Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24301) Archanon válasza oriic (#24300) üzenetére


Archanon
őstag

Excel Saga kegyetlen... :DDD
___

#neko18: Részemről a Berserk vége jobban földhöz vágott a befejezetlensége miatt.

#jahrn: Kár érte. De legyünk optimisták, talán 10 év múlva meggondolják magukat.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#24302) oriic válasza Archanon (#24301) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja ismerem elkezdtem, de annyira végül nem fogott meg.

BTW, Berserkből van új sorozat nem? Vagy csak felújítás?

Live-Die-Respawn

(#24303) Hintalow válasza Crystalheart (#24281) üzenetére


Hintalow
senior tag

Naná hogy nincs, a 12 részes anime, lefedi az első 2 kötetet (a 15-ből) de azt is keresztbe-kasul változtatásokkal.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#24304) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bleach

115 rész után.

Hm, úgy vagyok vele, hogy ez egész jó kis anime, de most majd végig az lesz majd, hogy legyőznek egy brutál erős ellenfelet, aztán a következő évadban meg jön majd újra meg újra egy még erősebb? :DDD

Amúgy sorozat le van zárva, vagy várható folytatás?

Live-Die-Respawn

(#24305) Nova96 válasza oriic (#24304) üzenetére


Nova96
őstag

Kb. de fejlődik mindenki és minden szereplőről többet tudunk meg. És történnetek dolgok.

Amúgy sorozat le van zárva, vagy várható folytatás?
Mangát érte be szóval várható kb. amikor vége van annak vagy elég lesz az anyag...de ami már mangába megy röhej. :DDD A végére kiderül,

hogy Ichigo alig 5 %-ba ember.

(#24306) Hintalow


Hintalow
senior tag

Na végeztem a Yoichival, azt hiszem megvan az új szerelem: Ayame-dono :)
Már az animében is őt találtam a legjobb karakternek, ezért is a manga. Annyira tsundere, és annyira szeretnivalóan béna, hogy ihaj.

Közben azon gondolkozom, hogy mennyire szerethető tud lenni egy ilyen karakter a képernyőn, viszont ha megpróbálod átvinni gondolatban a valóságba, akkor megkapod a "hisztis pitsát, aki tőled várja, hogy kitaláld a gondolatait" jellemet, amit mindenki ismer és útál.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#24307) Synthwave válasza Nova96 (#24305) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

És történnek dolgok?

Kemény szinopszis. ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24308) Nova96 válasza Synthwave (#24307) üzenetére


Nova96
őstag

Annyira azért nem olyan tartalmas, ha leírtam volna akkor kb. lelőttem volna.
Ez azért még se egy mestermű... :DDD
Kinőttem én már a shounen fight..epic!!!444!!-ből.

(#24309) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Challenge.... not sure its a good idea to watch them all at once...]
Az a lista ahol a szentjánosbogarak csak alulra kerülhet... Neki kéne állni...?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#24310) Nova96


Nova96
őstag

Railgun SS
Na mára hagytam négy részt, de végig néztem.
Imádom ez a világot, örülők, hogy az incidens jobban ki lett fejtve. Accelerator hirtelen változása is jobban megérthető, de még így is kicsit hihetetlen. Misaka-t még mindig imádom, és Touma-val a jelenet vicces volt mivel index-be nem volt sírás ,itt meg igen. :DDD És így már teljesen érthető Misaka miért ekkora Tsundere...ha nincs Touma....ki tudja hol lenne a nagy Railgun. :K
Aminek nagyon örültem, hogy lehet félre néztem, de nekem úgy tűnt, hogy a filmmel kapcsolatba volt felvezetés. A sima Railgun-nal ellentétbe itt volt vér...nem is baj, elsőbe ez zavart, hogy nem volt.

Ha az éven nem is, de kérnék egy Index S3-t. :K Sok sz*r közé egy ilyen nem ártana.

(#24311) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live Action Ghost in the Shell

Muhahahahhaaaaaaa. :DDD :O

Live-Die-Respawn

(#24312) Totheground


Totheground
addikt

Na, valaki végre csinált egy gifet az egész sceneből. Nekem még mindig ez a sorozat az abszolut kedvenc a seasonból.
Meg is rendeltem az összes BDt és mangát, időnként mutatni kell egy kis supportot. :D

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24313) Ijk válasza oriic (#24311) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jól látom hogy az Akirát is meggyalázzák?

