Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25851) Totheground válasza oriic (#25850) üzenetére


Totheground
addikt

Would play.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25852) Pttypang válasza oriic (#25850) üzenetére


Pttypang
veterán

Game of the Year, nem kérdés :DDD

Everybody lies.

(#25853) PR0JECTNR56 válasza oriic (#25850) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én ezt akarom. Csinálják már meg.

(#25854) dfdfdf válasza oriic (#25850) üzenetére


dfdfdf
őstag

Gomu gumu no SHUT UP AND TAKE MY MONEY :C

(#25855) neko18


neko18
senior tag

Megjött a héten a kedvem egy kis művészethez :)

Az éles szemű kollégáktól kérnék pár kritikát amiből tanulhatok :)

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#25856) dfdfdf válasza neko18 (#25855) üzenetére


dfdfdf
őstag

Elsőre úgy látom sok rajta a rongy és kicsit idős is ;]

(#25857) neko18 válasza dfdfdf (#25856) üzenetére


neko18
senior tag

Ha kevesebb lenne akkor már vetekednék a BDSM kollégával :C
Idős? :Y

kdxsv

(#25858) Máté94


Máté94
addikt

Totheground:

Muri, muri desu. Love Live pontosan olyan "rossz", mint amilyennek hittem. Honoka-t már 5 perc után páros lábbal kellett volna kidobni, de hogy egyik lány seiyuu-je se tetsszen... Ilyen animével én még nem találkoztam. Egyik lányhoz sem illik, szerintem. :DDD

Megpróbálkozok még azzal a 2. résszel... :3

UI: Addig is, jöhetnek a kövek. ;]

(#25859) Totheground válasza Máté94 (#25858) üzenetére


Totheground
addikt

Pfff...

Erőltesd egy darabig, az eleje valóban nem a legjobb, de a sorozat közben baromira ránőnek a csajok az emberre. Főleg Maki, Umi és Eli.

A saiyuu-k meg szerintem jók. Főleg a duo single-ök. Pl nekem ez a kedvencem.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25860) oriic válasza PR0JECTNR56 (#25853) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Van amugy Jormungand-on kivul valami modern katonai lovoldozos anime?

Live-Die-Respawn

(#25861) Totheground


Totheground
addikt

Oh baby.

És a damaged artja se rossz. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25862) Synthwave válasza neko18 (#25855) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A legtöbb gond a felsőtestével van. A vállak természetellenes szögben állnak, a jobb váll pedig szinte hiányzik. A mellei furcsán lógnak, nem a helyükön vannak. Nincs kulcscsontja. A jobb lába a medencéjétől számítva egy kicsit "kívül" helyezkedik, csípőjének bal oldala lehetne egy lehelletnyivel feljebb. Talán az egész torzó lehetne egy picivel kisebb.
Az árnyékok sem teljesen "funkcionálisak", egyes helyeken inkább csak "helykitöltő" szerepük van. Amikor árnyékolsz, mindig figyelembe kell venni, hogy milyen irányokból és milyen intenzitású fény éri az adott felületet / testet.

Az ing gyűrődései nem realisztikusak. Szögletesek, merevek, az egész ruhadarabnak nincs könnyed, lágy esése és itt is, mint az árnyékoknál, a gyűrődéseknek egyes helyeken helykitöltő szerepük van, hogy adott felület ne maradjon üres. Nem szabad erőltetni, a kevesebb néha több.
Ezt úgy tudod legjobban / legkönnyebben gyakorolni, ha különböző tárgyakra / gyömölcsökre különböző anyagú textíliákat terítesz le és azokat rajzolod. Így némi szorgalommal elsajátíthatod a a textil anyagok esésének valósághű ábrázolását.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25863) Máté94 válasza Totheground (#25861) üzenetére


Máté94
addikt

KanColle! :DD

Remélem azért valami "hajó" is lesz az animében, nem csak avatarok, mert... :W

[ Szerkesztve ]

(#25864) Totheground válasza Máté94 (#25863) üzenetére


Totheground
addikt

Nagyon nem várom az animét. Több, mint valószínű, hogy el fogják cseszni. Ilyen Arpeggio styleban tudom talán elképzelni.

