Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13151) zack válasza namenyicsavo (#13150) üzenetére


zack
nagyúr

Ja ja..pedig jó kör volt. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13152) gergo0328 válasza gabipaci (#13142) üzenetére


gergo0328
senior tag

1 szóval nem mondtam h admin vagyok, lehet h a sorokból ez jött ki!
Mindenkivel megbeszéltük NORMÁLISAN h ne lőjön meg h jumpolgatunk és ezzel nem is volt gond mire jött vki aki elkezd tankozni meg minden és mindannyian sokszor megkértük h nem de nem csinált semmit!Lehet sőt durván kértem meg de nem is úgy gondoltam h magamat állítom be adminnak és sztem ez ha azt mondom h bann nem azt jelenti h admin vagyok! Cod2-es szeronkon is sokan mondják h ne csináld ezt mert bann de azért még sose basztam le őket! nah mind1 mert mindenkinek van saját véleménye de ezt mind nyugodt arcal is meg lehet beszélni! Lehet h nicns igazam ez a saját véleményem!
Üdv Gergő/Tóbi HUN :R

[ Szerkesztve ]

(#13153) Target78hu válasza Mr.Jerk (#13149) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ja elég erős az abakan ,,de épp ezért nyomtam eddig f2000-el és most aug-al ,mert hogy ha gyengébb stukival is tudok kb ugyan olyan eredményt elérni ,akkor az abakan csak hab lesz a tojtán nekem ;)

Ezt meg csak úgy találtam véletlen ,de mikor megláttam a csubikat :DDDD

hkv.hu

(#13154) gabipaci válasza gergo0328 (#13152) üzenetére


gabipaci
addikt

Üdv.
Persze, hogy meg lehet nyugodtan beszélni, nem is idegeskedem ez ügyben.
Ha te ban-al fenyegetőzöl, akkor egy vadidegen játékos joggal feltételezi azt, hogy admin vagy.
Durva péda, de mikor Esztergomban dolgoztam, felmentünk a Csőribe, kicsit beitaloztunk Sanyi komámmal. Mire is a pultnál lévű csöves megkért minket, hogy halkabban mulatozzunk. Sanyi egy szempillantás alatt odaugrott, felemelte az úriembert, és azt kiáltotta az arcába 2cm-ről, hogy ne ugass, mert megdöglessz.
Szerintem a csöves egy percig nem feltételezte, hogy egy járókelő fogja tettleg inzultálni, ha nem marad csendben. Úgy érezte a szituációban, hogy Sanyi az, aki kicsinálja, ha még egy szót szól.
Pedig Sanyi nem mondta, hogy ő gyilkos lenne, vagy van fegyvere.
Érted?
Szóval úgy gondolom, hogy ha csak nem élethalál kérdésről van szó, akkor ne menjünk el az ilyen beírások felé. Főleg úgy , hogy a játékos semmiféle szabály ellen nem vétett.

Remélem nem veszed sértésnek a hasonlatot, és továbbra is látogatod a szervereinket.
:R

A történethez hozzátartozik, hogy emberünk csak nem fogta be a száját, és 8 napon túl gyógyulót kapott Sanyitól, de végülis nem halt bele :D

Logitech hardware tester

(#13155) creedszl válasza Target78hu (#13153) üzenetére


creedszl
aktív tag

öcsém nagyon nagy vid....ez az Ok Go oltári klippeket képes csinálni

Hulligaaan

(#13156) madgie válasza gergo0328 (#13152) üzenetére


madgie
titán

Én nagy ritkán kapom elő az Abakant, főleg akkor, ha a sok medic-rambo miatt moccanni sem tudok egy mezei shotgun-nal, vagy uzi-val. Egyébként a szűkebb pályaszakaszokon nekem jobban bejön a " húzd amíg éred " F2000, vagy az XM8 :)

(#13157) ciry válasza creedszl (#13148) üzenetére


ciry
őstag

Nem csak erős, de oltári pontos is, a csipákat is simán lelövi az ember vele.
Ma az egyes szerveren 8/2 volt a An-94-es és a többi fegyver által okozott halálom aránya, ez rendesen felhúzott :W
Platinával nem értem minek tovább darálni :U
A PP-2000 nekem szúnyogriasztó kategória, mérnökként az M14 ill. a jól bevált 870-es a tuti ;]

