Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24751) Vistaboy válasza Nova96 (#24749) üzenetére


Vistaboy
veterán

A videó jó lenne, de a zenét 10 mp után ki kellett kapcsolnom. :)

Valami ilyesféle kell nekem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#24752) Ijk válasza Nova96 (#24749) üzenetére


Ijk
nagyúr

Képileg baromi jól megcsinálták, de ez a zene egyáltalán nem passzol az egész fate hangulatához.
Mondjuk így is fényévekkel jobb mint amikor pár összevágott képsor alá bebasznak valami saját kedvenc zenét, kinyomják a youtubra és művésznek képzelik magukat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24753) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Amúgy ez a Fate/Zero jó? Most már csak a Kiiro Mosaic van a gépemen, amit nem néztem meg + az aktuálisak. És "feltűnően sok" szabad hely van még :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24754) Ijk válasza Mister_X (#24753) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem, szar. Írd be a keresőbe és nézd meg hány találatot ad. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24755) bandiras2 válasza Mister_X (#24753) üzenetére


bandiras2
senior tag

Előtte told le a Fate stay night-ot, annak rengeteg a hibája, de ennek ellenére élvezhető. A Fate Zero a 10 évvel korábbi eseményeket mutatja be. SOKKAL véresebb, darkosabb, "reálisabb". Iszonyatosan jó lett!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#24756) Ijk válasza bandiras2 (#24755) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudom nekem a stay/night is tetszett, mondjuk a zero jobb. De megnézheti a zero-t és megvárja a stay/night remake-t. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24757) Archanon válasza bandiras2 (#24755) üzenetére


Archanon
őstag

Ahogy mondod, előtte Stay/Night, akármennyire is idegesítő benne Shirou, kegyetlen jó. A Zero-t megfelelően csak ezután lehet szerintem igazán élvezni.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#24758) oriic válasza Ijk (#24756) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyértelmű hogy a Zero jobb lett, mondjuk én a Stay Night-al is elvoltam. :)

Live-Die-Respawn

(#24759) Ijk válasza Archanon (#24757) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jobb utána nézni a zero-t, amikor az első rész végén megjelenik Saber, attól a mai napig a hideg kiráz. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24760) Nova96 válasza oriic (#24750) üzenetére


Nova96
őstag

:K

Vistaboy
Nekem a zene miatt is tetszik, de ízlések és pofonok.

Ijk
Szerintem, de mivel ehhez lett vágva, de én még ennél jobb fate amv-t nem láttam.

(#24761) bandiras2 válasza Nova96 (#24760) üzenetére


bandiras2
senior tag

[pl EZ?]
[vagy ez] [metal variant, odab...]

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#24762) Nova96 válasza bandiras2 (#24761) üzenetére


Nova96
őstag

Ezek is jók, de szerintem ismétlem szerintem nem jó egy amv-hez. :DDD
Ennyi, kész megyek a sarokba. :DDD

(#24763) bandiras2 válasza Nova96 (#24762) üzenetére


bandiras2
senior tag

Nem az AMV-ről beszéltem. Amit linkeltél, az úgy tökéletes ahogy van! A fura zene a fanfárokkal nagyon passzol a korszakhoz

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#24764) Nova96 válasza bandiras2 (#24763) üzenetére


Nova96
őstag

Jaaa, értem. :B És igen nagyon passzolnak. hozzá, mivel ehhez lett csinálva. :DDD De, tény, hogy nagyon jó darabok.
Csak mostanában mindig félre értek mindenkit. :B Pedig már leszoktam erről...erre vissza jön.

(#24765) Vistaboy válasza Nova96 (#24760) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ezt láttad már?

The Servants of Masters - Fate/Zero AMV (Winner of S-Con 2013)

Szerintem ez is nagyon jó. :)

(#24753) Mister_X: Először mindenképp a Fate/Stay Nightot nézd meg, még ha kronológiailag a Zero is áll előrébb. Utána jöhet a Zero és az Unlimited Blade Works. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#24766) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vajon miért van az, hogy ebben a totyikban tobzódnak az egyedi avatárok? :>

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24767) ldave válasza Synthwave (#24766) üzenetére


ldave
félisten

Mert mi mindannyian egyéniségek vagyunk!

A Slime draws near! Command?

