza MiklosSaS (#58572) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem is valami ilyesmi rémlik, thx! :)

Meglátjuk, érdekes lesz ez a DX12-es körkép. :) Főként annak tudatában, hogy nagyon arról szól a fáma, hogy a GCN-nek "fekszik".

Viszont ez mellett, ahogy látszik, a Maxwell-eknek (főként a v2-nek) sincs szégyellni valója.

Véleményem szubjektív...

(#58574) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#58572) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha Apám, igaz a mondás hogy a káröröm a legtisztább öröm...
és miért?
mert nincsen benne önzés ;]
én is reménykedem hogy azért csak összehozzunk valami otthon kis kuckót :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#58575) hszilard666


hszilard666
veterán

Napi facepalm:
Ajánlottam egy kollégának fullvizet, erre jön a srác és megmagyarázza hogy vegyen h100i-t mert az megveri a NHD15 öt :W he?!
Jön egy másik, nzxt kraken x31 el 21 fokos a procija terhelés alatt, már nem merek hozzászólni, én lennék még a rossz hogy jót akarok...

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#58576) Whysperer válasza hackeeeee (#58573) üzenetére


Whysperer
addikt

Egyet értek sassal.. Viszont azt nem értem ,hogy DX12 az már van.. vannak játékok is ugye... ott már ré meglehett volna mutatni melyik mire képes.. nem csak 3 grafikonnal meg 2 Benchmarkkal. Például úgy mint ahogy megmutatták ,ogy 12-ben a i7-es Core letiltásokkal ,hogy mennyi maggal ,hogy megy

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#58577) hackeeeee válasza Whysperer (#58576) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tényleges DX12-es API-val készült játék nincs még. Valahol írta Abu, hogy mi lesz az első, ami kimondottan azzal jön majd.

Véleményem szubjektív...

(#58578) ViZion válasza hszilard666 (#58575) üzenetére


ViZion
félisten

Krakenes az tutira mahreburg, aki az Antarktiszon lakik... Neki fűteni kell a gépre... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#58579) Shokkolo válasza hszilard666 (#58575) üzenetére


Shokkolo
addikt

legalább a 30+ fokos szobában ?!

végül is... nem tudhatod, hogy a gépe nem a fagyasztó mellett van-e, és a radiátort becsövezte a frigóba :DDD

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#58580) MiklosSaS válasza hszilard666 (#58575) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jah persze, a H100i Korszartol megveri az egyik kiralyt. Ne is foglalkozz az ilyen velemennyel.....

A H100i egy kalap szar....ket darabot vettem anno belole :W :W , eletembe ra sem fogok kopni..max hugyozni.

Ha AMD FX-je van akkor lehet hogy nem tudja/erti hogy is van az. Nalam is volt amikor az FX-6100 24 fok volt IBT-ben, 25 fokos szobaban. ;]

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58581) hackeeeee válasza MiklosSaS (#58580) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Havernál megy 1 egy 8350-nel, a hőfokokkal nincs gond. Kicsivel jobban bírja, mint a seidon, valszeg a vastagabb csövek miatt.

Véleményem szubjektív...

(#58582) MiklosSaS válasza hackeeeee (#58581) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nalam anno a 8350en mar 4.7 GHznel is osszeszarta magat. A SA meg vigan tartotta 5.1 GHz-en, es az en peldanyomnak eleg szeles volt a torka.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58583) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Sajnos sehogysem jon ossze az a Fury eladasa....4 napja , 4 kerek napja van egy boltban 2 darab Fury X....es senki nem rendelte meg. :(

Nincs ez igy jol....a 980Ti-ert embert oltek, 200-300 emberes sor volt az esoben... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58584) hackeeeee válasza MiklosSaS (#58582) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem a Seidon 4600-ig bírja a 8320-at. Bírná tovább is, ha nem kéne 1,5V körül neki hozzá.

Véleményem szubjektív...

(#58585) MiklosSaS válasza hackeeeee (#58584) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

1.55 V-al ment 5.1 GHz-en ahol a draga kis Silver Arrow meg allta a sarat, igaz volt is hangja...de tobb oras munkanal volt amire szamitani.

Az xar fos hulladek H100i meg 1.475 V felett mar nem tudott mit csinalni...pedig majdnem a duplajaba kerult mint a SA.

4930K-t meg mar 4.5 GHz-en sem tudta rendesen huteni.....fos, xar...ennyi. Az a custom huto rendszer ami a macskanal van, 70 %-al kerult tobbe mint a H100i es:

H100i- 4930K (130W TDP) 4.5 Ghz-en 1ora IBT utan fail, 90 fok volt a CPU.
EK L360 - ugyancsak 4930K, 4.5 GHz, 1 ora IBT utan is 70-72 fok korul volt. 5 GHz-re felrantva is 92-93 fok volt a maximum.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58586) hszilard666


hszilard666
veterán

Na győzött a jó, sikerült az Urat rádumálni a fullvízre :D

Miklós:
Mennek 5GHZ et a 4930K-k? :Y Azt hittem hogy ez az 5GHZ csak amd prociknál általános.