Mr.Jerk: nagyon kevés az ember aki komolyan játszik a 40mm-es shotgunnal, ezért is tetszett a 2 pukkanás/2 halott, amit végre láttam kivülről is :C
Atacamán azért buktunk, mert helizéstől akkor se tudok szabadulni, ha már rájöttem, hogy ez nem a BF2-es heli és ott amikor lehet kihasználom a lehetőséget :F
Tényleg jó lenne a leirás a haverodtól, remélem összejön :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13158) rankesz válasza madgie (#13156) üzenetére


rankesz
veterán

Én mostanában az M416, XM8 és Abakan triumvirátossal megyek, de nekem szabad, hivatalosan is noob vagyok, van róla papírom, fent van a statoldalon... :DDD

(#13159) gabipaci válasza rankesz (#13158) üzenetére


gabipaci
addikt

Tanusithatom, egyutt vettuk at az oklevelet...

adminprogram: sikeresen ravilagitottam 2 problemara az 5.0-as verzioban.
Azt mondja az ember, hogy meg ma, de legkesobb holnap ki is adjak az 5.1-es progit.
Az eddigi problemak (ingame admin, wlcome message, mixed gamemodes - kosz ciry hogy jelezted) elvileg megoldodtak. Egy raero admin megnezhetne. ha latszik az udvozlo uzenet, akkor minden okes. Esetleg valami ingame parancsot kiprobalni.
thx

Logitech hardware tester

(#13160) #40835072


#40835072
törölt tag

Helo!
feltelepítettem a játékot ésmegy is de a képernyőbe folyamatosan iylen foltok vannak sé egyre több a végén nem átok semmit...:! eddig 64 bites oprendszerem volt azon jól mnet most 32 bites van.... ez a baj? :F

(#13161) ciry válasza gabipaci (#13159) üzenetére


ciry
őstag

Megnézem minnyá :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13162) Bavid válasza ciry (#13157) üzenetére


Bavid
senior tag

40mm-es shotgun egy vicc szerintem, 2mről hátba lövöm (nincs rajta testpáncél) és megöl 67% élettel. Volt hogy ~15 mről pont a fejét lőttem (csubi volt egyhelyben állt) és úgyanúgy b@szott meghalni bele, néha úgy érzem a smoke erőssebbet lő:D

(#13163) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Kurva jó 4000 kellett volna köv szintig erre nem menti el a statokat. Milyen játék ez már? Tiszta bugos az egész

braner00 kerüljétek!

(#13164) r-chee válasza gergo0328 (#13152) üzenetére


r-chee
őstag

Valóban nem mondtad, csak írtad ([12:43:04] Tobi HUN > no kill or ban ok?) :) .
Sokan így is azt hiszik, hogy CoD-oznak - ergó az a minden nekik, hogy lelőjjék az ellent, M-COM-ok, zászlók mintha nem is lennének -, és remélem nem terjed el itt ez a csak kés, csak pisztoly hülyeség. Ha ilyenre vágyik valaki, menjen vissza Call of Duty szerverekre.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13165) creedszl


creedszl
aktív tag

szerintetek a dice is tartja a pünkösd hétfőt és nem dolgoznak?csak mert akkor nem reménykedek abban hogy megjön a patch :))

Hulligaaan

(#13166) #40835072 válasza #40835072 (#13160) üzenetére


#40835072
törölt tag

megoldva :R

(#13167) kennyke


kennyke
aktív tag

Tegnap újrahúztam a wint-t, (7, 64bit, 10.4 ati driver) és a betöltés sokkal jobb lett.
Korábban, mire beértem valaki már rég élesítette az első m-comot, most még várnom is kell.
Leginkább 8-6másodperc környékére érek, szóval akinek a hosszú töltéssel van problémája, egy rendszer frissítés használhat.
(az előző rendszerem kb. 4 hónapos volt...)

(#13168) ciry


ciry
őstag

Járműgyilkos kör :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13169) gabipaci


gabipaci
addikt

Ciry, elromlott a parancsikon, hogy nem szolsz, mukodik-e az ingame admin? :DD
R-chee, igen, ahogy gondoltam, a map fulon majd lehet latni, hogy ki hol halt meg.
A patch utan lesz aktiv a dolog. Azt igerik, ott nagyon sok lehetoseg fog a rendelkezesunkre allni.
Jol hangzik.
Ja, a kaszt limit fegyverfuggo lesz, lehet mindenki recon, de nem sniper puskaval.
A sorrendet nem tudom hogy fogja felallitani

Logitech hardware tester

(#13170) ciry válasza gabipaci (#13169) üzenetére


ciry
őstag

Nem működik, legalább is semmit se láttam :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13171) F_Zolee válasza kennyke (#13167) üzenetére


F_Zolee
veterán

Milyen vga-d van?

