Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13401) Zolás válasza r-chee (#13400) üzenetére


Zolás
addikt

Már bekérte az arcképet de annyira szégyenli hogy papirzacsit húzott rá ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13402) ciry


ciry
őstag

Nagyon nagy party-k voltak ma, ritka szervezett csapatban játszottam :C
Alig 1-2 Abakan, cg/rpg nulla, 40 mm-es gránát elvétve,
rinyát nem észleltem, atomzsir volt.
Külföldin én is voltam párszor(amikor gázos volt a netem és a PH!-s szerver elérhetetlen volt), de miután amelyik nem volt laggos-bugos, onnan hamar után kivágtak(volt, hogy azért, mert magyarul irtam Pufinak, hogy ne répelje már őket a saját helijükkel, mert kibasszák: erre engem vágtak ki, mert számukra idegen nyerven irtam), nem kivánkozom sehová.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13403) madgie válasza Zolás (#13399) üzenetére


madgie
titán

CoD-ban vissza lehet dobni, itt is jóvón :)

(#13404) Allien válasza zack (#13395) üzenetére


Allien
veterán

Speciel, én asszem fel se fogok menni (túl sűrűn) PH-s szeróra. Tegnap is felmentem, de alig voltam, mert beanyáztam volna. Az tényleg unfair, hogy atacama desertnél a támadó oldalon le se tudtak menni a többiek a dombról, mert már ott kempeltek minket. Ráadásul, benyomogatták a mortart is oda. Fal mögött éledtem újra, annyi időm volt, hogy elnyomjam a GL-t, de már az le se esett, mert megdöglöttem. Semmi értelme nem volt. Persze, szóvá tettem, de minek is, ugyebár... :-/
Persze, párszor le tudtam menni, de egyedül belátható, semmi esélyem se volt. :B Nem is tudom néha, mit csinálnak a többiek? :W :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#13405) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

most szereztem 2 platinum csillagot (abakan & CG :B ) és nem kaptam meg a "GET 2 platinum star" plecsnit :W

A stat oldalon megadtam,csak a játék végén nem láttam... :B

[ Szerkesztve ]

(#13406) bullseye válasza ciry (#13402) üzenetére


bullseye
addikt

én véletlen olyan helyre kerültem, ahol csak alapfelszereléssel lehetett menni.
gáz volt hogy se gyógyítás, se semmi, de az nagyon bejött, hogy a magasabb szintűek sem magnumolnak széjjel. lett is 1-2 kellemes kör belőle,..

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13407) Perillustris válasza kennyke (#13380) üzenetére


Perillustris
senior tag

Az egyik - külföldi - szerveren úgy kellett könyörögnöm, hogy hozzák már el a "garázsból" a tankokat és a helikopterrel is szálljon fel valaki. Pedig 32-es szerver volt.

Kurva nagy luxus pihentetni a járműveket és a helit.

Perillustris

(#13408) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Kutya kis körök voltak ma este...
Nyertünk is, vesztettünk is, nagy csaták voltak, igen élvezetes volt. :C

Target78-nak mesteri volt a helyezkedése, szinte mindig lehetett rá menni. :R
Látszik, hogy gondolkodik, nem megy agytalanul a tömegbe mint pl. én. :)

Zack is faszán nyomta az ólmot. :C

Ennél rosszabb sose legyen a harc!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13409) Fortissimus


Fortissimus
őstag

van uj catalyst, 10.5

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13410) Target78hu válasza Doki-HUN1978 (#13408) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ironikusan írod ? :D
Mert rohambilizni szoktam többnyire és aki rámspanyol megmurdál általában ,de ha a szitu megengedi meghúzom magam persze. Amúgy örültem ,hogy egy(két) ismerőssel voltam egy szkvadba ,aki(k) ráadásul remek játékos(ok) :P
Morogtam sokat most (is) mondjuk ,mert így a végére lemorzsolódtak a jó csapattársak nagy része és az a "jéé villog dá szép" habitusú ólomkatonákkal lett feltöltődve :W - ezután már engem se érdekelt annyira a ojjektíva s csipultam keveset hirtelen felindulásból.
Assaultal az f2000 és aug 77 platinumos ,most egy ideig a 416 -al mentem ,de poénból az ő aek-re váltottam és meglepetésemre lehet tarolni vele ,bár csak közelre sajnos :D - végül abakannal rohantam ,mert az ellen is ezzel nyomult "nagy örömömre".

