Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25501) Synthwave válasza Totheground (#25500) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Milyen bloat? Ami nem kell, azt nem telepíted hozzá.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25502) F34R válasza Totheground (#25500) üzenetére


F34R
nagyúr

+1

Amugy nagy gyokerseg lenne elkezdeni a One Piece-t ? meg a szokasosnal is shounen-ebb ? Habar a Toriko-t nem hiszem hogy felulmulhatja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25503) Hintalow válasza F34R (#25502) üzenetére


Hintalow
senior tag

Bár nem nézem, nekem általánosan az jön le belőle, hogy a neverending shounenek között jónak számít
(grafikailag tetszik is) viszont hosszban is kiemelkedik szerintem a tömegből, így nekem ki fog maradni.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#25504) dfdfdf válasza F34R (#25502) üzenetére


dfdfdf
őstag

Hát én is kétkedéssel kezdtem el nézni és hát ott tartok hogy már legalább 6szor végig néztem :D
Nagy DB fan vagyok, a Narutót is előbb néztem és az öblítőt is de az OP számomra a best.
Még karakter "fejlődés" is van. Szerintem érdemes ha van kedved és az első pár rész után szerintem magába ránt a történet. Sok jó boss harc sok marhaság de vannak benne komoly részek is. Szóval van benne minden de főleg egy "elmebeteg" önjelölt kalózkirály :DDD

szerk.: bár az avatárom elnézve lehetséges hogy én csak ajánlani tudom :D

[ Szerkesztve ]

(#25505) oriic válasza F34R (#25502) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én gondoltam hogy elkezdem, aztán meglátttam hogy a 644 (HATSZÁZNEGYVENNÉGY!!!!!!!44444!!!) rész van eddig belőle, és úgy döntöttem hogy anyád. :DDD

Live-Die-Respawn

(#25506) dfdfdf válasza oriic (#25505) üzenetére


dfdfdf
őstag

hát nem tudod mit hagysz ki :)

(#25507) oriic válasza dfdfdf (#25506) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Láttam belőle részleteket, AMV-ket, akciójeleneteket, tetszene is...de....de... 644! (HATSZÁZNEGYVENNÉGY!!!!!444434545!!!!)

Live-Die-Respawn

(#25508) Nova96 válasza oriic (#25507) üzenetére


Nova96
őstag

256+ óra végig nézni
11 nap

[ Szerkesztve ]

(#25509) Totheground válasza Nova96 (#25508) üzenetére


Totheground
addikt

Pont 11 nappal több, mint amennyit megér. :p

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25510) dfdfdf válasza oriic (#25507) üzenetére


dfdfdf
őstag

Igen ez ilyen hosszú és mindig fut pedig ez a sorozat, ma is töretlen népszerűségnek örvend szerintem nem véletlen mind anime mind manga téren. Szépen lassan be lehet hozni. De hha a hossza miatt aggódsz akkor szerintem felesleges mert végig izgalmas tud lenni.

(#25511) jahrn válasza dfdfdf (#25510) üzenetére


jahrn
senior tag

Azert mert 1 milliard legy szereti a szart attol meg az nem lessz finom...
De igazabol csak arra szeretnek ramutatni h fuggetlenul az anime stilusatol, 644 reszet nezzen az akinek 6 anyja van. Meg a szamomra top animekbol sem neznek meg 52-nel tobb reszt (4 cour), egy neverending shounenbol meg plane.
Mindettol fuggetlenul tiszteletben tartom masok izleset, mindenki ugy tolti az idejet ahogy akarja.

[ Szerkesztve ]

(#25512) Synthwave válasza jahrn (#25511) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kodomo no Jikan-ból simán néznék annyit. :)) De legalább 100 epizódra meg lehetne oldani... A rohadt életbe, legalább csak +12 epizód jönne... vagy csak 4-5 OVA...

