Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12351) madgie válasza BandiHUN (#12350) üzenetére


madgie
titán

PP-2000 vagy az AK-47U a két kedvenc a szervereken engivel, nekem még az Uzi jött be, de alapvetően a PP és az Uzi közeli kaszálásra kiváló, az AK meg kicsit távolabb is bevállalható (mondjuk ennek ellentmond, hogy nekem az Uzival elég sok távoli kellem van)

(#12352) zack válasza madgie (#12351) üzenetére


zack
nagyúr

Az Uzi-val az a bajom hogy nem elég nagy a tűzereje, viszont elég gyorsan kipörög egy tár. Én is AKS-74U párti vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12353) ciry válasza madgie (#12351) üzenetére


ciry
őstag

Nálam engivel a combat 870 meg az m14 a nyerő.
Nem egyszerű fegyverek, de a kis tárkapacitású automatákban nem nagyon bízok :(
Csipából az SVU meg a Type 88 a nyerő(az is red dottal, rohamcsipaként) a sztár GOL meg m95 nem jön be :F
Assaultal az AN-94 volt a menő(tegnapig), most a M16A2 jön, automatára necces lesz átállnom ez tuti.
Medikként a T-88-ast meg az MG36-ast szoktam elővenni időnként combat 870-est.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12354) Joe-T válasza madgie (#12351) üzenetére


Joe-T
tag

A PP-2000-et szoktam használni engineerként és próbálkoztam már vele távoli célpontra meglepő eredményességgel! Csak túl gyorsan fossa a lőszert, így több lőszert kell hozzá választani a spec-ek közül!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#12355) madgie válasza ciry (#12353) üzenetére


madgie
titán

A sima shotival az a bajom, hogy ha olyan kedve van, akkor nem adja be a találatot, akkor meg megszívom, mert míg felhúzza a shotit, hatszor kilyuggatnak. Saiga kisebb sebzéssel is jobban bejön, dupla tár bele oszt szétpumpálok kettőt is :D (távolra meg két lövés gauge-vel). Assaultnál én is az Abakannal vagyok a legeredményesebb, de az M16A2 a legújabb patch-csel eléggé le lett gyengítve, a mezei XM8 jó kis darálófegyver közelre, a 4X zoom-mal távolra is lehet osztani vele a fejeseket. Medic-ként ritkán nyomom, de akkor majdnem mindegy, mi van a kezemben, úgyis a legtöbbször a ládát dobálom, élesztek, rohangálok. Csipaként az M24/GOL/M95 jön be, rohamcsipaként is inkább a Saiga, vagy az M14 (és igen, volt videó a 4X zoomos M95-ös rohamcsipáról, működik a dolog, közelről magnum ammoval halálos az M95, igaz, míg újratölt...).

(#12356) Jazzy válasza ciry (#12353) üzenetére


Jazzy
tag

Nálam engivel aks; Xm8 és uzi. Assault: An-94;m16a2 (amíg le nem gyengítették az új patch-el) mostanában m416. Nekem is nagyon furcsa volt átállni az automata fegyverekre. Medic t88;mg36. Recon, m95;gol;svu

J@zzy

(#12357) zack válasza BandiHUN (#12338) üzenetére


zack
nagyúr

Ebben nagyon nem értünk egyet. ;) Nekem a warosdi is szórakozás, és már akkor is jól szórakozom, ha kihozzuk magunkból a legjobbat, még ha ki is kapunk. Nem vérre megy, ez tegnap többször is elhangzott. Játék ez is, olyan mint a public, csak kicsit kötöttebb. Pont az a varázsa számomra, hogy játék, de mégis kicsit nagyobb a tét, más feeling, és éppen ezért megéri a kötöttséget.
Nagyon sokat lehet fejlődni közben, a játékostársakkal jó viszonyt kialakítani, mert kevésbé személytelen mint a public.
Nem magyar bajnok klánt kell összeraknunk, hanem játszani kell, és jól szórakozni. A többi úgyis jön magától. Közben haverkodsz, és jókat röhögsz a kialakult szitukon.
Ezek a dolgok miért teszik kérdésessé a warosdit? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12358) ígyvanferi válasza Musa99 (#12345) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A Vírusban klánleader voltál, jól emlékszem? Voltam nálatok egy ideig, meg még pár másik klánban. FeroX-osok közé nem kerültem be végül, de mindig is tiszteltem őket.

