Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74951) civicfan válasza Lusu (#74950) üzenetére


civicfan
tag

Nem, analóg a jel, hagyományos a fejegység, csak a klímakapcsolóval egybeépített, így nem lehet cserélni. Ja akkor nem is kell jelszint csökkentő, elég az rca dugasz.

(#74952) Wiz Khalifa válasza civicfan (#74951) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Milyen kocsi ez? Nincs olyan kocsi kb amibe ne lehetne cserélni a fejegységet.

Smoke some weed nigga!

(#74953) dobobazsy


dobobazsy
őstag

sziasztok! barátom Kicx STC6.2-es szettjének "hangváltóját" szeretné kiváltani egy normálisabbal. a gond az, hogy a gyári adat a vágási frekvenciára 6kHz - 12dB/okt. megsínylene a magassugárzó egy olyan váltót, ami 3-4kHz körül beléptetné? mert ilyen paraméterrel lenne hozzá váltó csak

(#74954) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

a nagy melegben előfordul, hogy induláskor pattan egyet a hangszóró és nincs muzsika, de amint kiszellőzik az autó akkor minden megjavul

gyengélkedhet valamilyen kondi vagy valamilyen egység cserés lehet, vagy sajnos ez a meleg velejárója? sosem volt még ilyen (persze 40fok sem mostanában)....

Vagy max a kocsit szellőztessem át rendesen és kész?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#74955) Lusu válasza civicfan (#74951) üzenetére


Lusu
aktív tag

Csak azért reméltem, mert azt írtad külön erősítője van, az újabb autókban azok rendre digitálisan kommunikálnak. Azért akkora szakértő nem vagyok, hogy erre biztosan rávágjam, hogy igen RCA dugó és kész :) Ha árnyékolt vezetéken érkezik a jel az erősítőnek akkor 90%, hogy az, de ha sima vezetékeken akkor szerintem erősített jel lesz.

(#74956) Lusu válasza zsolt19900 (#74954) üzenetére


Lusu
aktív tag

Azért érdekes amit írsz, mert ha fordítva történne, hideg az autó úgy pattan és nem szól, majd bemelegedve megjavul, lehetne valószínű egy erősítőn belüli kontakt. De így, hogy forró az autó és kiszellőzve javul meg, inkább valami olyan helyen keresnék ami nem melegíti fel magát mint ahogy az erősítő is teszi. Gondolok itt RCA kábelre, csatlakozóira mondjuk...?

(#74957) zsolt19900 válasza Lusu (#74956) üzenetére


zsolt19900
őstag

én is csodálkozom rajta, meg is ijedtem elsőre.... de most már ha nincs időm szellőztetni, fogom lehalkítom, aztán kis idő múlva bekapcsolom és teljesen jó :) gondoltam azért érdeklődöm, hogy megelőzzem a bajt, de akkor körbenézek, megigazgatok mindent és meglátjuk

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#74958) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Egy Audi A3 8v autóm van gyári Audi MMI rendszerrel.
Néhány hete elkezdett véletlenszerűen "sisteregni" mintha nem lenne jó a lefedettség a rádiónál.
Sajnos akkor is csinálja, ha bluetooth-ról játszok le zenét, illetve telefonos kihangosításnál is.
Van bármi ötletetek, hogy mi lehet a baja és merre induljak el szervizeltetni?

Köszönöm szépen!

(#74959) tomcsi


tomcsi
senior tag

Sziasztok!
Megane Cc II-ben szeretném lecserélni a gyári hangszórókat. Előlre 13as komponenst, hátra 13as koaxot szeretnék. Egy darabig gyári fejről lenne használva majd idővel bekerülne egy Signat Ram2 mk2 és egy Helix Blue10 zárt láda + Jvc fej. Milyen hangszórót ajánlanátok a meglévő cuccokhoz? A terv az, hogy a szettet az erősítő hajtaná idővel.
Az Alpine Spg 17Cs és Alpine Spg 17 C2-ről mi a vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#74960) maleirdaemon


maleirdaemon
csendes tag

Sziasztok.
Ha valakinek esetleg akad eladó 20 cm-es mélynyomója, akkor legyenszíves keressen meg privátban ! :R