hkv.hu

(#13411) zack válasza Doki-HUN1978 (#13408) üzenetére


zack
nagyúr

Jaja. Egész jó körök voltak este. :K
Végig egy csapatban toltuk, jó volt, bár az ellenfél erősebb volt, és bár nem "gyalogolt át" rajtunk, de szinte mindig behúzták a köröket.
Vannak dolgok amik kurvára idegesítenek, és nem tudom mitől lehet. JCSR-es fiúknál, LACAHUN-nál és még 1-2 embernél volt csak. Elkezdem pumpálni a felsőtestüket medic-kel lézer spottal 5-10m-ről, tisztán látszik hogy én kezdtem el lőni, erre lő kettőt és leszed. Nem hinném hogy hitbox hiba, mert csak és kizárólag JCSR-es fiúknál és 1-2 másik játékosnál tapasztaltam. Medic géppuskái pedig nem gyengék. Első pár alkalommal azt hittem én vagyok a béna kuki, de ez többször is előfordult, más fegyverekkkel is, csak a Medic-et azért emeltem ki, mert a géppuskáknál nincs erősebb.
Kizártnak tartom hogy olyan hitbox hiba legyen, ami csak a játékosok egyik felénél jön elő.
Volt több furi dolog is velük kapcsolatban, de az nem konkrétum, ezért felesleges megemlítenem.
Félre ne értsetek. Nem az a fajta vagyok, aki ha a másik jobb, megvádolom hogy csíter. Ha jobb, akkor jobb. Én még egyébként is csak tanulom a játékot, messze van még az a szint, hogy minden pályán jó legyek, és mindig. Néha vannak körök ahol elkapom a fonalat, de vannak nagyon gyatrára sikerültek is, ahogy minden kezdőnél.
Nem szándékozom a JCSR-es fiúkkal versengeni mert mi valószínűleg sosem fogunk úgy játszani, de ha előbb kezdem el lőni viszonylag közelről géppuskával, akkor elvárom hogy AN94-el ne lőjjön hármat úgy, hogy ő túléli, én meg meghalok, mert így nem érzem az esélyeket egyenlőnek, még ha ők jobbak is. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13412) Madn!ght válasza zack (#13411) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nem lehetséges hogy ezek a hibák egyfajta pingbugok? Korábban quake3-ban és cod:waw-ban is tapasztaltam, hogy 5-10 ping nagyon befolyásolja, hogy melyik fél döglik meg hamarabb...
És itt nem a játékban kiirtra gondolok, hanem a valósra...

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#13413) zack válasza Madn!ght (#13412) üzenetére


zack
nagyúr

De...ez is lehetséges. Én is gondoltam rá. Több külföldi szerón is tolom, német, osztrák szervereken is. Ezeken kb. 60-70 a pinggem, de 100 felett senkinek sincs. A PH-s szerókat meg nézd meg egyszer...van aki 200-300 pinggel csatlakozik, de az enyém is több mint a többi szerón...100 körüli. Ahogy nézegettem, a többségnek (valószínű a szerver miatt) 100 feletti a pingje, és amikor jön egy "ping huszár" 200-300 pinggel az mindenkinek a játékát hazab@ssza, és lehetséges hogy tényleg akkor jönnek elő ilyen gondok. 60-120 között nem hinném hogy lennének ilyen gondok. Valószínű a késelés is ezért rapszódikus, és a csipával lőtt fejesek is. Azt tudom hogy ma nagyon sokszor haltam meg úgy, hogy nem kellett volna, mert én voltam a gyorsabb. Valamit kellene ezzel kezdeni! :U

Adminok:

