Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25401) bandiras2 válasza bandiras2 (#25400) üzenetére


bandiras2
senior tag

Hogy én ezért a postért mit fogok kapni tőled később ha tényleg letolod...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25402) Mister_X válasza bandiras2 (#25400) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Folytatás? Minek? A Shinseiki Evangelionnak? :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25403) Synthwave válasza Mister_X (#25402) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vigyázz, mit mondasz neki. A végén te is zacskót kapsz a fejedre. Csak nem lesz rajta lyuk. ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25404) Mister_X válasza Synthwave (#25403) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most aztán megijedtem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25405) Synthwave válasza Mister_X (#25404) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Helyes.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25406) bandiras2 válasza Mister_X (#25402) üzenetére


bandiras2
senior tag

Told le a Re-Take mangát, és akkor majd világosabb lesz. A Re-Built az folytatás.
[kép]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25407) hoffman_


hoffman_
nagyúr

üdv urak,

kellemetlen kérdés. nem jön a bakabt, tud erről valaki valamit? bármit húzok, hiába van elvileg s/l, findig peersel vár, és mindegy, hogy mit húznék. hetek óta...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25408) Máté94


Máté94
addikt

[P:C][/P]

Akuma no Riddle

- avagy "Az ördög találós kérdései"

"Történetünk színtere a Myoujou Magánakadémia, egy elit lányiskola ahol a középiskolai tagozat első osztályait a színek alapján nevezik el. Ezek között megtalálható a Fekete Osztály is, amit csak különleges esetben indítanak el. Az idén 12 válogatott bérgyilkoslány kerül ebbe az osztályba, ők mindannyian azt a feladatot kapják, hogy azonosítsanak és végezzenek egy ismeretlen célszeméllyel. Mivel az osztály 13. tanulója, a mindig vidám és meglehetősen naiv Ichinose Haru egyáltalán nem illik ebbe a légkörbe, a többieknek a meggyőződésévé válik, hogy csakis ő lehet a célszemély. Haru azonban egyre közelebb kerül a szobatársához, az Azuma Tokaku nevű bérgyilkoslányhoz, aki megesküszik hogy megvédi őt a többiek támadásaitól."

Aki látta a Danganronpa-t, annak kicsit feltűnhet a hasonlóság, bár itt teljesen másról szól az egész. Tokaku és Haru szerintem remek párost fognak alkotni, végre nem fogok a falra mászni, mint a Sakura Trick-ben.
Az osztálytársak 3/4 - vagy az összes - ilyen-olyan "dere", tehát mindenki megtalálhatja majd a maga kedvencét. OP/ED párost még nem érzem erősnek, de lehet többször meg kell majd hallgatni, hogy tetszen.
Látványvilágra nem lehet panasz, ahogy a zenére sem, és a szokásos Index-ből ismert ördögi vigyorokra sem.

[P:C][/P]

Mahouka Koukou no Rettousei

A 21. század végére, a mágia, mely eddig csak a mesék világában létezett, valódi technológiaként vált rendszeresítetté. 2030-ban a drasztikus globális lehűlés következtében élelmiszerhiány ütötte fel a fejét. A folyamatos csatározások a energiaforrásokért 2045-ben a 20 évig tartó III. világháború kirobbanásához vezetett. A termonukleáris háború eljövetele pusztán a megjelent "magic technician"-nek köszönhető, ezzel véve rá az nemzeteket, hogy varázslókat képezzenek ki.

Testvérpárunk, Shiba Tatsuya és Miyuki most nyertek felvételt a "National Magic University Affiliated First High School"-re, ahol a diákokat két "Course"-ra osztják - 1(Bloom) és 2(Weed) - felvételi eredményük alapján. A két testvér elválni kényszerül, hiszen Miyuki az elsők közötti eredménnyel jutott be, míg bátyja az utolsók között szerepelt, hála a teszt gyakorlati részének.

Nagyjából ennyit tudunk meg, van egy nagyon badass főhősünk, egy bátyjkomplexusos húg és sok mágia és szerethető karakterek. :K

[ Szerkesztve ]

(#25409) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na most hogy lett felirat megnéztem újra az utolsó négy részt a Kill La Kill-ből. Hát ez a sorozat az utóbbi évek egyik legnagyobb meglepetése. Vicces, akciódús, mocskosul elborult, a valaha hallott EGYIK legjobb soundtrack. Imádtam minden részét. :R :Y :C

Live-Die-Respawn

(#25410) neko18


neko18
senior tag

Kimi ga Aruji de Shitsuji ga Ore de:
Könnyed, vidám, ecchi, nekem nagyon tetszett :)) Jók a karakterek, tele van vicces utalásokkal.
8(.5)/10 8-asnál azért jobb, de már azért láttam jobbat is a témában :B

kdxsv

(#25411) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mahouka Koukou no Rettousei