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#58587) hackeeeee válasza MiklosSaS (#58585) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

1,5V felett kezdett el forrni a 8350 a h100i alatt, de még tudta volna tartani, csak a vrm forrt szét.

Nekem most, a seidon-nal. mondhatni normális szobahőmérsékleten a kupak 60 fok körül van, a socket pedig 70..

Véleményem szubjektív...

(#58588) MiklosSaS válasza hszilard666 (#58586) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Volt egy "golden sample" processzorom egyszer, meloztam a gepen es jol jott az 5 GHz. Aztan amiutan mar nem volt maszek eladtam. Duplajat kaptam erte mint amit a boltbe fizettem ki.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58589) Shokkolo válasza hszilard666 (#58586) üzenetére


Shokkolo
addikt

Mire siekrült rábeszélni? :U

Bennem is motoszkál az ördög egy víz építése miatt.
Én is H100i -t használok, arra amire nekem kell tökéletes, de tény és való h. egy SA-val, vagy NHD14-15 -el ne mveszi fel a versenyt.
A "rendes" vizet meg ne is említsük :N

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#58590) hszilard666 válasza MiklosSaS (#58588) üzenetére


hszilard666
veterán

Az szép! Dupla ár azért a párszáz MHZ miatt? Érdekes.

Shokkolo:
Az épített vízre. 120 as kompaktokat akartak neki ajánlani. Léghűtőt meg nem akar mert nagy.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#58591) MiklosSaS válasza hszilard666 (#58590) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, de tudta az 5 GHz-et 1.285 V-al stabilan.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58592) Habugi válasza hszilard666 (#58590) üzenetére


Habugi
addikt

Intelnél simán, jóideje bevett szokás hogy Sas féle 5Ghz / 1.3V alatti fesz procikat emelet áron meghírdetnek és simán ráugrik a nép! :K

Próbálná ezt meg valaki FX-nél.., pl a 8320asomnál..

Megkapnám a hírdetés alá kommentbe hogy ez nem is CPU hanem AMD :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#58593) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Ma eladom a kis 7770-et, árából SSD-t kap a lapi. Jól szolgált, ilyen jó kártyám még nem volt. :)

(#58594) hackeeeee válasza Habugi (#58592) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem a jó öreg C0-s E8400-am volt ilyen. Már bánom, hogy annó cseréltem, és nem eladtam, de ez van. :)

Véleményem szubjektív...

(#58595) inspiroyhome válasza hackeeeee (#58594) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Ha bemásolom a nevét és a stepinget, az első találat a harmadik találat a te hirdetésed. :D

Bár a felirattól kicsit meglepődtem :Y

[ Szerkesztve ]

(#58596) MiklosSaS válasza Habugi (#58592) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Probald ki :D

Ket eve vert izzadtam hogy egy 8350-est egy ROG lapban rabirjak az 5-5.1 GHz-re stabilan.....

Ma mar 10-bol 1 8320/8350/6300 siman megyen 5 GHz korul.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#58597) Shokkolo válasza inspiroyhome (#58593) üzenetére


Shokkolo
addikt

Te eladsz, én meg vételen gondlkozok...

iszonyatosan szemezek egy 290x lightning -al :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#58598) CJ4567 válasza hackeeeee (#58594) üzenetére


CJ4567
veterán

Mennyit ment? Nálam (szerintem) az alaplap miatt nem megy 3.6-nál többet.

No Sana No Life

(#58599) Habugi válasza MiklosSaS (#58596) üzenetére


Habugi
addikt

Elindulni elindulnak 5Ghz-en de most érted, hány Vantageot láttál?

2-3 hete bemásoltam FX-be a Realbench 2.4 eredményem, plusz linkel letöltéshez, hozzátéve egy olyan stabilitást teszt is egyben amilyennel rég találkoztam, nyomják le..

Ahha, szerinted hány 5Ghz-es kolléga villantott RB 2.4 eredményt?
Egen.., pont annyi.. :K ;]
Azóta egyszer-készer még szóbahoztam/szóvátettem de semmi, ez kb olyan mint bizonyos emberke név nélkül, akinél 1.35V-al megy 5Ghz-et a 8320.. :C

Pár hetente nagy lelkesen előadja magát, kértem milliószor hogy IBT/Prime + HWInfo64 hogy lehessen majd látni a max feszt amit felvesz közben, mert CPU-Z Idle fesszel sshot az tök jó csak egymást ne basszus át legalább.., azóta is csinálja/mutatja, de ez már hónapok távlata.. :U

Nincs bajom az 5Ghz-es brancsal a topicban de azt hiszem a fentiekben nagyjából bennevan minden, tisztelet a kivételnek! :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#58600) inspiroyhome válasza Shokkolo (#58597) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Mennyiért? Maga a kártya nem tűnik rossznak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.