Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13301) Joe-T válasza gabipaci (#13299) üzenetére


Joe-T
tag

Rendben!
Köszönöm a választ! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#13302) Joe-T válasza madgie (#13300) üzenetére


Joe-T
tag

Csak ne lenne olyan bazi hosszú idő míg újratölti a fegyvert!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#13303) ciry válasza madgie (#13300) üzenetére


ciry
őstag

Nekem a shotgunos lövéseim 30%-át biztos nem adja be :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13304) Fortissimus


Fortissimus
őstag

hihetetlen, de ez az elso arany dt-om :B

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13305) Źşë' válasza ciry (#13303) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem azokat beadja, viszont a heavy mg meg assaultokat nem, azaz ami sorozatlövő, sok elmegy az éterbe tényleg :s pecs meg még mindig sehol :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13306) Bavid válasza Joe-T (#13298) üzenetére


Bavid
senior tag

Akkor megfogsz lepődni ha találkozunk:D Tegnap kezdtem el vele tolni, főleg a sok szűk hellyel rendelkezű pályákon jó. M95 + red dot, 10 m-n belül bárhol halálos:D

(#13307) Joe-T válasza Bavid (#13306) üzenetére


Joe-T
tag

És, ha több ellenfél van veled szemben, akkor mit csinálsz, mert az M95 lassabban tölt újra mint egy shoti!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#13308) Źşë' válasza Joe-T (#13307) üzenetére


Źşë'
addikt

besprintel olyan helyzetbe ahol takarásban vannak és elsüti, ezzel duplagyilok vagy multikill :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13309) Joe-T válasza Źşë' (#13308) üzenetére


Joe-T
tag

Ezt egyszer én is kipróbálom! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#13310) Źşë' válasza Joe-T (#13309) üzenetére


Źşë'
addikt

az spben volt ilyen, mikor villámdörgésre kellett m95el lőni :P faja volt! _D pont takarásba ért 2 őr és akkor bumm :D 1 skullóval 2 ember))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13311) ThePoweR válasza Źşë' (#13310) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Azt szerintem nem M95 volt. meg multiba nem hiszem hogy halnak 1 töltényből 2-en. kivéve ha mind a 2 HS.

(#13312) F_Zolee válasza ThePoweR (#13311) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én valamelyik gyengébb távcsövessel, M24 vagy GOL, egy lövéssel átvittem két embert. Multiban.

(#13313) Źşë' válasza ThePoweR (#13311) üzenetére


Źşë'
addikt

[link] 2:15 nél, am olyan sniperrel csinálod meg amilyennel te akarod (alapból biztos nem m95öt kapsz, de ott van a support láda a les mellett)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13314) zack válasza ThePoweR (#13311) üzenetére


zack
nagyúr

Pedig van ilyen. :K Nekem már 2x is volt M95-tel, igaz véletlenül.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13315) Yany válasza F_Zolee (#13312) üzenetére


Yany
addikt

Nincs ilyen, hogy gyengébb. Elvileg tökéletesen egyforma erősek. Egyéb karakterisztikájukban különböznek csak.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#13316) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Hát látom te sem sietted el! :DDD Nekem is kb34es szinten lett meg

(#13317) mackosajt


mackosajt
addikt

Szerintem ahogy haladunk előre, egyre több arany dogtag lesz, mivel mindenki lassan 40 felé emelkedik, az újak meg fel se fognak tűnni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13318) abdulka1


abdulka1
őstag

Sziasztok.

Megkérdezném a sokat tapasztalt magas rangú kollégáktól , hogyan lehet azt megoldani, hogy bárhol jelenek meg a pályán, egy bizonyos kolléga (nick: sadrazovic) mindenhol ott van és M60-al mesterlövészeket megszégyenítő módon azonnal fejbelő? Ellenben ha véletlenül sikerül a csővégére kapnom a fejét néhány méterről miközben tölt, akkor is van ideje megfordulni és lelőni. Amennyiben tiszta dologról van szó kérem adjatok felvilágosítást róla.

Köszönöm.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#13319) ThePoweR válasza F_Zolee (#13312) üzenetére


ThePoweR
senior tag

De nem haltak meg. kivéve hc vagy ha nem fullos az életük.

(#13320) F_Zolee válasza Yany (#13315) üzenetére


F_Zolee
veterán

Utánanéztem, valóban egyforma erősek. De mintha játékon belül jelölné másképp a sebzést a választóképernyőn. :F Majd megnézem...

