Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24151) Nova96 válasza Mister_X (#24115) üzenetére


Nova96
őstag

Na sikerült megnézni ? Kíváncsi lennék a véleményedre, hogy csak nagyon bele élem magam vagy tényleg jó lett. :B :R

(#24152) Mister_X válasza Nova96 (#24151) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nézzed megfele.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24153) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Emberek!

Most jó a net, gyorsan kérnék jó pár címet, ami ezen listán nem található meg. SoL vagy valami seinen kellene :B

És lehetőleg legyen fent a természetes számmal beszorzott mag szerverein.

@Totheground: de akkor is.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24154) Totheground válasza Mister_X (#24149) üzenetére


Totheground
addikt

Az egy olyan de olyan mellékes szál, hogy hihetetlen. Egyszerűen annyi, hogy szóba kerül, hogy ők az utolsó újonan felvett évfolyam, és innen kb el is van felejtve. :)

Szerk.: Lucky Star, Nonnon Biyori, Kinmosa.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24155) Mister_X válasza Totheground (#24154) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak a Lucky Start tudtam betenni. Az is 21GB :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24156) Máté94 válasza Totheground (#24154) üzenetére


Máté94
addikt

Igen, az összevonásra jobban emlékeztem, mint a bezárásra, de végül is mindegy.

(#24157) Totheground válasza Mister_X (#24155) üzenetére


Totheground
addikt

Miért, a többivel mi van?

Szerk.: És a baka-n?

Szerk2.: heh, a NNB pl nincs ott sem. Érdekes. A kiniro viszont van

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24158) Mister_X válasza Totheground (#24157) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincsenek fent a beszerzési helyemen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24159) Nova96 válasza Mister_X (#24152) üzenetére


Nova96
őstag

Megnéztem árulkodó jel- >tényleg jó lett.
Akkor ezt én egy igazolásnak veszem. :D

(#24160) Hintalow válasza Totheground (#24143) üzenetére


Hintalow
senior tag

Párszor beszéltem már, de azok képzettebbek lehettek, nem emlékszem nagyon brutál dolgokra, de érdekes az angoljuk annyi szent.
Az afirkaiak nagyon durvák még (Nigéria és hasonló környékekről), az a brutál, amikor ide jár egyetemre, magyarul egy szót sem, angolul meg sacc "I like apple" szinten kommunikál, de azt is úgy mintha valami törzsi dialektus lenne (no rasszizmus, tényleg úgy hangzik)
De a legeslegbrutálabb beszélgetésem egy skót fickóval volt, valami alapból nehéz jogi vonatkozású szöveget próbált lediktálni, és amikor teljesen kudarcba fulladt a dolog, ezért előkerült a "could you spell it?" varázsige, jött a kegyelemdöfés: olyan akcentusa volt, hogy a betűk példájaként felhozott szavakat sem lehetett érteni, így teljes technikai KO volt :C

(percek mentek el azzal, hogy rájöjjek, hogy egy vegyes karaktersorba beszúrt "at" nála mi akar lenni, mire letisztult, hogy így mondja a nyolcat...)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#24161) Crystalheart válasza Mister_X (#24153) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ichigo Mashimaro
Mitsudomie
Hanamaru Youchien
Nodame
Chobits
Aa! Megami-sama!
---
Berserk
Cossette no Shouzou
Dance in the Vampire Bund
Denpa Onna to Seishun Otoko
Fractale
Haibane Renmei
Kure-nai
Shigurui

Hirtelen ezek jutottak eszembe, utóbb vannak a komolyabbak, előbb a kevésbé komolyak... Hogy be tudod-e szerezni, azt nemtom. :D

(#24162) neko18


neko18
senior tag

Na végignéztem a "K" nevezetű animét. Nem volt rossz, az eleje nagyon jó volt, aztán bonyolódott és picit összecsapott a vége :) Nálam olyan 7/10

kdxsv

(#24163) Hintalow válasza Totheground (#24157) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ha baka-n nincs fent valami, akkor az vagy licenszelt, vagy nem anime.

btw néha én is meg szoktam nézni magon, ha keresek valamit, de szerintem ott csak a relatíve ismertebbek vannak fent, lévén nem az a profilja.

Baka+nyaa ami működik.ha ott nincs, akkor keresgélés.

