Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13351) Joe-T válasza jokeman (#13347) üzenetére


Joe-T
tag

A TS3-at telepitsd fel,majd a connecthez beírod ezt az ip-t/portot :85.236.100.27:11097
Ha kapcsolódtál, akkor látni fogsz szobákat ahol nagy esélyel lesz fent valaki! A nickedet be tudod húzni bármelyik szobába és beszélgetni tudsz az ottlevőkkel! Ha van további kérdésed itt biztosan fognak tudni segíteni! :K
Játékon belül, ha alakítotok egy squadot, akkor elég jól össze lehet dolgozni!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#13352) rankesz válasza gabipaci (#13349) üzenetére


rankesz
veterán

Nem is igaz mert rajtam... :D

A TS valóban jó dolog, tegnap sokáig beszélgettünk , kiderült egy-két turpisság CROCK-ról (nem is olyan rossz arc :DDD ), meg hogy Zsoory-val egy városban lakunk.

(#13353) Joe-T válasza rankesz (#13352) üzenetére


Joe-T
tag

CROCK jó arc, bírom a durrogását játék közben amikor szivatják! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#13354) Zsozsooooo válasza rankesz (#13352) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Köszönöm ! ( te sem vagy azért olyan rossz arc :DDD )

(#13355) mackosajt válasza Zsozsooooo (#13354) üzenetére


mackosajt
addikt

Tükörbe szoktatok nézni? :P

Én mondjuk szoktam, de nem kéne :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13356) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Aki most kezdte és kezdő még és kell neki tanács segítség az olvassa el ezt---->[link]

(#13357) ciry válasza rankesz (#13352) üzenetére


ciry
őstag

Én is bírom, de csak ha velem van :))
Ha ellenem akkor nagyon bírom utálni :((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13358) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Üdv Urak!

Lehet már tudni, mikor jön ki a peccccs?

Köszi!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13359) HS 2142 válasza Doki-HUN1978 (#13358) üzenetére


HS 2142
őstag

Én azt hallottam, hogy még ezen a héten se lesz :(((

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13360) Gripper válasza Doki-HUN1978 (#13358) üzenetére


Gripper
tag

Ha jól értesültem a külföldi fórumokról akkor a jővő hét....bár a DICE már nem ad meg konkrét időpontot, a múlkori gikszer után amikor túl hamar jelentették be a patchet de még most is készül. :U Ők is áttértek a 3drealms féle "When its done" elhírhedt mondatra.
Aztán majd nézhetjük hogy 10 év múlva végleg beszüntetik a Battlefield Bad Company 2 PATCH FOREVER munkálatait. :(((

[ Szerkesztve ]

(#13361) Joe-T válasza Doki-HUN1978 (#13358) üzenetére


Joe-T
tag

Már két hete jön folyamatosan csak még nem ért ide! :DD
Már annyi variáció előfordult, hogy mikor jön, hogy én már semmiben nem hiszek! Amikor frissül a játék, akkor már biztosan itt lesz! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#13362) Djroberto


Djroberto
tag

Valaki tapasztalt olyat hogy furán elmosódnak a textúrák néhol,meg néha villódzik elég nagy részben game közben?

csak multiban csinálja,single-ben nem...

[ Szerkesztve ]

:-)

(#13363) Mrdevil válasza ciry (#13357) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na jóvan most már elég a Crock dicséretekből,köztünk mindenki jó arc általában bírjuk egymást (kivéve mikor nem). :D Tegnap este szegénybe majdnem belecsapott a villám,hirtelen eltünt Ts-ről,már majdnem küldtem a mentőket.De hál isten csak a főrelét csapta le és nem Crockot a székről. :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13364) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Kösz a válaszokat!
4 napig nem voltam gépközelben és tegnap este meglepett, hogy nem frissült a játék...

Ezek is csak azért ülnek ott, hogy számolják a pénzünket.
Csak tudnám minek volt bétája a játéknak, ha még jövőre is javításokat dobálnak ki rá és még akkor is csak félkész játék lesz?!