1. rész

Egyelőre még nem mondok semmit róla egy rész után. Nem tűnik rossznak, a srác képességére kíváncsi vagyok. :)

Live-Die-Respawn

(#25412) Mister_X válasza oriic (#25411) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vaj van a füle mögött. Majd kiderül.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25413) oriic válasza Mister_X (#25412) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos vagyok benne, eléggé badass karakternek tűnik. :) Simán elképzelem róla hogy a rész végén az egész bandát kinyírta volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#25414) Mister_X válasza oriic (#25413) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert amikor elment nindzsulni, akkor nem volt badass? :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25415) oriic válasza Mister_X (#25414) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dede, pont azért mondom. BTW, a perverz ninja feje engem Ikkaku-ra emlékeztetett

(#25416) Máté94

Na igen, látszik rajta hogy tényleg szereti a testvérét, nem akar ártani neki. Viszont mintha egy kicsit lassúnak éreztem volna az első részt, de lehet hogy rosszul látom. A két chibi felvezető rész sem adott semmit hozzá, csak elmesélte az alapokat. Kíváncsi vagyok milyen átívelő szálat kapunk, de tippre valami olyasmit mint a Magical Warfare-nél.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#25416) Máté94 válasza oriic (#25411) üzenetére


Máté94
addikt

Ez a "jófiú" viselkedése nagyon nem tetszett, bár érthető volt, csak Miyuki-t akarta megkímélni ezzel...

(#25417) Mister_X válasza oriic (#25415) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Komolyan az első résztől vársz valami érdemlegeset? Az első résztől? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25418) oriic válasza Mister_X (#25417) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, miért ne? :DDD SŐt a főgonosz legvégső motivációjáról is hallani akarok már az opening alatt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#25419) bandiras2 válasza Mister_X (#25417) üzenetére


bandiras2
senior tag

3.0 vagy Re-Take megvolt már?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25420) Máté94 válasza oriic (#25415) üzenetére


Máté94
addikt

Végül is... miért is furcsa ez? Hiszen ő mindig nyugodt és tisztelettudó bátyj, akinek mindig van mindenre egy terve és őt sosem érheti meglepetés. :DDD

(#25421) oriic válasza Máté94 (#25420) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Reméljük nem fog 180fokos fordulatot venni és nem egy totál más ember lesz belőle. :DDD

Live-Die-Respawn

(#25422) Mister_X válasza bandiras2 (#25419) üzenetére


Mister_X
nagyúr

3.0 már akkor megvolt, mire megírtad az első mangás hsz-t. Az szerencsére picit helyretette a dolgokat, de majd magnázok is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25423) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sword Art Online 2 júliusban:

:C

szerk:

Hoppsz most láttam hogy írtam már róla, akkor sorry.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#25424) Máté94 válasza oriic (#25423) üzenetére


Máté94
addikt

Nyugi, nem egy plakáton fogják bejelenteni a folytatást. :)

(#25425) Synthwave válasza oriic (#25423) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Folytatás annak? Minek?

Ja bocs, $$$.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25426) Tüzi

kapcsolódjatok ki kicsit

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#25427) oriic válasza Synthwave (#25425) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ize, mert alapbol tobb reszes.

Mate:

A kep uj, de a bejelentes mar tobb hetes, arra irtam.

Live-Die-Respawn

(#25428) Nova96 válasza Synthwave (#25425) üzenetére


Nova96
őstag

Mert a hype generálás jó, értem?

Mielőtt valaki beszólna...igen ÉN IS beszívtam a hype-al, mivel csak később esett le mekkora szar is.

(#25429) Synthwave válasza Nova96 (#25428) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyáltalán nem szar a SAO. Kifejezetten szórakoztató.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25430) Máté94 válasza oriic (#25427) üzenetére


Máté94
addikt

Azt én értem, jó lesz az hónaposnak is talán. Vagy nem a plákát miatt hitted, hogy most jelentették be vele a 2. évadot?

(#25431) Nova96 válasza Synthwave (#25429) üzenetére


Nova96
őstag

De nem is annyira jó, hogy kapjon egy S2-t, ugyan azzal a stábbal ami még az elsőt is elrontotta epic lett volna csak egy kezdő rendező és...egyéb dolgok közbe szóltak. Jó anyag szar stáb.

Tayu Tayu érzésem van. :DDD Csak ott a történet,stáb jó csak a grafika...