Nem lehetne olyat megszabni, hogy aki 120-as pinggel vagy magasabbal jönne játszani azt autómatán kidobja a szerver? Mert az is lehet hogy a háttérben sz@rik lelőni a torrentet, fusson csak addig, a játék meg éppen ezért tele van anomáliával, és mindenki pingjét lerontja. Mert elég csak 1 játékos akinek magas a pingje. :U :F
Azt tudom hogy Crysis Wars szerverek kihajítanak ha magas a ping, tehát autómatikusan "kicked" van. Remélem itt is van valami hasonló megoldás. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13414) gabipaci válasza zack (#13413) üzenetére


gabipaci
addikt

Van rá lehetőség, de inkább a patch után állítanám be, amikor is a valós pinget fogja visszajelezni a játék.
Nekem 15 és 36 között van a pingem szerverkeresőben, játékban megy 100 felett picivel.

Logitech hardware tester

(#13415) zack válasza gabipaci (#13414) üzenetére


zack
nagyúr

Szupi. Akkor patch után remélhetőleg ez a része is megoldódik. :K
Bár ha nem bonyolult, patch-ig is beállíthatnád, mert ki tudja mikorra ér ide. Lehet még 2-3 hét is akár, és a játékot, ill. a játszhatóságot erősen befolyásolja. :R
Egyébként én csak játék alatt nézem, máshol nincs értelme.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13416) Doki-HUN1978 válasza Target78hu (#13410) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Dehogy... valóban jól helyezkedtél, élmény volt veled egy squadban lenni! :R

Szerintem ezt Zack is megerősíti?!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13417) rankesz válasza zack (#13413) üzenetére


rankesz
veterán

Azért ne legyünk ennyire drasztikusak, nekem is átlag 100 körül van a pingem, de tegnap többet nézegettem a stat-ot TAb-al, és volt 200-300 körül is kiírva nem egyszer... :((( Pedig Speedtesten 5ms körül van a pingem, szóval tuti nem szolgáltató hibája.

HA lenne 150-es ping szabály akkor lehet én beszopnám, ha meg a valósat nézzük akkor szerverkeresőben 31-es ping az nem rossz...

UI: A tegnapi játékot most én is nagyon élveztem, kivételesen nem csak ágyútölteléket játszottam :C

(#13418) gabipaci válasza zack (#13415) üzenetére


gabipaci
addikt

Kb 5 mp beállítani, van az adminprogramon belül egy pingkicker nevű plugin.
De nem szeretném a patch előtt. Mivel nem a valós pingeket írja ki, így könnyen lehet, hogy nem is az miatt késik a szerver, akinek 300 a pingje...
Megváltó patch-et várunk :O

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#13419) ciry válasza zack (#13411) üzenetére


ciry
őstag

Én ezt a hitbox hibát mindenkinél tapasztalom, sajnos nem klánfüggő.
Sokkal több embert találok el shotgunnal, mint aki meg is érzi.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13420) KL válasza ciry (#13419) üzenetére


KL
tag

Persze hitbox hiba is bejátszik. De a fő ok, hogy vkit nem bírsz lelőni, hogy nem áll egy helyben és les.Én meg ha megérzem/meglátom, hogy meglőttek meg már mozdulok/ugrok valamerre. Ehhez persze hozzájöhet a hitbox hiba, ami ha mozgok jobbra-balra, ki tudja hogyan követ engem.

Úgyhogy zack (#13411) a hiba az ön készülékében van.
Azt pedig garantálom, hogy nálam nincs megpiszkálva a játék, egyedül a fov van 65-re állítva 55-ről. (és kurvára nem szeretem a gyanúsítgatást, még ha burkolt is.)

