Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79301) Pkc83 válasza always (#79300) üzenetére


Pkc83
őstag

Az a lényeg müködjön. Szívesen. :K

(#79302) csabaspecial válasza Csupingo (#79293) üzenetére


csabaspecial
tag

Köszi, így jó lett!

(#79303) csabaspecial


csabaspecial
tag

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni abban, hogy hogyan lehet egy videókártya bios-át frissíteni vagy cserélni? Köszi!

(#79304) somfalvi válasza csabaspecial (#79303) üzenetére


somfalvi
tag

(#79305) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

PCI eszköz a VGA alatt, közel a ventikhez, ronthat a VGA hűtésén. Sakk matt helyzet van, csak így lehetne berakni egy PCI hardvert (hangkártyát).

Köszönöm!

Aquila non captat muscas.

(#79306) somfalvi válasza Hegyirabló (#79305) üzenetére


somfalvi
tag

Nekem is igy van behelyezve a hangkártya. VGA alatt ,kevéssel. -Úgy látom egy alapos porfúvás nem ártana a gépháznak. - Házhűtő ventilátor mennyi fér be a házba, jelenleg mennyi van behelyezve? Segít levegőhöz jutnia a cpu-t vga-t.

(#79307) Csupingo válasza Hegyirabló (#79305) üzenetére


Csupingo
veterán

Ha a legalsó x16-ba teszed, akkor talán nem romlik sokat. Figyeld előtte, utána a hőfokokat. Vagy a vga-t a második foglalatba és fölé az új hardvert, bár úgy meg a vga kerül közelebb a ház aljához, talán az se jobb. Esetleg plusz házventikkel lehet javítani a dolgon, ha nagyon vészes lenne a helyzet.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#79308) Hegyirabló válasza somfalvi (#79306) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Köszönöm, meg ide is #79307 Csupingo köszönöm!

Egy hónapja volt kitakarítva, lassan majd megcsinálom. Egyszerűen ilyen, nem tudok mit csinálni a porral, megzabál, pedig kertvárosban lakom (lehet, hogy pont azért van ennyi). Elől van két 14cm, befelé fúj, fent egy 14, kifelé, hátul egy 12-es, kifelé. Most jók a hőmérsékleteim, idle 38 fok körül, játék alatt 70 fok.

Csupingo Sajnos több ventit nem nagyon lehet ebbe tenni. Esetleg a tetőre tehetnék még egy 14-est, de akkor már szerint negatív nyomás lenne a házban.

Aquila non captat muscas.

(#79309) Scarletiel válasza Hegyirabló (#79308) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Nem tudom milyen házad van, de ha egy hónap alatt lesz benne ennyi por érdemes elgondolkodni esetleg egy minden oldalról porszűrős házon.

(#79310) Hegyirabló válasza Scarletiel (#79309) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Egyet írtam? Kettőt akartam. Pontosan tudom, hogy január 31-én takarítottam ki utoljára, mert akkor kértem kompresszort kölcsön szomszédtól, megnéztem az SMS-t. Egyébként ez nem sok por. Amikor nagyon nem foglalkoztam a számítógéppel, beköltözött egy pók. Halál jól elvolt benne, télen meleg volt, nyáron hűtötte a venti. Végül ott is lelte halálát, lehet, hogy nem tudott elég legyet fogni. Akkor sok por volt benne, meg pókháló, meg halott pók, stb.

Na, de a kedvetekért kiporszívóztam megint, bár így porosan sem volt meleg. :) :N

Viszont utána vonalzóztam egy kicsit, ha az alsó PCI16-ba raknám a kártyát, akkor jó eséllyel hozzáérne az SSD-hez. Amit persze át tudok szerelni a másik oldallap alá, de az is csak 5-7 milliméter, nagyon szoros lenne az. Nem tudom, elég hülyén van ez kitalálva, csak az Asusnál, vagy más gyártónál is?! Meg a VGA-k is túl vastagok, lehet, hogy a következő folyadékos lesz.

Megnézem ilyen-olyan topikokban, hogy mások hogyan oldják meg, hát ha van pár fotó.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#79311) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Had kérdezzek még valamit az Uraktól, ha már ilyen kedvesek voltak eddig is!

Sok gép fotón látom a 90 fokban elfordított VGA-kat. Ez miért jó? Milyen cucc kell hozzá, hogy el lehessen fordítani?

Ezt is köszönöm!

Aquila non captat muscas.

