Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24851) Synthwave válasza bandiras2 (#24850) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezé nem köll olyat nézni, ami még nincs befejezve.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24852) bandiras2 válasza Synthwave (#24851) üzenetére


bandiras2
senior tag

Mert a felújított FSN-t te is meg fogod várni amíg befejezik?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#24853) Synthwave válasza bandiras2 (#24852) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem még tovább is várok. :DDD

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24854) Totheground válasza Synthwave (#24851) üzenetére


Totheground
addikt

Már hogyne kéne. Baromi sokat ad az "élményhez", ha az ember hasonszőrűekkel (én például az /a/-val) nézi a dolgokat. Az pl piszok nagy volt amikor az IS első sorozatának első Char-ős része elott egy csomóan betáraztak francia kajákat és úgy nézték a streamet.
Egy hét meg úgy elmegy, hogy az ember észre se veszi. Illetve az ember a spoikereknek sincs kitéve.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24855) Synthwave válasza Totheground (#24854) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

stream =/= BD

Majd még heteket várok egy részre, ha valamit tetszik.

Quality over everything. Patience is a great feat.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24856) Totheground válasza Synthwave (#24855) üzenetére


Totheground
addikt

Archiválásra én is BDt teszek el, semmi mást. Leszámítva persze ha nincs igazán jó rip, mint pl a Candy Boynál. De nekem a fentebb felsorolt dolgok érnek annyit, hogy nézzem őket., engedve kicsit a minőség iránti igényemből. Illetve szerencsére van hozzáférésem 1:1 streamhez, ami minőségben egesz tűrhető. Nálam meg az is előny, hogy igy nem tudom egyben letolni a sorozatokat, es tovább tart az élmény.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24857) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Seitokai Yakuindomo-t látta valaki? Nekem eddig tetszik. Nagyon ráálltam a sol-okra, egyedül a Fate/Stay Night volt a nem-sol amit láttam egy ideje.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24858) Synthwave válasza Mister_X (#24857) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Háperszehogyláttam.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24859) neko18 válasza Mister_X (#24857) üzenetére


neko18
senior tag

2. évadra gondolsz vagy az elsőre?
Az elsőt már láttam, másodiknak valamikor neki kéne már kezdenem mert nagyon csíptem az elsőt :B

kdxsv

(#24860) unclefucka válasza Mister_X (#24857) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hátperszehogy a második évadot tolom :K
Ebben is nagyon gyorsan hadarnak, és emiatt gyorsak a feliratok, de 95%-ban már sikerült adaptálódnom.
Kár, hogy a sok poén között nem sok esélyt látok a szerelmi szál kibontakozására, pedig van. :(

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24861) unclefucka válasza unclefucka (#24860) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nem tudom, hogy más is felfigyelt-e rajtam kívül egy érdekes jelenségre a nyaa -n.
A 720p -s Horrible Subs -féle ImoCho -nál élet-halál szócsaták folynak a comment részen.
Eszméletlen szórakoztató a rengeteg baromságot olvasni. :DDD
A hozzászólások mennyisége elképesztő! (Persze nyaa szinten)
A 8. résznél majdnem megvolt a 200! :Y

Annyira poén, hogy én is beszálltam a szócsatába, nem is szócsata, ez már szóháború. :DDD

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24862) Mister_X válasza Synthwave (#24858) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Eddig nagyon hatalmas, kellenek az ilyen japánul beteg dolgok :D Néha jó felnézni a kissanime.com-ra, már csak azért is, hogy elcsípjek egy-két címet.

@neko18: természetesen az első, én nem vagyok olyan, hogy az OVA-val kezdek valamit :) Egyszer esett ez meg a Higurashinál, de az tényleg véletlen volt, és egyszer a High School DxD első évadjának egyik része helyett a másodikét néztem meg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24863) neko18 válasza Mister_X (#24862) üzenetére


neko18
senior tag

Nekem is véletlen volt, és nem néztem végig csak valaki pont a nem lényeget ragadta ki és azóta rámragadt a dolog :U :P

kdxsv

(#24864) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet már kérdeztem, de nem találom hsz-t.

Most került fel virágboltba:

Space.Pirate.Captain.Harlock.2013.720p.BluRay.x264.DTS-WiKi

Előzetes alapján kurta jó CGI múvi lehet, viszont kérdésem hogy ehhez szükséges ismernem vajon az animét?

Live-Die-Respawn

(#24865) bandiras2 válasza oriic (#24864) üzenetére


bandiras2
senior tag

köszi! :C

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#24866) unclefucka válasza oriic (#24864) üzenetére


unclefucka
senior tag

:Y Atya-gatya :Y
Ennek a műnek az alapja amellett, hogy 1978-as animéről beszélünk, VHS-Rip -ben van fent.
Az igen, ilyet sem lát mindennap az ember!

