Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12651) v!ct0y válasza Fortissimus (#12650) üzenetére


v!ct0y
veterán

Amíg a garand-ot nem javítják ki addig van idő rá :)

(#12652) ciry válasza Źşë' (#12648) üzenetére


ciry
őstag

40 mm-es soti bronze star kb. 1-2 kör a Nelson Bay-en, repair tool-t meg kés helyett kell használni, bár ez elég beteg dolog :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12653) WhiteWalker válasza bullseye (#12634) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

egy hang szólított :DDD

(#12654) mackosajt válasza creedszl (#12649) üzenetére


mackosajt
addikt

mcomra és ha olyan épületben van, aminek az összeomlása esetén az mcom is pusztul, ne játsz c4-el, mert a csapatod könnyen megutál ha védő vagy.
az mcom sérül tőle.

Amúgy tegnap este látszott, hogy míg a mi oldalunk inkább ment be a darálóba, addig a másik oldalról a bradley-t kihasználták rendesen. Irtott és lőtte az mcom-ot, és ennek köszönhetően nem 1x azzal robbantották fel.
Nem szép, meg nem stílusos, de ha nem halad a front, akkor időnként nerm árt járművet használni.
Azon a pályán, ahol egy szigetről indulnak a támadók, nem 1x állt hátul percekig a bradley-nk, elől meg ment a gránáteső.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12655) Joe-T


Joe-T
tag

Kicsit a járművekhez kanyarodva! Nem szoktatok olyan dolgot tapasztalni, ha mentek tankkal egy teljesen akadálymentes helyen (pl:úton) egyszercsak mintha láthatatlan falba ütközne és visszapattan?
Nem tudom mi lehet az oka, de szinte minden alkalommal előfordul, ha járművekkel megyek! Ez csak egyedi doolog vagy másnál is elő szokott fordulni?
Tegnap kipróbáltam egy olyan szerveren ahol tök egyedül voltam fent és ott is előjött a jelenség!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12656) DieHard válasza Joe-T (#12655) üzenetére


DieHard
senior tag

F.sza laggos szerveren engem is visszadob pár métert. De lehet nem erre gondolsz. :U

(#12657) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Remélem hamarosan jön a patch mert szerintem nem csak a kés nem fog hátulrol.
Néha mintha a háttal lévő mukikon nem fogna fejen a rex golyó.

(#12658) kennyke


kennyke
aktív tag

Hétvégén volt egy szoros meccs: :)

szoros volt

később persze utolért :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12659) F_Zolee válasza mackosajt (#12641) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem is kéne már egy rendszer frissítés de nincs erőm fél napot elverni rá. :) Gondolom 7 van fent ha már DX11et használsz.

[ Szerkesztve ]

(#12660) r-chee válasza creedszl (#12649) üzenetére


r-chee
őstag

Lerakott C4-et kézigránát/GL/mortair/rakétavető robbanása lenullázza, ezért is tűnhet el sokszor, ha életben vagy és várod a megfelelő pillanatot.

(#12646) gabipaci: Én passzolok.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12661) Joe-T válasza DieHard (#12656) üzenetére


Joe-T
tag

A PH szervereken (kivéve 4-est amin még nem voltam) előfordul mindig ez a jelenség!

Lehet, hogy a laggolása lehet a probléma!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12662) Joe-T


Joe-T
tag

A tegnap esti játékban ráugrottam a PP2000-re és azt kell mondjam, hogy nagyon jó stuki!
Eddig assaultként nyomtam Abakannal, de ez a PP2000 egy jobb flinta! Tegnap volt szemtől szemben egy medikkel (M60) összetűzésem és sikerült leterítenem! Abakannal mindig én húztam a rövidebbet!Esélyem sem volt az M60 ellen! És ami még meglepőbb, hogy távoli célpontra is egész jól használható!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12663) mackosajt válasza F_Zolee (#12659) üzenetére


mackosajt
addikt

Igen, 7es van fent.

