Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54801) cappa72 válasza janakbacsi (#54792) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nezd meg a blogomat.
Ott van egy temaosszefoglalo tervezet.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#54802) zoollerman válasza szili.tamas1 (#54794) üzenetére


zoollerman
csendes tag

Szia, köszi a választ. Gari az egyik opció. Várható hátulütő: 2 hónap átfutás, vám ismét. Ha más ötlet nem lesz,akkor bevállalom,de még várok a messiásra aki azt mondja hogy a vezérlés szűrő tekercs,és vagy ellenállás csere segíthet. Ezeket talán magam is meg tudom csinálni. Csak kellene valami támpont.Lenovo support nem válaszol, pedig még a kínai oldalukon is posztolok. Holnap kirakom ókantoni dialektusban is,hátha ez a baj...

(#54803) sfbukfenc válasza drr (#54791) üzenetére


sfbukfenc
tag

GSM:900 / 1800mhz
GPS:not

(#54804) RVR400 válasza szili.tamas1 (#54794) üzenetére


RVR400
veterán

Mivel már szét lett szedve, így a csavaron a biztonsági matrica sérült. Szerintem rendeljen hozzá kijelzőt, mert így a visszaküldés díja, a munkadíj, valamint az ide visszaküldés díja is az övé lesz. Főleg, ha megint vám lesz belőle, akkor a beépített alkatrészekre, a munkadíjra és a postaköltségre is rá kell fizetni.

(#54805) kano válasza Lovi24 (#54781) üzenetére


kano
nagyúr

Tényleg. Bocsi! Dollárra gondoltam.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#54806) w.miki válasza Zeki (#54790) üzenetére


w.miki
veterán

és mi legyen inkább?
ConCorde SmartPhone 4300 vs. Samsung I8262 Galaxy Core Duo (Dual SIM)
esetleg valami más...?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#54807) b0bcat válasza Gergő170 (#54800) üzenetére


b0bcat
addikt

Ha nem kell a 3G, akkor a C11 is jó választás. ;) A Cubot csak akkor nem jó, ha kell a 3G, mert nem tud itteni 3G-t. Tehát ha neked nem fontos a 3G, akkor mindkét készülék jó választás lehet. :K

Elméletileg a DG300 jobb választás (feltételezve, hogy valóban IPS kijelző van benne, amire van némi esély, hogy kamu, mert kínai barátaink szeretik rámondani a "sima TFT"-re is - ezzel szemben a Cubot-ban biztosan IPS van), hiszen tud európai 3G-t. Én azért nem a Doogee-t választottam, hanem a C11-et, mert számomra fontos, hogy mindkét SIM foglalat normál méretű legyen.

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#54808) janakbacsi válasza cappa72 (#54801) üzenetére


janakbacsi
őstag

sikerült angol nyelvű cwm-et feltennem, utánna needrom-ról letöltött miui romot feltettem plusz gapps-ot és most nem indul el a készülék. cwm-be sem tudok belépni. gallyra ment valamitől? flashtool-al próbálkozzak?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#54809) cappa72 válasza janakbacsi (#54808) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hat ugye az attol fugg...
Az s820-hoz illo romot valasztottad biztosan?
Csinaltal-eelotte mentest?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#54810) anonym1s válasza bprubin (#54732) üzenetére


anonym1s
őstag

Na tegnap keresgeltem es olvasgattam a temaban cseppet.
E szerint ket fajta premium (2/32) verzio letezik. A regebbi (szeptember 22 elottiek) jelzese E02, az ujabbak meg V1.1-W1.1 jelzesuek. A kulonbseg a ketto kozott az elolapi kamera, es hogy az ujabb tamogatja az nfc-t de az nfc chip nincs benne, csak a helye az alaplapon! Szoval ezert nincs az enyemben sem nfc.
Arra a rom-ra amit ajanlottal meg eleg sokan panaszkodnak, hogy nem megy vele az elolapi kamera, szoval az nem jo. A legjobbnak itelt rom amit mindenki dicsert, az a november 5.-ei. Annak adok en is egy probat, de ha azzal is rossz lesz, akkor visszakuldom a telefont.
Ja, te honnan szedted hogy az enyem a regi fajta amikkel gondok voltak? Tisztan latszik a kepernyimentesemen hogy nem E02 hanem V1.1-W1.1 tehat az ujabb.

