Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12751) Bavid válasza HS 2142 (#12750) üzenetére


Bavid
senior tag

:D Amúgy nem értem, csomó emberke egyszerűen nem használja, ott vagyunk az m-comnál ketten, fogalmunk sincs hol lehet ellenség, de akkor se dobja el a sensort az okostojás, pedig, ha tudod honnan jön az ellen 90% hogy nyersz (mögé mész).

(#12752) bullseye válasza Bavid (#12751) üzenetére


bullseye
addikt

ma olyan csapatban voltam, hogy még a caps lock után se értették ezt. az ellenfél meg az élesített mcom fedezése és a spawncamp közti különbséget... remek móka volt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#12753) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Kemény harc volt :) Nagy :C a csapatomnak

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#12754) r-chee válasza gabipaci (#12709) üzenetére


r-chee
őstag

Akkor én megnyilatkozom :) : célkereszt ON, 3D spot: igen, többi OK.
4-es szerver ügyébe pedig nem kívánok beleavatkoznije.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12755) creedszl válasza mackosajt (#12654) üzenetére


creedszl
aktív tag

ezzel tisztában vagyok szóval ésszel használom.amelyik épület összedőlős azt pl messze elkekerülik a c4eim...közvetlen az mcom-ra meg nem rakom mivel nincs értelme.valaki élesíti és mire elővakarom a detonátort addigra már elszaladt az illető fedezékbe...

Hulligaaan

(#12756) nosferatue


nosferatue
tag

Sziasztok!

A mai este szerencsém volt az egyik Ph!-s szerverhez. Először is szeretnék elnézést kérni a campelésért és azoktól, akiknek esetleg ezzel elrontottam a játékát. Még nem tudtam mit lehet és mit nem (milyen mértékben stb.), amint admin rámszólt, átsasszéztam az enyéimhez. Másodszor, jó a szerver, jók a játékosok, van csapatmunka, ha tehetem gyakrabban fogom látogatni a prohardveres szervereket. A végére pedig egy kis megjegyzés, egyik ismerősömben felmerült, hogy hamutál cheat-el, a mai játék után számomra egyértelmű, hogy ilyesmiről szó sincs, ő egy nagyszerű játékos és örömmel játszottam ellene.
Üdv.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#12757) r-chee válasza nosferatue (#12756) üzenetére


r-chee
őstag

ITT megtalálod a szabályainkat és egyéb, hasznos infókat is olvashatsz ;) .

Jó játékot a szervereinken!

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12758) WhiteWalker válasza namenyicsavo (#12753) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

tényleg klassz volt, elég jól haladtunk és aprítottuk a jó népet, na és az M-com állomásokat
respect :R

(#12759) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Conquest szeró mikor lesz jó?

(#12760) Źşë'


Źşë'
addikt

néha olyan szinten tele van a pöcsöm ezzel a kurva játékkal, a jó életbe lehet ilyen szart összelapátolni :/ :W

lövöm a gyereket sniperrel, pkm-el akármivel még rpgvel is, és b@szik megdögleni HC-n!!!!!!!!! :W wáááá az ideg szétvet, az ilyen fos bugokat javítanák ki nem pedig szemét konzolra kiadni minden szart... egy helyben van a gyerek, és 100% totál teliberakom és semmi, mintha szellem lenne... :U

annyi ilyen lehetőséget hagytam már ki mint a szemét.... és az egészben a pláne h én halok meg :W :W BATTLEFAIL Bad Company 2!!!!

fail
egy csíter

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12761) zack válasza HS 2142 (#12750) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt a detektort még nem használtam. :B Melyik kasztnál elérhető és mi a neve ill. hogy működik? Egyre jobban megy a játék, de azért sok idő lesz mire mindent tudni fogok. :K