Gabi: kérdésedre én sem tom a választ. Mikor fent voltam, még tudott játszani, mert le is lőtt párszor.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12664) ciry válasza gabipaci (#12646) üzenetére


ciry
őstag

Ha nincs gazdája old fel a francba.
Előtte nem írogatott neki valaki, hogy ez, vagy az lesz, ha nem fejezi be, az ilyen-olyan dolgát?
Amúgy meg miért nem elég egy kick, vagy figyelmeztető kill?
Kíváncsi vagyok az az 1 szem ember mekkora bézrépet tudott csinálni.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12665) DieHard válasza Joe-T (#12662) üzenetére


DieHard
senior tag

HC szerón nálam alap fegyó. Messzier két kis pötty és hullik a sok csipa nagy csodálkozva. Viszont nem árt melléd egy lőszergyár. :DD

(#12666) rankesz válasza Joe-T (#12662) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem is tegnap lett meg a PP2000 és nagyon bejött!.
Toltam vele egy német szerón (PH!-n besokalltam) és simán 1 felett volt a ratio-m... egyszer csak át is tett az admin az ő oldalukra... :D

DIeHard: jaja, elég kellemetlen amikor megy a dara a sűrűjében, és egyszer csak kiürül és nincs több tár...

[ Szerkesztve ]

(#12667) Gergolabs


Gergolabs
csendes tag

Senkinek sincs lag problémája? (UPC)

(#12668) rankesz válasza creedszl (#12649) üzenetére


rankesz
veterán

Ma kértem helyet TS-en és benn maradtam a helycsináló szobában, nem pakoltatok át a játszók közé és hát szóval hallgatóztam kicsit.Csak úgy düllet a szemem hogy milyen atomerőmüvön nyomjátok hogy totál vízhűtéssel van hűtve a rendszer...de lehet nem is erről volt szó csak sejtésem van :DDD

igen, arról volt szó, viszont nem feltétlen atomerőművekre kerül víz, sokszor a csend miatt választjuk léghűtés helyett. Az én gépemhez pl már majd 2 éve nem lett nyúlva upgrade szempontból, viszont akkor igen ütős kis konfig volt.

(#12669) petXYZW


petXYZW
tag

Üdv

Szeretnék magyar HC szerveren játszani. Tudtok olyat amin van élet?

Tegnap rákerestem a HC PH szerverre több időpontban, de üres volt.

Köszi.

(#12670) ciry válasza rankesz (#12666) üzenetére


ciry
őstag

Tegnap kilőttem az összes lőszert az M14-ből, az antitankból, csak a pisztolyban maradt kb.fél tár lőszer, mire valaki közelről leterített.
Épp örültem, hogy lesz végre ammom, mire felélesztett egy élesztőgép, bele a gyílkosom szájába, aki megint megölt, a medic szeme előtt.
Mit csinált a hülye?
Megint felélesztett, 1-2 lövés elengedtem az nemezisem felé, aki persze, hogy kinyírt, lőszerem is elfogyott, de a seggagyú újra csak beleélesztett a golyózáporába :F
Szeretem az ilyeneket :C :R
Tanulság: mindig van lejjebb :W

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12671) rankesz válasza ciry (#12670) üzenetére


rankesz
veterán

:((( :((( :(((
Magamat ismerve szerintem habzó szájjal kaparásztam volna a reset gomb felé... :N
Ilyenkor én inkább leviszem a kutyát (akár zuhogó esőben is)

(#12672) r-chee válasza ciry (#12670) üzenetére


r-chee
őstag

Az ilyen eléggé gáz, velem is előfordult már. Persze csak akkor fut bele az ember ilyen "jóakaróba", mikor kevés a muníció, vagy épp tárat cserélne :) .
Medic-ként csináltam már én is pár gáz felélesztést, amikoris a semmiből előbukkant az ellen, vagy rögtön utána hullani kezdett a mortair. De ha egy magára adó medic látja, hogy jönnek szemben, nem éleszt újra senkit.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12673) DieHard válasza petXYZW (#12669) üzenetére


DieHard
senior tag

Nem nagyon :F . Külföldön divat inkább. Ezért nem játszok sem sajnos magyar szerókon.

(#12674) Jazzy válasza r-chee (#12672) üzenetére


Jazzy
tag

Ebbe én is sokszor beleszaladtam, általában engiként. Tényleg az az idegesítő, amikor meghalsz és örülsz, hogy végre lesz ammo már élesztenek is.

J@zzy

(#12675) petXYZW válasza DieHard (#12673) üzenetére


petXYZW
tag

Köszi a választ!

Akkor maradnak a nem magyar szerverek.

Lenne még egy noob kérédsem.

AA3-ban, a katonát amit létrehoztam, ha átnevezni nem is tudom (nagyon helyes), de van rá lehetőségem, hogy a nevéhez (elé vagy mögé) + "clan tag"-t illetve bármilyen szöveget hozzáadjak.

Meg tudom ezt oldani BFBC2-ben??

