Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13201) bul07 válasza gabipaci (#13198) üzenetére


bul07
nagyúr

celkereszt, spot, minek HC-re
célkereszt kell, a monitorod közepére rajzolsz egy keresztet és kész jó csak vicc volt
HC-n a spot megölné a játékot mindenki ész nélkül lőne a narancs pötty felé

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13202) Mr.Jerk válasza Bavid (#13162) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

Még szép, hogy vicc a 40mm-es shotgun, de éppen ezért tartom többre a 40mm-es GL-nél. Igazából sokminden miatt olyan a shotgun amilyen. Ugye a legutóbbi patchben kapott egy range decrase-t, illetve a játék hajlamos a shotgun lövéseket nem lekezelni, hiába lövöd meg az ellenfelet semmi nem történik (ez ugye kellemetlen mind sniper, mind shotgun esetében, az automata fegyverekkel operálók meg dörzsölik a kezüket nekik mit számít egy lekezeletlen lövés). A másik még, amitől a hajamat tépem az az, hogy fejbelövőm, koppan is a fején és még találati X-et is kapok, de mégis marad 82% élete, olyan mintha a 12 tungsten dartból csak egy találná el. Ami még úgy a shotgunokról eszembejutott az az, hogy a SG upgrade nélkül igencsak használhatatlanok. 10m-es közelharci szituációban az SG upgrade nélküli nem fektette meg az ellenfelet az upgrades meg igen, pedig 10 méter az nem egy nagy távolság, ha így menne a valóságban is, sehol nem használnának shotgunt.

(#13203) r-chee válasza gergo0328 (#13200) üzenetére


r-chee
őstag

:C

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13204) zack válasza Gripper (#13185) üzenetére


zack
nagyúr

"A drága fiúk ott a DICE-nál valamit elnéztek és a torkolattűz textúra/effektus/akármi egyszerűen felfogja a medikre lőtt golyókat. Nem mindet, de eleget ahhoz hogy a medik ledaráljon. Persze ha a medik háttal áll vagy nem lő akkor könnyen hal. Ezért olyan mintha a medik űberbrutál lenne, pedig nem, csak egy újabb bug (feature?)."

Ebben lehet valami. :U
Annyival kiegészíteném, hogy a csipa legprofibb M95 fegyverénél ugye van golyóesés, de ez M60 és más géppuskáknál nincs. Ahogy Abakan-nál sincs, és egy 4x távcsővel simán az egyik leginkorrektebb fegyver válik belőle a játékban ami már-már egyvelege a csipa fegyóknak.
Szerintem is indokolatlanul a legerősebb kaszt a Medic, bármilyen géppuskát is választasz mellé. A baromi nagy tárméret 1 az 1-ben szinte halhatatlanná teszi a Medic-et, de itt azért van esélye a júzernek 2-3 ember megölésére is, míg a többi kasztnál a tárméret miatt ez szinte kizárt.
Szóval nem véletlen hogy legtöbben Medic-kel mennek. Ezt (is) elqúrták a készítők, mint sok minden mást is. :(
Az a legdühítőbb, hogy alapjaiban az egyik legjobb játék lehetne, tehát a nehezét megoldották a fejlesztők. A kis apróságokon vérzik el a játék, amit az első patch se tudott maradéktalanul orvosolni, és ráadásul újabb hibákat is generált.
Nem látom esélyét, hogy ebből bármi pozitív dolog fog kisülni. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13205) gabipaci válasza bul07 (#13201) üzenetére


gabipaci
addikt

A kérdés nem az volt, hogy minek, hanem hogy hogyan lehet. Szívesen tanulok, legalább nem kell olvasnom külföldi fórumokat.
(ott úgy is azt állítják, hogy nem lehet.)

