Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13751) kretenallat válasza Doki-HUN1978 (#13746) üzenetére


kretenallat
senior tag

az m95et celozni is kell, a sabot+magnum shotgunnal is, nincs splash damage.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#13752) BandiHUN válasza ciry (#13748) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hihetsz nekem,mint irtam is,senki nem lett semmivel szankcionálva...Kickeltem eddig vagy 2 káromkodót összvissz+a Naico 23 eset.Mielőtt azt hinnéd,hogy igy tartok "maszek" rendet,ha fent vagyok...
Egyébként ha tele a szerver,hova mész másik squadba?Kábé 98%,hogy pont televannak a squadok,hidd el,megtettem volna.De ha elolvasod esetleg a hsz-t TELJESEN,leirtam benne,hogy példaeset,mindakettőre,azt is,hogy nem csináltam semmit,azt is,hogy mindkét kört megnyertük :DDD
Éppen ezért gőzöm sem volt,melyiket ki(k) követték el egyébként,nem igy indult a téma,hanem irogattunk csúnya dolgokat,ki mit tapasztalt.
Egyébként meg tényleg gáz,hogy elvileg a sima szerókon mindent lehet,csak nem baserape és spawnkill,mégis téma lehet ez a rohadt cg.
És igenis tegnap is láttam admint többször szólni érte, "én" nem láttam soknak a cg jelenlétét,tényleg nem izgatnak,csak a cg only emberek,de azt általában szóvá teszik mások is.
A kemperek+figyelmetlenek kést kapnak tőlem is,lásd a tegnapi squad+1 fő zsinórbicskázása,de ha látok kerülni valakit,az után is általában azzal indulok el,le se spotolom,ha olyan a helyzet ;]
Bakker,össze ne vesszünk már,Peace! :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13753) gabipaci válasza BandiHUN (#13752) üzenetére


gabipaci
addikt

Azért, mert én is így tudom...

Apropó, Naico 23 esete. Meddig tartsuk kint?
Végülis Téged könyökölt arcba, Te mondd meg.

Logitech hardware tester

(#13754) BandiHUN válasza gabipaci (#13753) üzenetére


BandiHUN
veterán

Felőlem visszajöhet akármikor...én ezt nem veszem személyesnek igazán,mert egy kisgyerek kapálózása,de ha meg nem csinál semmit az ember,akkor az a baj.
Valami azt súgja,hogy úgysem hazudtolja meg magát,szólt már neki sok ember,sokszor.
Egyébként fura helyzet volt,mert mégcsak nem is ellenfél volt,hanem csapattárs az ominózus esetkor,de a chatet azért leshotoztam...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13755) Syrano


Syrano
tag

Lenne egy noob kérdésem: ti melyik szerveren tömörültök általában? Azért kérdem mert a PH szervereket betettem a kedvencek közé, de azokból az első és második valamiért szürkén jelenik meg a harmadik meg állandóan üres. Vagy csak én vagyok mindig rosszkor rossz helyen?

(#13756) gabipaci válasza Syrano (#13755) üzenetére


gabipaci
addikt

Mikor tetted bele? Még a patch előtt?
Törölni kell, és újra beletenni.

Logitech hardware tester

(#13757) Syrano válasza gabipaci (#13756) üzenetére


Syrano
tag

Asszem tegnapelőtt, max pénteken. Majd ma megpróbálom újra. Ha sikerül akkor megyek én is játszani, persze ha lesz hely.

(#13758) BandiHUN válasza Syrano (#13755) üzenetére


BandiHUN
veterán

Vigyázni kell,mertha a szerverkeresőben adsz meg szűrést(ami nem mindig áll a helyzet magaslatán...),akkor az érvényes lesz a kedvencek-re is!
Vegyél le mindent,és keresd a szervereket Sun névvel a keresőben!Lehet olyan is,ami volt nekem is,hogy a patch óta azok a szerók,amik listán voltak,de nem voltam fent rajtuk,szürkén jelennek meg,felmentem keresőből,és utána jó lett.

