Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12451) ígyvanferi válasza BandiHUN (#12450) üzenetére


ígyvanferi
addikt

:) De úgy látszik időközben ismét berúgtam, mert két-három kör után ismét a régi formámban "tündöklöm". :(((

(#12452) ciry válasza r-chee (#12446) üzenetére


ciry
őstag

Hű, ilyet kérhetek én is? :C
Gabipaci: ott a pont :R
Lorenzo: nehogy azt hidd, hogy az ellen nincs tele hülyével.

Tettenért falbamászó

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12453) BandiHUN válasza ígyvanferi (#12451) üzenetére


BandiHUN
veterán

érdemes ránézni a netre is ha nagyon nem akar összejönni semmi...nekem tegnap volt egy 3/10-es köröm,lőttem mindenkit,mint a hülye,de csak elmenekültek/megöltek hamarabb...mérgemben cigi,utána speedtest,hát 508ms-os pingem volt :Y modem/router restart megoldotta...

ciry:jaja.de azért hozzátenném,hogy te a "jó" oldalra estél be pont,mi meg addigra már túl voltunk 3 totál szopós,béna sniperes(mert ha olyan csipázik,aki tud is,az azért ugyanúgy javit a csapaton...de aki 3 halálonként öl egyet és összevissza mortarozik,és semmi motion,az elég tré) körön,ott adtam be a kulcsot,amikor egymás után mindkét m-comhoz beverekedtem magam,élesitettem,és simán leszedtétek mindkettőt,akkor gondoltam,hogy ennyi,ebből többet már nem lehet kihozni,elmentem inkább Borderlandsozni picit...:DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12454) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hmmm. Valaki kirúgott, mert túl jól játszottam valószínűleg. Akkor, hogy is van ez?

(#12455) medvezsolt válasza Bavid (#12441) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Egyáltalán mi a fenének kell majd 15 másodpercet várakozni:(
Tök szívás.

Sok esetben eldöl a csata mire visszaérek. Bár ez ösztönző lehet, hogy ne halljak annyit. Mondjuk néha, amilyen helyzetek vannak, nem lehet nem halni.

Játszok ma egy szerón, marha jól ment, én voltam a legjobb a 2 csapatból, erre nem kirúgnak?
Biztos eldöntötték magukba hogy én csiter vagyok ... lámák

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12456) F_Zolee


F_Zolee
veterán

gabipaci: mapváltás után volt ha ez segít...

(#12457) Źşë'


Źşë'
addikt

friends list nem működik nekem, lehet már volt, rem ezt is kijavítják

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12458) Musa99


Musa99
csendes tag

mivel csináltok ti screenshotokat ? a print screen nekem nem müxik:S

(#12459) F_Zolee válasza Musa99 (#12458) üzenetére


F_Zolee
veterán

Fraps.

(#12460) ciry válasza BandiHUN (#12453) üzenetére


ciry
őstag

Ne tudd meg mit össze szopok én is sokszor: odaverekszem magam az M-Com-hoz, beélesitem, agyonlőnek, erre a többiek meg ott sincsenek :F
Van amikor olajozottan megy minden, van amikor nem :(
Múlt héten eléggé zsirul ment, most szinte csak minden 3. party-t nyerem, negativ k/d-val :W
E van.

Zoli: nincs olyan, hogy valakit jó játékért kiraknak.
Főleg olyan admin, aki veled van ts-en ;)
Legalábbis nagyon bizom benne

A screenshotot x-fire-el csináltam.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12461) gabipaci válasza F_Zolee (#12454) üzenetére


gabipaci
addikt

Kiderült, az adminprogram fagyott meg Godfather-nél, és ezért kerültél ki. Véletlen volt.
Elnézésedet kérjük, és vigaszdíjul egyszer ingyen káromkodhatsz :))

Ciry, de volt már olyan, hitman, de őt meg szóra sem lehetett bírni...

