Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46402) Tzoltan21


Tzoltan21
tag

Sziasztok!

A következő problémámmal fordulnék hozzátok: Adott egy Sapphire Radeon HD4850-es Sapphire edition VGA. A konfigom többi része megtalálható az adatlapomon...Szóval az a problémám volna, hogy eddig 10.3-as flash playert használtam és 1080P-ig gyorsította a GPU a lejátszást, utána észreveszem, hogy 1440P-nél terheli a processzort rendesen. Na de, ha felteszem a legújabb flash playert, vagy 14 est. Akkor ha 1440P-re váltok akkor nagyon durván csíkozva jeleníti meg a videót, ilyen zöldes foltokkal. Mintha Gpu vagy memória hiba lenne. Viszont, ha játszok, 3dmark, furmark alatt nem jelentkezik ez a probléma, régebbi flashplayerrel sem, csak ugye ott nem gyorsít kellően. Már cseréltem videókártya drivert is, de nem oldotta meg a problémát. A vga nem húzott darab, hanem gyári. Lehetséges volna, hogy a cpu-m alul van feszelve és amiatt jönne ki ez az egy hiba. Linx alatt több órás stabilitással néztem és egyszer sem hibádzott. Kérném a segítségetek, találkoztatok már ilyen jelenséggel?

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.