Most van hely...du/este necces :D de megoldás a türelem,max 10 perc,és be lehet jutni.Én úgy vagyok pár tucat külföldi szeró után,hogy megéri várni... :B

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13759) ciry válasza BandiHUN (#13752) üzenetére


ciry
őstag

Tegnap mintha láttam volna valami ilyesmit és én azt hittem miután beírtad a dolgot, hogy így lett elintézve a dolog+még jól föl is basztam magam :W :B
Ha nem bannoltad ki, akkor én láttam valamit rosszúl, a progiban, bocs :R
Ritkán nézegetem nem is tudom hogy keveredtem oda
Sajnos van rossz tapasztalat adminokkal elég, ezért is kapom fel a vizet ilyesmire.
Még egyszer elnézést :B

Naico ügybe nem nagyon akarok beleszólni, mivel nem engem sértett meg(nem is tudna :)) )
Egy próbát megérne szerintem, no.

Syrano: gyere ts-re és csinálunk helyet, ha nincs.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13760) Syrano válasza BandiHUN (#13758) üzenetére


Syrano
tag

OK, thx!

(#13761) Audifan válasza reset (#13701) üzenetére


Audifan
tag

(#13762) ciry válasza Audifan (#13761) üzenetére


ciry
őstag

Ez atomnagy.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13763) BandiHUN


BandiHUN
veterán

[15:11:47] UDC|Contract > kucky is doch eh weg
[15:14:24] UDC|Contract > nigger
[15:14:26] dirtMcgirt. > sure
[15:15:22] UDC|Contract > man f u c k ing spawncamper
[15:15:33] FunnyD > shut up please ^
[15:15:39] UDC|Contract > why
[15:15:54] FunnyD > because ur a noob ^
[15:15:59] UDC|Contract > sure
[15:16:19] UDC|Contract > and you a fucking spawncamping nogger
[15:17:09] FunnyD > see? noob! xD
[15:17:22] dirtMcgirt. > lmao
[15:17:55] dirtMcgirt. > door and dougs why do you always find gay servers lol?
[15:18:01] Dougs > :)
[15:18:03] B52theD00r > gay ? :D
[15:18:04] dirtMcgirt. > and teamspeak guys?
[15:18:27] dirtMcgirt. > many lamers in here
[15:18:36] FunnyD > shut ur ass please ^
[15:18:52] UDC|Contract > cheater
[15:18:57] dirtMcgirt. > teamspeak guys?
[15:19:08] FunnyD > shut ur m sengesicht please ^
[15:19:14] Dougs > i will when this 1 is over
[15:19:18] dirtMcgirt. > not playing this noob server
[15:19:24] dirtMcgirt. > cheers bud
[15:19:35] UDC|Contract > cheaters campers
[15:19:45] UDC|Contract > hackers

hmm...ez az utóbbi óra termése az egyesen...asszem' no comment.A hires külföld... :C :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13764) madgie válasza BandiHUN (#13763) üzenetére


madgie
titán

Az orosz furafijú, meg a társai leléptek már? Addig tuti nem megyek vissza, megint az lesz, hogy háromszor kong a shotilőszer a sisakján, oszt 100%-kal levágnak (nem egy eset, nem kettő, én voltam a hülye, hogy "iskola-időben", kora délután mentem fel)

(#13765) Mrdevil válasza BandiHUN (#13763) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na ez A gusztustalan. :((

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13766) ciry válasza Mrdevil (#13765) üzenetére


ciry
őstag

Imao az mi a faszom?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13767) Prison85 válasza bul07 (#13631) üzenetére


Prison85
senior tag

hell ;]

Csinátam egy tesztet, de csak röviden. Már szedek le egy újabb verziójú EVEREST-et, hogy részletesebben (ahogy a tiéden látszik) ki tudjam elemezni. Amit most csináltam az így néz ki. Megeszi a gépem finoman szólva :(((

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#13768) HS 2142 válasza ciry (#13766) üzenetére


HS 2142
őstag

Laughing my ass off

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13769) ciry válasza HS 2142 (#13768) üzenetére


ciry
őstag

Jó tudni.
Nem tudom miért nem olvasom végig a hsz-eket: most látom, hogy a (#13753)-ban nem csak ennyi van:
Azért, mert én is így tudom...
Apropó, Naico 23 esete. Meddig tartsuk kint?

