Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12301) Mrdevil válasza zack (#12299) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ts-ben is lehet variálni majd segítünk holnap,ha esetleg túl halk lennél. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12302) zack válasza Mrdevil (#12301) üzenetére


zack
nagyúr

Okés. :R Ha esetleg nem lenne jó, akkor beruházok egy normális mic-re. Sajnos különálló, és jobb lenne ha a szám előtt lenne és nem kellene hajolgatnom.
Ha tudtok jó mikrofont ami erős is, akkor jöhet a tipus és utánanézek. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12303) WhiteWalker válasza zack (#12302) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nekem ez van és naon jó :C

logitech

(#12304) Balika23hun válasza zack (#12302) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

hát ja, tényleg sz@r hajolgatni, válszeg én is veszek vmilyen fejre aggadhatósat

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#12305) Bavid


Bavid
senior tag

Egeret milyet ajánlanátok (olyan 5 kilóért)? A mostaninak kezd beragadni a görgetője.

Gabipaci: látom a te késed okés, ma volt egy 5 m-es késelésed, de majd visszakapod:D

Zack: neked meg láttam jól megy már az m60, ideje mást is elővenni :U

(#12306) gabipaci válasza Bavid (#12305) üzenetére


gabipaci
addikt

Elővettem a samurai kardomat... :)

Logitech hardware tester

(#12307) zack válasza Bavid (#12305) üzenetére


zack
nagyúr

Dehogy megy jól. :DDD Nem tudom honnan veszed. ;]
De azért hozzáteszem, az utsó körben amikor még gép előtt voltam nem M60-al mentem.
Nem tudom a fegyó nevét, de pont az előző körbe kaptam, és bár a tűzerő nem olyan erős mint az M60, de jóval gyorsabban tüzel. Érdekes módon azzal is ment.
De egyébként úgy tudom nincs tiltva az M60 használata...vagy tévedek? Gusztit, GL-t nem nagyon használok, de már M60-at se szabad? Lőjjek pisztollyal? :U
A mai klán war-ban ki volt kötve hogy mortar, GL, Guszti, M60 nem használható. Ezt mindenki tiszteletben tartotta. De amíg engem is legusztiznak, meg 3m-ről rámtolnak egy GL-t addig ne legyen már gond hogy M60-al megyek. Vagy akkor legyenek szabályok, és én is be fogom tartani, ha más is betartja, de amíg nincsenek, nem szeretném ha bárki is elvárná, hogy a saját elképzelését valósítsam meg fegyverválasztás terén. Az M60 se egy "leányálom", van hibája bőven. Hiába erős, ha a tűzgyorsasága lassú és rángat mint a picsa, főleg messzebbi célpontoknál nehézkes a használata.
Azt is közöltem, éppen tegnap, hogy ki akarom maxolni a medic kasztomat, mert a többi már fullos. Evidens, hogy nem egy wc kefével fogok harcolni, hogy minnél előbb "unlokkoljam" a medic kasztot, hanem egy hatásos fegyóval.
Nah..a magyarázatból ennyi elég is volt. ;] ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12308) zack válasza WhiteWalker (#12303) üzenetére


zack
nagyúr

Tök jó, de 22k-t nem fogok kiadni azért, hogy a TS-en normálisan halljátok a hangomat. :DDD Hajlandó leszek költeni, és beruházni, de nem ennyit. Főleg úgy, hogy van egy Sony Hi-Fi fejhallgatóm ami nem volt olcsó. A gond annyi vele, hogy nincs rajta mic, tehát jó lenne nekem különálló mic is, ha oda tudom csíptetni a pólómhoz. A Sony-t meg továbbra is használnám, mert ezek a pc-s fülesek sehol sincsenek minőségben és hangzásban hozzá képest. A gondom csak annyi, hogy nem nagyon látok normális különálló, praktikus mikrofont. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12309) ciry válasza zack (#12308) üzenetére


ciry
őstag

Mikrofon erősités be van kapcsolva?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12310) ciry


ciry
őstag

Rhyn!
A coRDHA-val nem akartok ellenünk egy gyak war-t? :Y
Ha lúd, legyen kövér :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12311) Joe-T válasza zack (#12308) üzenetére