Naplopó banda!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13365) ciry válasza Mrdevil (#13363) üzenetére


ciry
őstag

Nem is baj, hogy levágta a rendszer, bár megtenné mindig, mikor rám lő :DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13366) HS 2142 válasza Djroberto (#13362) üzenetére


HS 2142
őstag

Próbáld ki (ha van rá lehetőség), hogy nem Dx9-ben futtatod, hanem 10 vagy 11-ben.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13367) BalaNce87 válasza Doki-HUN1978 (#13364) üzenetére


BalaNce87
addikt

Szerintem miután kijött az új medal of honor, bele is szarnak az egészbe, nekik csak az volt a lényeg hogy sokan megvegyék és nem az hogy egy jó és hibáktól mentes játékot csináljanak. Manapság csakis a pénz számít, a beta nemtudom mire volt jó de még az is jobb volt, mint a mostani állapot. A következő patch se lesz nagy durranás, alapjaiban nem fog változni semmi, ugyanolyan bugos fog maradni, ebbe biztos vagyok. Én egy ideje nem játszok vele, már nem igazán szórakoztat a játék, csak idegelem magam rajta, a patchre várok hátha vmi javulás lesz, de kicsi rá az esély.
Én elvártam volna hogy a játék kijötte után teljesen játszható állapotba legyen, és már kint van 2 hónapja és csak rosszabb lett, és sajnos ezt megtehetik, mert tenni nem lehet ellene. Rég találkoztam ennyire bugos multis játékkal, és szégyen hogy egy battlefield ide jutott, persze sose játszottam más bf-el, de azért egy pc-n induló sorozatnak nem kéne háttérbe lennie a konzolokkal szemben.
Azt is észre lehet venni hogy a hozzászólások többsége arról szól hogy mennyire sok a hiba és stb stb...

[ Szerkesztve ]

(#13368) Perillustris válasza Djroberto (#13362) üzenetére


Perillustris
senior tag

Valaki tapasztalt olyat hogy furán elmosódnak a textúrák néhol,meg néha villódzik elég nagy részben game közben?

Volt már ilyen, de azóta nem iszom. :DD

BTW hogyan lehet a szerver üzeneteket kikapcsolni a játékban? Tegnap egy szerveren több hosszú volt, és egymás után, gyorsan jelentek meg, ezért eléggé idegesítő volt.

Tulajdonképpen az összes státusz üzenet nélkül meglennék (kivéve persze a helyzetjelentésekkel a zászlókról, stb.)

Perillustris

(#13369) LifeSpirit válasza Perillustris (#13368) üzenetére


LifeSpirit
tag

Ha jól tudom sehogy

(#13370) gabipaci válasza Perillustris (#13368) üzenetére


gabipaci
addikt

ezeket az uzeneteket Te nem tudod kikapcsolni, jonnek a szerverrol, es ennyi.
az mas kerdes, hogy a szerver uzemeltetoje egy kuki, mert az arcodba onti a hulyeseget.
nalunk van 3 db 8mp hosszu uzenet a becsatlakozas utan 50mp-el, es utana csak amit a jatek kuld. ha esetleg be kell irnunk valami figyelmeztetest, az meg lathato, de nem jellemzo.

Logitech hardware tester

(#13371) Zoli1222 válasza Perillustris (#13368) üzenetére


Zoli1222
őstag

Valaki tapasztalt olyat hogy furán elmosódnak a textúrák néhol,meg néha villódzik elég nagy részben game közben?
Igen. :K

(#13372) Djroberto


Djroberto
tag

nagyon nehéz ez a game halljátok..

nem összehasonlítható a warfare szériával vagy más fps-el...

azt sem tudtam hol vagyok basszus.

