Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25651) Synthwave válasza Mister_X (#25649) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bővebben?

hardsub -> not really
softsub -> hide subtitles -> PROFIT

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25652) Máté94 válasza Mister_X (#25649) üzenetére


Máté94
addikt

mkvtoolnix, esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#25653) Mister_X válasza Synthwave (#25651) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Classic Media Player
Subtitles -> S: No subtitles
Ignore Embedded Subtitles: pipa

Egyéb helyeken is keresetem subtitles pontokat a lejátszón belül. Még az .ass-t is kiszedtem az .mkv mellől, de mégis a fenti kép fogad :(((

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25654) Nova96 válasza Synthwave (#25650) üzenetére


Nova96
őstag

Jó H kevés van, és azt a kevés jó lolisat tuti láttad.

Ismétlem tudok jobbat, de gépembe a HDD lehalt, A-planeten hentai meg nem lehet vezetni. Keresni meg nem fogok, mert címeket nem jegyzem meg. Ezért nem fogom az összes h-t átnézni.

(#25655) Máté94 válasza Mister_X (#25653) üzenetére


Máté94
addikt

jépégé... (!)

Biztos hardsubos. Ha a betűk ugyanolyan minőségűek, mint a kép akkor biztos lehetsz benne.

Esetleg letöltöd azt a verziót, amihez illeszkedik a felirat. AA-n biztos fent van, Namida-Fansub csinálta, még emlékszem. :D

(#25656) Synthwave válasza Mister_X (#25653) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

KMPlayer --> ALT-X

:))

Ha hardsub, így jártál.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25657) Nova96 válasza Synthwave (#25656) üzenetére


Nova96
őstag

Tableten nyomja amiatt kéne, szvsz.

(#25658) Máté94 válasza Synthwave (#25656) üzenetére


Máté94
addikt

De a KMPlayer lejárt lemez, LAV Filters+madVR, had izzadjon a GPU! (Persze, csak 8-bit alatt. :D )

(#25659) Mister_X válasza Máté94 (#25655) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Valahogy sikerült. Valami filter elméletben már ignorálja a feliratokat. Kiszedtem az .ass-eseket, utána már angolul nyomatja a feliratot, azt meg ki lehet kapcsolni... Yokatta.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25660) jahrn válasza Mister_X (#25649) üzenetére


jahrn
senior tag

De, mkvtoolnix-el. Jah latom elkestem...

[ Szerkesztve ]

(#25661) Synthwave válasza Máté94 (#25658) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

KMPlayer + CoreAVC -> megy minden, nem izzad semmi. :D

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25662) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sidonia no Kishi

1. rész.

Mivel mecha cucc, végignézem, mert bár nem tűnik rossznak, a CGI arcok nem a legjobbak. Ettől függetlenül tetszik a grafika, de ahogy látom egyedül vagyok ilyen téren. Legtöbben a gagyi cgi-t szidják.

Live-Die-Respawn

(#25663) Máté94 válasza oriic (#25662) üzenetére


Máté94
addikt

Görgess egy kicsit lejjebb. :DDD

(#25664) oriic válasza Máté94 (#25663) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Látom te is a CGI embereket hoztad fel. :D Na hja, ettől függetlenül várom a következő részt. :)

Live-Die-Respawn

(#25665) ldave


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#25666) Synthwave válasza ldave (#25665) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Whaddahell.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25667) oriic válasza ldave (#25665) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Shingeki cosplay? Nyami. :D

Live-Die-Respawn

(#25668) Totheground válasza oriic (#25667) üzenetére


Totheground
addikt

Ma egész nap a városban mászkáltam, beugrottam kicsit Akiba-ba, visszafelé bevásároltam viccesen olcsón, főztem egy kare-t, ami piszok jo lett, es most Asahit meg matcha pockyt fogyasztva olvasgatom Show-tól a Japanese Preteen Suit-ot, várva, hogy kezdődjenek az esti animék. Szerintem ez életem eddigi legjobb pillanata. De ha nem, a TOP3-ban benne van. Soha többet nem akarok visszamenni Mo-ra.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25669) Máté94 válasza Totheground (#25668) üzenetére


Máté94
addikt

Hommono no meido kafe wa do desu? Vagy még nem volt bátorságod bemenni egybe? :DD

Mondjuk a sör és édesség érdekes kombináció. Egy rameneshez, ilyen utcai-félébe a kedvemért menj el, csak hogy egy kicsit még jobban irigykedhessek/sünk. :)

kare=curry?

[ Szerkesztve ]

(#25670) Totheground válasza Máté94 (#25669) üzenetére


Totheground
addikt

Ahhoz meg nem elég izmos a nyelvtudasom szerintem. Az úgy érdekes, ha az ember mindent ért es válaszolgatni is tökéletesen tud. Viszont minden más vendéglátó-ipari egységben mar voltam :D
Kare = a japán curry, igen.

