Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13801) gabipaci válasza jean (#13800) üzenetére


gabipaci
addikt

OK!

Apropó házirend.
Összedugtuk a fejünket, és az lett a vége, hogy a PATCH (így nagybetűvel..) előtt nem agyalunk semmi változáson, a fegyverek maradnak engedélyezve, és továbbra is azok lesznek kitéve, akik nem a fair play alapján játszanak. Nem lehet ezt számszerűsíteni, hogy hány CG megengedett emberre. Legyen annyi elég, hogy a k*cs*g*knek repülni kell.
Aki nem tudja letenni, és csak emberre vadászik, lehullik a feje.
A csúnya beszédre vonatkozó szigor marad a jelenlegi formában.

Logitech hardware tester

(#13802) Źşë' válasza Balika23hun (#13735) üzenetére


Źşë'
addikt

vagy mégsem? nagy az ellentmondás... azt ne mondja nekem senki sem hogy 10 perc játék után 1/7es k/d aránynál ahol only cg től halt meg ne legyen az ember ideges! Kurvára nem természetes szerintem azzal más ember ellen menni! Abban egyet értek pár emberrel ha adott helyen több ember is található akkor kilövöm, rájuk! de folyamatosan F2F azzal gyilkolni az ellent szvsz undorító dolog! Olyan unfair, mint a sportban a doppingszerezett játékos győzelme a szimplán erőből küzdő játékos ellen. Lehetne cheat-ként is felhozni, de erre is jó példa hisz előnnyel jut az illető helyezéshez)

az adminok pedig úgy végzik a munkájukat ahogy jónak látják.

ez az h attól függ mi zavarja az admint és mi történik vele, és többször észrevettem h szartak az ember fejére (pl baseraper csapatban volt az admin, amit az ő oldaláról megélve nem tartok annyira idegesítőnek így nem is foglalkozott vele, annál inkább azzal h mi miért lövünk ki tankkal a saját egyetlen spanwplace-s grundunkról..., egyet azért talán te is belátsz, az admin sem isten, az admin is csak ember, aki nem rendelkezik különb képességekkel egy pápánál vagy királynál (kvázi nem kell isteníteni), az admin rosszul is megítélhet helyzeteket, nem dönthet 100% helyesen, max a saját nem a Te szájad íze szerint jár(hat) el, és az admin szava nem szent!! Itt csak a helyes emberi mivolt képes jól dönteni, az hogy ki milyen admin, azt az dönti el hogy milyen ember is valójában (mint pl anno Mátyás az igazságos, nem véletlen ez lett e neve).

(#13740) SlowhandHUN én azt nem szeretem mikor bemennek a bázisra és a kiszolgáltatott embereket lövik agyba főbe, múltkor egy srác belopakodott a bázisunkra és AT stationary rokettal lőtte a tankjainkat, aztán meg minket mivel meglátott előbb, és nem is számítottunk rá ezért jópár embert ki is csinált. Vagy mikor 3an is bejöttek a bázisunkra (Atacama Desert nevű mapon volt mind a 2incidens), én benne voltam a légvédelmi ágyúban, erre kinéztem bal oldalra mert arra repült a heli, és ugye bal oldalt van ilyen zöld kerítés szerűség, azt egy medik betámadta késsel, és ahogy elbontotta a kerítést kb 2sec-ig egymást néztük h na most mi van, mind2en meglepődtünk, és persze nála volt fegyver nálam meg ágyú :D aztán szarrá lőtt engemet :s

(#13742) ciry mint a sáskák? :D (gow)

(#13713) Gripper kár h ilyen nagy, szívesen megnézném, ill. az még jobb lenne ha ilyen best of shoots vidi lenne, azok mindig faják szoktak lenni))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13803) SzlobiG válasza BandiHUN (#13798) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezt már én is észrevettem, hogy eléggé nembírja magát tűrtőztetni és beszól a jónépnek azonnal.:D

Mostanába engem is hamar felidegesít a gém, de ilyenkor egy exit game megoldja a problémát.:)

(#13804) Doki-HUN1978 válasza KL (#13799) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

ultralow grafikai config Ez tetszik.

Nem elégszik meg a srác a jelenlegi játékával.

Ti is bevesztek ám boldog-boldogtalant?!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13805) r-chee válasza gabipaci (#13801) üzenetére


r-chee
őstag

"azok lesznek kitéve, akik nem a fair play alapján játszanak" - Sokszor a 32 játékos felét ki lehetne tenni. Nem lesz ebből továbbra sem semmi. Vagy ha lesz, hipp-hopp eltűnnek a banok. Nem kell félnie senkinek, holnapután ugyanott folytathatja.

