Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25351) neko18 válasza Huma (#25341) üzenetére


neko18
senior tag

Igen még hiányzik 2 rész de az szerintem a hónapban kijön és felteszik :D Azért várom már mert nagyon jó kis anime szerintem :) Bár ez a 2.évad nekem inkább drámásabb picit és kevésbé vígjátékosabb.

Mister_X:
Szerintem tetszeni fog nagyon, engem már az első résztől beszippantott :DDD

Máté94:
Talán csak szimplán nem jön be ez a fajta slice of life vígjáték, vagy az agrár életérzés :C

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#25352) Mister_X válasza Máté94 (#25350) üzenetére


Mister_X
nagyúr

*Középiskola.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25353) Huma válasza neko18 (#25351) üzenetére


Huma
addikt

Nekem azért is jön be ez az anime mert kb olyan mintha rólam mintázták volna a karaktert. Legalábbis részben. Én is agrársuliba jártam. Csak én egyetemre. És én is ugyanúgy kilógtam közülük mint az animében a főszereplő.

Engem inkább a fantasy, sci-fi, szerepjáték, anime, számítógépes játékok, PC, stb érdekeltek. A többiek meg kombájnokról meg magtározókról beszélgettek a szabadidejükben. Az osztály fele a családi vállalkozásában dolgozik az egyetem után.

Őket érdekelték ezek a dolgok engem meg csak valahogy odafújt a szél. Nem is értem hogy hogyan kerültem oda. Mindazonáltal életem legszebb éveit töltöttem el ott.

(#25350) Máté94:
Van egy anime ami egy agráregyetemen játszódik. Az is vígjáték. Ha jól emlékszem a főszereplő különleges képessége az, hogy látja a baktériumokat. Csak az első részt láttam belőle a fordítás hiánya miatt, de az is jónak tűnt.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#25354) Máté94 válasza Huma (#25353) üzenetére


Máté94
addikt

Igaz, az a Moyashimon lesz egyébként.

Már csak neked is osztályelsőnek kell lenned, aki nem tudott mit kezdeni magával az egyetem előtt, és te vagy Hachiken. :DDD

Itt valami más lesz a hiba, a 3/4-ét az őszi szezonnak dobtam. Ennél én kitartóbb szoktam lenni. :DDD

(#25352) Mister_X: Lényegtelen, triviális.

[ Szerkesztve ]

(#25355) Huma válasza Máté94 (#25354) üzenetére


Huma
addikt

Már nem járok oda. És osztályelső sem voltam soha. Elég nehéz is lett volna úgy hogy engem nem érdekelt a téma őket meg igen.

Amúgy egy csomó, számomra ismerős szituáció felbukkan a Silver Spoonban.
Mondjuk nálunk a koleszban nem voltak elválasztva a lányok és a fiúk és takarodó sem volt. Volt amikor hajnali háromkor ténferegtünk vissza. Sőt, nálunk a koleszban volt egy szórakozóhelyiség ami keddenként diszkóként üzemelt a hét többi napján meg kocsmaként. Szóval kicsit másképp mentek a dolgok nálunk. :D

De pl én is részt vettem ellésen. A tehénből hatan rángattuk ki a borjút. Meg az egyhetes állattartási gyakorlatok is megvoltak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#25356) Tüzi

skacok!
ez nincs meg valakinek normális minőségben?
meg esetleg ez 1920*1200ban :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#25357) Mister_X válasza Tüzi (#25356) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ki van az első kép közepén? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25358) Tüzi válasza Mister_X (#25357) üzenetére

Marcsi!

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#25359) Máté94 válasza Mister_X (#25357) üzenetére


Máté94
addikt

Mari Makinami Illustrious

Most már értem, miért volt Marcsi. :DDD

(#25360) Hintalow válasza Huma (#25341) üzenetére


Hintalow
senior tag

A két rendőrlányos / milliárdospalántás szerintem a Miami Guns lesz, elég elborult darab. (Nagyon.elborult)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#25361) Huma válasza Hintalow (#25360) üzenetére


Huma
addikt

Igen. Azaz. :D

Nekem nagyon bejönnek a hozzá hasonló vígjátékok.

Most a Mitsudomoe-t nézem és a vizeletmintás résznél majdnem behaltam. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#25362) Mister_X válasza Máté94 (#25359) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Meg kell néznem, durván bejövős karakter :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25363) bandiras2 válasza Mister_X (#25362) üzenetére


bandiras2
senior tag

Előbb a sorozat! 1-24 + Death mozi + End Of Eva, AZTÁN az új filmek 1.11 2.22 3.33 4.44 soon
Mari drága kicsit crasy, de megvan rajta minden mi számít! Elég sajátságos stílusa van nyaaa!
A második új moziban debütál, nem akármilyen belépővel.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25364) Mister_X válasza bandiras2 (#25363) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már réges rég megvolt, alapmű.