(#54811) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Garanciáztatni akarom majd a G3S-emet, addig kellene valami cseretelefon.
4,5 vagy kisebb kijelző, IPS panel, nagy akkumulátor(~2k vagy nagyobb). Leginkább telefonálni kell, meg facebook néha... Árba kevesebb legyen, mint a G3S és legyen hozzá pár ROM.

(#54812) janakbacsi válasza cappa72 (#54809) üzenetére


janakbacsi
őstag

persze, saját romját választottam. csináltam mentést cwm alól, de most nem tudom azt sem elindítani. mármint nem tudok belépni a recoverybe, hogy visszaállítsam a mentést.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#54813) bprubin válasza anonym1s (#54810) üzenetére


bprubin
tag

Akik panaszkodtak a kijelző működésére azt a romot használták amit Te is, spanyol fórumon,ott Rio néven fut.
Remélem sikerrel jársz.

(#54814) drr válasza sfbukfenc (#54803) üzenetére


drr
őstag

:R

(#54815) cappa72 válasza janakbacsi (#54812) üzenetére


cappa72
nagyúr

Mtkdroidtool-os mentes is van?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#54816) pityu8


pityu8
tag

W718-nál hogyan lehet a képernyőt kalibrálni, mert kicsit balra van csúszva. 2.3-nál megtaláltam a menüpontot, de itt (4.2.2) nem találom.

(#54817) Maximum1


Maximum1
őstag

Three SIM, akciósan.

(#54818) fateless válasza berigazek (#54786) üzenetére


fateless
veterán

Szerintem valamit félreértettél...
Ettől nem lesz NFC-képes a készüléked, mondhatni, a képen levő termék csak adó, de nem fogadó egység.
Ilyen chip-et vehetsz magadnak is, amivel elérheted azt, hogy az éjjeliszekrényedre rögzítve minden alkalommal, amikor az NFC-s készüléked rárakod, akkor a fixen beállított ébresztés aktív lesz (csak egy példa), de ehhez NFC-s készülék kell.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#54819) janakbacsi válasza cappa72 (#54815) üzenetére


janakbacsi
őstag

nincs, csak cwm es. erdekes mert az elobb ujra elindult a recovery, csinaltam egy wipe ot majd aztan reboot ot nyomtam neki, aztan kiirta hogy nincs root es hogy rootolja e, en mondtam neki hogy igen es azota megint sekep se hang.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#54820) barnam_ válasza janakbacsi (#54792) üzenetére


barnam_
nagyúr

tanulj meg kínaiul.
bocs :DDD

(#54821) ÁrPi2 válasza RVR400 (#54804) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Lehet hogy nagyon csúnya gondolat amit kérdezek , de az a kínai kinaiGarancia-matrica nem helyrerakható? vagy reprodukálható esetleg (mintha igazi lenne csak replika)? Az ember alapvetően még mindig azt gondolja hogy a kínába visszaküldős garancia nagyon nem komfortos - nem tuti dolog, akkor már utolsó szalmaszálként elkövetne ilyet...

Azt a "megint vám" szituációt például valamilyen "okiratokkal" el kellene tudni kerülni

(#54822) berigazek válasza fateless (#54818) üzenetére


berigazek
őstag

[link]

Attól még érdekes :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54823) vadkörte válasza drr (#54791) üzenetére


vadkörte
addikt

Még a kínai huaweidevice-on sem találtam, de még csak hasonlót sem... Ennyire nem lehet új, vagy belpiacos, hogy még a gyártó sem tud róla.

Üdv. V. Körte

(#54824) Hrabci


Hrabci
csendes tag

Sziasztok,

ZTE v987 front kamerája kicsit megzakkant, átkapcsolva rá, színes hangyafoci van. Nemrég raktam fel skype-ot, egy fél percig láttam magam, majd hangyafoci jött. Letúrtam a skype-ot, akksi ki, wipe-ok törölve, de továbbra is szar. Valaki tapasztalt már ilyet esetleg? Bruno féle v3 rom van rajta egyébként.