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25513) F34R válasza dfdfdf (#25504) üzenetére


F34R
nagyúr

nem csak ez volna, akadna mas is. talatam ideinglenesen mast helyette ameddig le nem mennek a szezonos animek.

(#25514) Archanon válasza Nova96 (#25468) üzenetére


Archanon
őstag

Ilyen apróságok engem nem érdekelnek már ebben a sorozatban. A történet haladjon előre, és egyelőre egész jól nyit. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#25515) Totheground


Totheground
addikt

Ahogy várható volt, a Love Live 2 diminálja a preordereket. És milyen jól teszi. Akihabarában van egy pár benga nagy hirdetés, de pont lemerült a telefonom. A heten még visszamegyek, majd mutatok képet. :D

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25516) Máté94


Máté94
addikt

Kanojo ga Flag wo Oraretara

1.rész:

"Főszereplőnk, Hatate Souta nem mindennapi képessége, miszerint képes látni az úgynevezett "zászlókat", melyek egyes jövőbeni eseményekre utalnak, mint "szerelem", "barátság" vagy "halál". Mindezek ellenére távolságtartó és kerüli a társas kapcsolatokat egy hajókatasztrófának köszönhetően. Miután egy reggel megakadályozz egy balesetet, Nanami Knight Bladefield felfigyel a különös fiúra..."

Hárem, talán kevesebb ecchi. A főszereplő hím egész tűrhető, valamint Nanami sem most jött le a falvédőről, bár ez utóbbi nem mondható el Mahougasawa-ról. Szerintem ahogyan NouKome, itt is egy jó kis komédiában lesz részünk. :K

Black Bullet

1. rész:

"2021-re az emberiség nagy részét elpusztította a Gastrea, egy vírusos fertőzéssel szaporodó parazita faj, amely az embereket is magukhoz hasonló szörnyekké változtatja. A túlélők kénytelenek a parazitákat visszaverő Varanium nevű fémmel körülvenni a településeiket, miközben állandó rettegésben élnek egy újabb járvány kitörésétől. Azonban mint minden fertőzés esetében, itt is akadtak olyanok akik nem haltak bele a kórba, helyette az természetfeletti erővel ruházta fel őket. Ezek a kislányok az Elátkozott Gyermekek, akik egy rájuk felügyelő társat kapnak maguk mellé, és a polgárőrségek tagjaiként harcolnak a támadó paraziták ellen."

Még egy kicsit kusza, hála az epizód utolsó felére csúsztatott magyarázatnak, de Kaiji Yuuki most kivételesen élvezetesebb hangját hallhatjuk, valamint lolink is akad Enju szerepében, aki nem mellesleg Rentarou partnere, bár itt a lány az érdekes. Tsundere is akad, valamint titokzatos főgonosz, aki a világ elpusztításával fenyeget, ezenfelül itt van a Gastrea, tehát harcból és izgalomból nem lesz hiány.

No Game No Life

1.rész:

"Történetünk főhősei a NEET, hikikomori testvérpár Sora és Shiro, akik csodálatos párosa bámulatos teljesítményüknek hála meghódította az internetet, és mindenféle városi legendák keringenek róluk a felhasználók között. Állításuk szerint, a való világ pusztán csak egy "sz*r játék", ám egy nap "Isten", azaz Tet invitálja őket egy új világba, ahol nincsenek háborúk, gyilkosságok, ráadásul még az államhatárokat is "játékkal döntenek el". "

Annak ellenére, hogy elsőre semmirekellőnek tűnnek, mégis elég talpraesettek, ahhoz hogy alkalmazkodjanak egy teljesen új világhoz, anélkül, hogy kétségbe vonnák azt. Valójában, mindketten zsenik, akik rossz helyen kamatoztatják a tudásuk.