Joe-T
tag

A Zalmannak (ZM Mic-1) van különálló csiptethetős mikije! Csak nem mindenhol lehet kapni! Ára 2 ezer huf környékén van!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12312) Gonz0 válasza ciry (#12310) üzenetére


Gonz0
tag

Nem tudom, eléggé be vagyunk táblázva.. bár a jövő hét elvileg szünet. Megkérdezem.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12313) zack válasza ciry (#12309) üzenetére


zack
nagyúr

Nem volt bekapcsolva, el is felejtettem, de úgy rémlik hogy így, a +20dB bekapcsolásával gerjedni fogok. De aztán lehet jó lesz. Majd kipróbáljuk. :K

Joe-T: Ha nem tudom megoldani a mostanival, szerintem ilyet fogok venni. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12314) Jazzy válasza ciry (#12287) üzenetére


Jazzy
tag

Ne is mond Ciry, majdnem lebontottam a gépem. Megint kidobott a pb key packet loss hibaüzenettel. Hiába írtam erről a supportnak nem válaszoltak semmit. Utána a rohadt t-home miatt elment a netem, pedig előtte felmentem ts-re is, hogy csináljatok helyet. Kb. 11-re lett netem, akkor már nem akartam játszani. Pedig egész jól nyomtuk, amíg bent voltam. Bár arica-n csúnyán otthagytál szerelés közben! :)) Nem baj, ma bepótoljuk.

J@zzy

(#12315) zack válasza Jazzy (#12314) üzenetére


zack
nagyúr

Ahogy nézem senki sincs fent még TS-en... :F Délután meg alíg lehet majd odaférni a PH-s szerókra. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12316) ciry válasza Jazzy (#12314) üzenetére


ciry
őstag

Azt hittem meghóttál :F
Meg volt sérülve a tank, láttam, hogy kiszállsz, de aztán csak nem javult az állapota, jobbra meg tőled megláttam a buckalakókat, gondoltam tuti, hogy kicsináltak.. :R
Egyébként a tank tetejében szeretek lövöldözni, úgyhogy majd te vezetsz legközelebb.
Így legalább tutira látom, hogy élő vagy-e vagy holt :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12317) Gonz0 válasza zack (#12315) üzenetére


Gonz0
tag

Tudod van egy olyan érdekes elfoglaltság amit az emberek nagyrésze napközben művel. Munkának hívják és sokkal jobb mint a TS. Ezért nincs senki ilyenkor TS-en.. ;)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12318) Jazzy válasza ciry (#12316) üzenetére


Jazzy
tag

:)) Megbeszéltük, én meg vezetni szeretem, úgyhogy adott a lehetőség. Ráadásul én mindig dupla fegyveres perk-et teszem be és azzal is lehet aprítani! :) Pont este néztem meg, hogy már van 6 aranyom a tankokra! :D

J@zzy

(#12319) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok tényleg mi az a pötty lent jobboldalt ??? Azt hittem bejeltem egy pixelhibát....érdekes hanyagság a készitők részéről...kiadhatnánák egy pötty pacht :))

(#12320) Mrdevil válasza Gonz0 (#12317) üzenetére


Mrdevil
addikt

:K :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12321) F_Zolee válasza dunc (#12319) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem tudunk ilyenről. Talán ha csinálnál képet akkor kiderül...

