Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38201) sainhatred


sainhatred
csendes tag

A legújabb driver van feltéve,volt régebbi is téve (egészen 2013 januárig az összeset kipróbáltam.) és semmi sehol.. az órajelekből nincs miért visszavenni,mert 60fokon tényleg nincs miért throttlet nyomjon

A CPU nem melegedik túl,nincs semmi vele:|

(#38202) TaylorXIII válasza sainhatred (#38201) üzenetére


TaylorXIII
őstag

Órajeleknél pont hogy emelésre gondoltam. Szóval mikor leveszi akkor rakd vissza manuálisan.

(#38203) sainhatred


sainhatred
csendes tag

Hogyan köll?:c

(#38204) feka007


feka007
nagyúr

Ide írok, mert talán itt tudtok választ adni erre:

Miért lehet az, hogy beszaggat egy 2-3 tizedmp-re a hang és a kép játéknál és videólejátszásnál is? Múltkor nyomtam egy töredezettségmentesítést és a CCleaner-t is használtam (ez registry-t tisztít elvileg), kb. azóta ilyen. Most lefrissítettem a drivert is, és nem javult meg. HD 5870 a vga, teljes konfig itt

[ Szerkesztve ]

(#38205) TaylorXIII válasza hiszteria (#38189) üzenetére


TaylorXIII
őstag

Szerintem a monitornál van a probléma. Pl. analógról digitálisra átállítás vagy valami.

sainhatred: Húzd fel a GT 540M-et a gyári 3D órajeleire aztán figyelj. De igazából drivernek kéne jónak lennie mert ez így nem jó. Ugy magától kéne átállnia amikor szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#38206) Termi92


Termi92
tag

Gyors kérdés. Létezik még olyan kártya amit újonnan lehet venni, van rajta 2 analóg csatlakozó (mivel csak VGA-s monitorjaim vannak, dvi->vga átalakítóval), és 35 ezer alatt van (és lehetőleg nem 1 év gari)? (egy halott gtx 460-at kéne leváltania). ATI/Nvidia mind1. GTX 650-et, ATI 7770-et néztem, de egyikből se találtam olyan változatot amin 2 analóg lenne.

[ Szerkesztve ]

(#38207) Prober


Prober
csendes tag

Sziasztok,

Szerintetek megéri gyűjteni egy r9 270x-re vagy inkább 6870 ha találok jó árban+ssdvel jobban járok?(nem sűrgős)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Prober

(#38208) Kephamos válasza Kephamos (#38198) üzenetére


Kephamos
addikt

Nos?

(#38209) Alastair' válasza Prober (#38207) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A 6870 nem túl nagy erőt képvisel már, FHD-ban hamar kifullad. De ha a 955BE mellé szánod, akkor elég lesz. Az R9 270X-hez kevés már a Phenom.

Alister from Hell

(#38210) BomiBoogie válasza Prober (#38207) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha nem sürgős, akkor inkább gyűjts még a 270X-re, addig meg újíts egy SSD-t, a rövidebb töltési idők miatt megéri. :K :)

(#38211) Prober


Prober
csendes tag

köszi, a válaszokat, az r9 270x milyen szakaszában van, értem ez alatt azt hogy kezdeti magas ár és még sokat fog esni, vagy ennél olcsóbnak sokkal már ne várjam?

Üdv, Prober

(#38212) pcgamer01 válasza Prober (#38211) üzenetére


pcgamer01
senior tag

sztem már ennél olcsóbb nem nagyon lesz.
70ről indult és már olyan 52-ért lehet venni. :)

Samsung Galaxy S10+

(#38213) sainhatred válasza sainhatred (#38201) üzenetére


sainhatred
csendes tag

Fejlemények: Minden program azt mondja,hogy a videókártya 100C-n megy,és ha játszok kb. 30 mp múlva kikapcsol a gép.De közben az egész laptop nagyon hideg!

(#38214) Kiss70


Kiss70
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
mobile intel(r) gma 4500m
Milyen videokártya van a laptopomban milyen megható program kell rá?
Játszani szeretnék de nem enged.
mert nem a legfrissebb van rajta.