Az viszont kifejezetten vicces, amikor bemész a K-Books 18+ részére, es találsz mindenféle 30+ gaijinokat, akik láthatóan feszengve csak es kizárólag a padlót bámulják. Akkor minek megy oda, vagy ha ott van, miért hiszi, hogy bárkit is érdekel, hogy mit néz meg.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25671) Máté94 válasza Totheground (#25670) üzenetére


Máté94
addikt

Most jut eszembe, mochi!! Tamako Market óta érdekel.

Heee, tehát a H sarokban inkább a külföldi nézegeti, nem is a japán, haha. :D

Meido-kissa-ban pedig nem hiszem, hogy nagyon kell nyelvtudás, már ha nem akarod őket zavarba hozni egy pár kérdéssel.

"-Okaerinasaimase, goshujinsama! :))

(#25672) Nova96 válasza Totheground (#25668) üzenetére


Nova96
őstag

:O :C

Más: Naruto heti manga gigamegaepic. :C :DDD
Kérem ezt most így animálva! :K

(#25673) bandiras2 válasza ldave (#25665) üzenetére


bandiras2
senior tag

[link]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25674) Mister_X válasza Totheground (#25668) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez az írás úgy fellelkesített, hogy elő is vettem a könyveket, hogy asszimiláljam a tudást, ami az ösztöndíjhoz szükséges.

Most már tényleg sajnállak :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25675) Totheground válasza Máté94 (#25671) üzenetére


Totheground
addikt

A mochi nagyon állat, de azt Mo-n is kapsz. A h-rész meg persze, hogy tömve van japánokkal (minden generáció, múltkor egy öregúr is ott válogatott), de ok nyugodtan lapozgatnak, nézelődtek, ezért feltűnő az, ha valamelyik külföldi hülyén viselkedik. :D Én meg a másik véglet lehettem a Show, Ueda Yuu, Okada Kou összessel a hónom alatt. :D

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25676) Máté94


Máté94
addikt

Hitsugi no Chaika 2. rész:

Oké... tehát a kedves történetírónak nem volt kedve neveket kitalálni és gépkocsimárkákhoz fordult, így lett a főszereplő lány Chaika GAZ, a szovjet GAZ Chaikák után.

(#25677) Mister_X válasza Máté94 (#25676) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig olyan egyszerű neveket kitalálni, hogy az már csudálatos. :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25678) Pttypang válasza Synthwave (#25614) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért bőven van rosszabb :)

Everybody lies.

(#25679) Darth_Revan válasza Máté94 (#25676) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nekem Chaika Trabant a kedvencem :DDD

(#25680) Nova96


Nova96
őstag

Nagi no Asukara
Végre beértem magam ezzel, már csak pár van. :B

A tengerben élők és felszínen elő emberek "kalandos",vicces, drámával megfüszerezet története arról, hogy a sorsot le lehet győzni.

Nekem tetszett a grafika nagyon jó, BD még jobb lesz OST néha a Clannadra hajaz erőteljesen, de nem baj így csak jobban szeretem, OP, ED jó. Ezt is a szezon kiemelkedő darabjának mondanám.

(#25681) Máté94 válasza Nova96 (#25680) üzenetére


Máté94
addikt

Most kötözködni fogok: ez a tipikus fehér ember-fekete ember konfliktus nem vert a földhöz, így az elején a problémáikkal se tudtam azonosulni, mert nem hozott igazán újat. Nem is néztem végig... hmpf. :DDD

Más, Nisekoi... Nova, lesz ez még klisésebb? :)) Végig éreztem, hogy van egy 3., mert mindig van egy harmadik nőszemély... én tényleg. Nem értem, hogy miért nézem még mindig... ÚGY. SEM. TÖRTÉNIK. SEMMI!

(#25682) Máté94 válasza Darth_Revan (#25679) üzenetére


Máté94
addikt

3. hozzászólás...

Kész... kiégtem, sírók gyerekek!

(#25683) Nova96 válasza Máté94 (#25681) üzenetére


Nova96
őstag

Nézd végig, több minden bejátszik azért, de így a drámák után azt mondom az a része nem nagy szám. :DDD
De, hasonlót még nem láttam az más kérdés, sok volt szegény animének a 24 rész. Volt 5 rész egymás után ami adta a hangulatot. Aztán két rosszabb majd újra vissza...sok volt neki kész.