A Statverse oldalt hogy lehetne frissítésre bírni? Bő 6 szinttel le van maradva hozzám képest.

[ Szerkesztve ]

(#12359) Bavid


Bavid
senior tag

Megint jó lenne ha jönnétek a 2-es szeróra...

(#12360) BandiHUN válasza ígyvanferi (#12358) üzenetére


BandiHUN
veterán

a bfbcs.com megy,frissit is,legalábbis nekem ma és tegnap is összejött,bár esténként nem garancia...nomeg látszólag nem frissit(bár nincs is miért),ha az ember az előző óta nem játszott,viszont ilyenkor a frissitési idő is marad régi

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12361) ciry válasza madgie (#12355) üzenetére


ciry
őstag

"közelről magnum ammoval halálos az M95"
Hacsak nincs rajta páncél... :N
Múltkor Lifespiritet lőttem meg 4 m-ről vele és annyi lett, hogy vörös lett a képernyője :F
Ott volt ts-en, mondta :O

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12362) Mrdevil válasza zack (#12357) üzenetére


Mrdevil
addikt

Detto. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12363) aram01


aram01
nagyúr

ma jó napom volt,egyszerre szereztem meg a platinát késre,és egy aranydögcégulát ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12364) Musa99 válasza ígyvanferi (#12358) üzenetére


Musa99
csendes tag

Igen leader voltam:) milyen néven toltad?

(#12365) Yany


Yany
addikt

Nem úgy volt, hogy kapunk peccset a hét közepén? Vagy már megjelent, csak lemaradtam valamiről? (kicsit összefolynak most a napok a sok meló miatt)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#12366) Bavid válasza Yany (#12365) üzenetére


Bavid
senior tag

El lett tolva jövőhétre.

(#12367) Audifan válasza Yany (#12365) üzenetére


Audifan
tag

Hy
Elhalasztották a jövő hétre :O Pedig már jó lenne ha valamit csinálnának mert ez a késelés kiborít :((

(#12368) zack válasza Audifan (#12367) üzenetére


zack
nagyúr

Sokat vártok ettől a patchtől. :U Felesleges, mert nehogy nagy csalódás legyen a vége. Én nem várok semmit, így nem is lehet csalódás.
Van egy olyan érzésem, hogy nem lesz oly hatalmas, minden problémát megszüntető ez a frissítés.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12369) bul07


bul07
nagyúr

PC-re valószínűleg nem lesz a 2 új játékmód(Onslaught)
ipon cikk

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12370) BalaNce87 válasza bul07 (#12369) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én még mindig azt nem értem hogy hogy lehet egy konzol elsődleges meg exluzív egy olyan játéknál, ami pc-ről indult, meg úgy összeségébe a multiplayer fps-ek pc-re valók, sinlget még végig lehet játszani de én nekem nem lenne kedvem bénázni gamepaddal, már volt benne részem párszor nem is tudom multiba hogy játszhatnak ilyen jól, lehet van célzés rásegítés de még úgyse könnyű.

zack: Sok javtást kéne letenni az asztalra hogy végleges verziónak hívhassuk a játékot, nemtudom anno mire volt jó a beta, amikor még mindig beta állapotba van. :U Bár innentől megcsinálhatnák hogy leszarják az egészet, mert innentől hogy megvették rengetegen, nem szükséges támogatni a játékot, a lényeg az hogy sok bevételt hozott, többit old meg te.