(#25432) Synthwave válasza Nova96 (#25431) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kifejthetnéd részletesen, hogy mi a bajod a stábbal.

;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#25433) oriic válasza Máté94 (#25430) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak plakat miatt, az volt uj nekem. Aztan visszaolvastam es lattam hogy pont en linkeltem a folytatas datumat.

Live-Die-Respawn

(#25434) Totheground


Totheground
addikt

A mai vacsora (2 főre). Csak kicsit lehet észrevenni, hogy mindketten nézünk anime-t? :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25435) oriic válasza Totheground (#25434) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pocky-t hol lehet venni nálunk? Valamelyik nap véletlenül találtam egyet itt a keletiben, bár mogyorós volt, de imádtam, jó lenne néha venni egyet egyet. A boltban azt mondták hogy nem hoznak többet. :(

Live-Die-Respawn

(#25436) F34R válasza Totheground (#25434) üzenetére


F34R
nagyúr

Csak nem asszony is manias ? :DDD
jol nez ki.

(#25437) #57770240 válasza Totheground (#25434) üzenetére


#57770240
törölt tag

Pocky-ról valahogy a Vampire Knight jut eszembe, de amúgy a rizs is árulkodik!

(#25438) Totheground válasza F34R (#25436) üzenetére


Totheground
addikt

Nem, haver. :D

@Orichalcos
Passz, régen a sparban volt, de mar rég nem láttam. Talán Ázsia center vagy az a japán bolt a csarnok földszintjén. Szerencsére itt a sarki Lawson tömve van.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#25439) oriic válasza Totheground (#25438) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja persze te nem itt létezel e nemes földterületen. :DDD

Benézek Ázsiába szerintem.

Live-Die-Respawn

(#25440) Máté94 válasza Totheground (#25434) üzenetére


Máté94
addikt

Meronpan da!!! :OO

(#25441) bandiras2 válasza #57770240 (#25437) üzenetére


bandiras2
senior tag

Onegai sensei!
[Mizuho!]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25442) Tüzi válasza bandiras2 (#25441) üzenetére

a kérdés eldöntetett

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#25443) Máté94


Máté94
addikt

[P:C][/P]

Captain Earth

1. rész:

"Történetünk főhőse Manatsu Daichi egy átlagos, másodikos középiskolás diák, aki egyik nap észrevesz egy híradást, amiben egy különös fényjelenséget mutatnak. Fiatalabb korában már látott ilyet, ezért visszatér gyerekkori lakhelyére, amit apja halála után elhagyott. Közben a Földet veszély fenyegeti, támadás készül ellene és Daichi pont az egésznek a közepébe csöppen, hiszen ő is "kapitány", akárcsak az apja. Kap egy mechát, amivel szembeszállhat az ellenséges erőkkel."

Kicsit kusza első rész volt, csak mentünk mentünk és mentünk, semmit sem magyaráztak, bár összerakható volt. A grafika viszont kimagasló, ha másért nem, ezért igazán érdemes nézni. Aki ismeri a Star Driver sorozatot, annak feltűnhetnek hasonlóságok, ami abszolút nem hátrány.

Kenzen Robo Daimidaler

1. rész:

"Madanbashi Kouichi egy nem éppen átlagos középiskolai diák, mivel egyszeri gondolkodásával állandóan valami perverzségen töri a fejét. És mert a testében lévő Hi-Ero részecskeszám kiugróan magas, a rejtélyes Herceg Szépségszalon nevű szervezethez tartozó Sonan Kyouko megkéri őt, hogy a Daimidaler óriásrobotot irányítva mentse meg az emberiséget a Pingvin Birodalom támadásától."

HS DxD Hyoudo Issei-t kicsit bunkósították + adtak hozzá egy mechát, és az ellenségünk csupa pingvin latexruhába bújt elmebeteg...

Soredemo Sekai wa Utsukishii

1. rész:

"Nike, az Eső Hercegség negyedik hercegnője, aki irányítása alá tudja vonni a szeleket és az esőt, azért érkezik a Nap Királyságába hogy a Napkirály Livius I. felesége legyen. Megérkezésekor azonban nagy meglepetés várja, ugyanis a király, aki mindössze három év alatt az egész világot meghódította, még csak egy gyerek."

Kifejezetten tetszetős volt, Nike személyisége abszolút megkapó, igazi szerethető hősnő. Az első résztől ne ijedjen meg senki, a manga ott kezdődik, ahol az epizód véget ér, tehát csináltak egy hosszabb bevezetést, ahogy Nike megérkezik a Nap Királyságba. A shota herceggel remek komédiát fognak alakítani.