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#12676) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

most látom a statisztikai oldalon , hogy lehet ölni a motion sensorral??? :Y
fejbe dobom vagy hogy gondolták?? vkinek van már vele kille? Ha van meghívom egy sörre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12677) ciry válasza rankesz (#12671) üzenetére


ciry
őstag

Hát, mondtam a magamét megint a ts-en, gondolom örült a hallgatóság :F
A másik ami még "boldoggá tett", hogy Nelson Bay-en amikor elbuktuk az utolsó előtti pontot a jónép ott maradt a volt m-com környékén, mintha mi sem történt volna, az ellen lelőtt, besétált és élesítette/megvédte az utolsó M-Com-ot :(((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12678) aram01


aram01
nagyúr

Na így hogy már több óra gyakorláson túl vagyok helivel már a polgári légiszállitásban részt merek vállalni :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12679) ígyvanferi válasza petXYZW (#12675) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Igen, erre itt is ugyanúgy meg van a lehetőség.

(#12680) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

TS-en ez a helycsinálós szoba mit takar?
Ha felmegyek, udvariasan köszönök és helyet kérek pl az 1-es szerón akkor csináltok?

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#12681) r-chee válasza Balika23hun (#12680) üzenetére


r-chee
őstag

Így van, ha van ott admin(névre rákattintva látható, hogy Server Admin), és kérsz helyet, jó eséllyel szabadítunk fel egyet ;) . De szerintem nyugodtan beköszönhetsz másik szobákba is, ha admin nem a helycsinálásban van, és kérhetsz ott is helyet.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12682) ciry válasza r-chee (#12681) üzenetére


ciry
őstag

Egy dogtag az ára :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12683) r-chee válasza ciry (#12682) üzenetére


r-chee
őstag

Ok, én megengedem, hogy minden helykérő után lebökhettek. Persze csak ha tudtok ;] .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12684) Zoli1222 válasza ciry (#12682) üzenetére


Zoli1222
őstag

Az új pöcs-ig, így a legkönnyebb, dögcédulát szerezni. :(((
A jó előbb, egyik szerón a védők mögé lopóztam, gondoltam mindenkit lekéselek. Na persze... 4-ből egyet se tudtam, az első vágások után inkább lelőttem a p.csába őket. Az 5. ellent(medicet) már inkább meg se próbáltam. :)

(#12685) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Ezt elfelejtettem megkérdezni.
Melyik game-mel és hova is kell nekem regelni, h meglegyen a bayonette? Valamelyik nap beszéltem vkikkel erről ts-en, de amint látjátok mindent elfelejtettem. :B :D

(#12686) ciry válasza Zoli1222 (#12684) üzenetére


ciry
őstag

Én nem is merek már késelni, tegnap is inkább pisztolyoztam egy hínárhajút, persze balek módon, mert leszúrt a végén.
Patch előtt belevágtam a bicskát és annyi, most meg ha medic vagyok akkor ezzel próbálkozom, assaultal a 40 mm-es soti, mérnökkel a repair tool jöhet számításba alkalomadtán, csipával marad a kispisztoly :F
Leginkább persze lelövöm és annyi, sokszor parázok cifrázni már :O

Jazzy te meg hová tüntél megint? :Y
Egyszer bent vagy az osztagban, aztán ellen vagy, majd megint ott vagy nálunk, nem is tudtam követni :N
Úgy volt, hogy jössz ts-re, azzal is gondok voltak? :F
Mondjuk sokat anyáztam, meg asztalt vertem, lehet jó, hogy kihagytad

Yany: tőlem kivehetnék ezeket a pontoka, hc-n úgyis a pontosság és az első találat ami nagyon számít, ezért nem is tudom érvényesülni :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12687) Yany


Yany
addikt

Most olvasom R-Chee blogjában:
"- Tilos HC szerveren a GL és az M60 használata."

Ez még mindig így van? Egyrészt az M60 sokkal gyengébb már, másrészt GL-hez nincs célkereszt. Van ennek a tiltásnak így értelme? (egyik fegyó sem a kedvencem, csak azért szólok, mert elavult lehet ez a pont).