(#74961) gyulank


gyulank
addikt

Nem tudok keresni adatokra. Engem érdekelnének olyan dolgok pl., hogy melyik rádió erősebb. Ugyanott ugyanazzal az antennával egyik zúg, másik nem. Ugyanígy tévénél is, pl. az egyik set top box hangja meg képe akad, másiké nem. Ez egy elég fontos szempont szerintem. Egyébként beér az országba valamilyen DAB? És tudtok valamit arról a tervről, hogy európai műholdas rádiót terveznek? És, hogy ami mondjuk most SiriusXM támogatott, az jó lesz majd az európaira is?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#74962) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Sziasztok!

A legolccsóbb autós rádiót keresem ami még használható akár kínából is.
Egyedüli elvárás bt vagy aux in bemenet.
Mit tudtok ajánlani?

(#74963) FRENK1988 válasza Vikt0r (#74962) üzenetére


FRENK1988
veterán

Kínait inkább ne!
Amennyivel drágább a márkás annál jobb használni. Többszörös tapasztalat

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#74964) Toomy válasza Vikt0r (#74962) üzenetére


Toomy
senior tag

A kínai kb. arra jó hogy a híreket meghallgasd. Szóval én is óva intelek tőle.
Inkább egy használt 1-2 éves prémium márka.
Én most cseréltem le a FIAT-om gyári Blaupunkt autórádióját egy ALPINE CDA 9812 RR -re ami köztudott hogy nem mai darab, de hangzásban még most is megállja a helyét. Persze ebbe még nincs se AUX és se BT, de ott egye a fene elvagyok még a CD-kel. :K
Itt van pl. egy használt JVC.

[ Szerkesztve ]

(#74965) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Valaki segitsen!
Kaptam egy rajzot hogy kell az ISO csatlakozók lábkiosztását módositani.

Az a gond hogy a Pio hoz adott csatiban a 6 os lábon van egy piros/fehér vezeték!Ahová a piros menne!Igy nem kapcsol ki a rádió ha leveszem a gyujtást , és elfelejt mindent.
Mi lehet a piros-fehér szál?
Hogy kössem hogy jó legyen?
üdv

(#74966) dmad válasza nagyfejü (#74965) üzenetére


dmad
aktív tag

Érdekes, mert a Pio sosem használt piros-fehér vezetéket a rádióihoz...
Le tudod fényképezni?

Élj úgy, hogy.......

(#74967) nagyfejü válasza dmad (#74966) üzenetére


nagyfejü
őstag

Kozben megfejtettem! Illuminate vagyis a vilagitas. Az nem kell nekem ugyhogy mehet a lab sere!

(#74968) RobbeV0201


RobbeV0201
tag

Sziasztok!
Pioneer mvh-s120ubw fejegységre szeretnék kötni egy teljesen alap mélyládát, sedan autóban a csomagtartóban lenne, csak hogy némi mély legyen ott is.
Erősítő nélkül érdemes lenne,amennyiben igen, melyik az a "kezdő" mélyláda amelyik ellátná eme funkciót?

Könnyen, sőt, kimondottan gyorsan tanulok, csak nem mindig azt, ami le van írva.

(#74969) MunezXBK válasza RobbeV0201 (#74968) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Értelmetlen.

(#74970) M-a-X-i


M-a-X-i
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, az öreg kis kocsimba Golf MK2 kalaptartóban (az egyik hangszóró furcsa hangot adott ki [katt1] [katt2] - mintha tekercs deformálódott volna? : Blaupunkt GT469 150W / 45W 92dbl 6"x9") ezt szeretném lecserélni ár értékben valami olcsóbb megoldásra.

Fejegység is 1 öreg Blaupunkt (magnó) AUX-on használom, később ez is cserélni fogom.Sajnos egyiket sem tudom élőben sehol meghallgatni, ezért csak mások véleményére, tanácsára próbálok hagyatkozni saját megérzéseim mellett.

Több ár sávra osztanám amiket kinéztem.