Logitech hardware tester

(#13206) Fortissimus válasza gabipaci (#13198) üzenetére


Fortissimus
őstag

mi ezt az alap BC2CC admin progit hasznaljuk(v1.2.0) es szerintem csak annyi, hogy bepipalod, hogy miket szeretnel.

bar a mi szerverunk full hc-ba megy es nem is probaltuk ki ezeket a beallitasokat, ezert javits ki ha tevedek es megse mukodik igy. rengeteg szerver fut ilyen egyedi beallitasokkal es kereseskor ezeket a hc alatt adja ki(a patch utan ezek a szerverek modified neven fognak futni ha jol tudom). Ha nem a sajatunkon jatszunk, ugy kell kivadaszni ezek kozul a full hc-kat, ami eleg idegesito...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13207) bullseye válasza Gripper (#13185) üzenetére


bullseye
addikt

hát én ált. medic vagyok, de nem vagyok túl jó lövész, és ez a bug sem tűnt fel, legalábbis simán ledaráltak ma is sokszor. néha én is nyertem, ha maxon volt az életerőm, de hát hadd nyerjen már néha a géppuska...

viszont a medic rush az tényleg erős, amikor mindenki élesztget mindenkit, és úgy védik be az MCOM-ot. az ellen csak koordinált gránáttámadás, vagy szerencse segít.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13208) gabipaci válasza Fortissimus (#13206) üzenetére


gabipaci
addikt

Sajnos az (sem) alkalmas az említett beállításokra. Elvileg megoldható, hogy bekapcsolod az adott opciókat, de kör végén visszaáll.
Tudtommal nem lehetséges, jelenleg a HC-hez hozzátartozik az ff-on, spot, minimap, célkereszt-off.
A patch után ez megoldódik, de addig csak vagy HC, vagy SC, amiből azt kapcsolsz ki, amit akarsz.
Mi a BFBC2 ProCont használjuk, lehet hozzá szerverhostingot venni 5dolcsiért havonta.
Létrehozol felhasználóneveket, és a többi admin nem a szerverre csatlakozik, hanem a programhoz, ami fut a VPN szerveren.
Pillanatnyilag teszteljük az új verziót, ezért épp semmi sem megy úgy, ahogy kéne...

Logitech hardware tester

(#13209) creedszl


creedszl
aktív tag

Szupermen nem látott a füsttől...

bár egy kicsit úgy is néz ki mint az a bizony második vh-s agyament emberke üdvözlése...

Volt ma fent az egyesen egy Cangooroo nevezetű egyén kicsit kezdett agyamra menni a Cg-vel...aztán megnyugodtam:

és még volt második is :DD

Hulligaaan

(#13210) Polllen válasza zack (#13204) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha komolyan veszik a support-t sok jó dolog sülhet ki belőle...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13211) bul07


bul07
nagyúr

én ezt nem értem 3arany csillagra miért csak 10000pont járt
nem 3x 5000pont járna
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13212) Mr.Jerk válasza bul07 (#13211) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

Azért, mert csak kettőt kaptál. Olyankor duplázza meg az awardok számát, ha éppen halálodkor kapsz valamit. Gondolom azért van ez mert így nem látod, hogy mit kaptál, éppen ezért respawn után újra megjeleníti őket. Az meg csak szimplán bug, hogy a kör végi össszegzésnél is többször jeleníti meg őket, a pontszám megjelenítése a helyes, azt kell nézni.

(#13213) Fortissimus válasza gabipaci (#13208) üzenetére


Fortissimus
őstag

hiszek neked, hogy visszaall, de akkor nem ertem hogy megy az a sok szerver ilyen oszver konfigokkal, es nem valtozik semmi palyavaltasokkor :F

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13214) JamesHun válasza Bavid (#13193) üzenetére


JamesHun
addikt

de így meg minek kimaxolni, amikor a felénél megkapod a legjobb fegyvert? :D

SeriesX: JamesSHun

(#13215) bul07


bul07
nagyúr

megvan az első arany dögcédulám pedig nem szeretek késelni eddig 117 dögcédulám van
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13216) ciry


ciry
őstag

Szermányoltam 1-2 pint :Y
Az is lehet, hogy bugos

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13217) Zolás válasza ciry (#13216) üzenetére


Zolás
addikt

Nem bugos jól nyomtad és jókor voltál jó helyen. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13218) gabipaci válasza Fortissimus (#13213) üzenetére


gabipaci
addikt

Bár már elég közel a patch (ha jól tudom ;) , de nem mondtam semmit) azért ha így fejből vágsz pár szerver nevet, ahol azok a beállítások futnak, írd le légyszi, megcsekkolom.