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#13421) rankesz válasza KL (#13420) üzenetére


rankesz
veterán

Tegnap jó volt hosszú idő után egy squad-ban tolni, jobb játékosokkal, akik nem noobozták a saját csapatukat, hanem próbáltak kihozni a helyzetből mindent(KL). akUsAv koma kicsit se fanatix, kb 2 hete kezdte, de tegnap többször a lista tetején láttam... de a tesója (z0b0r) is jól küldte.
Én meg lámáskodtam párat, volt hogy javítani akartam a tankunk, de nem görgött le az egér a repair tool-ig, és jól oldalba gusztiztam... :B
Szóval Zack, ha egy squadban tolod egy jcsr-essel akkor figyeld meg ahogy játszik, és rájössz hogy nem csíterek, csak pro-k. ;)

(#13422) petXYZW válasza ciry (#13419) üzenetére


petXYZW
tag

Szerintem valami lagg-hiba lehet. Tapasztalatom az, ha felmegyek egy szerverre és a 870 combat nem müxik rendesen akkor ki is lépek. Általában van olyan szerver amin szinte minden lövést bead.

Azért tegnap felmentem a PH! szerverre kipróbálni SC-ben, hogy müxik a 870mcs+12g, de rendkívül laggos volt a lövések 70% a semmiben elveszett. (RUSH - NELSON BAY)

Bár nem maradtam sokáig, azért ciry-t sikerült vagy 2x fejen löni vele. :) Kár, hogy vissza is lőtt(ek). :)

[ Szerkesztve ]

(#13423) zack válasza KL (#13420) üzenetére


zack
nagyúr

Felesleges támadnod. Főleg annak tudatában amit írtam, feltéve ha tudod értelmezni. :U
Nem tudom mi okozza, és nem mondtam hogy csíterek vagytok. Épp ellenkezőleg. Nagyon is jól toljátok. Példának azért hoztalak fel titeket, mert a tegnapi több órai játék alatt nálatok tapasztaltam. A megoldást keresem a problémára, mert többeknek van hasonló gondja a PH-s szerókon. Az is lehet, hogy szerver beállítási hiba. Mit tudom én. :F Egy klánt gyanúsítanék meg legutoljára csalással, és valahol ez presztizskérdés is nekik. De erre utaltam az ominózus hsz.-ben. :U

A fov az minek a rövidítése, és hol állítod? :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13424) rankesz válasza zack (#13423) üzenetére


rankesz
veterán

FOV= Field of view, a látószöget lehet vele beállítani, hogy egyszerre nagyobb terepet láss be periférikusan. A Bad Company a hagyományos Fov helyett vertikális FOV-ot használ, ezt valahogy képlettel kell kiszámolni hogy mennyi kell neked, de biztos volt már róla szó itt a topikban.

Ha megnézed milyen lett az X2-vel az új 10.5 csataliszt (nekem is az van) akkor írd már le, nem akarom hogy még rosszabb legyen mint a 10.4a, nekem az vált be (rövid töltés, jó fps), bár peccs előtt azért mintha folyamatosabb lett volna...

[ Szerkesztve ]

(#13425) gabipaci válasza KL (#13420) üzenetére


gabipaci
addikt

en meg mindig azt vallom, hogy akit en is meg tudok olni az biztos nem csal.
es teged mar oltelek meg. volt hogy haromszor egy korben. bar lehet hogy lejart pont a hack elofizetesed... :C
tegnap jot tankoztunk, kar hogy amig szereltelek, valaki beugrott a helyemre. ez a halalomat okozta sajna.
ha legkozelebb egy oldalon vagyunk, es tankozni akarsz, menjunk mar egy squadba lecci. ti pl tegnap nyomtatok a ts-t a jcsr csavokkal?
mert ha egymas ellen vagytok, felehetne a fene a mi ts-unkre.

kicsit elbambultam az adminprogram fejleszteseben, es nem vettem eszre, de megvan a masodik pb ban a szerverunkon.
aki tudja linkelje.