(#79312) Csupingo válasza Hegyirabló (#79311) üzenetére


Csupingo
veterán

Ha jól tudom riser-nek hívják és leginkább moddingnál használják, szebb, érdekesebb kinézet miatt. De láttam már lapos SFF házban is, ezáltal sikerült normál méretű kártyát belepaszírozni az alacsonyabb LP kivitel helyett.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#79313) Hegyirabló válasza Csupingo (#79312) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Értem, köszönöm. Vagyis gyakorlati haszna nincs.

Aquila non captat muscas.

(#79314) veber0937


veber0937
tag

Hi

Erről a kártyáról vélemény : Asus GT1030 2GB GDDR5?

(#79315) Viktor77 válasza veber0937 (#79314) üzenetére


Viktor77
titán

Most komolyan, mit szeretnél? Szar, nem szar, vagy mit?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#79316) Scarletiel válasza veber0937 (#79314) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Ha nincs integrált vga a processzorodban, akkor netezni jó lehet, illetve, hogy képet adjon, minimális irodai felhasználásra elegendő, videók lejátszására alkalmas. Ha játszani szeretnél én erősen kerülném és legalább egy gtx 1050ti-t javasolnék. Kivéve ha nagyon alacsony felbontáson játszol minimális grafikai részletesség mellett, mert akkor még talán jó lehet a GT1030 is.

(#79317) ElektrikusDE válasza veber0937 (#79314) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Tömör megfogalmazás, igaz angolul:

"useless office gpu"

Ennél már az én HD 6970 kártyámat is jobbnak ítélem, az összes hátrányával együtt! (szigorúan saját vélemény) :)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#79318) Csupingo válasza veber0937 (#79314) üzenetére


Csupingo
veterán

Kis fogyasztású kártya, jó multimédiás képességekkel. Játékokhoz elég gyenge, kevésbé idős játékokat 720-900p -ben tudja inkább tűrhetően futtatni, a régebbi, kis gépigényű játékok azért fhd-ban is játszhatóak.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#79319) veber0937


veber0937
tag

mindenkinek köszönöm a hozzászólást akkor kerülöm.

(#79320) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok!

R9 280x új 700w-os táp van alatt pár hónapig ment aztán elkezdett szétesni a kép, gondoltam kipróbálom másik gépben, de most annyit csinál, hogy újratelepített win10 alatt van kép, nem fullhd felbontásnál.
Amint felkerül a driver, onnantól kezdve fekete kép, vissza raktam az eredeti házba, elindul, win10 betölt kép nincs, de a billentyűzet, egér sem világít, maga a gép alaplapi vga kimenetről működött eddig
Vga a döglött? Javítható valahogy? Köszi

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#79321) Csupingo válasza animatrix11 (#79320) üzenetére


Csupingo
veterán

Sajnos pont ezek a leggyakoribb tünetei egy vga halálának. Ehhez a részhez nem igazán értek, de egy komolyabb javítás tippre lehet 20 ezer környékén. Mondjuk a gpu normális újraforrasztása. Esetleg memória csere valamivel olcsóbb. A kérdés, hogy pontosan mi a baja és megér e annyit?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#79322) animatrix11 válasza Csupingo (#79321) üzenetére


animatrix11
őstag

annyit biztos nem ér, próbáltam megsütni, mert egyszer már bejött, az adott vga még a mai napig megy, de most nem jött össze, igaz másik sütőben csináltam elektromos sütő helyett gázsütővel, nagyjából még a hőfokot sem tudtam belőni

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#79323) Csupingo válasza animatrix11 (#79322) üzenetére


Csupingo
veterán

Akár hőlégfúvóval is lehet próbálkozni, ha van. Bár ezek a módszerek többnyire csak rövid időre lehelnek életet a kártyába. Úgy néz ki, neked szerencséd volt a másikkal.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#79324) Zoli0137


Zoli0137
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyre írok-e vagy nem de azért megpróbálom.

Tapasztaltam lassan 3 hónapja, hogy játék közben a kép nagyon csúnyán remeg/vibrál
Ha egy adott játékban sötét részre érek vagy a kép sötét akkor nagyon feltűnő sajnos.
Világos részeknél nem látszik annyira.

Ha standard használom a gépet pl chrome stb.. akkor nem csinálja ezt.
Csak akkor ha játékban vagyok vagy valami komolyabb terhelés éri a kártyát.
Ha 2 kijelző van csatlakoztatva a monitor vibrál de a (Tv) nem.