Egyetlen cucc volt, ami kifogott rajtam, a Maze Megaburst Space-nek a movija

de az konkrétan a beszerezhetetlen kategória, ha jól tudom, csak moziban adták, nem került kereskedelmi forgalomba.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#24164) oriic válasza Hintalow (#24163) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem létezik belőle letölthető verzió sajnos.

Live-Die-Respawn

(#24165) jahrn válasza neko18 (#24162) üzenetére


jahrn
senior tag

Annak lessz folytatasa iden (muvi), ha az kijon talan en is megkukkolom.

Ejtettem ezt a Yowamushi Pedal cimu formedvenyt, ennel meg az Overdrive is messze-messze jobb es realisabb. De mivel kell vmi sport anime ezert belekezdtem az Ace of the Diamond-ba, nem is rossz.

(#24166) neko18 válasza jahrn (#24165) üzenetére


neko18
senior tag

Én is meglesem akkor. Bár nem egy "hűűű de jó volt anime", meg "kár hogy vége". Olyan egyszernézős :C

kdxsv

(#24167) Archanon válasza neko18 (#24162) üzenetére


Archanon
őstag

[link]

Te képes voltál végignézni egy ilyen... izét? :DDD

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#24168) hoffman_ válasza Archanon (#24167) üzenetére


hoffman_
nagyúr

[link]

:DDD (bár utólag 6-nak is jó lesz...)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24169) Máté94 válasza Archanon (#24167) üzenetére


Máté94
addikt

Semmi buzulás nincs itt, csak a lányoknak kedveznek a karakterdizájnnal. :DDD

(#24170) neko18 válasza Archanon (#24167) üzenetére


neko18
senior tag

Nem volt vészes....egyszer nézhető volt, nem bánom hogy befejeztem, nem fogom várni sem az OVA-ját. Picit nekem krimis volt az egész. Bár ilyen szempontból sokkal jobb a Psyho Pass :U

kdxsv

(#24171) Archanon válasza Máté94 (#24169) üzenetére


Archanon
őstag

"lányoknak kedveznek a karakterdizájnnal" - meg azzal, hogy a "pasik" kb. majdhogynem flörtölnek egymással, meg olyan szövegeket nyomnak le, hogy a tacskót is kidobtam majdnem... mindezt 4 rész alatt. Kösz, nem kérek belőle. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#24172) Máté94 válasza Archanon (#24171) üzenetére


Máté94
addikt

Az igaz, hogy már a promo-ban is volt egy pár jelenet, ahol egy kicsit közel kerültek egymáshoz, mármint mm-ben, de ezt fel lehet fogni a természetüknek is akár... :DDD

(#24173) Archanon


Archanon
őstag

Ebben a postban írtam anno a Berserk film első részéről... (Segítek: az utsó előtti. :DDD )

Berserk: Ougon Jidaihen II - Doldrey Kouryaku
Berserk: Ougon Jidaihen III - Kourin

Gagyiháromdé rulz, nem igaz... Sajnos nem fejlődtek valami sokat ezen a részen a készítők, csak azért is spórolniuk kellett a képkockával. Ennyire sürgették volna őket? Pedig míg a rajz maga helyenként lenyűgöző szépségre törekszik, és ez még sikerül is neki, a CGI borzalmasan elüt, nem illik oda, f*s. Valamivel talán jobban sikerült elvegyíteni, javítani az animáción, meg a tökéletesen fluid mozgásokat a képkockák csökkentésével megszüntették, de még mindig nagyon nem az igazi.

[link] - A sorozatról anno így vélekedtem... persze közvetlenül a vége után írtam, hatalmas elégedetlenséggel fűszerezve.

Befejeztem hát a másik két filmet, és azt kell, hogy mondjam, nagyon szépen átfogta a történetet. A fölösleges politizálós meg időhúzós dumák majdhogynem megszűntek, sokkal több hangsúlyt fektettek a legfőbb eseményekre. Mindezek ellenére nem veszített semmit a mondanivalóból, nagyszerűen követi karaktereink lelki fejlődését, szóval szerintem elmondható, hogy van olyan jó, mint a sorozat, mi több, még jobbra is sikerült annál. Megnézésre erősen ajánlott, de szigorúan 18+, no de nem ám a tengernyi vér, a kiömlő belek, lehulló fejek látványa miatt... Ja, és persze a sorozatot előtte vagy utána érdemes megnézni, ezt már ki-ki maga döntse el. A filmek jók anélkül is, jobban is követik a mangát, míg a sorozatban egy-két apróság másképp van.