Totheground: Ez miből van? (Kell.)

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24314) Totheground válasza Ijk (#24313) üzenetére


Totheground
addikt

SakuraTrick

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24315) oriic válasza Ijk (#24313) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:K :O :(((

Live-Die-Respawn

(#24316) Ijk válasza oriic (#24315) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az rendben hogy lassan már a remakekből is remaket csinál hollywood, de ezeket a japán klasszikusokat békén kellene hagyni.

Totheground: ありがとう

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24317) Mister_X válasza Totheground (#24312) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Áh, ezt utálom a futó sorozatokban, hogy a sok munka meg WoT mellett mindig elfelejtem csekkolni hétvégenként az új epizódokat :(((

Apropó World of Tanks, az is kapott valami animét, nem? Könyvtárban mikor lapozgattam egy célnyelvű magazint, ott kapott két oldalt valami készülő/futó anime, ahol a katakanákban asszem World of Tanks volt elrejtve...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24318) Máté94 válasza Mister_X (#24317) üzenetére


Máté94
addikt

Girls und Panzer, bár inkább azt hiszem valamilyen online mangában mesélnek a szereplők a játékról.

(#24319) oriic válasza Mister_X (#24317) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#24320) Ijk válasza oriic (#24319) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ááá, ez a sorozat annyira gagyi hogy már jó. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24321) Tüzi

[link]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#24322) unclefucka válasza Tüzi (#24321) üzenetére


unclefucka
senior tag

Totheground-tól Shoujo Ai, Tüzi-től 3D-s Bishoujo, ImoCho és Maken-Ki...
Így legyen izgalom mentes vasárnapja az embernek!?
:DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24323) Totheground válasza unclefucka (#24322) üzenetére


Totheground
addikt

Jó az yuri-nak is, a shoujo-ai japánban nem nagyon használatos, és amikor igen, akkor is más, mint amire gondolsz.

Amúgy meg minek izgalommentes vasárnap? :DDD

Az ImoCho meg szerintem inkább BD only lesz, bár így is megnézegetem, de nem az igazi.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24324) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Log Horizon 14-15.

Úgy érzem kevés lesz ez az egy évad. :U

Live-Die-Respawn

(#24325) unclefucka válasza Totheground (#24323) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ahhoz, hogy yuri legyen szerintem nem elég az ecchi besorolás, ahhoz minimum borderline hentai-nak kellene lennie.
Nekem amúgy is jobban bejön a Shoujo-Ai megnevezés.

Izgalom mentes vasárnap pedig nem kell. :N

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24326) #25954560 válasza unclefucka (#24325) üzenetére


#25954560
törölt tag

ne szurjatok el a vasarnapomat is, kicsit ki kene menni a lakasbol :DDD

(#24327) Tirexi


Tirexi
addikt

Én meg elkezdtem nézni a Bible Black-et. :Y
Igaz az már más kategória de a történet nem rossz. :D

Na meg nincsen cenzúra. :DDD

(#24328) Crystalheart válasza Ijk (#24316) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem kell békén hagyni, csak ne szúrnák el. De hát a játékadaptációkkal is ez van.

(#24329) Synthwave válasza Tirexi (#24327) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A "történet". : D

De ha mán BB-t nézel, ajánlok figyelmedbe néhány H-t Murakami Teruaki mester munkásságából;

Imouto Paradise! (1-2)
Zettai Junshu Kyousei Kozukuri Kyokashou!!
Kangoku Senkan
Taimanin Asagi
Nanase Ren Anime

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24330) oriic válasza Tirexi (#24327) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm. Történet...Hm...

Live-Die-Respawn

(#24331) Nova96 válasza Tirexi (#24327) üzenetére


Nova96
őstag

Na igen, nem minden hentai-nak van jó története. :K

;] ;]

(#24332) Tirexi válasza Synthwave (#24329) üzenetére


Tirexi
addikt

Köszi. :R :R

(#24333) .LnB


.LnB
titán

Sziasztok,

Régen aktívan néztem a Naruto-t. Egészen a nagy háború kezdetéig, még abból is láttam pár részt. Ma eszembe jutott és bele-bele nézegettem youtube-on.