Logitech hardware tester

(#13219) bul07


bul07
nagyúr

frissült a bfbcs.com
eddig mintha nem írt volna Server details-t
vagy csak én nem láttam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13220) ADAM1337 válasza bul07 (#13219) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Eddig tényleg nem volt ilyen, jópofa.
Viszont az accuracy bugos mint az állat legalábbis az én profilomba 100%.
Egyszer 30% körüli aztán 196% lesz csak úgy és abakan-al mentem conq-be egy órát kb.

[ Szerkesztve ]

(#13221) v!ct0y válasza ciry (#13216) üzenetére


v!ct0y
veterán

Van abba bug is.

(#13222) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Ciry barátom merre vagy???

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#13223) bullseye válasza bullseye (#13207) üzenetére


bullseye
addikt

helyesbítek, lehet, hogy az L88 bugos, mert ma minden magas szintű medic azzal jött.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13224) ciry válasza namenyicsavo (#13222) üzenetére


ciry
őstag

Filmet néztem az asszonnyal :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13225) LifeSpirit válasza bullseye (#13223) üzenetére


LifeSpirit
tag

T88 az tényleg erős,nem bugos csak patchel erősítettek most rajta,most én is kitoltam vele a platinát nagyon durván lehet vele osztani ha megfelelő kezekbe kerül :DDD én osztagokat irtottam ki vele
kedvenc fegyóm

(#13226) Źşë'


Źşë'
addikt

tök jó h van 180 oldalnyi Stats graphics banner, jobbakat összeszedtem)

7. banneren dúrva az a Bradley-s 11GoldStaR

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13227) Fortissimus válasza gabipaci (#13218) üzenetére


Fortissimus
őstag

eleg ha rakeresel barmelyik hardcore palyara, a server info-ba latod mi van be vagy ki kapcsolva

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13228) gabipaci válasza Fortissimus (#13227) üzenetére


gabipaci
addikt

El kell keserítselek, ha HC-ben fut a szerver, de be van pipálva a spot, minimap meg a többiek, akkor azt úgy jelzi ki a keresőben (és betöltés alatt is) de a játékban sajna nem úgy viselkednek a dolgok.
A HC mod egyszerűen kikapcsol minden segítséget, a 3rd view-en kívül, illetve a baráti tüzet aktiválja. Amit a szerver infóban látsz, az HC-ban fake.
Végigpróbáltuk az összes beállítást mackósajtal kb egy hete.

Logitech hardware tester

(#13229) jokeman


jokeman
aktív tag

Sziasztok, nem tudom az egérrel irányitani az emberkét a játékban!
Van valami megoldás? :Y

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#13230) bullseye válasza jokeman (#13229) üzenetére


bullseye
addikt

ha netán arra gondolsz, hogy akármit csinálsz, csak balra forog, meg előre sétál a karakter, akkor rossz hírem van...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13231) mackosajt válasza gabipaci (#13228) üzenetére


mackosajt
addikt

Remélem ma jön a peccs, és nem fog sokáig tartani a leállás miatta...
Szabadnapos vagyok, és játszani akarok... akár kevert HC-n is.

Ja, mindenkitől elnézést, akit tegnap CG-vel öltem le, de valahogy ahhoz volt kedvem azalatt a 40 perc alatt, amíg ráértem.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13232) gabipaci válasza mackosajt (#13231) üzenetére


gabipaci
addikt

Valami jön, mert kaptam emailt a procon programról, a tegnapi 0.5.0.0-ás verzió már 0.5.1.7-nél tart.
Tegnap szinte online követtem az eseményeket, volt hogy harmadikként töltöttem le az épp aktuális verziót. 5-20 percenként jöttek ki az új példányok, 0.5.1.4-nél feladtam, és mentem aludni.
Elvileg update van a hostingos oldalon, de annyira, hogy be sem jön az oldal.