(#13319) ThePoweR: de meghaltak. És nem HC volt. Igaz ez még a patchek előtt volt. Mostan nem tudom, hogy ki lehetne vitelezni.

[ Szerkesztve ]

(#13321) HS 2142 válasza abdulka1 (#13318) üzenetére


HS 2142
őstag

A statja alapján nem mondanám cheaternek.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13322) creedszl


creedszl
aktív tag

ma az egyesen nem is olyan rég két [CZ] előtagos emberke roppant pofátlan módon kezdés után max fél perccel már a kezdőnkön volt és onnan gyalult.beléptem két lépést tettem és bumm....az ilyeneket kbannolnám egy életre.merthát egy miért jön oda szemétkedni, kettő pedig hogy támadó volt és az m-comot már elhagyta, tehát egyértelmű stathuszár volt...bortányos.

az utóbbi időben én 4x scopos csipával nyomtam, leginkább az m24-gyel és egész jól lehet nyomni vele.fura módon számomra úgy tűnik pontosabb mint mondjuk a 12x-es.annyi headshotot nyomtam vele mint még soha...volt hogy egymás után három tagot lőttem ki, mind fejessel.szóval én rendszeresen fogom használni.vagy 4x scoppal vagy simán red dot-tal

Hulligaaan

(#13323) abdulka1 válasza HS 2142 (#13321) üzenetére


abdulka1
őstag

Nem mondom hogy az, csak nem értem hogy csinálja amit csinál.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#13324) Źşë' válasza mackosajt (#13317) üzenetére


Źşë'
addikt

én is pont erre gondoltam, aztán már a bronz fog uniquenak számítani)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13325) Bavid


Bavid
senior tag

Ez besz@rás a ph1, rég voltam fenn ilyen szerveren akkora hentelés ment, tiszta cod, nem látok semmit midnen robban pálya másik feléből kiszed hamutal mg36-al, mikro csipával nem láttamxd Asszem elég volt maradok a 24es cqnál:D

(#13326) F_Zolee válasza Bavid (#13325) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kevés esetben van kiegyenlített mezőny. Szóval csak a megfelelő oldalon kell lenni. :)

(#13327) ciry


ciry
őstag

Jó ez a játék, mindig tudok röhögni valamin: ma Zee ugrott le ernyő nélkül a házból Port Valdezen, rendesen összecsuklott, még az orditását is hallottam :C :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13328) WhiteWalker válasza ciry (#13327) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

7végén nekem is részem volt egy vicces helyzetben: sniperrel éppen messziről lődözöm ,mikor látom hogy egy arc a quadon várja a haverját hogy felüljön mögé,én lelövöm a söfőrt és ott maradt a spanja ülve hátul és várta a csodát hogy elinduljanak, aztán azt is kilőttem :DDD

(#13329) Fortissimus válasza mackosajt (#13317) üzenetére


Fortissimus
őstag

emlekszem az elso szilverre, csak neztem, huuu mi ez :DD

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13330) r-chee


r-chee
őstag

"Egy ismert Angol pszichiáter szakmai tapasztalataiból kiindulva azt állítja, hogy azokat, akik két órát játszanak bármilyen videójátékkal, azok drogosoknak tekinthetők." (forrás: cybergen.hu)

Előre, irány a kábulat! :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13331) DieHard válasza r-chee (#13330) üzenetére


DieHard
senior tag

Akkor rajtam már Csernyus doki sem segit.

(#13332) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Ugrattunk :DD [link]

[ Szerkesztve ]

(#13333) Fortissimus


Fortissimus
őstag

na ez is meglett nagy nehezen :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13334) ciry válasza Fortissimus (#13333) üzenetére


ciry
őstag

Én is pont tegnap kaptam meg.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13335) petXYZW


petXYZW
tag

Már kétszer tettek ki két különböző szerverről olyan indokkal, hogy Abusing play vagy valami hasonló, az Abusing-ra emlékszem. Nem igazán értem. :F

Nem PH! szerver volt, hanem valamiéyen külföldi HC.

(#13336) jokeman


jokeman
aktív tag

Sziasztok végre megjött a játék :C
Nicknevem: jokeman(HUN)
Fps mennyire érdemes beállitani, vagy itt nem lehet?
Mennyi az ami már multiban normális játszási sebességet eredményez?

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#13337) Djroberto


Djroberto
tag

Szevasztok...

