Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12251) gabipaci válasza Joe-T (#12250) üzenetére


gabipaci
addikt

aha, valoszinu. biztos almatlan ejszakakat okoztunk volna...
:DD

Logitech hardware tester

(#12252) Bavid válasza gabipaci (#12251) üzenetére


Bavid
senior tag

Szerintem indultunk volna a kupán mindenki visszamonmdta volna a jelentkezést:D

(#12253) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Azért jó lenne lenyomni egy mecset gyakorlásképpen valakik ellen :))

(#12254) madgie válasza LifeSpirit (#12253) üzenetére


madgie
titán

Keressünk egy orosz szervert, ott tuti nehéz lenne nyerni a wallhack/aimbot huszárok ellen :D

(#12255) Jazzy válasza LifeSpirit (#12253) üzenetére


Jazzy
tag

Legyen Ph-s gyak és gyertek ciry és ellenem. Ciry írt mindenkit repairtool-al én meg motion sensor-al! :))

J@zzy

(#12256) BandiHUN válasza Jazzy (#12255) üzenetére


BandiHUN
veterán

a motion sensor sebez egyáltalán? :DDD tracert próbáltam fejre hc szerveren,lesebzett vörös ködös haver ellen,rálőttem 20-at és semmi :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12257) ciry válasza BandiHUN (#12256) üzenetére


ciry
őstag

Jó, akkor te beállsz Jazzyhez meg hozzám tracerrel gyilkolászni.
Egy ilyen jól felszerelt Szupercsapat legyőzhetetlen lesz :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12258) HS 2142 válasza Gonz0 (#12238) üzenetére


HS 2142
őstag

Te is nekünk :)

Amúgy úgy hallottam nem álltok olyan rosszul, de sok sikert a továbbiakban.

A motion meg a tracer nem sebez, próbálkozni azért lehet.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12259) Jazzy válasza HS 2142 (#12258) üzenetére


Jazzy
tag

Sebez az, csak erősen kell dobni és jó lesz! :DD Az ammokit is, mert nehéz a benne lévő sok gránát és lőszer! :))

Na tényleg ütős csapat leszünk, Ciry a repairtoll killer, Lorenzo tracerdart master én meg a motion sensor monkey! :)) Szerintem mindenkit szét fogunk szedni! :P

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#12260) gabipaci válasza LifeSpirit (#12253) üzenetére


gabipaci
addikt

igazabol azt mondta Jean, hogy a hetvegi war utan kiallnak ellenunk egy funwarra barmikor.
ugyhogy, ha van kedvunk...
hetvegen kicsit belerazodnak a fiuk, es akkor nem verjuk el oket annyra jovoheten ;] ;]

Logitech hardware tester

(#12261) Mrdevil válasza Gonz0 (#12238) üzenetére


Mrdevil
addikt

Rhyn,rhyn de ismerős a név mintha már játszottunk volna veled.Már meg sem ismernénk. :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12262) Mrdevil válasza LifeSpirit (#12253) üzenetére


Mrdevil
addikt

A multkor kicsit kikaptunk a TRS,PT-6 ellen,csak rohangáltunk össze-vissza a csatamezőn.De allítom bele lehet ám jönni. :D :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12263) HS 2142 válasza Mrdevil (#12262) üzenetére


HS 2142
őstag

Az egyéni teljesítménnyel nem volt gond csak az összedolgozással csapatban, de gyakorlat teszi a mestert.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12264) zack


zack
nagyúr

Srácok...kipróbálnám ma ezt a TS-t. Van rá esély hogy egy csapatban toljuk ma? ;)
18h után bármikor jó lehet, fe lehet hogy már előbb is... :K

Csatlakoztam most a TS-hez...vannak fent srácok, hallom is őket, játszanak. Beleszóltam, de ők nem hallanak. Be kell lépni az előszobából valamelyik szobába hogy halljanak? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12265) Neoteric


Neoteric
addikt

Már warokat nyomtok wazz?
Kár hogy mostanában nem jut idő játékra.. pedig szívesen tolnám az ipart veletek.. na de ami késik nem múlik, igyekszem majd bepótolni a dolgokat idővel.. csak lenne már vége ennek az érettségis dolognak, sajna ez most fontosabb mint a BC2. :U

PSN: ne0teric_sAN

(#12266) Joe-T válasza zack (#12264) üzenetére


Joe-T
tag

Igen, be kell lépni!(Ráklikkelsz a nevedre, nyomvatartod a gombot és behúzod az adott szerverre!) De írja is, hogy az előszobában nincs beszélgetés!