[ Szerkesztve ]

(#12371) BandiHUN válasza bul07 (#12369) üzenetére


BandiHUN
veterán

most legyünk őszinték?ki fizetne igazán a coop módért,ha bérelt szerver és fizetős dlc kell hozzá?szerintem ENNÉL a játéknál ez,igy nem egy fontos dolog...cod5-ben sem coopoztak valami sokan,persze lenyomta mindenki egyszer úgyis,akit érdekelt,de ennyi...semmi változatosság,stb.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12372) madgie válasza BalaNce87 (#12370) üzenetére


madgie
titán

A Bad Company első része csak konzolra jött ki, ha jól emlékszem...

(#12373) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Megtöröm a csendet. Nem tudtam ellenállni magamnak ezért elnézést. Kettes szerver, 18:22.

Ezek után még a tank is eltűnt érdekes módon. A képen nincs de míg lestem a spawn képernyőt láttam kigördülni közben. Remélem minden fontos információt feltüntettem.

[ Szerkesztve ]

(#12374) zack válasza BalaNce87 (#12370) üzenetére


zack
nagyúr

Manapság ez van...Nem csak a játékokkal, hanem szinte mindennel. tavaly ősszel vettem 100k-ért egy Samsung I8910 HD telefont, ami tavaly tavasszal jelent meg. Szép volt, jó volt, de sok volt a szoftveres hiba. Szart rá a Samsung, hogy javítsák, és a mai napig nincs a régiónkra hivatalos, új szoftver. Még mindig az van, amivel kiadták tavaly tavasszal. Oltári nagy blamázs ez is. :( A telefon még most is 75-80k környékén mozog.
A support kimaradt, és ez nem csak a BC2-nél, és a telefonoknál fordul elő. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12375) gabipaci válasza BalaNce87 (#12370) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem tudom, miért emlegetitek a gamepados irányítást konzol esetében. Egy valamire való gémer vasz a PS3-hoz egy fragFX-et. [link] Products, harmadik oldal. Haveromnak van, nem látom gyöngyözni a homlokát, célzás közben.

Logitech hardware tester

(#12376) gabipaci válasza F_Zolee (#12373) üzenetére


gabipaci
addikt

24 órás jutalom távolléten van...
Kösz a screent. :))

Logitech hardware tester

(#12377) F_Zolee válasza gabipaci (#12376) üzenetére


F_Zolee
veterán

:R

(#12378) ciry válasza F_Zolee (#12373) üzenetére


ciry
őstag

Igy kell ezt ;)

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12379) BalaNce87 válasza madgie (#12372) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jah arra jött ki csak, de ez már majdnem olyan mintha valaki gamepaddal akarna cs-ni.

gabipaci: Én úgy vagyok ezzel hogy multis fps-t gépen játszok, nincs kedvem megtanulni irányítani, de mégha belejönnék akkor is bénább lennék pad-al, azt lőni nemtudnék senkit, mert ugye az is egy "idő" míg rácélzol valakire vagy felé fordulsz. Amúgy ezeket a kütyüket hogyan használják, ugyanúgy leülnek egy monitor elé, ami rávan kötve ps3-ra, és egy asztalra rávan rakva ez az egér meg joy?
Nekem is van gamepadom, de valahogy nemtudnék jól játszani hogy egyik kezembe tartom a padot másik kezemmel meg egerezek, mert ugye bill-t nem kell tartanod, mindenesetre, fura lenne.

[ Szerkesztve ]

(#12380) gabipaci válasza BalaNce87 (#12379) üzenetére


gabipaci
addikt


Ez egy sima egér, programozható gombokkal, és egy fél kontroller, ami egy egérpedra van pattintva, levehető egy mozdulattal.
Ha egyben használod, az öledbe veszed, és kész. Fotelből játszol.
Én kanapén vagyok, a bal oldalán ülök, bal kezemben a Logitech kontroller, jobb kezemben a Logitech egér. Egérpadnak meg egy 30cmX40cm-es 6mm-es MDF lapot használok.