:-)

(#13373) AMATŐR válasza Zoli1222 (#13371) üzenetére


AMATŐR
őstag

Szóval te vagy "Zee78". Tegnap este jó párszor a puskád elé kerültem! :D

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#13374) r-chee válasza Djroberto (#13372) üzenetére


r-chee
őstag

Nyugi, egy idő után már kiismered majd a pályákat és tudni fogod, mi merre hány lépés :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13375) bullseye válasza Djroberto (#13372) üzenetére


bullseye
addikt

remélem nem a ph! szerveren kezdtél... mert az kissé erős. Én ma felóvakodtam, túléltem nagyobb szégyen nélkül, de azért estem-keltem eleget.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13376) Zoli1222 válasza AMATŐR (#13373) üzenetére


Zoli1222
őstag

Végre vki már neheztel rám! :DDD

(#13377) WhiteWalker válasza bullseye (#13375) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

osztom a véleményt,PH!-s szeró után egy külföldin játszani ,gyakorlatilag very easy fokozat :C

(#13378) gabipaci válasza WhiteWalker (#13377) üzenetére


gabipaci
addikt

akkor nyilván átszokok valami külföldire, mert irtó béna vagyok... :DD
jó lenne egy kis sikerélmény.

Logitech hardware tester

(#13379) WhiteWalker válasza gabipaci (#13378) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én is ott nyerem vissza az önbizalmam,és ott lehet nyugodtan csipázni :DDD

(#13380) kennyke válasza WhiteWalker (#13377) üzenetére


kennyke
aktív tag

Ezzel én is egyetértek.
Ma koradélután egy német szerveren voltam, és azt hittem botok ellen játszom. :DDD
Nagyon gyengék, egy PH! vagy más magyar szerveren megforduló játékosokhoz képest....

(#13381) madgie válasza gabipaci (#13378) üzenetére


madgie
titán

Francia szeróról jövök, átlag 10-12 pin egy meccsen, majdnem mindig a csapat élén végeztem, pedig ennyire nagy spíler nem vagyok :D
Tényleg jó, hogy a PH!-n a nehezet szokja meg az ember :)

(#13382) HS 2142 válasza WhiteWalker (#13377) üzenetére


HS 2142
őstag

Na mivan nembírjátok a kihívást? :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13383) Mrdevil válasza HS 2142 (#13382) üzenetére


Mrdevil
addikt

Majd "very hard-ról" letesszük magunk "easy"-re. ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13384) WhiteWalker válasza HS 2142 (#13382) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Majd szavadon foglak ha lesz egy dogtag-om tőled :DDD

(#13385) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Hát igen a jó magyar skillnek nincsen párja,viszont stratégiában van még mit fejlődni! :DDD

(#13386) r-chee válasza WhiteWalker (#13379) üzenetére


r-chee
őstag

A szerverünkön (itt az egyesre gondolok, mert az a legnépszerűbb) jó kis közösség játszik, mely soraiban vannak kellően jó játékosok, akik megizzasztják a többieket, megnehezítik (nem pedig ellehetetlenítik) a játékukat, ezáltal bizonyos szintű taktikára, hozzáállásra is késztetve őket. Ezzel a háttérrel bizony öröm és bódottág külföldi szervereken játszani :K.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13387) Djroberto válasza bullseye (#13375) üzenetére


Djroberto
tag

de ph-n kezdtem amikor 32-en voltunk....
első körben csináltam egy 9-16-ot,majd jött egy másik pálya ott feladtam 2-10-nél és kiléptem..

ja hát bele kell jönni

:-)

(#13388) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Szasztok offolok kicsit :C Patch-ről tudunk már valamit? Mert azt olvastam vmerre hogy megint késik

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#13389) r-chee válasza namenyicsavo (#13388) üzenetére


r-chee
őstag

A szélviharok miatti felsővezetékszakadások miatt késik :D .
Egyesek jövő heti kijövetelt emlegettek.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13390) namenyicsavo válasza r-chee (#13389) üzenetére


namenyicsavo
tag

:W :W Jobb később mint soha de ez már túlzás :W :W

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#13391) LifeSpirit válasza Djroberto (#13387) üzenetére


LifeSpirit
tag

Nembaj legalább megedződtök :P

(#13392) Mrdevil válasza r-chee (#13389) üzenetére


Mrdevil
addikt

Dehogyis a vulkáni hamufelhő miatt késik. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13393) Zolás válasza Mrdevil (#13392) üzenetére