A mai játék tényleg jó volt, bár délután volt 1-2 kör ami azért annyira nem. :U
Azután ment el a kedvem a játéktól hogy ment az anyázás naico23 meg két másik játékos között elég sokáig. 1-2 szó nem zavar, de amikor chat szobának van használva, és nem a játék az első az sztem nem csak engem zavar. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12762) zack válasza Źşë' (#12760) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem is volt ma ilyen. Pont SzlobiG-vel. :DDD Csipával mentem, 3 fejest osztottam ki neki majd utána leszedtek. Jeleztem is neki.
Ez viszont tuti a játék hibája. Néha kiakad, és tényleg rohadt idegesítő. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12763) v!ct0y válasza Źşë' (#12760) üzenetére


v!ct0y
veterán

De a végén mekkorát robbant egy csipától:DDD:DDD

(#12764) gabipaci válasza SzlobiG (#12759) üzenetére


gabipaci
addikt

Az mit jelent hogy jó?
Igazából majd akkor, ha felmennek az emberek, mert egyedül nem olyan jó...
Már ha a kettesre értetted.

nosferatue: velkám!

Logitech hardware tester

(#12765) zack


zack
nagyúr

Most jöttem le egy UK szerverről. Én voltam a hülye hogy ennyit maradtam...aimbotos ribancok voltak. Bárhol álltam, bárhol éledtem, leszedtek, és mindig csipával olyan távolságból, hogy oda azért nem elég odakapni a fegyvert és osztogatni a fejeseket. :( Csináltam egy fasza 13/50 arányt, de a végén már olyan ideges voltam hogy széttéptem volna őket. :((( Ha nem fog változni a csíter helyzet, ez volt az utsó játék amiért pénzt adtam. Jön majd a Crysis 2 is, amit megvettem volna, de ezek után majd végigtolom a nem legál single-t, és letörlöm. Ez biztos jobban meg fogja érni nekik mint hogy a szájbab@szott csíterekere kitalálni valami működő megoldást.
És akkor még a fejlesztők sírnak, hogy kevés a bevétel a PC-s eladásokból, amikor ölbe tett kézzel nézik, hogy b@sszák el a jelenleg egyik legjobb játékot.
Azt hiszem soha többet DICE, ez már biztos. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12766) WhiteWalker válasza zack (#12761) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a Recon kasztnál van és motion sensor a neve , eldobod akkor egy hatósugaron belül jelzi az ellent csipogással :D
Ha te vagy az ellen akkor te is hallod ha csipog és készülj hogy a nagy testvér figyel téged :DDD

(#12767) Joe-T válasza zack (#12761) üzenetére


Joe-T
tag

A detektort motion mine-nak hívják a játékban és a csipáknak van! Ha jól emlékszem négy darabot lehet belölle eldobni és nagyon nagy segítség tud lenni neked is (ha csipázol) illetve a csapattársaknak is, mert egy bizonyos körben jelzi az ellenfél helyzetét!
De sajnos az az én tapasztalatom is, hogy a csipák 60-70%-a nem használja! :(

Giinos gyorsabb volt! :U

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12768) Joe-T válasza zack (#12765) üzenetére


Joe-T
tag

Ha úgy érzed, hogy aimbotosok vannak fent a szerveren miért nem hagyod ott és mész át egy másikra?
Csak magadat idegeled ki az ilyen szervereken! Le kell lépni és keresni egy másikat, szerencsére van elég választási lehetőség!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12769) Perillustris válasza Joe-T (#12767) üzenetére


Perillustris
senior tag

De sajnos az az én tapasztalatom is, hogy a csipák 60-70%-a nem használja!

Szinte senki, sajnos, ahogyan a spotolásra is rendszeresen emlékeztetni kellenne, ha nem unnám.

(#12765) zack: Tegnap én is hasonló érzésekkel hagytam abba a játékot. Mert bár nem vagyok HC játékos, és sok map még nem égett be eléggé az agyamba, de amikor egy gránát az ellenség mellett 50 cm-re robban, minden hatás nélkül, úgy, hogy utána még szét is lő, akkor legszívesebben széjje'vágnám a köcsögöt.

