Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12051) Jazzy válasza ciry (#12048) üzenetére


Jazzy
tag

Megpróbálok felnézni, ha működik áll az alku. Cserébe viszont én is kinyírnálak motion sensor-al :DD. Na megbeszéltük? :) A német és francia szervereken szinten nincs laggom (persze ezek 16, max 24-esek). A vasam bőven elég a játékhoz, amiatt nem lehet lag. (C2D E8400 3Ghz;Asus P5k;Gigabyte 9800 Gtx 512Mb, 2*2Gb Kingmax 1066 ddr2)
De nem baj majd legfeljebb csapkodom az asztalt néha.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#12052) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Most már tényleg csinálhatnának valamit, mert nálam még mindig nem jó, ha jól sejtem úgy kb 5 órája szar a rendszer, azért az elég szép hogy egy ilyet megtehetnek, minimum jöhetne akkor a patch, de lehet ez a patch előtti állapot hogy felkészüljünk ez még csak a kezdet, ennél rosszabb lesz.

(#12053) Joe-T válasza Doki-HUN1978 (#12042) üzenetére


Joe-T
tag

Nem "csak" kiszállsz az UAV-ból, hanem haza is vágod! Sajnos! :O

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12054) Joe-T válasza Gonz0 (#12034) üzenetére


Joe-T
tag

Reméljük a PC-s patch tesztelés sikeresebb lesz nem úgy mint a legutóbbinál, mert az elég cumi volt! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12055) Joe-T válasza BalaNce87 (#12052) üzenetére


Joe-T
tag

"lehet ez a patch előtti állapot hogy felkészüljünk ez még csak a kezdet, ennél rosszabb lesz."

Ne legyünk ilyen pesszimisták! Űberfrankó, de főleg tuti lesz az új javítás! :U

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12056) gabipaci válasza ciry (#12048) üzenetére


gabipaci
addikt

ingame admint nem garantalom, bar elvileg mennie kene. ha gep ele kerulok, akkor meg meg rosszabb lesz, mert azzal kezdem, hogy lekapcsolom.
a szervereket is restartolni kene, de nem szeretnem ha meglincselnenek. igy azt valoszinu reggel ejtem meg.
ha csak nem lesznek a jatekosok megerto hangulatban.

Logitech hardware tester

(#12057) ciry válasza Jazzy (#12051) üzenetére


ciry
őstag

Oké, megbeszéltük, kicsinálhatsz vele :DD
Fél hét fele jövök, már ha nem szól közbe a technika ördöge(szombaton pl. a majdnem szomszédék elvágták az UPC-s kábelt az utca örömére) ill. nem akkor lesz a próbawar.
A cucc szerintem gyenge egy 1680x1050-es full felbontáshoz, nem tudom, te milyenen tolod :F

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12058) Jazzy válasza ciry (#12057) üzenetére


Jazzy
tag

A ma este nem biztos sajnos függ a melótól, remélem azért 9 után tudok menni. Ha ma nem is jön össze csütörtökön biztosan leszek és legrosszabb esetben akkor hozzuk össze! :)
Hát nem tudom, szerintem nem gyenge hozzá, de a felbontás 1280*1024. Mi a gyenge a konfigon szerinted az 512Mb-s kártya?

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#12059) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Ha az új patch nem javítja a fullos kifagyásokat, asztalra dobálásokat, többet tuti nem költök egy fillért se játékra. Persze ennek az eladását is átgondolom. És bekaphatja az összes fejlesztő a fa..omat. Ma idáig 5x kellett újra indítanom a gépet (kb 2 óra alatt), persze mire mentem volna vissza a szeróra már tele volt. :W Hiába jó a játék, ha egy ilyen teljesen elcseszi az egészet. Áááá!

(#12060) BalaNce87 válasza Zoli1222 (#12059) üzenetére


BalaNce87
addikt

Örülj annak hogy legalább működik nekem be se tud jelentkezni, amúgy érthető ez a játék még mindig nincs kész, és sajnos nem foglalkoznak vele kellő módon. És én is fontolóra vettem hogy eladom, meg hogy bármikor dobja ki pénzt játékra, nem éri meg ha még egy szerver keresőt se tudnak megcsinálni egy nagy multiplayer multú fps-ben, innentől nincs miről beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#12061) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

kis off, hogy pihenjetek Heavy metal Farmer

(#12062) reset


reset
senior tag

Hasznos kütyü ez a tracer. A Worms 3D-ben is hasonló elven működő gránátvetővel lehetett irtani a kukackákat: - csak arra kellett (kell) ügyelni, hogy ne kerüljön idegen tereptárgy az elindított lövedék útjába. Tetszik, hogy a jelölést követően fedezék mögül is lehet élesíteni a gránátot, nem kell zavartalan rálátás a céltárgyra - ha az okulárban megjelenik a bemért távolság, már mehet is a felhőfejes...

(#12063) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Sziasztok!