Hitsugi no Chaika

1. rész

"Tooru Acura, miközben az erdőben próbál egy pár elejtett érmét találni összetalálkozik egy furcsa fiatal lánnyal, koporsóval a hátán. Éppen megismerkednének, amikor feltűnik egy élőhalott unikornis és üldözőbe veszi őket. Jobb híján a közeli partfalról a folyóba vetik magukat, de figyelmük nem lankadhat, mivel bármelyik pillanatban feltűnhet. Közben a beszéded igen-igen törő lány elárulja, hogy varázsló és, hogy képesek lennének legyőzni az unikornist, ha Acura időt tudna nyerni, amíg főhősnőnk, Chaika Trabant a varázsigét kántálja..."

Utóbbi idők talán legfantasybb fantasy sorozata, ahol az embereknek autómárkák kölcsönzik a nevüket (Acura, Trabant, Abarth, Chaika, Gillet(e) ) és nem érzi az ember érdektelennek a sorozatot. Mindenesetre a rendező a jól bevált a "climax végén fejezzük be a részt" eljárást alkalmazta, nálam sikerrel.

[ Szerkesztve ]

(#25517) bandiras2 válasza Máté94 (#25516) üzenetére


bandiras2
senior tag

A Klii La Kill hatására letoltam a Gurren Laggan-t.
Spoiler:[OFF] A zárójeleneteknél nem kicsit voltam dühös... Tudjátok meddig tartott mire megkedveltem??? Kb amíg besötétedett!!![/OFF]
Spoiler vége
Egyébként nagyon faja cucc volt, a végén kicsit sok volt a váratlan fordulat, és a kalapból előhúzott meglepetés, de nagyon tetszett. Akkorát odaütök, hogy kilyukad a téridő! lol

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25518) oriic válasza bandiras2 (#25517) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na és akkor a kérdés ami több fórumon is elhangzik. Melyik jobb. KlK, vagy GL?

Live-Die-Respawn

(#25519) bandiras2 válasza oriic (#25518) üzenetére


bandiras2
senior tag

A GL inkább EPIC, de csak egy kissé. Mindkét sorozat erősen épít a "nagyságrend" fogalmára. Mindegyikbn van valami plusz ami a másikból hiányzik, pl szépgraf-direktronda, Moderate fanservice-EPIC fanservice... stb.
Nem mondanám ki egyikről sem hogy jobb mint a másik. A KL legalább nem dühített fel egy "olyan" lezárással.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25520) Totheground


Totheground
addikt

Na, itt van.

Fák nélkül

Illetve betévedtem a K-books-ba is. Kicsit sokat költöttem, de megérte. :DDD

18++

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25521) PR0JECTNR56 válasza Totheground (#25520) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A belső hangod szól hozzád. Most azonnal felkeresel egy helyi, Tamiya maketteket tartalmazó boltot és hozol egy Type-10-es 1/35-ös méretarányú tankot és néhány Asuka Kirara-s posztert a régebbi kiadások közül. Indulj hát utadra! :DD

(#25522) Mister_X válasza Totheground (#25520) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hol vagy? :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25523) Totheground válasza Mister_X (#25522) üzenetére


Totheground
addikt

Jelenleg 西日暮里, de a képek 秋葉原-ban készültek.
Kis ingyengyakorlat helységnevekkel. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25524) Mister_X válasza Totheground (#25523) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincs könnyekkel telt szemű féltékeny smiley :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25525) Totheground válasza Mister_X (#25522) üzenetére


Totheground
addikt

Sajnos pár hét múlva nekem is vissza kell menni Mo.-ra, de ez az út megadta a végső lökést, és most már 100%, hogy ahogy lehet, ideköltözök véglegesen.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25526) Máté94 válasza Totheground (#25523) üzenetére


Máté94
addikt

Pedig már a múltkor kérdezni is akartam, hogy csak én vagyok lemaradva, de hát nem. :DDD

(#25527) Mister_X válasza Totheground (#25525) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak pár hét?! Várjá', minnyá' megsajnállak...

