Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13451) mackosajt válasza ciry (#13450) üzenetére


mackosajt
addikt

Mert elveszett a kapcsolat a detonátor és a c4 közt az éterben a halálával :)

Ezért jobb a gyújtózsinór

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13452) ciry válasza mackosajt (#13451) üzenetére


ciry
őstag

Jó, de azt még nem unlockoltam :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13453) mackosajt válasza ciry (#13452) üzenetére


mackosajt
addikt

bár azt meg el lehet vágni, szal mégse jó

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13454) ciry


ciry
őstag

Itt rohadok meg a melóhelyen

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13455) madgie válasza ciry (#13454) üzenetére


madgie
titán

Én is. Aztán otthon meg a vizsgaidőszakos parikajancsi asszony vár, akit most az is zavar, ha kattog az egér. Na ezt add össze :D
( tudom, vár a kocsma! :)) )

(#13456) ciry válasza madgie (#13455) üzenetére


ciry
őstag

A csütörtökök mindig nehezen telnek és még 5-től évzáróra is kell mennem az oviba
Mennyire kurva sok kedvem van hozzá :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13457) Doki-HUN1978 válasza ciry (#13456) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Még csak most ballagsz az oviból?

Azt hittem idősebb vagy... :DD :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13458) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#13457) üzenetére


gabipaci
addikt

LOL, ez feldobta a napom!
:C ;] :DD

Logitech hardware tester

(#13459) Jazzy válasza gabipaci (#13458) üzenetére


Jazzy
tag

Vigyázz ciry, mert kemény dolgok lesznek a suliban!! Arra vigyázz, ha rajzolnod kell ne egy késelést rajzolj a játékból, mert jön a pszichológus! :))

J@zzy

(#13460) bullseye válasza mackosajt (#13441) üzenetére


bullseye
addikt

tegnap olyan csapatban voltam valahol, hogy könyörögtem az ellenségnek, végezzenek ki minket gyorsan. Port Valdez támadás, 1-2 normális attacker elől, sniper sehol a dombon, felmentem spottolni. nem bírtam magammal, csináltam pár killt is a sárcokat fedezve, meg mortarral, de így is hatástalanították a bombát. átmentem túloldalra, spottoltam ezerrel, senki le se tojta. Bokorban guggoltam, mégis elkezdtek rám lőni, nem értettem, amíg észre nem vettem, hogy már 3 csipa állt közvetlen rajtam, és lődözgetett. akkor átmentem medicbe, de 2 másik támadó volt összesen a 16 emberből, szóval első akadálynál kihaltunk. és innen csak lejjebb ment.
védőként is fél csapat sniper, motion mine nélkül persze, a tankot felkapta valami idióta és berohant az ellenség sűrűjébe vele, végül bejött az ellen tank is, meglőttem tracerrel, látta nincs hova futnia így maradt hősnek - és nem történt semmi, mert az engineerek elől CGztek a vakvilágba (ekkor akartam először csapatot váltani - aztán engi lettem és kilőttem én...). Ahogy szorultunk hátra, volt hogy ketten védtünk egy mcomot, mert mindenki elől próbált pontokat szerezni, az ellen viszont szépen lekötötte őket pár emberrel és a maradék besunnyogott oldalt. stb. stb.
én ehhez képest meglepően jól toltam, sokat öltem, meglett az első arany csillagom, a 100. headshot, összesen vagy 13000 pont két kör alatt, de nem tudtam örülni neki, annyira xar volt az egész...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13461) ciry


ciry
őstag

Hagyjatok, mert megmondalak titeket apukámnak! :O

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13462) Bavid


Bavid
senior tag

Sniperből kedvenc jelenetem ez volt:

Ja és 20-as szerveren (3-an voltunk nem csipák), ott röhögtem hogy mi a f@szt csinálnak 2km távolról, az is csoda volt hogy odáig eljutottunk, természetesen aztán elvesztettük.

(#13463) madgie válasza Bavid (#13462) üzenetére


madgie
titán

Gondolom a minél nagyobb Marksman Headshot-ra utaztak :D

Honnan van amúgy ez a map?

(#13464) jokeman


jokeman
aktív tag

Gyerekek, ez akkora game, nagyon bejött, tegnap kaptam kézhez délelött.
Ha valaki megengedi hogy felvegyem a nick-jét friends-be, akkor irjon.
Én nagykanizsai vagyok és 30 éves! :DDD :DDD
:R

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#13465) madgie válasza jokeman (#13464) üzenetére


madgie
titán

Itt vagyunk szinte mindannyian, ha jelentkezel, téged is felírnak. Friends List nálam (nem sok mindenkinél) nem megy normálisan, két embert, ha sikerült eddig felvenni.

