Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13101) gabipaci válasza Źşë' (#13099) üzenetére


gabipaci
addikt

most ezt vegyem személyeskedésnek és hívjak egy modit?

Nyugodtan vedd személyeskedésnek, ha akarod, és hívj modit.

ezt kifejtenéd bővebben, nem értem h miért kaptam ezt a mondatot tőled

A hasonlat arról szól, hogy én ha valami nem oda illő dolgot tapasztalok, nem hunyászkodom, teszem amit tennie kell egy törvénytisztelő állampolgárnak. Ne köss bele, itt is van hasonlat. Úgy értettem, hogy kultúráltan, szabályok betartása mellett fórumozni tudó usernek.
(érdekes viszont, hogy r-chee megértette. biztos fizetett bérenc)

annak van joga másokat megítélni warez miatt aki soha nem használt még tört programot
Senkit nem itéltem el warezolás miatt soha. Nekem is vannak nem jogtiszta szoftvereim, mint mindenki másnak. Egyszerűen csak ez nem az a fórum, ahol ezt a témát feszegetni kell. (fejléc, alapelvek menüpont)

madgie ittvan és figyel, sztem sűrűn jár ide/olvassa a topikot

Madgie nincs itt, nem 24/7 fórumozó. Én is örülök, ha valaki segíteni próbálja a munkámat a szervereinken. Na mondjuk nem abban a stílusban, ahogy.. hagyjuk...

amúgy a pecsről mi újság?! arról volt szó h a héten jön nem? hol késik ennyit?

Nincs még patch.

Lezárhatjuk, vagy van még kérdés?

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#13102) Źşë' válasza gabipaci (#13101) üzenetére


Źşë'
addikt

most nem tom mit kell így nekem esned... nem bántottalak semmivel sem úgy érzem... ezt a stílust nem szeretem, emberek vagyunk, nem kell burkoltan sértegetőzni

amúgy észrevettem hogy nincs pecs, épp azért kérdeztem

és részemről nincs mit lezárni hisz nem történt semmi

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13103) creedszl


creedszl
aktív tag

bakker valakivel fordult már elő hogy beragadt egy ablakban...ki akartam ugrani rajta erre beragadtam.ráadásul még granyóval se tudtam kirobbantani magamXD
mondjuk érdekes volt mert jöttek az emberkék és észre sem vettek szóval pötyögtettem közben párat, egy tankot is elintéztem és végül az szedett ki(anti tank mine és kicsit közel volt)

arra én is kiváncsi lennék hol késik a patch...valami blogon nem írtak róla infót?már nem csak a játékkiadások hanem a patchek is folyton csúsznak?(o_O)

Hulligaaan

(#13104) F_Zolee válasza creedszl (#13103) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én ma szorultam be. :D De kivágtam magam gl-el. :)

(#13105) Źşë' válasza creedszl (#13103) üzenetére


Źşë'
addikt

én is jártam már így, elég sokszor, 20x biztos, sztem a lagnak köszönhető meg annak h nincsenek szinkronban a cliens és a hostok

a pecs már nagyon elkéne, az ilyen hibák kijavítása miatt is, és nem tudom mit tökönek vele ilyen sokat

F_Zolee HC-n azért nehezebb :D totál szívás, igazi csapda

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13106) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Remélem a kövi javításba a tracert lenerfelik mer a helikkel kb nem lehet semmit csinálni azonnal meglövik tracerrel és kapja a rakétát.:U

(#13107) Zolás válasza creedszl (#13103) üzenetére


Zolás
addikt

Nekem volt olyan hogy kiugrottam rajta és visszahúzott :DDD . Csak pislogtam mint hal a szatyorba mikozbe rámomlott az épület. Port Valdez első A-mcom.
SzlobiG: Magasan kell repülni és gyorsan mozogni. Ha ügyes a helivezető sose lövik meg vele. Ha meg meglőtték el kell bujni egy épület vagy hegy mögé. Habár ez sose életbiztositás. ;]

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13108) SzlobiG válasza Zolás (#13107) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az oké, de akkor kb semmit nem talál el a lövész aki benne ül ha gyorsan mozgok vele.:U

(#13109) belaazallat válasza gabipaci (#13014) üzenetére


belaazallat
addikt

"Logitech ugyben valaki segitene?
kozuletek mondta/irta valaki, hogy nem teszi fel a setpoint-ot, mert lassul tole a kapcsolat.
akkor mivel programoz gombokat? mert a jatek nem ismer fel minden extra gombot - szerintem.
fontos a tema, mert a hajam egnekall, hogy kihagy az eger egy 30 euros egerpadon is...
koszi"

Hali!