:N

Nofene, rá kell feküdni nekem is akkor az anyagra, már közel a kitűzött célom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25528) neko18 válasza Totheground (#25525) üzenetére


neko18
senior tag

Turistaként vagy üzleti/tanulmányi okból vagy kint? :)

kdxsv

(#25529) #25954560 válasza Totheground (#25523) üzenetére


#25954560
törölt tag

gratula :D csapass kepeket, beszamolot, mindent! (valahova, ha ide nem fer el).

(#25530) F34R válasza Totheground (#25525) üzenetére


F34R
nagyúr

bruhum, ilyet nem tehetsz velunk. nah mindegy legalabb egy ujabb ifju aki nem az orszag szennyet nyeli. ;]
kiengesztelesul, azert kuldj egy cicis zseles egerpadot valami kis kawaii-t ^^.

[ Szerkesztve ]

(#25531) Totheground válasza Mister_X (#25527) üzenetére


Totheground
addikt

Sajnálj is, mert rosszabb valamit elveszíteni, mint soha meg sem ismerni. :DDD
Az tuti, hogy miután visszamegyek, egy darabig olyan mogorva és robbanékony leszek, mint a fene. Most, hogy látom, mennyire máshogy is lehet, még kevésbbé tudom majd elviselni az ottani szarságokat...

@Neko
Most turistaként, de ez a jövőben változni fog.

Képeket meg majd rakok fel valahova, de nem sokat csinálok, jobb szeretem direkt nézni a dolgokat és nem az objektíven keresztül. Fényképezőgépet ezért nem is hoztam.

De addig is, íme egy panoráma.
Szerintem az itteni tömörítés hazavágja majd a minőséget. Érdemes észrevenni a vízen úszó virágszirmok mennyiségét.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25532) F34R válasza Totheground (#25531) üzenetére


F34R
nagyúr

damn good, pedig nem a legszebb kornyekrol valo. Azok alatt a fak alatt szivesen setalnak ><

(#25533) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Megvolt a Dominion két "évada" és túl vagyok a Fate/Zero-n is. Gondoltam, felfrissítem a /stay night-ot, szóval most azt nézem másodjára. Hát, nem ufotable..

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25534) neko18 válasza Totheground (#25531) üzenetére


neko18
senior tag

Szép kép, majd mesélj meg mutass fotókat :R :R :R
Munka ügyben már nehezebb a kijutás de szerintem nem lehetetlen. Viszont ott dolgozni is kell :DDD
Munkaügy előtt én is szeretnék turistaként is kijutni :)) Jól megnézem magamnak a lehetőségeket, árakat, egyáltalán kijuthatok-e a szakmámmal. Remélem egy egyetemi pályázat alkalmából sikerül kilyutnom, mert másképp picit horror összeg :D

kdxsv

(#25535) Mister_X válasza Totheground (#25531) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szívesen mondanám, hogy hogyha már ott vagy, vegyél nekem valamit, de ez két ok miatt meghiúsul: nem tudom mi kellene, illetve most vettem iPadet, szóval... :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25536) neko18


neko18
senior tag

Megelégszünk szerintem egy részletes beszámolóval és képekkel is :C

kdxsv

(#25537) bandiras2 válasza Synthwave (#25533) üzenetére


bandiras2
senior tag

Hat ja. Az eredeti FSN-t is csak Saber es Rin vitte el a hatan. viszont ha olyan produkcios minoseget tudnak az uj sorozattal mint a Zero, akkor nagyon jol fogunk jarni!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25538) Hintalow


Hintalow
senior tag

Közben én is újrakezdtem az animézést, most végeztem a dragon crisissel
Jól indult, mert pörgősen kezdődik, szép a rajzolás, sárkányok (itt azok inkább lolik bőrszárnyakon, igazi sárkányt látni vagy 2x15 mp-re)
Viszont középszerű, klisétenger, beleerőltetett hárem szállal. Nem feltétlenül rossz (még kis lezárást is növesztett magának ;] ) de kizárólag kezdőknek v. olyanoknak, akiknek a stílusból soha nem elég.
(kíváncsiságból belekukkantottam animeaddictson, és ilyen "nagyon jó, kedvenc" hozzászólások vannak 9/10,10/10 értékekkel. Jólvangyerekek.)
Az egyetlen, ami miatt megérte számomra, az Ai karaktere, egy jól fejlett tsundere vérfarkas heterokrómiás szemekkel engem megvesz kilóra :)