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#12770) gabipaci


gabipaci
addikt

hír:

A patch után az adminprogramot be lehet álítani majd, hogy pl 3 snipert engedjen egy oldalon. Ha több lesz, figyelmeztet, és esetleg öl vagy kirúg embereket.
Arról nincs hírem, hogy miként fog sorrendet alkotni, de érdekes lehet.

Logitech hardware tester

(#12771) Joe-T válasza gabipaci (#12770) üzenetére


Joe-T
tag

Nem lenne rossz, ha korlátozni lehetne a sniperek számát, mert támadó oldalon, ha nagyon sokan vannak, akkor totál hazavágják a játékélményt, mert tuti, hogy veszt a csapat!
Én örülnék egy ilyen korlátozásnak! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12772) ciry válasza zack (#12761) üzenetére


ciry
őstag

Az, hogy Naico23 és 2 másik játékos között zajlott anyázás, ill. Naico23 anyját mocskolta Kazuya8711, azért nem mindegy.
Godfather nagyon helyes bannolta a gusztustalanodót és Gabipaci állította véglegesre neki.
Ilyen figurára nincs szükség.
gabipaci: páran rohamcsipaként szoktunk menni közelharcra is alkalmas fegyverekkel c4-el vagy az m-com-ot védő mortarral, ez a korlátozás lehet minket, esetleg hasznos csipákat ölne meg és lehet, hogy a hülyéket meg benthagyná.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12773) DieHard válasza Joe-T (#12771) üzenetére


DieHard
senior tag

Engem már a sniper fel sem bosszant. Ugyis miattuk kap ki a csapat majdnem mindig. Az viszont biztos belekerülne 5 percnyi programozásba hogy ha valakit eltalálnak gusztival , az átmenjen rajta. És a sok quake bajnok nem lépkedne oly gyorsan szinteket. ;]

(#12774) gabipaci válasza ciry (#12772) üzenetére


gabipaci
addikt

igen, tudom, es remelem hogy fegyver alapjan szur majd. kulonben nem sok ertelme.

Logitech hardware tester

(#12775) Jazzy válasza ciry (#12772) üzenetére


Jazzy
tag

Tegnap én is majdnem szétkaptam a gépemet. Felmentem Ts-re kb. 30 percen keresztül hegsztettem, hogy normálisan halljak mindenkit. Miután nagy nehezen megcsináltam, nem tudtam belépni a játékba. Utána iszonyatosan laggoltam, nyomtam egy router reboot-ot és jó lett. Visszamentem ts-re és onnnatól kezdve senki nem hallott a szerver meg tele volt. Inkább átmentem másik szerverre. Sajnálom srácok, hogy megint nem jött össze a dolog. Remélem holnap már menni fog.

J@zzy

(#12776) WhiteWalker válasza Joe-T (#12767) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

gyorsabb de csak éppen hogy :DDD

Akkor én a maradék 40-30%-ba tartozom, én dobálom ha kell ha nem, ugyanis az NS2000 mellé elengedhetetlen hogy lássam hol áll az ellen,így be tudom cserkészni és jöhet hátulról a tarkólövés ;]

(#12777) petXYZW válasza Perillustris (#12769) üzenetére


petXYZW
tag

A Motion Sensorral az a baj, hogy elég rövid ideig működik, ha jól emlékszem. Nem utolsó sorban elárulja a snipert a csipogásával.

Még egy kérdés. Sokszor látom, hogy a sniperek felmásznak a fa tetejére. Ezt hogy kell csinálni??? Miközben a fát probáltam mászni, ami persze nem sikerült, :) lelőttek.

(#12778) ciry válasza gabipaci (#12774) üzenetére


ciry
őstag

Bár én red dot-os SVU-val/Type 88 Sniper-rel is szoktam menni, legfeljebb m14-re váltok majd.
Ellenben nem zárom ki, hogy valaki egyéb csipákkal is jó lenne közlharcban.