Illetve 3.1-es

[ Szerkesztve ]

(#54825) GJ70


GJ70
tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném, ha lehet.
Megbízható, segítőkész szervizest keresek, aki kínai , konkrátan zopo zp980 telefont tudna rendbe tenni, újra flashelni, gyári romot húzni rá.
A készükléket az ősszel vettem, egy sd kártyás rom (needrom oldaláról) frissíités után próbáltam egy másik romot rátenni a sp flashtollal, amely végig vitte,,zöld kör, ok majd utánna leállt, és azóta a telefon se ki se be.
Miután újra kapcsolatba lépett volna a programban, leállt hibaüzenettel : DRAM FAILED 4032, MEG NINCS KAPCSOLAT PRELOADED, stb..
Szóval ha lenne valaki, aki elvállaná - ésszerű keretek között - a javítást.
Vagy szájbarágós leírást dna,hogyan/honna/mit .
Máűr végigtúrtam az összes lehetséges és elérhető külföldi fórumot, weboldalt is, de meg vagyok rendesen akadva.
Esetleg miskolc környékéről valaki?

Javaslatot előre is köszönve.

G. János

(#54827) dethroner


dethroner
veterán

Meg tudnátok mondani mi annak az oldalnak az elérhetősége, amit innen a fórumról csinál valaki, és kínai telefonok bemutatásáról szól?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#54828) kgymac válasza GJ70 (#54825) üzenetére


kgymac
őstag

Szia,
Nézd meg Cappa72 blogját. Neked a 4032 hiba esetére generált scatter filera van szükséged.

(#54830) Maximum1 válasza dethroner (#54827) üzenetére


Maximum1
őstag

Itt van és gondolom ezt a tesztet keresed.
Sajna a tesztből nekem csak az jött le hogy ugyanolyan szőnyegpadlónk van.

(#54831) anonym1s válasza Maximum1 (#54830) üzenetére


anonym1s
őstag

:)
Ez jo volt :)

[ Szerkesztve ]

(#54832) fateless válasza Maximum1 (#54830) üzenetére


fateless
veterán

Ez inkább egy kibővített leírás. De legalább van valami azok számára, akik magyarul szeretnének a készülékről olvasni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#54833) norbec válasza ggiiddaa (#54708) üzenetére


norbec
csendes tag

Hali!

Barátnőmnek vettünk ilyen telefont fehérben, 1/4gb verzió, minidealtől. Masszív, kijelző nem karcolódik, szép,ügyes,okos, szereti összességében. Két problémánk van vele, az első az, hogy a bekapcsoló/lezáró gomb a tetején van, ráadásul nem igazán emelkedik a készülék testéből, néha sokat kell ügyeskedni, hogy be lehessen nyomni...

A másik probléma, amivel egyben a tisztelt nagyérdemű felé fordulok, néha telefonálás közben "zúg" a telefon, ilyen statikus zaj-szerű hang van a háttérben. Érdekes módon, csak bizonyos szituációkban csinálja, vagyis ha a városban (Miskolcon) telefonál vele, kristálytiszta a hang, de ha pl más településről hív, akkor jön az idegesítő zúgás. elképzelésem sincs mitől lehet ez, valaki találkozott már ilyennel? a hálózat miatt lenne? van rá mód, hogy kiküszöböljük? (azon kívül, hogy ne menjen Miskolcon kívülre :N )

(#54834) anonym1s válasza bprubin (#54813) üzenetére


anonym1s
őstag

Most latom hogy te a rom verziorol beszelsz, en meg a hw verziorol. Jol elbeszeltunk egymas mellett :)
Holnap rarakom ezt a rom-ot, allitolag ez a legjobb, kivancsi leszek ra.

[ Szerkesztve ]

(#54835) dethroner válasza Maximum1 (#54830) üzenetére


dethroner
veterán

Igen, ezt kerestem, köszi.
Senki nem linkelgeti a hatalmas black friday fogásokat, ennyire gyenge volt a felhozatal? :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#54837) GJ70 válasza kgymac (#54828) üzenetére


GJ70
tag

Adj már erről egy linket,mert keresem , de nem hoz fel találatot.

(#54838) GJ70


GJ70
tag

Ok, közben rátaláltam.
Belemélyedek .