[spoiler] Láttam, hogy kiderült ki Tobi, bár nekem az rémlett mint ha tudtam volna már, hogy Obito az, de nem emlékszem honnan tudom. Azt is néztem, hogy most megint fillerek vannak. Van valami magyar oldal ahol, összefoglalják, hogy mi történt eddig? Pl.: Sasukéval mi van? stb stb. [spoiler vége]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24334) Synthwave válasza .LnB (#24333) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább nézz valami jót. ;]

Ha kell, az elkövetkező 10 évre el tudlak látni címekkel. :D

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24335) .LnB válasza Synthwave (#24334) üzenetére


.LnB
titán

Sajnos semmi időm sincs mostanában :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24336) Synthwave válasza Tirexi (#24332) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vad, szuggesztív, pöcköt bizsergető. Murakami Teruaki. :D

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24337) Tirexi válasza Synthwave (#24336) üzenetére


Tirexi
addikt

Azért többen is reagáltak arra, hogy "történet".
Ezek szerint még is csak tudják miről szól. :D

Lebuktatok te kis Hentai-ok!! :D

(#24338) Synthwave válasza .LnB (#24335) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

No pláne ezért kéne a quality time. :D

Azért bedobok neked egy személyes toplistát (top 20+2) + műfajokra bontva is (top 5/műfaj);
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[link]
[link]

Ill. egy copy-paste egy korábbi hozzászólásomból anime-beszerzés ügyben;

Először is megnézem MyAnimeList-en (+anidb-n), hogy milyen group-ok csinálták meg. Ahol van komment, el is olvasom, átlagolok, értékelek, megfontolok, utánanézek. : ) A leginkább ajánlottnak (ill. a már jól beváltaknak) irány a site-ja / blogja (előtte esetleg egy kis előzetes check) és regisztráció nélküli, sima letöltés (az esetek döntő többségében ez torrent szokott lenni).

Ha nincs seed, akkor nyaa[pont]eu, ha ott nincs fenn, akkor kat[pont]ph (meglepően sok anime-tartalom van itt is, köztük néhol egészen ritka release-ek is), isohunt[pont]com, végül thepiratebay[pont]org.

Ha ezek közül egyik sem járt sikerrel, akkor bakabt[pont]me. Ez talán a legigényesebb anime-related (tehát anime, manga, OST, artbook, live action) tracker. Ajánlatos a regisztráció és aránytartás. Semmi nincs fenn többször, baromira megválogatják, hogy mit engednek feltölteni, igényes description, MINDEN torrent seed-elve van - és csak olyan van fenn, ami LEGÁLISAN letölthető (!) - tehát nem licenszelt; de így is RENGETEG mindent megtalálhatsz (persze értelemszerűen olyanok is vannak, amik soha nem kerülnek majd föl). Csak azért szoktam utoljára hagyni, hogy minél kevesebb legyen a letöltési számlámon - meg előfordul, hogy nem a legjobb subcsapat verziója van fenn; ennek ellenére nagyon szigorú a minőségellenőrzésük.

Ha még itt sem (bár itt már szinte az impossible case esetét súroljuk), akkor torrentz[pont]com és körülnézek ott is. Ha már itt sem (Úristen...), akkor jöhet még Animesuki, Tokyotosho, meg a favágó Google-vergődés, de ide már csak a legelborultabb esetekben jutunk el.

Opció lehet még IRC-n keresztül bottal szedni adott subber-csapat csatornájáról, bár nem szoktam ezzel bonyolítani az életemet, mert mindent megtalálok enélkül is. Mindenesetre nem árt ha tudod, hogy ez is egy módja a letöltének.

A legjobb fansubber / encoder csapatok (betűrendben):
------------------------------------------------------------------------
A-Kraze
AonE-AnY
Eclipse
Elysium
Froth-Bite
G_P
KAA
Lunar
niizk
NP-Complete
OZC
Solar
Soldats
SS-Eclipse
THORA
Triad
uguu~
WannabeFansubs
zx

Ha valami kijött tőlük is, akkor nálam abszolút prioritást élveznek.

A ReDone is jó alternatíva lehet. Ők már létező feliratokat (általában a jobbféléket - átnézés és kis belejavítás után, ha az szükséges) használnak fel újrakiadásaik elkészítésekor.