Źşë': a hitboxal már a bf2-ben is voltak gondok: ebben a videóban is látszik, hogy sokszor mellé kellett lőni a helinek, hogy legyen találat.

Jazzy: nem tudom miért nem hallottunk téged, Zee-nek voltak ilyen problémái, lehet tud segíteni neke.
Amúgy ha nem tudsz beszélni, akkor csetelj ts-an és látjuk, hogy mi van.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12779) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Sniperek korlátozása tényleg egy remek ötlet. Bár minden jóban van valami rossz is. De szerintem találunk rá valami megoldást, hogy ne az úgynevezett "barom" sniper legyen előnyben. Jah és ahogy Die írta azt a gusztis megoldást is remélem lehet orvosolni, hogy a játékost ne sebesítse csak a járművet.

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#12780) petXYZW válasza namenyicsavo (#12779) üzenetére


petXYZW
tag

Egy-két érdekes dolog a sniperek számának korlátozásáról. :)

AA3-ban csak 1db "Designated Marksman (M16DMR+ACOG4x) " lehet az akár 12 fős csapatban.

-Először is megy a harc a puskáért. Ki klikkel gyorsabban.
-Aztán a könyörgés.
-Ha valami béna szerzi meg, az anyázás.
-Aztán van aki egyszerűen nem is harcol csak követi a snipert és várja mikor hal meg, hogy felvegye a fegyvert.
-Aztán a legdurvább, hogy lelövi saját csapattársát a puskáért.

Remélem tanulságos... :F

(#12781) nosferatue válasza petXYZW (#12780) üzenetére


nosferatue
tag

Gondolom az adminok nem egy főre szeretnék korlátozni a reconok számát. Másrészt bizonyos eszközeit ki lehet "váltani". A robbantásra ott vannak az engik, pontosan, akár messziről lehet lőni más fegyverekkel is, a motion sensor és az airstrike az ami a class sajátja. Személy szerint nem vagyok oda a reconért, bár lehet csak többet kell vele játszani és rákap az ember.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#12782) Ghostface válasza petXYZW (#12780) üzenetére


Ghostface
senior tag

Mindegyikben volt részem AA3-ban is és a 2.xx-es verziókban is, de még mindig jobb megoldásnak tartom minthogy egy 12-16 fős csapatnak a fele sniper és miattuk nem tudnak a többiek értelmesen játszani, mert csak a frag a lényeg, a többiek támogatása, objektíva élesítése / megvédése nem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#12783) petXYZW válasza nosferatue (#12781) üzenetére


petXYZW
tag

Persze a két játék más. Nem is azért írtam, hogy ennek így kell lennie.

Csak érdekes "emberi" reakciókat válthat ki, illetve valóban átformálhatja a játékélményt, akár pozitív, akár negatív irányban.

(#12784) petXYZW válasza Ghostface (#12782) üzenetére


petXYZW
tag

Valójában nekem is tetszene a dolog, és növelné a motivációt a csapattagok közti együtműködésre is.

(#12785) r-chee válasza gabipaci (#12774) üzenetére


r-chee
őstag

Ha nem sniper fegyók alapján fog szűrni, nem lesz semmi értelme. Én párszor használom recon-t M1A1-gyel, C4-gyel és motion sensor dobálgatással.