A relation graph -jét inkább nem is elemzem.
(Elég volt, amit láttam, iszonyú szerteágazó.)

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24867) oriic válasza unclefucka (#24866) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aki látta azt mondta hogy nézhető a régi ismerete nélkül is, mert előzmény, és másképp történnek benne a dolgok.

Live-Die-Respawn

(#24868) Máté94 válasza oriic (#24864) üzenetére


Máté94
addikt

Kár, hogy csak kínai felirat van hozzá. :DDD

(#24869) oriic válasza Máté94 (#24868) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kettőt linkeltek, de szerintem translate-esek:

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#24870) Máté94 válasza oriic (#24869) üzenetére


Máté94
addikt

Bocsánat, csak valamiért azt hittem, hogy alapból angollal teszik fel. :DDD

(#24871) oriic válasza Máté94 (#24870) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Japán BD-n ne hiszem hogy van engliss sub. :D

Live-Die-Respawn

(#24872) Synthwave válasza unclefucka (#24866) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem a kedvenceim az LD-source-ok. Nagyon egyedi képi világuk van (persze ebben benne van az is, hogy nem mostanában készült dolgok), igazi feeling.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24873) bandiras2 válasza Máté94 (#24870) üzenetére


bandiras2
senior tag

[link]
Itt egy harmadik forrás felirathoz. Vmelyik torrent hozzászólásai között említették hogy messze nem tökéletes, de használható.
Érdekes egy mozi volt, van egy csomó hibája, de ennek ellenére nem akaródzott kinyomni harmadánál-felénél sem. Kissé erőltetett plot twistek hegye, karakterfejlődés érdekességek stb, de azért kellőképpen epic. végső tanulság,: az arcadia még a birodalmi flottát is lenyomná halálcsillagostul mindenestül.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#24874) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy igen kemény zene.

De hát <33 Shimamiya Eiko.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24875) oriic válasza bandiras2 (#24873) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na alig várom hogy normális felirat legyen hozzá majd. (magyar)

Tudtok még ilyen epic CGI japán filmet?

Live-Die-Respawn

(#24876) Synthwave válasza Synthwave (#24874) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, gondolom nem kell mondani, hogy ez is igen kemény.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24877) neko18


neko18
senior tag

Nekem a Noragami opening zenéje tetszik mostanában de nagyon :)

kdxsv

(#24878) bandiras2


bandiras2
senior tag

Mostmár csak a Wind raises Miyazaki mozit kéne letorrenteni, de eddig csak kamuvideókat találtam...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#24879) Totheground


Totheground
addikt

Az eheti ST rész volt talán eddig a legjobb. Nem bírtam letörölni azt az ostoba vigyort a képemről. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24880) Máté94 válasza bandiras2 (#24873) üzenetére


Máté94
addikt

Törölték?

(#24881) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kill la Kill 20.

Whohohoooo. :D

Zenék még mindig mocskos jók.

Live-Die-Respawn

(#24882) stratova


stratova
veterán

Tegnap az 5. résznél kedvem lett volna dobni a Goldent (már kimondottan idegesített Kaga Kouko viselkedése, noha valamilyen szinten érthető volt a reakciója). De a 6. epizóddal szépített (nem is annyira Kouko mint maga a sorozat).
Ez egyenlőre valamilyen szinten (kicsit más életkori kérdések/problémák) komolyabb szeretne lenni a Toradoránál, de eddig nem annyira sikerült neki, a poénok pedig nem ütöttek még akkorát. Taiga kettőssége pedig nem volt ennyire tenyérbe mászó (biztosan már megszoktam a karaktertípust Zeronál). Talán majd az ezt követő részek (Linda személyisége nekem sokkal inkább szimpatikus, de remélem lesz itt karakterfejlődés).
OP-ED-ből itt nem lesz kedvenc, de így járt.

[ Szerkesztve ]

(#24883) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Összeraktam az új gépet. Egyebek mellett 3 TB-ról 4,6 TB-ra növekedett a tárhely nagysága, szóval 1-2 hónapig megint lehet töltögetni. \(: D)/