(#12322) ciry válasza Jazzy (#12318) üzenetére


ciry
őstag

Nekem is annyi van csak éppen összesen :D
(M1A2 Abrams: 2 T-90: 4
Bradleyre viszont érik a platina :))
Még 12 kill kell.
Tegnapelőtt kézigranyóra kaptam meg, tegnap meg az AN-94 Abakan-ra
Ez ilyen platinahét lesz :C

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12323) zack válasza Gonz0 (#12317) üzenetére


zack
nagyúr

Majd elfelejtettemm, bár a BC2+TS-nél aki jobban szereti a melót az klinikai eset... :DDD
Mielőtt megbélyegeznél, én is melózok (32 éves vagyok), csak kicsit másképp, és mást mint a nagy átlag. ;) Ma meg holnap melózom a héten, és ezt is éjjel. Utána legközelebb 1 hét múlva ugyanekkor.
Nem gond, mert addig felmegyek majd gyakorolni TS nélkül. :K

Egyébként meg arra gondoltam, csináljunk 2db 8 fős PH-s klánt, és házon belüli gyakorlást is szervezhetünk a war-os szabályokkal, amíg nincs másik ellenfél. Így gyakorlunk is éppen eleget, és nem fogunk annyira kikapni. Szerintem simán lenne 2x8 vagy fő. Az se fontos, hogy mindig u.a. a tagok legyenek egy klánban, ha éppen valaki nem ér rá, mert a lényeg a gyakorlás, és az sem árt, ha egy-egy war alatt vannak használható cserék is vész esetére.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12324) Jazzy válasza ciry (#12322) üzenetére


Jazzy
tag

Az kemény, naponta mennyit játszol Ciry, nekem alig van rá időm, így még platinám sincs. A tankokra kapott lehet az első, gránátból csak 100 kill-em van. Én csak heti max 3-4 órát tudok játszani. Ennek megfelelően azt hiszem csak 27-es szinten vagyok.

J@zzy

(#12325) madgie válasza Jazzy (#12324) üzenetére


madgie
titán

Én is messze vagyok a platináktól, ha majom lennék, a gusztikára simán összeszedném, talán az Abakanra megvan a fele, de mostanában visszatértem az XM-8-ra, meg néha a shotgun+C4 kombóra :)

War jó ötlet, de részemről elég kiszámíthatatlan, mikor mennyire érek rá :(

(#12326) zack válasza madgie (#12325) üzenetére


zack
nagyúr

Ezzel én is így vagyok. Azért játszok hogy a csapatomat hozzásegítsem a nyeréshez, a legjobb taktikával, és az adott pályán leghatásosabb fegyverekkel. Valahogy ezek az arany és platina csillagok nem motiválnak, előbb-utóbb autómatikusan úgyis megkapom, mindegyiket, csak idő kérdése.

A war nekem is kiszámíthatatlan, ezért kellünk többen, hogy aki éppen nem ér rá, azt is pótolni lehessen. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12327) WhiteWalker válasza zack (#12308) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

oké,nagy szám van mert olcsón jutottam hozzá ;] de a hangod minden pénzt megér ,de nem nekem :DDD

(#12328) HS 2142 válasza zack (#12323) üzenetére


HS 2142
őstag

Lenne 2x8 ember csak az a baj nem egyszer (talán hétvégén nem dolgoznak annyian, viszont akkor lehetnek fontosabb programok is (család, forma1, meccs,horgászás egyéb hobbi)

Amúgy szerintem az összeszokottság fontos, mindenki tudja mivel,hol a helye, mi a pontos célja neki és mi a többieknek, stb.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12329) gabipaci válasza zack (#12323) üzenetére


gabipaci
addikt

Hmmm...
Csak pentek es szombat ejjel dolgozol, nem ugy mint a nagy atlag... Nehogy a feher por buvoletebe essel. A partydrogok sem vezetnek sehova! :U :U :DD