A barátom szeretne belépni, de ahogy bejelentkezik, és betöltené a stat-ját, felugrik egy ablak, hogy Connetion Issue, benne az üzenettel, hogy elveszett a kapcsolat az ea szerverrel.

Csinált egy másik "harcost" azzal be tud lépni, de nem akarja 0-áról kezdeni, most, hogy nehezen elérte a 6-os szintet.

Mi lehet a gáz?

Vagy most megint ilyen általános szivatás van, mint szokott lenni?

(#12064) peti4 válasza antikomcsi (#12063) üzenetére


peti4
tag

Sokaknál ez a probléma.Azt ígéri az EA nemsokára jó lesz!

(#12065) Colera válasza peti4 (#12064) üzenetére


Colera
tag

ajánlom is nekik :D

''Az idő pénz! - gondolta a pincér, és hozzáírta az aznapi dátumot a számlához...''

(#12066) ciry válasza Jazzy (#12058) üzenetére


ciry
őstag

Arra elég, bár azért próbálj meg visszavenni a felbontásból, pénzbe nem kerül :N

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12067) F_Zolee válasza Jazzy (#12058) üzenetére


F_Zolee
veterán

Procin húzzál kicsit és jobb lesz. Nekem is olyan van.

[ Szerkesztve ]

(#12068) antikomcsi válasza peti4 (#12064) üzenetére


antikomcsi
veterán

Köszönöm szépen az infót!

Szegény már tiszta idegbeteg lett, volt már Nálla rendszervisszaállítás, meg minden, én meg gondoltam mielőtt nekiáll újratelepítni, megkérdem, mert régen is sokat szívtam kapcsolodási problémákkal, csak én most be tudok lépni gond nélkül.

(#12069) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Sziasztok !Ez mi lenne?

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#12070) Screamer84


Screamer84
tag

Nem jön valaki jó kis HC rush-t gamelni?, megint tök üres a 3-as PH szeró és most nincs kedvem a sok idióta külföldihez, jó lenne valami frankó csapatokat összehozni és gamelni egymás ellen. Meg lehetne beszélni hogy pl este 8 körül összejön a nép innen és nyomjuk kő keményen :C

SZKEBE75: várjál türelemmel, nekem is volt ilyen ma délután kb 40 perc után magától helyreállt minden, azóta nincs gondom.

[ Szerkesztve ]

(#12071) SZKEBE75 válasza Screamer84 (#12070) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

ok,thx! ;)

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#12072) Fortissimus válasza SZKEBE75 (#12069) üzenetére


Fortissimus
őstag

itt is ez.... :(
turelem....

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#12073) Źşë' válasza SZKEBE75 (#12069) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem pont ebben a minutumban jött elő :s megint szarakszik az ea online

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12074) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Én eddig be tudtam lépni és játszottam is. De most egy perce kivágott és nem tudtam már visszamenni.

(#12075) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Azt reméltem megúszom a dolgot, de 20 perc játék után kidobott és nem tudok visszajelentkezni.

Ezt nektek, semmirekellő EA !

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#12076) ciry válasza Doki-HUN1978 (#12075) üzenetére


ciry
őstag

Láttam egy gyereket nemrég kibaszottEA néven a szerveren :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12077) Fortissimus


Fortissimus
őstag

most beengedett, de a havert nem mutatja, aki szinten online :(

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#12078) Doki-HUN1978 válasza ciry (#12076) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Igen, láttam én is. :) Asszem a PH-n volt pont.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#12079) r-chee válasza ciry (#12076) üzenetére


r-chee
őstag

Ez a név sem egyszerű: [17:53:44] buzievagy > szar

Asszem ma nem játszom, nincs hozzá meg a lelki nyugalmam :) . Az előbb vágtam széjjel a routeremet, mert hónapok óta csap szopat, szaggatja a netet, mikor legjobban nem kéne, ma pedig egyáltalán nem bírtam vele visszacsatlakozni netre. Fogtam és szétütöttem :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12080) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Most jöttem a hármas szerverről. Minden PH-s lelépett majdnem egyszerre. Én maradtam egyedül így hát én is leléptem. Jelenlétem demoralizál? :F :D
Azt vettem észre, hogy a javítás óta a HC már nem az, mint volt. Szinte itt is sorozni kell az embert mire meghal. Eddig elég volt pár töltény...

[ Szerkesztve ]

(#12081) Madn!ght válasza BalaNce87 (#11994) üzenetére


Madn!ght
addikt

"Zoomolás nélkül nem pontos a fegyver, pötyögni kell vele, vagy egy helyből lőni mert mozgás közbe meg alíg fog találni a golyó. Codba meg iszonyat könnyű lőni, mert nem szór egyik fegyver se, tapasztalat, cod1 után az összes rész könnyebb ilyen téren, de más szempontból is."

Azt mondod pötyögni kell.... de akkor sincs olyan, hogy a 22" colt beteríti az ellenfél és egy tár lőszer kevés bele, nem hal meg. Konkrétan nincs hova mellé menjen a golyó, mivel ott van előttem karnyújtásnyira. Szó se lehet szórásról. Egyszerűen irreális.