Azt, hogy Végülis Téged könyökölt arcba, Te mondd meg.[/I] el se olvastam, most látom, hogy nem is kellett volna válaszolnom :B

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13770) Bavid


Bavid
senior tag

Elég vicces ez a ping dolog a játékban. 410 körül volt 1 szerveren és olyan hihetetlenül jól adta a találatokat, mindenkit simán kinyírtam, máskor 100-al meg 5 shotgun fejestől se fekszik:D

(#13771) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Egy [CZE]Tomyy(azt hiszem ez a pontos neve) nevű egyén olyan 16 óra körül irkált be. Port Valdez-es pályán. Egyszer nekem írta, hogy noob, majd Zack-nek is, aztán úgy általánosságban is. Lehetne jutalmazni valami banánnal, mert közünk se volt hozzá és ezeket írta, holott nem is lőttem le akkor tájt. Épp meghaltam, mert valaki más lelőtt...akkor kezdte.

Már ha lehetséges valamit tenni...ilyen emberek nem kellenek oda.

(#13772) creedszl


creedszl
aktív tag

csak úgy érdekességképp...csak mert utolsó m-com B-nél 3 álltuk körbe és mindenkit ledarát...akkor néztem a statját...azok phx-es srácok se gyengék...

Hulligaaan

(#13773) zack válasza madgie (#13764) üzenetére


zack
nagyúr

Most jöttem le...annal durvább szituk voltak. Tuti csaltak...engem egy csipa úgy szedett le fejessel, hogy futott felém, és nem volt közel, lőttem rá, erre ugrott egyett és ugrás közben lőtte a fejest. :((( Ilyen kizárt hogy legyen. Minden kör végén lenooboztak minket, holott okuk nem volt rá. Simán átgyalogoltak rajtunk, PH-s srácokkal ill. a magyarokkal egy csapatban voltam, de szinte semmit sem ért a támadásunk/védekezésünk. Volt olyan hogy megszületni se tudtam, csak 3 halál után, akkora volt a kavalkád, de az ellenfélnél voltak érdekes K/D arányok...25/4, 25/2 és társai. Bárki bármit mondd nekem, egy 2x16 szerveren jó játékosokkal ezt a K/D arányt lehetetlen megcsinálni, csak ha csalnak, hiába a magas rang jelzés. Játszottam magas rangú játékossal nem 1x, de ami itt ment az nonszensz. :(
És itt most megint nem az a gondom hogy jobbak voltak. Hanem úgy éreztem magam, mintha nem földi halandókkal küzdöttünk volna. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13774) F_Zolee válasza zack (#13773) üzenetére


F_Zolee
veterán

Pont azt a képet linkelte be előbb creedszl. Én is meghaltam párszor érdekes módon. Mintha a Bradley ágyúja is érdekesen mozgott volna de nem volt elég időm kielemezni a killcamba, mert kevés ideig mutatta. Noobozást meg előbb írtam le. :)
Azért az is jó volt, hogy ment a spawncamp ezerrel. Volt aki már a leghátsó kerítésfal mögött szaladt, és nem is egy ember. Amikor az első lelőtt egyből előkaptam a cg-t és ki is szedtem gyorsan kettőt. Többit meg csak kezdtem volna de vége lett a körnek, persze vereséggel.