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#12688) Joe-T válasza rankesz (#12666) üzenetére


Joe-T
tag

Én a spec-ek közül a plusz lőszert szoktam hozzá választani és úgy elég jól ki lehet húzni vele! Egyedül csak az elehet zavaró, hogy ilyenkor sem red dot sem 4x-es zoom nem választható hozzá, viszont még így is elég pontosan lehet vele célozni! Szerintem messze a legjobb engineer fegyver!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12689) ciry válasza ciry (#12686) üzenetére


ciry
őstag

Elég gáz módon írtam le :B
Így helyes:
tőlem kivehetnék ezeket a pontokat, hc-n úgyis a pontosság és az első találat ami nagyon számít, ezért nem is tudok érvényesülni

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12690) Joe-T válasza Zoli1222 (#12685) üzenetére


Joe-T
tag

Szia Zoli!

Tegnap este sikerül Valparaison kilyuggatnod egy párszor! A Ts-en próbáltam állítgatni egy kicsit, de közben elszállt a játék! Mire visszamentem már nem voltál fent! Pedig jó köröket mehettünk volna! Na nem baj majd legközelebb! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12691) Jazzy válasza ciry (#12686) üzenetére


Jazzy
tag

Ne is mond ciry, tegnap valparison amikor a tankban voltam olyan szinten lefagyott a gép, hogy csak a reset gomb segített. Utána visszajöttem és a védőkhöz rakott be rögtön, ahogy beléptem már jött is a Your team won felirat. Ez nagyon gáz, volt mert támadó voltam és nekem is járt volna a lost felirat. Utána meg egyből visszaálltam nyomtunk egy kör isla-t utána levágott, nem tudtam visszajönni és inkább mentem inkább pacific-et nézni! :)) Ma mindenképpen feljövök ts-re is az tuti.
Azért nagyon jó partyk voltak valparison. Az első bázis B m-comját berohantam és kétszer élesítettem, másodjára jött egy medic lőttünk és élesztett. Ezzel lett meg az a bázis. A harmadiknál meg jó volt a kamikaze tankozásunk! :)

J@zzy

(#12692) Zoli1222 válasza Joe-T (#12690) üzenetére


Zoli1222
őstag

Okés. Én benne vagyok. :K A mozijegyet meg elfelejthetem. :( :O

(#12693) Joe-T válasza Zoli1222 (#12692) üzenetére


Joe-T
tag

Hát nagyon sajnálom a mozijegyet, de hátha még nem lefutott dolog! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12694) r-chee válasza Yany (#12687) üzenetére


r-chee
őstag

Ha valóban elavult ez a pont, majd megereszt nekem gabipaci egy pü-t és kijavítom. ;)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12695) Yany válasza r-chee (#12694) üzenetére


Yany
addikt

:R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#12696) ciry válasza Jazzy (#12691) üzenetére


ciry
őstag

Az első bázis B m-comját berohantam és kétszer élesítettem, másodjára jött egy medic lőttünk és élesztett
Ott voltam én is mögötted, jó volt látni, hogy végre valaki nem szarozik az m-com megközelítésével és 2 sikertelen "robbanyszás" után is bemegy szerencsét próbálni :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12697) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Hy!

Nem tudtok adni egy linket? hogy mikor jön az uj pecs? Mik a változások,kliens oldalon, szerver oldalon ..stb?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12698) gabipaci válasza r-chee (#12694) üzenetére


gabipaci
addikt

Amint megerkezik a megvalto patch szerver es kliens oldalra egyarant, maris frissiteni fogunk egy csomo mindent.
szerverleirasokat, a harmas szerver beallitasait (hc sebzes, sc tulajdonsagok) es a szabalyokat is erthetoen, reszletesen le fogom irni.
lesz ingame futo szervderszbaly, rovide tomoren,
stb
remelem legkesobb hetvegen ez vegbe is megy.

Logitech hardware tester

(#12699) Jazzy válasza ciry (#12696) üzenetére


Jazzy
tag

:)) bocsi a nagy káoszban nem láttalak! :) Én nem szoktam szarozni, ameddig élek addig mehet az élesítés. Bár amikor berohantam egyik alkalommal sem gondoltam, hogy sikerül élesítenem és nem halok meg közben! :D
A tankos verzió is jó volt gondoltam, ha odaállok elétek akkor csak engem lőnek és addigra felrobban az m-com.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#12700) Yany válasza gabipaci (#12698) üzenetére


Yany
addikt

HC-ra lehet javaslatom?
- HC sebzés
- No célkereszt
- FF ON(!)
- Van minimap, de nincs 2d spot rajta
- Nincs 3d spot
- Rush mapok, vagy vegyes, de semmiképp sem csak conquest
- Ha van ilyen, akkor no vehicle, csak infantry
- Bármilyen fegyó használata!
- No killcam

Ja nem lehet? Mind1, már megírtam. :DDD

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.