Logitech hardware tester

(#13426) zack válasza petXYZW (#13422) üzenetére


zack
nagyúr

Na ez az. Több szerveren is jártam már, ahol pontosabban beadta a találatot. Eddig nekem a kis pinggű szerók közül eddig a PH-s szeró az egyedüli kakukktojás ami a lag és a hitbox hibát illeti. Lehet a 32 fő sok. Passz. Tényleg nem tudom mi generálja a hibát, de remélem megoldódik. :K
Nem tudom észrevettétek e...lehet hogy VGA hiba, de tegnap volt olyan, az utsó körök egyikében amikor védők voltunk a havas pályán (amit el is buktunk), engem amikor berakott a játékba, még az MCom-hoz se értünk de a támadók már ott voltak. Pikk-pakk leszedték az első körben odaérőket, majd az első MCom-ot 2 perc alatt sikeresen el is buktuk. Persze egyébként is elbukjuk, csak ha már védők vagyunk, nehogy már előbb érjen a támadó az MCom-hoz, amikor elvileg ők messzebről futnak rá. :(

rankesz: Ok. ;) Én még 10.2 használok. :DDD Nekem nagy ugrás lesz a 10.5.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13427) madgie válasza zack (#13426) üzenetére


madgie
titán

Szvsz a 32 fő a gond, ezért is szoktam sokszor 24 fős szerókra járni, jobban beadja a lövéseket (anno gimiben tanultam franciául így tegnap valamennyire leesett, hogy a francuska szerveren épp valami olyasmit beszéltek, hogy szakadna le a lába a shotgunos PH-s srácnak :D), arról nem is beszélve, hogy nincs túlzsúfolva a pálya és nem az agyatlan hent jellemzi a meccset :)

(#13428) petXYZW


petXYZW
tag

Ami az ATI drivereket illeti, hát...egy rakás... :(((

Én részemről visszaraktam a 10.4 beta-verziót azzal jól müxik a játék. A rendes 10.4-vel elképesztő dolgokat láttam, a képernyőn.(a kártya 5770)

Ja és képtelenek a megfelelő MFC redistet használni, hihetetlen amit programozás címén művelnek. Egyébként minek MFC egy tetves Catalyst Install Wizardhoz...

na ez mér kicsit OFF.

10.5 :U... azért kipróbálom...

(#13429) ciry válasza KL (#13420) üzenetére


ciry
őstag

Telibe küldöm 10 méterről, feküdnie kéne, de a vére fröccsen(mint a késnél) és vígan megöl 100% HP-val :F
Ki tudja hol a faszban kóborol a hitboxa :(
Tegnap még az átlagnál is több ilyen volt :(((

petXYZW: Akkor te lövöldözgettél 9 aranyt kóstáló 870-essel? :Y
Jól toltad vele, pedig nem egyszerű fegyver :N
Tényleg fura, hogy van, hogy olyan távolságból lelövi az ember az ellent, hogy nem is látja a célt magát csak a rá mutató piros nyilat.
Milyen néven toltad amúgy? :U
Legközelebb jobban elbújok ;]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13430) petXYZW válasza ciry (#13429) üzenetére


petXYZW
tag

Igen, én voltam már csak 85 frag kell a platinához. Bár SC-ben ilyen lövés kihagyások mellett nem tudom, hogy lett volna-e kedvem platinát csinálni vele. :W

[[HUN]]Pex_ voltam.

(#13431) KL válasza gabipaci (#13425) üzenetére


KL
tag

Én is gondoltam már arra, hogy felmenjek PH Ts-re, ha egyedül vagyok fent. Lehet, hogy így hatékonyabban tudnánk együttműködni.

Pl. pont tegnap este (nem voltam fent jcsr Ts-en), whitewizard beült egy T-90-be, és valamelyik másik jcsr-es javította. Én meg azt hiszem mackósajttal rakétázgattam, a többiek meg gránátspammelték a dombot. Engineerre senki más nem váltott át. Persze a tank szétlőtte A-t és B-t is, whitewizard meg lőtt egy 25-0-t amíg végre kipusztult.
(A röhej az, hogy emberre képesek CG-zni, de a tanktól már félnek)

Na ilyenkor hasznos lehet ha többen vagyunk együtt, akit érdekel a végkifejlet is, nemcsak a fragelés.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#13432) ciry válasza petXYZW (#13430) üzenetére


ciry
őstag

Nekem 8 van vele :))
Elhiheted mit össze szoptam vele itt, amíg eddig eljutottam :F
Bár azért van, hogy 4 lövés 4 kill.