Logitech hardware tester

(#12381) creedszl válasza BalaNce87 (#12370) üzenetére


creedszl
aktív tag

én is detto ugyan így gondolom.a Cod-nál is ugyan ez van...a kiegészítői már 360 exluzívak.pedig jó 7 évvel ezelőtt pc-n indult hódító utjára a cod is.és mostmár minden nagy név amik régmúltról jöttek és azok ismerik igazán akiknek volt pc-jük mind xbox exluzívok...a gta szintén ez a történet...csak tudnám mi a farancért olyan hűdejó az a konzol.1 évvel ezelőtt még oké de mostmár nagyon gyenge napjaink hardver felhozalatához képest...kitűnő példa az assasin creed 2 ahol az árnyékok és részletesebb textúrák csak kb 5cm-ig vannak mert távolabb nem tudták kirajzoltatni mert a kis konzol nem bírta volna.

Hulligaaan

(#12382) BalaNce87 válasza creedszl (#12381) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ez van, amúgy nagy bajom nincs a konzolokkal, de visszafogják a fejlődést ami nem nagy baj mert így a gépigények se nőnek évek óta, az már más hogy sok a konzol port amiről lerí hogy only konzol, de azért elhitetik velünk hogy örüljünk hogy megcsinálják...amúgy nem értem legtöbb játék boxra jelenik meg, de szerintem ott is letöltenek ilyen pár órás játékokat, de oda mégis megcsinálják a játékokat, igaz konzolra könnyebb megírni őket. Az tényleg durva hogy a konzolos vannak előtérben egy olyan multiplayer fps-nél ami az egeren és a billentyűzeten kivül nem ismert mást:), de hát ott van a több pénz, mindenesetre én nem akarok gamepadon fps-t játszani, pl ott van tf2 ott olyan dolgokat lehet csinálni, amit else tudnék képzelni gamepaddal, pl rocket jump.

[ Szerkesztve ]

(#12383) Bavid válasza F_Zolee (#12373) üzenetére


Bavid
senior tag

Ma én is írtam valakire hogy kick, mert baserapelt, egyből kiment, csak előtte már 2szer megölt. Tehát valahogy belekéne írni a server infóhoz hogy no baserape... Tudom tudom a következő patchben 400 karaktert lehet majd, de mikor lesz az még..

(#12384) Bavid


Bavid
senior tag

Már kérdeztem de hátha: Picit off: milyen egeret tudnátok ajánlani (5k környékén)? A mostaniban kezd beragadni a görgő.

(#12385) gabipaci válasza Bavid (#12384) üzenetére


gabipaci
addikt

Tegnap nem nagyon vettem észre, hogy annyira be lenne ragadva az a görgő..
De ajánlok egy kis karbantartást. Tisztítsd ki, aztán mártsd bele a görgőt mézbe és homokba, aztán gyere játszani ellenem...

Logitech hardware tester

(#12386) ciry


ciry
őstag

Jó volt a game,bár az utolsó körökre elfáradtam.
Idegileg főleg :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12387) F_Zolee válasza Bavid (#12384) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem ilyen van. Előtte sokkal drágább volt de ez sokkal jobban kézre áll.

(#12386) ciry: kemény menetek voltak. Találkoztunk is jó párszor. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12388) Jazzy válasza ciry (#12386) üzenetére


Jazzy
tag

Jó volt biza, csak sajnos megint rengeteget pattogtam. Én is elfáradtam nem is kicsit.

J@zzy

(#12389) ciry válasza F_Zolee (#12387) üzenetére


ciry
őstag

Jaja, meg is öltük egymást párszor.
Egyedül azt sajnáltam, hogy nem volt még egy perc hátra, mert megszereztem volna előled a Valapradison az Ace Pint :))
Durva kör volt, kb. 100 ponttal maradtam le.Előző körben azonban tök feleslegesen élesitgettük az m-com-ot, hisz nem volt aki megvédje :(
Az ilyen felesleges halált utálom :((
Meglett a platina Bradley :)) Természetesen kifagyott a játék mikor megszereztem, igy nem tudtam benne a végén gyönyörködni :(
Érdekes, hogy a késsel is pont igy jártam :F

Jazzy: jó volt veled játszani, bár jobb lett volna, ha ts-en is vagy.
Igaz igy sokszor a gyereket vagy az asztalverésemet hallgathatnád :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12390) F_Zolee válasza ciry (#12389) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor erre gondolhattál. ;]

Amúgy nekem már jó ideje nem fagyott ki a játék...