Most vettem meg ezt a game-t....
olyan kérdésem lenne hogy full kezdőként tudok menni valami ph-s szeróra??
vagy ez is olyan mint mw2?

köszönöm

:-)

(#13338) gabipaci válasza jokeman (#13336) üzenetére


gabipaci
addikt

30 felett mar jo, 60 felett mar semmi veltozas nincs.
Djroberto: barki johet a szervereinkre.
Gyere nyugodtan.
A reszletes leiras r-chee blogjaban van, elered az adatlapjarol.
A fo szabaly, hogy nincs csunya beszed, es a vedok nem tamadhatnak a tamadok bazisara rush modban. Conquestben meg nincs bazistamadas, semmijen modon.

Logitech hardware tester

(#13339) jokeman válasza gabipaci (#13338) üzenetére


jokeman
aktív tag

És erre van valamilyen konzol parancs mint a COD szériákban, vagy csak simán jáccak a grafikai beállításokkal?
Még szoknom kell azt a feelniget, de jácottam már ma fél órát bejövős nagyon, csak sokat halok még az elején.
Más kérdés, x-fire kell a ph-s szerverekhez, vagy játékon belül is megtalálható?
Meg ha bármi okosság van ami egy kezdő számára hasznos lehet akkor az szívesen elolvasnám :C :R

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#13340) ciry válasza Djroberto (#13337) üzenetére


ciry
őstag

Jöhetsz a ts-re is, elférsz.
Ha meg hely kell tudunk csinálni.
Már ha kiadnak egy normális adminprogit végre.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13341) Joe-T válasza jokeman (#13336) üzenetére


Joe-T
tag

Ha még egy kicsit jobban ki akarod tolni az élményfaktort, akkor érdemes beszerezni egy mikrofont és feljönni TS-re, ahol csapatban nagyon jókat lehet játszani! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#13342) Djroberto válasza gabipaci (#13338) üzenetére


Djroberto
tag

oké..... utánajárok,szerver neveket tudtok mondani?

hm.... nem igazán tudom kinél mit jelent a rush mód, én anno fear conbatban és most mw2-ben gyilok gépet játszom...

szóval utálok campelni nem tudok 1 helyben állni és sniperezni vagy várni a "csoda" felém tartó leendő eleső katonát... :R

:-)

(#13343) Joe-T válasza jokeman (#13339) üzenetére


Joe-T
tag

Én nem hallottam még konzol parancsról, de a grafikai beállításokkal elég jól be lehet lőni a teljesítményt!
Különbségek már abból is adódhatnak, hogy DX9-10-11 alatt játszol! Illetve milyen a videókártyád és milyen meghajtóprogram van hozzá!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#13344) Joe-T válasza Djroberto (#13342) üzenetére


Joe-T
tag

Ahogy már gabipaci megírta: A reszletes leiras r-chee blogjaban van, elered az adatlapjarol.

Ebben a blogban rövid leírást is találasz a pályákról és a módokról! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#13345) ciry válasza Djroberto (#13342) üzenetére


ciry
őstag

PH!-1
PH!-2
Az 1-esen m-com-ot kell védeni/támadni, a másikban zászlót húzogatni.
Közben meg lövöldözöl.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13346) gabipaci válasza Joe-T (#13344) üzenetére


gabipaci
addikt

valaki linkelje be lecci r-chee blogjat, mert telorol nem tudom.

ciry, adminprogram jelenleg 0.5.1.10 nel jar, ez most tabinak latszik.
megy a banlist, es a playerlist is. ingame admin es welcome message ELVILEG megy.
kiprobalhatnad hogy tudsz-e valami parancsot kiadni.

Logitech hardware tester

(#13347) jokeman


jokeman
aktív tag

Van mikrofonom, várom az instrukciókat.....
Win 7 64 bit, GTS 250 512MB 3,55Ghz re huzott E8200, ja meg 2*2Gb 1066Mhz RAM.
:C

[ Szerkesztve ]

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#13348) Djroberto válasza Joe-T (#13344) üzenetére


Djroberto
tag

Oké,köszönöm meglestem a blogot...

ti akkor klán szinten is játszotok vagy csak fun?

:-)

(#13349) gabipaci válasza Djroberto (#13348) üzenetére


gabipaci
addikt

csak fun, bar en legtobbet magamon szoktam rohogni...
paran szoktak menni gyakorolni az igazi klanok ellen, de ennyi

Logitech hardware tester

(#13350) Joe-T válasza gabipaci (#13346) üzenetére


Joe-T
tag

r-chee blogja:

http://logout.hu/blog/r-chee/index.html

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.