Zolás
addikt

A Half-Life 3 fejlesztői készitik. Igy fog jönni valamikor az Episode3 és a HL3 között. Uj fegyverként a gravity gun fog megjelenni amivel visszadobálhatod a granyókat :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13394) r-chee válasza Zolás (#13393) üzenetére


r-chee
őstag

Franc dobálna azzal a fegyóval gránátokat vissza. Csapattársakat röptetnék át vele a frontvonalon és ellenséges heliket meg tankokat dobálnék el vele a pályán kívülre :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13395) zack válasza gabipaci (#13378) üzenetére


zack
nagyúr

Nem feltétlen rosszabb képességűek a játékosok. Csalóka. Inkább úgy fogalmaznék, a fejeseket, és a találatokat jobban beadják azok a szerók amiket próbáltam. Csipázni is könnyebb de nem azért mert bénák. Egyrészt ugye a lag miatt, másrészt pedig max. 24 játékos bőven elég, főleg a kissebb pályákra. Így pedig nagyobb a tér, és jobban kijön a "kommandózás" és a taktika, a mellett, hogy te is élvezed a játékot. Én PH-s szeró után mindig tolok mást is. Nem a sikerélmény miatt, mert ott is lehet szívni, hanem mert játékélményben teljesen mást nyújt. A PH-s szerón 80%-ban nagy az összevisszaság, mindenki esik-kel, stratégia szinte nulla, mert a 2x16 fő véleményem szerint nagyon sok, az optimális inkább a 2x10 vagy max. 2x12, mert a 32 fős összecsapásoknál 1/10 másodpercre sem állhatsz meg, mert egy csipa úgyis kiszed. Ha kettő elvéti akkor majd a harmadik betalál. Ha pedig futsz, vagy egy "Guszti noob", vagy bármelyik assault szed ki, esetleg egy medic kilométerekről. Reflexek semmit se érnek, mert akkora az össze-visszaság hogy képtelenség mindenhova figyelni.
A vicc az, hogy tényleg általában jobbakat játszom külföldi szerókon, de a PH-s szerót is látogatom, elsősorban az itteni fórumtagok, és a magyarok miatt.
Biztos hogy a játék élvezhetősége itt van "elásva", mert késő este, amikor 20-26 fő körülire csökken a létszám, és vannak fent még PH-s arcok, baromi jó meccsek szoktak lenni. Ezzel csak az a gond, hogy max. 1-2 kör, mert a magyarok 01h körül lépni szoktak, gondolom a korán kelés miatt...

A legjobb eddig a 2x8 fős "klán wars" volt, bár végig kikaptunk. :K :C Ott volt hely és mód taktikára, még ha az övéké jobb is volt. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13396) madgie válasza Zolás (#13393) üzenetére


madgie
titán

Egyébként miért nem lehet visszadobni/elrúgni/dekázni a gránáttal?

(#13397) r-chee válasza zack (#13395) üzenetére


r-chee
őstag

"Ezzel csak az a gond, hogy max. 1-2 kör, mert a magyarok 01h körül lépni szoktak, gondolom a korán kelés miatt..."
Dolgozni nem árt kipihenten menni. Fiatalabb, suliba járó egyének az oktatási intézményben azért lazulhatnak, max nem figyelnek oda, melóhelyen viszont nem lehet - illetve lehet, csak nem ajánlott - elkövetni ezt :) .

madgie: Mekkora poén lenne, hogy gránáttal headshot-ot rúgsz az ellennek :D . (Basszus, állandóan magdinak olvasom a nicked :D )

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13398) madgie válasza r-chee (#13397) üzenetére


madgie
titán

Kérjek egy Barátok Közt-es Magdi nénis arcképet? :D

(#13399) Zolás válasza madgie (#13396) üzenetére


Zolás
addikt

Na igen nekem ez mindig nagy fájdalom ugymond hogy egy háborút szimuláló játékban nem tudom elhajitani a francba az ellen gránátját. Eddig egy ilyen játékot ismerek az a Day of Defeat. Mondjuk ott is egyszer veheted fel szóval ha magad elé dobod felveszed és ugy dobod rá az ellenre akkor nem visszadobható :DDD
Ez a spottoló kis gömböc is tetszik de ha esetleg egy ellenséges egység megtalálná és elronthatná szerintem az is elég élethű lenne.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13400) r-chee válasza madgie (#13398) üzenetére


r-chee
őstag

Inkább ne, mert akkor az életben le nem mosod azt magadról :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.