Egyébként meg mocskosul addiktív játék, November óta szerintem beletettem párszáz órát. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25865) Máté94 válasza Totheground (#25864) üzenetére


Máté94
addikt

Art-ra nem lehet majd panasz, legalábbis az előzetes képek alapján.

Csak legyen olyan, mint Arpeggio, tehát üljenek azon a rohadt hajón. :DDD Anélkül nincs értelme... :B

Egyébként, miről is fog szólni? Ez egy játék adaptáció lesz, tehát valamit ki kell találniuk alá, mert nem teázhatnak 12/3 részen keresztül, miközben megbeszélik egymás vízkiszorítását. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25866) neko18 válasza Synthwave (#25862) üzenetére


neko18
senior tag

Köszi :R
Az alapot nem én csináltam én csak grafikázok és színezek :)
Szívesen megrajzolnám az alapot Illustratorban, de nincs padom, egérrel meg macerás lenne :)
Ha majd picit több pénz jön be akkor veszek egy digitalizáló táblát és akkor az egészet meg tudom csinálni.
Tudom meglehet oldani úgy is hogy rajzolom, scannelem, de úgy nem szépek a vonalak és a kitöltések macerásak lennének a vonalak újrarajzolása nélkül.
Gyakorlok aztán csak rááll a kezem majd :DDD

kdxsv

(#25867) nem_tom


nem_tom
őstag

Hali!

Fullmetal Alchemist Testvériség után tudnátok ajánlani valami hasonló színvonalú művet? :R

(#25868) PR0JECTNR56 válasza oriic (#25860) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Hasonló témájú tételként a Black Lagoon esetleg.

(#25869) Synthwave válasza neko18 (#25866) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem úgy is, hanem úgy kell; kézzel rajzol -> scannel. Aztán jöhet PS / PaintTool SAI, esetleg Corel.

Digitális rajztáblából csak Wacom. A Bamboo már ~18-20k körül kapható újonan, kezdetnek megteszi.
Amúgy inkább Intuos2 és attól fölfele. Használttal is egész jó üzleteket lehet csinálni.
A Cintiq-et inkább nem említem, 6 számjegyű összeg és nem 1-essel vagy 2-essel kezdődik. Mármint a legkisebb.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25870) neko18 válasza Synthwave (#25869) üzenetére


neko18
senior tag

Úgy túl sok a macera szerintem, beleölnék napokat mire kész lenne rendesen, én meg szeretek gyorsan összedobni valamit (csak hobbi szinten érdekel még).
A Bamboo-val már régóta szemezgetek, nagyon sokan dicsérik és még elfogadható árban van, főleg hogy nem csak animével PS-ezek. Meg azért az igazság közé tartozik az is hogy élőben nem szeretek rajzolni, régen imádtam, iszonyat sokat rajzoltam de elvették a kedvemet tőle, a digitális művészet pedig jobban érdekel, jobban látom a dolgokat mint egy lapon.

kdxsv

(#25871) Synthwave válasza neko18 (#25870) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A digitális művészet egyik alapja a magas szinten való (kézzel) rajzolás.
Digitális illusztrátornak készültem, amíg az RSI keresztbe nem törte ezirányú törekvéseimet.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25872) neko18 válasza Synthwave (#25871) üzenetére


neko18
senior tag

Tudom, már mondták párszor nekem, egyetemen is a grafikai tanár hogy rajzoljak minél többet kézzel, de egyszerűen nem szeretem. Órák eltelnek, aztán ráunok és kidobom, amíg digitálisan szívesen javítok is akár. Valahogy mindig is bevonzottak a modernebb dolgok és életforma. Persze nem jelenti azt hogy ne becsülném a kézzel rajzolókat vagy ilyesmi, minden elismerésem az övék mert ahhoz több türelem és látás kell mint a digitálishoz, ráadásul kevésbé látványos is (általában), több időt kell belerakni. Azt el sem merem képzelni hogy egy mangarajzoló mennyit rajzolhat, én tuti hogy beleőrülnék.

Most belekezdtem egy másikba, már félig kész is van, már csak árnyékok, fények, effektek hiányoznak:

kdxsv

(#25873) oriic válasza neko18 (#25872) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez tetszik.