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#12462) fireproof


fireproof
őstag

Mai két jó játékom. :)

(#12463) r-chee válasza F_Zolee (#12454) üzenetére


r-chee
őstag

Semmi.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12464) F_Zolee válasza gabipaci (#12461) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ok. Majd élek vele. Sokszor elkelne ilyen "ajándék". :)

(#12460) ciry: nem voltam TS-en, mert, mint mindig én a másik oldalon vagyok így kihagytam. Aki PH-s volt az meg nem használja... Talán egy ember volt még rajtam kívül még de az se az én squadomban..
Megint megöltelek jó párszor, volt, hogy C4-el. Elképzeltem mit mondhattál abból következtetve amit ma hallottam tőled. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12465) F_Zolee válasza F_Zolee (#12464) üzenetére


F_Zolee
veterán

Áh mégse. Rosszul emlékeztem. Én voltam egyedül. Azt hiszem a ti squadotokat nyirbáltam a menet végén. Valakit lekéseltem(pont odaspawnolt), a többit meg lelőttem magányos harczosként. :)

[ Szerkesztve ]

(#12466) belaazallat válasza JamesHun (#12445) üzenetére


belaazallat
addikt

A késelés az sokkal jobb lett tőle, de ahogy átírtam, mintha jobban lagzana, de az lehet a torrent miatt volt, mert elfelejtettem kikapcsolni! :D
Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#12467) BandiHUN válasza gabipaci (#12461) üzenetére


BandiHUN
veterán

én most a kettesen jártam úgy,hogy egy b**izós szidta Crock-ot,vagy hogy kell irni :DDD és az ingame nem ment,ki kellett ugranom kickelni.... :F pedig a progi jó,az 1-esen tegnap működött,vannak néha furcsaságok

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12468) BandiHUN válasza belaazallat (#12466) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem is 40 van belőve,én is használom igy egy ideje...és átlag 2-3 kést összehozok 1 körben,ha épp van alkalom :) de tegnap volt hogy 5 embert is megbicskáztam,mert épp a közelben ennyi bamba akadt,tehát ha akar az ember igy jobbára tud késelni,külön nem szoktam arra menni,csakha meglátok valakit közel,és totál másfelé bambul :DDD nomeg azért bejött már közelharcban is megmentőként párszor.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12469) gabipaci válasza F_Zolee (#12464) üzenetére


gabipaci
addikt

Mondhatni most előre ki lettél rúgva, azért van ez a privilégium.

Ja, Lorenzó, nem olajozottan fut a dolog, pedig 4 eurót csak a VPN lehetőségért fizetek havonta...
Mindegy, álítólag a patch után javul sokminden.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#12470) medvezsolt válasza fireproof (#12462) üzenetére


medvezsolt
senior tag

fireproof, te ezt mindig megosztod velünk?:P már megfigyeltem. Félre ne érts, nem baj. Csak gondoltam megjegyzem:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12471) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Emberek! Vki játszik hasonló gépen, mint ez? hp_pavilion_dv7-3036ez Nem győzöm a villanyszámlát fizetni, és gondoltam lecserélem egy ilyenre a gépem. Nem szeretném, de sajna ez van. :O

(#12472) r-chee válasza Zoli1222 (#12471) üzenetére


r-chee
őstag

A Quazán és a GTX280 valóban nem energiatakarékos komponensek :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12473) zack válasza r-chee (#12446) üzenetére