1. OLCSÓBB:
Hertz UNO X690

Kicx STC-693

Pioneer TS-A6960F
*Kicx ICQ-694
*Fejegységről, nem tudom többihez képes mennyire lehet jól meghajtani? Vagy inkább érdemes mást választani pl.: Kicx STC-693, Hertz UNO X690 stb.

2."DRÁGÁBB":
JBL STAGE2 9634

Pioneer TS-R6951S

Sony XS-FB6930 "jobb", mint a TS-R6951S-t https://youtu.be/NwYLq5x0c0E legalábbis jobbnak tűnik a Sony XS-FB6930.
Bár lehet a Sony-ban túl sok a magas, ezért szól sokkal másképpen.


ALPINE SPG-69C3

'90-es 2000-es (elektronikus) zenéket hallgatok főleg, de ezen kívül szinte bármi jöhet ami megtetszik.

Köszönöm szépen előre is a segítséget, tanácsokat! :-) :R

üdv,

MAX

u.i.: Hangcuccaim egy része látható adatlapomon, 1 Retro nem túl komoly Technics Hi-Fi-m van még viszonyítási alapnak.

https://hardverapro.hu/tag/m-a-x-i#aprohirdetesei https://www.jofogas.hu/magyarorszag?account_list_id=c265d10990313cdebe6fc5ed97709255 http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=m-a-x-i

(#74971) capulet75


capulet75
addikt

Sziasztok.

Feleségem autójában szeretnék egy kis audio upgradet. Ez egy MK6ST Fiesta, és a gyári hangszórók, hát, hogy is mondjam, elég gyengék. Gyanítom a fejegység sem a kínálat jobbik feléből van, viszont az autóhifi témáról nem sokat tudok. Annyit kiderítettem, hogy négy darab 5x7-es a hangszóró méret, amit néztem cserének, az a [Focal 570AC] . Első körben a két ajtóban levő speakert, és a fejegységet ( opcionálisan a kábelezést is, bár ettől kicsit fázom ) cserélném, + valamilyen dynamat ( vagy más ) a hátsókat ki is kötném, azokat majd kicsit később.
- Milyen fejegységet válasszak? Fontos az android és iphone kompatibilitás, és a megfelelő hangminőség produkálása.
- Mennyire komplikált ezeket összerakni? Itt most az elektromos részére gondolok főleg.

Üdv és köszönöm ha válaszolsz.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#74972) dmad válasza capulet75 (#74971) üzenetére


dmad
aktív tag

Szia.
Szigorúan a saját véleményem...
A hangszórókból inkább szettet vegyél, ne koaxot, a magasnak is találsz helyet ha máshol nem a tükörnél.Ha jól tudom létezik olyan hangszóró beépítőkeret, ami pl 13 Cm-es kerekre alakítja az ovál helyet.Abból azért könnyebben találni jót, mint a kisoválból..
Kis segítség a cseréjéhez..
A rádió helyére beépítőkerettel akár 2 dines is bemegy, így a lehetőségek kitárulnak, akár navigáció, akár az Androidauto, akár a Carplay felé mennél tovább.
Ha 1 dinben gondolkodsz, akkor azokból is sok kezeli akár USB-n akár Bluetooth-on keresztül mindkét mobilrendszert.Ha csak ennyit akarsz fejleszteni, akkor a vezetékelést nem kell cserélni, a hangszigeteléssel sokkal többet javul a rendszer.A hangszóró cseréje a legbonyolultabb, a rádióhoz ha megveszed az átalakítókat (beépítőkeret, Quadlock-ISO kábel) akkor nagyon egyszerűen upgradelhető lesz.
Szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, hogy.......

(#74973) capulet75 válasza dmad (#74972) üzenetére


capulet75
addikt

Így néz ki most, szóval bemegy oda bármi. :) Mi a különbség a szett, és a koaxiális közt? Csak ne kelljen forrasztani, mert azt nem tudom megoldani, semmim sincs hozzá.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#74974) dmad válasza capulet75 (#74973) üzenetére


dmad
aktív tag

A szettnél külön van a magas sugárzó, nem a "mély" közepén, hangzásilag jobban lehet elhelyezni.Általában teljesítményre is többet tudnak.
A fejre először azt hittem Clarion, de ha jól látom nem az. :)
Ha anyagilag meg tudod engedni magadnak, akkor az alapkiépítés az szokott lenni, hogy előre egy normális szett, lehetőleg erősítőről hajtva, hátra nem kell hangszóró, és a csomiba egy mélyláda. Természetesen egy normális fejegység az alapja mindennek.Ha nem akarsz (tudsz) vagy nem igazán értesz hozzá, akkor érdemes mindenképp műhelybe vinni, ott válogatni is van lehetőség.Esetleg Fiesta fórumokban körülnézni, kinek mi jött be a beépítésre.

