Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12801) SzlobiG válasza zack (#12762) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem érzékeltem, hogy kaptam volna.:D Ameddig felhúztam a csipát ott nekem is volt párszor ilyen hiába lőttem nem adta be néha érdekes ez a hitbox.:U

Gabi: Nekem eltűnt favoritból a szerver aztem valami gáz van vele, de akkor visszarakom.:)

(#12802) Gonz0 válasza gabipaci (#12774) üzenetére


Gonz0
tag

Én meg remélem hogy 12x-es zoom alapján szűr.. nagyjából ez különböztet meg minket reconokat a csipáktól.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12803) ciry válasza WhiteWalker (#12794) üzenetére


ciry
őstag

Ja, ráadásúl én is kétségbeesetten kerestem a lőszeres-dobozt, mivel a 870-esből fogytán volt a skúló :DDD
Rohadjak meg, ha nem azt hittem, hogy recon vagyok :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12804) Fortissimus válasza petXYZW (#12777) üzenetére


Fortissimus
őstag

van egy-ket fa aminek a koronajara ra lehet ugrani atacaman + laguna presan ha jol emlekszem.
amugy ha csipog a sensor nem biztos, hogy van is ott vki. en ha sniperkedek mindig azzal kezdem, hogy eldobom a 3 sensort 3 iranyba :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#12805) Gonz0 válasza Fortissimus (#12804) üzenetére


Gonz0
tag

Azt elég rosszul teszed. Egyszerre csak egy szenzorod lehet kinn, ha eldobod a másodikat az első eltűnik.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#12806) Fortissimus válasza Gonz0 (#12805) üzenetére


Fortissimus
őstag

igen, de ha vmelyik elkezd csipogni egybol tudom, hogy merre kell figyelnem.
es ha azt nezzuk, hogy kb 1-2 percig vagyok eletben jobb ha az elejen eldobalom, mintha magammal vinnem a tulvilagra ;]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#12807) Joe-T válasza Gonz0 (#12805) üzenetére


Joe-T
tag

Ez tuti?Én is el szoktam dobni három szenzort egymás után és a minimap jelzi is, hogy kint vannak!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12808) petXYZW válasza Fortissimus (#12804) üzenetére


petXYZW
tag

Köszi a választ a famászással kapcsolatban. Egyébként eddig csak az "ARICA HARBOR" pályán láttam ezt.

(#12809) Jazzy válasza Joe-T (#12807) üzenetére


Jazzy
tag

Hát ez engem is meglep, ha nagy ritkán recon vagyok én is rögtön eldobom mind a 3-at és látom őket a minimap-on.

J@zzy

(#12810) ciry válasza Joe-T (#12807) üzenetére


ciry
őstag

Én is eldobálom azonnal, ezek szerint nem egyedül vagyok hülye :DDD

Más: NS2000/870 Combat/SPAS-12 Combat között van-e bárminemű különbség?
Az esztétikain kívűl persze

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12811) bullseye válasza ciry (#12810) üzenetére


bullseye
addikt

Én ha shotgunnal megyek védőként, akkor tartogatok egyet, hogy ha beélesítenek, lássuk hol bújtak el. jó érzés, hogy miután engem megöltek, látom a motion mine assist pontokat, és tudom, hogy valaki más valszeg odaér élve hatástalanítani :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#12812) nosferatue


nosferatue
tag

Itt is azt írják, hogy egyszerre csak egy sensor lehet kint.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#12813) Bavid válasza ciry (#12778) üzenetére


Bavid
senior tag

ÁÁÁ szóval ezért nem ment soha jól a helizés:D

Igen egyszerre csak 1 sensorod "aktív" és nem csak a csipogás tkell figyelni, hanem minimap/map-en is jelzi az ellent. Én állt. jó nagyot dobok vele és addig is jelzi az ellent amíg a levegőben van szóval így nagyobb területet "fésülök" át vele.

[ Szerkesztve ]

(#12814) ígyvanferi válasza nosferatue (#12812) üzenetére


ígyvanferi
addikt

:Y Akkor én vagyok a sokadik, aki egyszerre szórja el a sensorokat... És meddig él egy? Tehát mikor dobhatom a következőt? Csak annyit ír, hogy rövid ideig működik. Persze, ha folyamatosan tolódik a front, akkor ez végülis lényegtelen, mehet a következő.

[ Szerkesztve ]

(#12815) ThePoweR


ThePoweR
senior tag

Na meglett az új monitor.