Olvastam Redditen, hogy valakinek úgy lett jó, hogy monitor HZ-t állította 60ra de nekem alapból úgy van.
Tvnek sokkal nagyobb a felbontásba így az mindig nagyobb Hzn ment a monitor meg 60Hz

Az első eset akkor jelentkezett mikor 2 monitort csatlakoztattam (TV-t dugtam rá)
Sokszor csináltam így majd tegyük fel a 200 csatlakozásnál bedugtam a HDMI-t majd elkezdett a fő monitor vibrálni.

Kártya pontos tipusa: SAPPHIRE Vapor-X R9 280X 3G

Válaszokat nagyon szépen köszönöm előre is! :R

~ Zoli

(#79325) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Szeretnék kérdezni még valamit, nem kifejezetten VGA dolog, de kicsit még is kapcsolódik, biztosan tudja valaki a választ.

Nagyon kedves kolléga azt írta privátban, hogy PCI-E hangkártyát berakhatok a hosszú PCI Express, VGA-nak lévő sínbe is, és működni fog. Ha ez tényleg így van, az nagyban elősegítené a "VGA túl közel van a hangkártyához." című problémámat.

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#79326) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok,
meg lehet állapítani valahogy, hogy egy vga-ban hány km van? Játékra volt használva, vagy bányászatra?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#79327) Csupingo válasza Hegyirabló (#79325) üzenetére


Csupingo
veterán

Nekem is úgy rémlik, hogy nyugodtan lehet tenni rövidebb kártyát a hosszabb foglalatba is, persze csak akkor, ha az is pcie. Sőt, olyan is dereng, hogy hosszabb kártyát is lehet tenni kicsi, nyitott csatlakozóba.

(#79326) Speeedfire: nem hinném. Bár lehet, hogy egy bányász kártyán 1 év alatt is sokat romlik már a paszta, meg olyan képek is keringtek a neten, hogy a memóriák annyira melegedtek, aminek a következtében mindegyik mögött egész durván barnult, színeződött a nyák.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#79328) Viktor77 válasza Hegyirabló (#79325) üzenetére


Viktor77
titán

Ez így van, és ahogy Csupingo írja, ha az 1x-es csati nyitott a végén, akkor belerakhatod a gyorsabb kártyát, persze lassabb lesz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#79329) ElektrikusDE válasza Hegyirabló (#79325) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Persze hogy berakhatod, és működni is fog! (volt mikor én is úgy használtam)

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#79330) Hegyirabló válasza ElektrikusDE (#79329) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Mindenkinek köszönöm, bocs, hogy nevek nélkül!

Mindig tanul valamit az ember, nem tudtam erről a dologról.

Aquila non captat muscas.

(#79331) gabber01


gabber01
addikt

Sziasztok!

Van egy minden valószínűség szerint hibás gpu-m. Név szerint Zotac 1080 Amp Extreme. Még tavaly szeptemberben történt, hogy egyik pillanatról a másikra nem adott többé képet és a gép sem bootol vele, de felpörögnek ventik, led világít, stb.
Lehet ezt még hasznosítani, alkatrésznek vagy bármi célra eladni vajon? Vagy kuka?
Nem próbáltam reballozni amúgy, nem is igen hiszek benne.
Csak hever a dobozában a szekrény tetején, de sajnálom kidobni, olyan bika kártya volt. :)

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#79332) Viktor77 válasza gabber01 (#79331) üzenetére


Viktor77
titán

Amilyen árak vannak manapság, talán megérne egy szakértő által megnézést, javítást.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#79333) gabber01 válasza Viktor77 (#79332) üzenetére


gabber01
addikt

Ezidáig nem találtam ilyen személyt. :/
Tudsz ajánlani valakit?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#79334) Viktor77 válasza gabber01 (#79333) üzenetére


Viktor77
titán

Sajnos én nem tudok, aprón nézz körül.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#79335) Márk válasza gabber01 (#79333) üzenetére


Márk
senior tag

Keresd meg Dominikot [link], ő lehet hogy tud segíteni.

