Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24551) unclefucka válasza Máté94 (#24547) üzenetére


unclefucka
senior tag

:K

Egy-két gondolat a Golden Time-ról:
- Mostantól számomra ez az etalon SLICE OF LIFE anime.
- Az első (kb.) három részben bemutatják, hogy a főszereplők honnan kezdik a felnőtté válás rögös útját. (18-19 évesek). Nem szabad elkövetni azt a hibát, hogy ez alapján ítéljük meg a művet.
- Később annyira beindul, hogy csak na! Jellemfejlődés maximumon.
- Igazából 95%-ban reális, semmi sci-fi, fantasy, stb.
(leszámítva persze Banri tudatalattiját)
- Semmi túlzás az idomokat illetően. anime szinten persze, de Kouko alakja persze tökéletes.
- Nagyon jó a rajzolás.
- Kiválóan van adagolva a dráma és a szerelem, a komédia és a bánat, jó és rossz.
- Egy szóval kötelező darab.
Szerintem még Crystalheart-nak is tetszene. ;)

Szerk:
messi6502, Mister_X: Minél hamarabb pótolandó! (jelenleg fut)
Totheground: :DDD

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24552) Totheground


Totheground
addikt

Én egyelőre parkolópájára tettem, mert egy bizonyos valaki egy kibírhatatlan szarházi és halálra idegesített a jelenléte.

Ennek a vége viszont... Bakker, fáj az oldalam. Never change, Japan. Never change. :C
NND

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24553) Nova96 válasza unclefucka (#24551) üzenetére


Nova96
őstag

+1

DE! mivel még fut szerintem várják meg a végét. :K
És szerintem a készítője, tanult a Toradora-s hibáiból. :K

(#24554) unclefucka válasza Nova96 (#24553) üzenetére


unclefucka
senior tag

Lehet, csak az a baj, hogy nem tudni, hány részes lesz.
Nehogy túl sokat kelljen várniuk a jóra.

:K
Pedig már a Toradora! is iszonyú jó!
:))

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24555) Synthwave válasza messi6502 (#24539) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az a magyar sub egy akkora okádék, hogy arra szavakat találni is nehéz. Komolyan mondom.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24556) Synthwave válasza messi6502 (#24544) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Némi anyagi juttatásért amúgy rávehető vagyok ilyesmire. :U

:))

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24557) Mister_X válasza Nova96 (#24553) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már késő :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24558) Nova96 válasza unclefucka (#24554) üzenetére


Nova96
őstag

Nem 24, de most, de így ezt olvasva inkább 26-t mondanék...hm.. :D

Igen, de ez jobb...vagyis eddig nálam...Kouko meg..-> :C

Mister_X
Be is érted? :(

(#24559) Mister_X válasza Nova96 (#24558) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem, már elkezdtem :DDD Azért ennyi idő alatt... most még csak a negyedik rész jön.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24560) bandiras2 válasza Totheground (#24552) üzenetére


bandiras2
senior tag

tudnál linkelni más forrást? nekem reget követel, és nincsen humorom feliratkozmi hozzájuk is.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#24561) stratova válasza Nova96 (#24558) üzenetére


stratova
veterán

Van hozzá ajánlott magyar felirat?

(#24562) Mister_X válasza stratova (#24561) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kizárt...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24563) Nova96 válasza Mister_X (#24559) üzenetére


Nova96
őstag

Szerintem ne folytasd, mert hétről hétre várni..hát. :DDD

Szerk: pedig, de a többinek sokkal rosszabb félre fordítások, magyarítások...és hasonlók.

stratova
Anime-sekai. :K Kijön az angol és estére általában van tőle felirat és jó minőségű+respect neki egyedül csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#24564) messi6502 válasza Nova96 (#24553) üzenetére


messi6502
tag

Én mindenképp megvárom míg vége lesz.
Egyelőre most 1 hétig nem is tudok mit nézni míg nem lesz hdd-m.

F4te:
Leisszuk? :DD

(#24565) stratova válasza Nova96 (#24563) üzenetére


stratova
veterán

:R

(#24566) Synthwave válasza messi6502 (#24564) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem rajongok az alkoholért. Max. elszívhatnánk, de inkább a kp híve vagyok. :D

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24567) messi6502 válasza Synthwave (#24566) üzenetére


messi6502
tag

Megértem! :))

(#24568) Mister_X válasza unclefucka (#24551) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Über Golden Time Spoiler (kérdés)

Banri ugye amnéziás, de mégis nekiesett Lindának a múltat (középiskolás dolgokat is) emlegetve). A lelke mutatta ezt neki álmában? Nem nagyon tudtam követni, a jelenet az egy dolog, de Banri hogyan emlékezett erre :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24569) Nova96 válasza Mister_X (#24568) üzenetére


Nova96
őstag

spoiler

egyszerű pedig miközben álmodott 1x, a másik énje tért vissza, és ez által az érzések is,de nem minden emlék tért vissza csak 1-2. És az érzése Linda iránt.