[ Szerkesztve ]

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#38215) sainhatred válasza Kiss70 (#38214) üzenetére


sainhatred
csendes tag

Intelféle van benne:D

https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?agr=Y&DwnldID=22167&keyword=mobile+intel%28r%29+gma+4500m&lang=eng

Azt hiszem ez jó neki ha 64bites a windowsod

[ Szerkesztve ]

(#38216) Kiss70 válasza sainhatred (#38215) üzenetére


Kiss70
tag

Köszönöm. Remélem jó lesz :R

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#38217) sainhatred válasza Kiss70 (#38216) üzenetére


sainhatred
csendes tag

Ha meg 32 bites a windowsod,akkor ezt telepítsd! https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?agr=Y&DwnldID=22165&keyword=mobile+intel%28r%29+gma+4500m&lang=eng

Illetve ha XP-d van: https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?agr=Y&DwnldID=21827&keyword=mobile+intel%28r%29+gma+4500m&lang=eng

(#38218) Sol@


Sol@
tag

Sziasztok segítséget kérnék szeretnénk 3 monitort 1 gépre kötni (teljesen azonos monitor) kiterjesztett asztal üzemmódban. Perpill egy 8400gs van a gépben ami csere érett lett, tudnátok TESCO gazdaságos VGA-t javasolni ami tuti meghajt 3 monitort (mind3 dvi-s) ? NEM játék a cél hanem a kényelmes munka és nem sok pénz költéssel. Köszönöm!

(#38219) Iginotus


Iginotus
őstag

Két monitorom van itthon egyiken játszok másikon netezek. De a játékot mindig leteszi tálcára, ha átkapcsolok a böngészőre.
Meg lehet oldani, hogy nem ablakos módban futtatva is ott maradjon a kép ha a másik monitoron ügyködök éppen?

Plug and Pray... :)

(#38220) VoidXs válasza Iginotus (#38219) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha a játékban van egy Windowed (Borderless) opció, mint pl. a Mass Effectekben vagy a Crysisokban, akkor azt kell választani. Ez csak papíron ablakos mód. Megoldás a problémádra, de szépen esni fog az FPS.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#38221) Iginotus válasza VoidXs (#38220) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszi, de ez nem megoldás. Teljes képernyőn kell maradnia, mert úgy szép a játék. ( az élsimítás és egyéb speciális dolgok csak akkor kapcsolnak be.)

Plug and Pray... :)

(#38222) VoidXs válasza Iginotus (#38221) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Más módszer pedig nincs.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#38223) Iginotus válasza VoidXs (#38222) üzenetére


Iginotus
őstag

Olyan nincs, hogy nincs! :)

Plug and Pray... :)

(#38224) #85154688 válasza Iginotus (#38223) üzenetére


#85154688
törölt tag

Hopp egy oltás.... :DD

(#38225) ViSAS


ViSAS
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám az XFX GTS 250-esemmel. A jelenség mégpedig az, hogyha megnyitok bármilyen videót, vagy játékot, akkor egyszerűen 1 másodperc erejéig lefagy a teljes kép, végül nem kap jelet a monitor, és itt megáll a téma, de nem mindig. Random módon hol elbírja, hol nem ha elindítok valamilyen képi anyagot. Random módon hal meg. Ha nincs videó, gond nélkül megy. Ha a hiba jelentkezett, akkor amíg újra nem indítom a gépet, a készenlétben lévő monitort látom csak. Driverből a legfrissebb van fent, amíg jó volt akkor is az volt fent, de próbálkoztam régebbiekkel is, a hiba ugyan úgy fennáll.
Memóriahibára gyanakodtam, így szétkaptam a kártyát, hátha látok rajta valami észrevehetőt ami betudható lenne a hiba okaként. Végül találtam a memória chipeken némi furcsaságot, de most vagy kiadták a lelküket, vagy valami más nyom látható ott, és nem jelentős.
Nektek van valami javaslatotok/mi a véleményetek? Gari már egy jóideje nincs rá. Köszi előre is! :R

- 1. 128MB chip;
- 4. 128MB chip;
- összesítve

Illetve egy másik dolog...sok kártya "tetején" látom ezt a 2 tűs dolgot, de tulajdonképpen mit szolgál?

[ Szerkesztve ]

(#38226) nonsen5e válasza ViSAS (#38225) üzenetére


nonsen5e
addikt

Csak az utóbbiról tudok sajnos nyilatkozni, 2 pines ventillátorokat lehet rádugdosni.