[ Szerkesztve ]

(#13775) zack válasza F_Zolee (#13774) üzenetére


zack
nagyúr

Olvastam....csak gondoltam én is leírom. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13776) Mrdevil válasza HS 2142 (#13768) üzenetére


Mrdevil
addikt

Beszarok már ezeken az internet szlengeken,lassan külön szótár kell hozzá. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13777) Balika23hun válasza zack (#13773) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nekem Port Valdezen sikerült a két magasabb rangú Phx-es srác dögcedlijét megszereznem.
Tényleg jó az arányuk de hogy csalnának abban nem vagyok biztos, én jó párszor megöltem mindegyiket de lehet hogy csak szerencsém volt.
Vagy lehet hogy amolyan Made in Tajvan cheat-ük van ami néha kihagy :D .
Sztem csak ügyes játékosok.

Ám az a noob-ozo Tomyy tényleg idegesítő volt főleg hogy néha még le se tudta írni normálisan (nob).Mondjuk a noob egy bonyolult szó :)) .

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#13778) ciry


ciry
őstag

Összekevertem a csapatot, hogy ne legyen annyi PHX-es egy oldalon.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13779) HS 2142 válasza Mrdevil (#13776) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem kell aggódnod, már van több is :) Google 1. találat

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13780) Zsozsooooo válasza F_Zolee (#13771) üzenetére


Zsozsooooo
tag

[16:13:12] Tomyy > Zolee you noobnooob
[16:13:49] Tomyy > zack you noob
[16:15:58] Tomyy > nob
[16:16:31] CR|CK - TOMYY > itt rászóltam !
[16:20:31] Aarch - Defenders > marco drop sensor
[16:21:05] Aarch - Defenders > sensor
[16:24:59] Tomyy > nobs :D
[16:24:59] Balika23HUN > gg
[16:27:00] Tomyy > noooob

itt kapott egy kicket

(#13781) F_Zolee válasza Zsozsooooo (#13780) üzenetére


F_Zolee
veterán

Azt gondoltam, hogy kicket kapott, mert 0-ás statja lett mikor újból ránéztem. De utána még írt ha jól emlékszem. Jó párszor volt alkalma leírni ahogy nézem. Mivel visszaeső nyugodtan mehetne ban neki, mert nem tesz semmi pozitívat a játékhoz. Ilyenek egyáltalán nem kellenek azt hiszem. Annyi ember van még, nekik is lehetőséget kell teremteni. :)

(#13782) ThePoweR válasza zack (#13773) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Hát amikor engem is lelő valami kisrangú gyerek egymás után 3x akkor olyan dolgok jutnak az eszembe hogy Hmm biztos most kezdtem el játszani. Most vettem meg a játékot és ezért nem megy. Nem játszottam 60 órát eddig azé lő le biztos. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13783) r-chee válasza gabipaci (#13753) üzenetére


r-chee
őstag

Ha Naico 23-ról másodszorra is leveszitek a ban-t én onnantól lemondok az admin jogomról, és nyugodtan mocskolódhatnak a kivételezet emberek a szerveren.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13784) gabipaci


gabipaci
addikt

[link!]

Logitech hardware tester

(#13785) gabipaci válasza r-chee (#13783) üzenetére


gabipaci
addikt

Én nem tudom, hogy annó mekkora vétket követett el.
Fejtsd ki lécci.

Logitech hardware tester

(#13786) r-chee válasza gabipaci (#13785) üzenetére


r-chee
őstag

Ha kell egy állandóan lekezelö, faszlámázó, noobozó, sértegetö, a felszólitásokra csak azért is magasról tojó gamer, felölem visszajöhet. De onnantól én nem kívánok senkit semmiért fegyelmezni.
Egy pont nekem v. egy pont Naico 23-nak?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13787) r-chee válasza gabipaci (#13785) üzenetére


r-chee
őstag

Ha kell egy állandóan lekezelö, faszlámázó, noobozó, sértegetö, a felszólitásokra csak azért is magasról tojó gamer, felölem visszajöhet. De onnantól én nem kívánok senkit semmiért fegyelmezni.
Egy pont nekem v. egy pont Naico 23-nak?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13788) r-chee válasza gabipaci (#13785) üzenetére


r-chee
őstag

2x ment...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13790) r-chee válasza r-chee (#13787) üzenetére