(#24768) Mister_X válasza Synthwave (#24766) üzenetére


Mister_X
nagyúr

bandiras2 az egyénijét meg zacskóval rejtegeti, ugye? :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24769) Synthwave válasza Mister_X (#24768) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem azt mondtam, hogy mindenkinek van.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24770) Máté94 válasza Synthwave (#24766) üzenetére


Máté94
addikt

Tisztelet a kivételnek! :D

(#24771) Synthwave válasza Máté94 (#24770) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt sem mondtam. ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24772) unclefucka válasza Synthwave (#24771) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nekem meg még sokat kéne írogatnom, pedig nem nagyon szeretek, csak ide. :O

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24773) Synthwave válasza unclefucka (#24772) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hidd el, gondoltam rád is. <3

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24774) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

De nagyon nem bírom én az AMV-ket.

(#24775) Synthwave válasza Crystalheart (#24774) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem láttál még jót. 90 %-uk tényleg egy kalap szar. ))

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24776) Crystalheart válasza Synthwave (#24775) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Most csak azokra néztem rá, amiket linkeltél.

(#24777) bandiras2


bandiras2
senior tag

Mai műsor: Frozen, majd rögtön rá: AKIRA.
Frozen nem ide tartozik, viszont AKIRA igen.
Szürreális, élmény volt, Stanley Kubrick és Stanislav Lem hangulatait idézte meg monumentális megvalósításával. Kissé lesokkolja az embert ha hagyod hogy maga alá temessen. A zene is nagyon egyedi. Cseppet sem kellemes, viszont végzi a dolgát: ÜT. Őrült egy film, és kár hogy eddig halogattam. Régi, a grafika ennek megfelelő, viszont ultra magas minőségű a technológiai lehetőségekhez képest. Minőségben az első GITS mozihoz tudnám hasonlítani mind grafika mind történet szempontjából, bár filozófiai mélységekbe nem megy bele túlzottan.
Baromira nem azt kaptam amire a borítóképek alapján számítottam, kiadós pofánverés, de nem véletlen van az örök klasszikusok közt a helye. Durva, erőszakos, őrült... Kötelező darab.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#24778) Synthwave válasza Crystalheart (#24776) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor csak az ízléseddel van probléma. ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24779) Nova96 válasza Vistaboy (#24765) üzenetére


Nova96
őstag

Jó tényleg, de nálam csak 1x nézhető amv . :N :B

(#24780) Huma


Huma
addikt

Honey and Clover-t láttátok már? Szinkronos verzió is van. Elkezdtem nézni, nem tűnik rossznak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24781) neko18 válasza Huma (#24780) üzenetére


neko18
senior tag

Szerintem rossz szinkronosan :) Egyébként nem nagyon szeretem, valahogy sose jött át nekem azaz anime.

Más:
A Golden Time eheti része hatalmas volt, majd megfulladtam a röhögéstől :C
Mi a baj? Semmi baj...Lenyeltem. Mi????
:C :C :C :C :C

kdxsv

(#24782) unclefucka válasza Huma (#24780) üzenetére


unclefucka
senior tag

Én még nem láttam. :N
Biztosan kellene néznem "normális történettel" rendelkező animéket is. :B
De annyi a yuri - ecchi - loli - shoujo-ai - boing - dfc anime, mint a rosta-lika (hála a magasságos égnek). :C
Így ezekre a remekművekre alig jut idő. :(

neko18: Én is majdnem ott pusztultam a nevetéstől. :DDD :DDD

Aki esetleg úgy gondolná, hogy nem nézi meg a Golden Time -ot, az gyorsan verje ki a fejéből és mihamarabb nézze meg!

Huma, ez neked is szól!
A Golden Time közel áll a Honey and Clover általi ízlésvilághoz, vagyis semmi perverz, vagy ilyesmi nincs benne, viszont elképesztően szórakoztató.

Ami még a Honey and Clover -hez hasonlóan "egészséges" anime és tetszeni fog:
Sukitte Ii na yo.
Usagi Drop
Ikoku Meiro no Croisee
És persze, ha szinkronra "buksz", akkor a Lovely Complex Youtube -on van fent.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24783) neko18 válasza unclefucka (#24782) üzenetére


neko18
senior tag

Aki esetleg úgy gondolná, hogy nem nézi meg a Golden Time -ot, az gyorsan verje ki a fejéből és mihamarabb nézze meg!
Nagy igazság!!!
Szerintem teljesen olyan kategória ami bárkinek tetszene. Én barátnőmmel nézem és nagyon jókat röhögünk rajta :C

Belekezdtem a Hataraku Maou-sama című animébe, az is nagyon jónak tűnik, kíváncsi leszek hogy alakulnak a dolgok :C

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#24784) unclefucka válasza neko18 (#24783) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hataraku Maou-sama: Nem egy kiemelkedő darab, de érdekes fordulatok lesznek benne, ezt ígérem.
Alapvetően jó anime.