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#79336) gabber01 válasza Márk (#79335) üzenetére


gabber01
addikt

Köszönöm :R
Megpróbálom

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#79337) kisselandras válasza gabber01 (#79331) üzenetére


kisselandras
senior tag

ha rám hallgatsz akkor már ne költs rá!nekem 1080 ti m volt pont ilyen szervizben volt 40 50 ezer ft a golyózás de ase biztos hogy talán 1 hét vagy 2 vagy 1 hónapig bírja

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#79338) gabber01 válasza kisselandras (#79337) üzenetére


gabber01
addikt

Hát annyit biztos nem költenék rá. Max 10-15ezret. Egyébként lehet bányász gépben tovább húzza, ahol állandó terhelés alatt lenne, és video jelet sem kell kiadnia.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#79339) c41r0^


c41r0^
őstag

Sziasztok!

Tegnap került a gépbe egy ASUS GTX 1060 3GB VRAM-os kártya.

konfig: 10700K@4.9 GHz, MSI Z490 MAG Tomahawk, 2 x 16 GB 3200 MHz CL16 RAM, Antec HCG-520 520 W-os táp, természetesen a 6 PIN-es PCI-e tápcsati a VGA-ra van dugva.

Van viszont egy kissé furcsa jelenség, ilyen mikro-akadások, "micro stutter" game közben, benchmark közben nem vettem észre tegnap, csak "live" játék közben jön elő.

FPS akkor nem esik le amikor ez a micro-stutter van egy pillanatra, a jelenség olyan, mintha a kép is megakadna 1 pillanatra, de mintha 1 pillanatra úgy megakadna minden.

Monitorozom a VGA paramétereit GPU-Z / GPU sharkkal, és nem akkor "akad", amikor eléri a TDP limitet (120W) vagy a hőfok limitet (80-82 fok) vagy feszültség limitet (GPU vcore 1.05V) és visszavesz az órajelből, ill. nem a CPU szorzó váltáskor jön elő (az fix 49, mert 4.9 GHz-en jár), vagy ilyesmi. Hanem úgy random, valamikor 2 percig semmi, valamikor 1 percen belül 2-3 alkalommal.

Win-es energiagazdálkodást módosítva pl. "teljesítmény" profilra váltva, vagy PCI-E energiagazdálkodás off, vagy VGA driverben 3D alkalmazásoknál "optimális" helyett "max. teljesítmény előnyben részesítése" beállítással próbálva, és az ASUS GPU Tweak-el a profilokat (game mode / OC mode / user mode - úgy, hogy 110%-ra a TDP limitet megemelem hogy csak 88 foknál throttlingoljon) váltogatva is előjön ez.

Meg ha kikapcsolom a VGA driverben a másodlagos monitoromat (csak 1 monitorn játszom, az csak egy plussz kijelző), akkor is előjön.

Nem az az akadás, amikor elfogy a VRAM és gyorsan új adatokat kell bele betöltenie és emiatt akad (ilyen YT GTX1060 VGA-t másikkal összehasonlító videókban látni), mert akkor az FPS is leesne egy pillanatra, hanem pl. Counter-Strike 1.6 alatt, ami kb. 1 GB VRAM-ot sem foglal, is előjön, illetve CS:GO alatt is, ami kb. 2-2,5 GB VRAM-ot foglal futáskor.

Az nVIDIA VGA driver és Win10 OS a legfrissebb. Ugyan nV kártya volt előtte is, azért egy clean VGA driver reinstallt csináltam (tiszta telepítés).

Vannak fórumbejegyzések erről a jelenségről GTX1060 esetén, még körülnézek neten azért.
Remélem nem valami hw hibára visszavezethető gond, hanem szoftveres, lehet, hogy kicsit bele kell piszkálni a VGA profiljaiba, TDP limitet kicsit emelni még, vagy kicsit a GPU vcore-on, mert lehet, hogy mégis valami gyors órajel-váltás vagy ilyesmi hozza elő, amit a throttling idéz elő, csak a GPU-Z kiírni sem tudja, olyan gyors. Még majd próbálgatom.

Vannak UAD DSP kártyák, mégpedig az összes PCI-E slot így emiatt el van foglalva, lehet amiatt is esetleg, ezeket még nem szedtem ki, így még nem próbáltam, de meg fogom nézni ezt is, de sok reményt nem fűzök hozzá, hogy ettől lenne. Az elsődleges PCI-E slot, amiben a kártya van, x16 sebességen és GEN3 módban fut, azt írja rá minden diag program, és az előd VGA-val, egy GTX 750 Ti-al ilyen gond nem volt (csak a VGA lett cserélve, minden más maradt a konfigban) szóval egyelőre ez érdekes jelenség...

Ha van tippetek, szívesen veszem, köszi!