A vége határozottan jobban tetszett, továbbvitték a sztorit, az animetörténelem legnagyobb cliffhangerje után sokkal értelmesebb "lezárást" kapott, ha lehet ezt annak nevezni. Bőven úgy fejezték be, hogy ebből nagyon lesz még folytatás, és persze nagyon remélem, hogy tervezik is. :K Mert kell neki.

A három filmre összesen adok [9/10]-et, a cgi pocsék minősége ellenére. Remek választás.

___

#Máté94: Akkor is ízléstelen.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#24174) Nova96 válasza Archanon (#24171) üzenetére


Nova96
őstag

Ritkán értek egyet de most igazad van, én két részt utána kukáztam. :K

Máté94
természetüknek is akár... :DDD
Meleg természetű embereknél, teljesen normális, csak erre nincs mindenkinek gyomra. :DDD :K

(#24175) Tüzi válasza Totheground (#24144) üzenetére

Ez melyik?:)

más:
[link]
!!!!!!!!

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#24176) oriic válasza Tüzi (#24175) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sorozatjunkie-n múltkor linkelték, nagyon király jelenet lett. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#24177) Máté94 válasza Tüzi (#24175) üzenetére


Máté94
addikt

Sakura Trick

(#24178) neko18 válasza Nova96 (#24174) üzenetére


neko18
senior tag

Szerintem nem volt benne semmi meleg. Néha talán lehetett érezni, de konkrétan szerintem nem nyilvánult meg. (full hetero vagyok és nagyon utálom a yaoit) :C

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#24180) Hintalow válasza Archanon (#24173) üzenetére


Hintalow
senior tag

Szerintem a berserk sorozatnak nem volt olyan gáz a vége, csak hülyén volt kivitelezve (de ez animesajátosság, legalábbis a mangára épülő műveknél)
mindig arra építenek, hogy majd folytatják, mert ugye az alapanyag megvan, aztán mégsem.
Ennek a fokozása a kedvencem, amikor gyorsan pörgetve megmutatják, hogyan fog folytatódni a sztori, aztán soha nem folytatódik (pl: School Rumble, Umishou)

Ha igazán wtf befejezést akarsz, nézd meg mondjuk a Big-O -t, annak odaver a vége.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#24181) Mister_X válasza Mister_X (#24179) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát ez durvára félrement, pedig a modkerbe írtam... mégcsak több lap sincs megnyitva.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24182) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hehehe, ezt érdemes megnézni :DDD

(#24183) oriic válasza Crystalheart (#24182) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Chibi-nek kicsi a feje. Amúgy kva jó. D:

Live-Die-Respawn

(#24184) #25954560 válasza Crystalheart (#24182) üzenetére


#25954560
törölt tag

nagyon eltalaltak :)

(#24185) Totheground


Totheground
addikt

Na, a Sakura Trick második része is állat volt. :C

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24186) stratova válasza Crystalheart (#24182) üzenetére


stratova
veterán

Ez nagyon jó! :D :))

(#24187) Ijk


Ijk
nagyúr

Most láttam hogy a Kaze tachinu -t jelölték oscar-ra animácós film kategóriában. Kicsi az esélye, de remélem megkapja. Sajnos ez sem lett túlreklámozva, legtöbb országban nem is vetítették, ahogy nálunk sem. Jó lenne ha végre nagyobb reklámot kapnának legalább a Miyazaki és Shinkai filmek. Annyi szart tolnak az orrunk alá miközben az ilyen értékeket jóformán csak azok ismerik akik benne vannak ebben az anime témában.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24188) Crystalheart válasza Ijk (#24187) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A lényeg, hogy bekerült annak ellenére, hogy Hollywodban csak kevés moziban játszották, az Akadémia tagjai pedig úgyis megnézik, tehát a popularitás ilyenkor már nem oszt vagy szoroz.

(#24189) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Vampire Hunter D (1985)
japdub

öreg anim, nem vén anim. fassza volt. az új azért jobban tetszett, de ez is nagyon rendben volt.