Ezek a foltok a túloldalról is látszódnak? A bal felső memóriachip szélén az a világosabb dolog esetleg simára olvadt műanyag, vagy letörölhető dolog? Képen úgy néz ki, mintha zsírral lenne bekenve. ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#38227) ViSAS válasza nonsen5e (#38226) üzenetére


ViSAS
senior tag

Oh, értem, köszi! :)
A NYÁK túloldalán nincs semmi furcsaság, ezek a nyomok se látszódnak a túloldalán, pedig először azt hittem hogy megégett. Végül megpróbáltam letörölni több-kevesebb sikerrel, szebb, de még mindig látszik.

(#38228) ViSAS


ViSAS
senior tag

Más...bocsánat a dupla hozzászólásért, lejárt a szerkesztési idő.

Van egy halott Galaxy GTX 260-asom, a Windows csak csökkentett módban képes elindulni miatta, a BIOS is már eleve kockás, stb. Itt szemléltetem, pause-olt BIOS-szal.
Bocsánat ha most orbitálisan nagy baromságot mondok, de: régebben (úgy a 8800GT megjelenésekor) olvastam egy cikket, talán még logouton, ahol az illető egy halott 8800-ast mutat be, ami nem működik, csíkos a kép ugyan úgy mint az én esetemben, végül leszedi róla a hűtőt, és beteszi egy előmelegített sűtőbe, egyes alkatrészeit sütőfóliával beburkolva, így védve a kártya "gyengébb" pontjait. Kivette, megvárta még lehül, betette, és jó lett.
Ennek van alapja, és amolyan "úgyis mindegy" módon van értelme megpróbálni? :U

[ Szerkesztve ]

(#38229) Zoli54213


Zoli54213
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan probléma merült fel nálam, hogy játék közben lefagyott a gép, semmire nem reagált. Hang volt, teamspeak-en közben tudtam beszélgetni, de a kép megmeredt. Megnyomtam a restart gombot, erre az a kép fogadott, hogy AMD catalyst driver nincs telepítve, vagy nem megfelelően működik, telepítse újra. Ekkor 14.1 beta volt fenn. Jó gondoltam biztos a beta a baja, feltettem a 13.12 whql-t. Felment, elindítok egy játékot, megint megfagy. Restart, újra az előbbi hibaüzenet. Ezt eljátszotta még egyszer, ekkor még egy 3. drivert tettem fel, a 13.11 beta 9.4-est. Ezzel újra megfagy kb. 2perc után. Megint újratelepítettem, visszatettem a 13.12-est, majd megdöbbenésemre eltűnt a crossfire lehetőség (eddig végig ott volt), nem lehet bekapcsolni a 2. kártyát, pedig 7970 cf-em van. Egyszerűen a CCC-ből eltűnt a menüpont is. GPUz-vel megnéztem, ott a 2. kártya, de a cf-re az is azt írja "disabled". Így elindítottam egy játékot, megnéztem, a 2. kártyán pörgött a ventilátor, holott idle nem szokott, mert lekapcsol. Akkor most mégis ment a cf? Vagy valakinek esetleg van valami ötlete hogy mi lehet a gond?

Előre is köszönöm a választ!

Üdv.

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

(#38230) Vakegérke válasza Zoli54213 (#38229) üzenetére


Vakegérke
veterán

Távolítsd el a Catalystot, aztán futtasd a Driver Sweeper-t. Ez a progi csutkára kiszedi a nem kívánatos maradványokat.

Use the official uninstaller(s) of the driver(s) you want to uninstall.
Reboot your PC in Safe Mode.
Use Driver Sweeper and select what to clean.
Press the clean button.

Telepítsd a tuti Catalystot, és remélhetőleg örülni fogsz.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38231) Zoli54213 válasza Vakegérke (#38230) üzenetére


Zoli54213
aktív tag

Megcsináltam ahogy írtad, és ugyanaz. Megfagy, csak a restart gomb segít.
Újraindítás után az fogad:

További ötlet bárkitől esetleg? Windowst csak a legvégső esetben telepítenék újra.
Előre is köszönöm!