Logitech hardware tester

(#12330) ciry válasza Jazzy (#12324) üzenetére


ciry
őstag

Hétköznap 7-9 között szoktam, hétvégén viszont többet, ahogy az időm, meg az asszony engedi.
Nem az idő a lényeg a platinákban(neked 93 nekem 168 órám van), hanem az ez idő alatt megölt emberekben(2 605 ill. 8 038 ) meg, hogy ha ráállok valamire, akkor abból platina lesz előbb-utóbb.
Gusztira még akkor megcsináltam, mikor az m60 volt a menő, az An-94-et most(következő szerintem az M16A2 lesz), kézigranyót a közelharc hozta magával, a Bradley-t
az idő :))
Nagyjából ennyi.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12331) Jazzy válasza ciry (#12330) üzenetére


Jazzy
tag

Hát azért sokkal többet játszol mint én (másfélszer annyit eddig). :) Ebből adódik a több killed száma is. Nagy hentes vagy ciry az biztos. A kézigranyót nekem is a közelharc meg az mcom hozza magával. Én általában nem a killre megyek, hanem supportolok és mcom-ot védek, vagy támadok. Viszont az adott harc típusának megfelelően nyomok egy kasztot (pl.: ha sok a tank meg a heli akkor enginier, ha megy az állóháború assult-al próbálok bejutni az mcomhoz stb.)

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#12332) zack válasza HS 2142 (#12328) üzenetére


zack
nagyúr

Persze. Ez így van. Össze kell szokni az alap 8 embernek. Részemről tudok alkalmazkodni hozzátok, kivéve a hétvégét. Ma pl. 20h-ra megyek melózni, de holnap csak 22h-ra. A többi napokon, ha előre tudom mikor lesz war, simán úgy alakítom a napomat hogy akkor szabad legyek. ;) Holnap este is jó lesz, de csak 21.40-ig.

gabipaci: :DDD Ez így van. Nem vezetnek sehová. Az a baj, hogy előre is gondolkodom. A sitten nincs BC2. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12333) dunc válasza F_Zolee (#12321) üzenetére


dunc
nagyúr

Csak te nem tudsz írd be a keresőbe ,hogy pixel

(#12334) Gonz0 válasza HS 2142 (#12328) üzenetére


Gonz0
tag

Ha valóban ebbe az irányba akartok elmenni akkor két dologra lesz szükségetek.
- Összeszokott squadok, ahol van 1 főnök és a squad az ő utasításai szerint cselekszik.
- Valamilyen taktikai tervező progi, ahol megtervezitek a taktikát

A taktikában igyekezni kell lefedni az adott pályán előfordulható összes szituációt, viszont nem szabad túlbonyolítani. Szerintem nem jó megközelítés, ha egyénekre lebontva mindenkinek megszabni, mikor mit csináljon. Itt jönnek képbe a squadleaderek, akik a taktika keretein belül improvizálva megszabják, hogy az alájuk tartozó másik 3 ember milyen kaszttal jőjön, hova spawnoljon, hogyan helyezkedjen. És persze a legfontosabb a gyakorlás. Nagyon sok gyakorlás.

Ha ezen túlvagytok akkor simán nevezhettek bármelyik kupába. Persze publicon ökörködni sokkal élvezetesebb :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12335) Musa99 válasza Gonz0 (#12334) üzenetére


Musa99
csendes tag

Persze élvezetes publicon ökörködni de azért a kupa vagy ladder mérkőzéseknek is van egy nagyon durva feelingje:) ha azt valaki megtapasztalja olyan mint a drog :))

(#12336) Jazzy válasza Musa99 (#12335) üzenetére


Jazzy
tag

:) jujj de rég volt ez nekem. Annak idején medal of honor-al nyomtam cb-n és kupákon is. :)) Van egy hangulata az tény, de egy idő után túlzott kötelezettséget jelent és inkább publicon nyomul az ember. Legalább is ezzel én így voltam.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#12337) BandiHUN