"csúnya beszédre vonatkozó szigor marad a jelenlegi formában" - Vagyis nyugodtan lehet mocskolódni. Ha mégis retorzió jön, ban szintén eltűnik, nem kell aggódni.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13806) gabipaci válasza r-chee (#13805) üzenetére


gabipaci
addikt

pm

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#13807) Balika23hun válasza Źşë' (#13802) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Engem ált. egy kör alatt legrosszabb esetben 5-6-szor ölnek meg cg-vel.
Úgy látszik te vonzód a cg-seket.
Válszeg le kéne venni az Ide löjettek feliratú pólót. :DD

Ha gáz van felmegyek TS-re és ott kérek segítséget az adminoktól de ez még nem iagzán fordult elő mivel annyire nem volt gondom.

egyet azért talán te is belátsz, az admin sem isten, az admin is csak ember, aki nem rendelkezik különb képességekkel egy pápánál vagy királynál (kvázi nem kell isteníteni)

Nem hinném hogy ez szűrődött le a hozzászólásomból úgyhogy nem értem mért mondod ezt.
Én meg vagyok velük elégedve különben nem járnék fel a szerverükre napi szinten.
Nem is beszélve a többi magyar játékosról.

az admin rosszul is megítélhet helyzeteket, nem dönthet 100% helyesen

Balika23hun (#13735):A BC2 nem egy tökéletes játék és nem is lesz,ahogy az emberek sem azok.

az admin szava nem szent

az ő szerverük, az ő szabályaik (amikkel teljesen egyetértek)

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#13808) madgie válasza Źşë' (#13802) üzenetére


madgie
titán

Szimplán szalonnából szerzett erőből küzdő sportoló maximum az általános iskola magasugró versenyén létezik, a mai világban minden eredményes sportoló szed valamit, csak az nem mindegy, hogy ès mikor.

(#13809) Doki-HUN1978 válasza madgie (#13808) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ez így igaz... :C

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13810) ciry válasza Doki-HUN1978 (#13804) üzenetére


ciry
őstag

Nem WhiteWizard érdeklődött a fika grafika után, hanem akivel veszekedett.
Ezért lett mérges és ezrt írogatott+kért az írogatás miatt elnézést.
Én nem is nagyon figyeltem, mert az ember vagy a csettel foglalkozik vagy játszik

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13811) kretenallat válasza ciry (#13810) üzenetére


kretenallat
senior tag

Dantenero volt, persze meg is sertodott azon h miert nem tetszik az embereknek, meg h amugy is szarul fut neki a jatek... LOL.

KL v jean, wizard hany eves amugy? neha eleg forrofeju :)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#13812) jokeman


jokeman
aktív tag

Sziasztok.
Nem tudtok véletlenül valami magyar leírást a fegyverekről, meg a (hát nem tudom mi a magyar megfelelője, ezért ugy írom ami a fegyverek után van 3 hely) spec1,2,3?
Illetve lenne még egy kérdésem, miért van az hogy a medic-nél nálam nem tárolja el az utoljára beállított fegyvereket és speceket, mindig alapállásba fogad a játék indulásakor?
Másik 3 kasztnál nem áll fent ez a probléma. :F

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#13813) r-chee válasza jokeman (#13812) üzenetére


r-chee
őstag

Fegyverekről ITT találsz infót. Oldalt a manüben az összes kaszté megtekinthető.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13814) kretenallat válasza jokeman (#13812) üzenetére


kretenallat
senior tag

ha feljossz ph tsre elmondom magyarul a speceket, mert ahogy nezem azok maradtak angolul ezen az oldalon is, bar sztem eleg egyszeruek.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#13815) Źşë' válasza Balika23hun (#13807) üzenetére


Źşë'
addikt

értelmes emberekkel is meg lehet beszélni a cg használatot, aki nem ért a szóból meg gondolom így járt :U , éppen ezért nézek általában német szervereket azokban még soha sem csalódtam

az szűrődött le a hszedből h ha baj van akk az admin meg is fogja tudni azt oldani, mert ez nem igaz (embere válogatja ki mit vesz még jó néven)... rakja ki az egész ru csapatot?! v az amcsit?! ez nem megoldás h ész nélkül banolgatunk kifelé mindenkit aki szólt egy rossz szót is. Igen is értelmes embereknek kell játszani a szervereken, akik eleget tudnak tenni a szabályoknak! pl, egyértelműen leírni már töltőképernyőn h miket nem szabad! és ha ez ellen valaki vét jöhet az 1. felszólítás, aztán ha nem veszi a fáradtságot a betartására viszont látásra, csak komolyság kérdése, nem pedig egyszer ez van másszor az.
(zárójelben megjegyezném, pár német szerveren tapasztaltam azt hogy admin jelenléte nélkül ment a tiszta fair játékmenet!)

mondjuk tapasztaltam a híres magyar mentalitást, nem egyszer, és mondhatni olyankor szégyenlem h magyar vagyok :U :(