Amúgy mik ezek a százados jegyek a számok mögött? Én olyat sehol sem találok... :U [link]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25365) Máté94 válasza Mister_X (#25364) üzenetére


Máté94
addikt

Nézz bele, pl.: a 3.0 alternatív címei közé... :))

(#25366) Máté94


Máté94
addikt

[P:C][/P]

selector infected WIXOSS

1. rész:

Gondolkodtam, hogy leírom az első rész történéseit, de az úgy túl hosszadalmas lenne:

Újabb kártyajátékkal állunk szemben, ez pedig a WIXOSS (ejtsd: wi-krossz), amely röviden az olyan újdonsült Selectoroknak, mint Kominato Ruuko felajánlják azt a lehetőséget, hogy kívánságai valóra váljanak. Természetesen, ezt nem kapják meg csak úgy ingyen, hiszen ehhez harcolniuk kell az LRIG-nek (ejtsd: lürig) nevezett kártyákkal, akik lányszerű lények és segítik a Selectorokat a harcok során. Persze, a Selectorok kiválasztottak, - a név is jelzi - akik az "Eternal Girl" címért küzdenek, amellyel "... a Selector az eszményi önmagává válhat."...

Vélemény: Annak ellenére, hogy kártyajáték, mégis nagy hangsúlyt fektettek a készítők a hátterekre és a sötét hangulatra a fekete hangsúlyozásával az egyes jelenetben, sugallva ezzel, hogy ez mégsem csak sima kártyajáték lesz, mindenféle tét nélkül.

Tetszik, elég vegyes így elsőre de nem is első részben kell megváltani a világot, így szerintem marad, ha tartják és hozzák a pszichológiai részét is a dolognak. :)

[ Szerkesztve ]

(#25367) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Utóbbi napokban végeztem a Kakumei Shoujo Utena-val, Suisei no Gargantia-val, Golden Time-mal és a Zetsuen no Tempest-tel.

Most a szokásos vergődés, hogy mi jöjjön.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25368) Mister_X válasza Máté94 (#25365) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem is értem, hogy minek ezt így csűrni-csavarni. Minor spoiler ahead.

1.0 le is lett tolva. NAgyjából ugye még megegyezik az eredetivel... mondjuk a hatodik angyalon talán túl sokat módosítottak. Ha képes elvinni egy egész hegyet a lövésével, akkor minek fúr? Meg sikít.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25369) Máté94 válasza Mister_X (#25368) üzenetére


Máté94
addikt

Triviális... :))

(#25370) Ijk


Ijk
nagyúr

Ez a Madoka Rebellion Story akkora mindfuck mint az End of Evangelion. Így éjszaka az 50"-os plazmán beleszédültem, beszippantott megrágott, kiköpött. Voltak pillanatok amikor azt sem tudtam hogy ébren vagyok-e.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25371) bandiras2 válasza Mister_X (#25364) üzenetére


bandiras2
senior tag

1.0 mozi verzió, 1.11 DVD-BR
2.0 Mozi, 2.22 DVD-BR stb
Minimális különbségek vannak a kiadások között, pl 1.0 kimaradt Ritsuko búvárruhából kivedlő jelenete(FANSERVICE) de a BR kiadáson persze már benne volt.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25372) oriic válasza Synthwave (#25367) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gargantia hogy tetszett?

Live-Die-Respawn

(#25373) Synthwave válasza oriic (#25372) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Végeredményében nem volt rossz.

Az alapfelállás kedves téma számomra (fejlett technológiával visszakerülve a múltba - bár itt a "múlt" csak képletesen értendő). A poszt-apokaliptikus Waterworld-feeling is adja alapból, a kettő vegyítése nem volt rossz gondolat.

Az igaz, hogy többnek látszott a kezdetekben, mint ami a végére lett, hiszen többet is ki lehetett volna hozni belőle, a világban megvolt a lehetőség - de így sem volt nagy csalódás. Tetszett az egészet körbelengő slice of life-érzés, de jót tett volna a sorozatnak, ha kapott volna +10 epizódot, ahol több lehetőség lett volna jellemábrázolásra, karakterfejlődésre, a múlt titkaiban való elmélyedésre és a nyugodt hétköznapokkal élesen szembenálló dark sci-fi kontrasztjának hangsúlyosabbá tételére.

Az tény, hogy a romance-szál bővebb kibontását tudtam volna díjazni, de legalább egy kis fanservice azért befigyelt - különösen a két táncjelenet és a fürdőzés során.
Azt sem mondhatni, hogy sztereotípiáktól mentes, bár vicces, hogy az egyik legjobb karakter egy AI (Chamber).