Más:
A Sakura Trick egyre jobban bejön, most éppen a OP -jébe gágyultam bele :C

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24785) Huma válasza neko18 (#24781) üzenetére


Huma
addikt

Tudom, hogy a szinkron általában nem tesz jót az animéknak, de néha jó magyarul nézni az ilyesmit.

(#24782) unclefucka:
Még nincs kész a sorozat. Addig nem szoktam belekezdeni amíg ki nem jön legalább egy évad mert utálom, hogy ha belelendülök és félbe kell hagynom mert elfogytak a részek.

Köszönöm a tippeket. Most mondjuk épp betáraztam animékből. Ha egyben végig akarnám nézni őket akkor rámenne egy egész hetem. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24786) Totheground válasza unclefucka (#24784) üzenetére


Totheground
addikt

Jó is az. Ráadásul már le is ment belőle az "/a/ sings" verzió. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24787) unclefucka válasza Totheground (#24786) üzenetére


unclefucka
senior tag

:DD Hatalmas :DD
Jól sejtem, hogy ez a 4chan -os bagázs?

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24788) Totheground válasza unclefucka (#24787) üzenetére


Totheground
addikt

Mi más. :K

Most épp az ED van folyamatban. [link]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24789) unclefucka válasza Totheground (#24788) üzenetére


unclefucka
senior tag

Király :))

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24790) Synthwave válasza Huma (#24780) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Megvolt. Igen jóféle josei romance / drama / comedy.

Nyilván a JAPÁN szinkron nem rossz. A többi meg... inkább nem írok semmit, nem kell a banhammer. A fantáziádra bízom. ;]

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24791) neko18


neko18
senior tag

Valaki tudja hogy hogyan kell nézni a Black★Rock Shooter-t végig?
Mert ahogy néztem az OVA 2010-es
A Rendes anime pedig 2012-es

kdxsv

(#24792) oriic válasza neko18 (#24791) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ova aztán sorozat.

Live-Die-Respawn

(#24793) neko18 válasza oriic (#24792) üzenetére


neko18
senior tag

:R :R

kdxsv

(#24794) Synthwave válasza neko18 (#24791) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hujuj, jön az eyecandy katyvasz.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24795) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Completely unrelated;

[link]

<3333

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24796) aizen92 válasza Synthwave (#24795) üzenetére


aizen92
addikt

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#24797) #25954560


#25954560
törölt tag

megneztem clannad 23+1 reszt. jo volt. talan a 9. tetszett a legjobban.
valszeg bennem van a hiba, sokszor ereztem h itt valami nagy dolog van, de nem mindig erintett meg olyan melysegben.

koszi,
&rew

(#24798) Nova96 válasza #25954560 (#24797) üzenetére


Nova96
őstag

AFTER-re fel. :K És készülj a tökön rúgásra, igaz ha a filmet nézted pont lelőtted. :(

Más: Vissza olvastam,mert kellet a KnJ sorrend és hát fogom a fejem, miket írtam. :B :DDD
Miért van az, hogy japánba a rape mint téma elfogadott, és a lolit meg mindig bannolni akarják? ~japánok

(#24799) #25954560 válasza Nova96 (#24798) üzenetére


#25954560
törölt tag

erdekes volt, azota is sokat gondolkodom rajta. nem is annyira magan a sorozatnak a mondanivalojan, hanem a japan embereken es gondolkodason. nem tudom mennyire idealizaltak, de egy-ket tulajdonsaguk nekem rettenetesen bejon. pl ha csinalok valamit, akkor nem kezdenek el kerdezoskodni h miert tettem, tudjak h megvolt ra az okom es majd elmondom ha akarom. megertem h egy-ket ember miert akar japanban elni, ha az atlag anime hasonlit valamennyire a valosaghoz. hasonlo okokbol zsenialis lehet egy japan feleseg. mar amennyire az eddigi elkepzeleseim alapjan meg tudom itelni.

(#24800) Nova96 válasza #25954560 (#24799) üzenetére


Nova96
őstag

anime ≠ japán röviden, most nem fejetem ki(mert épp animézek), de úgy kell kezelni ezt az egészet, hogy van ami igaz, de az se annyira olyan. Elég sok minden lehet olvasni/hallani én is tudok egy-két durva esetet, szóval nem minden olyan szép mint az animékbe. Meg mint a magyar ember felfogása, minden sokkal jobb minden és minden utánad vágnak, mindenki sokkal jobb(jó ez még igaz is , sok pesszimista magyar) és blabla. Mindenhol van, de. :B
Mint ahogy Amerika se olyan amilyen Hollywood bemutatja és sorolhatnám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.