Élj úgy, hogy.......

(#74975) capulet75 válasza dmad (#74974) üzenetére


capulet75
addikt

Műhelybe nem viszem, az annyi lenne mint az egész cucc együtt, szal kénytelen leszek kútfőből megoldani. Veszek akkor szettet, [ez] lesz, meg beépítőkeret, mögé meg dynamat. Fejnek valami Pioneer-t gondoltam, de ez még képlékeny, jó lenne ha az ilyen 200 euroból kijönne.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#74976) dmad válasza capulet75 (#74975) üzenetére


dmad
aktív tag

Ja, hogy nem magyarba lenni!! :)
Hát kint tényleg drága mulatság lenne a műhely.
Ha rám hallgatsz, ne vegyél érintőgombos Pioneer-t, inkább olyat ami fizikai gombokkal bír.
( természetesen nem az érintőkijelzőre gondoltam, hanem a vezérlőgombokra..)
:D

Élj úgy, hogy.......

(#74977) capulet75 válasza dmad (#74976) üzenetére


capulet75
addikt

Engem sokkal jobban érdekel a fejegység hangminősége, mint a touchscreen. BT legyen, kb ennyi ami erről az oldalról igazán fontos, viszont sajnos nem tudok a csomagtartóba mélyet tenni, elég kicsi ez az autó, és sokszor kell a hely. Amúgy sem "nagy" zenét akarok, csak normális(abb) hangminőséget.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#74978) dmad válasza capulet75 (#74977) üzenetére


dmad
aktív tag

Elbeszélünk egymás mellett...
Én a vezérlőgombokra gondoltam, mint pl. ez...
:)

Élj úgy, hogy.......

(#74979) capulet75 válasza dmad (#74978) üzenetére


capulet75
addikt

Most már értem, de attól függetlenül tartom, hogy ha van jobb elekrtonikával, de tapikijelző nélkül, akkor azt választanám. A kocsiban alkalmasint van egy S20Note, egy I11 pro, semmi haszna nincs egy plusz screen-nek. Szóval alkalmasint lehet ilyen is, ha jobb mögötte a vas:

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#74980) dmad válasza capulet75 (#74979) üzenetére


dmad
aktív tag

Én mindenképpen azt javasolnám, olyat vegyél amiben van mechanika.
Ez az én egyéni meglátásom, tapasztalatom.
:R

Élj úgy, hogy.......

(#74982) M-a-X-i


M-a-X-i
tag

Sziasztok!

Már aki veszi a fáradságot esetleg valami vélemény nyilvánítás segítség gyanánt azt megköszönném.

Segítséget szeretnék kérni, az öreg kis kocsimba Golf MK2 kalaptartóban (az egyik hangszóró furcsa hangot adott ki [katt1] [katt2] - mintha tekercs deformálódott volna? : Blaupunkt GT469 150W / 45W 92dbl 6"x9") ezt szeretném lecserélni ár értékben valami olcsóbb megoldásra.

Fejegység is 1 öreg Blaupunkt (magnó) AUX-on használom, később ez is cserélni fogom.Sajnos egyiket sem tudom élőben sehol meghallgatni, ezért csak mások véleményére, tanácsára próbálok hagyatkozni saját megérzéseim mellett.
Több ár sávra osztanám amiket kinéztem.

1. OLCSÓBB:
Hertz UNO X690

Kicx STC-693

Pioneer TS-A6960F
*Kicx ICQ-694
*Fejegységről, nem tudom többihez képes mennyire lehet jól meghajtani? Vagy inkább érdemes mást választani pl.: Kicx STC-693, Hertz UNO X690 stb.