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13816) nosferatue


nosferatue
tag

Tegnapi játék után azt kell mondjam, néhány ember kezd átesni ama bizonyos ló túloldalára. Nagyon alacsony lett a tűrésküszöb cg és gl tekintetében, ami gyakran chatszoba hangulatot eredményez. Engem is tesznek hűvösre cg huszárok, van amikor én is azt mondom magamban "mi más, cg" vagy "ez is csak ünnepnapokon céloz". Ilyenkor inkább próbálom más irányból, más taktikával megközelíteni a "problémás" játékosokat és elég sűrűn eredményes is a dolog.
Nekem kicsit sok volt a tegnapi panaszáradat.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#13817) petXYZW


petXYZW
tag

Érdekes cikk:

http://www.battlefield.hu/content/2010/05/23/BFBC2_Hol_a_hatar

(#13818) ciry válasza Źşë' (#13815) üzenetére


ciry
őstag

Én sosem szégyellem, hogy magyar vagyok :))
Német szerverek a rossz nyelv és a jó játék miatti kicket juttatják mindig az eszembe.
Ahogy észrevettem, jó sok német szereti az anus ottani megfelelőjét emlegetni, meg a legtöbb niggerezés onnan jön.
A germán játékosokról meg mindig ez a hülyegyerek jut eszembe.
Az oroszokat sokan szidják/lenézik, pedig őket nemigen látom bunkóskodni.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13819) Zsozsooooo válasza petXYZW (#13817) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Ezt ugye a PB-vel ki lehet szűrni :

Ez a crysis-ből van de látszik rajta, hogy milyen beállítások mellett játszik.

[ Szerkesztve ]

(#13820) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Öhmm hát tényleg az....

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#13821) Doki-HUN1978 válasza kretenallat (#13811) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Azt a Dantenero nevű arcot az adminok helyébe úgy repítettem volna ki mint a huzat!

Mást sem csinált csak írogatott ökörségeket.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13822) Balika23hun válasza Doki-HUN1978 (#13821) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Teljesen egyetértek veled.Kiborító a srác.

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#13823) petXYZW válasza Zsozsooooo (#13819) üzenetére


petXYZW
tag

A Punkbuster screenshotok alapján bármit ki lehet szűrni, ha az admin megnézi.

Úgy tudom AA3 alatt a szerver adminok folyamatosan nézték a Punkbuster screenshotokat és döntöttek...

[ Szerkesztve ]

(#13824) KL


KL
tag

Kérdés, hogy itt csinál-e a Pb screenshotot? Maga a Pb tuti képes rá, csak nem tudom van-e olyan FTP szerver, ahova lementi és ahonnan az admin le tudja szedni.

Ha igen, érdemes lenne nézegetni, mert jópár wh-st és ilyen ultralow grafikást (véleményem szerint csalót) lehetne kiszűrni és véglegesen banolni.

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#13825) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Akkor én is csaló vagyok? :B Szar a gépem muszáj voltam levenni a grafikát hiába van hd 4850-es karim de a procim szar..Ameddig nem adják ki az F12010-et addig tuti nem költök gépre :))

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#13826) namenyicsavo válasza Doki-HUN1978 (#13821) üzenetére


namenyicsavo
tag

Türelem rózsát teremt :DD

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#13827) madgie válasza namenyicsavo (#13825) üzenetére


madgie
titán

Ennyire nem tudod "simán" visszavenni, legalábbis szerintem.

(#13828) namenyicsavo válasza madgie (#13827) üzenetére


namenyicsavo
tag

Ennyire biztos nem :D Ők valami progit használnak.. Vhol már láttam.. Én is azt olvastam hogy magdi :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#13829) r-chee válasza namenyicsavo (#13825) üzenetére


r-chee
őstag

Játékbeli beállításokkal nem tudod úgy levenni a grafikát, mint ahogy a korábban linkelt videó(ko)n látszik. Kipróbáltam, minden low, és közel sem lett olyan gagyi a grafika, bokrok ugyanúgy takarnak stb. Csak kissé életszegény a környezet. Nagyon komoly butításhoz már vmi fájlokban kell módosítgatni.

namenyicsavo: Érik neki a Barátök Közt-es Magdi nénis avatar :D :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13830) Jazzy válasza jokeman (#13812) üzenetére


Jazzy
tag

Sajnos mostanában ez a beállítás hiba nálam is jelentkezik. Nekem az összes kasztnál jelentkezik a hiba. Eddig 4-szer felejtette el a fegyvereket, amiket használtam. Másnak nincsenek ilyen gondjai?