BandiHUN
veterán

valami taktikát nem tudtok véletlenül,hogy stationary-val hogy a fenébe lehetne összehozni az 5 killt?már csak az az embléma nincs fegyverekből...igaz a hajóra is ráment rengeteg időm,de 1x véletlenül óvatlanabb volt az ellen,és kilövöldöztem magam,az meglett:D de stationary-ból 1 kill ha összejön,mert mindig kiszednek a sniperek...és ha jól tudom,van erre is felvarró,az Explementary weapon service,bár nem tudom,mennyire fog ebbe más bekavarni,mert a bfbcs statnál miértis ne,itt nem ir semmit,mi van már meg,csak all weapon pin és kész.
más:mi számit marksman headshotnak? a nagy távolságú fejes? én arra tippelek....egyébként nem tudom,függ-e a fegyófajtától :F

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12338) BandiHUN válasza Jazzy (#12336) üzenetére


BandiHUN
veterán

hát szerintem kérdéses ez a warosdi....főleghogy már rövidebb távon szétszedi a csapatot,mert akkor ki megy,ki ér rá,mi van,ha többen vannak,mi alapján szelektál és ki,hogy ki játsszon,a warozók nem publikolnak,mert elmegy a warra az idő,akinek nem jó a du,általában szop,mert este 8-10 körül már nem lehet nagyon meccset találni,húzódik a dolog,reggel meg meló...hát én "baráti" társaságnál csak szivtam ezzel,semmi jóra nem vezetett sosem.ráadásul ott a hiba,hogy nincs erőviszonnyal tisztában levés általában,és még az eredmények sem jönnek.
Őszinte leszek,de itt a ph-n "waros" viszonylatban nem rúg igazán labdába szerintem senki.a lelekes amatőrök brigádjára meg a cumi vár,ha nagyot álmodnak...túl régen nyomjuk ahhoz,hogy ennél sokkal jobbak legyünk,és ez kevés,még itthoni meccsekre is.
nem mondom,hogy nem ugranék be 1-1 meccsre,de úgy vagyok vele,hogy a fun a lényeg,és az el fog veszni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12339) Musa99 válasza Jazzy (#12336) üzenetére


Musa99
csendes tag

Én is mohából ismerem ezt az érzést:D klasszikus játék volt csak sajnos kihalt már:( ismered 7Heads Dragon-t innen ph-ról?

(#12340) Jazzy válasza BandiHUN (#12338) üzenetére


Jazzy
tag

Azért is írtam, hogy egy idő után túl sok kötöttséget jelent. Ezért már nem is vágyom rá, marad a public. Abban igazad van, hogy sokat kell játszani ahhoz, hogy a Ph-s csapatnak legyen esélye. Abban viszont nincs hogy nem rúg labdába a csapat. Szerintem jó játékosok vannak itt és kellő mennyiségű gyakorlással lehet tovább fejlődni. Főleg, ha fejlődik a csapatjáték akkor azért lenne esély, persze ez nagyon sok idő.

Musa: Nem ismerem, miért? Te melyik klánban nyomtad? Én a HKC-ban és kb. 1-1,5 évig voltam CL-je is. Igen sajnos valóban kihalt a mohaa, de azért nagyon sokáig tartotta magát.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#12341) Musa99 válasza Jazzy (#12340) üzenetére


Musa99
csendes tag

azért kérdeztem mert Dragon is klántársam volt és elég aktiv itt ph-n :)
óó HKC én akkor még kis noob voltam:D Voltam amúgy Virusba azt lehet nem ismered már meg most FeroX-ba vagyok de már csak ts-en beszélgetünk nem játszunk Mohát :)

(#12342) bullseye válasza BandiHUN (#12337) üzenetére


bullseye
addikt

szerzel egy medic barátot, aki rendszeresen újraéleszt :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#12343) ciry válasza Jazzy (#12331) üzenetére


ciry
őstag

Na, számoljunk cseppet: te megöltél 2605 embert 93 óra alatt, az 28 ölés/óra, én 8038-at 168 óra alatt az 47 ölés/óra :DD
Halálból neked 39, nekem meg 62 jut óránként, ergo nem unatkozom az biztos :DD
Ez a kör volt a kedvencem, mert iszonyatos közelharc ment, íppeg-íppeg győzelemmel :C
Volt már ugyanennyi ölésem fele ennyi halállal, de az nem volt ennyire izgi :(
Letojom, hogy mennyit halok amúgy, csak az élvezet és a győzelem számít :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12344) Jazzy válasza Musa99 (#12341) üzenetére