Live-Die-Respawn

(#25874) Hintalow válasza neko18 (#25849) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ah, Love Hina, nagyon az első animék között volt, amit tervezetten néztem, még a megjelenése környékén.
(jó persze ebben szerepet játszott nem kicsit az is, hogy egyáltalán tudtam szerezni, akkoriban net csak suliban volt)
Az értékén emel az, hogy kb letette a hárem/ecchi/romkom alapjait. (kár, hogy nem vették végig a mangát, azon kevesek közé tartozik, ahol összejönnek a végén, ugye az esküvőig megy)

bakker gyakrabban kéne ide felnéznem, mindig 50+ hsz távlatából válaszolgatok.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#25875) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Zero no tsukaima

1. évad

Ez tök jó volt. :) Tetszett tetszett. :)

Live-Die-Respawn

(#25876) Mister_X válasza neko18 (#25872) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak ne pironkodjon, mert az hazavágná.

@oric.: én egyben toltam le, két és fél nap alatt a négy évadot. Nekem is nagyon bejött, bár utólag nem tudnám megmondani, hogy melyik évad volt a jobb/rosszabb. Meg jöhetett volna egy OVA a 4. évad után.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25877) stratova válasza oriic (#25875) üzenetére


stratova
veterán

Nálam a 2. évad volt a legjobb.
Az 1. új és emiatt jó (jó humor, sztori, ecchi arány), ezen a szinten emelt a 2. (eseményeiben/történetben kicsit komolyabb lett) majd kicsit lejjebb adta a 3. (fanservice hegyek) és a 4. (itt talán annyira nem, de a 2. mégis ütősebb volt).
Jó volt na :) [az OP2 szimfonikus zenekari változata egész fülbemászóra sikeredett].
Ezután néztem bele legalább fél rész erejéig mindenbe, amiben Kugimiya Rie adta egy-egy karakter hangját. Ilyen animék közül Dragon Crisis nekem felejtős volt a Toradora nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

(#25878) Synthwave válasza oriic (#25875) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

ofc

Anno a Princess no Rondo-val kezdtem (nem tudtam, hogy az a 3. évad, random szedtem - akkor még animetake.com-ról -, nem másztam bele így a dolgokba, részletekbe, mint most). Aztán utána persze megnéztem az első kettőt is. Végül az első-második évadot 2x láttam, a harmadikat 3x, a negyediket csak egyszer. Anno a KnJ-t is a Ni Gakki-val kezdtem és azért szedtem le, mert valamiért szimpi volt a címe. Méghogy nincs 6. érzék. Aztán az első 2 percben annyira nem volt szimpi, az OVA-k végére meg MOOOTTTTTOOOOOOO!

ZnT részemről azon kevés anime-ok közé tartozik, aminek nagyon egyedi ATMOSZFÉRÁJA van (Értem ezt úgy, hogy egy különös, csak arra a sorozatra jellemző érzés fog el, miközben nézed - nagyon nehéz ezt olyan módon megfogalmazni, hogy értsd : /; a képi világ, a történet és zene együttese váltja ki. De így sem pontos a definíció. Mintha egy "másik világba" kerülnél vagy nem tudom. Újra tudod nézni, és akkor is kiváltja ezt, függetlenül attól, hogy hányszor láttad. Ilyen pl. még Kodomo no JIkan, Aa! Megami-sama, Chobits, Love Hina, School Rumble, Fruits Basket, Higurashi no Naku Koro ni.)

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25879) Máté94 válasza Totheground (#25859) üzenetére


Máté94
addikt

Kitto seishun ga kikoeru
Sono shunkan ni kikoeru
Egao nara itsu no hi mo daijoubu
Kitto seishun ga kikoeru
Sono shunkan ga mitai ne...