2."DRÁGÁBB":
JBL STAGE2 9634

Pioneer TS-R6951S
Sony XS-FB6930 "jobbnak tűnik ", mint a TS-R6951S-t
Bár lehet a Sony-ban túl sok a magas, ezért szól sokkal másképpen.


ALPINE SPG-69C3

'90-es 2000-es (elektronikus) zenéket hallgatok főleg, de ezen kívül szinte bármi jöhet ami megtetszik.

Köszönöm szépen előre is a segítséget, tanácsokat! :-) :R

üdv,

MAX

https://hardverapro.hu/tag/m-a-x-i#aprohirdetesei https://www.jofogas.hu/magyarorszag?account_list_id=c265d10990313cdebe6fc5ed97709255 http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=m-a-x-i

(#74983) V8engines válasza M-a-X-i (#74982) üzenetére


V8engines
tag

ÜdVW!
Szintén ilyen vasat hajtok.
Viszont nem tudok érdemben reagálni kérdésedre, hogy melyiket válaszd hangszóróból.

Kalaptartóban nálam ovál van, a '90-es évekből (Pioneer). Nekem fader előre is van húzva ha egyedül utazom (és általában így is van). Itt többen le is beszélnek mindenkit, a kalaptartós cuccokról.

(#74984) V8engines válasza V8engines (#74983) üzenetére


V8engines
tag

Kellett keresgélnem visszafelé [link] . :Y
Nálam így állt össze a rendszer, nagyon sok év után.

[ Szerkesztve ]

(#74985) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok,

egy [link] ilyen mélynyomó, e46 touring csomagtartójában nem venni el sok helyet. Fölé még megy egy fedőlap, alatta lévő rekeszben pedig egy mankókerék van.

Viszont a fedőlap, amit fölé rakok, mennyire szigeteli el a hangot, és dobálja / rezegteti? Érdemes ilyesmi megoldásban gondolkozni?

(#74986) kelna91


kelna91
senior tag

Sziasztok! Tudtok jó autóhifist ajánlani Pesten? "Jó" alatt nem azt értem, hogy prémium, hanem egy sima autóhifis, aki megbízható, nem ver át. (Igazából lehet, hogy nem is autóHIFIs kell nekem, csak valaki, aki szerel autós hangcuccot... nem értek hozzá, bocs).

Vettem egy Bluetooth vevőt, ami elvileg a gyári 5000-es Ford fejegységemhez való. Mikor kiszedtem a modult, akkor derült ki, hogy nem kompatibilis a csatlakozója, mert két ugyanolyan modellszámú rendszer létezik :W , és a BT vevő a régebbihez való. De rá lehetne csatlakoztatni az AUX bemenetre, csak gányolni kell hozzá.
És a jobb oldali hangszórók recsegnek, azokat is meg kéne nézni.

(#74987) changer1979


changer1979
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném kikérni a véleményeteket. Toyota corolla verso-ban (2006) ki lett cserélve a gyári fejegység (86120-0F010) egy JVC KW-M560bt-ra. Az a problémám, hogy a hangzása meg sem közelíti a gyári fejegységét. A lágy basszusok eltűntek, valami kopácsolás van, de nem az igazi. Mi lehet elcseszve? Bekötés, beállítás, vagy csak szimplán ennyit tud?

(#74988) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Le szeretném cserélni egy BMW 116i gyári bussinnes cd fejegységét, de nem igazán tudom mi lenne a megfelelő a helyére. Beépitő keretet rendelek külön átalakítókkal együtt.
A kérdeésem az lenne, ha esetleg tudna valaki segiteni, hogy egy sima mp3-as usb-s valami jobb fajta fejegység is megteszi, vagy külön olyat kellene néznem, amit van aktiv sub kimenet is?

(#74989) dmad válasza changer1979 (#74987) üzenetére


dmad
aktív tag

Szia.
Próbáld meg a beállításokkal jobbá tenni, azért a 13 sávos eq-val be kéne tudd lőni a jó hangzást.

Élj úgy, hogy.......

(#74990) dmad válasza blade4 (#74988) üzenetére


dmad
aktív tag

Szia.
Az aktív sub kimenetnél mire gondolsz?