Köszi.

(#54839) kgymac válasza GJ70 (#54837) üzenetére


kgymac
őstag

[íme], a Te hozzászólásod előtti Cappa72-é, a neve alatti blog linken vannak a leírásai, [pl. ez is]

[ Szerkesztve ]

(#54840) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#54731) üzenetére


Mercutio_
félisten

115$-ért olyat ami normális (IPS panel, támogatottság, 3G, min qHD felbontás) nem nagyon fogsz találni szerintem :( és ha jól veszem ki nagy az esélye, hogy még a vámon is fennakad és jön rá +27% :F

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54841) hunior válasza r4dek (#54003) üzenetére


hunior
csendes tag

Sziasztok, meg tudna mondani nekem vki melyik a legbiztonsagosabb site, ugyanis szeretnek venni 100 euroig egy 1 gb ram-os 4.5-5.5 collos IPSes kepernyo, 2 akksis 4.2 androidos telefont. Olyan model erdekelne aminek mar van fent rom-ja es paran kozuleteknek van tapasztalata a markaval/modellel. Mit javasoltok?

http://www.pandawill.com/w450-smartphone-mtk6582-quad-core-13ghz-android-42-3g-gps-45-inch-black-p82217.html

http://www.pandawill.com/malata-i8-smartphone-mtk6577-dual-core-android-40-3g-gps-45-inch-qhd-screen-1gm-ram-p77862.html

http://www.pandawill.com/charmpin-g7s33-smartphone-mtk6589-quad-core-android-42-3g-gps-45-inch-qhd-screen-black-p83698.html

http://www.pandawill.com/n900w-smartphone-android-42-mtk6582-quad-core-1gb-4gb-55-inch-ips-screen-3g-gps-p83803.html

Eddig ezeket halasztam ki, ha nem is a modellt de legyszives mondjatok par markat amelyek mar bizonyitottak.
Koszonok mindent!

(#54842) Mik001


Mik001
csendes tag

Sziasztok!

THL W7S tulaj vagyok. Az lenne a problémám, hogy hátlapi kamerával történő fotózás vagy videózás közben néha-néha elkezd becsíkosodni a kijelzőm.Nem tudom, hogy mi lehet az oka, de szerintem szoftveres lehet a gond, mivel néha meg hibátlanul tudom használni a kamerát.Gyári firmware frissítést kerestem, de azt nem találtam sehol.(Előlapi kamera rendesen működik). Valaki találkozott már hasonló hibajelenséggel?

Üdv.

(#54843) berigazek válasza Mik001 (#54842) üzenetére


berigazek
őstag

De a felvételeken nem látszik ugye? Gyenge kamera,a 350,- euros Zopo Zp 990-ben is ez volt a hiba,meg Samsung Galaxyban is létezik ez a jelenség.

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54844) RBJ


RBJ
addikt

[link]

Be tudja valaki azonosítani eme telefont. Kamu andorid biztos.
Valami hasonlót keresek, vagy ha nem okos az se baj mivel kártékony vagyok a telefonokra. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#54845) Zeki válasza RBJ (#54844) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem is android.

(#54846) robit1973 válasza RBJ (#54844) üzenetére


robit1973
aktív tag

Erre hasonlít, de ez andriod.

(#54847) Mik001 válasza berigazek (#54843) üzenetére


Mik001
csendes tag

Épp az a baj, hogy látszik a felvételeken is (videón és fényképen is). Egyébként amikor működik rendesen, akkor megvagyok elégedve a kép minőségével (ár-érték arány).
(A képen barna parketta látható - jó pár csíkkal ->na ezek a csíkok zavarnak)

[ Szerkesztve ]

(#54848) RBJ válasza robit1973 (#54846) üzenetére


RBJ
addikt

Jé pont a kedvenc színem és ennyi pénzért semmi.
Ha lenne valakinek már venném is. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#54849) Gyuc válasza Maximum1 (#54830) üzenetére


Gyuc
aktív tag

Óriási beszólás:)

(#54850) janaman01 válasza Mik001 (#54847) üzenetére


janaman01
addikt

több alkalmazást is kiprobáltál, pl lgcamera stb? mindegyiknél ezt csinálja?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.