Nekem egy első verziós G5-m van, nem használok hozzá setpoint-ot, mindet jól felismer a W7+ a játékok. Elvileg ha felteszed a setpoint-ot és mindent beállítasz, majd uninstalálod akkor megjegyzi az egér. Még nem próbáltam.

Szerk: bocs ha volt már válasz, de szakadozik a netem, nehéz olvasni így.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13110) gabipaci válasza belaazallat (#13109) üzenetére


gabipaci
addikt

Hali.
Sajnos nincs igazad, ha a setpoint lekerül, akkor a beállítások vesznek. A Te egerednek van belső memóriája (ha jól tudom) azért jegyzi meg a dolgokat.
Ráadásul ha jól sejtem, felismeri a Logitech Gaming Software, ami mégnagyobb lehetőségeknek nyit kaput.
A dolog úgy néz ki megoldódni látszik egyébként. A 10m-es bluetooth mégsem tud annyit. Kb két és fél méteren stabil.
Így egy hosszabbítóval közelebb hoztam a vevőt, de így meg nem tetszik. Hétfőn hívom a Logi-t, találjanak ki valami megoldást.

Logitech hardware tester

(#13111) rankesz válasza belaazallat (#13109) üzenetére


rankesz
veterán

NA ez a win7 majd megoldja dolog sem mindig készpénz, ma is pl. megszívtam vele.
Mivel odavagyok az IBM cuccokért, van egy Travel keyboardom, ultranavval (taccspad + pöcök) . Ezt ma a win7 olyan fa#@án beüzemelte, hogy ahogy nyomtam egy billentyűt, rögtön kékhalállal szétfagyott a rendszer...

(#13112) belaazallat válasza gabipaci (#13110) üzenetére


belaazallat
addikt

Van egy logout-os cikk, hogy a logi garis hibának minősíti, ha az előírt méteren belül nem működik. Nem tudom ki írta. De kicserélték neki egy komplett újra.

A logitech gaming softver nem ismeri fel, és igen, van belső memóriája. Ennek ellenére minden játékban jól működik.

Rankesz: ez a kivétel, ami erősíti a szabályt! :p

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13113) gabipaci válasza belaazallat (#13112) üzenetére


gabipaci
addikt

az a ciki, hogy azt én írtam...
:B
[link]

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#13114) belaazallat válasza gabipaci (#13113) üzenetére


belaazallat
addikt

Igen, most már beugrott minden, akkorát röhögtem rajta. Ha már akkor ilyen avatarod lett volna bizti megjegyeztelek volna. :D

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13115) p87 válasza zack (#13097) üzenetére


p87
senior tag

Ezt teljes mértékben alátámasztom, mindig valamelyik oldal túl erős és esély nincs.
Ma is felmentem vagy kétszer a szerverre, mindkétszer a gyengébb oldalt kaptam, váltani nem szeretek, meg nem is mindig lehet és szeretek visszavágni, hogy már csakazért is kaptok a pofátokba, de ha már úgy darálnak, hogy alig tudok megmozdulni akkor ideges leszek és inkább lelépek.

(#13116) [Dr.]Zsivago válasza gabipaci (#13110) üzenetére


[Dr.]Zsivago
csendes tag

:)

Server Owner & Streaming Game Admin

(#13117) Balika23hun válasza gabipaci (#13113) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

nekem is ilyen billentyűzetem van mint amilyet szétvertél
sajna az egér már beadta a kulcsot, de nem is baj mert vettem helyette vezetékeset
egyébként nagyon jó írás, vicces volt

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#13118) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Mi van a TSel?Én msot beléptem és csak egy szobát mutatott aztán onnan is kidobott.