Ha minden jól megy én 10 környékén fent leszek és bejelentkezem TS-re is!
A csapatba, ha lesz hely betársulnék! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12267) Mrdevil válasza Neoteric (#12265) üzenetére


Mrdevil
addikt

Dehogy fontosabb.... ;] ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12268) zack válasza Joe-T (#12266) üzenetére


zack
nagyúr

Msn-ed van? Mert akkor felveszlek, és jobban össze fogjuk hozni a próbát, meg játék szempontból is jobb lenne. :K Pü-ben jöhet a cím, és akkor este toljuk. :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12269) Joe-T válasza zack (#12268) üzenetére


Joe-T
tag

Msn-em nincsen, de ha este fent leszel valamelyik PH szerveren akkor TS-ben látni foglak!
Össze fog ez jönni és tuti lesz, de főleg frankó! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12270) F_Zolee válasza ciry (#12221) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó akkor nem baserape mivel nem hódítás volt. Akkor legyen spawnrape. :) Úgy, hogy hatástalanítsa az ember az MCOM-ot ha még a közelébe se tud eljutni, mert spawn után egyből kiszedik a direkt erre szakosodott kempelők?

(#12271) r-chee válasza F_Zolee (#12270) üzenetére


r-chee
őstag

Vagy nevezhetjük spwn camp-nek. Erre létezik egy szabályunk:

"Tilos a spawn, azaz újraéledési pont folyamatos figyelése és az így éledő ellenségek sorozatos legyilkolása."

Simán kérhető ill. adható újraéledő emberek tudatos (nem véletlen) vadászatárét büntetés. Persze, mint pár esetben, itt is korlátozó tényező lehet büntetés esetén ez a gyalázatos killcam. Igazán láthatnánk - a többi FPS játékhoz hasonlóan - a játékos szemszögéből az eseményeket. A killcam ez irányú módosítását fontos dolognak tartanám.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12272) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok
a 7th klán GYAKra szívesen kiállna ellenetek.
a gyak(gyakorló) meccseket általában 1930kor kezdjük szervezni.
2000 kezdéssel , 1930 tájban felmenek a PHs TS-re megkérdezem tőletek a többit.
Remélem összejön a dolog.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#12273) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Nah! Alakulnak itt a dolgok... Jó lesz már tényleg egy ütős ph-s klán-t végre összehozni (akár többet is) és a többi klánnal harcolni. :K :C

[ Szerkesztve ]

(#12274) zack válasza MikaVejneGI (#12272) üzenetére


zack
nagyúr

Én benne vagyok. :K Ma estéről van szó? :C Toljátok az infókat, nem akarok lemaradni. :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12275) MikaVejneGI válasza zack (#12274) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Igazság szerint minden nap szeretnénk , de ez a MAI napra szol...

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#12276) zack válasza MikaVejneGI (#12275) üzenetére


zack
nagyúr

Na..fasza! Akkor szólj mindenképpen, mert én tuti mennék! :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12277) ciry válasza F_Zolee (#12270) üzenetére


ciry
őstag

Szerintem, ha nem a spawnok levadászása a célja a játékosnak, hanem az, hogy ne hatástalanitsd, az nem gond, mivel úgyis hamar jön a youre team lost felirat :P
Én viszont jártam már úgy, hogy ott álltak az m-com mellett egy full ismeretlen klán tagjai és minket rapeltek.
1-2 perc alatt azért kitakaritottuk őket(és nem adminprogival) :))
Egyébként meg szerintem felesleges itt definiálni, meg jogértelmezni, ha valaki kirivóan bunkó módon játszik/viselkedik, azt ki kell nyomni.
Persze az indok az állja meg a helyét de ha alaptalan a vád, a vádlót bannolni kell.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12278) gabipaci válasza ciry (#12277) üzenetére


gabipaci
addikt

:R
És ez a lényeg:
"Egyébként meg szerintem felesleges itt definiálni, meg jogértelmezni, ha valaki kirivóan bunkó módon játszik/viselkedik, azt ki kell nyomni."

Erről szól a "rugalmasan kell kezelni", amit kb az első napon leírtam.

Logitech hardware tester

(#12279) F_Zolee válasza ciry (#12277) üzenetére


F_Zolee
veterán

Csak élménybeszámolót tartottam, hogy mennyire "élvezet" volt játszani. Én már nem is fogok erőltetni bármiféle büntetést kicsikarni...