A két special is sokat dobott rajta; nem ártott egy kis mélyítés az ominózus két szereplő múltját illetően - bár itt a hangsúly inkább a második special-on van. Kiváncsi vagyok, hogy az érkező OVA-k adnak-e hozzá valami érdemit.

Audiovizuális téren egész ütős (főleg a hátterek - de a karakterdesign-ra sem lehet negatívan gondolni), a harcjelenetek sem rosszak (egy-egy statikus kivételtől eltekintve - pl. űrharcok), bár nem kapjuk a Macross Plus-színvonalú "lelke-van-pörgős-pusztítást". Helyenként a humorra sem lehet panasz, bár nyilván nem ez a fő vonala.

És ugye a kis szerelmetes Melty <333

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25374) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Egy kérdésem maradt a Silver Spoont megnézve. Mikor jön a következő évad / 22 rész? :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25375) Cheesy


Cheesy
őstag

És akkor /me rájött, hogy létezik Gin no Saji S2... :Y :C

Rögtön az első rész :D

www.vakbelmutet.hu

(#25376) Máté94


Máté94
addikt

[P:C][/P]

Bokura wa Minna Kawaisou

1. rész:

Összességében egy Sakurasou-val állunk szemben, kicsit átalakítva. Persze a perverz, mazoista szobatárs, a 30-as éveiben járó, férfiakkal szerencsétlen, alkoholizáló nő, és talán túl sok sorozatot néző idős bérlő nem hiányozhatnak, ha megemlítjük, hogy Usa Kazunari ebbe a nem mindennapi épületbe költözik, ráadásul újdonsült szerelmének alanya is itt él, a meglehetősen kimért, de tsundere-s beütéssekkel operáló Kawai Ritsu is.

Az animációt itt-ott érheti érheti panasz, de részletgazdag ábrázolásmód miatt megbocsáthatunk neki, főleg mivel a komédia résszel nem kerülhetjük el az egynéhány chibi jeleneteket sem.

[ Szerkesztve ]

(#25377) #57770240


#57770240
törölt tag

Valami sötét hangulatú anime Death Note, Hellsing-ek, Vampire Knight, Mirai Nikki-n kívül? Warhammer 40k: Eternal Crusade hatására megjött a kedvem ilyesmiket nézni.

(#25378) Synthwave válasza #57770240 (#25377) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ideje letérni a trendi ösvényről. Egy pár;

Shigurui
Texhnolyze
Higurashi no Naku Koro ni
Shiki
Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku Hen
JIN-ROH
PUELLA MAGI MADOKA MAGICA
Monster
Mnemosyne: Mnemosyne no Musume-tachi
Hotaru no Haka
Hadashi no Gen
Serial Experiments Lain
Jigoku Shoujo
Koukaku Kidoutai-univerzum
Cossette no Shouzou
Ergo Proxy
Shinseiki Evangelion
3x3 Eyes
Akira
Shinigami no Ballad
Kemonozume
Memories
Teito Monogatari
PSYCHO-PASS

Aztán gyakorlatilag minden második (klasszikus) cyberpunk.

De unom már a gépelést, főleg ezzel a virtuális billentyűzettel. Ha megvoltak, szólj, jön még egy lapát.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25379) Synthwave válasza Synthwave (#25378) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, meg Bible Black. Már a neve is sötét. ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25380) PR0JECTNR56 válasza Synthwave (#25379) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

De gonosz. ;]

(#25381) Mister_X válasza Synthwave (#25378) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerintem egyszerűbb, ha copy-paste-eled a korábbi hozzászólásaid tartalmát :DDD

Evangelion 2.0: You Can (Not) Advance - miért van ilyen wtf!? érzésem? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25382) Psych0


Psych0
őstag

Sziasztok.

Olvassa még rajtam kívűl valaki a Claymore-t? Csak mert az aktuális fejezet vége nagyon odab.sz.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#25383) Synthwave válasza Mister_X (#25381) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ilyen lista nem volt még.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25384) Synthwave válasza Psych0 (#25382) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Te még élsz?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25385) PR0JECTNR56 válasza Psych0 (#25382) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

WTF? Te még tényleg élsz?

(#25386) Synthwave válasza Psych0 (#25382) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amikor szinte mindig online voltál (és írtál más topikokba) és számtalanszor kerestelek Skype-on, privátban, mail-ben mangafordítást érintő PS-beállítások ügyében (aminek a tisztítását te csináltad), legalább annyit írhattál volna, hogy forduljak fel.. : /

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25387) Psych0 válasza PR0JECTNR56 (#25385) üzenetére


Psych0
őstag

Nem, elloptam egy csávó identitását és meg volt jegyezve a jelszava a laptopon. Mostantól az ő életét élem, még az adót is az ő nevében fizetem...