A REVO sem egy kifejezetten rossz csapat, ha éppen megfelelő feliratokat választ a reencode-jának elkészítéséhez.

A Doutei sem egy feltétlenül rossz alternatíva.

Ill. ott van az Exiled-Destiny, akik csak DVD-kiadásokat csinálnak, legtöbbször dual audio-val (bár a fölösleges angol hangsáv igazából csak a helyet foglalja) és az eredeti DVD-s VobSub-bal (ami amúgy nem feltétlenül a legjobb - a fentebbi csapatok munkája inkább jó opció, ha adott show esetén elérhetőek). Őket mondanám a "ha minden kötél szakad, de legalább konzisztensek, NAGYON mellényúlni talán nem fogsz" lehetőségnek. A weboldalukról saját release-t csak IRC bot-tal lehet szedni, szóval a kényelmesebbeknek marad a külsős torrent.

Majd elfelejtettem a Hi10 csapatot. Azt érdemes tudni róluk, hogy miniMKV-formátumban dolgoznak, 10 bites x.264-gyel és eszméletlen jó tömörítéssel. Olyannyira, hogy egy átlagos, 24 perces anime-epizód 1080p Blu-ray minőségben ~150-200 MB (!) a 6-800 MB, esetleg az 1 GB+ helyett. A videosáv bitrátája nyilván alacsonyabb lesz, ill. a hangsáv is veszít picit a minőségéből (128 kbps-es 2 csatornás AAC-kódolást használnak - bizonyos anime-ok esetében, mint pl. CLANNAD v. Kanon, 6 sávosat - néha előfordul 2 csatornás Vorbis is), de a file-méret töredékére csökken. A minőségromlást pedig nem mondanám kifejezetten szembetűnőnek.
Csak, hogy egy példát mondjak, az OZC-féle (az jó!) Code Geass 2 évadjának 720p-s BD verziója össz-vissz' 7 GB - tehát a két évad együtt.
Ebből gondolom már világos, hogy ők igazából nem fansubber-ek, hanem már létező release-eket kódolnak újra; éppen ezért van olyan show, amit ajánlatos lehet tőlük szedni, de olyan is, amit nem. Az oldalukon mindig kiírják, hogy ki volt az erdeti kiadás készítője, szóval könnyen utána lehet járni, hogy érdemes-e tőlük szedni az adott anime-ot vagy sem. Külön kiemelendő, hogy a blogjukon lehetőség van DDL-letöltése, nem kell torrentezni sem - és a szerverük (ami saját) nagyon gyors és megbízható.

Annyit még megjegyeznék, hogy HD-tartalom esetén nem mindig éri meg az 1080p-re menni, mivel sok esetben az csak 720p upscale, nem pedig natív felbontás (tehát bizonyos algoritmusokkal az 1280 x 720 lesz kifeszítve 1920 x 1080-ra). Ha pedig nem az, akkor csak a plusz helyet foglalja a vinyón, különbség nem lesz a képminőségben.
Az, hogy egy adott show 1080p-je natívan annyi-e, kideríthető, de ennek sokszor magunkat fáradságtól nem kímélve vagyunk kénytelenek utánajárni.
Az upscale-kérdés még előfordulhat olyan anime-ok esetében is, ahol a 480p SD DVD-t nyújtották szét 720p-re. Ilyenekkel megint csak nem érdemes foglalkozni. Itt persze némileg egyszerűbb a helyzet, hiszen ha egy show-nak nincs BD vagy HDTV-kiadása, akkor egyértelmű, hogy upscale-ről van szó.

Röviden ennyi. Remélem, tudtam segíteni egy kicsit.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24339) Synthwave válasza Tirexi (#24337) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Ezek szerint még is csak tudják miről szól."

Miről "szól"? Lássuk csak: előbb-utóbb mindenkit elkapnak és ánuszon / minden egyéb testnyíláson keresztül megpakolnak nemi szervekkel / csápokkal / törött borosüvegekkel / bármi egyébbel, ami a kezük ügyébe esik. Időközben démonokat meg egyéb verysátánista mizéket idézgetnek meg imádkoznak, hogy aztán a hermafroditák sejtelmesen gonosz kacagása és két kecskeáldozat között még egy ok legyen valakit keményen megpakolni. :DDD

"Lebuktatok te kis Hentai-ok!!"