Ugye fullhd-ra kevés az 512-es 4870-em. levettem 720p-be és ez lett.

kép
Ha nem látnátok jól akkor az a lényeg hogy kb 1-2 centis feke csík van körbe.
Pedig ha jól tudom az is 16:9.

Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#12816) LifeSpirit válasza ThePoweR (#12815) üzenetére


LifeSpirit
tag

Nekem is ilyen monitorom van :DD

(#12817) ThePoweR válasza LifeSpirit (#12816) üzenetére


ThePoweR
senior tag

És neked is ilyen 1280*720-ba?

(#12818) ciry válasza ThePoweR (#12815) üzenetére


ciry
őstag

Maximális felbontáson játsz, a grafikai beállításokból vegyél vissza.
Más ötletem nincs.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12819) WhiteWalker válasza ciry (#12810) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

elhihetitek egyszerre csak egy sensort mutat... :K

Az NS 2000 az lassabban tölt két lövés közt és lassabban lehet újratölteni,a 870-hez képest de viszont hatalmasat sebez, elég egy lövés ;]
a Spas az pedig még lassabb az Ns 2000 képest is,de szintén egy lövés és kampó az illetőnek.
Mindháromba 4 ammo fér alapba :K kb ennyit tudok mondani kérem kapcsolja ki :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12820) HS 2142 válasza ThePoweR (#12815) üzenetére


HS 2142
őstag

Én bevallom nem értek hozzá, de egyszer a monitorom hdmi csatlakozóval kötöttem a géphez és akkor lett a szélén csík.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12821) Joe-T válasza WhiteWalker (#12819) üzenetére


Joe-T
tag

Ezek a fegyverek inkább közelharcra ajánlottak? Vagy közepes illetve nagyobb távolságra is hatásos valamelyik? A 870-est a legutóbbi patch előtt állítólag még lehetett használni távoli célpontokra is!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12822) Fortissimus válasza Joe-T (#12821) üzenetére


Fortissimus
őstag

a 12-es gauge shottal at lehet loni az egesz palyat akarmelyik shotgunnal, legalabbis hc-n

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#12823) bul07


bul07
nagyúr

ezen a héten sinper idegesítésre és csapat ösztönzésre hajtok
magam alá dobok egy lőszeresládát és telefüstölöm a pályát folyamatosan lövöm a füst gránátokat meg is látszik a legtöbbet ölőn is régebben pályától függően volt 20-40 ölés volt a most meg jó ha 20 felé megy
meg a nyerési W/L Ratio: is + ba ment
egyszerűen nem szeretnek egy helybe ülni ha nem látják az ellenséget hanem futnak élesíteni a m-com-ot

csak van egy kis hátul ütője nem ölök a pályán nyert meccs után van 7ölésem meg 3-4 halálom átlagosan

legjobb a világítótoronyba gubbasztó távcsövesek ellen oldalba lövöm a világítótornyot vagy 3x és már nem is tudnak mit kezdeni a füsttől

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12824) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na visszatértem. Tegnap meghalt a tápom.(SuperB 460 :((( ) Ez volt a második, igaz az elsőnél csak a venti volt bajos de azt hiszem a harmadik már nem lesz ugyanez. Most kölcsönbe van egy Chieftech amíg intéződik a gari...

Sok víz folyt le addig a Dunán. Lemaradtam esetleg valamiről? Később olvasgatok majd csak vissza.

(#12825) Joe-T válasza Fortissimus (#12822) üzenetére


Joe-T
tag

Csak kérdés, hogy olyan távolságban mennyit sebez?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12826) Joe-T válasza F_Zolee (#12824) üzenetére


Joe-T
tag

És csak a tápod szállt el?
Nekem egyszer szállt el eddig tápom és vitte a gépet is! :O

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12827) Fortissimus válasza Joe-T (#12825) üzenetére


Fortissimus
őstag

max 2 loves...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#12828) F_Zolee válasza Joe-T (#12826) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szerencsére csak az döglött meg. Még szerencse, mert nem lett volna most lóvé másikra. Igaz minden garanciás de akkor meg leshettem volna a falat addig.

