Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12951) zack válasza LifeSpirit (#12942) üzenetére


zack
nagyúr

Most lett kész a melegszedvics, bedobom, és utána rongyolok fel az 1-es szeróra. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12952) ADAM1337 válasza BandiHUN (#12950) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez teljesen random ez a betöltési dolog map függő is.
Amúgy meg dx9-ben szép graf hibák vannak pl conq-be atacama desert-en nézd meg a torkolat tüzet amit az enemy lő uav-os hajó testen.
Kb egy kört látsz aminek a széle kockásan van kirajzolva :DDD

(#12953) BandiHUN válasza ADAM1337 (#12952) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem járművekből főleg jelentkezik a talaj furcsa geometriai alakzatokkal vibrálása...
De már elég jól hozzászoktam heliből is. 10-ben nincs hiba,viszont kevesebb az fps,és hamar megadja az is magát közelharckor,robbanáskor,füstkor,könnyen játszhatatlanra esik,ami lehetetlenné teszi a durvább akciókat.
Igy legalább mégha van FPS esés is,de nem annyi,hogy beszaggasson,és esélyes az ember 2-3 ellent is leszedni,el tud jobban mozogni.
A kés is azért működik viszonylag jól nekem,vagy lásd a tegnapi defib-kés-defib kombót az m-com melletti akcióban,ha berángatna,leszedett volna az első szembejövő.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12954) ígyvanferi válasza BandiHUN (#12953) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én inkább várok a kicsit hosszabb betöltésre, és szemet hunyok a néha leeső FPS felett, de ha már van egy 5770-em, nem vagyok hajlandó nem DX11-ben futtatni a BC2-őt.

(#12955) madgie válasza ígyvanferi (#12954) üzenetére


madgie
titán

Nekem is 5770 van és DX11, mégis az elsők között kezdem a pályákon. Nem mindegy a driver.

(#12956) BandiHUN válasza ígyvanferi (#12954) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát igen...de ha az embernek ebből az jön,hogy az elején lemarad a járművekről mindig,sőt az első m-com élesitési hullámról is,mert kutyagolhat,hááát...
Nomeg védőben is több ideje van helyezkedni,aki rögtön tud spawnolni.
Az fps-esés meg a tömegharcnál jön,szintén nem utolsó,ha az embert nem "öli" meg a lagg,hanem jó reflexekkel 2-3 ellennel is elbánik,ha meglepi őket,ellentétben a másik esettel,hogy a vaktában tüzet nyitó ellenfélre kikockáz az egész,és nem lehet rendesen célozni+lőni.
Én szeretek a sűrűjébe menni,m-comot élesiteni.
A szépségre úgysem figyel az ember az akcióban,lehúztam pár kört szépre rakott beállitásokkal,de az 5/20 nézése a kör végén lelombozná a szépség miatti örömömet :U

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12957) zack válasza madgie (#12955) üzenetére


zack
nagyúr

Te mikor gyüssz játszani? Mert legalább 1 oldalon sírjunk...vagy nevessünk. :DDD :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12958) madgie válasza zack (#12957) üzenetére


madgie
titán

Nemtom, ma lehet nem lesz időm, este hat körül érek haza, aztán még kaja, pia, asszony...

(#12959) kennyke válasza BandiHUN (#12950) üzenetére


kennyke
aktív tag

Értem. Sajnos én a a végén szoktam beérni, néha nemcsak jármű, de ember sincs már a basen....pedig nem hiszem, hogy a leggyengébb a gépem a bent lévők között...

madgie: és milyen ati drivert érdemes használni? 10.4?