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

(#38232) nonsen5e válasza ViSAS (#38228) üzenetére


nonsen5e
addikt

Van alapja, jómagam is csináltam már 8800-as kártyával, arról viszont nem tudok, hogy a 8000-es szérián kívül is jót tesz-e a kártyának, hat-e valamit is.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#38233) Termi92 válasza nonsen5e (#38232) üzenetére


Termi92
tag

Igazából az összes kártyával működhet ez a módszer (lehet még hajszárítóval, hőfúvóval kísérletezni, de nem ajánlott mert a kártya többi részei nem tolerálják), de ez csak max 1-2 héttel hosszabítja meg a működést. Ha a melegítéstől megjavult a kártya, akkor egy reball lenne a megoldás, de az 10k forint körül van, így kérdés megéri-e egy régi kártyát javítgatni, vagy újat venni. Bővebb info reball-ról.

(#38234) fabiandaniel


fabiandaniel
aktív tag

Sziasztok

Ezen videón látható képszétcsúszást mi okozhatja?

Fabi

(#38235) Zoli54213 válasza fabiandaniel (#38234) üzenetére


Zoli54213
aktív tag

Ez az úgy nevezett "Screen tearing". Kapcsold be a vsync-et ha van fix-en megvan annyi fps-ed ahány hz-es a monitor. Ha nincs, akkor is meg fog ez szűnni, de akkor meg micro laggok lesznek benne.

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

(#38236) banánocska


banánocska
aktív tag

Sziasztok! Lenne egy ilyen ventillátor problémám amit már feltetted a Hd77xx topikban, gondoltam itt is megpróbálom.

(#38237) r9550 válasza banánocska (#38236) üzenetére


r9550
senior tag

próbáld meg kézi vezérléssel fixálni a ventit rajta akár 100%-ra is ha akkor is megáll akkor próbáld ki másik táppal ha ugyanugy nemjó vidd vissza gariztatni

(#38238) banánocska válasza r9550 (#38237) üzenetére


banánocska
aktív tag

Azt figyeltem meg hogy ha használom a gépet akkor nincs probléma. De amikor nem csinálok vele semmit csak megy miközben pl: tévézek, akkor jön elő ez a dolog.

(#38239) ViSAS válasza nonsen5e (#38232) üzenetére


ViSAS
senior tag

Megcsináltam, amúgy is mindegy neki alapon, mert vagy kuka, vagy sütötten kuka, vagy jó lesz. :DDD És láss csodát...jó lett! :Y Így most ismét süvít a GTX 260-as: sütés előtt.

[ Szerkesztve ]

(#38240) Sol@ válasza ViSAS (#38239) üzenetére


Sol@
tag

Használd egészséggel ameddig megy! Max még 2-3 szor probálkozz de sajnos készülj fel a cserére lassan.
Szinte bármelyik vga-val meglehet csinálni ezt szokták laptopoknál is a csalók aztán eladják és megy kb 1 perctől 1 évig szerencsétől függően szóval ha használt kártyát veszel mindíg nézd meg h nincs e rajta sütés nyom mert sajna sok a csaló és a "hozzáértő reballozó" nem offense-kén szántam örülök h megy a karid :)

[ Szerkesztve ]

(#38241) Vakegérke válasza Zoli54213 (#38231) üzenetére


Vakegérke
veterán

Javasolnám, hogy itt is tedd fel kérdésedet. Kimondottan a kártyáddal foglalkozó topic.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38242) ViSAS válasza Sol@ (#38240) üzenetére


ViSAS
senior tag

Azért nem gondoltam hogy ez ennyire globális VGA javító módszer lenne. :F Igazából én sütés előtt/közben se hittem volna hogy jó lesz...erre 20 perc hülés után beraktam csupaszon és láttam hogy jó, kisebb öröm táncot jártam. :DDD Ment is rá egyből a hűtő is.
A használt dolgok pedig engem nem érintenek. :) Pont ezek miatt, de most nem csak VGA-ról van szó. Elvből inkább veszek minden konponenst drágábban, biztos bolti garanciával, és azzal a tudattal hogy ezt tényleg én használom először, mintsem hogy vegyek egy akármilyen csábítónak is tűnő, ígéretes, de használt terméket.
Remélem hogy azért ezzel a sütéssel most el lesz egy ideig. Miért csak 2-3x ajánlott maximum végrehajtani? Csupán a GPU-t és a memória chipeket éri a nagyon magas hő, a többi alkatrész a fólia alatt maximum egy üzemi hőmérsékletet kap. (50-től 80°C)

(#38243) janibeat


janibeat
csendes tag

Sziasztok!