Gokukoku no Brynhildr

1. rész:

"Murakami Ryouta évekkel később sem tudja magát túltenni legjobb gyerekkori barátja halálán, amit egy szerencsétlen baleset okozott. Azóta a fiú minden a nap a csillagokat nézi, mert meg akar bizonyosodni róla, hogy idegenek valóban léteznek, ahogy azt Kuroneko állította. Egyik nap egy cserediák érkezik az iskolába, aki megszólalásig hasonlít Ryouta gyerekkori barátjára. A dolgok akkor kezdenek bonyolódni, amikor kiderül, a lány nem mindennapi képességekkel rendelkezik."

Az OP kiemelendő, nem is emlékszem mikor hallottam utoljára techno zenét, mint OP, talán sose. Végül is erősnek mondhatnánk, ha már 2 ember majdnem meghalt az első részben, viszont a rendezéssel voltak gondok itt-ott.

[P:C][/P]

Isshuukan Friends

1. rész:

"A középiskolás Hase Yuuki szeretne közelebb kerülni a magányosnak látszó Fujimiya Kaorihoz, a lány azonban hamarosan a tudtára adja, hogy rövidtávú memóriavesztése miatt mindig elfelejti az előző hét történéseit, és ezért nem kíván senkivel sem barátkozni. De a srác nem adja fel, és vállalja hogy minden héten újra elnyeri a lány bizalmát és barátságát."

A szezonos aranyos sorozat, de nagyon lassú, amolyan 50 első randi érzése van az embernek. Szívmelengető sorozatra vágyóknak kifejezetten ajánlott.

[P:C][/P]

Seikoku no Dragonar

1. rész:

"Ash Blake az Ansullivan Sárkány Akadémia tanulója, ahol minden diáknak saját sárkánya kell hogy legyen. Hősünk párja azonban még mindig nem született meg, ezért társai egy haszontalan bajkeverőnek tartják, hiába képes megülni bárki sárkányát amire egyébként senki más nem képes. Aztán egy véletlen folytán, mikor végre megszületik a párja, az a hüllő helyett egy parancsolgató lány formájában jelenik meg előtte."

Tucat, ecchi, hárem, tsundere, jájj... viszont van történetünk(!)... mondjuk.

[P:C][/P]

Haikyuu!

1.rész:

"Hinata Shouyou a röplapda szerelmese azóta a nap óta, hogy elcsípett egy közvetítést, amiben a Karasuno Középiskola diákjai játszottak. Onnantól fogva minden idejét annak szenteli, hogy minél jobb legyen ebben a sportban apró termete ellenére is. Még jobban megerősíti eme elhatározását a találkozás a tehetséges Kageyama Tobioval, akivel alsó gimi után a Karasunában immár nem csak riválisként, hanem csapattársakként látják viszont egymást."

[ Szerkesztve ]

(#25444) Tüzi válasza Máté94 (#25443) üzenetére

Ez a Captain Earth tiszta Eva koppintás :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#25445) neko18


neko18
senior tag

A Haikyuu! engem pedig a Free!-re emlékeztet :C

kdxsv

(#25446) Máté94 válasza neko18 (#25445) üzenetére


Máté94
addikt

Ehmm...Hol? :DDD Baj volna... de semmi bajom a Free!-vel.

(#25447) Nova96 válasza Máté94 (#25446) üzenetére


Nova96
őstag

Véletlenül nem szoktál yaoit nézni, mert akkor érthető.

(#25448) Máté94 válasza Nova96 (#25447) üzenetére


Máté94
addikt

Hmm? Én itt pont védeni próbálom. Free! inkább a fuyoshi-kat célozza, mint nézőközönség, miközben Haikyuu! közel sem ilyen, inkább hasonlít Kuroko no Basuke-re.

(#25449) Nova96 válasza Máté94 (#25448) üzenetére


Nova96
őstag

Akkor hülyén jött le, Kuroko hasonlat érdekesen hangzik, de kötve hiszem hogy olyasmi.

(#25450) neko18 válasza Nova96 (#25447) üzenetére


neko18
senior tag

A Free! sem igazán yaoi szerintem :U Bár az tény hogy én kín keservesen jutottam el a végéig :)) Nekem nem tetszett :( Inkább a borító alapján gonodltam hogy hasonlít a Free!-re nem a történet alapján :D

Bár most Máténak köszönhetek 2 megnézendő animét(Isshuukan Friends, Gokukoku no Brynhildr), de sosem fogok kifogyni belőle már mert a listán van már kb 100 anime amit megnéznék, 25 amit újra néznék és kb 20 amit most jelenleg nézek :C

[ Szerkesztve ]

kdxsv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.