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#25539) Mister_X válasza bandiras2 (#25537) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én eddig nem akarództam belekezdeni a Zeroba "hümm, ez előzmény" miatt... négy rész után meg már a fejem verem a falba, hogy egy hónapja a gépen pihen :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25540) bandiras2 válasza Mister_X (#25539) üzenetére


bandiras2
senior tag

És a Re-tke?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25541) Synthwave válasza Mister_X (#25539) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nálam majd' 2 évig pihent vinyón.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25542) Synthwave válasza bandiras2 (#25537) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25543) Synthwave válasza Synthwave (#25542) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Yesss.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25545) bandiras2 válasza Synthwave (#25542) üzenetére


bandiras2
senior tag

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25547) Totheground válasza Synthwave (#25543) üzenetére


Totheground
addikt

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25548) Máté94


Máté94
addikt

Gochuumon wa Usagi Desu ka?

1: rész:

A nyusziimádó Cocoa egy nap betér a Nyuszi Ház nevű kávézóba, és azóta minden szabad idejét ott tölti. Itt több hasonlókorú lánnyal ismerkedik meg, az alacsony termetű ám mindig komoly Chinoval, a katonás fellépésű Lizével, a kissé szeles Chiyoval, valamint a méltóságteljes Sharoval.

Cuki lányok, egy kávézóban, cuki dolgokat csinálnak. f4te-samának szeretettel. Goyukkuri dozo! :DDD

Ryuugajou Nanana no Maizoukin

1.rész:

Az apja által kitagadott Yama Juugo egy mesterséges szigeten létrehozott Speciális Tanulói Zónában kezdi meg középiskolai tanulmányainak harmadik évét, miközben teljesen önállóan élhet egy bérházban. Az csak a beköltözéskor derül ki, hogy egy Nanana nevű szellemlánnyal kell osztoznia a szobán, aki míg élt egyike volt a sziget alapítóinak, az ő legendás kincseit pedig azóta sem találta meg senki.

Nem számítottam többre, de felülmúlta a várakozásaimat. Bár azért egy két információnál csak fogtam a fejem, hogy "Azért... na!", de hát akkor indulhat az Indiana Jones-os kincsvadászat! :)

[ Szerkesztve ]

(#25549) stratova válasza Totheground (#25547) üzenetére


stratova
veterán

Hozzátok a formátokat. :N

(#25550) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

A héten végre megérkezett Amerikából a Karácsonyi (!) rendelésem :C (az ok, hogy ennyit kellett várni az, hogy az egyik BD a rendelésben most április elején jelent meg...türelmes vagyok na :D )

A pakk tartalma:

(balról jobbra haladva)
1 ) Kaibutsu Oujo (A teljes sorozat 4 DVD-n)
2) B Gata H Kei Limited Edition (a teljes sorozat 2 Blu-Ray és 2 DVD lemezen) + ajándék egérpad
3) Tenchi Muyo! GXP (a teljes sorozat 8 DVD lemezen)
4) Tasogare Otome × Amnesia (A teljes sorozat+OVA 2 Blu-Ray lemezen+2 zene CD a sorozat teljes zenei anyagával)
5) Zero no Tsukaima (A teljes 1. évad 2 Blu-Ray lemezen) <- ő rá kellett várni, de Louise miatt megérte :))
6) Ichiban Ushiro no Dai Maou (A teljes sorozat 2 Blu-Ray lemezen)

Jövőhéten 1 hét szabi, így lesz nagy maratonozás :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.