Logitech hardware tester

(#13233) gabipaci


gabipaci
addikt

Adminok:

Megint működik minden ahogy kell (elvileg).
Kéretik letölteni az új programot innen és egy teljesen új könyvtárba kicsomagolni, és úgy futtatni. A régi még véletlenül sem jó, mert alapjaiban más rendszer. Csak bekavarna.
Ip, port, felhasználónév, jelszó maradt a régi.
Ha gond van, írjatok, de érdemben csak 6 körül tudok tenni valamit.

Üdv

Logitech hardware tester

(#13234) gabipaci válasza gabipaci (#13233) üzenetére


gabipaci
addikt

A kettes szerveren nem annyira jó, de írtam Nekik...

Logitech hardware tester

(#13235) medvezsolt válasza creedszl (#13209) üzenetére


medvezsolt
senior tag

heh:D ...te is megtaláltad a kangoroo-t? az egy nagy CG huszár noob.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#13236) nosferatue válasza zack (#13204) üzenetére


nosferatue
tag

Nem érzem god-mode-nak a medicet. A sokak által mumusnak tartott M60 számomra lassú és pontatlan. Legtöbbször MG36-ot használok, ha medic-el vagyok, mert van beépített red dot-ja illetve kis sorozatokban pötyögtetve elég pontos. Ha visszagondolok 4+ embernél többet ritkán tudok csak elkaszálni, ugyanis elég pontatlanul lőnek az lmg-k álló helyzetben, ha emellé még mozgnom is kell, akkor még gyérebb az eredmény. Szeretem a support szerepét, nem azért szoktam ezt a class-t választani mert überbrutáloverpowered. Olyan helyzetben pedig ha az ellenfél csapata egy sereg mediccel védi be az m-com-okat, akkor jön a carl gustav time.

Tegnap sikerült unlockolnom az abakant, noh ott nem volt ritka, hogy 4-5+ embert is magammal vittem mielőtt beadtam volna a kulcsot. Pontos fegyver, távolra, mozgás közben is. Egyébként valamennyi esése a lövedéknek abakan-nál is van, ez egy fedezék mögött megbúvó ellenfél sorozása során nagyon jól látható volt. A sorozatok nem szögegyenesen egy pontba mentek, a 3 lövedék valamennyivel egymás alá csapódott be.

Ami feltűnt, a játékosok nagy része megfeledkezik a sidearm-ról. Ha szemtől szembeni harcnál kifogy a tár, akkor elkezdenek ugrálni, fedezékbe rohanni, én ilyenkor szoktam elővenni a pisztolyt és pontot tenni a történet végére. A másik pedig, hogy kevesen veszik a "fáradtságot" a célzásra mozgás közben. Általában oldalra mozogva ki tudok térni (biznyos helyzetekben) az ellenfeleim lövése elől, mert nem követik le a mozgásom. Csak annyi a dolgom, hogy megpróbáljam a lövéseket továbbra is fej, mellkas környékén tartani. Ha már nagyon megunják a dolgot, akkor szokott jönni a gránát/cg páros az arcomba.

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#13237) madgie válasza nosferatue (#13236) üzenetére


madgie
titán

Nem az egy szem medic-kel van a gond, azt szembelövöd a 870 MCS-szel, oszt fekszik, még mielőtt igazán elkezdene krákogni az M60 :)

A gond azzal van, hogy a készítők a kasztok neve alapján úgy gondolhatták, hogy az Assaultok mennek elől és a Medic tápolja/éleszti őket hátul. Ezt viszont felborította az a tény, hogy megkapták az LMG-ket. Így most úgy néz ki a felállás, hogy egy eredményes squadban minimum két (de inkább három) Medic van, akik folyamatosan rákönyökölnek a bal gombra, egy Assault meg alapesetben még lőszerrel is tápolja őket. Egy ilyen squad-ot nem egyszerű lezúzni, ámbár adott egy kevésbé elegáns, de hatásos módszer, le is írtad: CG. Egyébként a C4 is jó móka, ha látod, melyik fedezék mögé fogják beásni magukat, akkor ott hagyhatsz nekik egy kis meglepetés-csomagot, értékelni fogják :)

(#13238) kennyke válasza gergo0328 (#13199) üzenetére


kennyke
aktív tag

...a másodlagos fegyver tracer-ezésre...

