Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30920) matta2003 válasza Alfalaca (#30917) üzenetére


matta2003
tag

Mivel az mi konyhaszekrényünk indította ezt a témát fontosnak tartom megköszönni a véleményed!
Köszönöm szépen, és köszönöm az eddigi segítséget és hozzászólást is a többi hozzászólótól, ötletelőtől.

A tisztánlátás kedvéért itt van két kép arról, hogy a mostani, nyitott konyhapolcok hogy vannak rögzítve.
KÉP1
KÉP2

40 mm-es csavart vettem ki a tipliből.

Ezek még a túloldali fürdőszoba tavalyi felújítása előtt pár évvel lettek felfúrva. Nem számított, hogy a falon átment-e valami vagy nem mert az akkori csempe padlótól a plafonig egyben volt leválva a falról, kb. úgy hogy csak a fúgák tartották egyben a burkolatot (a csempék 4 sarkában volt 1-1 kis pogácsa ragasztóanyag).

Sajnos nagyon bizonytalan vagyok az egész rögzítéssel kapcsolatban.

Továbbra is a korábban már említett, 'ikeás' ként emlegetett megoldásban akarok gondolkodni, mert a rögzítősínes verziót szerintem már nem tudnám úgy megcsinálni, hogy belülről ne látszótjon az egész valamint ne kelljen a már összeragasztott felsőrészt marni. :(

A fém feszítőhüvellyel (még soha sem láttam/használtam ilyet) az általad említett problémára (ráverni a féltve őrzött/fúrt falra kalapáccsal az elhelyezőszárral úgy, hogy rendesen megfeszüljön) én is gondoltam ezután a videó megtekintése után: videó

Az alapcsavarral az a probléma, hogy nem tudom, hogy tudnám a feleslegesen kilógó menetes szár hosszúságát levágni. Vagy annyi, hogy miután ráhúztam az anyát, levágom egy síma, kézi fémfűrésszel a megfelelő hosszúságúra?

Megpróbálok a legutóbb is említett ragasztó témában körbenézni. Gondolom, az valahogy így működne, mint itt a videón: VIDEÓ

Egy ilyen BOSCH GBH2-20 D fúrókalapáccsal lesz fúrva. Hogy mikor? az még kérdéses... a konyhabútor aljának az anyagát pénteken kapom meg. De sem a munkalap sem a fiókelők/ajtók nincsenek még megrendelve...

nem 21 éves vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.