(#12829) mackosajt válasza ThePoweR (#12815) üzenetére


mackosajt
addikt

monitor menüjében keress olyasmit, hogy teljes/képarány.
Mert ha nem a natív felbontásban van, akkor is be lehet tenni, hogy teljes képernyőn akarod látni. Valami ilyesmiben keresgélj.
Pontos menü sorrendet azért nem mondanék, mert nekem más van.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12830) Joe-T válasza F_Zolee (#12828) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem mindent hazavágott amiben forgó alkatrész volt és már nem volt garis a gép! Egy csöppet pipa voltam!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12831) Joe-T válasza Fortissimus (#12827) üzenetére


Joe-T
tag

De ez a max. 2 lövés ez HC-re igaz!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12832) Fortissimus válasza Joe-T (#12831) üzenetére


Fortissimus
őstag

sc-t nem jatszok, de eleg konnyu fejest osztani, igy godolom oda is jo.

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#12833) Bavid válasza ígyvanferi (#12814) üzenetére


Bavid
senior tag

Kb. 25-30 mp, nemtudom, de amúgy nem szoktátok ti a minimap-et nézni vagy mi? Mindenki úgy meg van lepődve... Azon látszik a motion sensor, ilyen kis hullámok indulnak ki.

(#12834) zack válasza Źşë' (#12786) üzenetére


zack
nagyúr

A sniperes témát én se támogatom, és igazat adok neked is, és petXYZW-nek is, hogy ne legyen korlátozás. Én is van amikor stratégiai szempontok alapján csipázok kissebb nagyobb sikerrel. Ha egy csapat tényleg annyira hülye, hogy nagy részben mindenki sniperezik, akkor megérdemlik a sorsukat, de ezért nem a normálisakat kell büntetni, mert ugyanúgy elúszhat egy kör, ha a profibbak nem jutnak csipához, főleg ha még ki is rúgja őket a szerver. Szóval ez a szabály egy baromság. :(

A motion sensor infót köszönöm az illetékeseknek! :R

Valaki írta hogy a Mortar és a Motion Sensor csak a csipa kiváltsága. A C4 az nem?
Illetve mit takar a csipánál a sensoros távcső és hogy kell használni? :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12835) Joe-T válasza zack (#12834) üzenetére


Joe-T
tag

A csipáknál a szenzoros távcső elvileg spottolná az ellenfelet automatikusan, de az én tapasztalatom az, hogy nem működik! Marad a "Q" billentyű!!!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12836) zack válasza F_Zolee (#12824) üzenetére


zack
nagyúr

Én is Chieftec-et használok, az egyik legjobb táp a piacon, bár nem mindegy milyen széria. Én a Turbo Series-t használom. CFT850-14C. Kb. 3 éve vettem, azóta 4890 CF rendszertől a GTX295, 4870X2-ig minden volt benne. Drága volt (36k 2007-ben), de tápoknál van egy aranyköpés...."A jót csak egyszer kell megvenni". Mivel előtte Enermax-ot használtam (kb.4 évig), tisztában voltam vele hogy a jó táp visszahozza az árát, és megéri rá többet áldozni. Direkt vettem kicsit túlméretezettet, nehogy gond legyen egy CF rendszernél, vagy idő előtt kinőjjem. Remélhetőleg még hosszú ideig nálam lesz, mert nagyon jó táp! :K Sokan bele se gondolnak, mekkora jelentősége van, mert egy stabil gép sok esetben a táp miatt lesz instabil. :U

Joe-T:
Szuper. Akkor ezért nem jöttem rá mi az istent tud, mert ezek szerint nálam se müxik. :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12837) HS 2142 válasza F_Zolee (#12824) üzenetére


HS 2142
őstag

Én is olyat akartam venni, de végül is egy Corsair mellett döntöttem (bár nem egy kategória)

(#12833) Bavid: Sokán HC-znak ezek szerint, ott meg kenheted a hajadra a motion minet meg a spotot :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12838) zack válasza HS 2142 (#12837) üzenetére


zack
nagyúr

HC szerókon nem működik? :U Magyarán akkor PH-s szerókon se tudom használni?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12839) HS 2142 válasza zack (#12834) üzenetére


HS 2142
őstag

Assaultnál is lehet C4, ha nem assault fegyvereket rak be (M14 ciry kedvéért, shotgun Voyage és Mackósajt kedvéért vagy G3 az enyémért :D )

A spotolos távcső meg nálam működik de kb 100 méter a hatótávja, ami egy hátul csücsülő reconnak már rosszat jelent, ha ott az ellenfél, combat reconnak meg van jobb cucc helyette.