zack
nagyúr

Nem érted a lényeget... :U Ha a jobbik csapatba vagyok, és annyival jobbak vagyunk körökön keresztül, akkor át szoktam állni, és erre buzdítom a többieket is. PH 2-es szerón volt erre példa, és tök jó fej-fej melletti küzdelem lett, élvezetes játékkal.
Nem 14 éves vagyok, aki egyfolytában győzni akar...Félreértettél. :U Csak ezek a fajta játékmód amit a BC2 képvisel, sajnos akkor élvezetes, ha a csapatok ki vannak egyenlítődve. Mielőtt "belekapaszkodnál" a mondandómba, természetes hogy van erősebb meg gyengébb csapat, hiszen valakinek győznie kell, és az sem feltétlen gond ha mindig az egyik oldal győz, mert erősebb. De mindennek van mértéke. Ha egy partiban olyan a játékosok eloszlása, hogy meg sem tudjuk közelíteni az MCom-ot akkor mi érteleme? :F
Vagy ha védők vagyunk mi értelme, ha berongyolnak 2 perc alatt, és egyszerre élesítik és egyben robbantják is mind a kettőt, mintha ott se lennénk..Ezzel az erővel tök felesleges az ellenfél is. Tény és való, hogy azért is idegesít, mert sokszor meg vagyok bénulva a csapatom miatt, mert egyedül nem tudom "megváltani a világot", és e miatt én is szívok.
Sőt..Crysis Wars-ban is volt hogy sokat bosszankodtam, mert én akár hányszor csatlakoztam egy játékba, mindig a gyengébbik csapathoz mentem, akkor is, ha az erősebbikben ismerősök voltak. Pont azért hogy a gyengébbeknek segítsek, és jobb legyen a játék. Ha edzésen sparringolok nem a kezdőkhöz megyek, hogy jól leiskolázzam és szétüssem őket, hanem a profik között keresek ellenfelet, hogy egyenlőbb legyen a küzdelem, és kesztyű közben fejlődjek is.
Ez mentalitás kérdése. Ki milyen mentalitású az életben, olyan lesz a játékban is.
Remélem érthető volt.
Azért köszönöm a "biz' isten átraklak"-ot, de ha lehet nem élnék vele.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12474) fireproof válasza medvezsolt (#12470) üzenetére


fireproof
őstag

Igen mert ez nekem nagy eredmény :DDD Nem vagyok egy jó játékos szóval ez nekem baromi jó eredmény. :D

(#12475) zack válasza Zoli1222 (#12471) üzenetére


zack
nagyúr

Ne is mondd...Nálam a 4870 X2 + C2D 4,3Ghz is qurva sokat fogyaszt. Persze játék alatt. Ha játszom, nagyon pörgeti az órát. Gondolom a 82cm LCD se kedvez a fogyasztásnak és az sem, hogy napi 16h megy a gépem kb.
Azért laptop-ra semmiképpen se cserélnék egy asztali gépet. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12476) zH. válasza madgie (#12448) üzenetére


zH.
senior tag

néha nekem sem ,de van ,amikor elkap a gépszíj. :K engineer-t kivittem. sniperrel lőni nincs kedvem - én nem tudok passzívan játszani. nem tudom kibírni ,hogy 5percig egy rohadt bokorba gugolok és lövöldözök. megkaptam a tomit ,elején tetszett ,de aztán a hajam téptem ki ,hogy 10mp-ig kell vele közelről tunkolni valakit ,és még akkor is lehet ,hogy megússza 10hp-kkal. :W
+ snipernél mindig mindenkit lesebzek. pár méterről eltalálom és szarrásebzem. meghalni nincs kedve. amikor mellérántom egy picit célzás és lövés között ,akkor bezzeg beadja.

[ Szerkesztve ]

just be

(#12477) belaazallat válasza BandiHUN (#12468) üzenetére


belaazallat
addikt

Hát 3 késelésből egy sniper-t, hátulról, én mozogtam, ő is mozgott ellentétes irányba, meg egy assault-ot kétszer, mert respawn után visszajött bosszút állni másodjára nagyon komoly kézi tusa lett, mivel mind ketten kifogytunk a lőszerből. Először ő szúrt, de elvétette, már nem tudott javítani. ;]
Kés statisztikám:
* 33 Kills
* 814 Shots fired (? :F )
* 62 Shots hit
* 0 Headshots
* 00h 08m 27s Time with

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#12478) gabipaci válasza zack (#12473) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, értjük szerintem amit mondani akarsz, csak a játéknak van egy rakás hibája.
Pl az autóadmin csak azzal foglakozik, hogy a két oldalon ugyanannyi játékos legyen.
De miért? Marha nagy kérés lenne, hogy lecsekkolja a jázékos értékét a szerverükről, és a szerint döntsön? Nem hiszem, hogy egy épkézláb programozónak egy ilyet 10 percnél tovább tartana megírni.
Mi adminok, meg hiába vagyunk fent, az emberek olyan gyorsan cserélődnek, hogy mire az egyik oldalra billentjük a mérleget, már rég a másikra kéne.
Ettől függetlenül, nyugodtan szóljatok, játékon belül is (nekem inkább ts-en, mert vak vagyok) és amit lehet meg fogunk tenni.