(#79340) varmi2 válasza c41r0^ (#79339) üzenetére


varmi2
nagyúr

Lehet kevés a 3Gb ram rajta. És akkor akad meg, amikor megtelik és üríteni kell.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#79341) Reno7


Reno7
senior tag

Sziasztok
Van valami mód arra hogy megszabjak egy minimum órajelet a GPU-nak, ami alá sosem megy?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#79342) Scarletiel válasza c41r0^ (#79339) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Nem tudom mi lehet a konkrét oka, de egy kollégámnak szintén 3GB-os 1060-a van és ő is panaszkodik a folyamatos mikrolaggokra amit Fortnite alatt tapasztal, pedig gigás nete van, kábelen használja, így valószínűleg nem az lesz a probléma forrása, hanem maga a kártya ilyen. Tesztekben sem voltak oda a 3GB-os verzióért a 6GB-ossal szemben gyengébb a teljesítménye is sok esetben (nem tudom, hogy ez a Vram mennyiségének köszönhető-e mondjuk)

(#79343) szanyi20


szanyi20
tag

Sziasztok! Nemrég építettem gépet, amibe a jelenlegi őrült videokártya árak mieatt egylőre mindössze egy Nvidia GT710-et raktam, amíg nem tudok valami komolyabb kártyát csatasorba állítani. A lap egy Gigabyte B550 Aorus Pro, jelenleg HDMI kábellel van a kártya egy 27GL850 LG monitorhoz kötve. A problémám az, hogy bárhogy növelem, vagy csökkentem a felbontást és a képfrissítésti időközt, a Win10 asztal random időközönként villan egyet. Ami érdekes, az az, hogy ha bármi olyan régebbi játékot indítok, amit még visz a kártya, a játékban bármilyen felbontást választok, sose villog a kép. Azonban ha nem játék megy, hanem csak a W10 asztal, vagy intéző, vagy bármi ilyesmi, akkor teljesen random bevillan. Mi lehet a gond?

(#79344) taki1971


taki1971
friss újonc

Kellemes hétvégét mindenkinek! A vga-m 4x2 pines tápjához elég a 3x2 pines tápcsatlakozó?

(#79345) Viktor77 válasza taki1971 (#79344) üzenetére


Viktor77
titán

Próba, maximum nem indul el, de nem szokott elég lenni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#79346) Pkc83 válasza taki1971 (#79344) üzenetére


Pkc83
őstag

Neked is kellemes hétvégét.

Nem,a vga-ba annyi táp kábel kell amennyi rajta van. :K

(#79347) taki1971 válasza Pkc83 (#79346) üzenetére


taki1971
friss újonc

Elindult ,de jobb lenne tudni elég e neki .Hol találom meg vajon a lábkiosztásokat csatikhoz?

(#79348) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

Sziasztok!

Szórakoztam egy 3070-es kártyával MSI Afterburnerben, leginkább a Fan Speeddel. Abbahagytam ezt az egészet, reseteltem a kártyát újraindítottam. A probléma az, hogy mostantól bootnál fixen mindig 61%-on indul a venti és azon is marad, mintha arra lenne állítva. MSI Afterburner és GPU-Z persze ezt meg is erősíti, és írja is, hogy fix 61%-ra van állítva. De nem tudok vele mit csinálni, visszateszem Auto-ra, vagy resetelem, jó is lesz de csak a következő újraindításig, amikor megint 61%-on kezd és marad. Ha letörlöm az Afterburnert, akkor is így marad - mintha firmwarebe ittattam volna hogy fix fan speeden üzemeljen vagy én nem tudom...

Valaki valami ötlet? Ha letörlöm az Afterburnert, akkor is ugyanez marad. Ha fent hagyom, és a resetelt beállításokat applyoltatom vele Windows Bootnál, akkor pár másodpercig 61%-on pörög, majd applyolja a default beállítást. Hogyan tudnám ezt megoldani?

(Ez az egész csak a Fan Speedre vonatkozik, az órajelek mindig defaultak. Inno3D RTX 3070 iChill X4, ha számít a pontos modell.)

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#79349) taki1971 válasza taki1971 (#79347) üzenetére


taki1971
friss újonc

Jónak kell lennie e szerint ,ez csak egy 970 card.

[ Szerkesztve ]

(#79350) RudiLicenc válasza RudiLicenc (#79348) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Megoldottam szerencsére, DDU-val letöröltem majd feltelepítettem a drivert, és mostmár minden szuper.

Üdv!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.