(#12960) kennyke válasza madgie (#12958) üzenetére


kennyke
aktív tag

... pia, asszony..
hirtelen a pia helyett mást olvastam, és úgy kicsit viccesebbnek hatott :DDD

(#12961) BandiHUN válasza kennyke (#12959) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem 4850-re a 10.3b vált be...a 10.4a annó felment,de nem működött jól,nem volt CCC,és nem ismerte fel a monitort,igy mivel a 10.4 véglegesről is ilyeneket hallottam,fel se raktam azt már...
10.5 meg passz,azt se tudom,kint van-e,amig nem hallok a 4xxx szériához konkrétan valami jobbat,kár bántani,el kell fogadnom,hogy még butul is az újab driverektől.
Nehogymár ne akarjak 5xxx karit venni ugye... :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12962) madgie válasza kennyke (#12959) üzenetére


madgie
titán

Őszintén? Fene tudja. A "régi" Win7-emen a 10.3 speckó, 5XXX-hez való driverét használtam, a mostani, két hetes, friss oprendszerre a hivatalos 10.4-et húztam, betöltési idővel nincs is gond, de néha beszaggat a drága...

Ja, CCC nincs fent, Ati Tray Tools-t használok mindig, ha jót akarok magamnak :D

(#12963) mackosajt


mackosajt
addikt

néha egy friss win is csodákra képes a betöltést illetően.

Előző, belakott rendszeremen általában már nem maradt jármű mire beértem.
Pedig akkro is volt 4 mag, ati 5750, 10.4 driver.

Behalt a rendszer, újra tettem, konfig ugyanaz, és most meg mindig várom a 15 másodperc leteltét.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12964) Jazzy válasza ciry (#12949) üzenetére


Jazzy
tag

Megbeszéltük! :)) Szerintem felnézek, lehet fogadásokat kötni, hogy hányszor fogok kifagyni.

J@zzy

(#12965) BandiHUN válasza madgie (#12962) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én ccc-vel teszem fel...de az csak az "alap" beállitásoknál van használva.
Az ATT-vel intézem az órajel és a magfesz birizgálást pl,de a screenshotokat is azzal csinálom...nem veszik egyébként össze a 2,sok drivert használtam,Ati-m van 4 éve,azóta mindig fentvolt mindkettő,1 dolog számit:a driverben ki kell kapcsolni a Hotkey-eket,Hotkey pollert.Akkor semmi gond nincs semelyik driverrel+az ATT-val.

Ejj,fel kéne még nézni nekem is...holnap 6-kor indulok Luton-ba,Angliába kb.1 hétre kiállitani a cégemmel,játék nuku :O és még kellene 20-20 kill az Abakanra és az m60-ra is a kövi gold-hoz... :U

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12966) Target78hu válasza mackosajt (#12963) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ezt a számlálót sosem látom :D
Friss windúz is van ,de nem oszt nem szoroz ,ha gyengus a masinám :DDD

hkv.hu

(#12967) mackosajt válasza Target78hu (#12966) üzenetére


mackosajt
addikt

Én se láttam mindig.

más:

Akinek van kedve aprólék szerepre, az jelenjen meg este 8-ig TS-en, mert 8, fél 9 környékétől lenne egy Gyak.war az egyik csapatnak.

Kinek van kedve hozzá?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12968) zack


zack
nagyúr

Nah ennyi vóót, nem játszom tovább, elegem lett...
Majd visszanézek, és ha az akkori állapot se felel meg, ismét ki fogok lépni. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12969) BandiHUN válasza mackosajt (#12967) üzenetére


BandiHUN
veterán

előreis sorry,hogy nem lustaság,hanem hajnali 2-kor kelek,mert repcsi,úgyhogy én kihagyom....bár annyira sok vizet úgyse zavarnék... :B viszont még mindig fenntartom,hogy hogyha értelmes körülményeket akartok,akkor ott a 4-es szeró...
Gabipacinak megvan a netlogin,stb adat is,be tudja állitani a "szabályos" módra,használjátok egészséggel!
Maradhat is úgy,legalább ha valami eksün adódik,akkor bevethető bármikor!