(#24570) Mister_X válasza Nova96 (#24569) üzenetére


Mister_X
nagyúr

spoiler.

Tehát a lelke kapcsolatba tudott lépni vele, miközben álmodott. Mert az még megvolt, hogy a lelke "el szerette volna mondani" mindezt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24571) Nova96 válasza Mister_X (#24570) üzenetére


Nova96
őstag

SPOILER
Ö nem a lelke...a másik énje ami elveszett mivel balesetet ért, de ez még az elején ott van. ^^

[ Szerkesztve ]

(#24572) Mister_X válasza Nova96 (#24571) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Spoiler
Az epizód, amiben "feltűnik", az a Soul and Body. Amikor beszélt, akkor azt mondta, hogy mikor leesett a hídról, kiszakadt fizikai testéből és a tovább élő Banrira üresként és lélek nélküliként hivatkozik. Nézd meg újra, ha nem hiszed.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24573) Nova96 válasza Mister_X (#24572) üzenetére


Nova96
őstag

Én elhiszem, de ha valaminek nincs lelke , az halott/élettelen. :F És lélektelen ember, nem tud szeretni stb....remélem érted nagyobb kifejtés nélkül én mire gondolok, ha nem hétvégén írok most nem erőm rá.^^
Meg a okosak akiket olvasok inkább személyiségként gondolnak rá emiatt is amit én mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#24574) unclefucka válasza Mister_X (#24572) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ez az a bizonyos 5% Sci-Fi, vagy inkább természet feletti, amit írtam (csak 95%-ban nem Sci-Fi)
Nem kell nagyon érteni, inkább elfogadni, hogy Banri lényegében látens-skizofrén, vagy ilyesmi.

Én inkább arra vagyok kiváncsi, hogy vissza tér-e egyszer a régi lelke és akkor majd mihez kezd a két lélek egy testben? Vagy keveredik. Esetleg a régi lelke lemond a folytonos visszatérési kényszeréről és átadja a helyét -és az emlékeit- az új Banri-nak. Egy biztos, hogy végül szerintem Kouko mellett marad majd.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24575) Because


Because
őstag

hello! tudnátok ajánlani valamit ami hasonló a The one being sung animehoz? inuyashát is szerettem :)

(#24576) Synthwave válasza Because (#24575) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tehát fantasy, action, violence, romance, swordplay, juujin?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24577) Because válasza Synthwave (#24576) üzenetére


Because
őstag

hát ha ez ezt jelenti akkor igen :D

[ Szerkesztve ]

(#24578) Mister_X válasza Synthwave (#24576) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ó, ugyan már, felesleges kitérő... [link] :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24579) Because válasza Synthwave (#24576) üzenetére


Because
őstag

de inkább ha van olyan hogy kosztümös, kimono, kard, fantasy nem is muszáj, csak régi időkben játszódjon

(#24580) messi6502 válasza Mister_X (#24578) üzenetére


messi6502
tag

;]

Azért azt tegyük hozzá, hogy nem mindenkinek hasonló az ízlése.
Lehet neki az a lista nem sokat ér.

Más:
Sikerült felszabadítani 10 giga szabad helyet, így pont belefér a Date a Live.
Érdemes megnézni? :R

(#24581) Synthwave válasza Because (#24579) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy pár;

Juuni Kokuki
Lodoss-tou Senki
Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku Hen
Seirei no Moribito
Shinpi no Sekai EL-HAZARD
Tenkuu no Escaflowne
Ookami to Koushinryou
Basilisk: Kouga Ninpou Chou
Juubee Ninpuuchou
Shigurui
Samurai 7
Mugen no Juunin

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24582) Because válasza Synthwave (#24581) üzenetére


Because
őstag

köszi :R

(#24583) Synthwave válasza Because (#24582) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Még hozzácsaptam egy Ookami to Koushinryou-t is.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24584) Totheground


Totheground
addikt

ST OP orchestra arrange

:Y

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24585) unclefucka válasza messi6502 (#24580) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ha van egyéb más, ami belefér 10 Giga helybe, akkor válassz mást, a Date A Live jó, meg jó-csajok vannak benne, de koránt sem annyira kiemelkedő. Ha írsz egy listát, akkor kiválasztjuk neked a legmegfelelőbbet.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24586) Synthwave válasza unclefucka (#24585) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aláírásból arra következtetek, volt otthon egy kisebb lincselés. ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24587) unclefucka válasza Synthwave (#24586) üzenetére


unclefucka
senior tag

A történet.
Tanulságos, ajánlom mindenkinek a figyelmébe, aki még nem olvasta.
És még reagáltál is rá anno.
Már kihevertük a dolgot. :)
Igazából nem is volt semmi...