Lebukni nem kellett, mert soha nem titkoltam, hogy egy aberrált állat vagyok. ;]

De nem volt nehéz kitalálni, ha már Murakami-t ajánlottam, nem igaz?

Kb. ő az egyetlen olyan H-character designer/producer/whatever, akinek kérdés nélkül szedem bármilyen új alkotását. Mert megérint. ;]

Amúgy a H-anime 95%-a hótgagyi, legkevésbé sem nemi izgalmat kiváltó, igénytelen produktum.

Ellenben a ~300 doujin-ra rúgó loli H-válogatásom más tészta. Ott akad work of art. :D

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24340) Tirexi válasza Synthwave (#24339) üzenetére


Tirexi
addikt

Ezt a leírást. :DDD :DDD :DDD

Ja tényleg te vagy az a Loli-s csávó. :D
Néztem már én is ilyen loli-s animét, de valahogy nem fogott meg úgy mint a rendes boobs-os. :D

(#24341) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Attack on Titan - Subaru TV reklám

Lol. :DDD

#24342) Tirexi

Nézz meg pár előzetest. Sokak szerint túlhypolt, szerintem mocskos jó volt, kár hogy félbehagyták. Folytatásról nincs hír. Majd egyszer. Talán.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#24342) Tirexi válasza oriic (#24341) üzenetére


Tirexi
addikt

LOL ez ilyen beteg anime? :Y :Y
Érdemes elkezdeni?

(#24343) Synthwave válasza Tirexi (#24340) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:D

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24344) Tirexi válasza Synthwave (#24343) üzenetére


Tirexi
addikt

Igen ezt láttam. Amikor a kislány kikezd a tanárral.
Van ennek folytatása? Asszem mintha félbemaradt volna nem?

(#24345) Synthwave válasza Tirexi (#24344) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szóval elkezdted nézni a best anime / manga / franchise of all time-ot?

Animált formában (sajnos csak) ezek vannak:

-Kodomo no Jikan - 12 epizód
-Rin no Gakkyuu Nisshi (Tokubetsu-hen) - 1,5 órás recap + új jelenetek, minden Rin szemszögéből
-Anata ga Watashi ni Kureta Mono OVA
-Shiro-chan to Kuro-chan OVA
-Kodomo no Jikan Ni Gakki - 3 OVA
-Kodomo no Natsu Jikan OVA

Aztán ugye a(z immár) befejezett manga 13 kötete. Az animáció csak a töredékét fedi le és a teljes KnJ-élményhez KELL a manga. De nem bánja meg az egyszeri halandó, mert igencsak színvonalas a dolog.

Még tavaly írtam róla egy kis (kedvcsináló) ismertetőt, ami szerintem nem sikerült olyan rosszul - meg vannak szép képek is.
Leginkább ugye a manga van benne teríréken, de próbáltam az egészet inkább, mint egy jelenséget bemutatni. Spoiler-től nem kell tartani, arra én is háklis vagyok, így nyilvánvalóan nem fogom teleákombákomolni vele a saját irományomat.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24346) Nova96 válasza Synthwave (#24339) üzenetére


Nova96
őstag

My day! :DDD
Rég nevetem fel ennyire. :C

.LnB
Ha elmondod meddig nézted pontosan akkor leírhatom neked, tegnap értem be az animét megint...mangát is olvasgatom.

[ Szerkesztve ]

(#24347) #25954560 válasza oriic (#24341) üzenetére


#25954560
törölt tag

csatlakozom. nekem nagyon tetszett. sajnaltam h igy sehogy van vege.

(#24348) .LnB válasza Nova96 (#24346) üzenetére


.LnB
titán

A nagy háború elejéig, arra emlékszem hogy Garaa elindul a csapatokkal, és még egy vizben zajló csatát láttam, talán valami palackba zárós jutsu volt benne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24349) Nova96 válasza .LnB (#24348) üzenetére


Nova96
őstag

Onnantól elég sok minden történt konkrét dolgot írj mire vagy kíváncsi. :R

(#24350) .LnB válasza Nova96 (#24349) üzenetére


.LnB
titán

Sasukéval mizu? :)
Igazából a többiről kérdezni sem tudok, mert nem tudom mi volt :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.