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12970) mackosajt válasza BandiHUN (#12969) üzenetére


mackosajt
addikt

én sem azért írtam, mert megyek rá (éjjeles vagyok, szal 9-kor goto meló parancs van kiadva), hanem hogy hátha akad 8 kemény legény, akik segítik egy csapat felkészülését a tétmeccsre ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12971) creedszl válasza madgie (#12962) üzenetére


creedszl
aktív tag

nekem is 10.4 van fenn 5770-re.nagyon várom a patchet meg az új ati drivert mivel ez még épp hogy használható bár ez is mikroakadásokkal van tele, másrészt játékon belül a map elején lévő swap is rohadt idegesítő...ezek elég sok death miatt illetékesek...

Hulligaaan

(#12972) BandiHUN válasza mackosajt (#12970) üzenetére


BandiHUN
veterán

Végülis én azt mondom,hogy rush-ban nem lennénk mi annyira rosszak...
No persze nem a JCSR ellen,de ha ők lesznek mindig az értékmérők,sose értékeljük magunkat eléggé.Igenis szép akciókat szokott a csapat bemutatni,ha összeszalad 4 PH-s,még ts nélkül is. :K
Fene egye meg,de fog hiányozni a bc2 :O 10nap gém nélkül... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12973) ígyvanferi válasza madgie (#12955) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na igen, nálam most 10.2b van fent. Frissítem is gyorsan.
Milyen felbontásban játszol? És milyen részletességgel?

(#12974) Zolás válasza BandiHUN (#12972) üzenetére


Zolás
addikt

Talán mire visszaérsz kint lesz a peccs :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#12975) gabipaci válasza BandiHUN (#12972) üzenetére


gabipaci
addikt

Anglia itt van egy köpésre.
Átjössz, és nyomathatod, ha akarod :))

Logitech hardware tester

(#12976) Balika23hun válasza mackosajt (#12967) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ha lesz kedvem és nem jön össze a létszám akkor szívesen betársulok.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#12977) Narxis


Narxis
nagyúr

Nem tudjátok miért szürke kedvenceknél egy csomó szerver? :F Pedig játszanak rajta, látom gametrackeren vagy min.

Thanos was right.

(#12978) ígyvanferi válasza Narxis (#12977) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem lehet, hogy bepipálva (vagy ikszelve) maradt valami szűrési beállítás?

A 10.4-es driver nem jött be, az ASUS kártyám nem csípi, gyakorlatilag fel sem települt. Ment vissza a 10.2b.

(#12979) Narxis válasza ígyvanferi (#12978) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nincs tudtommal, nyomtam egy resetet is, de sehogy se működik. Ha teljes szerverkeresést csinálok, akkor simán rá tudok csatlakozni, de kedvencek között valamiért nem... Olvastam más fórumokon is ilyen problémáról, de megoldást nem írtak.

Thanos was right.

(#12980) Musa99


Musa99
csendes tag

Üdv!

Ha valaki úgy érzi szeretne betársulni egy fejlődő klánba jelentkezzen privátba.:)

Feltételek:

-Teamspeak
-CB regisztráció
-betöltött 18.életév
-msn vagy xfire

(#12981) madgie válasza ígyvanferi (#12973) üzenetére


madgie
titán

Átlag mediumra lőttem be, a felbontásból viszont nem engedek, az a monitorom natívja (1920*1080). Nem mondom, hogy tökéletes így, de maga a vas elég erős (single playert high-on toltam), inkább a driverek sz*rok.

Már rég váltottam volna nV-re, ha lenne 5770 alternatívájuk (alacsony fogyasztás és hőtermelés hasonló erővel, no és displayport csati is legyen rajta, ha van rá egy mód)

(#12982) Doki-HUN1978 válasza Gonz0 (#12938) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A köpés lemaradt a mondandód végéről! :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#12983) BandiHUN válasza gabipaci (#12975) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja,átugrok :D
Nem baj,meglett még ma 3 gold is,m60,abakan,gl( :B ),de ami a legjobb,hogy volt tegnap végre egy arany dögcetlim hamutal-tól,de az elmenetel előtt mégiscsak ez a korona:
;]
Már megérte felugrani ma is...a kör is szépen zárult :) igaz nem kill a sok,de az nem is baj...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12984) Bavid válasza BandiHUN (#12983) üzenetére


Bavid
senior tag

Őőő ez izé KL_atya...