(#13119) HS 2142 válasza LifeSpirit (#13118) üzenetére


HS 2142
őstag

Most néztem meg, szerintem nincs vele gond.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13120) gabipaci válasza LifeSpirit (#13118) üzenetére


gabipaci
addikt

Biztos nem volt semmi a TS-el, mert azt írja, hogy 2nap és 15 óra óta zavartalanul megy.

Balika23hun, arra 5 év gari van, úgyhogy sok sikert a gariztatáshoz.
Tel: 0617774853

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#13121) bonat válasza gabipaci (#13120) üzenetére


bonat
senior tag

:DDD :DD
vicces ez a Logitech gariztatás...... :D ki találta ezt ki? :DDD

(#13122) gabipaci válasza bonat (#13121) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem akarom nagyon teleoffolni (megint) a topikot, de kifejtenéd, hogy ezt hogy érted?
Mitől vicces?

Logitech hardware tester

(#13123) DieHard válasza gabipaci (#13122) üzenetére


DieHard
senior tag

Részemről attól hogy egyszer fél órai telóbeszélgetés alapján küldtek egy vadiuj billentyüt, mondták hogy küldjem vissza a rosszat. Azóta is küldöm. Annyira volt csak rossz, hogy már eladtam mindkettőt. :C

(#13124) madgie válasza Źşë' (#13099) üzenetére


madgie
titán

Pszt, de a házigazda nem feltétlenül egyenlő a moderátorral, esetemben is ez érvényesül :)

(#13125) bonat válasza gabipaci (#13122) üzenetére


bonat
senior tag

hát hogy használhatatlanná kell tenni a cuccot..... :))
szétverni..gondolom ezeket a képeket vmi fanatikus szétverős csávó nézegeti ott bent :DD várja a supporton

[ Szerkesztve ]

(#13126) ciry válasza gabipaci (#13120) üzenetére


ciry
őstag

Elsőre nekem is hibás volt.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13127) Źşë' válasza madgie (#13124) üzenetére


Źşë'
addikt

csak gondoltam van rá felhatalmazásod hisz magasabb rangú vagy egy modnál, vagy tévedek?))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13128) Mrdevil válasza bonat (#13125) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja nem normálisak komolyan mondom. :K :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13129) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Most meg azt írja a ts,hogy megtelt.

(#13130) bullseye válasza DieHard (#13123) üzenetére


bullseye
addikt

megadnád a címedet, hogy ha egyszer kizárják Mo-t ebből a garanciális körből, és nekem éppen elszáll valamim, tudjam kit keressek? :)

@bonat
régebben elég volt levágni az USB csatit és kiszedni a két kis emelőt, és azokat levélben/digi fotóval elküldeni, de gondolom azt már elegen játszották ki, hogy többet várjanak el...

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13131) HS 2142 válasza bonat (#13125) üzenetére


HS 2142
őstag

A helyetekben én is a Diehard féle módszert alkalmaztam volna :))

(#13129) LifeSpirit: A hiba a te készülékedben lehet. Nekem, bledinek ,cirynek, bosszuallonak és celpontnak is müködik.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13132) madgie válasza Źşë' (#13127) üzenetére


madgie
titán

Jól van ez így, elég forrófejű vagyok, no :)

(#13133) ciry


ciry
őstag

An-94 Abakan és a kés miatt kib@szottul várom már a patchet.
Ennyi láttam ma meghalván: An-94, An-94,An-94,T-88,An-94,An-94,An-94,Cg, néha 1-2 GOL vagy M95 :W
Piszkosul felhúzott :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13134) HS 2142 válasza ciry (#13133) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem RPG,CG,M136 ebben a sorrendben többször is megismételve. Volt kicsi kihagyásom, azthittem jött ezekre valami patch, hogy ennyire elszaporodtak, de csak szimplán balszerencse miatt voltam mágnes :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13135) r-chee válasza ciry (#13133) üzenetére


r-chee
őstag

Ugye nem veszi kezdetét egy "AN-94 noob"-ozási hullám :) .