KL: gyertek nyugodtan ts-re, legalább jobban el tudjuk osztani brigádot.
Persze én nagyon tudom mondani a magamét, ami zavaró lehet.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13433) mackosajt válasza KL (#13431) üzenetére


mackosajt
addikt

azt a szitut ne is emlegessük, mert ugyan lőtték a házat is, de mégis elég lassan omlott össze, és igen sűrűn a tank csövébe volt szerencsém nézni, ami megint csak nem a ház felé állt. Ezért is tettem a 25-0-ra azt a megjegyzésem. Ha ő a házat lőtte, a lövész lőhetett volna minket, elvégre talán csak 1 ember próbált kezdeni valamit még a tankkal rajtad és rajtam kívül. Szóval agyament volt a csapatunk.

Javasolnám, ha úgyis elidőztök nálunk, jöhetnétek mindannyian a TS-re akár.

ui: most jutott eszembe, hogy annyira volt agyatlan a csapat egy része, hogy mikor beültek a helibe, észre se vették, hogy egy CG-s áll majdnem velük szembe, csak valamiért tökölt, de szerencsére még a kilövés előtt sikerült hatástalanítani. mondjuk "kár" volt, mert sokáig 1x sem volt a levegőben a heli.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13434) petXYZW válasza ciry (#13432) üzenetére


petXYZW
tag

870mcs+12g tényleg nagyon jó fegyver nem is tudom mivel fogom helyettesíteni (platina után). Valószinűleg a T88 Sniper lesz red-dot-val, vagy valami hasonló.

A MEDIC-t végig ezzel a fegyverrel játszottam, bár az MG36 LMG ill. G3 LMG már használhatónak tűntek.

De tényleg sokkal könnyebb vele HC-n kevés lövéskihagyással. :K

(#13435) madgie válasza petXYZW (#13434) üzenetére


madgie
titán

Előveszed az SPAS-t, vagy a Neostead-et :D

Egyébként az SV98/GOL/M95 + Red Dot/4X zoom kombó is isteni cucc, ugyanúgy megfontolt, türelmes, nem "húzd amíg éred" játékmódot ad :)

(#13436) gabipaci válasza KL (#13431) üzenetére


gabipaci
addikt

Eleg nagy a TS. Gyertek csak.
Egyszer kiprobalhatnank, mondjuk hogy 4 jcsr koma 4 kulon squadban, kulon szobaban, az apronep meg squadonkent a megfelelo helyen ts-en, es jcsr meg levezenyelne a meccset.
ja, ha van egy squad enginer, akik egyszerre beceloznak egy tankot, akkor max a masodik lovesre elpusztul. 10mp-en belul 8 raketat nem szerel meg senki.
ha csak nem 15 csoka van a tank mogott hegeszto puskaval...

Logitech hardware tester

(#13437) petXYZW válasza madgie (#13435) üzenetére


petXYZW
tag

"Előveszed az SPAS-t, vagy a Neostead-et :D"

Erre én is gondoltam :D De nem lehet mert az is shotgun. :O

(#13438) ciry válasza petXYZW (#13437) üzenetére


ciry
őstag

Ezt nem értem :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13439) petXYZW válasza ciry (#13438) üzenetére


petXYZW
tag

Ha jól emlékszem, ezek a fegyók is kombinálhatók a 12gauge-val, és igazából semmi külömség nincs a 870mcs-hez képest csak a fire rate meg egy kis sebzés, ami HC alatt aztán végképp nem számít.

tehát pl.

870mcs+12g
Neostead 2000 + 12g

Teljesen ugyanaz a hatás. Kipróbáltam.

Meg lehetne így csinálni a platinát, persze mindegyikre külön külön de az már nem olyan érdekes.

(#13440) madgie válasza petXYZW (#13439) üzenetére


madgie
titán

Jól emlékszel :)

(#13441) mackosajt válasza gabipaci (#13436) üzenetére


mackosajt
addikt

Abból a 15 csókából pár elhullik a becsapódások közben, és mivel mindenki engi, medic nincs, így a tank is elhull végül.