(#13466) Joe-T válasza jokeman (#13464) üzenetére


Joe-T
tag

Ugye-ugye, hogy jó döntés volt! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#13467) HS 2142


HS 2142
őstag

Nem sok, de több mint a semmi

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13468) Jazzy válasza HS 2142 (#13467) üzenetére


Jazzy
tag

Engem inkábn a javítások érdekelnének. A másik része a korrektség, a DICE azt ígérte, hogy ingyenesek lesznek a DLC-k, ehhez képest...

J@zzy

(#13469) Mrdevil válasza mackosajt (#13447) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ez bizti samuraihax volt álnéven,próbálkozik a srác. :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13470) HS 2142 válasza Mrdevil (#13469) üzenetére


HS 2142
őstag

Pedig jól bepróbálkozott, azthitte, ha Franciaorszgából játszik akkor nem lesz gyanús. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13471) madgie válasza Mrdevil (#13469) üzenetére


madgie
titán

Franciaországból? :DDD

Szerk: megelőztek :))

[ Szerkesztve ]

(#13472) Źşë' válasza Jazzy (#13468) üzenetére


Źşë'
addikt

hát igen azt ígérte, és ha nem itt elindul egy petíció az már most biztos) :K

nagyon fel tud húzni az mikor pár apróságért el mernek kérni pár ezer ft-ot, holott ingyen kellene adni, kedvcsinálónak, ahhoz hogy megvegyék és ne letöltsék az adott programot...
nagyon rossz az üzletpolitikájuk!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13473) ADAM1337 válasza Źşë' (#13472) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát ezért nem hiszem hogy valaki is fizetne skin pack-ért.
Amúgy nekem csak 1-2 dolog hiányzik a gameból:
-belső fps kiírás
-console (demo felvétel hivatalos meccsek miatt/ megtudd nézni ki ölt meg utólag is pl)
-Körvégi scoreboard-on a pontok száma.
-dx9 textúrák kijavítása

(#13474) HS 2142 válasza ADAM1337 (#13473) üzenetére


HS 2142
őstag

El sem hinnéd konzolon ez mekkora biznisz. (már collectors editionokba is skin packet raknak pofás artbookok helyett...)
Console pedig nem lesz. (elején megmondták), az fpst, meg a dx9 bugokat ígérik, hogy javítják, a pontok pedig a warok miatt lennének fontosak, de erről nem hallottam, hogy berakják-e

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13475) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Valakinek jó lett a 10.5? Én le is töröltem telepítés után, mert nem vette vissza az órajeleket.

(#13476) rankesz válasza F_Zolee (#13475) üzenetére


rankesz
veterán

Feltettem a 10.5-öt, 4870x2-nél, töltési idő megint a hosszú :((( , viszont v-sync javítva lett :) és talán kicsit jobb az fps is :) MAx 5 percig voltam bent, bővebb teszt este lesz, egyelőre marad, bár a hosszú töltés elég lehozó...

(#13477) ADAM1337 válasza F_Zolee (#13475) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ati eléggé szenved mostanába a driverek terén...

HS 2142: igazából nem is a console a lényeg hanem hogy lehessen mondjuk demot venni.

[ Szerkesztve ]

(#13478) Gonz0 válasza Jazzy (#13468) üzenetére


Gonz0
tag

Ezt már a múltkor is akartam írni, mikor ez a téma előkerült, de győzött a lustaság:

A DICE nem igérte, hogy a DLC-k ingyenesek lesznek, szal fölösleges a sírás. Mindössze annyi hangzott el, hogy a PC-seknek nem kell fizetniük a map packokért (és ezt eddig tartják is). És még akkor meg lett említve, hogy ez (az ingyenesség) nem csak a DICE-s srácokon múlik, ha az EA pénzt akar szedni akkor úgyis az lesz amit ők akarnak.

Egyébként meg a statb@zik fognak fizetni a skinekért, merthogy a skinekhez jár néhány unlockolható pin meg badge is.

Szerk: Én titkon bízom benne, hogy a pineket meg lehet szerezni a "statb@zik" hullájából elemelt skinezett fegyókkal is. :DDD

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#13479) HS 2142 válasza Gonz0 (#13478) üzenetére


HS 2142
őstag

Én is erre gondoltam, vadász szezon :))

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13480) Fortissimus válasza madgie (#13465) üzenetére


Fortissimus
őstag

a legutobbi frissites ota nalam megint jo a friendlist

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13481) Źşë' válasza Fortissimus (#13480) üzenetére


Źşë'
addikt

de a friendlist-re nem is jött pecs, vagy csak nem láttam mikor inít az updater :d ez is komolyságos, mint az h szikla mögül sniperrel tisztán - 'akadálymentesen' becélzom a gyereket, az én lövedékem fennakad a semmin, az övé meg telitalálat, jó lesz ha mihamarabb találnak már megoldást erre is mert nem állapot, én még semelyik online játékban nem láttam ilyet wááá defibbel akartam leszedni egy gyereket, odamentem mögé klikk, semmi, megfordul és lekésel :DDD :W