(#12985) ciry válasza BandiHUN (#12983) üzenetére


ciry
őstag

Az egy nagyon gyors kör volt :D
Nekem viszont ez a kör tetszett(nem voltál itt), viszonylag erős ellenfelek ellen nyertünk ippeg-ippeg :))
Az utolsó előtti m-com-ot egyedül oldottam meg, úgy, hogy 5 embert iktattam ki,és az osztagunk robbantotta fel a m-comok jó részét is :DD
A 870 Combat-ra kapott hatodik és a Blekhókra szermányolt első aranycsillagocska hab a tortán.
Nagy menet volt, jó sok halállal-öléssel ezt szeretem :DD

Jazzy te meg merre voltál? :Y
Lefagyott a Pentium 3-as? :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12986) Narxis


Narxis
nagyúr

PunkBusterA.exe és PunkBusterB.exe folyamatokat, hogy lehet visszatenni, hogy automatikusan a rendszerrel induljanak? Eltűntek.. :S Aztán így nem tok játszani és nem, nem csiteltem vagy ilyesmi. Pár napja nem játszottam, aztán ma mennék fel és egyből kapom a kicket mert nem futott a punkbuster, már frissítettem is, de feladatkezelőben nem látom, hogy futna. msconfig-ban se látom.

Thanos was right.

(#12987) BandiHUN válasza ciry (#12985) üzenetére


BandiHUN
veterán

Gratula,szép eredmény :D :C
Nekem valahogy nem fekszenek a shotik,most van az a fázis nálam,hogy kezdem jobban kiismerni a trükköket,és még a kedvenc fegyóimat tolom a platina felé...
Kövi lépcsőfok majd az lesz,amikor unásig kezdi az ember ismerni a dolgokat,no olyankor már jöhetnek a különlegesebb fegyók is...de most még aránylag sokat lövök vagy messzire,akár csak spotra(abakannal szvsz a negyede killem távoli,akár fán keresztüli spot...),nomeg az m-comnál közelre,nem merem bevállalni a shotiféléket,nehogy rosszkor fogyjak ki.
De már vannak kezdeti jelek,hogy azért egész sokat késelek,tegnap meg még ijedtemben képes voltam az m-com körül a defibbel marháskodni,ami azért elég bátor dolog volt védés közben :DDD
De bejött ;]
Mostanában az tetszik,ha megy az összhang a squadban,remek gyors heliből kiugrós támadásokat lehet összehozni,avagy csoportos belopózást.
Mondjuk van azért,amikor csak darakedvem van,húzom az abakant,irtom a népet,néha olyan is kell.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12988) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Komoly...[link]

(#12989) jean


jean
csendes tag

Olvasgatom a hozzászólásokat és mit látok , KL. dögcéduláját :DD Muhaha ezért érdemes volt benéznem . Amúgy ,hogy valami értelmeset is mondjak , nelson bay nekem is favorit map , sztm. ne vegyétek ki , így is kevés mapot tettek a játékba . Üdv.

jcsr.Jean

(#12990) Źşë' válasza v!ct0y (#12988) üzenetére


Źşë'
addikt

elárulják hogy hol tudsz felmenni a hegyre, persze mindezt pénzért :W idióták :C

ez is hivatott azt bizonyítani h mennyire kapitalista ez az átkozott világ :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12991) Fortissimus válasza jean (#12989) üzenetére


Fortissimus
őstag

huu, Te aztan meggondolod mikor szolalsz meg, 2017napja regeltel es ez volt az elso hozzaszolasod! :C :R

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#12992) Źşë' válasza Fortissimus (#12991) üzenetére