De szép álom, csak az a baj, hogy nagyon sok a medic, mégtöbb a csipa.

Azt hiszem neked magyaráztam a minap, hogy látok egy gyönyörű képet... 5 távoli csipát számoltam meg a kb. 15 méter átmérőjű körben, és nem Port Valdezen voltunk. Persze rajtuk kívül akkor még volt más is csipa, de gyakorlatilag rohangáltam volna lőszerért, és mindig csipába, vagy néha egy medicbe botlottam, aki meg rohant a sűrűbe. Elvétve találtam assaultot, de az meg nem dobott táskát... majd kirohant, meghalt, felvettem a cuccát, dobtam egy tatyót a fedezék mögé, vissza cseréltem, majd töltöttem a Neo-t és a gusztit
Néha olyan nehéz rávenni az embereket, hogy dobálják a cuccaikat.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13442) ciry válasza petXYZW (#13439) üzenetére


ciry
őstag

Lehet nem olyan érdekes, de én csak tolom majd azokat is :))
Ezek a soklövetű műshotgunok nem jönnek be :N

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13443) madgie válasza mackosajt (#13441) üzenetére


madgie
titán

Tényleg így van, alig van Assault. Én már több hete szinte csak azzal tolom (néha Combat Recon :D) és üdítő azt látni a képernyőn, hogy a forgalmas helyeken eldobált lőszeresláda mennyire termeli a pontokat, mert szinte senki más nem dobálja, de használni bőszen használják elfelé a lőszert :D

Tegnap volt a francuska szerveren egy csóka, na az érdekesen játszott. Példa: látom, hogy betörnek Humvee-val, egyet leszedek, ez a csóka a Hummer túloldalán volt, mondom magamban, easy, mindjárt tiszta célpont, kilövöm a szemét a shotival. Erre felpattan a Humvee-re és arról leugorva, ugrás közben a GOL-lal fejen lő. Mindezt vagy négy méterről. Naezhogy? :))

(#13444) petXYZW válasza petXYZW (#13439) üzenetére


petXYZW
tag

külömség=különbség :(((

(#13445) ciry válasza madgie (#13443) üzenetére


ciry
őstag

Amíg felpattant, meg leugrott, nem kellett volna szunyálnod :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13446) madgie válasza ciry (#13445) üzenetére


madgie
titán

Nem szunyáltam, egyszer meglőttem, de nem adta be a drága...

De mindegy, valszeg csak mákja volt (mondjuk többször is, fura esetekben).

[ Szerkesztve ]

(#13447) mackosajt válasza gabipaci (#13425) üzenetére


mackosajt
addikt

tehát a 2., akit a pbbans a PH-n kapott el.

Már ha jól néztem.

Ahogy elnézem, azért vannak szerók, ahova sűrűbben betérnek a csalók, és buknak is le.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13448) WhiteWalker válasza mackosajt (#13447) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

így kell ezt csinálni :C BAN 4ever ;]

[ Szerkesztve ]

(#13449) mackosajt válasza WhiteWalker (#13448) üzenetére


mackosajt
addikt

Én úgy gondolom, hogy igazából, alapjába véve nem baj, hogy nem naponta kap el a szervereken a pb csalókat, még ha esetleg sokan gondolják úgy, hogy sok a csaló a játékban.

Van valóban sok csaló, de talán csak a szerverek fele van stream-elve valamelyik szűrőhöz a beépített pb-n kívül, így gyakorlatilag a csalóknak marad némi "játszótér"

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13450) ciry válasza madgie (#13446) üzenetére


ciry
őstag

"meglőttem, de nem adta be a drága"
Ismerős valahonnan, de nem tudom honnan :U

Írtad a múltkor, hogy a c4 is meg tudja lepni az embert a nem robbanásával, sajnos ez is meg tudom erősíteni :(((
Azt sem értem, hogy ha valaki lerakja a c4-et, möglüvik, főtámasszák akkó má mé nem tod robbanysztani :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.