Nem tudok belépni admin progiban egyik szerverünkhöz sem. "Ez a felhasznalonev nem letezik ezen a retegen" hibaüzenet fogad. Más admintársamnál is fennál ez a probléma?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13136) F_Zolee válasza ciry (#13133) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ma szerencsére velem volt a kés istene. Hallom, hogy valaki élezi a kését bennem aztán vissza tudtam bökni elsőre. ;]

(#13137) HS 2142


HS 2142
őstag


A stat oldal hogyhogy mutat itt bronzot a játék meg nem? Egyálalán lehet rá szerezni?
Nekem ma csak KL atyát sikerült leböknöm, de őt kétszer

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13138) SzlobiG válasza F_Zolee (#13136) üzenetére


SzlobiG
félisten

Eléggé bugos ez a késelés volt hogy 3-szor vágtam a hátát valakinek azt inkább fogtam lelőttem mert nem adta be.:U

(#13139) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Szerintem nem a késelés a bugos hanem kb. az egész játék. (saját vélemény)
Hm...

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#13140) F_Zolee válasza SzlobiG (#13138) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem már volt, hogy negyedjére se tudtam levágni. :)

(#13139) ViTaZi: ez a kijelentésed aztán megállja a helyét.

[ Szerkesztve ]

(#13141) gabipaci válasza r-chee (#13135) üzenetére


gabipaci
addikt

Felkértek, hogy teszteljem a 0.5.0.0 programot.
Mivel most a 0.3.5.1 a legfrissebb publikus, képzelhetitek, hogy mekkora változások vannak... Igéretesnek tűnik, de a patch előtt még semmi sem az igazi.

Ma arra eszméltem, hogy a plugin dolgok nem működnek.
Mi hármat használunk, egyik sem megy. (ingame admin, welcome message, mixed gamemodes)
Írtam nekik, ha nem javul meg holnap délutánra, visszatérek a 0.3.5.1-re, és tesztelik mások.

Logitech hardware tester

(#13142) gabipaci


gabipaci
addikt

Ma volt egy kis hülyéskedés a kettes szerveren.
Kis ugratás quad-al, meg ilyesmi.
Semmi kifogásom ellene, de alapvetően a játék miatt vannak a szervere, és vannok olyan ostoba emberek, akik esetleg játszani mennének fel.
Kis ízelítő a chat.log-ból:

[12:40:16] Bosszuallo > lepjetek ki a squadbol
[12:40:45] Bosszuallo > go
[12:41:03] Bosszuallo > lol
[12:42:31] Tobi HUN > no kill or bann
[12:42:37] Bosszuallo > mehet
[12:42:38] Okoskaaa-=HuN=- > dont shoot!!
[12:42:46] 2.Tone > cant play without cheats
[12:43:04] Tobi HUN > no kill or ban ok?
[12:43:10] PhonixHell > kk

Most szólok utoljára ez ügyben. Aki mégegyszer adminnak tünteti fel magát valamelyik szerverünkön, az IGAZI adminokon kívül, az mindegyik szerverről banolva lesz. Nem érdekel, kinek a kicsodája.
Ilyen no kill or ban szöveg BF2-ben volt a timeing szervereken.
Kihagynám, azt, hogy a szervereink neve azokkal azonosuljon.
Megértéseteket köszönöm.

Én szóltam...

Logitech hardware tester

(#13143) r-chee válasza gabipaci (#13141) üzenetére


r-chee
őstag

Kicsit nagy ugrásnak tűnik a 3-as verziószám után rögtön az 5-ös. Fejtsd ki bővebben, milyen nyalánkságokat tartogat az új jövevény :) .

Áladminkodókra a jövőben azonnali ban sújtson, ugyanis az nagyon nem poén kategória :(( .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13144) gabipaci válasza r-chee (#13143) üzenetére


gabipaci
addikt


Ez a térkép még nem működik, de valószínű a BF2CC-hez hasonlóan majd tiltott zónákat lehet létrehozni, ahol a gyilok kick-el jár. (no bc) Illetve olyan, hogy be se tud menni a jószág, mert kap egy autómata admin kill-t (no vehicle stealing).
De ez csak spekuláció, bár csak azért, hogy lássuk a képet, nem hoztak volna létre egy map fület.