Źşë'
addikt

a retkes lagot dejólenne ha megoldanák valahogy mert iszonyat irritáló, igaz most nem hc-n voltam de akkor is eszemet eldobom mi van... még mindig persze, de ez már az élvezhetetlenség rovására megy :S sunyi fenébe volt a gyerek - alig láttam, belém lőtt 4-5 öt és meghaltam, nekem meg 100 skullóból el kell pötyögtetnem rá a fél tárat :/ annyira frusztráló :W

am csak nálam vannak ilyenek vagy másnál is? csakmert felmerült bennem a kérdés akkor ezek az emberek hogy a tökben tudnak ilyeneket lőni? vagy csak én nem látom hogy belém lőtték a fél tárat?! és ők is szívják a fogukat h iii épp hogy megvolt... mert azt sem vágom h végül is kifordulok a sarokról észrevesszük 1mást, kölcsönös az érzés, ugye és elkezdjük aprítani 1mást, de én mégis meghalok 3-4 golyótól, uebben a helyzetben meg ha engem nem vesz észre akkor elmegy belé a fél tár 100as magazinból... kurva érdekes dolgok vannak :/ ja és ők persze iszonyat pontosan lőnek ahogy észrevesznek már szinte 100%osan, én meg alig bírom visszaráncigálni a célkeresztet a célpontra hogy el is találja... mindezt +pontossággal...

iszonyat hogy hogy fel tudja húzni az embert... totál mintha bádogterminátorokat lövöldözne az ember, azt ha kiáll eléjük a szemükkel lelövik 2-3 sec alatt, mint a mesében...

Non HC mód sztem nagyon felejtős = a 0-val...

meg azt is észrevettem h a játék már jóval az eredeti spawn előtt berakja az ellent - gyakorlatilag még meg sem halt de már ott van (na jó azért túlzás, de így látni h nincs szinkronban semmi sem) - én meg mint a hülyegyerek tolom tele ólommal, de minek, hisz halhatatlan... :W q3ban ilyen lagok lennének sztem senki sem játszana vele, meg ez a gém is kezd lassan az agyamra menni :((( fakkba az egésszel :( :(

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12993) Fortissimus válasza Źşë' (#12992) üzenetére


Fortissimus
őstag

en is varom a javitast nagyon, mert hihetetlen mennyiszer van az is, hogy egyszerre lojuk le egymast az ellenseggel. ami nagy ritkan el;ofordulhat bizonyos fegyverek talalkozasakor, de nem 2percenkent...
ja ma volt olyan, hogy haverokkal jatszottunk shotgun only sqdm-et, lovunk egymasra szembol szinte egyszerre. mikor alulmaradtam kerdezem, hogy eltalaltam-e, mire mondja, hogy nem is latta, hogy lottem volna :Y pedig egymassal szemben alltunk, szoval a lovesem eltunt az eterben...
ja, sajat hollandiai hc szerveren, kb 5-6 jatekossal elvileg jo ping mellett :(((

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#12994) Doki-HUN1978 válasza ciry (#12985) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ez tényleg bitang jó kör volt!

Sajnos nem bírtuk a nyomást és buktuk a kört, de bazi nagy kűzdelem volt, gratulálunk a győzteseknek! :)

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#12995) PaJa1 válasza Fortissimus (#12993) üzenetére


PaJa1
őstag

Igen igen...
Visszatértem 1 hónap kihagyás után.
Azt tapasztaltam, hogy változott az irányítás, már nem toggle van alapból. De így is jó nekem. A heli-UAV páros irányítása változott? Nem próbáltam ki nem vagyok pilóta.
Az említett lelőjük egymást, 2 golyóból meghalok mikor pötyögve lövöm az ellent és egy tár sem elég szindróma nálam is jelentkezett. nem tudtam mit csapjak a géphez :W
Ami még bosszant, hogy kétszer kell kattintani a Readyre, már nem elég akkor kattintani amikor összeszedted magad és mikor lejár az idő akkor bedob, hanem csak akkor érdemes kattintani mikor lejárt az idő és akkor is kb tököl másfél másodpercig mire spawnolok, és ha ekkor türelmetlenségből nyomok megint egyet a readyre akkor kikapcsolja és nyomhatom újra, várhatok újra.
Amúgy pályakezdéskor kell várni vagy 20 másodpercet mire lehet spwanolni, így akiknek lassaban tölt be azok kevesebb mindenről maradnak le. Vagy nekik is a betöltéstől számítva kell még várni ugyan ennyit?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12996) creedszl válasza Fortissimus (#12993) üzenetére