Hiányzott ez mán.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24884) neko18 válasza stratova (#24882) üzenetére


neko18
senior tag

Bár a Toradora nekem is jobban tetszett eddig, de az egy remekmű lett :) Fene tudja még mi lesz a Golden Time-ba. Először nekem sem jött be Kouko viselkedése, de ahogy haladunk előre a történetben egyre inkább megszerettem :) Nagyon várom már a kövi részeket, kíváncsi vagyok mi fog történni. Egyébként szerintem az openingje nagyon jó, nálam olyan szívbemarkoló vagy nem is tudom. Az egész olyan szomorú hangulatú. De a Toradora 1-2 openingje is a kedvencek közé tartozik ;]

kdxsv

(#24885) Mister_X válasza stratova (#24882) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nagyon az elején vagy, nagyon nem derültek ki még dolgok, lesz még bőven karakterfejlődés. Ez kb. olyan, mint a Clannedet dobni az elején "tucat SoL" indokkal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24886) stratova válasza Mister_X (#24885) üzenetére


stratova
veterán

Helyes. :K Párom is nehezen bírta már cérnával az 5. részt. Clannad kvázi vontatottságával nem volt bajom (ő meg elalszik rajta :) ).

neko18 Toradora végére lassan-lassan fülbemászó lett az OP-ED, bár egy Karakuri azért erősen cseppfolyósítja az agyat.
Azért LiSa énekhangját jobban kedvelem, ott inkább Angel Beats-cel az volt a bajom, hogy kevésnek éreztem a zenét az animében az albumhoz képest. :))
Vagy az volt a hiba, hogy Metallica S&M és Garage ill. SOAD és pár chillout/ambient szám mellett fent van a telón a Keep The Beats!

[ Szerkesztve ]

(#24887) Totheground válasza stratova (#24882) üzenetére


Totheground
addikt

Érdekes, én Taigat egy kanál vízben meg tudtam volna fojtani, KK viszont kifejezetten szerethető.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24888) neko18 válasza Totheground (#24887) üzenetére


neko18
senior tag

Szerintem Taiga szerethető a maga módján :U Igaz a végére én is megutáltam, de ettől függetlenül jó karakter :C KK nekem is jobban bejön :B Mondjuk néha hisztis :C :C

kdxsv

(#24889) stratova válasza neko18 (#24888) üzenetére


stratova
veterán

A végére? Nyugtass meg hogy végig nézted az utolsó részt a stáblistával együtt.

(#24890) neko18 válasza stratova (#24889) üzenetére


neko18
senior tag

Végig néztem :D De nekem jobban bejött mikor még nem lett olyan érzelgős. Bár köztudott hogy imádom a tsundere karaktereket :C

kdxsv

(#24891) Totheground válasza neko18 (#24890) üzenetére


Totheground
addikt

Én az agresszív tsunderéket nagyon nem csipem (a legékesebb példa Taiga). A Classic tsundere az igazi, pl Takao az Arpeggio-ban vagy Sena (NEM SANA) a Mashiro iro-ban.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24892) stratova válasza Totheground (#24891) üzenetére


stratova
veterán

Kaname?

(#24893) neko18 válasza Totheground (#24891) üzenetére


neko18
senior tag

Hol marad Gahere-san? :C
A kedvencem :B :B :B

kdxsv

(#24894) Totheground válasza stratova (#24892) üzenetére


Totheground
addikt

Chidori? Őt kedvelem, bár tény, hogy párat behúzott a szerencsétlen MCnek. De általában okkal, és nem azért, mert épp ügy tartotta kedve. Újra kéne nézni az FMP-t.

@猫
Gaharát nem lehet nem szeretni, igaz, hogy ő inkább yandere, némi tsundere-vel itt-ott. :K

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24895) unclefucka válasza Totheground (#24894) üzenetére


unclefucka
senior tag

Na nee, ha Tsundere, akkor Misaka Mikoto az etalon! :K

stratova: Tényleg ne izgulj a Golden Time miatt, nagyon jó lesz, ahogy haladsz előre benne.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24896) Totheground válasza unclefucka (#24895) üzenetére


Totheground
addikt

Icaicha railgun megvan? Non-H doujin, eddig 3 résszel. Nagyon javaslom. :K

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24897) Nova96


Nova96
őstag

LOOL,LOOOOOOOOOOOOL.
AA a leghisztisebb csapat a világon. Mivel megakarták szüntetni, hogy náluk legyenek a fordítások, és egy másik oldal átakarta venni a feliratokat , ez nekik nem tetszett erre letöröltek mindent. :DDD
ROFL,rofl én végeztem. Kész, KO...mennyi felirat elveszett sok gyökér..
~~~~~magyarok~~~~~~

(#24898) ldave válasza Nova96 (#24897) üzenetére


ldave
félisten

Harcolnak a hazai yakuza klánok egymással, vagy mi?

A Slime draws near! Command?

(#24899) stratova válasza Nova96 (#24897) üzenetére


stratova
veterán

Alacsony a kerítés.

[ Szerkesztve ]

(#24900) Nova96 válasza ldave (#24898) üzenetére


Nova96
őstag

Harcnak nem neveznem, attól távol van ez inkább ahhoz hasonlítanám amikor két lány veszekszik és egyik se szól a másikhoz és stb...

stratova
Ja...de, hogy ennyire.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.