Egyébként nemcsak codról beszélek. Mohaaztam elég sokat, quake3-aztam kb 10évig, cod5 1,5 év, és sorolhatnám. Egyik játéknál se volt ilyen.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12082) Madn!ght válasza reset (#12006) üzenetére


Madn!ght
addikt

A célkereszt "szétcsúszását" arra értettem, mikor animálja, hogy talált. Félreérthetően fogalmaztam.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12083) Screamer84 válasza F_Zolee (#12080) üzenetére


Screamer84
tag

Pont ezért léptem le én is, hiába mondták hogy HC nem az volt, 2 GOL lövés kellett az ellenségbe,utánna váltottam shotira abból meg 3 , éppen ezért kérdeztem rá nem 1x hogy tuti HC modban van e a szeró mert igaz hogy célkereszt nem volt, de a sebzés és a játék közbeni ammo box vagy medic box jelölések is meg voltak, pedig HC-n nincs. Utána más szervereken ahol HC volt állítva megint minden jól ment, a sebzés és jelölések sem voltak.

[ Szerkesztve ]

(#12084) robyg válasza ciry (#11969) üzenetére


robyg
senior tag

Köszönöm ciry válaszát.

Amúgy a szintemet féltem el ne vesszen mert nem akarom újra az elejétől kezdeni.

(#12085) DieHard válasza F_Zolee (#12080) üzenetére


DieHard
senior tag

Faszául halnak HC-n. semmi baja

(#12086) F_Zolee válasza DieHard (#12085) üzenetére


F_Zolee
veterán

De látod másnak is feltűnt, hogy nem stimmel valami. Igaz még másik szervert nem próbáltam csak a PH-sat.

(#12087) DieHard válasza F_Zolee (#12086) üzenetére


DieHard
senior tag

Hát én csak azokon játszom, de semmi szokatlan.

(#12088) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Itt elkelne egy kis töredezettségmentesítés ellentettje az illető kezén.[link]

(#12089) zH.


zH.
senior tag

6970

3napig nem nagyon játszottam ( semmivel. ) ,aztán most 2-3 óra alatt bepótoltam. :D

[ Szerkesztve ]

just be

(#12090) HS 2142 válasza F_Zolee (#12080) üzenetére


HS 2142
őstag

Csak kihívtak minket gyakorlówarra ahol szépen derakasan kikaptunk :)
Gratula TRS (és PT-6, remélem jól írom)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12091) ciry válasza F_Zolee (#12080) üzenetére


ciry
őstag

Mentünk a gyakwarra amiről itt volt szó.
Kikaptunk simán 4-0-ra, mert nem volt taktikánk.
K/D-nk többnyire rendben volt, bár az sokkolt, amikor Zolira és egy ellenség közé születtem, ö meg szitává lőtt(mármint Zoli) :DD
Igy se jártam még :D Máskor meg Ördög Úr élesztett fel, úgy, hogy előtte semmi bajom se volt :DDD
Szóltunk volna neked is, csak pont elegen voltunk ts-en a menetekhez.
robyg: nincs mit
Jazzy: remélem nem voltál, mert nem voltam.
Holnap jön a repair tool :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12092) Mrdevil válasza HS 2142 (#12090) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja,viszont annak ellenére jó kis meccsek voltak,még egy 150,200 meccs és máris összeszoknánk mi is. :D :DDD
(Vagy nem... :DD )

Ciry: az vicces jelenet volt,valakit élesztettem melletted,de akkor még nagyban éltél és virultál,erre megfordulok látom fekszel,mondom akkor húzlak téged is.Mint kiderült én nyomtalak le a defibbel. :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12093) F_Zolee válasza Mrdevil (#12092) üzenetére


F_Zolee
veterán

Tegnap szintén lenyomott egy társ defivel. Holott nem is kellett volna, hogy használja. Már nem emlékszem az illető nevére. De PH-s volt az tuti. :)

(#12094) Pedro78


Pedro78
senior tag

Koszi a reszvetelt sracok, jo meccsek voltak :)

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#12095) madgie válasza zH. (#12089) üzenetére


madgie
titán

Nekem ma nem nagyon ment, de azért lőttem egy 323 pontos Marksman Headshotot a jó öreg M95-tel :))

(#12096) Źşë' válasza madgie (#12095) üzenetére


Źşë'
addikt

m95ben azt nem szeretem h nagyon lassú, mire betárazza/felhúzza :s 5x lelőnek, cod4ben szerettem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12097) madgie válasza Źşë' (#12096) üzenetére


madgie
titán

423 méterről hogy lőnek le? :D

(#12098) gabipaci


gabipaci
addikt

Adminok, ment egy halom privát. Készvan a cumó. :C

Logitech hardware tester

(#12099) Zoli1222 válasza ciry (#12091) üzenetére


Zoli1222
őstag

:B :D

(#12100) rankesz


rankesz
veterán

Ilyn se nagyon volt még, hogy éjfél előtt full üres legyen minden ph!s szerver...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.