(#12280) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Azt valaki mondja már meg hogy xp-n miért futott jobban a játék mint win7-en, mert most win7-en iszonyat lassan megy, 30fps-ek, meg a 60 is kevésnek számít, legelőször a 60-70 már nagyon folyamatos volt, most meg észre se veszem hogy több lenne valahol, a 40-50 meg katasztrófális. Azért is durva mert így képtelen vagyok ellőni valakit, mert mikor lövök lemegy az fps, azért durva hogy a textúrák milyen gyengék benne, mégis miért eszik ennyit ez a játék, azért egy folyamatos 60 fps-t elvárnék tőle.
Meg az is mi hogy nem számít hogy low med vagy high ugyanúgy fut és ugye látványban semmivel nem szebb a high mint a med. Arra gondoltam még hogy dx10-be futattja, de beállítottam hogy 9-be futtassa azzal a konfiguráltorral, de azt veszem észre hogy hiába állítok be bármit is ott, az nem hat a játékra egyáltalán, konrétan a lisedát használom, de a másiknál se változik semmi.

[ Szerkesztve ]

(#12281) robyg


robyg
senior tag

Csinálnak magyarosítást a játékhoz.

(#12282) F_Zolee válasza BalaNce87 (#12280) üzenetére


F_Zolee
veterán

Korábban írtad, hogy visszatettétek alapra a gépet. Még mindig úgy van? Mert az is egy forrás a lassulásra. Mondjuk én nekem nem volt még alkalmam xp-n tolni, hogy milyen a különbség.

(#12283) Bavid


Bavid
senior tag

Gyertek a 2-es szeróra, unatkozok egyedül:P Ja és akkor lesz ma gyakwar?

(#12284) fireproof


fireproof
őstag

ha van még hely a klánba én szívesen beállnék. :)

(#12285) BalaNce87 válasza F_Zolee (#12282) üzenetére


BalaNce87
addikt

Azóta vissza lett téve 3Ghz-re, de úgy létszik nem számít semmit, kár érte, de én így nem játszok, kb játszhatatlan. Remélem optimalizálnak valamit az új patchel.

(#12286) F_Zolee válasza BalaNce87 (#12285) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hát nekem 3ghz-en lassabb, mint ha most 3.6on van. És úgy élvezhetetlen is kicsit ha nem húzok rajta. Igaz a patch óta még szarabb lett. Szóval kevés az a 3ghz.

Lorenzo: ne haragudj a piszkálgatásért de azon a pályán meg ilyen kevés emberrel nem sokra mentünk, hogy assaultal voltál. Helyette jöhettél volna engivel és hasznosabban lettél volna ott, mert akkor legalább a tankunkat javítod míg gépészkedik más.

[ Szerkesztve ]

(#12287) ciry válasza F_Zolee (#12279) üzenetére


ciry
őstag

Nem is tudunk mit kezdeni ilyen bemondásokkal, szerintem te se tudnál a helyünkben :(
Videózd le vagy szólj adminnak ha van ott, az majd mérlegel, hogy tegyen-e valamit, vagy utólag kapjon-e az illető bant.

Jó volt a mai játék, szereztem még egy arany dogtagot Hamutaltól.

Jazzy, te meg hova a búbánatba tüntél? :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12288) BandiHUN válasza F_Zolee (#12286) üzenetére


BandiHUN
veterán

no problem,de a tankból se húztunk sok hasznot...nekem meg lőni jobban fekszik az abakan,mint akár az AK,azért választottam ezt,ráadásul a gl még azért a tankokon is sebez/épületekre,és ha kevesen vagyunk,nem hátrány,ha az ember "önellátó"
egyébként nyertük mindkét kört,még pár dögcetlire is volt időm,bár bejött,hogy Pl. Okoskaaaa nem akart,csak harmadikra megpusztulni,pedig nem is mozgott :D bár a mai rekordom egy német,kispingű szerveren,aminek simán mennie kellett volna,6 késelés,1 tárnyi abakan,utána a 7.késelés hozta meg az eredményt egy bamba sniperrel szemben :Y egyébként sajna ma 3 német szeró után azt tapasztaltam,hogy őket a kis ping ellenére valami netlag-szerűség sújtja,mert iszonyat nagy térugrálásba átmegy pillanatokig mindhárom,amit próbáltam,nálunk sosem,most sem tapasztaltam semmi hasonlót.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12289) BalaNce87 válasza F_Zolee (#12286) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát azért egy jó 2 magos 3 ghz-en elégnek kéne hogy legyen ehhez a játékhoz, de ahhoz hogy feljebb vigyem ugye jobb ramok kellenének, annak meg most nincs értelme, mert már ddr3 a divat de ahhoz új lap is kéne stb stb.

Madnight: Hát akkor így jártam ezért az izéért nem fogok gépet cserélni, azért megírhatták volna jobban is, mert szépnek szép játék, de semmi kiemelkedő grafikája sincs, a textúrák is csak messziről szépek, szóval ha az ajánlott 4870, ami nálam azt jelenti hogy maxon 60-70 fps, akkor az én gépemen meden kéne menni egy 50-60-at folyamatosan, anno a beta durván proci igényes volt, videókártya ventije nem is ment, most már jobb a helyzet szerencsére, de én még mindig azt várnám hogy jóval stabilabban és gyorsabban kéne futnia a gépemen, nem mai darab, de nem is egy fos hogy egy ilyen játék így menjen rajta.