Ezt pontosan hogyan is kell?

(#13239) madgie válasza kennyke (#13238) üzenetére


madgie
titán

Ahogy a UAV-vel lősz géppityuként jobb klikkel (nem jut eszembe a "perk" neve, valami másodlagos lövés, vagy mifene).

(#13240) ADAM1337 válasza madgie (#13239) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

v alt w (vehicle alternative weapon)

[ Szerkesztve ]

(#13241) jokeman válasza bullseye (#13230) üzenetére


jokeman
aktív tag

Hát igen, de nem balra, hanem csak jobbra forog az egér, és felfelé, és ott kiakad, vissza már nem lehet hozni az egérrel.
Nem tudom mire gondolsz, de ha nem publikus itt a topikban a válasz, akkor várom priviben a válaszod, esetleg gondolok valamire, de azt majd priviben megindoklom, mert itt nem lehet.
:R

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#13242) madgie válasza jokeman (#13241) üzenetére


madgie
titán

Vedd meg eredetiben, tipikus warezgond ennél a játéknál. (hacsak nem a gamepad kavar be, akkor meg azt húzd ki)

mackosajt: én pont fordítva szoktam, gépfegyverrel aprítom a lentieket, meg folyamatosan spotolom őket. De jó ötlet ez is, ki fogom próbálni :)

[ Szerkesztve ]

(#13243) mackosajt


mackosajt
addikt

UAV-val mostanában jobban tetszik az a módszer, amit asszem sg.hubc2-es fórumba írt egyik ember (lehet jcsr-es KL Atya?), vagyis scope+extra robbanás, és a pálya széléről zoomolva rakétázgatni. :)
Ha nincs egy szemfüles csipa, aki 12x scope-al elnéz abba az irányba, amerről a rakéták érkeznek, sokáig lehet a levegőben tartani a gépet.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13244) kennyke válasza madgie (#13239) üzenetére


kennyke
aktív tag

Köszi, tényleg az lesz...
Eddig azt hittem, hogy az minden járműre gépágyút ad, ebből is látszik, nem nagyon szeretem a járműveket...

(#13245) ciry válasza mackosajt (#13231) üzenetére


ciry
őstag

Engem meg Pufajkás idegesített fel azzal, hogy 3-szor lebökött délután, leszúrtam nagy mérgemben kb. 43 embert amíg ott volt, de csak 2-szer tudtam megleckéztetni :F
Mikor tudtam, hogy a T-88-as cuccával mászkál, mindig nekiugrottam a bajuszos medikeknek, leböktem akit lehetett, erre ő meg hátúlról lőtt le :W
Az idegenek gondolom nézték, hogy ki ez a kamikáze paraszt aki Jasont(Péntek 13) utánozza :DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13246) F_Zolee válasza mackosajt (#13243) üzenetére


F_Zolee
veterán

Olyan nincs, hogy két féle "extrát" is feltegyél a gépre. Vagy scope-ot teszel vagy a warhead-os erősebb sebzést.

(#13247) mackosajt válasza F_Zolee (#13246) üzenetére


mackosajt
addikt

scope az ucsó oszlop, extra robbanás meg az előtte lévő. Nem az erősebb sebzést írtam.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13248) Jazzy válasza ciry (#13146) üzenetére


Jazzy
tag

Ma megyek is játszani és próbálkozhatsz ciry. Vigyázz ne hogy Te járj rosszul! :))

J@zzy

(#13249) drachos


drachos
tag

Újraraktam a gépet, feltelepítettem újra BC2-őt, de nem indul el az updater, hiába futtatom az update exe-t, a játék indul egyből. Már próbáltam azt is, amit neten találtam valahol, hogy lan settings-ben állítgatni, de ott minden jól volt beállítva. Nem tudja valaki, mi a baj? :F Így persze játszani se tudok.

(#13250) F_Zolee válasza mackosajt (#13247) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na de az az adott kaszt fegyverének "erősítésére" van. Az UAV-nál is működik?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.