Élj úgy, hogy.......

(#74991) Ear001 válasza dmad (#74989) üzenetére


Ear001
addikt

Ha nincs teljesítmény tartalék, elég erő meg dinamika, amit az EQ amúgy is öl, akkor lehet akárhány sávod, nem lesz jó a hang.

(#74992) blade4 válasza dmad (#74990) üzenetére


blade4
aktív tag

Van egy mély hangszóró gyárilag az ülés alatt, és nem tudom az mire vagy hogy van bekötve.

(#74993) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok,
az audio system f2 450 erősítőm végleg megadta magát. Keresem az utódot. Max 40-50e Ft-ig, egy gladen sqx 10-et hajtana meg.
Ki mit ajánlana? Illetve az első szettet (rainbow profi line) most egy ea2190 hajtja. Azon is gondolkoztam, hogy esetleg ez menne a ládának, és előre másik erőt keresek. Tippek? Ajánlottak AS htl202-t, de ezek után nem akarnék másik AS-t.
Ajánlottak egy Alpine MRV-1005 erőt is, ez szimpatikus. Hangra nem tudom milyen.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#74994) troll81 válasza Speeedfire (#74993) üzenetére


troll81
addikt

Meg kell hebrak olni és mehet tovább.
Gondolom szét nem égett? Néztél bele?

(#74995) Speeedfire válasza troll81 (#74994) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Elszállt az egyik oldal teljesen, a másik oldalból is vitt. Akinél volt az otthoni hifi szervízben azt mondta szerinte nem érdemes vele foglalkozni.
Lehetne javítani, de ki tudja mennyire lenne tartós, mi az ami hiba előjön még, mert nem lett valami cserélni. Nekem erre se időm, se pénzem. Amúgy nem égett szét.
De látszik, hogy már javította valaki egyszer.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#74996) troll81 válasza Speeedfire (#74995) üzenetére


troll81
addikt

Én nem vetnem el az ötletet...
Nem drágán javítható erősítő.szerintem.
A minőség meg rendben van.
Ha nem kell írj PM t

(#74997) Speeedfire válasza troll81 (#74996) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ment a kukába, de más sokan írtak miatta.
Szerintem elhozom az alpine-t, ládára elég lesz. Ha idővel veszek még egy sqx 10-et akkor is

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#74998) troll81 válasza Speeedfire (#74997) üzenetére


troll81
addikt

Kár volt.... De a te döntésed.
Én mentem amit lehet. :R

Példa

[ Szerkesztve ]

(#74999) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
Használ a csoportban valaki ISUDAR vagy PUZU DSP erősítőt? Mindenképp DSP-s erősítőt szeretnék venni, ár értékben nagyon meggyőzőek lennének és EU raktárból is kaphatóak.
Pioneer DEQ-S1000A2, Axton 592DSP, PUZU PZ-D8 (sajnos csak kínából jöhetne, így az új szabályok miatt nem éri meg) ISUDAR D4. Ezeket néztem, a Pioneer-t venném, ha nagyon rosszak a többiek. Legjobban az Axton tetszene, szeretnék RMS-ben 70W-ot, de egy fél erősítő ára lenne még a Bluetooth kiegészítő hozzá ami tudja az OTG-t is kezelni. Az ISUDAR D4 nekem tökéletes lenne, viszont egy épkézláp leírás, specifikáció, user manual nincs hozzá. Írtam a gyártónak, de onnan se jött még válasz. Amit feltüntetnek 4x110W RMS-t, fenntartásokkal kezelem, a leírásában TDA8920 végfok szerepel, de az adatlapja alapján az csak 35W 4 ohmon, a B és C variánsa tudná elvileg a többit. Orosz fórumokon dicsérik mind a PUZU-t, mind az ISUDAR-t, de mélyebb elemzést, hazudás mértékét senki sem vizsgálta. Valakinek van itt tapasztalata ezen kínai csodákkal? Gyári fej és egy KICX ALN-250SA mélynyomó mellé keresném a jelölteket. Előre is köszönöm!

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#75000) troll81 válasza G@bi90MR (#74999) üzenetére


troll81
addikt

Ez nem felelne meg [link] :F

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.