(#13172) r-chee válasza gabipaci (#13169) üzenetére


r-chee
őstag

A végén még nem kell chat beírásokra hagyatkozni, és játék futtatása nélkül is megállípthatjuk, hogy "hoppá, az ott egy járműtolvaj" vagy "az a srác ott támadóknál hátul bujkál" stb. :) .
Sniper fegyót használók számát szerintem 4fő/csapat-ra kéne majd korlátozni. Ezt a kérdést meg is kéne vitatni adminok körében.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13173) gabipaci válasza ciry (#13170) üzenetére


gabipaci
addikt

oksa, ha hazaerek, restartolom

Logitech hardware tester

(#13174) creedszl


creedszl
aktív tag

tudjátok mikor m95-ből 3 golyó se elég ahhoz hogy öljön akkor inkább pihenek mert 10 percen belül tuti már a billentyűzet vagy egér bánja na meg az idegrendszerem...

Hulligaaan

(#13175) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

skacok ne menjünk el abba az irányba hogy most az abakant kezdjük el kulázni,hogy milyen erős...én az egész medic kasztot tiltanám be úgy alle zusammen!!!!
Gusztustalanul erős az összes fegyvere,a népek 80%-a vele van,a legerősebb fegyverének a sebzését pedig levenném a maximális sebzés felére....undorító és még az a bajuszos pofája is irritál :DDD
Arról nem is beszélve hogy a mediccel a legkönnyebb pontot és szintet lépni.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#13176) Bavid válasza WhiteWalker (#13175) üzenetére


Bavid
senior tag

Miért szerinted abakan nem erős? Patch után egyszer elővettem toltam vele kb 1 napot azt néztem hogy lett hirtelen 1ből 4 csillag?
A medic is tény hogy erős, de engem nem is vonz valahogy (minden más kassztal 2szer annyit toltam már.)

(#13177) kennyke válasza F_Zolee (#13171) üzenetére


kennyke
aktív tag

HD4870, 512mb.
Az aláírásban lévő konfiggal.

(#13178) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Egy nem sokat mondó cikk a frissítésről. Legyünk türelmesek senkinek sem lenne jó egy használhatatlan pach.

[ Szerkesztve ]

(#13179) DieHard


DieHard
senior tag

Tolni kell a HC-t skacok és mindennemü fegyvermizéria megszünik.

(#13180) gabipaci válasza DieHard (#13179) üzenetére


gabipaci
addikt

tolnank, ha a patch vegre lehetoseget nyujtana a hc sebzesre, softcore tulajdonsagokkal...

Logitech hardware tester

(#13181) Gripper


Gripper
tag

Gondoltam szólok hogy a PH 1-es szerver leállt :(

(#13182) r-chee


r-chee
őstag

Nem tudom újraindítani Clanforge-on, mert hibát ír :( . Multiplay oldala be van lassulva. Még próbálkozom. De jó, hogy admin progi sincs ilyenkor...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13183) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Ma is leállt egyszer..... De csak az. :(((

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#13184) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Nem megy:D:D:D Nah mindegy aki akar jöjjön a hármas szeróra

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#13185) Gripper


Gripper
tag

Látom megy a csevej. Giinos írta hogy a medic túl erős. Szerintem nem. Vagy csak én vagyok béna vele. Viszont van valami ami a medicet nehezen lőhetővé teszi. Már régóta észlelem, hogy a medik fegyverek(főleg az LMG-kre gondolok) bazi nagy torkolattüzet csinálnak a fegyvercső elé. Ezért is lehet szinte azonnal meglátni ha egy medik a bokorban tüzel. Bibliai égő csipkebokor effektus :DDD Na és ha már észrevenni, lőni is lehet(ne). De.
A drága fiúk ott a DICE-nál valamit elnéztek és a torkolattűz textúra/effektus/akármi egyszerűen felfogja a medikre lőtt golyókat. Nem mindet, de eleget ahhoz hogy a medik ledaráljon. Persze ha a medik háttal áll vagy nem lő akkor könnyen hal. Ezért olyan mintha a medik űberbrutál lenne, pedig nem, csak egy újabb bug (feature?).

Szerintem.

(#13186) r-chee válasza r-chee (#13182) üzenetére


r-chee
őstag

Na, csak sikerült restartolni a szervert, most már megy!

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13187) namenyicsavo válasza r-chee (#13186) üzenetére


namenyicsavo
tag

Kössz.