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#13831) namenyicsavo válasza madgie (#13827) üzenetére


namenyicsavo
tag

http://logout.hu/dl/upc/2010-06/01/213896_rku5hir1ffvakm1v_magdi_neni2_2.jpg :DD :DD

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#13832) Jazzy válasza namenyicsavo (#13831) üzenetére


Jazzy
tag

Inkább ez! :))

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#13833) madgie válasza namenyicsavo (#13831) üzenetére


madgie
titán

ejnyemá! :D

Jazzy: hasonló otthonka vót eccer rajtam, még megboldogult lázadó koromban. Hegyalja fesztivál, csont kopasz, saját készítésű narancs színű csillag alakú napszemüveg, Martens bakancs meg műszálas otthonka... az egyik kidobó leesett a székről röhögésében :D

[ Szerkesztve ]

(#13834) r-chee válasza namenyicsavo (#13831) üzenetére


r-chee
őstag

Íjjj...mindjárt szétreped a szája :D . Ez már vicsorgás mintsem nevetés :U .
Ehhez mit szóltok: link

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13835) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

[link] BFBC2 avatars:)

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#13836) r-chee válasza namenyicsavo (#13835) üzenetére


r-chee
őstag

Ezek frankók. Be is dobom blogomba a linket :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13837) namenyicsavo válasza r-chee (#13836) üzenetére


namenyicsavo
tag

Rendben. Nah én elmentem nézek estére valami pizzafélét :D Bye

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#13838) r-chee válasza namenyicsavo (#13837) üzenetére


r-chee
őstag

Én meg előveszem este a sötét énemet, mellé meg nyomatok Drumm 'n' Bass-t :U .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13839) bullseye


bullseye
addikt

CG ellen remek megoldás olyan map, amin csak alapfelszerelés van. ott a csapatmunka is jobban kijön... + gránát spam, se medic rush, se magnum a kicsik orcájába...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13840) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Sikerült megtudakolnom hogy mükődik ez a texture mod(ami nemis egy mod vagy cfg), egy alap programmal lehet ezt előhozni amit szerintem minden nvidias user hasznal órajelek emelésére illetve a fan beálitására...Igy elképzelhető hogy akar minden 2.player hasznalja ezt a cuccost, nah mind1 szerintem nem probalom ki mert dx9be mar elfogadhatoan fut csak eddig nemtudtam hogy kell dx10rol atallitani 9-re...

[ Szerkesztve ]

(#13841) Bada Bing válasza ciry (#13685) üzenetére


Bada Bing
tag

A patch óta kevesebbet bír? Jobban akad?

(#13842) ciry válasza Bada Bing (#13841) üzenetére


ciry
őstag

Sajnos lényegesen :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13843) HS 2142 válasza ciry (#13842) üzenetére


HS 2142
őstag

A mai patchek már csak ilyenek... :(((

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13844) gabipaci


gabipaci
addikt

[15:25:11] jokeman(HUN) > csitter mocskos k.... any tokat
[15:25:15] Horec > Xd
[15:26:08] Fri[HUN] > jaj
[15:26:20] Fri[HUN] > jeeee
[15:26:21] Horec > xD
[15:26:22] [HUN]SZI > jepeee
[15:26:23] Acsi > gg
[15:26:28] Mr.gurkiee > gg not
[15:26:29] Plohun - Defenders > grat
[15:28:10] Fri[HUN] > jaj
[15:29:09] cars1dA > hi
[15:32:05] Fri[HUN] > paran at
[15:32:07] jokeman(HUN) > te mi a ge... csin lssazrlama
[15:32:24] Horec > xD
[15:32:45] Fri[HUN] > paran
[15:32:56] Fri[HUN] - Defenders > paran jojjenek at
[15:32:58] [HUN]SZI > balance kellene ...
[15:33:07] jokeman(HUN) > b...d szajba a budos k.... a....dat horec
[15:33:14] [HUN]SZI > naa

24 óra. A pontozott részt nem kívántam beilleszteni

Logitech hardware tester

(#13845) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#13844) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Én az ilyet egy hétre mellőzném első körben, aztán meg örökre...

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13846) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#13845) üzenetére


gabipaci
addikt

Azóta már én is átértékeltem, és javítottam egy hétre.

Logitech hardware tester

(#13847) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ma párszor kaptam egy pnkbstrb.exe hibát hogy nem találja.
(codokból már ismerem a hibát de ott logikusabb a megoldása, frissítés + resi mert a szolgáltatásoknál újra kell indítania.)
Betehetett a játéknak pár havi nonstop üzem? (Mármint a pb services-nek ?)

(#13848) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#13846) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Bekeményítettél??? :) :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13849) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#13848) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, egyre több helyről jön vissza, hogy túl engedékeny vagyok.
Na mostantól más pennával írunk!

Logitech hardware tester

(#13850) F_Zolee válasza gabipaci (#13849) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ez is felér egy ilyen heti nyaralással. Ha már ilyen jókedvedben vagy. ;] [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.