Tegnap volt olyan helyzetem, mikor szemből az ellen mellkasára céloztam és cseszett meghalni, én meg meghóttam persze. 2 azonnali újraélesztés után is nekiestem, és ugyanúgy én haltam meg. Persze nem mindeki halt nehezen. Hitbox hiba-e vagy cheat, majd az idő eldönti.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12786) Źşë' válasza ciry (#12778) üzenetére


Źşë'
addikt

csak tudod mikor a gyerek 1 helyben van nem! mozog hanem guggol, és akkor is téveszt a hitbox, az már hagy kívánni valót maga után :s aaa, mostanában egyre több az ilyen, meg azt bírom h a srác 3m en van, de én azt látom h már kapásból késel, gyakorlatilag mintha azt a 3m-t korrigálná a gép és szó szerint rám repül azt lekésel!!! :@

ez egy ilyen játéknál sztem elég nagy gáz, itt van ez a rész is és akkor ezek szerint már régóta van ez a hiba, de b@szták kijavítani... ez lenne egy intő ok arra h ne vegyem meg ezt a játékot... de persze erről kuss van nekik és ha nem úgy fogy a szarjuk akkor meg még nekik áll feljebb, sok fejlesztőcsapatnál ez van... lásd crysis wars... csodálkoznak ha nem veszik, egyrészt nagy fos, funon kívül semmire sem jó, másodszor tele van csíterrel :S

ez a sniperes dolog nem nagyon tetszik.... mi van akkor ha nekem pont sniperrel van kedvem lenni, vagy olyan a helyzet h megkívánja pl, mortar strike mert bekempeli magát valaki... mert messze van és mire odaérek meghalok 100x, én úgy szoktam a kasztok között ugrálni, de ezek után akkor nem fogok tudni :F :W

#12780) petXYZW nagy igazságot írtál! :K

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12787) Perillustris válasza namenyicsavo (#12779) üzenetére


Perillustris
senior tag

a játékost ne sebesítse csak a járművet

Nem igazán értem az ilyen fokú ellenszenvet a Gustavval szemben, hiszen az nem kifejezetten járművek ellen van, hanem bunker robbantásra is, ahol értelemszerűen jó eséllyel bújik valaki.

Elég lomhává teszi az ellenfelet a használata, az újratöltés kifejezetten lassú, s eközben abszolút sebezhetővé válik a használója.

Jómagam csak néha, a változatosság kedvéért használom, nem kedvelem, de azt sem tapasztalom, hogy nagyon zavaró lenne a játékban a mások általi használata..

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#12788) namenyicsavo válasza Perillustris (#12787) üzenetére


namenyicsavo
tag

Olvass vissza pár oldalt és megtudod miért írtam :W :W

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#12789) petXYZW válasza Źşë' (#12786) üzenetére


petXYZW
tag

"mi van akkor ha nekem pont sniperrel van kedvem lenni"

Jogos, a játékos fizetett a programért ha sniper akar lenni, akkor legyen az. :)

(#12790) Źşë' válasza namenyicsavo (#12788) üzenetére


Źşë'
addikt

mondjuk én nem nyúlnék az egész kaszt dologhoz mivel kiegyenlítik egymást, pl gusztival kilehet szedni a snipereket is, mivel túl pontos és erős is... ha meg nem akkor sniperrel jövök be és akkor vissza ólom repül a fejbe, sok minden mást viszont ki kellene javítani

pl az is elég irritáló h én lövöm az ellent vagy 30 skullóval hal, észrevesz nekem meg elég 2-3, na akkor most wtf :F de megfigyeltem ez ,mindig így van, nekem sok kell az ellebe, belém meg sokkal de sokkal kevesebb :/
szerver dolgokat sem értem igazán... miért nem lehet pl magyarhonban szervert hostingolni...
conquesten miért van az ha az ellen visszaszorul a bázisára akkor miért csak onnét jöhetnek?! (baserape) kellene egy neutral bazis is ilyen esetekre, h onnan is tudjanak jönni az emberek ki... de csak akkor ha már minden kötél szakad, ez a játék is csak van telis tele hibákkal, de minek ha nem csinálnak vele semmit... most visszarakják azokat a fegyó sebzéseket amik régen voltak? épp olvastam itt.. ez is milyen már, tuti nem játszanak ezzel a játékkal, csak a fórumokat olvassák, azt oda meg épp olyan vegyesen írnak mint ide

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12791) mackosajt


mackosajt
addikt

Mennyivel jobb lenne a korlátozások helyett, ha nulláznák az összes statot, és az M-Com megvédése/robbantása, zászló megvédése/behúzása darabonként 500 pontot érne, míg egy ölés csak 20-at, és a legnagyobb heccsát is csak 200-at adna...
Mindjár jobban nyüzsögnének az "ojjektum"-ok körül.