Ebbe a rendszerbe milyen vga-t javasoltok? Főként 3d tervezésre lesz használva a gép

Corsair Vengeance 2x4GB DDR3 1600MHz CML8GX3M2A1600C9 memória
DELL U2312HM Fekete
Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez
FSP Raider 550
SAMSUNG SH-224DB/BEBE fekete OEM
Intel Core i5-4570 processzor
Gigabyte B85M-D3H alaplap
Fractal Design Define R4 Titanium

Ezt néztem bele:
HP C2J92AA Quadro K600 1GB DDR3 PCIE

50k körül kellene ha van jobb.

(#38244) senzaj válasza janibeat (#38243) üzenetére


senzaj
senior tag

Hello!
Én egy GTX660TI/GTX760-at mondanék. Tervezéshez csakis geforceot ajánlok.

(#38245) #90933760


#90933760
törölt tag

Üdv.

GTX280-ról van szó. Alulhajtás. Alapórajelen ami 600 adtam neki 1000mV-ot, de színes képhibák lesznek mintha be lenne törve a monitor (maga a játék nem fagy le), 1050mV-nál tökéletes.
Szeretném az 1000mV-ot megtartani, szóval levittem 500MHz-re az órajelet, de még néha mindig bejönnek ezek a hibák.

Most akkor ez az 1000mV egy lélektani határ amit semmilyen alacsony órajelen nem fog tudni használni rendesen? Vagy lejjebb kéne venni a ram órajeleit is? A gpu voltagenak egyáltalán van köze a memvezérlőhöz? Mert ha az is csökken akkor lehet a memvezérlő instabil és a ram órajeleket kell lejjebb tolni.

[ Szerkesztve ]

(#38246) senzaj válasza #90933760 (#38245) üzenetére


senzaj
senior tag

Én úgy tudom, hogy azzal csak a gpu feszt állítod.
Próbáld meg belőni akkor 500 alá addig, amíg nem lesz képhiba, ha nem számít a teljesítmény, vagy tesztelgess 1025mv-on is stb.. :)

(#38247) Tomi109


Tomi109
csendes tag

Sziasztok lenne egy refhűtéses 6870esem.
Az lenne a kérdésem, hogy kicsit szeretném hűvösebben tartani a a kártyát, ötletem az lenne hogy levenném a takaró műanyagot és a hűtőbordáról és oda szerkesztenék egy 12-es ventit. Szerintetek bejöhet hűvösebben tartaná a kártyát?

(#38248) jenő45


jenő45
tag

konfig:
proci: i7920@i7980x
memo:2X corsair dominator gt 2000mh 6X2gb tri channel kit
alaplap :Gigabyte x58A-ud7
videokarik:újra vettem eggy gtx480 at miután a régi meghalt csak most MSI-t+egy Gtx560
táp:-Gigabyte odin gt550
winchester:wd 1T

gtx 480 al windows megy szépen játékba belépek kb 5p-ig megy majd kifagy és fekete képernyő utolsó hangot ismétli vagy kikapcsol az egész gép majd ujraindul. Mi lehet a probléma?

(#38249) jenő45 válasza jenő45 (#38248) üzenetére


jenő45
tag

DE már gondolok ilyenre is hogy régóta megvan ez a táp elötte gtx295-öm volt ...Hogy neme "elfáradt" a tápom mert kisebb tdp-s karikkal megy rendessen mindenki pl:.gtx560,gtx650,gtx660

(#38250) Abdulka


Abdulka
csendes tag

Sziasztok segítségre lenne szükségem most raktam össze egy új gépet és az asus hd 7790 oc II 1 g ddr5 ös kártyám eddig minden driverrel fagyást illetve újra indulást generál. Ha a windows kezeli (driver nélkül) akkor semmi hiba. Minden driver telepítése előt formáztam a vinyót és új win 7 raktam fel (gyanakszom a tápra mert nem túl erős bár 500as ként adták el ezzel konkrétan át ba*****tak) de hétfőn jön egy tisztességes fsp 550 es
Ja igen a gép
amd athlon II 760 k
Gigabyte ga-f2a88x-d3h
asus 7790 1gb ddr5 dc2oc
Kingsotn hyperx 2x4gb
samsung 120 ssd
samsung 1000gb hd
a táp egy cooler master 500 de az olcsított thermal master kiadás.
KÉrek mindenkit aki tud segítsen :W

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.