Logitech hardware tester

(#12479) zack válasza gabipaci (#12478) üzenetére


zack
nagyúr

Fogalmazzunk úgy, hogy te érted. ;) :R
Mert kértem hogy ne legyek áttéve a másik csapatba, mégis át lettem rakva. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12480) r-chee


r-chee
őstag

Ideje lenne büntetni a CG - úgymondván - szakszerűtlen használatáért!!! Ne lövöldözzön már senki épületen és járművön kívüli emberekre rakétavetővel... Az egész játékélményt a nullára redukálja, főleg, ha az ellentől 3-5-en is nyomatják egyszerre, pláne, ha még lőszertámogatásuk is van. Nem kéne már tovább elnéznünk ezt. Vélemény?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12481) gabipaci válasza r-chee (#12480) üzenetére


gabipaci
addikt

Az a véleményem, hogy semmit ne változtassunk mostmár a patch előtt.
Ha ugyanez marad, akkor én benne vagyok.
De szó volt valami olyanról is procon fórumon, hogy a fegyvereket is regisztrálja az event.log, ami annyit tesz, hogy megírják arra is a plugint.
Akkor meg tudjuk ellenőrizni.

Logitech hardware tester

(#12482) zack válasza r-chee (#12480) üzenetére


zack
nagyúr

Ennyi erővel a GL-t is be lehetne tiltani. :U
Azt meg nem is értem, hogy fogjátok ellenőrizni, ki az aki engedélyezett módon használja a Gusztit, és ki az, aki nem. Ha ilyen szabályokat akartok bevezetni szerintem nagy lesz a káosz. Miért nem hoztok olyan szabályt ami a warosdinál van? GL, Guszti, M60 tiltva. Ez így jóval követhetőbb lenne, mint az, hogy ki mire lőtt Gusztival és az most korrekt vagy nem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12483) gabipaci válasza zack (#12482) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, nagyon nehéz.
De itt senkinek nem azzal van baja, aki lovi a tankot, majd előjön egy ellen, és azt is pofángusztizza.
Hanem a kispöcsű, aki elbujik a sarokba, kér egy lőszerest, és okádja a rakétákat.
Ezért írtam pár napja, hogy Ciry rettentően jól megfogalmazta, nem szabályokat kell hozni, hanem kirúgni a k*cs*göket.

Logitech hardware tester

(#12484) madgie válasza Zoli1222 (#12471) üzenetére


madgie
titán

Nagy lenne a kompromusszum laptoppal, az tuti, de ha már lecseréled, ne ilyen cuccra, szvsz jobban jársz egy i3-mal, a HT miatt négy szálon számol és kevesebbet is eszik (a benne lévő DDR3 is beéri kevesebb fesszel). Én is gondolkodtam ilyen cserén, de nekem sok az adat, ennyi külső vinyót meg nem gazdaságos/kényelmes kezelni.

(#12485) ciry válasza F_Zolee (#12465) üzenetére


ciry
őstag

Hát eléggé mocskos pofám tud lenni ez biztos :C
De inkább pofázok, mint irogatok, kickelgetek ész nélkül.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12486) ciry


ciry
őstag

Most lesem, hogy 40 mm-es gránátvetővel szerzett 365 ölésért 7csillagot kaptam, mig 40 mm-es sotival összehozott 300 killért 3 csillaggal szúrták ki a szemem :Y
Ügyesen megoldották, gratula :C :R ( :(( )