Én nem szívesen támogatnám a csipás korlátozást sem, mert akkor a "Rambo Csubakka" játékossal is kitolunk.

3-as szeróval kapcsolatban meg előbb jöjjön ki a peccs, lássuk, mit lehet vele kezdeni, de a Gabi féle terv tetszik. 4-esbe nem folynék bele.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12792) ciry válasza Źşë' (#12786) üzenetére


ciry
őstag

Elvileg a peccs javiccsaja eztet is :K
Többször előfordult már, hogy golyózápor elől, befutván egy fal mögé, akkor haltam meg, mikor már fedezékben voltam.
Én bent a hitbox meg kint :DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12793) gabipaci válasza mackosajt (#12791) üzenetére


gabipaci
addikt

sniper korlatozasba ne menjunk ennyire bel.
csak akkor lesz belole valami, ha fegyverre tudunk korlatozni.
ugy gondolom, hogy nagy hulyaseg lenne a recon kesztot limitalni.
ha meg mindenki sniper fegyverrel megy, progi kiadja a kill parancsot a legbenabb k/d-re.
vagy pingre

Logitech hardware tester

(#12794) WhiteWalker válasza ciry (#12792) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ilyennel én is találkoztam,mikor ház mögé befutva már állok a fedezékbe erre valahogy eldőlök jobbra :(((

Én szoktam lenni rambó csubakkával (NS2000+ C4) ez érzékenyen érintene ha korlátoznák :((

Tegnap jó volt ciry: nyomom rád a Q-t hogy dobj ammo-t, meg ordítom hogy " i need ammo" , aztán egy perc múlva leesett hogy assaultal vagy Muhaha :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12795) Doki-HUN1978 válasza ciry (#12792) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Hányszor jártam már így, megszámolni sem tudnám...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#12796) r-chee válasza WhiteWalker (#12794) üzenetére


r-chee
őstag

Én tegnap befutottam betonfal mögé és kb. 5 másodpercen át kaptam a találatokat tovább mögötte aztán belehaltam. A betonfal mögött. Kicsit vicces.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12797) Joe-T válasza WhiteWalker (#12776) üzenetére


Joe-T
tag

Én is abba a kevés játékosba tartozok aki, ha csipával megy akkor használja a motion sensort! Én használom, mert nem csak nekem, de a csapattársaknak is segít!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12798) Zoli1222 válasza zack (#12765) üzenetére


Zoli1222
őstag

Pár nappal ezelőtt bennem is megfogalmazódott ez. :(((

(#12797) Joe-T: pontosan. :K

(#12799) Giinos: nagyon egy rugóra jár az agyunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#12799) WhiteWalker válasza Joe-T (#12797) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pontosan :K !

r-chee : szintén javíthatnának ezen, mert az hogy átlőnek egy fából tákolt bódén az okés,de egy betonfalon?? :U

(#12800) gabipaci


gabipaci
addikt

akkor megprobalom leirni egyszerubben, hatha vilagos lesz.
szo sincs recon korlatozasrol.
sniper korlatozasrol van szo.
senkit nem erdekel, hogy milyen gunya van rajtad, csak hogy ne sniper puskat hasznaljon 10 ember a 16-bol.
ha meg mindig nem ertheto, akkor azt betudom az ekezetek hianyanak.
aki esetleg megertette, es segiteni akar masokon, irja le ekezetekkel, de meloba nem hordok magammal ilyen dolgokat

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.