creedszl
aktív tag

komolyan nem vágom hogy mégis hogy van ez...hogy lehet úgy összerakni egy multit hogy ilyen megtörténhessen minthogy a kilövött golyó eltűnik az éterben.32 játékos egyáltalán nem sok szerintem ahhoz hogy ilyen jelenséget produkáljon.bár a patch előtt komolyan teljesen játszható volt...nem vágom mit matattak de jól elkurták úgy hogy tényleg nagyon kéne már a javítás mert így csak idegbetegség az egész...

azt mondják hogy nagy a support, figyelik a fórumokat vagy éppen csak egy fórumot nem tudom, és a játékosok véleménye alapján alakítják a játékot.ki kéne deríteni hol is kéne panaszkodni és akkor legalább ott verhetnénk az asztalt...

Hulligaaan

(#12997) Jazzy válasza ciry (#12985) üzenetére


Jazzy
tag

Sajnos 9-ig meló volt és utána meg már hulla voltam és nem volt kedvem felmenni. :( Ne sértegesd a gépemet, mert jön a motion sensor az arcodba! :DD

J@zzy

(#12998) ciry válasza BandiHUN (#12987) üzenetére


ciry
őstag

Én nem nagyon késelek mostanában, mivel jól elcseszték meg a platina is megvan.
Tegnap viszont volt egy kis késes party: leszúrtam -GCR- -t(Jean kedvéért írok nevet :D ), aki mellett lévő csipa engem szúrt le, majd majd a közelbe visszaspawnolva meg tudtam bökni a gyílkosomat :))
Egyébként tegnap 2-szer is előfordult, hogy a megpillantástól számítva hamarabb leszúrt az ellen, mint ahogy a shotgun elsűlt volna :Y
Há' nem tom, hogy ez bug, vagy ping probléma, de én tuti azonnal klikkeltem :F

Doki-HUN1978: tényleg fasza kör volt, kösz a gratulációt többiek nevében is :R
Hát még átélted volna ezt a kört védőként ugyanitt.Igazi 40mm-es shotgun/kézigránát/kés party volt.Sajnos egy ideig utolérhetetlen :F

Jazzy: ahhoz előbb fel kéne jönni játszani :P ;]

Mit szóltok hozzá, hogy Pufajkásnak az eddigi 101 óra játék alatt nem sikerült 1, azaz egy kézigránátot sem eldobnia? :DD :DDD
Hát ilyen hülye kollégám is csak nekem lehet :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12999) rankesz válasza Źşë' (#12992) üzenetére


rankesz
veterán

Ez nálam is sokszor előfordul sajnos, de néha még meg is van fejelve olyannal hogy az ellen már úgy furdul be a sarkon hogy UMP -45-el felém küld 3-4 golyót és már vissza is bújt. Én persze a földön fekszem, ettől a "Nostradamus szintű jövőbelátástól" :((( És ezt egy mapon megcsinálja velem minimum 3x. HA ez ilyen nem csal akkor senki...

(#13000) KL válasza rankesz (#12999) üzenetére


KL
tag

Sajnos az is könnyen lehet, hogy piros háromszög virít a fejed fölött. Ilyenkor aztán bódékon, faházakon keresztül is kapod ész nélkül.

Ha nem lenne spot, akkor már érdekesebb lenne, bár az meg a kemperek dolgát könnyítené meg.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.