(#13478) Gonz0 már hohgyne ígérte volna, arról volt szó h a pc-s tábornak az összes érkező dlc ingyenes lesz (valami tiszteletbeli oknál fogva - nem hiába jelent meg pcre IS), míg konzolon hála a frankó rendszernek megvehetik a tulajok

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13482) Fortissimus válasza Źşë' (#13481) üzenetére


Fortissimus
őstag

nem uj patch jott, hanem minap volt az a par oras leallas, akkor javitottak vmit

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13483) Gonz0 válasza Fortissimus (#13480) üzenetére


Gonz0
tag

Igen, volt egy szerverfrissítés a napokban. Jónak viszont nem nevezném: az első ~12 friendre lehet csak csatlakozni továbbra is. Ha valaki alatta van (görgetni kell), akkor hiába látod, hogy melyik szerveren játszik nem tudsz rácsatlakozni. A 20-as maximum meg egy vicc kategória, szóval maradjunk annyiban, hogy újra jelzi ki online.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#13484) Doki-HUN1978 válasza Bavid (#13462) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Helikopterből csináltad ezt a képet? :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13485) WhiteWalker válasza Doki-HUN1978 (#13484) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a képen is látható honnan való...planet battlefield ;)
planet battlefield BFBC2

(#13486) Doki-HUN1978 válasza WhiteWalker (#13485) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Csak viccből kérdeztem, de azért köszi az infót! :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13487) Fortissimus válasza Gonz0 (#13483) üzenetére


Fortissimus
őstag

olyankor ra kell nyomni 4-5-szor es utana csatlakozik, amugy tenyleg vicc, hogy meg ez se mukodik rendesen...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13488) LifeSpirit válasza HS 2142 (#13467) üzenetére


LifeSpirit
tag

Nelson Bayel csak az gond hoyg tökre hasonlít WhitePassra (vagy hogyan kell írni)Szóval semmi újat nem fog nyújtani szerintem,valami egyedibbet kitalálhattak volna :( :W :Y :K

UI:mostani mw2ben a lévő vidámparkos pálya kurva jó de annyiért én nem költök dlcre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13489) r-chee


r-chee
őstag

Úgy érzem, kezdek elmenni az felé, mint MW2-nél, hogy eleinte szorgalmasan küzdöttem a csatatéren, aztán idővel el-el maradoztam, végül már régóta nem is játszom vele :( . Változtatni kéne a hozzáállásomon :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13490) ciry


ciry
őstag

Jó volt a gém.
Csóka belenőtt a bódéba :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13491) r-chee válasza ciry (#13490) üzenetére


r-chee
őstag

Ehhez mit szólsz? Fóxer behajolt, miután lelőttem. De hiába pózolt, nem voltam rá vevő :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13492) gabipaci


gabipaci
addikt

Adminok:Legújabb adminprogram itt, egyenlőre ez tutti marad.Kettes szerver portja 27313-ra vátozott, más minden ugyanaz.
Üdv.

Logitech hardware tester

(#13493) Źşë'


Źşë'
addikt

Tisdale barátunk hihetetlen 101es k/d ja)) vicc ez az ember :D

és végül a 16 os egyéni k/d je sem semmi :W most az a szitu jutott az eszembe mikor egy versenyről kiraktak egy csítert! valami ilyesmit kellene átélni az összes hasonlónak! valami maradandót :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13494) zack válasza Źşë' (#13493) üzenetére


zack
nagyúr

Lehet béna vagyok, de én nem találom magam a BC2 stat oldalán... :F Mivel a nevem Zack és kapcsos zárójelben a "HUN". A Stat oldalon viszont nem tudok kapcsos zárójelet írni, Zack névre meg mást ad ki. Ötlet? :U

Másik kérdés...UAV hogy tud géppuskázni? Mert eddig nekem csak rakétázás ment. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13495) bullseye válasza zack (#13494) üzenetére


bullseye
addikt

a legutsó speckó az extra géppuska a tankvezetőnek és UAVnek, BMPnek és harci helinek meg asszem rakéta...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13496) bullseye válasza Źşë' (#13493) üzenetére


bullseye
addikt

mi a fenét használ, hogy ennyit ölhetett és nem rakják ki? vagy övé a szerver???

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13497) zack válasza bullseye (#13495) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi. :R Ki is próbálom éjjel. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13498) ciry válasza r-chee (#13491) üzenetére


ciry
őstag

Lehet máskor bejött neki :D

Zack: parancsolj

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13499) zack válasza ciry (#13498) üzenetére


zack
nagyúr

Köszönöm! :R
Hogy tudtad betenni a kapcsos zárójelet? :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13500) Mrdevil válasza r-chee (#13489) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja szintén zenész,majd talán a hétvégén pótolom picit a lemaradásom. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.