Jazzy
tag

:D A Virus klán ismerős, de akkor már nem voltam annyira aktív. Hát igen a HKC tényleg nagyon régi klán volt! :)) Annyira azért nem vagyok öreg. :D

J@zzy

(#12345) Musa99 válasza Jazzy (#12344) üzenetére


Musa99
csendes tag

Az új mohába tervezzük hogy felélesztjük a Virus-t :) majd ha oda kerül a sor szívesen látunk :R :))

(#12346) BandiHUN válasza ciry (#12343) üzenetére


BandiHUN
veterán

szép kör :D kábé én is úgy szoktam,hogy nem érdekel a k/d alapesetben...bár ha húsdaráló/baserape/durva egyenlőtlenség,inkább kilépek a nyugalom megőrzése érdekében,van,hogy a support sem segit...jelenleg van 570 élesztésem és 5 killem defibbel :DDD ládára 2367x heal használat...nomeg aljas módon megszereztem tegnap a 6.arany m60-ra,de mellé már type88-ból is lassan meglesz a 2...késre tegnap volt pár jó poén,de jellemzően elég vacakul megy,sajnálom,hogy a patch előtt nem mentem jobban rá,remélem javitják majd,bár félő,hogy a többszöri vérzős késelésre sem halást nem az alapműködés okozza,hanem az,amiért a lövedékek is elvesznek sűrű akcióban :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12347) Jazzy válasza ciry (#12343) üzenetére


Jazzy
tag

:DD látod adott a másfélszeres szorzó. Egyébként kb. 20-as szintől lehet igazán jókat játszani, mert addigra lesznek meg a megfelelő fegyverek, tehát az általad leírt arány onnantól indul felfelé! :)
Abszolút egyetértek veled, engem sem érdekel a k/d, a rangok sem csak, hogy jól essen a játék, ha ráadásul jól alakul nyerünk is az csak extra! Nem rossz kör, tegnap is jó volt a játék, még ha rövid is.

J@zzy

(#12348) Jazzy válasza Musa99 (#12345) üzenetére


Jazzy
tag

Majd meglátjuk, milyen lesz az új moha, bár a régit hangulatban nehéz lesz felülmúlni. Köszönöm a meghívást, majd visszatérünk rá! :)

J@zzy

(#12349) ciry válasza Jazzy (#12347) üzenetére


ciry
őstag

Nekem 30-astól kezdett így besűrüsödni a leves, ami kicsit büdös és zavaros, de jó csípős és forró :C
A k/d-m amúgy ugyanolyan retek mint volt, a több ölés valahogy több halált is hoz magával :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12350) BandiHUN válasza ciry (#12349) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem úgy nagyjából 2 pont,ami forduló a gémben....az első,amikorra meglesz a defibrillátor,mentőláda,repair tool,onnantól van support pont,talán idejön még a sniperrel a mortar,esetleg aki használja,a motion mine,avagy a tracer,bár az nem sok pont...viszont szerintem a legelején tuti a defib megszerzése a legfontosabb,mert azzal 1 élesztés=1kill pont(50),squadra mégöbb,megugrik az ezt jól használók pontja.
utána amikor meglesz a GOL,CG,Abakan,T88vagy m60,onnantól meg már tulajdonképp az egyéni tudás és a helyzet hozza a dolgokat,nem múlik semmi a felszerlésen.engire nagyon normálisabb fegyó nincs is,esetleg ami nekem bejött,az az AKS-74U,a többivel nem nagyon lövöldöztem.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.