:))

Mégsem lesz ez olyan vészes... tabun. :DDD

(#25880) Totheground


Totheground
addikt

Yummy

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25881) Máté94 válasza Totheground (#25880) üzenetére


Máté94
addikt

Talán a Yamai(ok) lesz az egyetlen, amiért ezt a szezont nézni fogja az ember. De ha már Yamai akkor csak is Yuzuru! (Kakko-warai! :DDD )

(#25882) Tüzi

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#25883) dfdfdf válasza Tüzi (#25882) üzenetére


dfdfdf
őstag

:O nem látom

(#25884) oriic válasza Totheground (#25880) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez ez miez? :-)

Live-Die-Respawn

(#25885) dfdfdf válasza oriic (#25884) üzenetére


dfdfdf
őstag

csinos mi? ;]

(#25886) Máté94 válasza oriic (#25884) üzenetére


Máté94
addikt

DATE A LIVE II.

(#25887) Ijk


Ijk
nagyúr

Belekezdtem a Claymore-ba, azért úgylátom van még a hálózati meghajtómon epic anime. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25888) Pttypang válasza Ijk (#25887) üzenetére


Pttypang
veterán

Annyira azért nem epic, a vége csak úgy lóg a levegőben.

Everybody lies.

(#25889) dfdfdf válasza Ijk (#25887) üzenetére


dfdfdf
őstag

olvasni érdemesebb szerintem.

(#25890) Pttypang


Pttypang
veterán

Jaj
[link]
[link]
[link]

Everybody lies.

(#25891) szumo


szumo
senior tag

Megnéztem a 47 Ronin-t ma, és hát hát...
Egy jó filmet is lehetett volna abból a történetből csinálni, és nem lesilányítani amerikai szemétté.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#25892) Nova96 válasza Pttypang (#25890) üzenetére


Nova96
őstag

:W

Ölelke... :DDD Az színvonal remélem van értelmes magyar felirat is.

(#25893) Ijk válasza Pttypang (#25888) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudom még ott nem járok, de "felüdülés" a mostani slice-ok között.

dfdfdf: Mangára még soha nem tudtam rávenni magam, mindig hiányzott amit a mozgókép és a zene hozzátesz. Ettől függetlenül nyilván általában kidolgozottabbak, részletesebbek a mangák.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25894) Pttypang válasza Nova96 (#25892) üzenetére


Pttypang
veterán

Tulajdonképpen mindegy, hogy minek nevezi.

Everybody lies.

(#25895) Nova96 válasza Pttypang (#25894) üzenetére


Nova96
őstag

Miért is? Ennyi erővel bárminek lehet, bármilyen nevet írni úgy is mindegy .

(#25896) Synthwave válasza Pttypang (#25890) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sírjak vagy sírjak?

Esetleg...sírjak?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25897) Huma


Huma
addikt

Gyerekek. Képzeljétek mit láttam kb 10 perccel ezelőtt itt a belvárosban. Két bombázót, úgy beöltözve mintha valami animéből léptek volna ki. Az egyik full feketében. Neccharisnyában és miniben. Épp hogy a feneke nem látszódott ki.
A másik pedig kék, fenékre feszülős ruhában volt. A lábán fekete-fehér csíkos, térden felül érő zokni (vagy az már harisnya?). A haja kb fenékig leért és két copfba volt fogva.
Úgy néztek ki mint valami harcos hercegnők.

Utánuk kb 10 méterre egy nagy horda kiéhezett férfi vonult. Szerintem nem is arra akartak eredetileg menni. Én is gondoltam rá hogy követem őket egy darabig és gyönyörködöm bennük. :D

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#25898) Agostino válasza Huma (#25897) üzenetére


Agostino
addikt

simán lehet hogy cosplayesek voltak, most megy a moneycon... akarom mondani mondocon

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#25899) Máté94 válasza Pttypang (#25890) üzenetére


Máté94
addikt

Jól van na... Dutchy-t most hogyan fordítanád magyarra? Teljesen jól megoldották. :DDD

(#25900) Huma válasza Agostino (#25898) üzenetére


Huma
addikt

Akkor könnyen lehet. Na majd ha lesznek fenn képek (ha lesznek) akkor meglesem őket. Hátha felismerem a két csajt. Előröl nem láttam őket, de a seggüket simám felismerem egy elmosódott képen is. :D

Aztán lehet hogy mindkettőnek olyan arca van mint egy barlangi trollnak. :DDD

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.