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12487) mackosajt


mackosajt
addikt

Én személy szerint továbbra sem szeretném, ha tiltva lenne bármilyen fegyó, max. csak annyi kikötést kéne alkalmazni, hogy aki felszólítás után is továbbra nehéztüzérséget használ, az kaphat egy figyelmeztető jellegű szankciót.
Pláne azért, mert lehetetlen ellenőrízni, hogy most mit is lőtt, hacsak nem látja az ember, mert ugye azt nem hiszem, hogy jegyezni fogja, hogy járművel együtt, vagy nélküle halt a delikvens.
Tegnap amúgy annyi CG-t kaptam én is meg 40mm-est, hogy előkaptam én is a Gusztit, eleinte Heavy MG-sekre használtam, utána meg valahol láttam egy tömeget, és bele eresztettem, de valahogy nem olyan fílinges, mint messziről shotival szedegetni, vagy rambózni, neadj szétszerelni a tankot/gyalogost.
Ja, és mivel többnyire Shotival megyek, Igen sokat Engiként haladok, és nagyon zavar, amikor elkezdik "nyomorékozni" a kasztot, mert kialakult egy általános utálat a sok CG huszár miatt.

Na písz, majd F1 után szétszerelek mindenkit.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12488) Bavid válasza zack (#12473) üzenetére


Bavid
senior tag

És mit csináljak, ha én vagyok aki nyeri a játékot?:D Váltogassak 10 percenként?:D az meg nem engedi... Most minden egoizmus nélkül, volt párszor hogy 22 fős cq-n játszottunk és elég "low" játékosok voltak 30-72 volt (az én csapatomnak) átálltam, és 10-0ra hoztuk(am):DD

F_Zolee: Jól láttam hogy meglett a 40-es szint? Vigyázz mert most már sokat ér a dögcetlid:D

r-chee: hogy tiltanád? voltam fent austriai serveren ahol folyamatosan ment a server üzenet hogy no cq against people, úgyanúgy volt ott egy f@szláma aki azzal tunkolt (mondjuk eléggé megszivattam és ki is lépett, miután 2szer defibbel és 1szer repair tool-al öltem meg)

(#12489) r-chee válasza Bavid (#12488) üzenetére


r-chee
őstag

Igaz, nem lehet minden CG-st ellenőrizni. Viszont ha én tapasztalok ilyet, hogy ötödször is rakétavetővel lő ki valaki épületen vagy járművön kívül, az megkapja az egyszeri szégyenítő ledobását, indoklással együtt. Engem nem érdekel, elegem van belőlük. Én nem fogom elnézni őket, és nem állok neki én is CG-vel szivatni a népet, ha engem hasonló attrocitás ér.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12490) F_Zolee válasza Bavid (#12488) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jah meglett. A késeléssel meg nehéz téma lesz, mert ellenem mindig fog valahogy de ha már én akarok késelni akkor problémás az ügy. Tegnap is harmadjára sikerült valakit leszedni nagy kés fightba. ;] Akkor is csak úgy sikerült, hogy mellésuhintottam és hozzá ért a vége. :)
Amúgy tegnap nekem is volt olyan köröm a kettes szerveren, hogy már kevesebb volt a ticket és a végén megfordult a kocka, miután beléptem. ;]

Fegyverőrület: nem csak azt kéne nézni, hogy majd ki hányszor használja a cg-t. Hanem adott mapon ahol összvissz csak quad van ott tiltva lenne alapból. Tegnap én is elszenvedtem jó pár cg killt az egyesen. Talán ebből indult a felháborodás is. Volt egy kedves PiS(afejű) ;] klán akik csak úgy szórták a cg-t Nelson Bay-en(esti havas pálya). Emellett a gl egy szelíd bárány. Csak telitalálattal öl, sűrűn besül, gyengítettek rajta...

[ Szerkesztve ]

(#12491) gabipaci válasza r-chee (#12489) üzenetére


gabipaci
addikt

Az meg azt fogja szülni, hogy nem lehet CG-ozni az adminok ellen...
De támogatom, hogy a láncgusztávosokat büntetni kell. Egy @kill parancs épp elég bosszantó. Ha nem érti, akkor meg kick.
Ha meg valaki ugat érte, fel kell fogni, hogy igazából csak azt vesszük észre, ha ellenünk történik. Ha esetleg javul az adminprogram kínálat, lesz nagyobb látószögünk.