[ Szerkesztve ]

(#12391) DieHard


DieHard
senior tag

Az utóbbi pár napban legalább 10 embert bannoltak külföldi szerókról különböző cheatek miatt. PB jól dolgozik.

(#12392) ciry válasza F_Zolee (#12390) üzenetére


ciry
őstag

Jaja :K
Jó sokat hoztam rajtad a végén, dobáltam a granyót, lövöldöztem is meg élesztgettem ezerrel, de csak nem tudtalak utolérni :N :O
Igaz volt ma egy kör, amiben 10(!) ponttal előztem meg a 2.-at :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12393) Musa99 válasza F_Zolee (#12390) üzenetére


Musa99
csendes tag

Nekem se aztán most hogy mennék veletek játszani egyszer csak pff se kékhalál semmi kikapcsolt a masina:S eddig mindig kékhalálozott pedig

(#12394) Bavid válasza gabipaci (#12385) üzenetére


Bavid
senior tag

Kösz a tippet :R Még jössz nekem egy dt-vel:D

F_Zolee: kösz a tippet, ez jó lesz.

(#12395) F_Zolee válasza ciry (#12392) üzenetére


F_Zolee
veterán

Csak azért tudtál hozni, mert az menet vége előtti pontoknál sűrűn leszaladt az ellen és bujkálva kilőttek párszor. Így nem tudtam fenntartani a tendenciám. :( ;]

(#12396) ciry válasza F_Zolee (#12395) üzenetére


ciry
őstag

Ez egyértelmű, hisz ott a legnehezebb a támadónak.
Azért is erősitettem bele.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12397) Pierre75 válasza DieHard (#12391) üzenetére


Pierre75
senior tag

Egyre többen vannak sajna, 2 napja egy oron777 (vmilyen bizbasz még volt a nevében, 50-es legényke) 100 m-ről Avtomat-tal 1 lövéssel szedett ki, amikor ahhoz általában 1fő/tár kell. Egy másik server-en 150m-ről két konténer takarásából lőtt ki egy másik hős, mikor arra a kill cam elárulta, rálátása se lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#12398) Def26 válasza Bavid (#12384) üzenetére


Def26
félisten

Nekem ilyen van és nagyon bevált. A4Tech X7-47H Anti-Vibrate lézer egér

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12399) DieHard válasza Pierre75 (#12397) üzenetére


DieHard
senior tag

Halkan sugom meg, hogy HC seron PP2000 a favorit nálam, és igen sürün lövök vele a nagyvilágba, ahol még a madár se látszik, és bizony hullik a katona. Bár az HC.De 4x -es zummal akár sniper is lehetne :D

(#12400) Jazzy válasza ciry (#12389) üzenetére


Jazzy
tag

Nem baj a következő alkalommal feljövök ts-re is. :) Ti meg az anyázásomat hallgathattátok volna néha a pattogás miatt. Egy csomószor beragadtam helyekre. Ellenben a csapatmunka nagyon jól ment ts nélkül is. :D Bár sajnos sokszor a pattogás miatt nem tudtam éleszteni. Valparison volt a legjobb, amikor maradt kb. 10 ticket én berohantam és sikerült élesítenem a B-t. Te csipával szedted ki az embereket a dombról, majd melléd áltam és együtt megvédtük az élesített mcomot. Azt nagyon élveztem. :P

F-Zolee: Valparison begyűjtöttél tőlem egy nemesis pint, egyszerűen nem tudtalak kiszedni a tankból, hiába tracereztem, csak én lőttem, Te meg leszerelted mindig. :D

[ Szerkesztve ]

J@zzy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.