Másrészt semmi időm animézni, hetente max 1-2 fejezet mangát tudok elolvasni. :(

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#25388) Huma válasza Synthwave (#25386) üzenetére


Huma
addikt

Ha gondolod én írhatom helyette. Az a jó szívem visz egyszer a sírba. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#25389) Synthwave válasza Huma (#25388) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vihetne mán. ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25390) Huma válasza Synthwave (#25389) üzenetére


Huma
addikt

:D

De mi lenne akkor a PH-val?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#25391) Mister_X válasza Huma (#25390) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nyugodtabb lenne a közösség ;] :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25392) Huma válasza Mister_X (#25391) üzenetére


Huma
addikt

Vagy inkább az oldal dizájnja egy évig feketére váltana. (Valamint minden évben a halálom évfordulóján egy teljes hónapig)
Topikok és cikkek százai szólnának rólam.
PH szervezte gyászmise és felvonulás.
Budapesten több százezren gyűlnének össze, hogy megemlékezzenek rólam.
Az USA elnöke sajnálatát fejezné ki a nemzetet ért tragédia miatt.
Munkásságomat a világörökség részévé nyilvánítanák.

Én valahogy így képzeltem el a halálomat követő eseményeket.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#25393) Synthwave válasza Huma (#25392) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem lenne a blogoszféra mélyén egy kis p1csány1 topikkezdemény, ahol 3 ember benyögi, hogy brühühü, oszt' csá. ;]

:DDD

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25394) Mister_X válasza Huma (#25392) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Foglaljuk össze tömören annyiban, hogy ünnepelnénk ;] A mindenkori usák elnök meg maradjon csak a helyén. Ha a japán császár fejezi ki sajnálatát, akkor az ünnepnapot gyásznappá nyílvánítjuk.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25395) Huma


Huma
addikt

Gonoszok vagytok! :O
Megyek is innen, oda ahol megbecsülnek. (Filmes topic)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#25396) Máté94


Máté94
addikt

Huma yuumeijin, csak én nem tudom mi ez a hajcihő körülötte. :))

(#25397) Totheground


Totheground
addikt

Oh shi-

http://imas-cinderella.com/

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25398) bandiras2 válasza Mister_X (#25381) üzenetére


bandiras2
senior tag

WTF érzés? Mitől? Az OK hogy kisiklott a cselekmény a csába, de egy EKKORA BADASS(ADDVISSZA) gyönyörű(merülés és feljövetel...) jelenetet befejezésnek... Stáblista végén bonus jelenet megvolt?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25399) Mister_X válasza bandiras2 (#25398) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát épp az a bajom, hogy kisiklott az egész a francba. Rengeteg olyan jelenet van, amit nem lehet megérteni az eredeti sorozat nélkül + már a hatodik angyal új változata sem tetszett. Egyszerűen nem volt idő jobban bemutatni a szereplőket, nem derül ki, hogy Ayanami konkrétan micsoda, nem látunk be jobban Asuka és Shinji kapcsolatába, kimaradt egy csomó angyal, satöbbi, satöbbi. Én még el is viselném ezeket a változásokat, ha nem egy egészestésbe sűrítették volna bele, hanem kaptunk volna egy új 26 epizódot. Na az lett volna az epikus. Ma megnézem a 3.0-t is.

@Totheground: addig várni kegyetlen lesz ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25400) bandiras2 válasza Mister_X (#25399) üzenetére


bandiras2
senior tag

Na akkor itten kéremszépen igen nagy félreértés van. EZ itt nem RECAP, hanem FOLYTATÁS.
3.0 helyett ma estére inkább ajánlom a Re-Take Doujin mangát, abból talán megsejted hogy mi is a célja az alkotóknak ezzel a vásznon látott mizériával. Re-Take olvasási sorrend:
Először is az eredeti mangából ezt, mert kell hozzá(mindössze 20 oldal): [Részlet az eredeti mangából]
[első könyv]
[1.5 intermission]
[2]
[3]
[0 intermission. Igen, 0. Ennek itt a helye]
[4]
[After]

Ha ezen keresztüljutsz, akkor többet fogsz érteni. Több szempontból is 18+ a történet. A sex csak a kisebbik rész. Érzelmileg olyan szinten fogsz megborulni már csak az első könyv végére, hogy... És utána nagyon sokáig csak rosszabb lesz. Viszont a vége miatt megéri. Ez egy nagyon kegyetlen mű. Jó szórakozást, és nehogy nekem mindjárt az elején lógva hagyd a sztorit, mert akkor sose tudod meg a végét.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.