Logitech hardware tester

(#12492) r-chee válasza gabipaci (#12491) üzenetére


r-chee
őstag

Ha egy admin tesz valamit, az egyértelműen azt eredményezi egyesek szemében, hogy az admint nem lehet lelőni mert kidob stb. De akkor kérdem én, egy szimpla játékos mit tehet? Maximum azt, hogy nekiáll ő is CG-zni, vagy szidni a játékosokat, ócsárolni a szervert. Hiába látja, hogy nem odaillő valami, nem tehet semmit.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12493) medvezsolt válasza fireproof (#12474) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Ok. Én se vagyok él játékos. Bocsi, ha rosz májúnak hangzott:) Remélem összefutunk gémbe:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12494) rankesz válasza r-chee (#12492) üzenetére


rankesz
veterán

De akkor kérdem én, egy szimpla játékos mit tehet?

Be lehetne írni az üdvözléshez, bannerbe hogy " ha bármilyen problémád van fordulj adminhoz" vagy valami hasonlót.

Vagy ha admin játszik, akkor néha körbe lehetne küldeni egy körüzit, "hogy a nehézfegyvereket rendeltetésszerűen használd! vagy valami hasonlót - gondolom van valami script az adminprogiban ami gombnyomásra bindelhető üzit küld...

(#12495) medvezsolt válasza r-chee (#12492) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Egyébként sajnos a játék alapvető hibája, hogy CGzünk. A sebzéstöl elkezdve, a fegyver rángatásán át, addig hogy egy M60nnal Sniper távolságból leszed, stb..
Én is használom, emberek ellen is a CGt. Ez az a fegyver amivel távolra pontosan lehet megsebezni valakit, vagy fél távoli harcnál, aztán előveszem a AK-t és avval aprítom tovább. Ergo a CG-t arra használom, hogy meggyengítsem az ellent, vagy kiszedjek egy csáveszt a házból mert azt úgy a legkönnyebb. Meg miért ne használjam ha kéznél van?
Tankok ellen amúgy csak akkor hatásos ha több CG-s összeáll, mert amúgy egy T90esbe sok rakéta kell, pláne ha javítják is.
Lényeg a lényeg, hogy a tankok kiiktatásán kívül is megvan a lényege a Gusztinak. De tudni kell hol a határ.

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12496) Bavid válasza medvezsolt (#12495) üzenetére


Bavid
senior tag

Épp ez az hogy tankokra nem a guszti való, rpg és a másik is többet sebez rá, tehát aki gusztival megy direkt emberek ellen viszi.

(#12497) madgie válasza Bavid (#12496) üzenetére


madgie
titán

A guszti lövedéke gyorsabb, mint az RPG-é. Az AT4 is baromi lassú, mondjuk én a videó óta azzal nyomom, ma is kiszedtem vele egy száguldó Apache-ot :)

(amúgy meg C4 rulez, jól lehet vele tankot aprítani, csak mögé/mellé kell valahogy lopakodni)

(#12498) gabipaci válasza rankesz (#12494) üzenetére


gabipaci
addikt

Van olyan lehetőség, hogy beállított időközönként beír egy megadott üzenetet. Ebből akár mekkora variációt össze lehet hozni.
A szerver leírást meg akkor fogalmazom át, ha meglesz a patch, mert 4 sort fog biztosítani, ami már elégnek mondható.

Logitech hardware tester

(#12499) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Mikor jön az új pecs? ..Mik fognak változni kliens oldalon? van valahol egy leírás erről?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12500) ciry


ciry
őstag

Lacka 3 körön keresztül gustavozott, nem kevésbé bosszantva mindenkit(kb. 2 hónapja meg van neki a platina) és hiába szólt rá Godfather, csak csinálta, aki ezért nagyon helyesen kirakta szellőzni 1 órára.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.