Nem nézed végig, de tudod milyen.rofl. :P

Nisekoi, mit vársz , khm MÉG MEGY A MANGA. :DDD

(#25684) Nova96 válasza Máté94 (#25681) üzenetére


Nova96
őstag

Írtam egy jó hszt erre elmegy a net. És nem vettem észre. :DDD
A dráma része, nem egy Clannad, sőt nem különösebben hatott meg, nem ebben volt az anime lényege. Hanem amit te fekete-fehér viszonynak fogtál fel az a egész, sokkal több mint ami az első 5 részbe látszódik, és egy ideig fokozza, de nem akar többnek látszódni ami egyébként is. Érdemes végig nézni, mert hasonló témával foglalkozó animék ritkák.

Az meg, hogy nem láttad végig olyan mint a Clannadot első évad alapján ítélni.

Nisekoi....KHM, megy még a manga. ;]

Meghagyom mindkettőt, mivel mást írtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25685) Mister_X válasza Nova96 (#25680) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És az is. Én megadnám rá a kilenc pontot is, de olyan semmilyen lett a vége :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25686) Nova96 válasza Mister_X (#25685) üzenetére


Nova96
őstag

9-et adnék kb. én is rá, de a vége tényleg érdekes.....a többihez képest nem is tudom....összedobott?
Igen az a legjobb szó rá, végig vezeték fel az egészet erre, 1 részbe sőt, még egy egész részbe se.... :U

(#25687) Mister_X válasza Nova96 (#25686) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Le lett csapva sajnos, plusz semmi romantikát nem kaptunk. Se puszi, se pacsi, se ölelés, csak vége lett "heppienddel". Fene se érti. Egyetlen csókjelenet sem volt :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25688) Nova96 válasza Mister_X (#25687) üzenetére


Nova96
őstag

Romantika hiányzott vagyis kaptunk, de csak a legtetejét. Te is érted a végét csak nem tudod elfogadni...mivel a többi meg sokkal jobb volt, szerintem nem tudták hogyan zárják asszem anime original volt. :/

Csók meg nem feltétlen szükség elem, csak felteszi az i-re a pontot.
Egyébként egyetértek. :K

[ Szerkesztve ]

(#25689) Mister_X válasza Nova96 (#25688) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát de legalább karolta volna át vagy valami... töketlen barom :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25690) Darth_Revan válasza Máté94 (#25682) üzenetére


Darth_Revan
veterán

:C

(#25691) Hintalow válasza Máté94 (#25676) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ezt sokszor direkt csinálják, volt már anime ételnevekkel, a Scrapped Princessben mindenkinek kézifegyver tipusok a nevei stb.

Más, most végeztem az Afro Samuraial+movie, és tetszett, azt kell mondjam, hogy tetszett. Nem többszörnézős, de ütött (ebből a hiphop anime keverékből jobb szerintem mint a Samurai Champloo, az itt-ott túl szenvedős-elmélkedős lett)
Jók a zenéi is, kár, hogy a rap tönkreteszi.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#25692) Totheground


Totheground
addikt

Első igazi onsen élmény letudva. Nem kellett volna. Most egesz éjjel azon pöröghetek, hogy mennyi mindent hagytam ki azzal, hogy Mo.-on nőttem fel, és nem itt.
Félreértések elkerülése végett: eszméletlenül jó volt.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25693) Ijk válasza Totheground (#25692) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egy Onsent kipróbálnék én is. Persze olyan lányok tárasaságában mint a fiktív anime világban. ;]
Nem baj, marad a vasárnap esti úszás utáni termálozás az öregek között. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25694) Mister_X válasza Totheground (#25692) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Most egesz éjjel azon pöröghetek, hogy mennyi mindent hagytam ki azzal, hogy Mo.-on nőttem fel, és nem itt." - その認識に温泉と持っていたの? :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25695) Máté94 válasza Totheground (#25692) üzenetére


Máté94
addikt

Ilyen nagy élmény, amikor a papik libasorba mossák egymást hátát és bölcsességekkel tömik a fejed? :DDD

(#25696) oriic válasza Totheground (#25692) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lusta vagyok. Mi az az onsen.

Live-Die-Respawn

(#25697) Mister_X válasza oriic (#25696) üzenetére


Mister_X
nagyúr

[link]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25698) Máté94 válasza oriic (#25696) üzenetére


Máté94
addikt

Ne mond... ezt minden animés tudja. Nem létezik, hogy nem láttál még egyet sem, hallottál animében ezt a kifejezést, mert még elhiszem. :U

Spring - aka. melegvizű forrás/fürdő.

(#25699) oriic válasza Máté94 (#25698) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jahogy. Nem szoltam akkor.

Live-Die-Respawn

(#25700) Máté94 válasza Mister_X (#25697) üzenetére


Máté94
addikt

Te is szereted, amikor jó kérdéseket tesznek fel az emberek... :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.