r-chee
őstag

K*rva telefon mááár :D :W .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13791) BandiHUN válasza Bosszuallo7 (#13789) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na ja,azért ottvan a shoti és a pisztoly is...
Mondjuk ez a remek kép a támadóban jobbára csak a mortart,azt is rossz helyre dobáló,egyébként béna csipák miatt alakult ki.
A jó csipa meg akkor gáz max,ha sok van :U de hát van,amikor medic is annyi van,hogy rámegyek egyre,utólérem,erre előugrik belőle másik 3 pirossapkás :Y :W
A VSS meg jobbára pont,hogy csak erre jó,avagy védőben jó lőszerutánpótlással,mert semmi perc alatt kifogy,nehéz adagolni,ráadásul itt is bejön,hogy egy rövid sorozatból 1-2 golyó talál,a többi elveszik,és ugrik rögtön 5-6 lőszer,a GOL és az M95 ennyiből takarékosabb,vagy automatából az SVU-t szerettem,mert egyesével lő,és 10-es tár,ha jól emlékszem

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13792) BandiHUN válasza r-chee (#13787) üzenetére


BandiHUN
veterán

Tőlem Gabipaci megkérdezte,haragszok-e rá,mondtam,hogy nem,bár azt is,hogy nem fogja meghazudtolni úgysem magát,ha visszajönne is.De pl.én nem tudtam,hogy volt már bannolva...figyelmeztetni én is figyelmeztettem már 1-2x,de nem húzta ki a gyufát mostanáig.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13793) gabipaci válasza r-chee (#13786) üzenetére


gabipaci
addikt

De én olyan naív vagyok, hogy mindenkiről feltételezem, hogy tud normális is lenni...
KL_Atyát is ki akartad rakni, de adtunk Neki még egy esélyt, és látod, hogy volt értelme.
Nekem mindegy, velem annyira lekezelően beszélt TS-en, hogy tőlem nyugodtan kirakhatod.
Szerintem más sem fog érte sírni.

Logitech hardware tester

(#13794) Doki-HUN1978 válasza ciry (#13749) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Én biztosan nem, de bizonyára van aki igen...

(esetleg Hitman barátunk?!) :DD

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13795) r-chee válasza gabipaci (#13793) üzenetére


r-chee
őstag

Valóban, KL Atyát kiakartam tenni anno, de nem tettem meg (szerencsére:)). Naico 23 ha újra köztünk van, hát...játszon nyugodtan a szervereinken.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13796) ciry válasza Balika23hun (#13777) üzenetére


ciry
őstag

Én is közéjük szúrtam [link]
Örültem volna azért, ha nem élesztgetnek bele a halálba párszor megint ebben a körben.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13797) gergo0328 válasza ciry (#13796) üzenetére


gergo0328
senior tag

ciry neked nagyon ki van élezve a bicskád! Neked már megvan az új patch h ilyen jól működik :Y ? Vagy te magad csináltál rá pecset? :D

(#13798) BandiHUN


BandiHUN
veterán

[21:46:24] The White Wizard > ne cgzz te budos cigany pupu

Ha jcsr-es járna erre,esetleg megemlithetné megbeszélésen,hogy ezt nem kéne... :R
Nem óhajtunk feleslegesen bajuszt akasztani,de nem ez a megoldás.
Főleghogy White Wizard jelenleg 29:9-cel vezeti a statot...ezzel nincs alapból baj,de nem kell csodálkozni,ha már cg-vel is próbálkoznak...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13799) KL


KL
tag

Hát ma nekem is elszállt az agyam, amikor a srác az ultralow grafikai config letöltése felöl érdeklődött.

Ööö sry :)

Wizard az armada klánból jött át annak feloszlásakor, stílusában még nem teljesen idomul hozzánk. :)

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#13800) jean


jean
csendes tag

Szóltam neki egyből és befejezte, még átnevelés alatt áll :((( . Ha ilyenért kap egy kick-et , senki nem fog haragudni , a házirend mindenkire vonatkozik ebben egyetértés van . :)

jcsr.Jean

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.