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24588) messi6502 válasza unclefucka (#24587) üzenetére


messi6502
tag

Hasonlóan jártam már én is anno. :DDD

#24585:
Az a probléma, hogy minden más ami listámba van az több szezonos, így biztos nem fér bele.
Esetleg még a Rizelmine?
Köszönöm! :R

(#24589) Synthwave válasza messi6502 (#24588) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy kis lolicon ajánló;

Yosuga no Sora (Sora-vonal)
Chokotto Sister
Rizelmine
Dance in the Vampire Bund
Tsukuyomi: MOON PHASE
Kanamemo
Astarotte no Omocha!
Kure-nai
Strike Witches (2008)
Sky Girls (2007)
Mitsudomoe
Zettai Karen Children
Popotan

Suki de Suki de, Suki de The Animation
Shoukoujo The Animation
Imouto Paradise!
Uchiyama Aki
Bishoujo Comic Lolicon Angel: Mitsu no Aji
Lolita Anime

Az Ichigo Mashimaro-t meg csak nézd meg. :)

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24590) messi6502 válasza Synthwave (#24589) üzenetére


messi6502
tag

Nagyon nagy VAGY! :C
Rizelmine lesz akkor most a befutó, kedden meg megérkezik a vinyó és jöhet a többi. ;]
Köszi! :R

(#24591) Synthwave válasza messi6502 (#24590) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24592) unclefucka válasza messi6502 (#24590) üzenetére


unclefucka
senior tag

Egy kis kedvcsináló a Strike Witches-hez:

[link]

Bónusz:

:Y :C :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24593) messi6502 válasza unclefucka (#24592) üzenetére


messi6502
tag

:Y

Nem piskóta! :))
Még jó, hogy asszony alszik :B

(#24594) unclefucka válasza messi6502 (#24593) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hát igen, ez már jócskán 3D. :))

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#24595) oriic válasza unclefucka (#24592) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hoppá, hoppá, még jó hogy nem vagyok otthon. :DDD :C

Live-Die-Respawn

(#24596) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Ti hogy vélekedtek a SAO (sword Art Online) ról?
Nekem úgy az egész önmagában tetszett.
Főleg azért mert úgy maga a történet egy rész igen "ismerős" volt.

EUNE: iNeeko

(#24597) Nova96 válasza WinnerB0Y (#24596) üzenetére


Nova96
őstag

Lehetett volna jobb, ha eleje nem side-storyk összessége, a közepe egész jó volt, a tesós rész meg komplett felesleges volt....szóval volt jó , sőt megnézni érdemes, de a kezdő rendező elszúrta... :U Előre félek, még hány jó anyagot fog elszúrni...mivel ö "egy sikeres rendező" lett ezáltal. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24598) oriic válasza WinnerB0Y (#24596) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én írtam róla egy kis szösszenetet, amit most nem találok, de nekem rohadtul tetszett. :)

(#24597) Nova96

Köhöm... Emlékeim szerint 10/10-et adtál rá te is. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#24599) Nova96 válasza oriic (#24598) üzenetére


Nova96
őstag

Azóta csöppet több mindent láttam ,meg nekem is ott volt a hype felhő a fejem fölött. Azóta vissza vettem a pontból, csak itt nem szerkesztettem. :B
A másik meg, hogy már nem osztogatom a 10 pontokat.

[ Szerkesztve ]

(#24600) neko18


neko18
senior tag

Nálam olyan 8/10-es mű volt. Nem volt a legjobb, de élveztem, nem szenvedtem végig pedig picit féltem az elején. :)

Barátnőmmel végig néztük az első évadját a Kimi ni Todoke című műnek, nem rossz anime, olyan egyszer nézős könnyebb mű. Szerintem olyan 6/10

Valamint végignéztem a Nekomonogatari-t, ez már jobban tetszett, de azért hiányoltam belőle Senjougahara-t nagyon :B Remélem a Mono Second jobb lesz :B

kdxsv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.