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#13188) gabipaci válasza r-chee (#13182) üzenetére


gabipaci
addikt

most megfogtal.
ha az adminprogram mukodne rendesen, akkor hogy inditod el vele a szervert?
mert szerintem sehogy.
mivel ha leall a szerver szetbont a kapcsolat a programmal.
de lehet en emlekszem rosszul.
a clanforge meg akkor ir hibat, ha epp karbantartas van a multiplaynal.
remelem patch van

Logitech hardware tester

(#13189) r-chee válasza gabipaci (#13188) üzenetére


r-chee
őstag

Igazad van. De lényeg, hogy megy :) . Én is karbantartásra, jó esetben patch-re gyanakodom, mert be volt lassulva multiplay oldala, kb. hetedikre indult újra a szerver, addig csak failed to restart-ot írt.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13190) WhiteWalker válasza Bavid (#13176) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én úgy értettem hogy előtte az MG60-at szidtuk milyen erős , most az abakan-t, ami a patch előtt is bika fegyver volt :U
Mindig lesz valami ami nem fog tetszeni ;]

(#13191) jokeman


jokeman
aktív tag

Sziasztok, ugy néz ki sikerül eladni egy eredeti játékomat, és gondolkodom egy másik beszerzésén a kapott árból,
Megosztanátok röviden a játékról a tapasztalatokat, kizárólag multi szempontjából érdekel, mert gondolkodom e 2 játék közt :
Battlefield Bad Company 2 Vs. Call of Duty Modern Warfare 2
Szerverek tele vannak már csitterekkel? Érdemes pénzmagot fektetni a játékba?
Mindenféle tapasztalat megosztást köszönök előre is, természetesen amennyire időm engedi végigböngészem a topikot. :R

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#13192) JamesHun


JamesHun
addikt

én csak azt nem értem, hogy a legutolso unlockolt fegyver miért nem a legbrutálabb
miért nem lehet szépen sorba kapni az egyre jobb fegyvereket
snipernél az egyre pontosabbakat assaultnál az egyre jobb sebzésűt
valahogy az utolsó fegyverek nekem csalódás (meg a közbülső jó néhány is :P)

SeriesX: JamesSHun

(#13193) Bavid válasza JamesHun (#13192) üzenetére


Bavid
senior tag

Mert úgy még nagyobb előny lenne azoknak akik kitolták az összes fegyvert.

jokeman: érdems megvenni, lehet kapni egész abráti áron is 6-8k.

(#13194) Fortissimus válasza gabipaci (#13180) üzenetére


Fortissimus
őstag

erre most is van lehetoseg. egyebkent nem a sebzes a hc, hanem fele annyi eletrol indulsz ha jol tudom. de most is be tudod ugy allitani, hogy hc+spott+crosshair+egyebek.
mas kerdes, hogy szerintem ha hc akkor ne legyen semmi extra:)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13195) Zolás válasza jokeman (#13191) üzenetére


Zolás
addikt

Jelenleg mindenki ideges mert késik a javitáscsomag amit igértek.
Csiterből nincs annyi mint a másik játékban sőt sokkal-sokkal kevesebb van.
Szerintem megéri belefektetni főleg a multimóka miatt. Összehaverkodsz emberekkel és jókat játszol velük. Röviden ennyi. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13196) r-chee válasza jokeman (#13191) üzenetére


r-chee
őstag

BC2 sztem sokkal nagyobb élményt nyújt multiban(nagy mértékben rombolható környezet, újraéleszthetö csapattársak különféle sz.földi/vizi/légi járművek, taktikás csaták), mint MW2, és sokkal kevesebb a csaló. Akad ugyan pár néha, de punkbuster elöl nincs sokáig kibújó :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13197) ThePoweR válasza jokeman (#13191) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Szerintem megéri befektetni rá. Vélemény: kevesebb a csíter vagy ugyan annyi. Csalók mindenhol vannak. :D Sokat lehetsz ideges a "mibe nem hal már megint"(kivéve hc :) ) vagy "mi az istennel lőttek le" szituk miatt, de szerintem nagyon jó a játékélmény. :DDD

(#13198) gabipaci válasza Fortissimus (#13194) üzenetére


gabipaci
addikt

varom a leirast, hogy hogyan kell beallitani hogy hc legyen, de celkereszt, spot, minimap maradjon... :R

Logitech hardware tester

(#13199) gergo0328 válasza ciry (#13157) üzenetére


gergo0328
senior tag

Helivel mindig mi szedtünk le(Tóbi és Bosszuallo) 1 kis TS és jó csapatmunka + a másodlagos fegyver tracer-ezésre csodákra képes! Bocsi de a csapat érdekében! Azért ti is lelőtetek 1X :R

(#13200) gergo0328


gergo0328
senior tag

fel lett töltve a quadrepülős videók jól sikerült része: http://www.xfire.com/profile/bosszuallo/videos/ KOMIKAT IS LÉGYSZI :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.