8/10

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24190) Hintalow válasza hoffman_ (#24189) üzenetére


Hintalow
senior tag

Amikor írtad, hogy mennyire bejött a Bloodlust, viszont rájöttél, hogy van első része is, akartam írni, hogy nem egy súlycsoport, de végül elfelejtettem :)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#24191) hoffman_ válasza Hintalow (#24190) üzenetére


hoffman_
nagyúr

igen, azért van diffi. amit nem is feltétlen írok a kor számlájára, mert a Ninja Scroll-t például még egész estés nálam nem nagyon überelte. viszont mindkét rész megér egy misét, az nem kérdés :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24192) #25954560 válasza hoffman_ (#24189) üzenetére


#25954560
törölt tag

bizony. en is mostanaban csodalkoztam ra h mennyire jo animek voltak mar regen is. nem minden a cgi, sot :)

az a 'baj' a topikkal h rengeteg a jobbnal jobb ajanlat, ennyi ido a vilagon nincs. raadasul van par darab amit csak azert akarok megnezni, mert regen lattam, azok is ott allnak sorba. ti idomilliomosok vagytok, vagy minimum 350 evesek :D

(#24193) hoffman_ válasza #25954560 (#24192) üzenetére


hoffman_
nagyúr

én is nagyon keveset nézek ahhoz képest, amit szeretnék. anno másfél-két éve kezdtem el nézni őket, kaptam kb 100 címet indításnak. azóta se tartok sehol velük :) megnéztem 2 ~400 részes szériát, olyan 8-10 ~20-30 részeset, meg pár egész estést. egyszerűen nincs annyi időm rá, meg hát nem prioritás - de szép lassan is lehet azért haladni velük :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24194) Archanon válasza #25954560 (#24192) üzenetére


Archanon
őstag

"ennyi ido a vilagon nincs"

Régen mennyire nem tudtam ezt átérezni... ma meg mennyire igaz. :( :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#24195) Hintalow válasza hoffman_ (#24193) üzenetére


Hintalow
senior tag

az a 2x 400 rész az időrabló, én nem kezdek már végtelen törénetekbe pont ezért :)

&rew:

nem vagyok én időmilliomos, csak beosztom jól, nekem ez a kikapcsolódás, tv-t például nem nézek, filmet is keveset (jó 5 éve nincs is tévénk otthon.)

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#24196) hoffman_ válasza Hintalow (#24195) üzenetére


hoffman_
nagyúr

mindkettőt beértem már, az egyiket követni már nem nagy durranás heti egy résszel, a másik sajna elfogyott(de azt tervezem újranézni :d ). nem olyan vészes, amikor elkezdtem még nem itt laktam, a napi 2x bkv rutinba kapásból belefért 2 rész/nap. azóta persze sok minden változott, új placc, nincs bkv rutin, stb, stb, ami nehezítő körülmény :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24197) #25954560 válasza Hintalow (#24195) üzenetére


#25954560
törölt tag

en sem nezek tv-t mar sok eve. kijelzonek hasznalom.
csak egesz napnyi hosszu melo utan alig van ido mas mellett meg nezni mondjuk egy filmet. egy-egy resz a jobb sorozatokbol meg nem megy, muszaj 'csakmegegyet' megnezni :) a hetvegen meg vegre nincs melo, annyi minden mast is kene csinalni, nem lehet egesz nap az animek elott punnyadni :)

(#24198) Hintalow válasza #25954560 (#24197) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nekem is nagyon változó ütemű , hogy mikor mivel haladok, nemrég fejeztem be az "ős" listámat, ergó amit összegyűtöttem kb 10 éve, hogy megnézésre érdemes, azzal most végeztem, jöhet az újabb lista.
Persze én is csak szigorúan munka után, amikor már a gyerkőc is lefeküdt aludni.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#24199) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

+1,5k hsz. Ne má, gyerekek.

3 hét és Bravia mellé lesz végre HDMI-s lapi és jöhet a zokogva térdrehullás. :C

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#24200) Mister_X válasza Synthwave (#24199) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már azt hittük, hogy beüldöztek a németek egy sikátorba és el kellett énekelned egy sördalt kolbászsütögetés közben :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.