[ Szerkesztve ]

(#12290) Madn!ght válasza BalaNce87 (#12280) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ugyan ebben a cipőben jártam én is. Hiába állítottam bármit a grafikán rendesen akadozott, meg lassú volt.
Úgy felk*rtam magamat, hogy lecseréltem az alaplap+proci+memó kombót és váltottam s775 plattormról i5-re. 4 maggal már gyönyörűen folyik a játék. Korábban az E8400 nekem 3,6-on szaladgált, most az i5-750 3,2-n de így is iszonyat előnye van az új procinak. Igazából nem volt betervezve gépfejlesztés a költségvetésembe, de szerencsém volt hogy sikerült egy kis pénzmagot megtakarítani, illetve a korábbi alkatrészeket jó áron eladni...

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12291) F_Zolee válasza ciry (#12287) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nem azt mondtam, hogy most gyertek fel és bannoljatok valakit. Félre értetted. Csak elmondtam ami a szívemet nyomja. Nem vártam én semmilyen admin fellépést. Mint írtam előtte is, hogy én már nem fogok ez ügyben szólni semmit. Az ilyen élménybeszámolót meg nem kell ilyesfajta "kick utáni sírásnak" tekinteni. Ha akartam volna beírok konkrét nevet, hogy legyen is értelme, mert már 100x leírtátok, hogy ilyen alapon nem tudtok semmit kezdni. Ezt tudom jól nem kell még 1000x leírni. Nah zárjuk most már rövidre ezt a "témát".

(#12292) F_Zolee válasza BandiHUN (#12288) üzenetére


F_Zolee
veterán

Pont, hogy azon a pályán a tanknak nagyon is sok jelentősége van. Csak hát úgy tényleg nem értünk el semmit, hogy engem 2en lőnek és én javítsam a tankom meg lőjem is le őket. :N Én se szeretem az engi fegyvereit de nem is azért vagyok vele, hogy azokkal öljek. Csak végső esetben használom, mert elég tré. Gl tankra meg elég halovány főleg, hogy csak egyedül simogatod vele. A dögcetli nálam meg nem ment. Hiába próbáltam leszúrni... :W Nem tudom miért kellett ezt a szar mozdulatsort beletenni, mert így sokkal lassabban bök le valakit. Néha elönt az ideg az ilyen balfasz megoldás miatt. Jó lenne már ha kedves Dice nem csak rontana most már.

(#12289) BalaNce87: Sajnos ez a játék ilyen. Ennek kevés a 2magos 3ghz-es proci. Most 3.6-on még tűrhető a sebesség nekem. Néha jól belassul érdekes módon de nem mindig ami furcsa.

[ Szerkesztve ]

(#12293) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Ahojj , köszönjük a GYAKot , nagyon jó volt , várunk legközelebb is titeket.
:C

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#12294) fireproof


fireproof
őstag

Nálam az elmúlt pár nap képekben. :)

(#12295) zack válasza MikaVejneGI (#12293) üzenetére


zack
nagyúr

Nagyon jó volt. Mi is köszönjük. :C Felőlem minden este mehet a war. ;) Legalább mi is össze fogunk szokni. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12296) Mrdevil válasza MikaVejneGI (#12293) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mi is köszi,jók voltatok.Persze csak hagytunk titeket. :DDD ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12297) Bledi


Bledi
csendes tag

Ja jó volt kösszi :) de azért majdnem megvolt csak . :F

(#12298) Bavid válasza F_Zolee (#12292) üzenetére


Bavid
senior tag

És én mit szóljak... 2 magos 2,2 ghz-es procival... Azért volt csomószor ma is kiugrottál pl te is tankból, mert felrobbant, rohadt nagy füstfelhő én nem látok semmit rohadtul akad te meg simán kiszedsz:P Meg úgy egyáltalán ma valahogy nagyon nem ment a találat beadás. Lehet kéne egy gép..

(#12299) zack válasza Mrdevil (#12296) üzenetére


zack
nagyúr

Szarul hallottatok? :F Sajnos különálló mikrofonom van, lehet le fogom cserélni valami normális darabra. Vagy a TS-nél kell beállítani valamit hogy jobban halljatok? Mert én mindenkit tisztán hallottam. Nem tudom mi lehet a gond. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12300) Balika23hun válasza MikaVejneGI (#12293) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Sztem is nagyon jó volt.Főleg az volt jó hogy nem lőttek pofán cg-vel, meg nem daráltak be m60-al.Sztem így sokkal élvezetesebb volt a játék.Szívesen mennék máskor is.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.