Logitech hardware tester

(#13145) Bavid válasza gabipaci (#13142) üzenetére


Bavid
senior tag

De mondjuk ha vagyunk 4-5en fent és mindenki megegyezik arról mondjuk hogy pistol only és jön egy külföldi és elkezd tankozni, pedig 20x beírjuk hogy pistol only, és erre elküldöm a francba az ugye nem baj?

(#13146) ciry válasza gabipaci (#13142) üzenetére


ciry
őstag

Ráadásul szóltam, hogy nem merjék ezt csinálni :((
Mai menü: [link] , [link] a következő Jazzy lesz :DD
Szermányoltam még egy ilyet a red dotossal :))
Jó volt a játék, végre találtam még egy vérbeli 40 mm-es shotgunost Mr.Jerk személyében :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13147) gabipaci válasza Bavid (#13145) üzenetére


gabipaci
addikt

A probléma ott kezdődik, hogy emberek nem is tudják, hogy mi az a Prohardver, de beteszik a prefixbe a PH! előtagot.
Kés pisztolyról meg lehet egyezni, de ha jön valaki, és szétkap benneteket, mondhatni egy szavatok sem lehet, mivel nem kés pisztoly szerver, egyik sem.
Az, hogy tankról, heliről megegyeztek, az esetleg okés, de statpaddolni ne a mi szerverünkön légyszi.
Millió üres szerver van a keresőben.
Egyébiránt a csúnyabeszéd is retorziót von maga után, az áladminkodás is.
Lehet mérlegelni. Megkérhetsz bárkit, arra, hogy ne lőjön, de ha akarja megteszi, ha nem akarja nem.

Logitech hardware tester

(#13148) creedszl válasza ciry (#13133) üzenetére


creedszl
aktív tag

hát valóban én is azt vettem észre hogy az an-94 lett az új m60....mikor legutóbb megnéztem a fegyverek sebzésének módosított változatát akkor az an-94 volt a legerősebb mindközül.ezért az hogy sokan rászoktak

ma csak egy keveset tudtam játszani de közben rájöttem hogy pp-2000 milyen jó is.csak kár hogy olyan kevés a lőszer benne.de azt hiszem ő már kedvenc.csak a kövi patch el ne csessze mint a g3-at a legutóbbi javítás

Hulligaaan

(#13149) Mr.Jerk válasza ciry (#13146) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

Tényleg jó körök voltak a kettes szerveren, ilyenkor sajnálom azt, hogy a Conquest a PH!-sok körében ekkora népszerűtlenségnek örvend, pedig ilyen körökért tényleg megéri felmászni a szerverre (azoknak is megérte akik lekéseltek).

ciry:
Köszönöm az elismerést, de játék közben már annyira szopkodtuk egymás nemiszervét, hogy egy kört buktunk is Atacamán. A helo guide-ot meg tényleg megdumálom haverommal, jó volna egy összefogó anyag arról, meg gondolom nem csak egy embert érdekel itt a fórumon.

creedszl:
Anno az első balance patch előtt le is írtam, hogy mit várok, ezek egyike volt az AN-94 gyengítése. Már akkoriban is majdnem olyan erős volt, mint az akkori sláger M16A2, de ehelyett csak erősítették. Az "Abakan-profikon" egyébként nagyokat lehet röhögni. Jellemzően magnum ammo-val és kötelező jelleggel red dottal, vagy 4-szeres optikával rohangálnak, mert képtelenek pöcökkel lőni, illetve ahhoz is hülyék mondjuk, hogy két hand grenade-del becsapjanak egy ellenfelet. Meg az se számít, hogy van már 5000+ killje vele, de csak nem kezd el új fegyvert, mert azzal esélye se lenne. Abban az esetben elnézem, hogy Abakanozik, ha minden fegyvere platina, de gyanítom ilyen egy sincs.

(#13150) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Megállt az I. szeró, utolsó m-com nál :W :W

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.