(#12838) zack: Ezt hogy érted? A PH3 meg azt hiszem a 4 ami HC. Az első kettőn rendeltetésszerű a használata. Amúgy HC-n is működik, csak kényelmetelenebb hogy tabot vagy az M betűt kell lenyomni a térképért, ezért sokan meg is feletkeznek róla. (Ez a spotolásra is érvényes)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12840) F_Zolee válasza zack (#12836) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az nem az én pénztárcámnak való. De most szemezgetek egy olcsóbb Chifivel(11k :DDD ). Mert még egy ilyen szutykot nem akarok harmadjára elhozni. Kicsit ráfizetek, hogy ne az legyen. Nekem 450W is bőven sok E8400+HD4850-re. Corsair-t akartam most helyette de megnéztem, az árát mindjárt letettem róla. Főleg, hogy 400-as nincs is a boltba csak 450-es ami 20k. :F

(#12837) HS 2142: nem egy kategória valóban. Amikor vettem a gépet, akkor voltam, hülye, hogy nem vettem meg még "olcsón" a Bluestormot. :W 14k körül volt.

[ Szerkesztve ]

(#12841) bullseye válasza Joe-T (#12830) üzenetére


bullseye
addikt

milyen márka volt?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#12842) Bavid válasza zack (#12838) üzenetére


Bavid
senior tag

PH! serverekből az 1-es és a 2-es sc, amúgy meg hc-n is működik, csipog és ha nézed a rendes map-et akkor úgyanúgy spottol.

A 2-es szervert feltölthetnénk, mostanában jobban bejön a cq, ott leszek egy 20 percet azt ha nem jön sneki lelépek:P

[ Szerkesztve ]

(#12843) madgie válasza F_Zolee (#12840) üzenetére


madgie
titán

Nekem ilyen van most a gépben (Chieftec-et cseréltem le, mert hangos volt), kegyetlen halk, nagyon jó a "bele" (SeaSonic, a Corsair is általában ezt használja a jobb tápjaiban), nekem nagyon jó, hogy ilyen rajta a venti (a házam tetején nincs venti, így onnan elszívja a meleget, ellenben a procihűtő/hátul szívó venti párosnak nem zavar be, mint az átlag táp). Hátránya, hogy nem moduláris és eléggé káosz-szerűen rendezhető el így a sok kábel. Ja, és "csak" 4 pines a procicsatija, bár ez csak sz*rrá húzott prociknál lehet gáz.

(#12844) zack válasza Bavid (#12842) üzenetére


zack
nagyúr

Ok. Köszönöm az infókat. :R Lassan már mindent tudni fogok elméletben. Sajnos a gyakorlati tudás az még várat magára. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12845) WhiteWalker válasza Joe-T (#12825) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én az NS 2000-ről tudok nyilatkozni, ott egy jobb gombos zoommal azért elég messziről le lehet vele kapni az ellent,főleg úgy hogy téged nem lát, másfelé tüzel és akkor mint álló célpontot fejbe BUMM!!!
Én imádom ;] Volt egy video ahol tesztelték a távolságot azt most nem találom de az alábbi linken némi képet kaphatsz a távolságról

ns 2000

[ Szerkesztve ]

(#12846) F_Zolee válasza madgie (#12843) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hát erre sajnos még 6k-t rá kéne dobnom. :F A mostani Chifi egy kicsivel hangosabb csak, mint a Giga volt. Szal lehet maradok "ennél" a márkánál, mert csak 1-2k-t kell beleölnöm újból.

[ Szerkesztve ]

(#12847) HS 2142 válasza WhiteWalker (#12845) üzenetére


HS 2142
őstag

A videó a patch előttről van, sajnos abban eléggé legyengítették a shotgunokat. (ezért patch óta mellőzött szerepben vannak nálam)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12848) WhiteWalker válasza HS 2142 (#12847) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

hm... :U mégis jól működik, mint sebzés mint távolság terén :K

(#12849) SzlobiG válasza ThePoweR (#12815) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mivel nem natívba van a monitor ne csodálkozz, miért nem vettél inkább 1680X1050-est? Vagy cseréld le a vga-t 1gigásra és kész én biztos nem játszanék így, hogy nem natívba van.:U

(#12850) HS 2142 válasza WhiteWalker (#12848) üzenetére


HS 2142
őstag

Akkor én csodabogár vagyok, ha aztmondod, hogy a késelés is össze szokott jönni, akkor már felvonom a szemöldököm :))

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.